<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva, Nitra, 3. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 08.61 08.61
Žci 60 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65 08.65
Žci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 07.74 07.74
Žci 60 m Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.65 08.65
Žci 60 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.13 09.13
Žci 60 m Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina 09.37 09.37
Žci 60 m Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina 08.97 08.97
Žci 60 m Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.71 09.71
Žci 60 m (1/1) Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 09.82 09.37
Žci 60 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.99 07.99
Žci 60 m Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 09.65 09.65
Žci 60 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.16 09.16
Žci 60 m Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 08.16 08.16
Žci 60 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 07.98 07.98
Žci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 07.71 07.71
Žci 60 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.71 09.50
Žci 60 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 08.39 08.39
Žci 60 m Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.19 09.19
Žci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 08.04 08.04
Žci 60 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 07.64 07.64
Žci 60 m (1/1) Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 09.41
Žci 60 m Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra 09.81 09.81
Žci 60 m Kandera Erik 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.58 09.58
Žci 60 m Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 09.48
Žci 60 m Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.84 08.84
Žci 60 m Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra 08.86 08.71
Žci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 07.60 07.60
Žci 60 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 08.01 08.01
Žci 60 m Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.54
Žci 60 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 08.97 08.97
Žci 60 m Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno 10.81 10.81
Žci 60 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno 10.17 10.17
Žci 60 m Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.28 09.28
Žci 60 m Srnka Matúš 10 AK Mostáreň Brezno 09.67 09.67
Žci 60 m Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.24 09.24
Žci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.83 08.83
Žci 60 m Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 08.27 08.27
Žci 60 m Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin
Žci 60 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.91 07.91
Žci 60 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina 08.58 08.58
Žci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 07.41 07.41
Žci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 07.99 07.99
Žci 150 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.65 20.65
Žci 150 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 18.78 18.78
Žci 150 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.98 22.98
Žci 150 m Červeň Benjamín 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 150 m Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina 25.19 25.19
Žci 150 m Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina 22.93
Žci 150 m (1/1) Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 24.03 24.03
Žci 150 m (1/4) Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 23.68 23.68
Žci 150 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 18.79 18.79
Žci 150 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 20.73 20.73
Žci 150 m (1/1) Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 25.13
Žci 150 m Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 25.24 25.24
Žci 150 m Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra 24.19 24.19
Žci 150 m Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 150 m Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 23.87
Žci 150 m Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.14 21.14
Žci 150 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin 20.05 20.05
Žci 150 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 17.85 17.85
Žci 150 m Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra 21.19 21.19
Žci 150 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.04 19.04
Žci 150 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 17.65 17.65
Žci 150 m Moskaľ Juraj 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žci 150 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 19.15 19.15
Žci 150 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 24.49 24.49
Žci 150 m Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 24.98
Žci 150 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 21.90 21.90
Žci 150 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.53 21.53
Žci 150 m Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 23.02 23.02
Žci 150 m Srnka Matúš 10 AK Mostáreň Brezno 24.05 24.05
Žci 150 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.65 19.65
Žci 150 m Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica 24.84
Žci 150 m (1/1) Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 23.72
Žci 150 m Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin
Žci 150 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina 21.53 21.53
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 17.63 17.63
Žci 300 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 39.52 39.52
Žci 300 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 39.30 39.30
Žci 300 m Hruška Adam 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 300 m Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Húšťava Daniel 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 300 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m Kandera Erik 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žci 300 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom 48.76 48.76
Žci 300 m Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica 58.33
Žci 300 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin 43.75 43.75
Žci 300 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 39.22 38.77
Žci 300 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 41.37 41.37
Žci 300 m Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno
Žci 300 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno
Žci 300 m Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina 46.61 46.61
Žci 300 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 43.52 43.52
Žci 800 m Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina 2:28.79 2:28.79
Žci 800 m Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina 2:28.17 2:28.17
Žci 800 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Žci 800 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:45.50
Žci 800 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:50.72 2:50.72
Žci 800 m Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra 2:51.63 2:51.63
Žci 800 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:31.92 2:31.92
Žci 800 m Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica 3:11.01
Žci 800 m Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:44.51 2:44.51
Žci 3000 m Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 12:45.39 12:45.39
Žci 3000 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 11:25.24 11:25.24
Žci 3000 m Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 13:14.63 13:14.63
Žci 100 m pr. 83,8 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 19.10 19.10
Žci 100 m pr. 83,8 Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.57 15.57
Žci 100 m pr. 83,8 Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 15.04 15.04
Žci 100 m pr. 83,8 Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 19.56 19.56
Žci 100 m pr. 83,8 Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.64 14.64
Žci 100 m pr. 83,8 Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 15.63 15.63
Žci 100 m pr. 83,8 Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 15.63 15.63
Žci 100 m pr. 83,8 Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 16.13 16.13
Žci 100 m pr. 83,8 Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 19.26 19.26
Žci 300 m pr. 76,2 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 55.40 55.40
Žci 300 m pr. 76,2 Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m pr. 76,2 Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 45.13 45.13
Žci 300 m pr. 76,2 Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 47.38 47.38
Žci 300 m pr. 76,2 Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Žci 300 m pr. 76,2 Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 45.93 44.26
Žci 300 m pr. 76,2 Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 51.25 51.25
Žci 300 m pr. 76,2 Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 50.42 50.42
Žci 300 m pr. 76,2 Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 48.02 48.02
Žci 300 m pr. 76,2 Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 49.16 49.16
Žci 300 m pr. 76,2 Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 49.99 49.99
Žci 1500 m pr. 76,2 Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Žci 1500 m pr. 76,2 Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin
Žci výška Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 150 150
Žci výška Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 165 165
Žci výška Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 135
Žci výška Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra 140 140
Žci výška Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 115
Žci výška Šlajferčík Tobias 07 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 180 180
Žci výška Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 160 160
Žci žrď Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 280 280
Žci diaľka Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 481 481
Žci diaľka Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 455 458
Žci diaľka Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 396 396
Žci diaľka Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 539 539
Žci diaľka Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 495 495
Žci diaľka Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 394 394
Žci diaľka Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 540 540
Žci diaľka Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 425 425
Žci diaľka Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 413 413
Žci diaľka Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 423 423
Žci diaľka Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 512 512
Žci diaľka Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 408 408
Žci diaľka Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica 348 348
Žci diaľka Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 343 343
Žci diaľka Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 269
Žci diaľka Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 471 481
Žci diaľka Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 591 591
Žci diaľka Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 403 403
Žci diaľka Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 356 364
Žci diaľka Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 442 442
Žci diaľka Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 435 435
Žci diaľka Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 503 503
Žci diaľka (1/1) Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 439
Žci diaľka Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 517 517
Žci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 592 592
Žci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 554 554
Žci diaľka Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 476 476
Žci guľa 4 kg Červeň Benjamín 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci guľa 4 kg Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 12.82 12.82
Žci guľa 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 11.73 11.74
Žci guľa 4 kg Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica 07.40 07.40
Žci guľa 4 kg Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 06.33 06.33
Žci guľa 4 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.88 11.88
Žci guľa 4 kg Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 07.86 07.86
Žci guľa 4 kg Moskaľ Juraj 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žci guľa 4 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 07.44 07.44
Žci guľa 4 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 08.93 08.93
Žci guľa 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 09.13 09.13
Žci disk 1 kg Dodok Dominik 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žci disk 1 kg Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 31.40 31.40
Žci disk 1 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 37.68 37.68
Žci disk 1 kg Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci disk 1 kg Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 19.71
Žci disk 1 kg Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica 16.86 16.86
Žci disk 1 kg Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 16.35 16.35
Žci disk 1 kg Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.72 17.72
Žci disk 1 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 17.88
Žci disk 1 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 27.29 27.29
Žci kladivo 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 24.69 24.77
Žci kladivo 4 kg Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica 16.99 16.99
Žci kladivo 4 kg Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.19 18.19
Žci kladivo 4 kg Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.25 20.25
Žci kladivo 4 kg Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.71 18.71
Žci kladivo 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 28.95 28.95
Žci oštep 600 g Červeň Benjamín 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci oštep 600 g Dodok Dominik 08 MŠk Žiar nad Hronom 26.93 26.93
Žci oštep 600 g Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g (1/1) Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina
Žci oštep 600 g Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica 23.27 23.27
Žci oštep 600 g (1/1) Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina
Žci oštep 600 g Moskaľ Juraj 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žci oštep 600 g Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 33.12 33.12
Žci oštep 600 g Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g (1/1) Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina
Žci oštep 600 g Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 22.48 22.48
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 300 m kluby (3/2) Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Hruška Adam 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Húšťava Daniel 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby (3/4) Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (2/2) Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (2/1) Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (2/3) Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 300 m kluby (3/1) Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (2/4) Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (3/3) Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 60 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 08.92 08.92
Žky 60 m Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.96 08.96
Žky 60 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 10.52 10.52
Žky 60 m Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 08.91 08.91
Žky 60 m (1/1) Duháčková Alexandra (H) 07 Atletická akadémia Žilina 08.38 08.34
Žky 60 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 08.19 08.09
Žky 60 m Englerová Jana 09 AK Mostáreň Brezno 09.47 09.47
Žky 60 m Giertlová Lucia 10 AK Mostáreň Brezno 10.14 10.14
Žky 60 m Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.48 08.48
Žky 60 m Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 10.03 10.03
Žky 60 m Grivalská Timea 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.35 09.35
Žky 60 m Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava 08.36 08.36
Žky 60 m Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.49 08.49
Žky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.88 08.60
Žky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.04 08.04
Žky 60 m (1/4) Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina 08.46 08.46
Žky 60 m Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra 10.96 10.96
Žky 60 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 09.40 09.40
Žky 60 m (1/3) Chromiaková Ema Maria 08 Atletická akadémia Žilina 08.98 08.98
Žky 60 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 08.80 08.80
Žky 60 m Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica 09.28 09.28
Žky 60 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 08.63 08.63
Žky 60 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 09.32 09.32
Žky 60 m Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.00 08.00
Žky 60 m Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.68 10.68
Žky 60 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 09.32 09.32
Žky 60 m Nečedová Aneta 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 60 m Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.20 09.20
Žky 60 m Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra 09.30 09.30
Žky 60 m Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 09.39 09.39
Žky 60 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 08.91 08.91
Žky 60 m Pročová Petra 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.46
Žky 60 m Račáková Ella 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 60 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica 08.71 08.71
Žky 60 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.20 09.20
Žky 60 m Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.82 08.82
Žky 60 m Rusnáková Linda 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 60 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 09.17 09.17
Žky 60 m Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra 10.26 10.26
Žky 60 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina 09.01 09.01
Žky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 09.17 09.17
Žky 60 m (1/3) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 08.19 08.01
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.23 08.23
Žky 60 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.63 08.63
Žky 60 m Vranová Lívia 10 AK Mostáreň Brezno 09.62 09.62
Žky 60 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 09.27 09.27
Žky 60 m Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.45 09.45
Žky 60 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 09.14 09.14
Žky 60 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.72 08.72
Žky 150 m Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica 22.49 22.49
Žky 150 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 20.77 20.77
Žky 150 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 27.65 27.65
Žky 150 m (1/1) Duháčková Alexandra (H) 07 Atletická akadémia Žilina 20.41 20.41
Žky 150 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 19.29 19.29
Žky 150 m Englerová Jana 09 AK Mostáreň Brezno 24.26
Žky 150 m Fojtíková Janka 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 150 m Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 22.12
Žky 150 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 22.34
Žky 150 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 24.18 24.18
Žky 150 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 23.56
Žky 150 m Giertlová Lucia 10 AK Mostáreň Brezno 24.91 24.91
Žky 150 m Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 22.96 22.96
Žky 150 m Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.30 21.30
Žky 150 m Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 150 m Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava 20.50 20.50
Žky 150 m (1/4) Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina 20.17 20.17
Žky 150 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 26.70 26.70
Žky 150 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 21.75 21.75
Žky 150 m Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica 27.13
Žky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 21.21 21.21
Žky 150 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 24.99
Žky 150 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 22.84 22.84
Žky 150 m Kim Grace 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 150 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 150 m Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 19.64 19.64
Žky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 20.63 20.12
Žky 150 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.12 20.12
Žky 150 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 22.38 22.38
Žky 150 m Nečedová Aneta 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 150 m Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.80 22.80
Žky 150 m Pavlínyiová Natália 08 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 21.95 21.95
Žky 150 m Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 150 m Račáková Ella 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica 22.47 22.47
Žky 150 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.23 22.23
Žky 150 m Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 150 m Rusnáková Linda 09 Atletický klub ZZO Čadca 22.38 22.38
Žky 150 m Šadláková Sára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 150 m Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 150 m Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin 25.91
Žky 150 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina 22.29 22.29
Žky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.94 19.94
Žky 150 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 23.13 23.13
Žky 150 m (1/3) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 19.57 19.57
Žky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 20.22 20.22
Žky 150 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.95 21.95
Žky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 20.55 20.14
Žky 150 m Vranová Lívia 10 AK Mostáreň Brezno 24.06 24.06
Žky 150 m (1/3) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 21.45 21.45
Žky 150 m Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 24.57 23.50
Žky 150 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 22.35 22.35
Žky 150 m Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.40 21.40
Žky 300 m Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica 50.87 50.87
Žky 300 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 300 m Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 46.83 46.45
Žky 300 m Fojtíková Janka 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 46.59 46.38
Žky 300 m Grivalská Timea 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 51.08 51.08
Žky 300 m Hamžíková Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava 44.74 44.74
Žky 300 m Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 47.98 47.98
Žky 300 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 41.60 41.60
Žky 300 m Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 46.84 46.84
Žky 300 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 50.09 50.09
Žky 300 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 43.22 43.22
Žky 300 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 44.45 44.45
Žky 300 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 47.08 47.08
Žky 300 m Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 53.21 53.21
Žky 300 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 49.68 49.68
Žky 300 m Stromková Lenka 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 48.41 48.41
Žky 300 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 45.79 44.98
Žky 300 m Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca 55.60 55.60
Žky 300 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina 48.61 48.61
Žky 300 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 43.12 43.12
Žky 300 m Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca 63.60 63.60
Žky 300 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 49.13 49.13
Žky 300 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 49.35 49.35
Žky 800 m Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:39.37 2:39.37
Žky 800 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Žky 800 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 2:44.45 2:44.45
Žky 800 m Kalinová Sofia 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:45.43
Žky 800 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin 2:39.69 2:39.69
Žky 800 m Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 800 m (1/4) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 2:31.76 2:31.76
Žky 800 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:26.06 2:26.06
Žky 800 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 800 m Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca 2:51.81
Žky 800 m Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin 2:52.71 2:52.71
Žky 800 m Markovičová Michaela 08 AK Slávia UK Bratislava 2:48.30 2:48.30
Žky 800 m Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 800 m Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 800 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 2:58.54 2:58.54
Žky 800 m Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin 2:40.02 2:40.02
Žky 800 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 3:11.09
Žky 800 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:41.07 2:41.07
Žky 800 m Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 2000 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 9:06.78 8:30.33
Žky 2000 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 7:27.42 7:27.42
Žky 2000 m Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 2000 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 9:06.77 9:01.61
Žky 2000 m Hrubá Alexandra 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 2000 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 8:21.13 8:15.92
Žky 2000 m Kamenišťáková Sofia 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca 8:50.95 10:20.97
Žky 2000 m Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 2000 m Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica 8:25.98 8:25.98
Žky 2000 m Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 7:16.78 7:16.78
Žky 2000 m Ochodničanová Miriama 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8:03.43 8:03.43
Žky 2000 m Plošticová Alžbeta 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 2000 m Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom 8:42.46 8:42.46
Žky 2000 m Stromková Lenka 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 22.13 22.13
Žky 100m p 76,2-8,2 Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 100m p 76,2-8,2 Bestvinová Ivona 09 Atletický klub ZZO Čadca 21.21 21.21
Žky 100m p 76,2-8,2 Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 100m p 76,2-8,2 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 15.35 15.35
Žky 100m p 76,2-8,2 Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 20.30 20.30
Žky 100m p 76,2-8,2 Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 100m p 76,2-8,2 Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 20.03 20.03
Žky 100m p 76,2-8,2 Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 17.59 16.40
Žky 100m p 76,2-8,2 Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 19.61 19.61
Žky 100m p 76,2-8,2 Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 20.70 20.53
Žky 300 m pr. 76,2 Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 48.75 48.75
Žky 300 m pr. 76,2 Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica 62.75 62.75
Žky 300 m pr. 76,2 Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 51.81 51.81
Žky 300 m pr. 76,2 Bestvinová Ivona 09 Atletický klub ZZO Čadca 62.53 62.53
Žky 300 m pr. 76,2 Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 60.26 60.26
Žky 300 m pr. 76,2 Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 48.01 48.01
Žky 300 m pr. 76,2 Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 57.32 57.32
Žky 300 m pr. 76,2 Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 56.40 56.40
Žky 300 m pr. 76,2 Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 49.68 49.68
Žky 300 m pr. 76,2 Pročová Petra 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Žky 300 m pr. 76,2 Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 58.87 58.87
Žky 300 m pr. 76,2 Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 54.70 54.70
Žky 1500 m pr. 76,2 Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 6:13.37 6:13.37
Žky 1500 m pr. 76,2 Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 7:02.03 7:02.03
Žky 1500 m pr. 76,2 Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 7:37.63 7:37.63
Žky 1500 m pr. 76,2 Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 18:31.34 17:56.27
Žky chôdza 3000 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 22:58.05 22:58.05
Žky chôdza 3000 m Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany
Žky chôdza 3000 m Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica 22:41.48 22:41.48
Žky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 14:52.89 14:52.89
Žky výška Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 130 130
Žky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 158 158
Žky výška Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 150 150
Žky výška Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 145 145
Žky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 150 150
Žky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 160 160
Žky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 155 155
Žky výška Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra 140 140
Žky výška Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 150 150
Žky výška Halašová Mia 09 Atletický klub ZTS Martin 130 130
Žky výška Hamžíková Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 135 135
Žky výška Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 130 130
Žky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 164 164
Žky výška Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 135
Žky výška Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 135 135
Žky žrď Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 240 240
Žky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 260 260
Žky žrď Tóthová Kamila 08 BŠK Banská Bystrica
Žky diaľka Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica 327 327
Žky diaľka Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 371 371
Žky diaľka Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 516 516
Žky diaľka Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 409 397
Žky diaľka Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 444 444
Žky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 483 483
Žky diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 469 469
Žky diaľka Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra 380 380
Žky diaľka Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 355 355
Žky diaľka Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 441 463
Žky diaľka Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 317 317
Žky diaľka Halašová Mia 09 Atletický klub ZTS Martin 445 445
Žky diaľka Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 464 464
Žky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 445 470
Žky diaľka Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca 380 380
Žky diaľka Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 415 415
Žky diaľka Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 444 444
Žky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 520 520
Žky diaľka Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 404 404
Žky diaľka Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 502
Žky diaľka Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 436 436
Žky diaľka Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 380 380
Žky diaľka Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 399 399
Žky diaľka Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica 402 402
Žky diaľka Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 336 336
Žky diaľka Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 445 445
Žky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 457 457
Žky diaľka (1/3) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 538 538
Žky diaľka Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 467 467
Žky diaľka (1/3) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 442 442
Žky diaľka Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica 346 346
Žky guľa 3 kg Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 10.36 10.36
Žky guľa 3 kg Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica 05.75 05.75
Žky guľa 3 kg Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky guľa 3 kg Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 08.50 08.50
Žky guľa 3 kg Domanová Michaela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 04.67 04.67
Žky guľa 3 kg Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica 08.17 08.17
Žky guľa 3 kg Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 07.31
Žky guľa 3 kg Hatrikova Eliška 08 AK Slávia UK Bratislava 08.27 08.27
Žky guľa 3 kg Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 09.64 09.64
Žky guľa 3 kg (1/3) Chromiaková Ema Maria 08 Atletická akadémia Žilina 08.00 08.00
Žky guľa 3 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 08.16 08.16
Žky guľa 3 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 09.29 09.29
Žky guľa 3 kg Kim Grace 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky guľa 3 kg Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 06.94 06.94
Žky guľa 3 kg (1/3) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 07.08 07.08
Žky guľa 3 kg Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 08.61 08.61
Žky guľa 3 kg Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.65 08.65
Žky guľa 3 kg Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 04.35
Žky guľa 3 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.30 07.30
Žky guľa 3 kg Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.82 06.82
Žky guľa 3 kg Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky guľa 3 kg Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra
Žky disk 0,75 kg Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 16.91 16.91
Žky disk 0,75 kg Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.56 10.56
Žky disk 0,75 kg Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 24.39 24.39
Žky disk 0,75 kg Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 23.71 23.71
Žky disk 0,75 kg Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica 16.15 16.15
Žky disk 0,75 kg Hatrikova Eliška 08 AK Slávia UK Bratislava 16.78 16.78
Žky disk 0,75 kg Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra 16.89 16.89
Žky disk 0,75 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 22.16 22.16
Žky disk 0,75 kg Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 21.43 21.43
Žky disk 0,75 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 24.72 24.72
Žky disk 0,75 kg Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 11.35 11.35
Žky disk 0,75 kg Klúčiková Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky disk 0,75 kg Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 26.01 26.01
Žky disk 0,75 kg Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.42 17.42
Žky disk 0,75 kg Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky disk 0,75 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 15.70 15.70
Žky disk 0,75 kg Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky disk 0,75 kg Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky kladivo 3 kg Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.85 18.85
Žky kladivo 3 kg Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 21.76 21.76
Žky kladivo 3 kg Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 17.68 17.68
Žky kladivo 3 kg Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 24.10 24.10
Žky kladivo 3 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 23.03 23.03
Žky oštep 500 g Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Žky oštep 500 g Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 32.96 32.96
Žky oštep 500 g Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 21.53 21.53
Žky oštep 500 g Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 20.88 20.88
Žky oštep 500 g Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 16.91 16.91
Žky oštep 500 g Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 24.30 24.30
Žky oštep 500 g Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 25.90 25.90
Žky oštep 500 g Domanová Michaela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.30 07.30
Žky oštep 500 g Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra 17.47 17.47
Žky oštep 500 g Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno
Žky oštep 500 g Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 24.61 24.61
Žky oštep 500 g Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 20.16 20.16
Žky oštep 500 g Kamenišťáková Sofia 08 Atletický klub ZZO Čadca 14.07 14.07
Žky oštep 500 g Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 20.38 20.38
Žky oštep 500 g Kim Grace 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky oštep 500 g (1/3) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 17.85 17.85
Žky oštep 500 g Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky oštep 500 g Rusnáková Linda 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky oštep 500 g Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (3/2) Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (3/3) Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Bílková Alexandra 09 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Duháčková Alexandra (H) 07 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Hamžíková Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Chromiaková Ema Maria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (3/4) Klúčiková Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (3/1) Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Šadláková Sára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto