<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Liga AZB 1. kolo ml. žiactvo a Vysokoškolská atletická séria (časť 2) v behu na 300 m a 150 m, Bratislava, 11. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 07.50 07.46
M 60 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 08.00 08.00
M 60 m Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.23 08.23
M 60 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 08.24 08.24
M 60 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 08.72 08.72
M 60 m Dišpiter Andrej (C) 05 ŠK Vital Bratislava 07.93 07.93
M 60 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 07.54 07.54
M 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 08.33 08.33
M 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 07.74 07.74
M 60 m Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 07.42 07.42
M 60 m Koiš Vladimír 06 ŠK Vital Bratislava 08.38 08.38
M 60 m Koronthály Oliver 06 Naša atletika Bratislava 09.05
M 60 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 07.76 07.76
M 60 m Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 08.81
M 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 07.61 07.61
M 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 07.95 07.95
M 150 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 18.11 18.11
M 150 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 21.73
M 150 m Koiš Vladimír 06 ŠK Vital Bratislava
M 150 m Koronthály Oliver 06 Naša atletika Bratislava 23.18
M 150 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 17.57 17.26
M 300 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 38.48 38.48
M 300 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.55 35.81
M 300 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 37.21 37.07
M 300 m Hudec Rudolf 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 300 m Kučera Martin 90 BK hraj na tie nohy Bratislava 34.04
M 300 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 36.46
M 300 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 34.58 34.58
M 300 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 37.45
M 300 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.82 35.90
M 600 m Kosír Oliver 07 ŠK Vital Bratislava
M 600 m Zubák Adam 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:43.97
M 1500 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 5:47.43
M 1500 m Stacho Radoslav 77 AO TJ Slávia STU Bratislava
M výška Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 155 155
M výška Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 178 178
M výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 149 149
M výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 155 155
M výška Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 172 172
M výška Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 166 166
M guľa 5 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
M guľa 5 kg Koiš Vladimír 06 ŠK Vital Bratislava
M guľa 5 kg Omerovič Adem 06 Naša atletika Bratislava 08.57 08.57
M guľa 5 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava
M guľa 6 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.60 13.98
J 150 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 19.82 19.82
J 150 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
J 150 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 19.54 19.54
J 150 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 17.21 17.21
J 150 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 18.50 18.50
J 300 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 40.27 40.27
J 300 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 38.11 38.01
J 300 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 40.91 40.91
J 300 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.43
J 300 m Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.13 44.13
J 300 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 40.36 40.36
J 300 m Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 37.04 36.53
Dci 150 m Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 150 m Dišpiter Andrej (C) 05 ŠK Vital Bratislava
Dci 150 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 20.73
Dci 150 m Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 17.79 17.79
Dci 150 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.17 19.17
Dci 150 m Kondela Pavol 05 ŠK Vital Bratislava
Dci 150 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 18.75 18.75
Dci 150 m Plassmann Lucas 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 150 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 18.35 18.35
Dci 150 m Štefík Lukáš 06 Deti v pohybe Šamorín 21.01 21.01
Dci 300 m Anger Filip 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 300 m Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky 46.58 46.58
Dci 300 m Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava
Dci 300 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 300 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.98 39.98
Dci 300 m Plassmann Lucas 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 300 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 40.20 40.13
Dci 300 m Štefík Lukáš 06 Deti v pohybe Šamorín 44.20 44.20
Žci 150 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 21.51
Žci 150 m Fleško Timotej 08 Atletický klub Puma Senec
Žci 150 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 22.13
Žci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.84 19.84
Žci 150 m Javorský Šimon 07 Atletický klub Puma Senec 19.48 19.48
Žci 150 m Koza Matej 08 Atletický klub Puma Senec 21.16 21.16
Žci 150 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 19.13 19.13
Žci 150 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.96
Žci 150 m Prehoda Michal 08 Atletický klub Puma Senec
Žci 150 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.51 20.51
Žci 150 m Streška Oliver 08 ŠK Run For Fun Bratislava
Žci 150 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava 22.04 22.04
Žci 150 m Švajlen Matúš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.17 20.17
Žci 150 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 19.40 19.40
Žci 150 m Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.00 22.00
Žci 150 m Witkovský Adam 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 300 m Bobák Teodor 07 AK Inter-SC Bratislava
Žci 300 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 50.80
Žci 300 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 43.33 43.33
Žci 300 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 40.10 40.10
Žci 300 m Streška Oliver 08 ŠK Run For Fun Bratislava
Žci 300 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava
Žci 300 m Švajlen Matúš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 40.39 40.39
Žci 300 m Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.32 51.32
Žci 300 m Witkovský Adam 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 60 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 08.93 08.93
Mžci 60 m Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.14 10.14
Mžci 60 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 09.32 09.32
Mžci 60 m Bendík Roman 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.39 10.39
Mžci 60 m Brix Martin 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina 11.62 11.62
Mžci 60 m Brix Michal 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina 11.52 11.52
Mžci 60 m Glemba Eduard 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.93 09.70
Mžci 60 m Gregáň Martin 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.05 11.05
Mžci 60 m Gvoth Lukáš 11 Naša atletika Bratislava 10.53 10.53
Mžci 60 m Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec 09.61 09.61
Mžci 60 m Hrašna Samuel 11 ŠK Vital Bratislava 10.62 10.62
Mžci 60 m Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.74 09.74
Mžci 60 m Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.78 09.78
Mžci 60 m Kocián Teo 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 60 m Kokavec Matej 10 Naša atletika Bratislava
Mžci 60 m Kollár Matej 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 09.21 09.21
Mžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.88 08.88
Mžci 60 m Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 09.30 09.30
Mžci 60 m Legéň Juraj 11 Naša atletika Bratislava 10.62 10.62
Mžci 60 m Madani Bardia 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 60 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín 08.83 08.83
Mžci 60 m Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava 09.93 09.93
Mžci 60 m Pazdernatý Martin 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.75
Mžci 60 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava 08.92 08.92
Mžci 60 m Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 11.35 11.35
Mžci 60 m Rybár Pavol 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 60 m Simig Imrich 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.62 10.62
Mžci 60 m Stankovič Matej 12 AK Slávia UK Bratislava 10.90 10.90
Mžci 60 m Šály Oliver 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 60 m Šebesta Maxim 11 ŠK Vital Bratislava 11.44 11.44
Mžci 60 m Šišulák Michal 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžci 60 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 08.59 08.59
Mžci 60 m Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.60 09.60
Mžci 60 m Valter Lukáš 10 Longital sport club (A) 08.54 08.54
Mžci 60 m Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 10.96 10.74
Mžci 60 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.39 09.39
Mžci 150 m Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.13 25.13
Mžci 150 m Glemba Eduard 10 ŠK Run For Fun Bratislava 24.87
Mžci 150 m Gvoth Lukáš 11 Naša atletika Bratislava 26.90 26.90
Mžci 150 m Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava 27.41
Mžci 150 m Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec 23.77 23.77
Mžci 150 m Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava 23.99 23.99
Mžci 150 m Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava 25.22 25.22
Mžci 150 m Kocián Teo 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 150 m Kokavec Matej 10 Naša atletika Bratislava
Mžci 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.85 22.85
Mžci 150 m Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 24.02 24.02
Mžci 150 m Madani Bardia 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 150 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín 21.94 21.94
Mžci 150 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 21.73 21.73
Mžci 150 m Pazdernatý Martin 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 150 m Stankovič Matej 12 AK Slávia UK Bratislava 26.82 26.82
Mžci 150 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 21.25 21.25
Mžci 150 m Valter Lukáš 10 Longital sport club (A)
Mžci 150 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.93 23.93
Mžci 600 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 1:54.16 1:54.16
Mžci 600 m Bendík Roman 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:15.50 2:15.50
Mžci 600 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:04.94 2:04.94
Mžci 600 m Huorka Viliam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:20.48 2:20.48
Mžci 600 m Jančík Benjamín 11 Atletický klub Puma Senec
Mžci 600 m Kollár Matej 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 2:02.31 2:02.31
Mžci 600 m Legéň Juraj 11 Naša atletika Bratislava
Mžci 600 m Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava 2:13.49 2:13.49
Mžci 600 m Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:14.61 2:14.61
Mžci 600 m Nagy Michal 10 3klub Šamorín 2:06.13 2:06.13
Mžci 600 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:00.45 2:00.45
Mžci 600 m Šály Oliver 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:23.00 2:23.00
Mžci 600 m Vrbatovič Vratko 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 1:59.29 1:59.29
Mžci 1500 m Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky
Mžci 1500 m Jančík Benjamín 11 Atletický klub Puma Senec
Mžci 1500 m Vöröš Radovan 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina 5:50.78 5:50.78
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.94 10.94
Mžci 60m p 76,2-7,5 Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 10.55 10.55
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 11.71 11.71
Mžci 200 m pr. 76,2 Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 200 m pr. 76,2 Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky
Mžci 200 m pr. 76,2 Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
Mžci 200 m pr. 76,2 Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Mžci 200 m pr. 76,2 Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
Mžci 200 m pr. 76,2 Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava
Mžci výška Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 125 125
Mžci výška Mrva Lukáš 09 ŠK Vital Bratislava
Mžci výška Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 2:00.07
Mžci diaľka Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 360 360
Mžci diaľka Brix Michal 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžci diaľka Gvoth Lukáš 11 Naša atletika Bratislava 258 258
Mžci diaľka Huorka Viliam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 315 315
Mžci diaľka Kollár Matej 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 414 414
Mžci diaľka Rybár Pavol 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci diaľka Stankovič Matej 12 AK Slávia UK Bratislava
Mžci diaľka Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky 346 346
Mžci diaľka Šebesta Maxim 11 ŠK Vital Bratislava 266 266
Mžci diaľka Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžci diaľka Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 328 328
Mžci diaľka Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 402 402
Mžci diaľka Vrbovský Eduard 11 Naša atletika Bratislava
Mžci guľa 3 kg Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.60 07.60
Mžci guľa 3 kg Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
Mžci guľa 3 kg Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Mžci guľa 3 kg Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
Mžci kriket Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Mžci kriket Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 24.66 25.50
Mžci kriket Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky
Mžci kriket Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
Mžci kriket Gregáň Martin 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci kriket Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava 35.24 35.24
Mžci kriket Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec
Mžci kriket Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 24.17 24.17
Mžci kriket Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava 15.54 15.66
Mžci kriket Madani Bardia 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžci kriket Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava 16.38
Mžci kriket Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 19.76 19.76
Mžci kriket Simig Imrich 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci kriket Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
Mžci kriket Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 26.09 26.09
Mžci kriket Vrbovský Eduard 11 Naša atletika Bratislava
Ž 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 07.85 07.85
Ž 60 m Bošmanská Simona 05 ŠK Vital Bratislava 09.01
Ž 60 m Čimborová Lea 02 Atletický klub Puma Senec
Ž 60 m Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.91 07.84
Ž 60 m Gonová Lucia 04 Naša atletika Bratislava
Ž 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 08.60 08.60
Ž 60 m Chudíková Martina 05 Naša atletika Bratislava
Ž 60 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 08.37
Ž 60 m Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky
Ž 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 09.06 09.06
Ž 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 07.97 07.97
Ž 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.25 08.25
Ž 60 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 08.79 08.79
Ž 150 m Čimborová Lea 02 Atletický klub Puma Senec
Ž 150 m Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.06
Ž 150 m Gonová Lucia 04 Naša atletika Bratislava
Ž 150 m Chudíková Martina 05 Naša atletika Bratislava
Ž 300 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 43.41 43.41
Ž 300 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.22 42.06
Ž 300 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 41.33 40.74
Ž 300 m Čimborová Lea 02 Atletický klub Puma Senec
Ž 600 m Kudlicska Lilli 05 ŠK Vital Bratislava 2:01.38
Ž 600 m Salayová Michaela 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:41.83
Ž 600 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 1:47.25 1:47.25
Ž 1500 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:00.05 5:00.05
Ž výška Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 161 161
Ž guľa 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 06.93 09.22
Jky 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 20.21
Jky 150 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.22 21.22
Jky 300 m Alexy Marína Angela 04 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Jky 300 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.21
Jky 300 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.94 46.94
Dky 150 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.93 23.59
Dky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 19.32 19.32
Dky 150 m Bošmanská Simona 05 ŠK Vital Bratislava 22.57
Dky 150 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 21.57
Dky 150 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.78 20.67
Dky 150 m Lisická Liana 06 Naša atletika Bratislava 21.16 21.15
Dky 150 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.12 21.10
Dky 150 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.85 21.85
Dky 150 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 19.32 19.32
Dky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 41.57 41.57
Dky 300 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.34
Dky 300 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.27 49.27
Dky 300 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 48.04 48.04
Dky 300 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.52 47.52
Žky 150 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 22.25 22.25
Žky 150 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.37
Žky 150 m Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Glembová Klára 07 ŠK Run For Fun Bratislava 22.78 22.78
Žky 150 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 21.28 21.28
Žky 150 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.55 23.55
Žky 150 m Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava 22.93 22.93
Žky 150 m Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.78 22.31
Žky 150 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.34 20.34
Žky 150 m Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.61 25.61
Žky 150 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 20.51 20.51
Žky 150 m Rychtáriková Dorota 07 ŠK Run For Fun Bratislava 23.58
Žky 150 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 22.43 22.43
Žky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.17 21.17
Žky 150 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 21.29
Žky 150 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 27.05
Žky 150 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.32 22.32
Žky 300 m Adamčíková Kristína 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.95 55.95
Žky 300 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 48.18 48.18
Žky 300 m Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.03
Žky 300 m Glembová Klára 07 ŠK Run For Fun Bratislava 50.59 50.59
Žky 300 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 49.39 49.39
Žky 300 m Jakušová Barbora 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 300 m Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava 54.68
Žky 300 m Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 300 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.14 45.14
Žky 300 m Kovářová Kristína Ella 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 300 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 43.91 43.91
Žky 300 m Rychtáriková Dorota 07 ŠK Run For Fun Bratislava 49.67 49.67
Žky 300 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 47.51 47.51
Žky 300 m Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.81 51.81
Žky 300 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 45.97 45.97
Žky 300 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 48.53 48.53
Žky 300 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Adamčíková Kristína 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.06 09.06
Mžky 60 m Antalová Nella 10 Atletický klub Puma Senec 10.78 10.78
Mžky 60 m Balážová Lea 10 Naša atletika Bratislava
Mžky 60 m Balážová Zuzana 09 AK Slávia UK Bratislava 09.54 09.54
Mžky 60 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.45 09.45
Mžky 60 m Briešková Tamara 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51 11.51
Mžky 60 m Bunová Lucia 09 Naša atletika Bratislava 10.72 10.72
Mžky 60 m Búzeková Alica 10 Naša atletika Bratislava
Mžky 60 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.99 09.99
Mžky 60 m Čierna Alexandra 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Dranačková Olívia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.53 11.53
Mžky 60 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.96 08.96
Mžky 60 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 09.31 09.31
Mžky 60 m Gašparíková Sofia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.81 10.81
Mžky 60 m Hullová Nela 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Jankovičová Silvia 10 ŠK Run For Fun Bratislava 10.43 10.43
Mžky 60 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec 10.63 10.63
Mžky 60 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 08.62 08.62
Mžky 60 m Jursová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 10.24 10.24
Mžky 60 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.76 10.38
Mžky 60 m Kaderová Karolína 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.39 09.39
Mžky 60 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava 10.22 10.22
Mžky 60 m Karšayová Sára 11 Naša atletika Bratislava
Mžky 60 m Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.15 09.15
Mžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.94 08.94
Mžky 60 m Knežová Emília 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Kollárová Timea 10 ŠK Vital Bratislava
Mžky 60 m Konečná Mária 09 ŠK Run For Fun Bratislava 09.41 09.41
Mžky 60 m Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava 10.48 10.48
Mžky 60 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky 08.93 08.93
Mžky 60 m Kosová Karolína 09 ŠK Vital Bratislava 10.73
Mžky 60 m Kulichová Natália 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina 11.01 11.01
Mžky 60 m Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.84 08.84
Mžky 60 m Mikolášiková Klára 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.78 09.78
Mžky 60 m Miznerová Alexandra 11 AK Slávia UK Bratislava 10.69 10.69
Mžky 60 m Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 11.05 11.05
Mžky 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 09.04 09.04
Mžky 60 m Nováková Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.10 10.10
Mžky 60 m Ondrišeková Zoja 11 AK Slávia UK Bratislava 10.64 10.64
Mžky 60 m Pálková Anička 12 Atletický klub Puma Senec 11.25 11.25
Mžky 60 m Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava 10.01 10.01
Mžky 60 m Placeková Martina 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Poláková Laura 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.02 10.02
Mžky 60 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 09.41 09.41
Mžky 60 m Prehodova Zuzana 12 Atletický klub Puma Senec 10.09 10.09
Mžky 60 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 08.83 08.83
Mžky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.89 08.89
Mžky 60 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.36 10.36
Mžky 60 m Rybos Natasza 12 Naša atletika Bratislava 10.33 10.33
Mžky 60 m Rychtáriková Tereza 09 ŠK Run For Fun Bratislava 09.79 09.79
Mžky 60 m Sarr Mareme Maguette 12 Naša atletika Bratislava
Mžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 08.51 08.51
Mžky 60 m Slobodová Jana 11 Naša atletika Bratislava
Mžky 60 m Slobodová Lucia 09 Naša atletika Bratislava
Mžky 60 m Slobodová Vanessa 11 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60 m Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.03 09.03
Mžky 60 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 08.71 08.71
Mžky 60 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.83 08.83
Mžky 60 m Tondrová Paulína 10 Atletický klub Puma Senec
Mžky 60 m Ukropcová Karolína 09 Naša atletika Bratislava 10.18 10.18
Mžky 60 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava 10.34 10.34
Mžky 60 m Valachová Lucia 11 AK Slávia UK Bratislava 10.83 10.83
Mžky 60 m Višňovská Tereza 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.28 10.28
Mžky 60 m Vršanská Viktória 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.88 09.88
Mžky 150 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.89 23.89
Mžky 150 m Búzeková Alica 10 Naša atletika Bratislava
Mžky 150 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.20 22.20
Mžky 150 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 22.83 22.83
Mžky 150 m Hullová Nela 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 150 m Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 150 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 22.11 22.11
Mžky 150 m Jankovičová Silvia 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky 150 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec 27.71 27.71
Mžky 150 m Jeskova Julia 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 26.01 26.01
Mžky 150 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 22.83 22.83
Mžky 150 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 21.62 21.62
Mžky 150 m Jursová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 25.63 25.63
Mžky 150 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.31 27.31
Mžky 150 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava 26.10 26.10
Mžky 150 m Karšayová Sára 11 Naša atletika Bratislava
Mžky 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.33 22.33
Mžky 150 m Kollárová Timea 10 ŠK Vital Bratislava
Mžky 150 m Konečná Mária 09 ŠK Run For Fun Bratislava 24.05 24.05
Mžky 150 m Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava 26.79 26.79
Mžky 150 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky 21.77 21.77
Mžky 150 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 150 m Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.15 22.15
Mžky 150 m Mikolášiková Klára 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 24.39 24.39
Mžky 150 m Molčanová Adela 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 25.53 25.53
Mžky 150 m Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 28.45 28.45
Mžky 150 m Nováková Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.46 25.46
Mžky 150 m Pálková Anička 12 Atletický klub Puma Senec 28.13 28.13
Mžky 150 m Palkova Veronika 09 Atletický klub Puma Senec 25.29 25.29
Mžky 150 m Placeková Martina 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 23.05 23.05
Mžky 150 m Prehodova Zuzana 12 Atletický klub Puma Senec 25.28 25.28
Mžky 150 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 21.91 21.91
Mžky 150 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.92 21.92
Mžky 150 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.15 25.71
Mžky 150 m Rybos Natasza 12 Naša atletika Bratislava 26.16 26.16
Mžky 150 m Rychtáriková Tereza 09 ŠK Run For Fun Bratislava 24.58 24.58
Mžky 150 m Sarr Mareme Maguette 12 Naša atletika Bratislava
Mžky 150 m Slobodová Jana 11 Naša atletika Bratislava
Mžky 150 m Slobodová Lucia 09 Naša atletika Bratislava
Mžky 150 m Striežencová Tereza 09 Deti v pohybe Šamorín 22.36 22.36
Mžky 150 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 21.43 21.43
Mžky 150 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.04 22.04
Mžky 150 m Tondrová Paulína 10 Atletický klub Puma Senec
Mžky 150 m Ukropcová Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Mžky 150 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava 26.06 26.06
Mžky 150 m Vršanská Viktória 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.48 24.48
Mžky 600 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 1:53.55 1:53.55
Mžky 600 m Javorová Paulína 10 Atletický klub Puma Senec 1:59.79 1:59.79
Mžky 600 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:54.58 1:54.58
Mžky 600 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:01.43 2:01.43
Mžky 600 m Palkova Veronika 09 Atletický klub Puma Senec
Mžky 600 m Perknovská Laura 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 2:01.85 2:01.85
Mžky 600 m Striežencová Tereza 09 Deti v pohybe Šamorín 1:55.75 1:55.75
Mžky 600 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 1:56.37 1:56.37
Mžky 1500 m Javorová Paulína 10 Atletický klub Puma Senec
Mžky 1500 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 5:53.16 5:53.16
Mžky 60m p 76,2-7,5 Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 12.57 12.57
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava 12.90 12.90
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky 11.36 11.36
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 10.42 10.42
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 11.82 11.82
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kulichová Natália 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 10.33 10.33
Mžky 60m p 76,2-7,5 Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 12.18 12.18
Mžky 60m p 76,2-7,5 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 10.24 10.24
Mžky 60m p 76,2-7,5 Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 12.26 11.38
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 15.44 15.44
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky 13.70 13.70
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 12.83 12.83
Mžky 200 m pr. 76,2 Balážová Zuzana 09 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 200 m pr. 76,2 Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 23.17
Mžky 200 m pr. 76,2 Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky 200 m pr. 76,2 Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Mžky 200 m pr. 76,2 Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Mžky 200 m pr. 76,2 Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky 200 m pr. 76,2 Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky 200 m pr. 76,2 Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Mžky 200 m pr. 76,2 Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky 200 m pr. 76,2 Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Mžky 200 m pr. 76,2 Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky výška Chrenová Veronika 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky výška Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 125 125
Mžky výška Ondrišeková Zoja 11 AK Slávia UK Bratislava
Mžky výška Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 125 125
Mžky výška Rajecová Gabriela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 120 120
Mžky výška Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky diaľka Balážová Lea 10 Naša atletika Bratislava
Mžky diaľka Balážová Zuzana 09 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Čierna Alexandra 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 369 369
Mžky diaľka Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Chrenová Veronika 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky diaľka Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 392 392
Mžky diaľka Jursová Tereza 09 Naša atletika Bratislava
Mžky diaľka Kaderová Karolína 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky diaľka Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 368 368
Mžky diaľka Karšayová Sára 11 Naša atletika Bratislava
Mžky diaľka Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava
Mžky diaľka Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 417 417
Mžky diaľka Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 273
Mžky diaľka Miznerová Alexandra 11 AK Slávia UK Bratislava 306 306
Mžky diaľka Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 279 279
Mžky diaľka Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 377 377
Mžky diaľka Nováková Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky diaľka Ondrišeková Zoja 11 AK Slávia UK Bratislava 317 317
Mžky diaľka Perknovská Laura 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 396 396
Mžky diaľka Poláková Laura 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky diaľka Rajecová Gabriela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky diaľka Rybos Natasza 12 Naša atletika Bratislava 296 296
Mžky diaľka Sarr Mareme Maguette 12 Naša atletika Bratislava
Mžky diaľka Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 497 497
Mžky diaľka Slobodová Lucia 09 Naša atletika Bratislava
Mžky diaľka Slobodová Vanessa 11 Atletický klub AC Malacky
Mžky diaľka Ukropcová Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Mžky diaľka Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava 330
Mžky diaľka Valachová Lucia 11 AK Slávia UK Bratislava 285 285
Mžky guľa 2 kg Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 10.01 10.01
Mžky guľa 2 kg Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 08.60 08.60
Mžky guľa 2 kg Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 2:09.61
Mžky guľa 2 kg Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 07.20 07.20
Mžky guľa 2 kg Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 05.38 05.38
Mžky guľa 2 kg Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 04.13 04.13
Mžky kriket Adamčíková Kristína 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky kriket Antalová Nella 10 Atletický klub Puma Senec 19.71 19.71
Mžky kriket Balážová Lea 10 Naša atletika Bratislava
Mžky kriket Čierna Alexandra 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžky kriket Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky kriket Miznerová Alexandra 11 AK Slávia UK Bratislava
Mžky kriket Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 22.27 22.27
Mžky kriket Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 39.56 39.56
Mžky kriket Perknovská Laura 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 35.80 35.80
Mžky kriket Slobodová Vanessa 11 Atletický klub AC Malacky
Mžky kriket Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.33 15.33
Mžky kriket Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 12.41 12.41
Mžky kriket Valachová Lucia 11 AK Slávia UK Bratislava