M |
100 m |
|
Jakubov Miloš |
02 |
1.Atletický klub Humenné |
|
11.49 |
11.49 |
M |
100 m |
|
Kislan Matej |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
11.47 |
11.47 |
M |
100 m |
|
Onderišin Samuel |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
M |
100 m |
|
Sokol Peter |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
11.46 |
11.46 |
M |
200 m |
|
Basoš Marco |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
23.81 |
23.81 |
M |
200 m |
|
Jakubov Miloš |
02 |
1.Atletický klub Humenné |
|
23.11 |
23.11 |
M |
200 m |
|
Kislan Matej |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
23.54 |
23.54 |
M |
200 m (2/1) |
|
Németh Ján Daniel |
02 |
AO Akademik TU Košice |
|
23.42 |
23.42 |
M |
200 m |
|
Onderišin Samuel |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
25.08 |
25.08 |
M |
200 m |
|
Sokol Peter |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
23.94 |
23.94 |
M |
800 m |
|
Baran Peter |
03 |
AC Run is Fun Prešov |
|
2:03.61 |
2:03.61 |
M |
110 m pr. 106,7 (2/1) |
|
Németh Ján Daniel |
02 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
M |
výška |
|
Kovalčin Šimon |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
196 |
196 |
M |
diaľka |
|
Krajčír Stanislav |
02 |
Atletika Košice o.z. |
|
685 |
685 |
M |
guľa 7,26 kg |
|
Baran Adrián |
99 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
17.74 |
17.74 |
M |
guľa 7,26 kg |
|
Dadej Kamil |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
M |
disk 2 kg |
|
Dadej Kamil |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
M |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Basoš Marco |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
M |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Basoš Martin |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
M |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Jakubov Miloš |
02 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
M |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Onderišin Samuel |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Cesnak Jakub |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.14 |
12.14 |
Dci |
100 m (1/4) |
|
Graban Patrik |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
11.51 |
11.51 |
Dci |
100 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.73 |
12.69 |
Dci |
100 m |
|
Jackanič Šimon |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Kaľuha Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
11.41 |
11.41 |
Dci |
100 m (1/4) |
|
Kuľka Jakub |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.24 |
11.24 |
Dci |
100 m (1/4) |
|
Lamanec Maroš |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
12.28 |
12.28 |
Dci |
100 m (1/1) |
|
Macej Mário |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
100 m (1/4) |
|
Rojček Jakub |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
12.65 |
12.65 |
Dci |
100 m (1/1) |
|
Švaro Benjamin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.84 |
13.84 |
Dci |
100 m |
|
Uhlár Július |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
12.89 |
12.89 |
Dci |
200 m |
|
Basoš Martin |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
23.35 |
23.35 |
Dci |
200 m |
|
Cesnak Jakub |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
24.58 |
24.58 |
Dci |
200 m (1/4) |
|
Graban Patrik |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
23.12 |
23.12 |
Dci |
200 m |
|
Jackanič Šimon |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
24.83 |
24.83 |
Dci |
200 m |
|
Kaľuha Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
24.34 |
24.34 |
Dci |
200 m (1/4) |
|
Kuľka Jakub |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.93 |
22.93 |
Dci |
200 m (1/4) |
|
Lamanec Maroš |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.97 |
24.97 |
Dci |
200 m |
|
Lazorik Juraj |
07 |
AC Run is Fun Prešov |
|
|
|
Dci |
200 m (1/1) |
|
Macej Mário |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Orlej Daniel |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
25.59 |
25.59 |
Dci |
200 m |
|
Priputen Damián |
04 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
26.96 |
26.96 |
Dci |
200 m (1/1) |
|
Švaro Benjamin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
28.67 |
28.67 |
Dci |
200 m |
|
Uhlár Július |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
28.01 |
Dci |
400 m |
|
Basoš Martin |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
56.90 |
56.90 |
Dci |
400 m (2/1) |
|
Handžák Matúš |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Orlej Daniel |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
56.28 |
55.79 |
Dci |
800 m |
|
Baran Matúš |
04 |
AC Run is Fun Prešov |
|
2:09.52 |
2:09.52 |
Dci |
800 m |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
2:01.96 |
2:01.96 |
Dci |
800 m |
|
Kancír Tomáš |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:16.07 |
2:16.07 |
Dci |
800 m |
|
Priputen Damián |
04 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dci |
800 m (1/4) |
|
Rojček Jakub |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
2:11.75 |
2:11.75 |
Dci |
3000 m |
|
Bujdoš Dávid |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
11:30.27 |
11:30.27 |
Dci |
3000 m |
|
Nyíri Kristóf |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
10:11.23 |
10:11.23 |
Dci |
3000 m |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dci |
3000 m |
|
Takács András |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
11:51.43 |
11:51.43 |
Dci |
3000 m |
|
Tóth Matej |
04 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
12:31.39 |
11:23.39 |
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Čížek Samuel |
05 |
Atletika Košice o.z. |
|
15.72 |
15.72 |
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Nyíri Kristóf |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
66.18 |
66.18 |
Dci |
400 m pr. 83,8 (1/4) |
|
Olenič Filip |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Takács András |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Tóth Matej |
04 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
72.02 |
72.02 |
Dci |
výška |
|
Baran Gabriel |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
185 |
185 |
Dci |
výška |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
175 |
175 |
Dci |
výška |
|
Uhľár Matej |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
171 |
171 |
Dci |
žrď |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dci |
žrď |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Cesnak Jakub |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
567 |
567 |
Dci |
diaľka |
|
Čížek Samuel |
05 |
Atletika Košice o.z. |
|
599 |
599 |
Dci |
diaľka |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
598 |
598 |
Dci |
diaľka |
|
Kiráľ Daniel |
04 |
AO Akademik TU Košice |
|
580 |
580 |
Dci |
diaľka (1/4) |
|
Lukčo Imrich |
04 |
AO Akademik TU Košice |
|
549 |
565 |
Dci |
diaľka (1/4) |
|
Olenič Filip |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
505 |
505 |
Dci |
diaľka |
|
Sinčák Damir |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
624 |
624 |
Dci |
trojskok |
|
Kiráľ Daniel |
04 |
AO Akademik TU Košice |
|
12.47 |
12.47 |
Dci |
trojskok (1/4) |
|
Lukčo Imrich |
04 |
AO Akademik TU Košice |
|
11.61 |
11.61 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.10 |
13.10 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Lovaš Martin |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
11.11 |
11.11 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.62 |
12.62 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Takács András |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg (1/4) |
|
Vagaský František |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Baran Gabriel |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
39.02 |
39.02 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
40.22 |
40.22 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
46.34 |
46.34 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
45.09 |
45.09 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
48.71 |
48.71 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
27.44 |
27.44 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Baran Gabriel |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
49.06 |
49.06 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
31.70 |
31.70 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Nyíri Kristóf |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
34.06 |
34.06 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Sinčák Damir |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
34.28 |
34.28 |
Dci |
oštep 700 g (1/4) |
|
Vagaský František |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Kiráľ Daniel |
04 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Kuľka Jakub |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Lamanec Maroš |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Macej Mário |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/1) |
|
Olenič Filip |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Švaro Benjamin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Borbeľ Peter |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.48 |
10.48 |
Mžci |
60 m |
|
Borduliak Matúš |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.06 |
09.06 |
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Čech-Gut Bruno |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
11.67 |
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Čejka Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.86 |
08.86 |
Mžci |
60 m |
|
Čižmár Erik |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.99 |
08.99 |
Mžci |
60 m |
|
Denemark Karol |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Eštok Michal |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.85 |
09.85 |
Mžci |
60 m |
|
Gajdoš Ján |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.57 |
09.57 |
Mžci |
60 m (1/4) |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.08 |
09.08 |
Mžci |
60 m (1/2) |
|
Guman Ivo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.67 |
09.67 |
Mžci |
60 m |
|
Harman Ján |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.79 |
09.79 |
Mžci |
60 m |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.34 |
09.34 |
Mžci |
60 m |
|
Janura Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.33 |
08.33 |
Mžci |
60 m |
|
Javorský Tobias |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.48 |
09.48 |
Mžci |
60 m (1/3) |
|
Jurčišin Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.49 |
08.49 |
Mžci |
60 m (1/3) |
|
Kerbčár Alex |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.83 |
09.83 |
Mžci |
60 m |
|
Kóča Filip |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.93 |
08.93 |
Mžci |
60 m |
|
Makovec Petr |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.42 |
08.42 |
Mžci |
60 m (1/1) |
|
Michta Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.01 |
10.01 |
Mžci |
60 m |
|
Mruz Pavol |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.54 |
09.54 |
Mžci |
60 m (2/1) |
|
Paľa Martin |
12 |
AO Akademik TU Košice |
|
10.38 |
10.38 |
Mžci |
60 m (1/1) |
|
Petruš Eduard |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.77 |
08.77 |
Mžci |
60 m |
|
Smorada Šimon |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.70 |
09.70 |
Mžci |
60 m |
|
Szabo Šimon |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.97 |
09.97 |
Mžci |
60 m |
|
Vanta Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.36 |
09.36 |
Mžci |
60 m (2/1) |
|
Vojtek Matej |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
09.20 |
09.20 |
Mžci |
60 m |
|
Zibura David |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.12 |
09.86 |
Mžci |
150 m |
|
Borbeľ Peter |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
27.30 |
Mžci |
150 m |
|
Borduliak Matúš |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21.50 |
21.50 |
Mžci |
150 m (1/2) |
|
Buchholz Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Cerula Dávid |
12 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
150 m (1/4) |
|
Čejka Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.70 |
21.70 |
Mžci |
150 m |
|
Čižmár Erik |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Eštok Michal |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.70 |
23.70 |
Mžci |
150 m |
|
Frištyk Pavol |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
22.67 |
22.67 |
Mžci |
150 m |
|
Gajdoš Ján |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.38 |
23.38 |
Mžci |
150 m (1/4) |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.42 |
23.42 |
Mžci |
150 m |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.48 |
23.48 |
Mžci |
150 m |
|
Janura Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
20.29 |
20.29 |
Mžci |
150 m (1/3) |
|
Jurčišin Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.10 |
22.10 |
Mžci |
150 m |
|
Kóča Filip |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.77 |
23.77 |
Mžci |
150 m (1/3) |
|
Lenárt Patrik |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.63 |
23.63 |
Mžci |
150 m |
|
Mruz Pavol |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
23.85 |
23.85 |
Mžci |
150 m (1/1) |
|
Petruš Eduard |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.31 |
22.31 |
Mžci |
150 m (1/4) |
|
Pillár Oliver |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
29.22 |
29.22 |
Mžci |
150 m |
|
Vanta Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m (2/1) |
|
Vojtek Matej |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Zibura David |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
26.51 |
24.95 |
Mžci |
600 m |
|
Borduliak Matúš |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:00.04 |
2:00.04 |
Mžci |
600 m |
|
Frištyk Pavol |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:11.87 |
2:11.87 |
Mžci |
600 m (1/3) |
|
Kerbčár Alex |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:27.57 |
2:27.57 |
Mžci |
600 m (1/4) |
|
Kotik Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:03.74 |
2:03.74 |
Mžci |
600 m (1/3) |
|
Labanc Peter |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
1:46.53 |
1:46.53 |
Mžci |
600 m |
|
Makovec Petr |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
1:43.47 |
1:43.47 |
Mžci |
600 m |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
1:48.55 |
1:48.55 |
Mžci |
600 m |
|
Smorada Šimon |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:06.95 |
2:06.95 |
Mžci |
600 m |
|
Štec Denis |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
2:15.29 |
2:15.29 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (1/4) |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.87 |
10.87 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (1/4) |
|
Kotik Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.33 |
13.33 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (1/3) |
|
Lenárt Patrik |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
12.13 |
12.13 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (2/1) |
|
Paľa Martin |
12 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (2/1) |
|
Vojtek Matej |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
12.49 |
12.49 |
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Gergovský Jozef Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Laporčák Matúš |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Plavnický Oliver |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Tobiaš Jakub |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Vojcovič Samuel |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
15:23.5 |
Mžci |
výška (1/2) |
|
Guman Ivo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
125 |
125 |
Mžci |
výška |
|
Harman Ján |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
135 |
135 |
Mžci |
výška (1/3) |
|
Labanc Peter |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
150 |
150 |
Mžci |
výška |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
140 |
140 |
Mžci |
výška |
|
Plavnický Oliver |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
120 |
120 |
Mžci |
diaľka (1/2) |
|
Buchholz Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
276 |
276 |
Mžci |
diaľka (1/4) |
|
Čejka Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Denemark Karol |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
367 |
367 |
Mžci |
diaľka |
|
Javorský Tobias |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
377 |
377 |
Mžci |
diaľka (1/3) |
|
Jurčišin Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
428 |
428 |
Mžci |
diaľka |
|
Kóča Filip |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
411 |
411 |
Mžci |
diaľka (1/4) |
|
Kotik Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka (1/3) |
|
Labanc Peter |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
396 |
396 |
Mžci |
diaľka (1/3) |
|
Lenárt Patrik |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
401 |
401 |
Mžci |
diaľka (1/1) |
|
Michta Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka (1/1) |
|
Petruš Eduard |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
401 |
401 |
Mžci |
diaľka |
|
Plavnický Oliver |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Szabo Šimon |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
283 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Bovan Adam |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (1/4) |
|
Čech-Gut Bruno |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.60 |
11.60 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Frištyk Pavol |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Gergovský Jozef Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
07.54 |
07.54 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kolpak Alexander |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
05.37 |
05.37 |
Mžci |
guľa 3 kg (1/4) |
|
Šmida Teo |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.57 |
08.57 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Tobiaš Jakub |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Tušár Ladislav |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
06.22 |
06.22 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Vojcovič Samuel |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
07.42 |
07.42 |
Mžci |
kriket |
|
Bovan Adam |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
kriket (1/4) |
|
Čech-Gut Bruno |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
38.84 |
38.84 |
Mžci |
kriket |
|
Denemark Karol |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Eštok Michal |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
37.85 |
37.85 |
Mžci |
kriket |
|
Gergovský Jozef Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
38.87 |
38.87 |
Mžci |
kriket (1/2) |
|
Guman Ivo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
35.20 |
35.20 |
Mžci |
kriket |
|
Harman Ján |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
51.73 |
51.73 |
Mžci |
kriket |
|
Holan Noem |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
35.29 |
35.29 |
Mžci |
kriket |
|
Javorský Tobias |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
37.02 |
37.02 |
Mžci |
kriket |
|
Kolpak Alexander |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
17.40 |
17.40 |
Mžci |
kriket |
|
Mertén Kristián |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
28.96 |
28.96 |
Mžci |
kriket |
|
Mruz Pavol |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
kriket (1/4) |
|
Pillár Oliver |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
19.83 |
Mžci |
kriket (1/4) |
|
Šmida Teo |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
29.01 |
29.01 |
Mžci |
kriket |
|
Štec Denis |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
30.88 |
30.88 |
Mžci |
kriket |
|
Tobiaš Jakub |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
31.32 |
31.32 |
Mžci |
kriket |
|
Tušár Ladislav |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
27.92 |
27.92 |
Mžci |
kriket |
|
Vojcovič Samuel |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
34.60 |
34.60 |
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Buchholz Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kerbčár Alex |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Michta Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Vanta Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Ž |
200 m |
|
Frivaldská Petra |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
29.73 |
29.73 |
Ž |
200 m |
|
Ivančová Tamara |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
29.13 |
Ž |
200 m |
|
Polovková Bianka |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
27.29 |
27.29 |
Ž |
400 m |
|
Frivaldská Petra |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
67.60 |
67.60 |
Ž |
400 m |
|
Ivančová Tamara |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
64.55 |
64.53 |
Ž |
800 m |
|
Švigárová Ivana |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:22.97 |
2:22.97 |
Ž |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Bobaľová Natália |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Ž |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Frivaldská Petra |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Ž |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Gajdošová Sofia |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Ž |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Švigárová Ivana |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.61 |
12.61 |
Dky |
100 m |
|
Dzugasová Alica |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
14.00 |
14.00 |
Dky |
100 m |
|
Hlebašková Laura |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
15.91 |
15.91 |
Dky |
100 m |
|
Kašperová Dominika |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
13.03 |
13.03 |
Dky |
100 m |
|
Knišová Jana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.46 |
13.46 |
Dky |
100 m |
|
Kondášová Karolína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.22 |
14.22 |
Dky |
100 m |
|
Kovácsová Terézia |
05 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
14.02 |
14.02 |
Dky |
100 m |
|
Martausová Natália |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
15.04 |
15.04 |
Dky |
100 m |
|
Rusnáková Sonja |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.75 |
13.75 |
Dky |
100 m |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.25 |
14.25 |
Dky |
100 m |
|
Stolárová Viktória |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.62 |
14.62 |
Dky |
200 m |
|
Bobaľová Natália |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
27.47 |
27.47 |
Dky |
200 m |
|
Gállová Daniela |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
29.66 |
29.66 |
Dky |
200 m |
|
Henczová Viktória |
04 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
30.54 |
30.54 |
Dky |
200 m |
|
Ivančová Michaela |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
29.38 |
Dky |
200 m |
|
Kondášová Karolína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
30.11 |
30.11 |
Dky |
200 m |
|
Radváková Ema |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.27 |
29.27 |
Dky |
200 m |
|
Rusnáková Sonja |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
28.88 |
28.88 |
Dky |
200 m |
|
Stolárová Nina |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
31.89 |
31.89 |
Dky |
200 m |
|
Stolárová Viktória |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Bobaľová Natália |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
61.94 |
61.94 |
Dky |
400 m |
|
Ivančová Michaela |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Radváková Ema |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
65.62 |
65.62 |
Dky |
400 m |
|
Stolárová Nina |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
81.92 |
81.92 |
Dky |
3000 m |
|
Mihaľková Jana |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
11:18.92 |
11:18.92 |
Dky |
3000 m |
|
Sabolová Viktória |
07 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
11:35.05 |
11:35.05 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Brieštanská Tamara |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
18.55 |
18.55 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Kašperová Dominika |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Stolárová Viktória |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
17.66 |
17.66 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Koršalová Zoja |
06 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
71.16 |
71.16 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
76.03 |
76.03 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
73.00 |
73.00 |
Dky |
výška (2/2) |
|
Olejárová Ella |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
150 |
150 |
Dky |
výška (2/1) |
|
Sedláková Sonja |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
167 |
167 |
Dky |
diaľka |
|
Bujňáková Ema |
04 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
504 |
Dky |
diaľka |
|
Krištanová Natália |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
485 |
485 |
Dky |
diaľka |
|
Olejárová Ella |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
381 |
421 |
Dky |
diaľka (2/1) |
|
Pažinová Tereza |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
456 |
456 |
Dky |
diaľka |
|
Sabolová Viktória |
07 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
449 |
449 |
Dky |
diaľka (2/1) |
|
Terezková Liliana |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
426 |
456 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.31 |
09.94 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Henczová Viktória |
04 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
08.54 |
08.54 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Hrutkaiová Sara |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
07.44 |
07.44 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Marjová Monika |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
14.04 |
14.04 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Olejníková Ľuboslava |
04 |
ŠK Olympia – SŠŠ Košice |
|
11.67 |
11.94 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.93 |
09.93 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.50 |
29.50 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Hlebašková Laura |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
19.90 |
19.90 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
18.28 |
18.28 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Krištanová Natália |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
23.14 |
23.14 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Marjová Monika |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
23.32 |
29.08 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Olejníková Ľuboslava |
04 |
ŠK Olympia – SŠŠ Košice |
|
23.74 |
23.74 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Radváková Ema |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
15.56 |
15.56 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.31 |
22.31 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
17.44 |
17.44 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
21.69 |
21.69 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
33.00 |
33.00 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Gajdošová Sofia |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
24.06 |
24.06 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Gállová Daniela |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
30.51 |
30.51 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Henczová Viktória |
04 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
19.18 |
19.18 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Hlebašková Laura |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
27.69 |
27.69 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Hrutkaiová Sara |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
23.10 |
23.10 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Knišová Jana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
36.91 |
36.91 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
20.42 |
20.42 |
Mžky |
60 m |
|
Bajužiková Kristína |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.15 |
09.15 |
Mžky |
60 m |
|
Činčárová Timea |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
11.08 |
11.08 |
Mžky |
60 m |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
09.17 |
09.17 |
Mžky |
60 m |
|
Harinová Nikol |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.04 |
09.04 |
Mžky |
60 m |
|
Hintošová Soňa |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Hreňová Anna |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.17 |
10.17 |
Mžky |
60 m (3/2) |
|
Chovancová Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.12 |
11.12 |
Mžky |
60 m (2/4) |
|
Jacenková Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.92 |
09.92 |
Mžky |
60 m |
|
Javorská Simona |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.08 |
09.08 |
Mžky |
60 m |
|
Jenčová Ivana |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.42 |
10.42 |
Mžky |
60 m |
|
Kočerhová Ema |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.36 |
10.36 |
Mžky |
60 m |
|
Kopkášová Nela |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.20 |
09.20 |
Mžky |
60 m |
|
Kovalíková Janka |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
09.76 |
09.76 |
Mžky |
60 m |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.63 |
09.63 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Lešková Daniela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.08 |
09.94 |
Mžky |
60 m |
|
Malá Timea |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
10.26 |
Mžky |
60 m |
|
Popiková Bianka |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.97 |
10.97 |
Mžky |
60 m |
|
Račinskis Dominika |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.81 |
09.81 |
Mžky |
60 m |
|
Tripčev Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
11.95 |
11.95 |
Mžky |
60 m (3/3) |
|
Udičová Patrícia |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.88 |
09.88 |
Mžky |
60 m |
|
Weissová Natalia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.23 |
09.23 |
Mžky |
150 m |
|
Bajužiková Kristína |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
24.47 |
24.47 |
Mžky |
150 m |
|
Činčárová Timea |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.83 |
21.83 |
Mžky |
150 m |
|
Grešová Timea Eliška |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Hintošová Soňa |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Javorská Simona |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.82 |
23.82 |
Mžky |
150 m |
|
Kissová Alexandra |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.54 |
22.54 |
Mžky |
150 m |
|
Kočerhová Ema |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
27.04 |
27.04 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Kubinová Lara |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
28.37 |
Mžky |
150 m |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
23.26 |
23.26 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Lešková Daniela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Malá Timea |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
150 m (3/2) |
|
Nyongoni Amanda |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.44 |
21.44 |
Mžky |
150 m |
|
Popiková Bianka |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Štofanová Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Weissová Natalia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.39 |
23.39 |
Mžky |
600 m |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
1:59.48 |
1:59.48 |
Mžky |
600 m |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
2:09.30 |
2:09.30 |
Mžky |
600 m |
|
Herdický Sofia Alexandra |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
600 m (3/2) |
|
Chovancová Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:26.07 |
2:26.07 |
Mžky |
600 m |
|
Kissová Alexandra |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:13.15 |
2:13.15 |
Mžky |
600 m |
|
Kovalíková Janka |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
2:10.31 |
2:10.31 |
Mžky |
600 m |
|
Martonová Kristina |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:04.38 |
2:04.38 |
Mžky |
600 m (2/4) |
|
Šimová Soňa |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:07.62 |
2:07.62 |
Mžky |
600 m |
|
Štofanová Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:04.72 |
2:04.72 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Baricová Ivana |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
10.63 |
10.63 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (2/3) |
|
Bohinská Vivien |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
11.29 |
11.29 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Harinová Nikol |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.16 |
12.16 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (2/4) |
|
Jacenková Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.34 |
13.34 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 (2/3) |
|
Reľovská Petra |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
14.12 |
14.12 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Baranová Kiara |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Gutisová Natália |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
12:32.49 |
12:32.49 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Hakulinová Lenka |
14 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Jenčová Ivana |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
12:34.36 |
12:34.36 |
Mžky |
výška |
|
Bekečová Lea |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
115 |
115 |
Mžky |
výška |
|
Grešová Timea Eliška |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
výška (2/2) |
|
Grohoľová Karin |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
120 |
120 |
Mžky |
výška (3/3) |
|
Senčáková Simona |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
115 |
115 |
Mžky |
výška |
|
Stanková Nela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
125 |
125 |
Mžky |
výška (1/2) |
|
Zajacová Katarína |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
125 |
125 |
Mžky |
diaľka |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
408 |
408 |
Mžky |
diaľka (2/2) |
|
Grohoľová Karin |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Harinová Nikol |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
345 |
345 |
Mžky |
diaľka |
|
Hintošová Soňa |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Hreňová Anna |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kopkášová Nela |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
372 |
382 |
Mžky |
diaľka (1/1) |
|
Kubinová Lara |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
318 |
Mžky |
diaľka (3/2) |
|
Nyongoni Amanda |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
422 |
422 |
Mžky |
diaľka |
|
Račinskis Dominika |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Stanková Nela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
387 |
387 |
Mžky |
diaľka (3/3) |
|
Udičová Patrícia |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
337 |
337 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Barkaiová Laura |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Bekečová Lea |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
07.39 |
07.39 |
Mžky |
guľa 2 kg (2/3) |
|
Bohinská Vivien |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Hakulinová Veronika |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
04.41 |
04.41 |
Mžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Haneková Tímea |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.29 |
08.29 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Herdický Sofia Alexandra |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Martonová Kristina |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
07.61 |
07.61 |
Mžky |
guľa 2 kg (1/2) |
|
Milá Lea |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.40 |
08.40 |
Mžky |
guľa 2 kg (2/3) |
|
Reľovská Petra |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
06.37 |
06.37 |
Mžky |
kriket |
|
Barkaiová Laura |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
36.17 |
36.17 |
Mžky |
kriket |
|
Bekečová Lea |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
32.87 |
32.87 |
Mžky |
kriket |
|
Hakulinová Veronika |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
19.90 |
19.90 |
Mžky |
kriket (1/4) |
|
Haneková Tímea |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
39.75 |
39.75 |
Mžky |
kriket |
|
Herdický Sofia Alexandra |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
34.01 |
34.01 |
Mžky |
kriket |
|
Kissová Alexandra |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
34.24 |
34.24 |
Mžky |
kriket |
|
Martonová Kristina |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
38.25 |
38.25 |
Mžky |
kriket (1/2) |
|
Milá Lea |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
18.12 |
18.12 |
Mžky |
kriket (3/3) |
|
Senčáková Simona |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
29.55 |
29.55 |
Mžky |
kriket |
|
Stanková Nela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
28.08 |
28.08 |
Mžky |
kriket (2/4) |
|
Šimová Soňa |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
30.80 |
30.80 |
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Bohinská Vivien |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Grešová Timea Eliška |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Haneková Tímea |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hreňová Anna |
10 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Chovancová Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Jacenková Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Jenčová Ivana |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kubinová Lara |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Lešková Daniela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Milá Lea |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Nyongoni Amanda |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Reľovská Petra |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Senčáková Simona |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Šimová Soňa |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Štofanová Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Udičová Patrícia |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|