<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo Atletickej ligy, Banská Bystrica, 5. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 11.82 11.82
M 100 m Bačík Michal (H) 05 AK Slávia TU Košice 11.19 11.19
M 100 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.52 10.51
M 100 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 12.41 12.00
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.69 10.69
M 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.88 10.88
M 100 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 11.01 10.90
M 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 10.86 10.86
M 100 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 11.21
M 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.37 12.37
M 100 m Hockicko Tomáš 03 AK Slávia TU Košice 12.51 12.51
M 100 m (1/4) Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.23 11.23
M 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.37 11.37
M 100 m Hudec Rudolf 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.08 11.08
M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.75 10.75
M 100 m (1/4) Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 11.64 11.64
M 100 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 11.52 11.52
M 100 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 11.18 11.18
M 100 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 12.26 12.26
M 100 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.73 12.73
M 100 m Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.01 12.01
M 100 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.16 11.16
M 100 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.72 11.72
M 100 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.92 10.79
M 100 m Mátyás Alex 99 AK Slávia TU Košice 11.39 11.39
M 100 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 11.51 11.51
M 100 m (1/4) Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.18 11.02
M 100 m (1/4) Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 12.64 12.64
M 100 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 11.83 11.83
M 100 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.19 12.19
M 100 m (1/4) Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 12.06 12.06
M 100 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 10.89 10.77
M 100 m Nemec Jakub (H) 03 ŠK ŠOG Nitra 10.66 10.66
M 100 m Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 11.35 11.35
M 100 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 11.98 11.98
M 100 m Pacanovský Tomáš 03 AK Steeple Poprad 11.24 11.24 11.24
M 100 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.45 12.15
M 100 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.80 11.80
M 100 m Pekarčík Matúš 00 AK Slávia TU Košice 11.71 11.71
M 100 m Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.72 12.72
M 100 m Slotík Tomáš 83 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.34 13.34
M 100 m Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra 12.04 12.04
M 100 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.22 12.22
M 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36 11.36
M 100 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 11.26 11.26
M 200 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 23.93 23.93
M 200 m (1/1) Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.60 21.60
M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.92 21.92
M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 21.43 21.43
M 200 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.44 21.44
M 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 21.83 21.83
M 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 21.98 21.98
M 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 25.31 25.31
M 200 m Hockicko Tomáš 03 AK Slávia TU Košice 25.76 25.76
M 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.21 23.21
M 200 m Hudec Rudolf 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.61 22.61
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.62 21.62
M 200 m (1/3) Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 23.37 23.37
M 200 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 23.13 23.13
M 200 m Jančár Lucian 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 22.45 22.45
M 200 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.84 25.84
M 200 m Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
M 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.42 23.42
M 200 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.93 22.93
M 200 m (2/4) Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 23.21 23.21
M 200 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava 27.06 25.97
M 200 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.84 23.84
M 200 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 28.20 28.20
M 200 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.54 21.54
M 200 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 25.27 25.27
M 200 m Mátyás Alex 99 AK Slávia TU Košice 23.91 23.91
M 200 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 23.11 23.11
M 200 m (1/4) Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 25.49 25.49
M 200 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 23.53 23.53
M 200 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.85 24.85
M 200 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 21.26 21.19
M 200 m Nemec Jakub (H) 03 ŠK ŠOG Nitra 21.50 21.50
M 200 m Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 22.95 22.95
M 200 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 23.53 23.53
M 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 25.76 24.85
M 200 m Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.21 25.21
M 200 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.18 23.18
M 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 22.67 22.67
M 200 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 23.41 23.41
M 200 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 25.38
M 400 m (1/1) Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 56.78 56.78
M 400 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 50.29 50.29
M 400 m (1/4) Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.61 48.61
M 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 49.15 49.15
M 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 48.46 48.46
M 400 m Janíček Tomáš (H) 04 AK AŠK Slávia Trnava 51.34 51.34
M 400 m (1/1) Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 54.52 54.52
M 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 51.54 51.54
M 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 53.64 53.64
M 400 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 51.67 51.67
M 400 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 54.82 54.82
M 400 m (1/4) Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.47 49.06
M 400 m (1/4) Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 50.92 50.92
M 400 m Niko Adrian (H) 04 Naša atletika Bratislava 51.95 51.95
M 400 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.23 49.36
M 400 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 53.55 53.55
M 400 m Pekarčík Matúš 00 AK Slávia TU Košice
M 400 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 53.78 53.78
M 400 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 51.93 51.93
M 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 52.37 52.37
M 400 m Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.12 51.12
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 50.79 50.79
M 400 m Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra 54.46 54.46
M 400 m (1/4) Vojtáš Nicolas (H) 00 AK Slávia UK Bratislava 49.32 49.32
M 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:03.58 2:03.58
M 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:02.91 2:02.91
M 800 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 1:56.21
M 800 m Fridmanský Denis (H) 01 AK Slávia TU Košice 1:56.35 1:56.35
M 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:11.58 2:11.58
M 800 m (1/4) Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:55.90 1:51.55
M 800 m Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice 2:03.44 2:03.44
M 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:01.96 2:01.96
M 800 m Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:56.80 1:56.77
M 800 m Kopiar Jakub 99 AC Stavbár Nitra 1:58.94 1:58.94
M 800 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 2:00.97 1:58.87
M 800 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.36 2:15.36
M 800 m (1/4) Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 1:58.19 1:58.19
M 800 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:03.43 2:03.43
M 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:06.01 2:06.01
M 800 m Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:09.98 2:09.98
M 800 m (1/4) Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:51.46 1:51.46
M 800 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 2:12.20 2:12.20
M 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 1:54.19 1:54.19
M 800 m Schenk Jakub 00 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:12.14 2:11.26
M 800 m (1/4) Timoranský Tomáš 93 AK Slávia UK Bratislava 1:56.74 1:50.21
M 800 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 2:01.18 2:01.18
M 800 m Vajda Michal 06 Naša atletika Bratislava 2:09.26 2:09.26
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.41 2:01.41
M 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:26.11 4:26.11
M 1500 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 4:00.06 3:59.41
M 1500 m Čechvala Jozef 92 Atletika Nové Mesto nad Váhom 5:23.63 5:09.91
M 1500 m Gregor Matej 02 BŠK Banská Bystrica 4:26.05 4:20.88
M 1500 m Hutka Dominik 02 AK Iskra pri ZŠ Revúca 4:21.47 4:21.47
M 1500 m Jakal Dalibor (H) 00 Naša atletika Bratislava 3:59.76 3:59.76
M 1500 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:18.56 4:18.56
M 1500 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:50.39 3:47.97
M 1500 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:21.23 4:21.23
M 1500 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:49.75 4:49.75
M 1500 m Szarka Gergö (H) 03 AK Slávia TU Košice 4:08.63 4:08.63
M 1500 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:48.24 4:48.24
M 1500 m Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava 5:09.74
M 3000 m Burza Michal 83 AK AŠK Slávia Trnava
M 3000 m (1/4) Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 08:24.87 08:24.87
M 3000 m Hasch Henrich 98 ŠK Run For Fun Bratislava
M 3000 m Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 09:08.87 09:01.35
M 3000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:44.63 08:44.63
M 3000 m Lenčéš Marek 88 Športový klub polície Bratislava 08:46.49 08:46.49
M 3000 m Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 08:30.55 08:30.55
M 3000 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 09:21.15 09:21.15
M 3000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 08:57.43 08:57.43
M 3000 m Stanik Michal (H) 02 AK AŠK Slávia Trnava 08:39.30 08:39.30
M 3000 m (1/4) Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava
M 3000 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:57.09 08:57.09
M 3000 m Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:52.79 09:18.26
M 110 m pr. 106,7 (1/4) Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.41 14.36
M 110 m pr. 106,7 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 15.10 14.56
M 110 m pr. 106,7 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 15.44 15.44
M 110 m pr. 106,7 Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 15.33 15.33
M 400 m pr. 91,4 (1/4) Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.21 50.21
M 400 m pr. 91,4 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 53.84 53.84
M 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.32 55.92
M 400 m pr. 91,4 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 53.38 51.37
M 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 54.24 54.24
M 400 m pr. 91,4 Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 56.72 56.44
M 400 m pr. 91,4 Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 56.96
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam (H) 00 Naša atletika Bratislava 55.28 54.98
M 400 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 56.79 56.79
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 09:56.07 09:50.81
M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:56.92 09:53.52
M 3000 m pr. 91,4 Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 09:45.73 09:45.73
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 09:13.53 09:13.53
M 10 km chôdza Černý Dominik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:42:26 0:41:38
M 10 km chôdza Machník Ľuboš 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:49:27 0:49:27
M 10 km chôdza Mencel Tomáš (H) 04 ŠK ŠOG Nitra 0:44:41 0:44:41
M 10 km chôdza Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 0:57:06 0:57:06
M 10 km chôdza Úradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:40:50 0:40:50
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 220 226
M výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 180 180
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 195 195
M výška Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice 196 196
M výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 180 180
M výška Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 150 170
M výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 190 190
M výška Zeman Tomáš 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 215 215
M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 480 480
M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 415 415
M žrď Daňko Marek 89 ŠK ŠOG Nitra 425 450
M žrď Hojdík Boris (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 460 460
M žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 360 360
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 470 512
M žrď Kremser Adam 01 AC Stavbár Nitra 400 440
M žrď (1/4) Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 380 400
M žrď Niko Adrian (H) 04 Naša atletika Bratislava 400 400
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 326 410
M žrď Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 340 340
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 370 403
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 520 522
M diaľka Bačík Michal (H) 05 AK Slávia TU Košice 709 709
M diaľka Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 599 599
M diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 715 715
M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 640 640
