<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S 2022 (Celoslovenské finále), Šamorín, 9. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Boreková Júlia 12 Atletický klub ZTS Martin
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bučeková Viktória 11 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Bzdúch Marek 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Ďuríček Denis 11 Atletický klub ZTS Martin
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Džubáková Vanessa 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Fábová Tereza 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Gregušová Bianka 11 MAC REDOX Lučenec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Harnúšek David 13 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Ignačák Tomáš 11 Atletický klub ZTS Martin
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kamal Samuel 11 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Katunská Laura 12 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kelemen Peter 11 MAC REDOX Lučenec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kendický Adam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kokoruďová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Kondor Šimon 11 ŠŠAK Malá Ida
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kováčik Patrik 11 MAC REDOX Lučenec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Krajňák Martin 12 ŠŠAK Malá Ida
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Krčová-Šeberová Ema 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kucejová Tereza 11 MAC REDOX Lučenec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kukelčíková Olívia 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Legéň Juraj 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Melo Maxim 12 Atletický klub ZTS Martin
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Mihaliková Natália 12 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Mlčal Tomáš 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Naďová Viktória 11 ŠŠAK Malá Ida
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Noga Oliver 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Palka-Jusko Nicolas 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Papinčák Daniel 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Paruševová Ela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Pavlinská Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Rybos Natasza 12 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Sarr Mareme Maguette 12 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Sikorai Nela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Strýčková Zuzana 12 ŠŠAK Malá Ida
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Svoreň Alex 11 MAC REDOX Lučenec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Tamášová Sofia 11 ŠŠAK Malá Ida
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Tomaščin Timotej 11 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Tresa Dávid 12 ŠŠAK Malá Ida
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Tuma Robin 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Turčanová Veronika 12 Atletický klub ZTS Martin
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Vašková Zuzana 11 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Vrbová Sára 11 ŠŠK-Junior Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Weagová Violet 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves