<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S - 2. kolo (Prešovský kraj), Prešov, 13. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Anderková Michaela 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Balážová Alexandra 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Bartek Samuel 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bocko Maxim 11 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Brutvanová Liliana 11 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Čechová Adela 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Dankaničová Zoja 13 Atletklub Bajkalská Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Danko Lukáš 12 Atletklub Bajkalská Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Dziaková Katarína 12 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Fecko Richard 12 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Ferenc Patrik 12 Atletklub Bajkalská Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Ferencko Peter 13 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Feretová Zuzana 11 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Franková Júlia 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Gajdošová Ľubica 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Hanečák Tristan 12 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Hanečáková Nina 11 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Herdický Martin 13 Atletklub Bajkalská Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Holásková Magdaléna 13 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Hotáry Karin 13 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Hudáková Michaela 11 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Husovský Jakob 11 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Chanáth Ján 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Jakubčáková Viktória 12 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St Detská P-T-S (4/1) Jašurková Viktória 14 POWERFIT Podolínec (D)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kamal Samuel 11 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Kamenčíková Vivien 11 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kendický Adam 11 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Knapík Erik 11 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Kokoruďová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Koscelník Jakub 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Kovaľ Tomáš 12 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Kravcová Sára 11 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Kuruc Marko 13 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Lajčáková Tamara 11 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Laučík Patrík 11 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Lisová Sára 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Lukáč Dávid 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Lupták Peter 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Lutzová Gréta 13 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Maníková Michaela 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Marhefka Michal 13 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Mattová Michaela 12 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Mirga Filip 13 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Molková Lucia 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Morová Monika 11 Atletklub Bajkalská Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Moroz Šimon 11 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/6) Neupauerová Simona 12 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Nižník Dávid 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Novák Oliver 11 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Nováková Gréta 12 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Olejník Pavol 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Papcun Jakub 11 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Paruševová Ela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Pavlíková Bianka 12 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Pavlinská Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Promčák Šimon 13 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Senderák Dávid 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Silvestrová Tina 11 ŠŠK-Junior Prešov (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Slavkovský Oliver 12 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Sopúchová Soňa 12 Atletklub Bajkalská Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Takáč Adam 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Tomáš Lukáš 11 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Tomaščin Timotej 11 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Vasková Patrícia 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Vašková Zuzana 11 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Vlkovič Ondrej 11 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Vrbová Sára 11 ŠŠK-Junior Prešov (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Zálomová Marína 12 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Andrišov Maximilián 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Balogová Terézia 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Barlík Juraj 15 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/3) Bizubová Katarína 14 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (5/1) Bizubová Mária 14 POWERFIT Podolínec (E)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Ciráková Viktória 14 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/4) Dindová Sabína 14 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Fecková Tamara 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Franko Timon 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Galajdová Tara 14 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Guregová Tamara 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/1) Hajdu Matúš 15 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/3) Hanečáková Ella 14 POWERFIT Podolínec (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/4) Hanečáková Lívia 15 POWERFIT Podolínec (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Holub Róbert 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Horník Stanislav 14 POWERFIT Podolínec (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Husovská Šarlotka 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Chripáková Zuzana 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Iskrová Anna 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Kočišová Diana 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Kolesár Adam 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Kurucová Tamarka 14 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Manduľa Patrik 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Maník Maximilián 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Maňkoš Kristián 14 AC Run is Fun Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (5/4) Marhefková Ema 15 POWERFIT Podolínec (E)
Dtsa Ml Detská P-T-S (6/1) Maskaľová Melissa 15 POWERFIT Podolínec (F)
Dtsa Ml Detská P-T-S (6/2) Medvecová Nela 14 POWERFIT Podolínec (F)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Nagy Samuel Vojtech 15 AC Run is Fun Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Nálepková Natália 14 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Novák Teodor 15 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (6/3) Oračková Lucia 14 POWERFIT Podolínec (F)
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/1) Osvald Viliam 15 POWERFIT Podolínec (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Pilarčíková Lara 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/2) Príbyla Norbert Frank 15 POWERFIT Podolínec (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Senderák Ondrej 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (5/3) Schurdáková Tamara 15 POWERFIT Podolínec (E)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Skyba Oliver 14 POWERFIT Podolínec (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Stavrovská Miriam 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Tomáš Šimon 15 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Ušiak Adam 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/2) Valovič Filip 15 POWERFIT Podolínec (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (5/2) Zajacová Alexandra 15 POWERFIT Podolínec (E)