M diaľka Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 653 676
M diaľka Hletko Martin (H) 04 Naša atletika Bratislava 641 641
M diaľka (1/4) Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 735 735
M diaľka Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 590 590
M diaľka Kadák Mário (H) 02 Naša atletika Bratislava 651 652
M diaľka Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 587 587
M diaľka Krajčír Stanislav (H) 02 Naša atletika Bratislava 685 685
M diaľka Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 614 614
M diaľka (1/4) Megela Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 690 695
M diaľka (1/4) Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 619 619
M diaľka (1/4) Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 642 642
M diaľka Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra 592 592
M trojskok Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 12.92 12.92
M trojskok Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 11.29
M trojskok Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 14.09 14.09
M trojskok Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 13.15 13.15
M trojskok Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 11.13 11.13
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 13.22 13.22
M trojskok Hlaváč Denis (H) 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.74 14.74
M trojskok Hletko Martin (H) 04 Naša atletika Bratislava 12.95 12.95
M trojskok (1/4) Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.41 14.45
M trojskok (1/4) Megela Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.02 15.02
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 14.33 15.57
M trojskok Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 11.83 11.83
M trojskok Zeman Tomáš 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.77 13.77
M guľa 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.74 17.74
M guľa 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 12.57 13.13
M guľa 7,26 kg (1/4) Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 14.43 14.43
M guľa 7,26 kg Haborák Milan (H) 02 AK Slávia TU Košice 16.57 16.57
M guľa 7,26 kg Kadák Mário (H) 02 Naša atletika Bratislava 10.47 10.47
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.62 16.62
M guľa 7,26 kg (1/4) Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.04 12.04
M guľa 7,26 kg (1/4) Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M guľa 7,26 kg (1/4) Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.91 11.91
M guľa 7,26 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 10.05 10.05
M disk 2 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.37 51.37
M disk 2 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 41.70 42.12
M disk 2 kg Ernest Filip 95 Slávia Trenčín o.z. 45.48 45.48
M disk 2 kg (1/4) Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 54.68 55.23
M disk 2 kg Haborák Milan (H) 02 AK Slávia TU Košice 47.36 47.36
M disk 2 kg Koukal Jiří (H) 82 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.54 36.54
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 54.77 55.00
M disk 2 kg (1/4) Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.37 34.37
M disk 2 kg (1/4) Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.38 25.38
M kladivo 7,26 kg Árvai Krisztián (HUN) 93 Hungary 66.07
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.74 51.74
M kladivo 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice 57.85 59.07
M kladivo 7,26 kg (1/4) Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 40.55 41.60
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří (H) 82 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.87 62.16
M kladivo 7,26 kg (1/4) Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.08 55.08
M kladivo 7,26 kg (1/4) Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.18 48.18
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 69.85 71.83
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.76 60.76
M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 51.14 51.14
M oštep 800 g Kadák Mário (H) 02 Naša atletika Bratislava 37.37 37.37
M oštep 800 g Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 36.28
M oštep 800 g (1/4) Martinka Eduard 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.12 51.92
M oštep 800 g Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 39.98 39.98
M oštep 800 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.40 39.94
M oštep 800 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 37.07 37.07
M oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 40.93 40.93
M oštep 800 g (1/4) Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.60 50.60
M oštep 800 g Tkáč Róbert 74 Naša atletika Bratislava 51.02 51.02
M 4 x 100 m kluby (1/1) Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Bačík Michal (H) 05 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (1/3) Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (2/3) Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/3) Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/4) Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/3) Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby (1/1) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (1/2) Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/2) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (3/4) Hojdík Boris (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Hudec Rudolf 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (1/4) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/1) Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (3/1) Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/2) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/2) Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/3) Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/2) Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Nemec Jakub (H) 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/1) Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (3/2) Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 100 m kluby (2/1) Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/1) Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/2) Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/2) Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/2) Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/4) Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/1) Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/4) Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (2/2) Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/1) Vojtáš Nicolas (H) 00 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby (3/3) Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/3) Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Černák Andrej 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby (1/4) Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/2) Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Janíček Tomáš (H) 04 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 400 m kluby (2/3) Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/2) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/3) Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/4) Kopiar Jakub 99 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/1) Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (3/3) Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (3/2) Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/1) Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/3) Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/2) Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Niko Adrian (H) 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/1) Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/4) Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/2) Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/3) Ševčík Adam (H) 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/1) Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Timoranský Tomáš 93 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/4) Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/1) Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/2) Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (2/4) Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/1) Vojtáš Nicolas (H) 00 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (3/4) Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (3/1) Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci oštep 700 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.93 58.93
Ž 100 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 12.73 12.47
Ž 100 m (2/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.10 12.10
Ž 100 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 13.13 13.13
Ž 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.78 12.78
Ž 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.54 12.54
Ž 100 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 13.11 13.11
Ž 100 m Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.04 12.04
Ž 100 m Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 14.40 14.40
Ž 100 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.93 13.93
Ž 100 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.23 12.10
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.83 12.45
Ž 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.00 13.00
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 11.87 11.87
Ž 100 m Kuricová Veronika (H) 03 AK Slávia TU Košice 14.04 13.89
Ž 100 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 12.72 12.72
Ž 100 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.09 12.09
Ž 100 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.96 13.96
Ž 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.13 13.06
Ž 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.41 12.41
Ž 100 m Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.76 12.76
Ž 100 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 11.95 11.95
Ž 100 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.95 11.95
Ž 100 m Záhorcová Stela 04 Naša atletika Bratislava 14.68 14.17
Ž 200 m Alexy Marína Angela 04 Bežecká akadémia Marcela Matanina 28.00 28.00
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 26.08 26.08
Ž 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.78 28.78
Ž 200 m Bezeková Alexandra 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.44
Ž 200 m Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.29 25.29
Ž 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.49 25.49
Ž 200 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 27.20 27.20
Ž 200 m Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.48 25.48
Ž 200 m Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 26.77 26.31
Ž 200 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 25.02 24.89
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.86 25.76
Ž 200 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 28.72 28.68
Ž 200 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 26.77 26.77
Ž 200 m Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 27.97 27.97
Ž 200 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.41 28.38
Ž 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 24.06 24.06
Ž 200 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.12 28.12
Ž 200 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 26.23 25.97
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 27.56 26.99
Ž 200 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 26.53 26.53
Ž 200 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.65 24.65
Ž 200 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z. 28.91 28.91
Ž 200 m (2/3) Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 28.46 28.46
Ž 200 m Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.67 25.67
Ž 200 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 24.15 24.15
Ž 200 m Šmehílová Sára 04 AO Slávia ŽU Žilina 28.19
Ž 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.58 24.58
Ž 200 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 25.52 25.52
Ž 200 m Záhorcová Stela 04 Naša atletika Bratislava 27.86
Ž 400 m Alexy Marína Angela 04 Bežecká akadémia Marcela Matanina 64.26 64.26
Ž 400 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 60.88 60.88
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.16 61.16
Ž 400 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 65.08 65.08
Ž 400 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.81 56.47
Ž 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.42 60.42
Ž 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 63.98 63.81
Ž 400 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 62.90 62.90
Ž 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 62.23 62.23
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.95 55.74
Ž 400 m Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.20 55.21
Ž 400 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z. 65.55 65.55
Ž 400 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 59.42 59.42
Ž 400 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 60.87 60.87
Ž 400 m Šmehílová Sára 04 AO Slávia ŽU Žilina 64.37
Ž 400 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 59.32 59.32
Ž 400 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.68
Ž 400 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 60.68 60.68
Ž 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:26.12 2:25.56
Ž 800 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 2:25.11 2:25.11
Ž 800 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 2:12.42 2:12.42
Ž 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:23.11 2:23.11
Ž 800 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 2:19.68 2:19.68
Ž 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:14.14 2:14.14
Ž 800 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 2:28.34 2:28.34
Ž 800 m Sumina Olena (C) 94 AK Slávia TU Košice
Ž 800 m Šipulová Marta 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:56.97 2:56.97
Ž 800 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:28.87 2:28.87
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:25.82 2:25.82
Ž 1500 m Bibzová Zuzana 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:53.20 4:53.20
Ž 1500 m Jesenská Kristína (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 4:50.07 4:47.23
Ž 1500 m Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:40.06 4:31.31
Ž 1500 m Konrádová Miriama 95 Bratislava runners 5:09.03 5:09.03
Ž 1500 m Kudlicska Lilli 05 ŠK Vital Bratislava 5:08.52 5:08.52
Ž 1500 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 4:46.52 4:46.52
Ž 1500 m (1/1) Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z.
Ž 1500 m O´Donobhan Meg (C) 06 AK Slávia UK Bratislava 5:35.41 5:35.41
Ž 1500 m Ondusková Natália 97 AK Slávia TU Košice 5:55.51 5:55.51
Ž 1500 m Paulínyová Emma (H) 02 Slávia Trenčín o.z. 4:49.86 4:49.86
Ž 1500 m Salayová Michaela 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 5:00.98 5:00.35
Ž 1500 m Šinaľová Zuzana 88 AK Slávia TU Košice 5:44.79 5:44.79
Ž 1500 m Šipulová Marta 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 1500 m Vlčáková Lucia 94 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:36.42
Ž 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:36.96 10:25.78
Ž 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 10:33.96 10:33.96
Ž 3000 m (1/3) Šišoláková Lucia (H) 02 Slávia Trenčín o.z. 10:03.90 10:03.90
Ž 3000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 10:56.74 10:56.74
Ž 3000 m Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín 10:31.33 09:56.47
Ž 3000 m Vlčáková Lucia 94 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:17.82
Ž 3000 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 11:15.67 11:05.06
Ž 100 m pr. 83,8 Čerňanská Viktória (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 15.91 14.90
Ž 100 m pr. 83,8 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.48 17.48
Ž 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 13.20 13.20
Ž 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.53 14.53
Ž 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.47 15.47
Ž 100 m pr. 83,8 Luzarová Adéla (H) (C) 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 100 m pr. 83,8 (2/2) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 14.47 14.47
Ž 100 m pr. 83,8 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.44 14.44
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.80 13.80
Ž 100 m pr. 83,8 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.88 15.88
Ž 100 m pr. 83,8 Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice 14.90 14.90
Ž 400 m pr. 76,2 Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 400 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 68.62 68.62
Ž 400 m pr. 76,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 64.16 64.16
Ž 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 62.59 62.59
Ž 400 m pr. 76,2 Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 74.47 74.47
Ž 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 64.33 64.16
Ž 400 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 67.55 67.55
Ž 400 m pr. 76,2 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 60.55 60.55
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 60.21 60.21
Ž 400 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice 61.87 61.87
Ž 3000 m pr. 91,4 Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 3000 m pr. 91,4 Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 3000 m pr. 91,4 Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra
Ž 3000 m pr. 91,4 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 3000 m pr. 91,4 Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra
Ž 10 km chôdza Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 0:50:53 0:50:53
Ž 10 km chôdza Burzalová Hana 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:47:48 0:47:48
Ž 10 km chôdza Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 0:49:58 0:49:58
Ž 10 km chôdza Hačundová Ema 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50:23 0:50:23
Ž 10 km chôdza Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 0:51:51 0:51:51
Ž 10 km chôdza Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:49:39 0:49:39
Ž výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 158 158
Ž výška Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 165 165
Ž výška Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 159 159
Ž výška Krupicová Lucie (H) (C) 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž výška Kuricová Veronika (H) 03 AK Slávia TU Košice 170 170
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 167 170
Ž výška (2/2) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 170 170
Ž výška Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 150 150
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 166 166
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Ž výška Vargová Andrea (H) 05 ŠK ŠOG Nitra 169 169
Ž žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 300 300
Ž žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 260 260
Ž žrď Kosynska Daria (C) 04 ŠK ŠOG Nitra 220 220
Ž žrď (2/3) Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 300 300
Ž žrď Šimková Anna (H) 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 365 365
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 300 300
Ž žrď Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 330 330
Ž žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 280 280
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 579 579
Ž diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 546 546
Ž diaľka Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 579 579
Ž diaľka Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 478 478
Ž diaľka (2/4) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 592 592
Ž diaľka Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 609 609
Ž diaľka Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 527 527
Ž diaľka Krupicová Lucie (H) (C) 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 609 609
Ž diaľka Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 509 509
Ž diaľka Luzarová Adéla (H) (C) 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 599 599
Ž diaľka (2/2) Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 538 538
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 537 537
Ž diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 560 593
Ž trojskok Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 11.22 11.22
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.78 12.99
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.90 12.26
Ž trojskok (2/4) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 11.52 11.52
Ž trojskok Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 10.64 10.64
Ž trojskok Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.46 12.46
Ž trojskok Krupicová Lucie (H) (C) 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž trojskok Luzarová Adéla (H) (C) 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž trojskok Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 09.93 09.93
Ž trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.02 12.02
Ž trojskok Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 10.44 10.44
Ž trojskok Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.41 09.41
Ž trojskok (2/2) Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 11.46 11.69
Ž trojskok Vargová Andrea (H) 05 ŠK ŠOG Nitra 10.05 10.05
Ž trojskok Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 10.25 10.25
Ž guľa 4 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 10.60 10.60
Ž guľa 4 kg Čerňanská Viktória (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 08.86
Ž guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.71 13.71
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 Atletika Košice o.z. 12.49 12.56
Ž guľa 4 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 08.59 08.59
Ž guľa 4 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 09.94 09.94
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.09 13.09
Ž guľa 4 kg (2/3) Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 08.87 08.87
Ž guľa 4 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 08.96 08.96
Ž guľa 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 09.76 09.76
Ž guľa 4 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 13.08 13.08
Ž guľa 4 kg Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 11.13 11.13
Ž guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.61 12.69
Ž disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 31.48 31.48
Ž disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 29.50 29.50
Ž disk 1 kg Danielová Chiara 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.76 29.06
Ž disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 37.14 37.14
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 Atletika Košice o.z. 37.64 37.64
Ž disk 1 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 32.92 32.92
Ž disk 1 kg Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 24.04 24.04
Ž disk 1 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 29.56 29.56
Ž disk 1 kg Lacková Juliana 02 AO Akademik TU Košice 31.54 31.54
Ž disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.65 27.65
Ž disk 1 kg Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.79 24.79
Ž disk 1 kg Melíšková Liana (H) 04 Slávia Trenčín o.z. 31.44 31.44
Ž disk 1 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 23.58 23.58
Ž disk 1 kg Mocharová Iveta (H) (C) 98 Slávia Trenčín o.z. 38.76 38.76
Ž disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 23.71 23.71
Ž disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 32.55 32.55
Ž disk 1 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 50.96 50.96
Ž disk 1 kg Vrecková Michaela 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.56 36.55
Ž kladivo 4 kg Csernyik Dzsenifer (HUN) 00 Hungary 51.03
Ž kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 41.86 41.86
Ž kladivo 4 kg Hrabcová Zuzana 86 Atletický klub ZZO Čadca 29.66 29.66
Ž kladivo 4 kg Hrašnová Martina 83 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 70.38 76.90
Ž kladivo 4 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 29.39 29.39
Ž kladivo 4 kg Kaňuchová Veronika 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 68.47 69.48
Ž kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 36.90 37.09
Ž kladivo 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 30.97 30.97
Ž kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 36.96 36.96
Ž kladivo 4 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 28.89 28.89
Ž kladivo 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 42.39 42.39
Ž kladivo 4 kg Vrecková Michaela 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 45.35 45.35
Ž oštep 600 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 34.27 34.27
Ž oštep 600 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 30.10 30.10
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.02 47.02
Ž oštep 600 g Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 27.84 27.84
Ž oštep 600 g Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 33.97 33.97
Ž oštep 600 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.74 27.74
Ž oštep 600 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 36.31 36.31
Ž oštep 600 g Melíšková Liana (H) 04 Slávia Trenčín o.z. 40.75 40.75
Ž oštep 600 g Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava 28.07 28.07
Ž oštep 600 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 28.71 28.71
Ž oštep 600 g Mocharová Iveta (H) (C) 98 Slávia Trenčín o.z. 40.76 40.76
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia Trenčín o.z. 43.89 44.87
Ž oštep 600 g Murgašová Alžbeta 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33.23 33.23
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (3/3) Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Bezeková Alexandra 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/2) Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (2/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Čerňanská Viktória (H) 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Čorejová Tereza 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Farajpour Delia (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (3/4) Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (3/1) Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (2/2) Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Kuricová Veronika (H) 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (2/4) Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (3/2) Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/4) Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Záborská Diana (H) 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Žibritová Rebeka (H) 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/3) Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/4) Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/1) Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 400 m kluby (2/2) Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Paulínyová Emma (H) 02 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Šišoláková Lucia (H) 02 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava