<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien, Trnava, 1. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava
M 100 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 12.26
M 200 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 26.99
M 200 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 25.17
M 200 m Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 24.30
M 200 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 23.57 23.57
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 50.79 50.79
M 800 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 2:16.92
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.27
M 3000 m Jakal Dalibor 00 Slávia Trenčín o.z. 08:38.02 08:38.02
M 3000 m Junas Dušan 01 Atletický klub Bojničky 10:42.47
M diaľka Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 590
M disk 2 kg Ernest Filip 95 Slávia Trenčín o.z.
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 69.85 71.83
M oštep 800 g Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 34.72 34.72
J 100 m Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 12.10 12.10
J 100 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 12.61
J 100 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 11.91 11.38
J 100 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 11.32 11.32
J 100 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 11.91 11.91
J 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 10.66 10.66
J 100 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 12.01
J 100 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.76 12.15
J 100 m Polhorský Jakub 04 Slávia Trenčín o.z.
J 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 11.26 11.23
J 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36 11.36
J 100 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 12.45 12.45
J 100 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 12.39
J 200 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 25.63
J 200 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 24.49 23.29
J 200 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 25.02 25.02
J 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 21.50 21.50
J 200 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 24.52 24.29
J 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.85
J 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 22.98 22.98
J 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.06 23.06
J 200 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 25.70 25.70
J 400 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 51.67 51.67
J 800 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.40 2:15.40
J 3000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 08:57.81
J 400 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 56.79 56.79
J výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 180 180
J žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 340 340
J guľa 6 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 13.18 13.18
J disk 1,75 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra
J disk 1,75 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 46.73 46.73
J oštep 800 g Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 32.30 32.30
J oštep 800 g Köteles Kevin 04 Atletický club Nové Zámky
J oštep 800 g Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 37.97 37.97
Dci 100 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 12.88 12.88
Dci 100 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 12.66 12.66
Dci 100 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 12.53 12.53
Dci 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.64 11.64
Dci 100 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 12.98 12.98
Dci 100 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky 13.11 13.11
Dci 100 m Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta
Dci 100 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 12.25
Dci 100 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 13.11 13.11
Dci 100 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 11.36 11.36
Dci 100 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 12.04 12.04
Dci 200 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany
Dci 200 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 25.62 25.62
Dci 200 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 25.65
Dci 200 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 23.96 23.96
Dci 200 m Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 29.06 29.06
Dci 200 m Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.21 23.21
Dci 200 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 24.25 24.25
Dci 200 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 25.42
Dci 200 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 22.99 22.99
Dci 200 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 24.59 24.59
Dci 400 m Brezovský Lukáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 400 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 53.63 53.63
Dci 400 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky 59.96 59.96
Dci 400 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 800 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.27 2:25.27
Dci 800 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:10.28
Dci 800 m Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava 2:17.59
Dci 800 m Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z. 2:15.25 2:15.25
Dci 800 m Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky 2:20.10 2:20.10
Dci 800 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany
Dci 800 m Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta
Dci 800 m Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta
Dci 800 m Spillere Gianluca 05 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1500 m Suchý Gabriel 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:48.24 4:48.24
Dci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:40.35 10:40.32
Dci 110 m pr. 91,4 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 20.74
Dci 110 m pr. 91,4 Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 110 m pr. 91,4 Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z.
Dci 110 m pr. 91,4 Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 18.06 18.06
Dci 400 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 64.29 64.29
Dci 2000 m pr. 83,8 Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 83,8 Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci výška Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 148 148
Dci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 169 169
Dci žrď Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 205 205
Dci žrď Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 320 320
Dci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 255 255
Dci diaľka Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 528 528
Dci diaľka Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta 375
Dci diaľka Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 453 453
Dci diaľka Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci diaľka Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta 339
Dci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 522 522
Dci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 555 555
Dci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 578 578
Dci guľa 5 kg Čaprda Jakub 06 TJ Olympia Galanta
Dci guľa 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.90 13.90
Dci guľa 5 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci guľa 5 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci guľa 5 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 13.62 13.62
Dci guľa 5 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 14.87 14.87
Dci disk 1,5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 42.45 42.45
Dci disk 1,5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci disk 1,5 kg Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 32.61 32.61
Dci disk 1,5 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 37.74 37.74
Dci kladivo 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 33.58 33.58
Dci kladivo 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci kladivo 5 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci kladivo 5 kg Supek Adam 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.51 22.51
Dci oštep 700 g Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta
Dci oštep 700 g Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci oštep 700 g Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 28.85 28.85
Dci oštep 700 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 38.61 38.61
Dci oštep 700 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 42.63 42.63
Dci oštep 700 g Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 28.68 28.68
Dci oštep 700 g Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 35.06 35.06
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (2/4) Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Brezovský Lukáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (2/2) Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (2/1) Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (2/3) Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 100 m Belešová Petra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13.99
Ž 100 m Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 14.49 14.49
Ž 100 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 13.36 13.36
Ž 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 61.08 58.99
Ž 800 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 2:32.46 2:32.46
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.90 13.90
Ž 2000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 8:03.10
Ž výška Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 165 165
Ž diaľka Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 478 478
Ž oštep 600 g Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 29.81 29.81
Jky 100 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 13.83
Jky 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 12.64 12.64
Jky 100 m Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
Jky 100 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 13.29 12.80
Jky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia Trenčín o.z. 13.69 12.82
Jky 100 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 13.40 13.40
Jky 100 m Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 13.22
Jky 100 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 13.32 12.78
Jky 200 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 29.00 28.75
Jky 200 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 29.42
Jky 200 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 26.01 26.01
Jky 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 27.67 27.29
Jky 200 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 26.44 26.44
Jky 400 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 65.26 65.26
Jky 400 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 66.82 64.00
Jky 800 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 2:35.31 2:35.31
Jky 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 2:17.18 2:17.18
Jky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.28
Jky 3000 m Černeková Katarína 04 TJ Družba Piešťany
Jky 3000 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 11:27.10 11:27.10
Jky výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 168 168
Jky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 280 280
Jky žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 300 300
Jky žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 280 280
Jky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 592 592
Jky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 497
Jky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 531 531
Jky trojskok Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.41 09.41
Jky guľa 4 kg Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 07.47 07.47
Jky guľa 4 kg Miklovičová Lea 04 Atletický klub Bojničky
Jky guľa 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 09.75 09.75
Jky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 31.14 31.14
Jky kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 33.91 33.91
Jky kladivo 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 42.39 42.39
Jky oštep 600 g Lehotová Viktória 04 AK AŠK Slávia Trnava
Jky oštep 600 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 40.75 40.75
Dky 100 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 13.38 13.38
Dky 100 m Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky
Dky 100 m Čmelová Emília 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 100 m Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 100 m Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Dky 100 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 100 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 13.21 13.21
Dky 100 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany
Dky 100 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 13.98 13.98
Dky 100 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.28 13.28
Dky 100 m Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 100 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 12.77 12.77
Dky 100 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 14.72 14.72
Dky 100 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Dky 100 m Kolejová Ivana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 14.49 14.49
Dky 100 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 13.63 13.63
Dky 100 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.29 14.29
Dky 100 m Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z.
Dky 100 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13.40
Dky 100 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 14.42 14.42
Dky 100 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur
Dky 100 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra 15.54
Dky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 13.20 13.20
Dky 100 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.60 14.60
Dky 100 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Dky 100 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 15.71 15.71
Dky 100 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 14.18 14.18
Dky 100 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.83 13.83
Dky 100 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.66 13.66
Dky 100 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 16.09 15.50
Dky 100 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.60 13.60
Dky 100 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 28.31 28.31
Dky 200 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Dky 200 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 200 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Dky 200 m Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m Kolejová Ivana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 30.63 30.63
Dky 200 m Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 200 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 26.74
Dky 200 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Dky 200 m Moravíková Sofia 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 200 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 26.51 26.51
Dky 200 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 28.99 28.99
Dky 200 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 29.14 29.14
Dky 200 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 26.23 25.73
Dky 400 m Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Dky 400 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 67.78 67.78
Dky 400 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 61.29 61.29
Dky 400 m Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 400 m Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z.
Dky 400 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 64.49 64.49
Dky 400 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 64.88 64.88
Dky 800 m Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Dky 1500 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:06.62 5:06.62
Dky 1500 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 6:20.29
Dky 1500 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 6:41.58 6:41.58
Dky 3000 m Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur 12:34.4 12:34.4
Dky 3000 m Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 11:18.61 11:18.61
Dky 3000 m Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 12:22.11 12:22.11
Dky 100m p 76,2-8,2 Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 14.86 14.86
Dky 100m p 76,2-8,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 15.76
Dky 100m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.55
Dky 100m p 76,2-8,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 16.64 16.64
Dky 100m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 15.47 15.47
Dky 100m p 76,2-8,2 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 18.53 18.53
Dky 100m p 76,2-8,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 15.53 15.53
Dky 100m p 76,2-8,2 Moravíková Sofia 06 Slávia Trenčín o.z. 21.64
Dky 100m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.62
Dky 400 m pr. 76,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 400 m pr. 76,2 Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Dky 400 m pr. 76,2 Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Dky 2000 m pr. 76,2 Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky chôdza 3000 m Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky 21:38.85 21:38.85
Dky chôdza 3000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 15:33.48 15:33.48
Dky chôdza 3000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 17:44.22 17:44.22
Dky chôdza 3000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 21:23.63 21:23.63
Dky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 17:55.61 17:55.61
Dky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 155 155
Dky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 158 158
Dky výška Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 140 140
Dky výška Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 159 159
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 145 148
Dky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 140 140
Dky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 150 150
Dky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 145 145
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 169 169
Dky diaľka Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 480 480
Dky diaľka Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 499 499
Dky diaľka Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 427 427
Dky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 388 388
Dky diaľka Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur
Dky diaľka Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 489 489
Dky diaľka Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 453 453
Dky diaľka Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 397 397
Dky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 477 477
Dky diaľka Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 354
Dky diaľka Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 321
Dky trojskok Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 08.89 08.89
Dky trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10.57 10.57
Dky trojskok Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky trojskok Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 10.05 10.05
Dky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 11.80 11.80
Dky guľa 3 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 08.52 08.52
Dky guľa 3 kg Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 09.01 09.03
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 11.76 11.76
Dky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 10.81 10.81
Dky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 08.76 08.76
Dky guľa 3 kg Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 07.14
Dky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.24 08.24
Dky guľa 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.60 09.60
Dky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 10.59 10.59
Dky disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 30.08 30.08
Dky disk 1 kg Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky disk 1 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky disk 1 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 32.08 32.08
Dky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 30.72 30.72
Dky disk 1 kg Moravíková Sofia 06 Slávia Trenčín o.z. 18.41 18.49
Dky disk 1 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 18.19 18.19
Dky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 16.47 17.10
Dky disk 1 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky disk 1 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 23.57 23.57
Dky kladivo 3 kg Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 23.44 25.98
Dky kladivo 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 34.14 34.14
Dky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 26.03 26.03
Dky kladivo 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 18.95 18.95
Dky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 23.77 23.77
Dky kladivo 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky oštep 500 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 34.58 34.81
Dky oštep 500 g Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 20.42 20.42
Dky oštep 500 g Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 29.16 29.16
Dky oštep 500 g Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Dky oštep 500 g Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 27.00 27.00
Dky oštep 500 g Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 21.29 21.29
Dky oštep 500 g Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 23.49 23.49
Dky oštep 500 g Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Dky oštep 500 g Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 22.94 22.94
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany (A)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany (A)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany (A)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany (A)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky