<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mlad. Žiaci - 1. kolo, Košice, 1. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Hermanovský Jakub 02 MŠK Vranov nad Topľou 13.09
M 100 m Krajčír Stanislav 02 Atletika Košice o.z. 11.42 11.42
M 100 m Pekarčík Matúš 00 AK Slávia TU Košice
M 200 m Pekarčík Matúš 00 AK Slávia TU Košice 24.87 24.87
M výška Hermanovský Jakub 02 MŠK Vranov nad Topľou 170
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 326 410
M diaľka Krajčír Stanislav 02 Atletika Košice o.z. 685 685
M trojskok Sabol Daniel 77 AO Akademik TU Košice 11.29 11.29
M guľa 7,26 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 09.09 09.09
M guľa 7,26 kg Hermanovský Jakub 02 MŠK Vranov nad Topľou
J 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.60 12.60
J 100 m Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 12.50 12.50
J 100 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.16 11.16
J 100 m Lukčo Imrich 04 AO Akademik TU Košice 12.23 12.23
J 200 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 25.09 25.09
J 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 27.09 27.01
J 200 m Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 25.08 25.08
J 200 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 24.72
J 200 m Lukčo Imrich 04 AO Akademik TU Košice 25.87
J 200 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 25.23 25.23
J 400 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov
J 400 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 53.89 53.69
J 400 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 55.48 55.48
J výška Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice 196 196
J diaľka Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 552 552
J diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 623 623
J diaľka Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 624 624
J diaľka Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 614 614
J diaľka Lukčo Imrich 04 AO Akademik TU Košice 544 565
J trojskok Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 12.02 12.02
Dci 100 m Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 100 m Danko Martin 05 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 13.16 13.16
Dci 100 m Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 100 m Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 11.51 11.51
Dci 100 m Hubay Szabolcs 06 Atletika Košice o.z.
Dci 100 m Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice 12.26 12.26
Dci 100 m Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z.
Dci 100 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 12.47 12.47
Dci 100 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 12.65 12.65
Dci 100 m Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z.
Dci 100 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 13.08 13.08
Dci 100 m Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 11.89 11.89
Dci 100 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 13.09 13.09
Dci 100 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11.86 11.86
Dci 100 m Viola Marek 08 Atletika Košice o.z.
Dci 100 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 11.92 11.92
Dci 200 m Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 23.05 23.05
Dci 200 m Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice 24.64 24.64
Dci 200 m Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z.
Dci 200 m Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice
Dci 200 m Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 27.03 27.03
Dci 200 m Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 24.26 24.26
Dci 200 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 25.20 25.20
Dci 200 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 24.74 24.74
Dci 400 m Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z.
Dci 400 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dci 400 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 55.54 55.54
Dci 400 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 56.78 56.78
Dci 1500 m Adam Jakub 08 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 1500 m Doliňák Juraj 06 AO Akademik TU Košice
Dci 1500 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 5:54.87
Dci 1500 m Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov
Dci výška Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné
Dci výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 180 180
Dci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 177 177
Dci diaľka Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 599 599
Dci diaľka Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z. 374 374
Dci diaľka Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 503
Dci diaľka Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou 403
Dci diaľka Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 509 509
Dci diaľka Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z. 427 427
Dci diaľka Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 509 509
Dci diaľka Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 488 488
Dci diaľka Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 399 399
Dci diaľka Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 528
Dci diaľka Viola Marek 08 Atletika Košice o.z. 482 482
Dci trojskok Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 12.16 12.16
Dci trojskok Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z.
Dci trojskok Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice
Dci trojskok Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 10.71 10.71
Dci guľa 5 kg Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci guľa 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 13.72 13.72
Dci guľa 5 kg Gazda Adam 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci guľa 5 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci guľa 5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 14.15 14.15
Dci guľa 5 kg Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 06.73 06.73
Dci disk 1,5 kg Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 30.20 30.20
Dci disk 1,5 kg Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 40.22 40.22
Dci disk 1,5 kg Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou
Dci disk 1,5 kg Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice 12.23 12.23
Dci disk 1,5 kg Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci disk 1,5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 52.88 52.88
Dci disk 1,5 kg Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 21.67 21.67
Dci kladivo 5 kg Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 50.19 50.19
Dci kladivo 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 51.14 51.14
Dci kladivo 5 kg Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice
Dci kladivo 5 kg Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice 13.34 13.34
Dci kladivo 5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 30.72 30.72
Dci kladivo 5 kg Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 14.49 14.49
Dci oštep 700 g Gazda Adam 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci oštep 700 g Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z.
Dci oštep 700 g Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z.
Dci oštep 700 g Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dci oštep 700 g Očko Martin 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 25.94 25.94
Dci oštep 700 g Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 34.06 34.06
Dci oštep 700 g Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 22.30 22.30
Dci oštep 700 g Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice
Dci oštep 700 g Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice
Dci oštep 700 g Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci oštep 700 g Viola Marek 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Adam Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Adam Jaroslav 11 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 08.99 08.99
Mžci 60 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.13 09.13
Mžci 60 m Balog Vladimír 10 Atletika Košice o.z. 10.36 10.36
Mžci 60 m Borduliak Matúš 10 ŠŠK-Junior Prešov 08.92 08.92
Mžci 60 m Bukšár Jakub 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžci 60 m (2/4) Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov 09.67 09.67
Mžci 60 m Demko Dávid 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.80 09.80
Mžci 60 m Denemark Karol 09 Atletika Košice o.z. 09.86 09.86
Mžci 60 m Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice 09.64 09.64
Mžci 60 m Dorov Matej 10 AO Akademik TU Košice
Mžci 60 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 09.83 09.83
Mžci 60 m Gábor Lucas 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60 m Hreňko Jakub 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.51 09.51
Mžci 60 m Janičo Michal 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z. 09.28 09.28
Mžci 60 m (2/2) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.24 08.24
Mžci 60 m Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.11 10.11
Mžci 60 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.63 08.63
Mžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 09.91 09.91
Mžci 60 m Klotňa Peter 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60 m Kmec Martin 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m (1/1) Kniš Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z. 10.63
Mžci 60 m (1/3) Kravec Quido 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Makkay Simon 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.76 09.76
Mžci 60 m Mažerik Juraj 11 1.Atletický klub Humenné
Mžci 60 m Mičko Marek 11 AK Slávia TU Košice 11.11 11.11
Mžci 60 m (1/3) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.86 09.86
Mžci 60 m Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m (2/4) Mitaľ Jakub 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Mlynár Samuel 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Molokáč Matej 10 AO Akademik TU Košice 11.08 11.08
Mžci 60 m Mruz Pavol 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.54 09.54
Mžci 60 m Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice 10.38 10.38
Mžci 60 m Paľa Peter 09 AO Akademik TU Košice 09.66 09.66
Mžci 60 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.04
Mžci 60 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 10.26 10.26
Mžci 60 m (2/4) Pillár Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Poľák Viktor René 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.99 10.99
Mžci 60 m Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11.40
Mžci 60 m Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.70
Mžci 60 m Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z. 09.61 09.61
Mžci 60 m (2/4) Sokol Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.87 09.87
Mžci 60 m (2/4) Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Szabo Šimon 10 Atletika Košice o.z. 09.86 09.86
Mžci 60 m Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.70
Mžci 60 m (3/1) Šiba Kristián 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m (3/4) Šiba Matej 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Štec Denis 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Tomčík Daniel 09 AO Akademik TU Košice
Mžci 60 m Tran Kim Hoa 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m (2/4) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m (2/2) Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.45 09.45
Mžci 60 m Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné 08.68 08.68
Mžci 150 m (3/2) Arendáš Adam 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.95 26.95
Mžci 150 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.97 22.97
Mžci 150 m Balog Vladimír 10 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Borduliak Matúš 10 ŠŠK-Junior Prešov 21.50 21.50
Mžci 150 m Bukšár Jakub 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžci 150 m (2/4) Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m (1/1) Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.38
Mžci 150 m Denemark Karol 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice 24.32 24.14
Mžci 150 m Dorov Matej 10 AO Akademik TU Košice
Mžci 150 m Gábor Lucas 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 150 m (1/2) Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov 24.57 24.57
Mžci 150 m (2/2) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.74 20.74
Mžci 150 m Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 26.46 26.46
Mžci 150 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.19 20.19
Mžci 150 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 25.55 25.55
Mžci 150 m Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 150 m Klotňa Peter 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 150 m Kmec Martin 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.43 22.43
Mžci 150 m Mažerik Juraj 11 1.Atletický klub Humenné
Mžci 150 m Mičko Marek 11 AK Slávia TU Košice 27.64 27.64
Mžci 150 m Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m (2/4) Mitaľ Jakub 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.56 24.56
Mžci 150 m (2/4) Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov 21.50 21.50
Mžci 150 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m (2/4) Pillár Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.03 28.03
Mžci 150 m Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 25.55 24.57
Mžci 150 m Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 26.37 26.37
Mžci 150 m (3/1) Šiba Kristián 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Tomčík Daniel 09 AO Akademik TU Košice
Mžci 150 m Tran Kim Hoa 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m (3/4) Uhriňák Matej 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.89 25.89
Mžci 150 m (2/2) Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.31 24.31
Mžci 150 m Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžci 150 m Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžci 150 m (2/3) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné 22.04 22.04
Mžci 600 m Adam Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Mžci 600 m Adam Jaroslav 11 AK Slávia TU Košice
Mžci 600 m Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov 1:56.06 1:56.06
Mžci 600 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 2:06.89
Mžci 600 m (2/1) Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov 1:54.52 1:54.52
Mžci 600 m Hreňko Jakub 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:02.15 2:02.15
Mžci 600 m Janičo Michal 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 600 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 1:55.85 1:55.85
Mžci 600 m (2/4) Kolačkovský Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov 2:02.63 2:02.63
Mžci 600 m Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z.
Mžci 600 m (3/2) Kotik Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:00.85 2:00.85
Mžci 600 m (3/1) Kurimský Sael 09 ŠŠK-Junior Prešov 2:27.73
Mžci 600 m Molokáč Matej 10 AO Akademik TU Košice 2:25.04 2:25.04
Mžci 600 m Mruz Pavol 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:17.58 2:17.58
Mžci 600 m (2/4) Pakan Šimon 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 600 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:11.38 2:11.38
Mžci 600 m (3/1) Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:06.01 2:06.01
Mžci 600 m Poľák Viktor René 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 600 m (2/4) Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 600 m Šverha Šimon 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 600 m Tomčík Daniel 09 AO Akademik TU Košice
Mžci 600 m (2/4) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 600 m Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžci 600 m Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžci 60m p 76,2-7,5 (2/2) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.39 11.39
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kordovaník Juraj (H) 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžci 60m p 76,2-7,5 (3/2) Kotik Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.05 12.05
Mžci 60m p 76,2-7,5 Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.13 12.13
Mžci 60m p 76,2-7,5 Paľa Peter 09 AO Akademik TU Košice 14.82 14.82
Mžci 60m p 76,2-7,5 (3/2) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.37 11.37
Mžci 60m p 76,2-7,5 Vojtek Matej 09 AO Akademik TU Košice 12.49 12.49
Mžci chôdza 2000 m Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 15:40.51
Mžci chôdza 2000 m (1/2) Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov 14:13.86 14:13.86
Mžci chôdza 2000 m Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 14:49.23 14:49.23
Mžci chôdza 2000 m Laporčák Matúš 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 13:13.52 13:13.52
Mžci chôdza 2000 m (3/3) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 12:33.34 12:33.34
Mžci chôdza 2000 m Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci chôdza 2000 m Preverčík Marek 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci chôdza 2000 m (2/3) Tobiaš Jakub 10 ŠŠK-Junior Prešov 15:54.15 15:54.15
Mžci výška Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 135 135
Mžci výška (2/4) Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci výška (2/4) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 110 110
Mžci výška (2/1) Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov 115 115
Mžci výška (3/1) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 105
Mžci výška (1/2) Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov 115 115
Mžci výška (1/2) Hostovič Dominik 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci výška (2/2) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci výška (2/4) Mitaľ Jakub 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci výška Pakan Šimon 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci výška (3/2) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130 130
Mžci výška (2/4) Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov 125 125
Mžci výška Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné
Mžci diaľka Adam Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Mžci diaľka Adam Jaroslav 11 AK Slávia TU Košice
Mžci diaľka Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 417 417
Mžci diaľka Balog Vladimír 10 Atletika Košice o.z. 309 309
Mžci diaľka (1/1) Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 283 283
Mžci diaľka Demko Dávid 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci diaľka Denemark Karol 09 Atletika Košice o.z. 290 290
Mžci diaľka Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice 211
Mžci diaľka Dorov Matej 10 AO Akademik TU Košice
Mžci diaľka Gábor Lucas 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci diaľka (2/2) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 420 420
Mžci diaľka Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z. 389 389
Mžci diaľka (2/2) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 454 454
Mžci diaľka Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci diaľka Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 325 325
Mžci diaľka Klotňa Peter 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci diaľka (2/4) Kolačkovský Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov 368 368
Mžci diaľka Kordovaník Juraj (H) 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 302 302
Mžci diaľka (3/2) Kotik Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 385 385
Mžci diaľka Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 418 418
Mžci diaľka Makkay Simon 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci diaľka (1/3) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 320 320
Mžci diaľka Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Mžci diaľka Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice 330 330
Mžci diaľka Paľa Peter 09 AO Akademik TU Košice 373 373
Mžci diaľka Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 331 331
Mžci diaľka (3/1) Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka (2/4) Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci diaľka Szabo Šimon 10 Atletika Košice o.z. 347 347
Mžci diaľka Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 319 319
Mžci diaľka (2/4) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci diaľka Vojtek Matej 09 AO Akademik TU Košice 412 412
Mžci guľa 3 kg (3/2) Arendáš Adam 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg (2/1) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 08.95 08.95
Mžci guľa 3 kg (3/1) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 07.41 07.41
Mžci guľa 3 kg (1/2) Hostovič Dominik 09 ŠŠK-Junior Prešov 05.35 05.35
Mžci guľa 3 kg Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z.
Mžci guľa 3 kg Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci guľa 3 kg (1/1) Kniš Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.44 07.44
Mžci guľa 3 kg (1/3) Kravec Quido 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg (3/1) Kurimský Sael 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg (2/3) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg (3/2) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.22 07.22
Mžci guľa 3 kg Poľák Viktor René 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci guľa 3 kg Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.22 07.22
Mžci guľa 3 kg Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci guľa 3 kg (2/4) Sokol Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.26 07.26
Mžci guľa 3 kg (3/4) Šiba Matej 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 05.01 05.01
Mžci guľa 3 kg (3/3) Šverha Šimon 09 ŠŠK-Junior Prešov 05.35 05.35
Mžci guľa 3 kg (2/3) Tobiaš Jakub 10 ŠŠK-Junior Prešov 05.02 05.02
Mžci guľa 3 kg Tušár Ladislav 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 06.53 06.53
Mžci guľa 3 kg (3/4) Uhriňák Matej 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg (3/3) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (3/3) Arendáš Adam 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Borduliak Matúš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (3/4) Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Hostovič Dominik 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kniš Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Kolačkovský Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Kravec Quido 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Kurimský Sael 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (3/2) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Pakan Šimon 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Pillár Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (3/2) Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Sokol Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Šiba Kristián 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Šiba Matej 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Tobiaš Jakub 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (3/4) Uhriňák Matej 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (3/3) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov
Ž 1500 m Lechvár Renáta 89 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 Atletika Košice o.z. 12.49 12.56
Ž disk 1 kg Lacková Juliana 02 AO Akademik TU Košice 31.54 31.54
Jky 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.61 12.61
Jky 200 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 26.36 26.36
Jky guľa 4 kg Olejníková Ľuboslava 04 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 10.33 10.33
Jky disk 1 kg Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 24.94 24.94
Jky disk 1 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 26.59 29.08
Dky 100 m Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 14.97 14.97
Dky 100 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 100 m Čižmáriková Sára 08 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.61 12.61
Dky 100 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 14.26 14.00
Dky 100 m Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 100 m Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 13.96 13.96
Dky 100 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 13.93 13.93
Dky 100 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 13.03 13.03
Dky 100 m Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice 14.22 14.22
Dky 100 m Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 14.37 14.20
Dky 100 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 13.05 13.05
Dky 100 m Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 15.04 15.04
Dky 100 m Midová Lara 05 Atletika Košice o.z. 14.69 14.69
Dky 100 m Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 13.00 13.00
Dky 100 m Šoltýsová Diana 07 Atletika Košice o.z. 15.55 15.55
Dky 100 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 13.26 13.26
Dky 100 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 200 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 200 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Gállová Daniela 06 AK Slávia TU Košice 29.20 29.20
Dky 200 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Dky 200 m Matuščáková Veronika 06 Atletika Košice o.z. 29.19
Dky 200 m Midová Lara 05 Atletika Košice o.z. 31.10 31.10
Dky 200 m Pelecová Emma 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 200 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 26.90 26.90
Dky 200 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 29.19 29.19
Dky 200 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 28.81 28.81
Dky 200 m Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 200 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 27.80 27.80
Dky 200 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 400 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 60.86 60.86
Dky 400 m Pelecová Emma 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 69.62 69.62
Dky 400 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 65.16 65.16
Dky 1500 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 5:27.62
Dky 1500 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 6:05.48 6:05.48
Dky 1500 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 6:22.57 6:22.57
Dky 1500 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 5:23.83 5:23.83
Dky 100m p 76,2-8,5 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 18.22 18.22
Dky 100m p 76,2-8,5 Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 19.40 19.40
Dky 100m p 76,2-8,5 Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky výška Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 150 150
Dky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 151 151
Dky výška Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 150 150
Dky výška Sedláková Sonja 05 AO Akademik TU Košice 167 167
Dky výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 167 167
Dky diaľka Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 427 427
Dky diaľka Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 391 408
Dky diaľka Gállová Daniela 06 AK Slávia TU Košice 458 458
Dky diaľka Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z. 446 446
Dky diaľka Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z.
Dky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 470 470
Dky diaľka Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 453 453
Dky diaľka Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 379 379
Dky diaľka Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z. 348 348
Dky diaľka Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 455 455
Dky diaľka Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 544 544
Dky trojskok Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 09.93 09.93
Dky trojskok Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 10.00 10.00
Dky guľa 3 kg Čižmáriková Sára 08 Atletika Košice o.z.
Dky guľa 3 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 09.05 09.05
Dky guľa 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 12.46 12.46
Dky guľa 3 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.74 07.04
Dky guľa 3 kg Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Dky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 08.42 09.93
Dky guľa 3 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.08 08.08
Dky guľa 3 kg Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 10.32 10.32
Dky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 29.50 29.50
Dky disk 1 kg Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 24.04 24.04
Dky disk 1 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 28.62 28.62
Dky disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 25.66 25.66
Dky disk 1 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 19.63 19.63
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 23.71 23.71
Dky disk 1 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 12.59 16.79
Dky kladivo 3 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 31.26 31.26
Dky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 33.97 33.97
Dky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 36.98 36.98
Dky oštep 500 g Gállová Daniela 06 AK Slávia TU Košice 30.51 30.51
Dky oštep 500 g Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky oštep 500 g Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 29.86 29.86
Dky oštep 500 g Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 17.65 17.65
Dky oštep 500 g Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 22.33 22.33
Dky oštep 500 g Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 11.06 11.06
Dky oštep 500 g Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Dky oštep 500 g Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.26 16.26
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Matuščáková Veronika 06 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Midová Lara 05 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Pelecová Emma 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 60 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 08.31 08.31
Mžky 60 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.15 09.15
Mžky 60 m Benkó Karin 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 09.34 09.34
Mžky 60 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.29 09.29
Mžky 60 m Durkotová Karolína 10 1.Atletický klub Humenné 10.59 10.59
Mžky 60 m Filomelová Beatrix 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.43 10.43
Mžky 60 m Fodorova Lucia 10 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.84 09.76
Mžky 60 m (2/3) Grešová Timea Eliška 10 ŠŠK-Junior Prešov 10.36 10.36
Mžky 60 m Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 12.81 12.21
Mžky 60 m Hegedűsová Lucia 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Hrabovská Timea 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 08.89 08.89
Mžky 60 m (2/3) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov 09.89 09.89
Mžky 60 m Chorvatovičová Vanesa 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.80 10.80
Mžky 60 m (2/4) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.50 10.50
Mžky 60 m Janičová Daniela 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 09.08 09.08
Mžky 60 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 09.22 09.22
Mžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 08.97 08.97
Mžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 09.42
Mžky 60 m Klobušníkova Lenka 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 10.45 10.45
Mžky 60 m Kretovičová Viktória 09 AO Akademik TU Košice
Mžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.46 08.46
Mžky 60 m Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 10.90
Mžky 60 m Majchráková Simona 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Malá Timea 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.83 09.83
Mžky 60 m Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 10.35 10.35
Mžky 60 m Mikitová Natália 09 MŠK Vranov nad Topľou
Mžky 60 m Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice 10.03 10.03
Mžky 60 m Mišľanová Kristína 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice 10.66 10.66
Mžky 60 m Mužíková Radka 10 AO Akademik TU Košice
Mžky 60 m Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 11.27
Mžky 60 m Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z. 09.81 09.81
Mžky 60 m Sapio Chiara 10 AO Akademik TU Košice
Mžky 60 m Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Schwartzová Lilien 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Sikorai Nela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 10.56 10.56
Mžky 60 m Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 09.34 09.34
Mžky 60 m (1/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.08
Mžky 60 m Tokárová Nela 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 10.77 10.77
Mžky 60 m (1/1) Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.11 09.11
Mžky 60 m Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.23 09.23
Mžky 60 m Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 21.82 21.82
Mžky 150 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.05 24.05
Mžky 150 m Benkó Karin 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 150 m Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Danková Alexandra 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 38.15 38.15
Mžky 150 m Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné 24.38 24.38
Mžky 150 m Durkotová Karolína 10 1.Atletický klub Humenné 25.98 25.98
Mžky 150 m Filomelová Beatrix 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 150 m Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 150 m Hegedűsová Lucia 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 150 m Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z. 26.18 26.18
Mžky 150 m Hrabovská Timea 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m Chorvatovičová Vanesa 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 28.27 28.27
Mžky 150 m (1/4) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.58 24.58
Mžky 150 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 23.65 23.65
Mžky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 22.48 22.48
Mžky 150 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 22.54 22.54
Mžky 150 m Klobušníkova Lenka 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Kretovičová Viktória 09 AO Akademik TU Košice
Mžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 20.27 20.27
Mžky 150 m (2/3) Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov 24.60 24.60
Mžky 150 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 25.76 25.76
Mžky 150 m Malá Timea 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.67 24.67
Mžky 150 m Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 27.33 27.33
Mžky 150 m Mužíková Radka 10 AO Akademik TU Košice
Mžky 150 m Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžky 150 m Sapio Chiara 10 AO Akademik TU Košice
Mžky 150 m Schwartzová Lilien 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 150 m Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 27.38 27.38
Mžky 150 m Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m (1/4) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.48
Mžky 150 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 23.39 23.39
Mžky 600 m Benkó Karin 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 600 m Bucková Amália 10 AK Slávia TU Košice
Mžky 600 m Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 1:57.25 1:56.26
Mžky 600 m Durkotová Karolína 10 1.Atletický klub Humenné 2:20.61 2:20.61
Mžky 600 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 1:59.83 1:59.83
Mžky 600 m (2/4) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:15.83 2:15.83
Mžky 600 m (2/3) Jovič Alica 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 600 m Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 600 m Majchráková Simona 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 600 m Mišľanová Kristína 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 600 m Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžky 600 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 2:10.17 2:10.17
Mžky 600 m Schwartzová Lilien 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 600 m Sikorai Nela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 600 m Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 600 m Straková Dorota 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžky 600 m (1/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:06.67 2:06.67
Mžky 600 m Tokárová Nela 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 600 m (2/3) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov 2:06.38 2:06.38
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.80 10.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.07 13.07
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/4) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.21 11.21
Mžky chôdza 2000 m Baranová Kiara 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 14:17.15 14:17.15
Mžky chôdza 2000 m Danková Alexandra 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 15:31.18 15:31.18
Mžky chôdza 2000 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 13:44.4 13:44.4
Mžky chôdza 2000 m Pekarovicsová Lenka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky výška Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 105
Mžky výška Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky výška (2/3) Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 125 130
Mžky výška (2/3) Grešová Timea Eliška 10 ŠŠK-Junior Prešov 120 120
Mžky výška Hegedűsová Lucia 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky výška (2/4) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 123 123
Mžky výška (2/3) Križovenská Elena 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky výška (2/3) Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov 110 110
Mžky výška Mikitová Natália 09 MŠK Vranov nad Topľou
Mžky výška Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné
Mžky výška Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky výška (2/3) Pervanová Tamara 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky výška Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 110 110
Mžky výška (2/3) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov 105 105
Mžky výška (2/3) Žabecká Alexandra Daniela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky diaľka Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 413 413
Mžky diaľka Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné 278 278
Mžky diaľka (2/3) Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky diaľka Filomelová Beatrix 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky diaľka Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky diaľka Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky diaľka Halušková Ella 09 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 410 410
Mžky diaľka (2/3) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov 309 309
Mžky diaľka Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 354
Mžky diaľka Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 400 400
Mžky diaľka (2/4) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 313 313
Mžky diaľka Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 278
Mžky diaľka Klobušníkova Lenka 09 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 306 306
Mžky diaľka Kretovičová Viktória 09 AO Akademik TU Košice
Mžky diaľka (2/3) Križovenská Elena 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky diaľka Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 469 469
Mžky diaľka Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 261
Mžky diaľka Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné
Mžky diaľka Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice 269 269
Mžky diaľka Mužíková Radka 10 AO Akademik TU Košice
Mžky diaľka (2/4) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 444 444
Mžky diaľka Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné 367 367
Mžky diaľka Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 255
Mžky diaľka Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z. 343 343
Mžky diaľka Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 351
Mžky diaľka Sapio Chiara 10 AO Akademik TU Košice
Mžky diaľka (2/3) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 322 322
Mžky diaľka Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 243 243
Mžky diaľka Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Straková Dorota 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 288 288
Mžky diaľka (1/1) Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 392 392
Mžky diaľka Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka (1/4) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 368 368
Mžky diaľka Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z.
Mžky guľa 2 kg Danková Alexandra 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 04.10 04.10
Mžky guľa 2 kg Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.38
Mžky guľa 2 kg Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 04.41 04.41
Mžky guľa 2 kg (2/3) Jovič Alica 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky guľa 2 kg (2/3) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40 08.40
Mžky guľa 2 kg (2/4) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.76 08.76
Mžky guľa 2 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 08.56 08.56
Mžky guľa 2 kg (2/3) Pervanová Tamara 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky guľa 2 kg Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 06.22 06.22
Mžky guľa 2 kg (2/3) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.54 06.54
Mžky guľa 2 kg (2/3) Žabecká Alexandra Daniela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Grešová Timea Eliška 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Halušková Ella 09 AK Slávia TU Košice (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Jovič Alica 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Križovenská Elena 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Pervanová Tamara 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1