<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S (celoslovenská súťaž), Trnava, 22. 9. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Adámeková Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Antalová Bela 11 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Baka Matej 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Baka Samuel 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Bartová Hanka 12 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Belicová Bianca 10 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Benčík Šimon 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Beňo Šimon 10 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Bočkay Martin 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Bojda Filip 10 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Bučková Veronika 10 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Cinka Nikolas 11 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Čičaková Evelín 10 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Čiernik Tobias 12 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Demeš Jakub 11 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Dobiaš Jakub 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Farkaš Peter 10 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Fecko Richard 12 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Fogelová Lea 10 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Gajdoš Adam 10 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Gondkovič Marko 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Gyenesová Lilien 10 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Hipszki Dávid 10 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Honzová Dominika Alexandra 10 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Horváth Ondrej 10 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Hrudková Simonka 10 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kamenčík Maroš 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kliský Tomáš 13 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kováčová Nina 10 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Krištof Tomáš 11 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kubáň Leo 11 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Kubiš Alexander 11 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Ľach Goran 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Lančarič Ján 10 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Mattová Michaela 12 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Mrázová Sabína 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Ochoa Emma Marin 12 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Parobková Stella 11 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Petríková Simona 10 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Proházka Dominik 14 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Rozložnik Matias 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Rusňáková Natálie 11 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Rusňáková Roberta 10 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Straňovský Timothy 13 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Surovec Peter 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Štefanides Matúš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Tkáč Tomáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Tkáčová Bianca 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Tkáčová Tatiana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Tomáš Lukáš 11 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Tuma Robin 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Uhrín Matej 11 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Valach Samuel 10 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Vancáková Ema 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Vranka Matej 10 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Zubáková Vladimíra 10 Atletický klub ZŠ Sirk (A)