<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros - Trenčiansky kraj, Trenčín, 5. 11. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Beňo Alex 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom (D)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom (C)
Dtsa St CBeh štafeta (6/1) Burke Grace 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (3/3) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Čičmanec Patrik 11 AK Baník Prievidza (A)
Dtsa St CBeh štafeta (5/2) Danišová Kristína 11 Slávia Trenčín o.z. (E)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Deneš Marko 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom (D)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom (C)
Dtsa St CBeh štafeta (5/4) Dubajová Laura 12 Slávia Trenčín o.z. (E)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St CBeh štafeta (4/2) Findriková Lea 13 Slávia Trenčín o.z. (D)
Dtsa St CBeh štafeta (7/4) Gajdošová Amelie 13 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom (B)
Dtsa St CBeh štafeta (6/3) Gažová Tamara 13 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Hlbočan Miroslav 11 Atletický oddiel Partizánske (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Horniaková Laura 12 AK Baník Prievidza (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Hrehor Matej 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St CBeh štafeta (3/4) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. (C)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom (B)
Dtsa St CBeh štafeta (7/2) Jašková Nikola 12 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom (D)
Dtsa St CBeh štafeta (4/1) Kimle Peter 13 Slávia Trenčín o.z. (D)
Dtsa St CBeh štafeta (3/2) Komorovský Adam 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Korytárová Denisa 13 Atletický oddiel Partizánske (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Krčová-Šeberová Ema 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom (C)
Dtsa St CBeh štafeta (5/1) Kubica Sebastian 13 Slávia Trenčín o.z. (E)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Lamoš Jakub 12 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom (D)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (3/1) Masárová Martina 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom (B)
Dtsa St CBeh štafeta (6/4) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Mikušová Nela 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Dtsa St CBeh štafeta (4/4) Novotná Katarína 12 Slávia Trenčín o.z. (D)
Dtsa St CBeh štafeta (7/1) Pašková Simona 13 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (3/1) Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z. (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Priehoda Oliver 13 AK Baník Prievidza (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Radimáková Lenka 13 AK Baník Prievidza (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Rondoš Adrián 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St CBeh štafeta (3/3) Sklenarová Ema 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom (B)
Dtsa St CBeh štafeta (6/2) Spačková Ria 12 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (3/2) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. (C)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Takáč Filip 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Talian Branislav 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St CBeh štafeta (4/3) Tichý Albert 12 Slávia Trenčín o.z. (D)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Turza David 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom (B)
Dtsa St CBeh štafeta (7/3) Uramová Nela 13 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St CBeh štafeta (5/3) Vargha Filip 12 Slávia Trenčín o.z. (E)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Vojtíšek Ondrej 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Vozík Timotej 13 AK Baník Prievidza (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/4) Benedikovičová Eva 14 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (3/2) Bučková Valentína 14 Slávia Trenčín o.z. (C)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/3) Dinga Juraj 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Gašpáreková Ema 15 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Halinár Michal 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Dtsa Ml CBeh štafeta (4/1) Hanáčková Lenka 14 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Hanicová Ria 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/4) Hanicová Zoe 17 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Hudecová Miroslava 15 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (4/2) Jankovcová Viktória 16 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Kaňo Matias Lukáš 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Kapuš Emka 14 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/3) Kimle David 14 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Klanicová Dominika 14 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (3/3) Korienek Jakub 15 Slávia Trenčín o.z. (C)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Magušin Martin 15 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (4/3) Macharová Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/2) Maronová Olivia 16 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Dtsa Ml CBeh štafeta (3/1) Oborčok Tomáš 16 Slávia Trenčín o.z. (C)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/1) Olešák Samuel 14 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/2) Pašková Markétka 14 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Plšek Michal 14 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Poznik Alex 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (2/1) Setnický Sebastián 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Dtsa Ml CBeh štafeta (3/4) Spychaj Podoláková Lilly 14 Slávia Trenčín o.z. (C)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Šumáková Ela 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Dtsa Ml CBeh štafeta (4/4) Tichá Tereza 14 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Varošová Timea 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom (A)