M |
100 m |
|
Hermanovský Jakub |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
13.09 |
M |
100 m |
|
Krajčír Stanislav |
02 |
Atletika Košice o.z. |
|
11.42 |
11.42 |
M |
100 m |
|
Pekarčík Matúš |
00 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
M |
200 m |
|
Pekarčík Matúš |
00 |
AK Slávia TU Košice |
|
24.87 |
24.87 |
M |
výška |
|
Hermanovský Jakub |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
170 |
M |
žrď |
|
Pažák Peter |
57 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
326 |
410 |
M |
diaľka |
|
Krajčír Stanislav |
02 |
Atletika Košice o.z. |
|
685 |
685 |
M |
trojskok |
|
Sabol Daniel |
77 |
AO Akademik TU Košice |
|
11.29 |
11.29 |
M |
guľa 7,26 kg |
|
Dadej Kamil |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
09.09 |
09.09 |
M |
guľa 7,26 kg |
|
Hermanovský Jakub |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
J |
100 m |
|
Harčár Brian |
03 |
Atletika Košice o.z. |
|
12.60 |
12.60 |
J |
100 m |
|
Kiráľ Daniel |
04 |
AO Akademik TU Košice |
|
12.50 |
12.50 |
J |
100 m |
|
Kuľka Jakub |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.16 |
11.16 |
J |
100 m |
|
Lukčo Imrich |
04 |
AO Akademik TU Košice |
|
12.23 |
12.23 |
J |
200 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
25.09 |
25.09 |
J |
200 m |
|
Harčár Brian |
03 |
Atletika Košice o.z. |
|
27.09 |
27.01 |
J |
200 m |
|
Kiráľ Daniel |
04 |
AO Akademik TU Košice |
|
25.08 |
25.08 |
J |
200 m |
|
Körtvélyessy Samuel Štefan |
04 |
AC Run is Fun Prešov |
|
|
24.72 |
J |
200 m |
|
Lukčo Imrich |
04 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
25.87 |
J |
200 m |
|
Orlej Daniel |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
25.23 |
25.23 |
J |
400 m |
|
Baran Matúš |
04 |
AC Run is Fun Prešov |
|
|
|
J |
400 m |
|
Baran Peter |
03 |
AC Run is Fun Prešov |
|
53.89 |
53.69 |
J |
400 m |
|
Orlej Daniel |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
55.48 |
55.48 |
J |
výška |
|
Kovalčin Šimon |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
196 |
196 |
J |
diaľka |
|
Balog Milan |
04 |
Atletika Košice o.z. |
|
552 |
552 |
J |
diaľka |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
623 |
623 |
J |
diaľka |
|
Kiráľ Daniel |
04 |
AO Akademik TU Košice |
|
624 |
624 |
J |
diaľka |
|
Kuľka Jakub |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
614 |
614 |
J |
diaľka |
|
Lukčo Imrich |
04 |
AO Akademik TU Košice |
|
544 |
565 |
J |
trojskok |
|
Balog Milan |
04 |
Atletika Košice o.z. |
|
12.02 |
12.02 |
Dci |
100 m |
|
Čejka Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Danko Martin |
05 |
ŠK Olympia – SŠŠ Košice |
|
13.16 |
13.16 |
Dci |
100 m |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Graban Patrik |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
11.51 |
11.51 |
Dci |
100 m |
|
Hubay Szabolcs |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Jackanič Šimon |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.26 |
12.26 |
Dci |
100 m |
|
Jakubík Ján |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
12.47 |
12.47 |
Dci |
100 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
12.65 |
12.65 |
Dci |
100 m |
|
Krajňák Marek |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
13.08 |
13.08 |
Dci |
100 m |
|
Pučko Kristián |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
11.89 |
11.89 |
Dci |
100 m |
|
Sauer Filip |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.09 |
13.09 |
Dci |
100 m |
|
Takács András |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
11.86 |
11.86 |
Dci |
100 m |
|
Viola Marek |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Vrabeľ Ondrej |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
11.92 |
11.92 |
Dci |
200 m |
|
Čejka Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Graban Patrik |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
23.05 |
23.05 |
Dci |
200 m |
|
Jackanič Šimon |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
24.64 |
24.64 |
Dci |
200 m |
|
Kancír Tomáš |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Olenič Filip |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Polák Maroš |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
27.03 |
27.03 |
Dci |
200 m |
|
Pučko Kristián |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
24.26 |
24.26 |
Dci |
200 m |
|
Rojček Jakub |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
25.20 |
25.20 |
Dci |
200 m |
|
Sauer Filip |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Vrabeľ Ondrej |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
24.74 |
24.74 |
Dci |
400 m |
|
Kancír Tomáš |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Krompaščík Šimon |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Rojček Jakub |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
55.54 |
55.54 |
Dci |
400 m |
|
Vrabeľ Ondrej |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
56.78 |
56.78 |
Dci |
1500 m |
|
Adam Jakub |
08 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
1500 m |
|
Doliňák Juraj |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
1500 m |
|
Makovec Petr |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
5:54.87 |
Dci |
1500 m |
|
Repčík Samuel |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Makovec Petr |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
180 |
180 |
Dci |
výška |
|
Uhľár Matej |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
177 |
177 |
Dci |
diaľka |
|
Čížek Samuel |
05 |
Atletika Košice o.z. |
|
599 |
599 |
Dci |
diaľka |
|
Jakubík Ján |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
374 |
374 |
Dci |
diaľka |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
503 |
Dci |
diaľka |
|
Javorský Leonard |
06 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
403 |
Dci |
diaľka |
|
Krajčír Samuel |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
509 |
509 |
Dci |
diaľka |
|
Krajňák Marek |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
427 |
427 |
Dci |
diaľka |
|
Olenič Filip |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
509 |
509 |
Dci |
diaľka |
|
Polák Maroš |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
488 |
488 |
Dci |
diaľka |
|
Sauer Filip |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
399 |
399 |
Dci |
diaľka |
|
Takács András |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
528 |
Dci |
diaľka |
|
Viola Marek |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
482 |
482 |
Dci |
trojskok |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.16 |
12.16 |
Dci |
trojskok |
|
Čížek Samuel |
05 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
trojskok |
|
Olenič Filip |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
trojskok |
|
Pučko Kristián |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
10.71 |
10.71 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Čech-Gut Bruno |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.72 |
13.72 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Gazda Adam |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Paľovčík Richard |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.15 |
14.15 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Šonka Peter |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
06.73 |
06.73 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
30.20 |
30.20 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Čech-Gut Bruno |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
40.22 |
40.22 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Javorský Leonard |
06 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Pustai Oliver |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
12.23 |
12.23 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Smoleň Daniel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
52.88 |
52.88 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Šonka Peter |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
21.67 |
21.67 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
50.19 |
50.19 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
51.14 |
51.14 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Krajčír Samuel |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Pustai Oliver |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
13.34 |
13.34 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
30.72 |
30.72 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Šonka Peter |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
14.49 |
14.49 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Gazda Adam |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Jakubík Ján |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Krajňák Marek |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Krompaščík Šimon |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Očko Martin |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
25.94 |
25.94 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
34.06 |
34.06 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Polák Maroš |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.30 |
22.30 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Pustai Oliver |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Rojček Jakub |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Smoleň Daniel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Viola Marek |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Adam Jakub |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Adam Jaroslav |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.99 |
08.99 |
Mžci |
60 m |
|
Bajužik Martin |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.13 |
09.13 |
Mžci |
60 m |
|
Balog Vladimír |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.36 |
10.36 |
Mžci |
60 m |
|
Borduliak Matúš |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.92 |
08.92 |
Mžci |
60 m |
|
Bukšár Jakub |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžci |
60 m (2/4) |
|
Centko Erik |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Čopák Adam |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.67 |
09.67 |
Mžci |
60 m |
|
Demko Dávid |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.80 |
09.80 |
Mžci |
60 m |
|
Denemark Karol |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.86 |
09.86 |
Mžci |
60 m |
|
Domonkoš Dominik |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.64 |
09.64 |
Mžci |
60 m |
|
Dorov Matej |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Eštok Michal |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.83 |
09.83 |
Mžci |
60 m |
|
Gábor Lucas |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Hreňko Jakub |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.51 |
09.51 |
Mžci |
60 m |
|
Janičo Michal |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Javorský Tobias |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.28 |
09.28 |
Mžci |
60 m (2/2) |
|
Jurčišin Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.24 |
08.24 |
Mžci |
60 m |
|
Kapitán Tomáš |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
10.11 |
10.11 |
Mžci |
60 m |
|
Karp Sebastian |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
08.63 |
08.63 |
Mžci |
60 m |
|
Katoč Tomáš |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.91 |
09.91 |
Mžci |
60 m |
|
Klotňa Peter |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Kmec Martin |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
60 m (1/1) |
|
Kniš Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Komjáti Filip |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
10.63 |
Mžci |
60 m (1/3) |
|
Kravec Quido |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Makkay Simon |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.76 |
09.76 |
Mžci |
60 m |
|
Mažerik Juraj |
11 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Mičko Marek |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
11.11 |
11.11 |
Mžci |
60 m (1/3) |
|
Michta Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.86 |
09.86 |
Mžci |
60 m |
|
Miliczky Jakub |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m (2/4) |
|
Mitaľ Jakub |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Mlynár Samuel |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Molokáč Matej |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
11.08 |
11.08 |
Mžci |
60 m |
|
Mruz Pavol |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.54 |
09.54 |
Mžci |
60 m |
|
Paľa Martin |
12 |
AO Akademik TU Košice |
|
10.38 |
10.38 |
Mžci |
60 m |
|
Paľa Peter |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
09.66 |
09.66 |
Mžci |
60 m |
|
Palos Erik |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
10.04 |
Mžci |
60 m |
|
Parkanský Artur |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.26 |
10.26 |
Mžci |
60 m (2/4) |
|
Pillár Oliver |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Poľák Viktor René |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
10.99 |
10.99 |
Mžci |
60 m |
|
Poracký Tomáš |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
11.40 |
Mžci |
60 m |
|
Rácz Viliam |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
09.70 |
Mžci |
60 m |
|
Smorada Šimon |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.61 |
09.61 |
Mžci |
60 m (2/4) |
|
Sokol Filip |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.87 |
09.87 |
Mžci |
60 m (2/4) |
|
Sosa Taavi |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Szabo Šimon |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.86 |
09.86 |
Mžci |
60 m |
|
Szabo Viktor |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
10.70 |
Mžci |
60 m (3/1) |
|
Šiba Kristián |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m (3/4) |
|
Šiba Matej |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Štec Denis |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Tomčík Daniel |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Tran Kim Hoa |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m (2/4) |
|
Troščák Oliver |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60 m (2/2) |
|
Vasilega Jakub |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.45 |
09.45 |
Mžci |
60 m |
|
Žužo Oliver |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.68 |
08.68 |
Mžci |
150 m (3/2) |
|
Arendáš Adam |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
26.95 |
26.95 |
Mžci |
150 m |
|
Bajužik Martin |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
22.97 |
22.97 |
Mžci |
150 m |
|
Balog Vladimír |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Borduliak Matúš |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21.50 |
21.50 |
Mžci |
150 m |
|
Bukšár Jakub |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžci |
150 m (2/4) |
|
Centko Erik |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
150 m (1/1) |
|
Čičvák Leo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
24.38 |
Mžci |
150 m |
|
Denemark Karol |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Domonkoš Dominik |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
24.32 |
24.14 |
Mžci |
150 m |
|
Dorov Matej |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Gábor Lucas |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
150 m (1/2) |
|
Hoger Marek |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
24.57 |
24.57 |
Mžci |
150 m (2/2) |
|
Jurčišin Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.74 |
20.74 |
Mžci |
150 m |
|
Kapitán Tomáš |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
26.46 |
26.46 |
Mžci |
150 m |
|
Karp Sebastian |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
20.19 |
20.19 |
Mžci |
150 m |
|
Katoč Tomáš |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.55 |
25.55 |
Mžci |
150 m |
|
Kiss Florián |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Klotňa Peter |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Kmec Martin |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Lenárt Patrik |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.43 |
22.43 |
Mžci |
150 m |
|
Mažerik Juraj |
11 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Mičko Marek |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
27.64 |
27.64 |
Mžci |
150 m |
|
Miliczky Jakub |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m (2/4) |
|
Mitaľ Jakub |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Palos Erik |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
24.56 |
24.56 |
Mžci |
150 m (2/4) |
|
Papcun Martin |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21.50 |
21.50 |
Mžci |
150 m |
|
Parkanský Artur |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
150 m (2/4) |
|
Pillár Oliver |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
28.03 |
28.03 |
Mžci |
150 m |
|
Rácz Viliam |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
25.55 |
24.57 |
Mžci |
150 m |
|
Szabo Viktor |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
26.37 |
26.37 |
Mžci |
150 m (3/1) |
|
Šiba Kristián |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Tomčík Daniel |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Tran Kim Hoa |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
150 m (3/4) |
|
Uhriňák Matej |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
25.89 |
25.89 |
Mžci |
150 m (2/2) |
|
Vasilega Jakub |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.31 |
24.31 |
Mžci |
150 m |
|
Veisenpacher Adam |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Veisenpacher Leo Jozef |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžci |
150 m (2/3) |
|
Zeleňák Richard |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Žužo Oliver |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
22.04 |
22.04 |
Mžci |
600 m |
|
Adam Jakub |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Adam Jaroslav |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Čopák Adam |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
1:56.06 |
1:56.06 |
Mžci |
600 m |
|
Eštok Michal |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
2:06.89 |
Mžci |
600 m (2/1) |
|
Goč Tomáš |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
1:54.52 |
1:54.52 |
Mžci |
600 m |
|
Hreňko Jakub |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
2:02.15 |
2:02.15 |
Mžci |
600 m |
|
Janičo Michal |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Karp Sebastian |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
1:55.85 |
1:55.85 |
Mžci |
600 m (2/4) |
|
Kolačkovský Oliver |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:02.63 |
2:02.63 |
Mžci |
600 m |
|
Komjáti Filip |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
600 m (3/2) |
|
Kotik Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:00.85 |
2:00.85 |
Mžci |
600 m (3/1) |
|
Kurimský Sael |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
2:27.73 |
Mžci |
600 m |
|
Molokáč Matej |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
2:25.04 |
2:25.04 |
Mžci |
600 m |
|
Mruz Pavol |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
2:17.58 |
2:17.58 |
Mžci |
600 m (2/4) |
|
Pakan Šimon |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Palos Erik |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
2:11.38 |
2:11.38 |
Mžci |
600 m (3/1) |
|
Poláček Filip |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:06.01 |
2:06.01 |
Mžci |
600 m |
|
Poľák Viktor René |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
600 m (2/4) |
|
Sosa Taavi |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Šverha Šimon |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Tomčík Daniel |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
600 m (2/4) |
|
Troščák Oliver |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Veisenpacher Adam |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Veisenpacher Leo Jozef |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (2/2) |
|
Hríbik Tomáš |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.39 |
11.39 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kordovaník Juraj (H) |
09 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (3/2) |
|
Kotik Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
12.05 |
12.05 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Lenárt Patrik |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
12.13 |
12.13 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Paľa Peter |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
14.82 |
14.82 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (3/2) |
|
Paľuv Oliver |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.37 |
11.37 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Vojtek Matej |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
12.49 |
12.49 |
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Gulič Timotej |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
15:40.51 |
Mžci |
chôdza 2000 m (1/2) |
|
Hoger Marek |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
14:13.86 |
14:13.86 |
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Kiss Florián |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
14:49.23 |
14:49.23 |
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Laporčák Matúš |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
13:13.52 |
13:13.52 |
Mžci |
chôdza 2000 m (3/3) |
|
Moravčík Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
12:33.34 |
12:33.34 |
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Poracký Tomáš |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Preverčík Marek |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
chôdza 2000 m (2/3) |
|
Tobiaš Jakub |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
15:54.15 |
15:54.15 |
Mžci |
výška |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
135 |
135 |
Mžci |
výška (2/4) |
|
Centko Erik |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška (2/4) |
|
Gergovský Jozef Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
110 |
110 |
Mžci |
výška (2/1) |
|
Goč Tomáš |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
115 |
115 |
Mžci |
výška (3/1) |
|
Gulič Timotej |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
105 |
Mžci |
výška (1/2) |
|
Hoger Marek |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
115 |
115 |
Mžci |
výška (1/2) |
|
Hostovič Dominik |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška (2/2) |
|
Hríbik Tomáš |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
výška (2/4) |
|
Mitaľ Jakub |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Pakan Šimon |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška (3/2) |
|
Paľuv Oliver |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
130 |
130 |
Mžci |
výška (2/4) |
|
Papcun Martin |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
125 |
125 |
Mžci |
výška |
|
Žužo Oliver |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Adam Jakub |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Adam Jaroslav |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
417 |
417 |
Mžci |
diaľka |
|
Balog Vladimír |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
309 |
309 |
Mžci |
diaľka (1/1) |
|
Čičvák Leo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
283 |
283 |
Mžci |
diaľka |
|
Demko Dávid |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Denemark Karol |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
290 |
290 |
Mžci |
diaľka |
|
Domonkoš Dominik |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
211 |
Mžci |
diaľka |
|
Dorov Matej |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Gábor Lucas |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
diaľka (2/2) |
|
Hríbik Tomáš |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
420 |
420 |
Mžci |
diaľka |
|
Javorský Tobias |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
389 |
389 |
Mžci |
diaľka (2/2) |
|
Jurčišin Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
454 |
454 |
Mžci |
diaľka |
|
Kapitán Tomáš |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Katoč Tomáš |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
325 |
325 |
Mžci |
diaľka |
|
Klotňa Peter |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
diaľka (2/4) |
|
Kolačkovský Oliver |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
368 |
368 |
Mžci |
diaľka |
|
Kordovaník Juraj (H) |
09 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
302 |
302 |
Mžci |
diaľka (3/2) |
|
Kotik Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
385 |
385 |
Mžci |
diaľka |
|
Lenárt Patrik |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
418 |
418 |
Mžci |
diaľka |
|
Makkay Simon |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
diaľka (1/3) |
|
Michta Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
320 |
320 |
Mžci |
diaľka |
|
Miliczky Jakub |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Paľa Martin |
12 |
AO Akademik TU Košice |
|
330 |
330 |
Mžci |
diaľka |
|
Paľa Peter |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
373 |
373 |
Mžci |
diaľka |
|
Parkanský Artur |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
331 |
331 |
Mžci |
diaľka (3/1) |
|
Poláček Filip |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka (2/4) |
|
Sosa Taavi |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Szabo Šimon |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
347 |
347 |
Mžci |
diaľka |
|
Szabo Viktor |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
319 |
319 |
Mžci |
diaľka (2/4) |
|
Troščák Oliver |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Vojtek Matej |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
412 |
412 |
Mžci |
guľa 3 kg (3/2) |
|
Arendáš Adam |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (2/1) |
|
Gergovský Jozef Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.95 |
08.95 |
Mžci |
guľa 3 kg (3/1) |
|
Gulič Timotej |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
07.41 |
07.41 |
Mžci |
guľa 3 kg (1/2) |
|
Hostovič Dominik |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
05.35 |
05.35 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Javorský Tobias |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kiss Florián |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (1/1) |
|
Kniš Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
07.44 |
07.44 |
Mžci |
guľa 3 kg (1/3) |
|
Kravec Quido |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (3/1) |
|
Kurimský Sael |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (2/3) |
|
Moravčík Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (3/2) |
|
Paľuv Oliver |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
07.22 |
07.22 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Poľák Viktor René |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Poracký Tomáš |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
07.22 |
07.22 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Rácz Viliam |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (2/4) |
|
Sokol Filip |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
07.26 |
07.26 |
Mžci |
guľa 3 kg (3/4) |
|
Šiba Matej |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
05.01 |
05.01 |
Mžci |
guľa 3 kg (3/3) |
|
Šverha Šimon |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
05.35 |
05.35 |
Mžci |
guľa 3 kg (2/3) |
|
Tobiaš Jakub |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
05.02 |
05.02 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Tušár Ladislav |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
06.53 |
06.53 |
Mžci |
guľa 3 kg (3/4) |
|
Uhriňák Matej |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (3/3) |
|
Zeleňák Richard |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Arendáš Adam |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Borduliak Matúš |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Čičvák Leo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Čopák Adam |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Gergovský Jozef Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Goč Tomáš |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hostovič Dominik |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kniš Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kolačkovský Oliver |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Kravec Quido |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Kurimský Sael |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Michta Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Moravčík Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Pakan Šimon |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Papcun Martin |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Pillár Oliver |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Poláček Filip |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Sokol Filip |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Šiba Kristián |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Šiba Matej |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Tobiaš Jakub |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Uhriňák Matej |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Vasilega Jakub |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Zeleňák Richard |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Ž |
1500 m |
|
Lechvár Renáta |
89 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Ž |
guľa 4 kg |
|
Feďová Andrea |
98 |
Atletika Košice o.z. |
|
12.49 |
12.56 |
Ž |
disk 1 kg |
|
Lacková Juliana |
02 |
AO Akademik TU Košice |
|
31.54 |
31.54 |
Jky |
100 m |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.61 |
12.61 |
Jky |
200 m |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
26.36 |
26.36 |
Jky |
guľa 4 kg |
|
Olejníková Ľuboslava |
04 |
ŠK Olympia – SŠŠ Košice |
|
10.33 |
10.33 |
Jky |
disk 1 kg |
|
Krištanová Natália |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
24.94 |
24.94 |
Jky |
disk 1 kg |
|
Marjová Monika |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
26.59 |
29.08 |
Dky |
100 m |
|
Brieštanská Tamara |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
14.97 |
14.97 |
Dky |
100 m |
|
Cabanová Alexandra |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Čižmáriková Sára |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.61 |
12.61 |
Dky |
100 m |
|
Dzugasová Alica |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
14.26 |
14.00 |
Dky |
100 m |
|
Grajcarová Emma |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Hubayová Lea |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
13.96 |
13.96 |
Dky |
100 m |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
13.93 |
13.93 |
Dky |
100 m |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
13.03 |
13.03 |
Dky |
100 m |
|
Kondášová Karolína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.22 |
14.22 |
Dky |
100 m |
|
Krešáková Erika |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.37 |
14.20 |
Dky |
100 m |
|
Križovenská Liana |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
13.05 |
13.05 |
Dky |
100 m |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Martausová Natália |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
15.04 |
15.04 |
Dky |
100 m |
|
Midová Lara |
05 |
Atletika Košice o.z. |
|
14.69 |
14.69 |
Dky |
100 m |
|
Snížiková Zoja |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Šimková Anna |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
13.00 |
13.00 |
Dky |
100 m |
|
Šoltýsová Diana |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
15.55 |
15.55 |
Dky |
100 m |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.26 |
13.26 |
Dky |
100 m |
|
Vojteková Tereza |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Cabanová Alexandra |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Eperješiová Laura |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Gállová Daniela |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.20 |
29.20 |
Dky |
200 m |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Matuščáková Veronika |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
29.19 |
Dky |
200 m |
|
Midová Lara |
05 |
Atletika Košice o.z. |
|
31.10 |
31.10 |
Dky |
200 m |
|
Pelecová Emma |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Semančíková Hana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
26.90 |
26.90 |
Dky |
200 m |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.19 |
29.19 |
Dky |
200 m |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
28.81 |
28.81 |
Dky |
200 m |
|
Vaňová Ema |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
27.80 |
27.80 |
Dky |
200 m |
|
Vojteková Tereza |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
60.86 |
60.86 |
Dky |
400 m |
|
Pelecová Emma |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
69.62 |
69.62 |
Dky |
400 m |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
65.16 |
65.16 |
Dky |
1500 m |
|
Bučková Katarína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
5:27.62 |
Dky |
1500 m |
|
Cabanová Alexandra |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
6:05.48 |
6:05.48 |
Dky |
1500 m |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
6:22.57 |
6:22.57 |
Dky |
1500 m |
|
Sabolová Viktória |
07 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
5:23.83 |
5:23.83 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Brieštanská Tamara |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
18.22 |
18.22 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
19.40 |
19.40 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Vaňová Ema |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
150 |
150 |
Dky |
výška |
|
Križovenská Liana |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
151 |
151 |
Dky |
výška |
|
Olejárová Ella |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
150 |
150 |
Dky |
výška |
|
Sedláková Sonja |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
167 |
167 |
Dky |
výška |
|
Vaneková Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
167 |
167 |
Dky |
diaľka |
|
Bučková Katarína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
427 |
427 |
Dky |
diaľka |
|
Dzugasová Alica |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
391 |
408 |
Dky |
diaľka |
|
Gállová Daniela |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
458 |
458 |
Dky |
diaľka |
|
Grajcarová Emma |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
446 |
446 |
Dky |
diaľka |
|
Hubayová Lea |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
470 |
470 |
Dky |
diaľka |
|
Krešáková Erika |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
453 |
453 |
Dky |
diaľka |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
379 |
379 |
Dky |
diaľka |
|
Snížiková Zoja |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
348 |
348 |
Dky |
diaľka |
|
Stolárová Nina |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
455 |
455 |
Dky |
diaľka |
|
Šimková Anna |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
544 |
544 |
Dky |
trojskok |
|
Olejárová Ella |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.93 |
09.93 |
Dky |
trojskok |
|
Stolárová Nina |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.00 |
10.00 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Čižmáriková Sára |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Jašeková Lenka |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.05 |
09.05 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.46 |
12.46 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Kovaľová Lea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
06.74 |
07.04 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Rijaková Karolína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.42 |
09.93 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Škvarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.08 |
08.08 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Vaneková Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.32 |
10.32 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.50 |
29.50 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Hlebašková Laura |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
24.04 |
24.04 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Jašeková Lenka |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
28.62 |
28.62 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
25.66 |
25.66 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Kovaľová Lea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
19.63 |
19.63 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
23.71 |
23.71 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Škvarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
12.59 |
16.79 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Jašeková Lenka |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
31.26 |
31.26 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
33.97 |
33.97 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Bieliková Natália |
06 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
36.98 |
36.98 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Gállová Daniela |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
30.51 |
30.51 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Gutisová Natália |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Hlebašková Laura |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.86 |
29.86 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Kovaľová Lea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
17.65 |
17.65 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.33 |
22.33 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Martausová Natália |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
11.06 |
11.06 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Rijaková Karolína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Škvarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
16.26 |
16.26 |
Dky |
4 x 100 m kluby (2/1) |
|
Brieštanská Tamara |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Dzugasová Alica |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Eperješiová Laura |
07 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/4) |
|
Grajcarová Emma |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Gutisová Natália |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/4) |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Hubayová Lea |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/2) |
|
Krešáková Erika |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/2) |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/3) |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Maršalová Petra |
07 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/3) |
|
Martausová Natália |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Matuščáková Veronika |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/1) |
|
Midová Lara |
05 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/2) |
|
Pelecová Emma |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/3) |
|
Snížiková Zoja |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/4) |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/1) |
|
Stolárová Nina |
05 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Vaňová Ema |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Andrisová Lucia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.31 |
08.31 |
Mžky |
60 m |
|
Bajužiková Kristína |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.15 |
09.15 |
Mžky |
60 m |
|
Benkó Karin |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Bogová Sára |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Bučková Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.34 |
09.34 |
Mžky |
60 m |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
09.29 |
09.29 |
Mžky |
60 m |
|
Durkotová Karolína |
10 |
1.Atletický klub Humenné |
|
10.59 |
10.59 |
Mžky |
60 m |
|
Filomelová Beatrix |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
10.43 |
10.43 |
Mžky |
60 m |
|
Fodorova Lucia |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Gašpárová Noémi |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Gavulová Viktória |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
09.84 |
09.76 |
Mžky |
60 m (2/3) |
|
Grešová Timea Eliška |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.36 |
10.36 |
Mžky |
60 m |
|
Grígerová Laura |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Hakulinová Veronika |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.81 |
12.21 |
Mžky |
60 m |
|
Hegedűsová Lucia |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Hrabovská Timea |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.89 |
08.89 |
Mžky |
60 m (2/3) |
|
Hreňová Anna |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.89 |
09.89 |
Mžky |
60 m |
|
Chorvatovičová Vanesa |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.80 |
10.80 |
Mžky |
60 m (2/4) |
|
Chovancová Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.50 |
10.50 |
Mžky |
60 m |
|
Janičová Daniela |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Javorská Simona |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.08 |
09.08 |
Mžky |
60 m |
|
Kardošová Gréta |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.22 |
09.22 |
Mžky |
60 m |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.97 |
08.97 |
Mžky |
60 m |
|
Kissová Alexandra |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
09.42 |
Mžky |
60 m |
|
Klobušníkova Lenka |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kopkášová Bianka |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.45 |
10.45 |
Mžky |
60 m |
|
Kretovičová Viktória |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.46 |
08.46 |
Mžky |
60 m |
|
Madejová Dorotka |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
10.90 |
Mžky |
60 m |
|
Majchráková Simona |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Malá Timea |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.83 |
09.83 |
Mžky |
60 m |
|
Matiasová Nela |
11 |
1.Atletický klub Humenné |
|
10.35 |
10.35 |
Mžky |
60 m |
|
Mikitová Natália |
09 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Miliczka Hana |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.03 |
10.03 |
Mžky |
60 m |
|
Mišľanová Kristína |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Müllerová Eva |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.66 |
10.66 |
Mžky |
60 m |
|
Mužíková Radka |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Nováková Hana |
11 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Pokorná Miriam |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
11.27 |
Mžky |
60 m |
|
Račinskis Dominika |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.81 |
09.81 |
Mžky |
60 m |
|
Sapio Chiara |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Seward-Kissová Emily Grace |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Schwartzová Lilien |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Sikorai Nela |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Siroťáková Eva |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
10.56 |
10.56 |
Mžky |
60 m |
|
Sovová Martina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.34 |
09.34 |
Mžky |
60 m (1/3) |
|
Šimová Soňa |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
10.08 |
Mžky |
60 m |
|
Tokárová Nela |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Tripčev Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.77 |
10.77 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Udičová Patrícia |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.11 |
09.11 |
Mžky |
60 m |
|
Vajdová Olívia |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Varechová Miriam |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Vargovčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Weissová Natalia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.23 |
09.23 |
Mžky |
60 m |
|
Zubriková Tamara |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Andrisová Lucia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.82 |
21.82 |
Mžky |
150 m |
|
Bajužiková Kristína |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
24.05 |
24.05 |
Mžky |
150 m |
|
Benkó Karin |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Bogová Sára |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Danková Alexandra |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
38.15 |
38.15 |
Mžky |
150 m |
|
Dendešová Lenka |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
24.38 |
24.38 |
Mžky |
150 m |
|
Durkotová Karolína |
10 |
1.Atletický klub Humenné |
|
25.98 |
25.98 |
Mžky |
150 m |
|
Filomelová Beatrix |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Gašpárová Noémi |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Hegedűsová Lucia |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Hintošová Soňa |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
26.18 |
26.18 |
Mžky |
150 m |
|
Hrabovská Timea |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Chorvatovičová Vanesa |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
28.27 |
28.27 |
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Jacenková Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.58 |
24.58 |
Mžky |
150 m |
|
Javorská Simona |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.65 |
23.65 |
Mžky |
150 m |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.48 |
22.48 |
Mžky |
150 m |
|
Kissová Alexandra |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.54 |
22.54 |
Mžky |
150 m |
|
Klobušníkova Lenka |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kretovičová Viktória |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
20.27 |
20.27 |
Mžky |
150 m (2/3) |
|
Lešková Júlia |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
24.60 |
24.60 |
Mžky |
150 m |
|
Makovcová Tereza |
10 |
1.Atletický klub Humenné |
|
25.76 |
25.76 |
Mžky |
150 m |
|
Malá Timea |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
24.67 |
24.67 |
Mžky |
150 m |
|
Matiasová Nela |
11 |
1.Atletický klub Humenné |
|
27.33 |
27.33 |
Mžky |
150 m |
|
Mužíková Radka |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Nováková Hana |
11 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Ovšanyová Laura |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Pencáková Paulína |
09 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Sapio Chiara |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Schwartzová Lilien |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Tripčev Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
27.38 |
27.38 |
Mžky |
150 m |
|
Vajdová Olívia |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Varechová Miriam |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/4) |
|
Vasilišinová Alexandra |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
23.48 |
Mžky |
150 m |
|
Weissová Natalia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.39 |
23.39 |
Mžky |
600 m |
|
Benkó Karin |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Bucková Amália |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Bučková Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
1:57.25 |
1:56.26 |
Mžky |
600 m |
|
Durkotová Karolína |
10 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:20.61 |
2:20.61 |
Mžky |
600 m |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
1:59.83 |
1:59.83 |
Mžky |
600 m (2/4) |
|
Chovancová Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:15.83 |
2:15.83 |
Mžky |
600 m (2/3) |
|
Jovič Alica |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Kobová Nina |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Majchráková Simona |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Mišľanová Kristína |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Pencáková Paulína |
09 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Riesová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:10.17 |
2:10.17 |
Mžky |
600 m |
|
Schwartzová Lilien |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Sikorai Nela |
11 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Sovová Martina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Straková Dorota |
10 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžky |
600 m (1/3) |
|
Šimová Soňa |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:06.67 |
2:06.67 |
Mžky |
600 m |
|
Tokárová Nela |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
600 m (2/3) |
|
Trusová Michaela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:06.38 |
2:06.38 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
10.80 |
10.80 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (1/4) |
|
Jacenková Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.07 |
13.07 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (2/4) |
|
Nyongoni Amanda |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.21 |
11.21 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Baranová Kiara |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
14:17.15 |
14:17.15 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Danková Alexandra |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
15:31.18 |
15:31.18 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Makovcová Tereza |
10 |
1.Atletický klub Humenné |
|
13:44.4 |
13:44.4 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Pekarovicsová Lenka |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Bučková Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
105 |
Mžky |
výška |
|
Dendešová Lenka |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
výška (2/3) |
|
Domaničová Lívia |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
125 |
130 |
Mžky |
výška (2/3) |
|
Grešová Timea Eliška |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
120 |
120 |
Mžky |
výška |
|
Hegedűsová Lucia |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
výška (2/4) |
|
Kendrová Karolína |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
123 |
123 |
Mžky |
výška (2/3) |
|
Križovenská Elena |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
výška (2/3) |
|
Lešková Júlia |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
110 |
110 |
Mžky |
výška |
|
Mikitová Natália |
09 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Nováková Hana |
11 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Ovšanyová Laura |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
výška (2/3) |
|
Pervanová Tamara |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Siroťáková Eva |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
110 |
110 |
Mžky |
výška (2/3) |
|
Trusová Michaela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
105 |
105 |
Mžky |
výška (2/3) |
|
Žabecká Alexandra Daniela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Andrisová Lucia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
413 |
413 |
Mžky |
diaľka |
|
Dendešová Lenka |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
278 |
278 |
Mžky |
diaľka (2/3) |
|
Domaničová Lívia |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Filomelová Beatrix |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Gašpárová Noémi |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Gavulová Viktória |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Halušková Ella |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
410 |
410 |
Mžky |
diaľka (2/3) |
|
Hreňová Anna |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
309 |
309 |
Mžky |
diaľka |
|
Kardošová Gréta |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
354 |
Mžky |
diaľka |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
400 |
400 |
Mžky |
diaľka (2/4) |
|
Kendrová Karolína |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
313 |
313 |
Mžky |
diaľka |
|
Kissová Alexandra |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
278 |
Mžky |
diaľka |
|
Klobušníkova Lenka |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kobová Nina |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kopkášová Bianka |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
306 |
306 |
Mžky |
diaľka |
|
Kretovičová Viktória |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka (2/3) |
|
Križovenská Elena |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
469 |
469 |
Mžky |
diaľka |
|
Makovcová Tereza |
10 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
261 |
Mžky |
diaľka |
|
Matiasová Nela |
11 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Miliczka Hana |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Müllerová Eva |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
269 |
269 |
Mžky |
diaľka |
|
Mužíková Radka |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka (2/4) |
|
Nyongoni Amanda |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
444 |
444 |
Mžky |
diaľka |
|
Ovšanyová Laura |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
367 |
367 |
Mžky |
diaľka |
|
Pokorná Miriam |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
255 |
Mžky |
diaľka |
|
Račinskis Dominika |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
343 |
343 |
Mžky |
diaľka |
|
Riesová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
351 |
Mžky |
diaľka |
|
Sapio Chiara |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka (2/3) |
|
Senčáková Simona |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
322 |
322 |
Mžky |
diaľka |
|
Seward-Kissová Emily Grace |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Siroťáková Eva |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
243 |
243 |
Mžky |
diaľka |
|
Sovová Martina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Straková Dorota |
10 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
288 |
288 |
Mžky |
diaľka (1/1) |
|
Udičová Patrícia |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
392 |
392 |
Mžky |
diaľka |
|
Vargovčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka (1/4) |
|
Vasilišinová Alexandra |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Weissová Natalia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
368 |
368 |
Mžky |
diaľka |
|
Zubriková Tamara |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Danková Alexandra |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
04.10 |
04.10 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Gavulová Viktória |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
06.38 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Hakulinová Veronika |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
04.41 |
04.41 |
Mžky |
guľa 2 kg (2/3) |
|
Jovič Alica |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg (2/3) |
|
Milá Lea |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.40 |
08.40 |
Mžky |
guľa 2 kg (2/4) |
|
Nyongoni Amanda |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.76 |
08.76 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Pankuchová Viktória |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.56 |
08.56 |
Mžky |
guľa 2 kg (2/3) |
|
Pervanová Tamara |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Riesová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
06.22 |
06.22 |
Mžky |
guľa 2 kg (2/3) |
|
Senčáková Simona |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
06.54 |
06.54 |
Mžky |
guľa 2 kg (2/3) |
|
Žabecká Alexandra Daniela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Bogová Sára |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Domaničová Lívia |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Grešová Timea Eliška |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Halušková Ella |
09 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Hintošová Soňa |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Hreňová Anna |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Chovancová Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Jacenková Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Javorská Simona |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Jovič Alica |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kardošová Gréta |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kendrová Karolína |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kobová Nina |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kopkášová Bianka |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Križovenská Elena |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Lešková Júlia |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Madejová Dorotka |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Milá Lea |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Miliczka Hana |
11 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Müllerová Eva |
11 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Pervanová Tamara |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Pokorná Miriam |
11 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Račinskis Dominika |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Senčáková Simona |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Seward-Kissová Emily Grace |
11 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Šimová Soňa |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Trusová Michaela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Udičová Patrícia |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Varechová Miriam |
09 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Vargovčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Vasilišinová Alexandra |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|