<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá ZsAZ v cezpoľnom behu, Trenčín, 5. 11. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M cezpoľný beh Bogdányi Ľuboš 79 Atletický club Nové Zámky
M cezpoľný beh Čermák Gabriel 79 AK Junior Holič (A) 39:26
M cezpoľný beh Horný Marek 76 AK Junior Holič (A)
M cezpoľný beh Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 0:22:26
M cezpoľný beh Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 0:21:29
M cezpoľný beh Mrva Tomáš 80 Galantská elita
M cezpoľný beh Vintr Tomáš 83 AK Junior Holič (A)
M cezpoľný beh Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
J cezpoľný beh Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov
J cezpoľný beh Duchoslav Adrian 03 AK Junior Holič 10:02
J cezpoľný beh Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J cezpoľný beh Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava
J cezpoľný beh Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z.
J cezpoľný beh Szarka Gergö 03 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci cezpoľný beh Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 0:03:33
Dci cezpoľný beh Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci cezpoľný beh Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z.
Dci cezpoľný beh Jančík Filip 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci cezpoľný beh Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z.
Dci cezpoľný beh Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci cezpoľný beh Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:03:34
Dci cezpoľný beh Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:03:59
Dci cezpoľný beh Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 2:17
Žci cezpoľný beh Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 0:02:22
Žci cezpoľný beh Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 0:02:01
Žci cezpoľný beh Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci cezpoľný beh Frajt Juraj 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Chmelár Timotej 08 TJ Olympia Galanta
Žci cezpoľný beh Janotka Tomáš 08 Atletický oddiel Partizánske
Žci cezpoľný beh Kolarik Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Lánik Adam 08 AK Junior Holič
Žci cezpoľný beh Plavý Filip 08 TJ Olympia Galanta
Žci cezpoľný beh Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Žci cezpoľný beh Samek Lukáš 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci cezpoľný beh Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič
Mžci cezpoľný beh Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Drahovský Damián 10 Atletický klub Bojničky
Mžci cezpoľný beh Gašpar Matúš 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci cezpoľný beh Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci cezpoľný beh Halaška Michal 10 TJ Družba Piešťany (A)
Mžci cezpoľný beh Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci cezpoľný beh Hlbocký Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci cezpoľný beh Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta
Mžci cezpoľný beh Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta
Mžci cezpoľný beh Mareček Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Martinčík Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci cezpoľný beh Massalkhi Daniel 10 TJ Družba Piešťany (A)
Mžci cezpoľný beh Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci cezpoľný beh Rybnikár Richard 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany (A)
Mžci cezpoľný beh Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci cezpoľný beh Trenčanský Matúš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Úradník Tadeáš 09 TJ Družba Piešťany (A)
Mžci cezpoľný beh Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci cezpoľný beh Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Varga Tomáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci cezpoľný beh Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany
Ž cezpoľný beh Hezká Zdenka 80 Slovan Duslo Šaľa 0:17:37
Ž cezpoľný beh Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Ž cezpoľný beh Martišová Michala 83 ŠK Jablonica 0:16:41
Ž cezpoľný beh Šišoláková Lucia 02 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Ž cezpoľný beh Urminská Alexandra 79 Atletický klub Bojničky 0:15:58
Ž cezpoľný beh Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky 0:15:24
Jky cezpoľný beh Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Jky cezpoľný beh Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky
Jky cezpoľný beh Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 9:04
Dky cezpoľný beh Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Dky cezpoľný beh Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky cezpoľný beh Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky cezpoľný beh Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky cezpoľný beh Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky cezpoľný beh Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky cezpoľný beh Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žky cezpoľný beh Benčaťová Emma 07 ŠK ŠOG Nitra
Žky cezpoľný beh Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky cezpoľný beh Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič
Žky cezpoľný beh Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Žky cezpoľný beh Filipová Lea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky cezpoľný beh Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany (A)
Žky cezpoľný beh Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 0:04:46
Žky cezpoľný beh Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky cezpoľný beh Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky cezpoľný beh Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava
Žky cezpoľný beh Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany (A)
Žky cezpoľný beh Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Žky cezpoľný beh Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Žky cezpoľný beh Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta
Žky cezpoľný beh Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Žky cezpoľný beh Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky cezpoľný beh Orgoňová Michaela 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky cezpoľný beh Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky cezpoľný beh Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky cezpoľný beh Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany (A)
Žky cezpoľný beh Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky cezpoľný beh Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky cezpoľný beh Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 0:04:48
Mžky cezpoľný beh Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžky cezpoľný beh Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Mžky cezpoľný beh Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Mžky cezpoľný beh Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky cezpoľný beh Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Mžky cezpoľný beh Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava
Mžky cezpoľný beh Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Mžky cezpoľný beh Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Mžky cezpoľný beh Haladová Simona 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky cezpoľný beh Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta
Mžky cezpoľný beh Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava (E)
Mžky cezpoľný beh Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Kimerlingová Tereza 09 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky cezpoľný beh Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Mžky cezpoľný beh Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Mžky cezpoľný beh Machovičová Timea Michaela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky cezpoľný beh Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Masárová Lýdia 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky cezpoľný beh Mészárosová Vivien 09 TJ Olympia Galanta
Mžky cezpoľný beh Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky cezpoľný beh Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava
Mžky cezpoľný beh Pargáčová Amy 09 Slovan Duslo Šaľa
Mžky cezpoľný beh Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Mžky cezpoľný beh Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžky cezpoľný beh Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Mžky cezpoľný beh Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Mžky cezpoľný beh Sopková Alica 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžky cezpoľný beh Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky cezpoľný beh Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Mžky cezpoľný beh Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Mžky cezpoľný beh Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Mžky cezpoľný beh Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžky cezpoľný beh Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky cezpoľný beh Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Mžky cezpoľný beh Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky cezpoľný beh Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Mžky cezpoľný beh Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Mžky cezpoľný beh Vadovičová Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava (E)
Mžky cezpoľný beh Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky cezpoľný beh Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava (E)
Nžci cezpoľný beh Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci cezpoľný beh Berlanský Samuel 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžci cezpoľný beh Czére Tomáš 11 TJ Olympia Galanta
Nžci cezpoľný beh Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžci cezpoľný beh Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci cezpoľný beh Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky
Nžci cezpoľný beh Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci cezpoľný beh Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta
Nžci cezpoľný beh Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany (A)
Nžci cezpoľný beh Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci cezpoľný beh Klapal Simeon 14 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci cezpoľný beh Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci cezpoľný beh Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany
Nžci cezpoľný beh Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany (A)
Nžci cezpoľný beh Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci cezpoľný beh Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany
Nžci cezpoľný beh Mikuláš Markus 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci cezpoľný beh Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci cezpoľný beh Novota Matej 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci cezpoľný beh Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci cezpoľný beh Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci cezpoľný beh Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžci cezpoľný beh Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci cezpoľný beh Rondoš Adrián 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci cezpoľný beh Talian Branislav 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžci cezpoľný beh Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany (A)
Nžci cezpoľný beh Valko Sebastián 12 TJ Olympia Galanta
Nžci cezpoľný beh Vojtíšek Ondrej 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžci cezpoľný beh Žambokréthy Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Adamcová Aneta 12 OSA-Šport. akadémia o.z Dubnica n/V.
Nžky cezpoľný beh Antoliková Emília 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Csomová Sofia 12 TJ Olympia Galanta
Nžky cezpoľný beh Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Dinková Sofia 12 TJ Olympia Galanta
Nžky cezpoľný beh Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky cezpoľný beh Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžky cezpoľný beh Filová Amélia 12 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky cezpoľný beh Flórová Alexandra 14 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky cezpoľný beh Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Nžky cezpoľný beh Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky cezpoľný beh Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Haberernová Gréta 13 TJ Družba Piešťany (A)
Nžky cezpoľný beh Hasenovičová Karolína 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžky cezpoľný beh Horná Simona 11 AK Junior Holič (A)
Nžky cezpoľný beh Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžky cezpoľný beh Jamrichová Zuzka 11 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžky cezpoľný beh Jánošíková Martina 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Kisová Réka 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš (B)
Nžky cezpoľný beh Kováčová Natália 11 Slovan Duslo Šaľa
Nžky cezpoľný beh Kováriková Liana 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš (B)
Nžky cezpoľný beh Kubalová Sára 13 TJ Družba Piešťany (A)
Nžky cezpoľný beh Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky cezpoľný beh Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš (B)
Nžky cezpoľný beh Lenorák Dorotka 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Liptáková Michaela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Mačeková Dominika 11 AK Junior Holič (A)
Nžky cezpoľný beh Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z. (B)
Nžky cezpoľný beh Margetíny Marie Ema 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžky cezpoľný beh Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. (B)
Nžky cezpoľný beh Michalcová Karolína 12 TJ Olympia Galanta
Nžky cezpoľný beh Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky cezpoľný beh Nemcová Eva 11 Atletický klub Bojničky
Nžky cezpoľný beh Novotná Katarína 12 Slávia Trenčín o.z. (B)
Nžky cezpoľný beh Oravcová Nina 13 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky cezpoľný beh Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič (A)
Nžky cezpoľný beh Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Pražienková Diana 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžky cezpoľný beh Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš (B)
Nžky cezpoľný beh Putyerová Diana 12 TJ Olympia Galanta
Nžky cezpoľný beh Radványiová Veronika 11 TJ Olympia Galanta
Nžky cezpoľný beh Repčíková Linda 14 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky cezpoľný beh Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš (B)
Nžky cezpoľný beh Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky cezpoľný beh Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžky cezpoľný beh Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Úradníková Natália 11 TJ Družba Piešťany (A)
Nžky cezpoľný beh Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžky cezpoľný beh Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Nžky cezpoľný beh Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžky cezpoľný beh Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Zvalová Ema 14 Atletický oddiel Partizánske (B)