Mžci |
60 m |
|
Baráth Juraj |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.84 |
08.84 |
Mžci |
60 m |
|
Beke Áron |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.77 |
09.77 |
Mžci |
60 m |
|
Bíró Szebasztián |
09 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
09.06 |
09.06 |
Mžci |
60 m |
|
Dušanič Sebastián |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.24 |
10.24 |
Mžci |
60 m (2/4) |
|
Flóriš Adam |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.17 |
10.17 |
Mžci |
60 m |
|
Gajdoš Michal |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Horváth Andrej |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.86 |
09.86 |
Mžci |
60 m |
|
Jančo Peter |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.54 |
10.54 |
Mžci |
60 m |
|
Kiss Alex |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.21 |
09.21 |
Mžci |
60 m (2/4) |
|
Kmeťo Matej |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.28 |
10.28 |
Mžci |
60 m |
|
Lancz Sebastián |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.75 |
09.75 |
Mžci |
60 m (1/2) |
|
Lánik Adam |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžci |
60 m (2/4) |
|
Mistrík Šimon |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.10 |
10.10 |
Mžci |
60 m |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.97 |
08.97 |
Mžci |
60 m (1/3) |
|
Paúk Martin |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.15 |
08.15 |
Mžci |
60 m |
|
Petráš Roland |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
09.83 |
09.83 |
Mžci |
60 m |
|
Plavý Filip |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.63 |
08.63 |
Mžci |
60 m |
|
Procházka Timotej |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
09.60 |
09.60 |
Mžci |
60 m |
|
Rapand Alex |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.06 |
08.06 |
Mžci |
60 m |
|
Remiš Jakub |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.92 |
09.92 |
Mžci |
60 m |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.93 |
08.93 |
Mžci |
60 m |
|
Surový Jakub |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.53 |
09.53 |
Mžci |
60 m |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.91 |
07.91 |
Mžci |
60 m |
|
Takáč Benjamín |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.10 |
09.10 |
Mžci |
60 m |
|
Urbán Jakub |
09 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
08.93 |
08.93 |
Mžci |
60 m (2/3) |
|
Valášek Jakub |
08 |
ŠK Jablonica |
|
09.40 |
09.40 |
Mžci |
60 m |
|
Valent Leo |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.62 |
09.62 |
Mžci |
60 m (2/4) |
|
Venglík Jakub |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.79 |
09.79 |
Mžci |
60 m |
|
Zeman Šimon |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
08.88 |
08.88 |
Mžci |
150 m (1/1) |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.24 |
22.24 |
Mžci |
150 m |
|
Beke Áron |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.39 |
23.39 |
Mžci |
150 m |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
19.59 |
19.59 |
Mžci |
150 m |
|
Hencz Krisztián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.31 |
22.31 |
Mžci |
150 m (2/4) |
|
Kmeťo Matej |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
35.34 |
Mžci |
150 m |
|
Laho Samko |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.42 |
22.42 |
Mžci |
150 m |
|
Lancz Sebastián |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
23.54 |
23.54 |
Mžci |
150 m (2/4) |
|
Mistrík Šimon |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.49 |
25.49 |
Mžci |
150 m |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
21.56 |
21.56 |
Mžci |
150 m (1/3) |
|
Paúk Martin |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.06 |
20.06 |
Mžci |
150 m |
|
Rapand Alex |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
20.59 |
20.59 |
Mžci |
150 m |
|
Remiš Jakub |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.93 |
24.93 |
Mžci |
150 m |
|
Surový Jakub |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.34 |
23.34 |
Mžci |
150 m |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.49 |
18.49 |
Mžci |
150 m (1/1) |
|
Tkačivský Alex |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.86 |
22.86 |
Mžci |
150 m (2/4) |
|
Venglík Jakub |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.28 |
24.28 |
Mžci |
150 m |
|
Zeman Šimon |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
22.46 |
22.46 |
Mžci |
600 m |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
1:37.78 |
1:37.78 |
Mžci |
600 m |
|
Dušanič Sebastián |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:09.38 |
2:09.38 |
Mžci |
600 m (2/4) |
|
Fúska Jakub |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:27.07 |
2:27.07 |
Mžci |
600 m |
|
Hencz Krisztián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
1:53.87 |
1:53.87 |
Mžci |
600 m |
|
Jančo Peter |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:11.78 |
2:11.78 |
Mžci |
600 m |
|
Klištinec Jakub |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
1:54.82 |
1:54.82 |
Mžci |
600 m |
|
Laho Samko |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
1:46.84 |
1:46.84 |
Mžci |
600 m |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
1:49.46 |
1:49.46 |
Mžci |
600 m |
|
Plavý Filip |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
1:46.06 |
1:46.06 |
Mžci |
600 m |
|
Polák Matej |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
1:48.58 |
1:47.76 |
Mžci |
600 m |
|
Úradník Tadeáš |
09 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:08.28 |
2:08.28 |
Mžci |
600 m |
|
Valent Leo |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:10.94 |
2:10.94 |
Mžci |
1500 m |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
5:40.33 |
5:40.33 |
Mžci |
1500 m |
|
Dohnálek Maximilán |
08 |
AK Junior Holič |
|
5:27.87 |
5:27.87 |
Mžci |
1500 m |
|
Dubovský Zoran |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
6:29.86 |
6:29.86 |
Mžci |
1500 m (2/4) |
|
Flóriš Adam |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
5:59.28 |
5:59.28 |
Mžci |
1500 m (1/1) |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
4:57.12 |
4:57.12 |
Mžci |
1500 m (1/2) |
|
Ivan Dušan |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (1/1) |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.92 |
10.92 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.92 |
09.92 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.04 |
11.04 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Petráš Roland |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.28 |
11.28 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šinkovič Max |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.69 |
10.69 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 (1/1) |
|
Tkačivský Alex |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.43 |
11.43 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Urbán Jakub |
09 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
12.01 |
12.01 |
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Dohnálek Alexander |
08 |
AK Junior Holič |
|
12:36.21 |
12:36.21 |
Mžci |
výška |
|
Buček Alex |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
125 |
125 |
Mžci |
výška |
|
Dušanič Sebastián |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
125 |
125 |
Mžci |
výška (1/1) |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
135 |
135 |
Mžci |
výška |
|
Paúk Martin |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
161 |
161 |
Mžci |
výška (2/1) |
|
Róka Noel |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
140 |
140 |
Mžci |
výška |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
130 |
130 |
Mžci |
výška (1/1) |
|
Tkačivský Alex |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
140 |
140 |
Mžci |
diaľka (1/1) |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
438 |
438 |
Mžci |
diaľka |
|
Bíró Szebasztián |
09 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Boroš Patrik |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
385 |
385 |
Mžci |
diaľka |
|
Buček Alex |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Dohnálek Alexander |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Dohnálek Maximilán |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Gajdoš Michal |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Horváth Andrej |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
407 |
407 |
Mžci |
diaľka |
|
Jančo Peter |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
293 |
293 |
Mžci |
diaľka |
|
Kiss Alex |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
381 |
381 |
Mžci |
diaľka |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
430 |
430 |
Mžci |
diaľka |
|
Lancz Sebastián |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Petráš Roland |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
390 |
390 |
Mžci |
diaľka |
|
Procházka Timotej |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
363 |
363 |
Mžci |
diaľka |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
516 |
516 |
Mžci |
diaľka |
|
Šinkovič Max |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
465 |
465 |
Mžci |
diaľka |
|
Urbán Jakub |
09 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
422 |
422 |
Mžci |
diaľka (2/3) |
|
Valášek Jakub |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
330 |
Mžci |
diaľka |
|
Valent Leo |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
396 |
396 |
Mžci |
diaľka |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
497 |
497 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Barantal Andrej |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.75 |
08.75 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Cservenka Kristóf |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.58 |
10.58 |
Mžci |
guľa 3 kg (2/4) |
|
Fúska Jakub |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06.14 |
06.14 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.07 |
09.07 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.64 |
11.64 |
Mžci |
guľa 3 kg (1/2) |
|
Lánik Adam |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (2/4) |
|
Ligač Roland |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.03 |
08.03 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Müller Adam |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
07.66 |
07.66 |
Mžci |
guľa 3 kg (2/1) |
|
Róka Noel |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.25 |
10.25 |
Mžci |
guľa 3 kg (1/3) |
|
Šrámek Tadeáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.97 |
07.97 |
Mžci |
guľa 3 kg (2/4) |
|
Ušák Nikolas |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg (2/4) |
|
Vrábel Tomáš |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
05.42 |
05.42 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
05.51 |
05.51 |
Mžci |
kriket |
|
Baráth Juraj |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
53.42 |
53.42 |
Mžci |
kriket |
|
Boroš Patrik |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
46.01 |
46.01 |
Mžci |
kriket |
|
Buček Alex |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
26.78 |
26.78 |
Mžci |
kriket |
|
Cservenka Kristóf |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
28.16 |
Mžci |
kriket |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
45.57 |
45.57 |
Mžci |
kriket |
|
Dubovský Zoran |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.61 |
25.61 |
Mžci |
kriket (2/4) |
|
Fúska Jakub |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
39.40 |
39.40 |
Mžci |
kriket (1/1) |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
49.49 |
49.49 |
Mžci |
kriket |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
45.18 |
45.18 |
Mžci |
kriket |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.05 |
26.05 |
Mžci |
kriket (1/2) |
|
Lánik Adam |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžci |
kriket (2/4) |
|
Ligač Roland |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
38.89 |
38.89 |
Mžci |
kriket |
|
Petráš Roland |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
34.26 |
34.26 |
Mžci |
kriket |
|
Polák Matej |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
40.25 |
42.55 |
Mžci |
kriket |
|
Remiš Jakub |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
35.45 |
35.45 |
Mžci |
kriket (1/3) |
|
Šrámek Tadeáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
26.85 |
26.85 |
Mžci |
kriket |
|
Takáč Benjamín |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
33.12 |
33.12 |
Mžci |
kriket (2/3) |
|
Valášek Jakub |
08 |
ŠK Jablonica |
|
41.65 |
41.65 |
Mžci |
kriket |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
51.97 |
51.97 |
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Baráth Juraj |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Beke Áron |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Boroš Patrik |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Dohnálek Alexander |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Dohnálek Maximilán |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hencz Krisztián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Horváth Andrej |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Laho Samko |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Rapand Alex |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Róka Noel |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Šinkovič Max |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Takáč Benjamín |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m (2/4) |
|
Mareková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.89 |
09.89 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Azari Dorota |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.47 |
08.47 |
Mžky |
60 m |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.30 |
09.30 |
Mžky |
60 m |
|
Balážová Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.78 |
09.78 |
Mžky |
60 m |
|
Barháčová Sofia |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Bílá Kristína |
09 |
AK Junior Holič |
|
10.45 |
10.45 |
Mžky |
60 m |
|
Czafiková Vanessza Ella |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.49 |
10.49 |
Mžky |
60 m |
|
Čaladiková Diana |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.41 |
09.41 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Čerešňová Simona |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.96 |
11.96 |
Mžky |
60 m |
|
Česneková Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.46 |
10.46 |
Mžky |
60 m |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.29 |
09.29 |
Mžky |
60 m |
|
Danielová Sofia |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
09.50 |
09.50 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Dobrovodská Simona |
08 |
AK Junior Holič |
|
10.10 |
10.10 |
Mžky |
60 m |
|
Dravecká Lenka |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.71 |
10.71 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Dujsíková Sofie |
08 |
AK Junior Holič |
|
09.69 |
09.69 |
Mžky |
60 m |
|
Ďurišová Rebeka |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.23 |
10.23 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Elliott Sophia Rose |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.66 |
09.66 |
Mžky |
60 m (1/3) |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.98 |
08.98 |
Mžky |
60 m (2/4) |
|
Gereková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.22 |
09.22 |
Mžky |
60 m |
|
Goriláková Simona |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.17 |
09.17 |
Mžky |
60 m |
|
Gymerská Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.86 |
09.86 |
Mžky |
60 m |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.74 |
08.74 |
Mžky |
60 m |
|
Hartlova Daniela |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.57 |
09.57 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Heldesová Karolína |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.94 |
10.92 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Herudová Denisa |
08 |
AK Junior Holič |
|
10.22 |
10.22 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Hlaváčová Karolína |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.61 |
09.61 |
Mžky |
60 m |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.10 |
09.10 |
Mžky |
60 m |
|
Hutárová Sára |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.26 |
09.26 |
Mžky |
60 m |
|
Izakovičová Isabela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.89 |
10.89 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Jarošová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.76 |
08.76 |
Mžky |
60 m |
|
Jaššová Ivana |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
09.22 |
09.22 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Jergušová Alexandra |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.62 |
09.62 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Juríková Katarína |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.79 |
09.79 |
Mžky |
60 m |
|
Kajanová Laura Liliana |
09 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.87 |
09.87 |
Mžky |
60 m |
|
Kimerlingová Teraza |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.04 |
10.04 |
Mžky |
60 m |
|
Klempová Melánia |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.31 |
10.31 |
Mžky |
60 m |
|
Klučiarová Emma |
09 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.11 |
09.11 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Kňašková Ema |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.85 |
09.85 |
Mžky |
60 m |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.71 |
09.71 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Kojšová Anna |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.96 |
09.96 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Kováčová Zuzanna |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.63 |
09.63 |
Mžky |
60 m |
|
Krásna Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.26 |
09.26 |
Mžky |
60 m |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.25 |
08.25 |
Mžky |
60 m |
|
Kubištelová Lucia |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
09.80 |
09.80 |
Mžky |
60 m |
|
Kuželová Rebeka |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.73 |
09.73 |
Mžky |
60 m |
|
Macková Aneta |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.01 |
10.01 |
Mžky |
60 m |
|
Machovcová Gabriela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.75 |
10.75 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Majerčíková Paulína |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.92 |
09.92 |
Mžky |
60 m |
|
Majerčinová Lenka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
09.92 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Marcinátová Vanesa |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.76 |
09.76 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Markovičová Agáta |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
10.75 |
Mžky |
60 m |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
08.52 |
08.52 |
Mžky |
60 m |
|
Mičková Diana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.41 |
09.41 |
Mžky |
60 m |
|
Némethová Lucia |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.75 |
09.75 |
Mžky |
60 m |
|
Ontkocová Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.64 |
09.64 |
Mžky |
60 m |
|
Orgoňová Michaela |
08 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.00 |
09.00 |
Mžky |
60 m (1/3) |
|
Pečenková Maja Angelina |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.21 |
09.21 |
Mžky |
60 m |
|
Pereslény Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.21 |
09.21 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Petranská Bianka |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.72 |
09.72 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Pikálková Aneta |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
12.47 |
Mžky |
60 m |
|
Pivarčiová Hana |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.65 |
10.65 |
Mžky |
60 m |
|
Pukkaiová Nela |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.26 |
10.26 |
Mžky |
60 m |
|
Repová Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.54 |
09.54 |
Mžky |
60 m |
|
Sláviková Lea |
09 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
09.46 |
09.46 |
Mžky |
60 m |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.98 |
08.98 |
Mžky |
60 m |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.26 |
09.26 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Šedlbauerová Nella |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.66 |
09.66 |
Mžky |
60 m (1/2) |
|
Toráčová Vanesa |
09 |
AK Junior Holič |
|
10.00 |
10.00 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Tóthová Tamara |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.63 |
11.63 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Tóthová Timea |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.90 |
08.90 |
Mžky |
60 m (1/1) |
|
Valachová Katarína |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.08 |
10.08 |
Mžky |
60 m |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
09.40 |
09.40 |
Mžky |
60 m |
|
Zigová Ema |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.25 |
09.25 |
Mžky |
60 m |
|
Zíšková Tatiana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
09.08 |
09.08 |
Mžky |
60 m |
|
Zuzčáková Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.50 |
10.50 |
Mžky |
150 m (2/4) |
|
Mareková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.33 |
24.33 |
Mžky |
150 m |
|
Antolíková Alžbeta |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
26.65 |
26.65 |
Mžky |
150 m |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.79 |
23.79 |
Mžky |
150 m (2/4) |
|
Balková Terézia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.14 |
25.14 |
Mžky |
150 m |
|
Barháčová Sofia |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
27.50 |
27.50 |
Mžky |
150 m (1/2) |
|
Bílá Kristína |
09 |
AK Junior Holič |
|
26.62 |
26.62 |
Mžky |
150 m (1/2) |
|
Čerešňová Simona |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.87 |
26.87 |
Mžky |
150 m |
|
Česneková Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.38 |
26.38 |
Mžky |
150 m (1/2) |
|
Dobrovodská Simona |
08 |
AK Junior Holič |
|
25.17 |
25.17 |
Mžky |
150 m |
|
Dravecká Lenka |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/2) |
|
Dujsíková Sofie |
08 |
AK Junior Holič |
|
24.68 |
24.68 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Elliott Sophia Rose |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.20 |
24.20 |
Mžky |
150 m |
|
Gáliková Eliška Ella |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.25 |
22.25 |
Mžky |
150 m (2/4) |
|
Gereková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.96 |
22.96 |
Mžky |
150 m |
|
Goriláková Simona |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.98 |
22.98 |
Mžky |
150 m (1/2) |
|
Halabrínová Patrícia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.12 |
25.12 |
Mžky |
150 m |
|
Halienková Ella |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.44 |
22.44 |
Mžky |
150 m |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
21.07 |
21.07 |
Mžky |
150 m (1/2) |
|
Herudová Denisa |
08 |
AK Junior Holič |
|
27.64 |
27.64 |
Mžky |
150 m |
|
Hrotková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.82 |
21.82 |
Mžky |
150 m |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
22.28 |
22.28 |
Mžky |
150 m |
|
Izakovičová Isabela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.78 |
28.78 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Jarošová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
20.97 |
20.97 |
Mžky |
150 m |
|
Jaššová Ivana |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
22.86 |
22.86 |
Mžky |
150 m |
|
Kajanovičová Lucia |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
21.78 |
21.78 |
Mžky |
150 m |
|
Kimerlingová Teraza |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.72 |
24.72 |
Mžky |
150 m |
|
Kiralová Viktória |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Kňašková Ema |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.23 |
24.23 |
Mžky |
150 m |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.21 |
24.21 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Kojšová Anna |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
24.44 |
24.44 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Kováčová Zuzanna |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.63 |
23.63 |
Mžky |
150 m |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
20.12 |
20.12 |
Mžky |
150 m |
|
Krásna Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
24.39 |
24.39 |
Mžky |
150 m |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
20.53 |
20.53 |
Mžky |
150 m |
|
Kuželová Rebeka |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.91 |
24.91 |
Mžky |
150 m |
|
Macková Aneta |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Majerčíková Paulína |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.60 |
25.60 |
Mžky |
150 m (1/2) |
|
Marcinátová Vanesa |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
23.82 |
23.82 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Markovičová Agáta |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
27.18 |
Mžky |
150 m |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
21.38 |
21.38 |
Mžky |
150 m |
|
Mičková Diana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.71 |
24.71 |
Mžky |
150 m |
|
Ontkocová Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.34 |
24.34 |
Mžky |
150 m |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.24 |
22.24 |
Mžky |
150 m (1/3) |
|
Papánková Klaudia |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
27.68 |
27.68 |
Mžky |
150 m (1/3) |
|
Pečenková Maja Angelina |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.64 |
22.64 |
Mžky |
150 m |
|
Pivarčiová Hana |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
27.60 |
27.60 |
Mžky |
150 m |
|
Pivková Nina |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Repová Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
24.11 |
24.11 |
Mžky |
150 m |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.45 |
22.45 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Stopová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.44 |
22.44 |
Mžky |
150 m |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.74 |
23.74 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Šantavá Olívia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
26.06 |
26.06 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Šebestová Kornélia |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
26.05 |
26.05 |
Mžky |
150 m (1/2) |
|
Toráčová Vanesa |
09 |
AK Junior Holič |
|
26.06 |
26.06 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Tóthová Timea |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.01 |
22.01 |
Mžky |
150 m (1/1) |
|
Valachová Katarína |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.78 |
24.78 |
Mžky |
150 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
23.39 |
23.39 |
Mžky |
150 m |
|
Vytisková Eliška |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
20.68 |
20.68 |
Mžky |
150 m |
|
Zigová Ema |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.79 |
22.79 |
Mžky |
600 m |
|
Antolíková Alžbeta |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:16.84 |
2:16.84 |
Mžky |
600 m (1/2) |
|
Azari Dorota |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
1:48.55 |
1:48.55 |
Mžky |
600 m (2/4) |
|
Balková Terézia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
2:36.64 |
Mžky |
600 m |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:07.35 |
2:07.35 |
Mžky |
600 m |
|
Čaladiková Diana |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:01.07 |
2:01.07 |
Mžky |
600 m |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1:58.44 |
1:58.44 |
Mžky |
600 m |
|
Gáliková Eliška Ella |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
1:47.52 |
1:47.52 |
Mžky |
600 m |
|
Gymerská Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:11.99 |
2:11.99 |
Mžky |
600 m |
|
Kajanová Laura Liliana |
09 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
2:11.97 |
2:11.97 |
Mžky |
600 m |
|
Kiralová Viktória |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Klučiarová Emma |
09 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
1:53.22 |
1:53.22 |
Mžky |
600 m (1/3) |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:02.02 |
2:02.02 |
Mžky |
600 m |
|
Machovcová Gabriela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Majerčinová Lenka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
2:21.99 |
Mžky |
600 m (1/1) |
|
Stopová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
1:56.80 |
1:56.80 |
Mžky |
600 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
1:56.87 |
1:56.87 |
Mžky |
600 m |
|
Zuzčáková Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:48.06 |
2:48.06 |
Mžky |
1500 m |
|
Balážová Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
6:41.86 |
6:41.86 |
Mžky |
1500 m |
|
Chudá Emma |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
5:48.44 |
5:48.44 |
Mžky |
1500 m |
|
Jancová Aneta |
08 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Mžky |
1500 m (2/2) |
|
Juríková Katarína |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
6:34.55 |
6:34.55 |
Mžky |
1500 m |
|
Mandíková Nela |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
5:57.54 |
5:57.54 |
Mžky |
1500 m (1/2) |
|
Pikálková Aneta |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Poláková Kamila |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
6:15.51 |
6:15.51 |
Mžky |
1500 m (1/2) |
|
Sládečková Zoja |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
6:31.14 |
6:31.14 |
Mžky |
1500 m |
|
Sláviková Lea |
09 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
5:53.04 |
5:53.04 |
Mžky |
1500 m |
|
Zríniová Nina |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.64 |
12.64 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Česneková Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.57 |
14.57 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Danielová Sofia |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
12.69 |
12.69 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Halienková Ella |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.60 |
11.60 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hrotková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.11 |
11.11 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Jancová Aneta |
08 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kajanovičová Lucia |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
11.80 |
11.80 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Klempová Melánia |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
14.69 |
14.69 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.83 |
09.83 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mičániová Katka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.71 |
10.71 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.25 |
10.25 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Némethová Lucia |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
13.05 |
13.05 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sidorová Nikita |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.87 |
11.87 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.43 |
11.43 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.92 |
11.92 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Uhráková Viktória |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.08 |
13.08 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Vytisková Eliška |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.22 |
10.22 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Cintulová Agáta |
09 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
12:30.77 |
12:30.77 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Gazárková Adriana |
08 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
12:22.9 |
12:22.9 |
Mžky |
chôdza 2000 m (1/3) |
|
Hrabovská Viktória |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
13:59.98 |
13:59.98 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Indrišková Timea |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12:27.49 |
12:27.49 |
Mžky |
chôdza 2000 m (1/2) |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m (1/1) |
|
Ölvecká Adela |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
13:36.58 |
13:36.58 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Supeková Sofia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13:19.94 |
13:19.94 |
Mžky |
chôdza 2000 m (1/1) |
|
Tóthová Linda |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
13:28.31 |
13:28.31 |
Mžky |
výška |
|
Beňová Ema |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
140 |
140 |
Mžky |
výška |
|
Bőhmová Rebeka |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
130 |
130 |
Mžky |
výška |
|
Dekanová Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
120 |
120 |
Mžky |
výška |
|
Gymerská Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
118 |
118 |
Mžky |
výška |
|
Hranáková Paulína |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
149 |
149 |
Mžky |
výška (1/3) |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
138 |
138 |
Mžky |
výška |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
140 |
140 |
Mžky |
výška (1/3) |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
125 |
125 |
Mžky |
výška (1/1) |
|
Šedlbauerová Nella |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
130 |
130 |
Mžky |
výška |
|
Zíšková Tatiana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
140 |
140 |
Mžky |
diaľka (1/2) |
|
Azari Dorota |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
421 |
421 |
Mžky |
diaľka |
|
Balážová Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
380 |
380 |
Mžky |
diaľka |
|
Beňová Ema |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
418 |
418 |
Mžky |
diaľka |
|
Bőhmová Rebeka |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
379 |
379 |
Mžky |
diaľka |
|
Čaladiková Diana |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
361 |
361 |
Mžky |
diaľka |
|
Danielová Sofia |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
350 |
350 |
Mžky |
diaľka |
|
Dekanová Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Dravecká Lenka |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka (1/2) |
|
Dujsíková Sofie |
08 |
AK Junior Holič |
|
318 |
318 |
Mžky |
diaľka |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
428 |
428 |
Mžky |
diaľka |
|
Hartlova Daniela |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
337 |
337 |
Mžky |
diaľka (1/2) |
|
Hlaváčová Karolína |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
368 |
368 |
Mžky |
diaľka (1/3) |
|
Hranáková Paulína |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
412 |
412 |
Mžky |
diaľka |
|
Hutárová Sára |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
384 |
384 |
Mžky |
diaľka |
|
Jaššová Ivana |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kajanová Laura Liliana |
09 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
362 |
362 |
Mžky |
diaľka |
|
Klučiarová Emma |
09 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
388 |
388 |
Mžky |
diaľka |
|
Krásna Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
307 |
307 |
Mžky |
diaľka |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
476 |
476 |
Mžky |
diaľka |
|
Kubištelová Lucia |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
348 |
348 |
Mžky |
diaľka |
|
Mičániová Katka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
442 |
442 |
Mžky |
diaľka |
|
Orgoňová Michaela |
08 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
diaľka (1/3) |
|
Papánková Klaudia |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
343 |
343 |
Mžky |
diaľka |
|
Pereslény Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
398 |
398 |
Mžky |
diaľka (1/1) |
|
Petranská Bianka |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
353 |
353 |
Mžky |
diaľka (1/2) |
|
Pikálková Aneta |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
428 |
428 |
Mžky |
diaľka |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
342 |
342 |
Mžky |
diaľka (1/1) |
|
Šebestová Kornélia |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
333 |
333 |
Mžky |
diaľka (1/2) |
|
Toráčová Vanesa |
09 |
AK Junior Holič |
|
274 |
274 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Cintulová Agáta |
09 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
06.85 |
06.85 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Dekanová Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
06.46 |
06.46 |
Mžky |
guľa 2 kg (2/4) |
|
Filipová Sofia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.65 |
09.65 |
Mžky |
guľa 2 kg (1/2) |
|
Halabrínová Patrícia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
07.22 |
07.22 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.88 |
09.88 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Laurová Romana |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
07.58 |
07.58 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Mičániová Katka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.36 |
09.36 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Orgoňová Michaela |
08 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Pajtinková Alexandra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.01 |
07.01 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Repková Lenka |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.67 |
08.67 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.11 |
09.11 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Šimlingerová Martina |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Mžky |
guľa 2 kg (1/3) |
|
Tubonemi Layla |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.69 |
08.69 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Uhráková Viktória |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.60 |
08.60 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Vdoviaková Soňa |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
06.13 |
06.13 |
Mžky |
guľa 2 kg |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
09.32 |
09.32 |
Mžky |
kriket |
|
Barháčová Sofia |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
33.64 |
33.64 |
Mžky |
kriket |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
30.63 |
30.63 |
Mžky |
kriket |
|
Bukovská Laura |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
41.74 |
41.74 |
Mžky |
kriket |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
37.85 |
37.85 |
Mžky |
kriket (1/2) |
|
Dobrovodská Simona |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Gazárková Adriana |
08 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
17.78 |
17.78 |
Mžky |
kriket (1/1) |
|
Heldesová Karolína |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.80 |
23.80 |
Mžky |
kriket (1/1) |
|
Jergušová Alexandra |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
30.48 |
30.48 |
Mžky |
kriket |
|
Laurová Romana |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
19.26 |
19.26 |
Mžky |
kriket |
|
Machovcová Gabriela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
32.28 |
32.28 |
Mžky |
kriket |
|
Opálková Zorka |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
36.89 |
36.89 |
Mžky |
kriket |
|
Pajtinková Alexandra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.67 |
26.67 |
Mžky |
kriket |
|
Pivarčiová Hana |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
15.36 |
15.36 |
Mžky |
kriket |
|
Pivková Nina |
09 |
TJ Olympia Galanta |
|
21.92 |
21.92 |
Mžky |
kriket |
|
Pukkaiová Nela |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
29.84 |
29.84 |
Mžky |
kriket |
|
Sláviková Lea |
09 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
kriket (1/1) |
|
Šantavá Olívia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
26.04 |
Mžky |
kriket |
|
Šimlingerová Martina |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Mžky |
kriket (1/1) |
|
Tóthová Tamara |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
21.58 |
21.58 |
Mžky |
kriket |
|
Tubonemi Layla |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
30.68 |
30.68 |
Mžky |
kriket |
|
Vdoviaková Soňa |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
23.51 |
23.51 |
Mžky |
kriket |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
29.97 |
29.97 |
Mžky |
kriket |
|
Zíšková Tatiana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Antolíková Alžbeta |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Beňová Ema |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Bőhmová Rebeka |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Čerešňová Simona |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Gáliková Eliška Ella |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Goriláková Simona |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Halabrínová Patrícia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Halienková Ella |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Heldesová Karolína |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Hlaváčová Karolína |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Hranáková Paulína |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Hrotková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Juríková Katarína |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kajanovičová Lucia |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kimerlingová Teraza |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kojšová Anna |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kuželová Rebeka |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Macková Aneta |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Marcinátová Vanesa |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Mičková Diana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Ontkocová Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Papánková Klaudia |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Pečenková Maja Angelina |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Pereslény Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Petranská Bianka |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Poláková Kamila |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Sládečková Zoja |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Šebestová Kornélia |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Šedlbauerová Nella |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Uhráková Viktória |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Vytisková Eliška |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Zigová Ema |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Antala Matej |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.97 |
10.97 |
Nžci |
60 m |
|
Baranyai Viktor |
11 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
09.63 |
09.63 |
Nžci |
60 m |
|
Baťo Kamil |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/2) |
|
Bočkay Martin |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.09 |
10.09 |
Nžci |
60 m (2/4) |
|
Bojda Filip |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.05 |
09.05 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Bošanský Nicolas |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.84 |
08.84 |
Nžci |
60 m |
|
Bošnák Filip |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.29 |
10.29 |
Nžci |
60 m |
|
Cibulka Marko |
14 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
10.81 |
10.81 |
Nžci |
60 m |
|
Cibulka Richard |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
09.29 |
09.29 |
Nžci |
60 m (1/2) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.18 |
10.18 |
Nžci |
60 m |
|
Édel Norbert |
10 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
10.21 |
10.21 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Fialka Richard |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Gabula Michal |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.43 |
10.43 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Gajda Michal |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.08 |
09.08 |
Nžci |
60 m |
|
Greguš Ladislav |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.92 |
09.92 |
Nžci |
60 m (2/1) |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.49 |
09.49 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Hájnik Juraj |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.64 |
09.64 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Hájnik Samuel |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.98 |
09.98 |
Nžci |
60 m (2/1) |
|
Harnúšek David |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
60 m (2/2) |
|
Harnúšek Gabriel |
10 |
ŠK Jablonica |
|
09.36 |
09.36 |
Nžci |
60 m |
|
Kadlec Jakub |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
10.78 |
10.78 |
Nžci |
60 m (2/4) |
|
Kletečka Michal |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.93 |
09.30 |
Nžci |
60 m (2/4) |
|
Komora Adam |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.10 |
10.10 |
Nžci |
60 m |
|
Kováč Samuel |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.72 |
09.72 |
Nžci |
60 m |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.60 |
09.60 |
Nžci |
60 m (1/1) |
|
Kriška Michal |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.71 |
08.71 |
Nžci |
60 m |
|
Kukliš Tomáš |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
10.47 |
10.47 |
Nžci |
60 m |
|
Lamoš Jakub |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Lukáč Adam |
11 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
10.14 |
10.14 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Macega Alex |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
11.36 |
11.36 |
Nžci |
60 m (2/4) |
|
Michalík Marko |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Mitošinka Matej |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
11.54 |
11.54 |
Nžci |
60 m |
|
Móča Ivan |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
10.38 |
10.38 |
Nžci |
60 m |
|
Móča Matej |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Moravčík Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.91 |
09.91 |
Nžci |
60 m |
|
Nagy Samuel |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.70 |
09.70 |
Nžci |
60 m |
|
Novota Matej |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.35 |
10.35 |
Nžci |
60 m |
|
Ontkoc Matúš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.19 |
11.19 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Ostrčil Adrián |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
11.14 |
11.14 |
Nžci |
60 m |
|
Peciar Teo |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.76 |
12.76 |
Nžci |
60 m (2/4) |
|
Polák Matúš |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.52 |
08.52 |
Nžci |
60 m |
|
Porubčin Ondrej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.43 |
10.43 |
Nžci |
60 m |
|
Psota David |
14 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Setnický Sebastián |
15 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
12.04 |
12.04 |
Nžci |
60 m (2/4) |
|
Svorad Simon |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.17 |
11.17 |
Nžci |
60 m |
|
Šafranko Matyás |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.46 |
10.46 |
Nžci |
60 m (2/4) |
|
Štarke Fedor |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.32 |
09.32 |
Nžci |
60 m |
|
Štiak Šimon |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.47 |
08.47 |
Nžci |
60 m |
|
Ternóczky Tobias |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.23 |
09.23 |
Nžci |
60 m |
|
Zápražný Tadeáš |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.16 |
10.16 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Žúrek Richard |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Antala Matej |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
29.80 |
29.80 |
Nžci |
150 m |
|
Baťo Kamil |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bílik Tomáš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
27.68 |
27.68 |
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Bočkay Martin |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
24.83 |
24.83 |
Nžci |
150 m (2/4) |
|
Bojda Filip |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.36 |
22.36 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Bošanský Nicolas |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.41 |
22.41 |
Nžci |
150 m |
|
Bošnák Filip |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Cibulka Marko |
14 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Cibulka Richard |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
24.67 |
24.67 |
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.60 |
25.60 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Fialka Richard |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Gabula Michal |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.68 |
25.68 |
Nžci |
150 m |
|
Halinár Michal |
14 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
150 m (2/1) |
|
Harnúšek David |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
150 m (2/2) |
|
Harnúšek Gabriel |
10 |
ŠK Jablonica |
|
24.15 |
24.15 |
Nžci |
150 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.28 |
22.28 |
Nžci |
150 m (2/2) |
|
Hvozdík Juraj |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m (2/4) |
|
Kletečka Michal |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.92 |
24.92 |
Nžci |
150 m (2/4) |
|
Komora Adam |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.64 |
25.64 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Krajč Jakub |
12 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/1) |
|
Kriška Michal |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.00 |
22.00 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Macega Alex |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
27.72 |
27.72 |
Nžci |
150 m (2/4) |
|
Martiš Peter |
10 |
ŠK Jablonica |
|
21.87 |
21.87 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Matejov Alex |
11 |
ŠK Jablonica |
|
22.81 |
22.81 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Mitošinka Matej |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
29.24 |
29.24 |
Nžci |
150 m |
|
Móča Ivan |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Móča Matej |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Murgaš Matej |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
24.30 |
24.30 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Nagy Dominik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
28.18 |
28.18 |
Nžci |
150 m |
|
Ondrejka Milan |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
25.39 |
25.39 |
Nžci |
150 m |
|
Ontkoc Matúš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.07 |
28.07 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Ostrčil Adrián |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
31.28 |
31.28 |
Nžci |
150 m |
|
Pecho Oliver |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
23.35 |
23.35 |
Nžci |
150 m (2/4) |
|
Polák Matúš |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
21.02 |
21.02 |
Nžci |
150 m |
|
Psota David |
14 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.73 |
26.73 |
Nžci |
150 m (2/4) |
|
Svorad Simon |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
28.95 |
28.95 |
Nžci |
150 m |
|
Šafranko Matyás |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.47 |
25.47 |
Nžci |
150 m |
|
Šebo Maximilián |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
28.62 |
28.62 |
Nžci |
150 m (2/4) |
|
Štarke Fedor |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.26 |
23.26 |
Nžci |
150 m |
|
Štiak Šimon |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
21.88 |
21.88 |
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Talian Branislav |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
24.30 |
24.30 |
Nžci |
150 m |
|
Zápražný Tadeáš |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.17 |
25.17 |
Nžci |
600 m |
|
Bílik Tomáš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
600 m (2/4) |
|
Čápek Maximilián |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:00.31 |
2:00.31 |
Nžci |
600 m (1/3) |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:00.84 |
2:00.84 |
Nžci |
600 m |
|
Feranec Matej |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:08.31 |
2:08.31 |
Nžci |
600 m |
|
Greguš Ladislav |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:07.82 |
2:07.82 |
Nžci |
600 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1:51.71 |
1:51.71 |
Nžci |
600 m |
|
Kolarik Matej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:13.63 |
2:13.63 |
Nžci |
600 m |
|
Madluška Maroš |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
600 m (2/4) |
|
Michalík Marko |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:24.69 |
2:24.69 |
Nžci |
600 m (1/3) |
|
Murgaš Matej |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:04.66 |
2:04.66 |
Nžci |
600 m (1/4) |
|
Nagy Dominik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:10.10 |
2:10.10 |
Nžci |
600 m |
|
Novota Matej |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Ontkoc Jakub |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1:55.52 |
1:55.52 |
Nžci |
600 m |
|
Porubčin Ondrej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
2:35.48 |
Nžci |
600 m |
|
Sýkora Denis |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:18.00 |
2:18.00 |
Nžci |
600 m (1/2) |
|
Talian Branislav |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:09.44 |
2:09.44 |
Nžci |
600 m |
|
Ternóczky Tobias |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:06.15 |
2:06.15 |
Nžci |
600 m |
|
Vailing Teodor |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:23.57 |
2:23.57 |
Nžci |
600 m (1/1) |
|
Voleček Patrik |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:14.20 |
2:14.20 |
Nžci |
1000 m |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
3:27.11 |
3:27.11 |
Nžci |
1000 m (1/2) |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
3:38.87 |
3:38.87 |
Nžci |
1000 m |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
4:14.32 |
4:14.32 |
Nžci |
1000 m |
|
Haberern Daniel |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
3:49.68 |
3:49.68 |
Nžci |
1000 m (2/1) |
|
Košarišťan Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/3) |
|
Krajč Jakub |
12 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/3) |
|
Lehocký Leonard |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
4:05.49 |
4:05.49 |
Nžci |
1000 m (1/4) |
|
Volek-Mičo Juraj |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
4:20.26 |
4:20.26 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Cibulka Richard |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 (2/1) |
|
Košarišťan Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Ontkoc Jakub |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Filípek David |
11 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
05:56.96 |
05:56.96 |
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Janec Alex |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
06:51.86 |
06:51.86 |
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
06:56.90 |
06:56.90 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Baranyai Viktor |
11 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
305 |
305 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Barcaj Jakub |
12 |
ŠK Jablonica |
|
|
165 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
377 |
377 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
370 |
370 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
330 |
330 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Cibulka Richard |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
356 |
356 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
378 |
378 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/4) |
|
Čápek Maximilián |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
321 |
321 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
415 |
415 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Édel Norbert |
10 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
365 |
365 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Fančovič Samuel |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
349 |
349 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Gajda Michal |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
385 |
385 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/1) |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
390 |
390 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Hájnik Juraj |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
379 |
379 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Hájnik Samuel |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
337 |
337 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Halinár Michal |
14 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Chalúpka Ján |
12 |
ŠK Jablonica |
|
290 |
290 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kolarik Matej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kováč Samuel |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
361 |
361 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Martiš Peter |
10 |
ŠK Jablonica |
|
411 |
411 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Matejov Alex |
11 |
ŠK Jablonica |
|
384 |
384 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Móča Ivan |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
330 |
330 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Móča Matej |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Ondrejka Milan |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
342 |
342 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Psota David |
14 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Sýkora Denis |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
332 |
339 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Volek-Mičo Juraj |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
339 |
339 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Žúrek Richard |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
338 |
338 |
Nžci |
guľa 2 kg (1/3) |
|
Antala Matej |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
05.83 |
05.83 |
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
05.85 |
05.85 |
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Hlava Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
06.50 |
06.50 |
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Hyll Filip |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Janec Alex |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
05.74 |
05.74 |
Nžci |
guľa 2 kg (2/4) |
|
Jaroš Michal |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Kukliš Tomáš |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
05.57 |
05.57 |
Nžci |
guľa 2 kg (1/1) |
|
Lackovič Peter |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.05 |
10.05 |
Nžci |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Olšovský Dominik |
10 |
ŠK Jablonica |
|
05.69 |
05.69 |
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Pecko Samuel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Šinkovič Richard |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.02 |
08.02 |
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Válek Daniel František |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
07.57 |
07.57 |
Nžci |
kriket |
|
Barcaj Jakub |
12 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Baťo Kamil |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
36.47 |
36.47 |
Nžci |
kriket |
|
Fančovič Samuel |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
35.59 |
35.59 |
Nžci |
kriket (2/4) |
|
Galaba Marko |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
16.78 |
16.78 |
Nžci |
kriket |
|
Greguš Ladislav |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.33 |
10.33 |
Nžci |
kriket |
|
Halinár Michal |
14 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Hlava Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
39.79 |
39.79 |
Nžci |
kriket (2/2) |
|
Hvozdík Juraj |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.75 |
24.75 |
Nžci |
kriket |
|
Hyll Filip |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
29.24 |
29.24 |
Nžci |
kriket |
|
Chalúpka Ján |
12 |
ŠK Jablonica |
|
|
14.60 |
Nžci |
kriket (2/4) |
|
Jaroš Michal |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
35.86 |
35.86 |
Nžci |
kriket |
|
Kováč Samuel |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
21.08 |
21.08 |
Nžci |
kriket |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
26.46 |
26.46 |
Nžci |
kriket |
|
Kukliš Tomáš |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
kriket (1/1) |
|
Lackovič Peter |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
36.40 |
36.40 |
Nžci |
kriket (1/3) |
|
Lehocký Leonard |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
25.57 |
25.57 |
Nžci |
kriket |
|
Lukáč Adam |
11 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
25.54 |
25.54 |
Nžci |
kriket |
|
Moravčík Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
41.96 |
41.96 |
Nžci |
kriket |
|
Nagy Samuel |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
34.85 |
34.85 |
Nžci |
kriket |
|
Novota Matej |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
23.45 |
23.45 |
Nžci |
kriket (1/4) |
|
Olšovský Dominik |
10 |
ŠK Jablonica |
|
22.92 |
22.92 |
Nžci |
kriket (1/3) |
|
Ostrčil Adrián |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.34 |
25.34 |
Nžci |
kriket |
|
Peciar Teo |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Pecko Samuel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.23 |
26.23 |
Nžci |
kriket |
|
Pecho Oliver |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Setnický Sebastián |
15 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
24.55 |
24.55 |
Nžci |
kriket |
|
Šinkovič Richard |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
34.18 |
34.18 |
Nžci |
kriket |
|
Ternóczky Tobias |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
39.03 |
39.03 |
Nžci |
kriket (1/1) |
|
Voleček Patrik |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
41.37 |
41.37 |
Nžci |
kriket (1/4) |
|
Žúrek Richard |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
24.71 |
24.71 |
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Barcaj Jakub |
12 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Bočkay Martin |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Bošanský Nicolas |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Bošnák Filip |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Cibulka Richard |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Fialka Richard |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Gabula Michal |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Gajda Michal |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hájnik Juraj |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Harnúšek David |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Harnúšek Gabriel |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Hvozdík Juraj |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Chalúpka Ján |
12 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Janec Alex |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kadlec Jakub |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Košarišťan Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Krajč Jakub |
12 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kriška Michal |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kukliš Tomáš |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Lackovič Peter |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Lukáč Adam |
11 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Madluška Maroš |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Martiš Peter |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Matejov Alex |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Moravčík Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Murgaš Matej |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Nagy Dominik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Olšovský Dominik |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Ondáš Michal |
14 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Ondrejka Milan |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Ontkoc Jakub |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Peciar Teo |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Pecho Oliver |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Porubčin Ondrej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Šafranko Matyás |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Štiak Šimon |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Talian Branislav |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Voleček Patrik |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Zápražný Tadeáš |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Adámeková Nela |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.73 |
09.73 |
Nžky |
60 m |
|
Antalová Viktória |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.91 |
10.91 |
Nžky |
60 m |
|
Babiaková Patrícia |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.13 |
10.13 |
Nžky |
60 m |
|
Bakayová Ema |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.74 |
10.74 |
Nžky |
60 m |
|
Bakošová Aneta |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.61 |
11.61 |
Nžky |
60 m |
|
Bieliková Anna |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
12.17 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Blanářová Nela |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.15 |
11.15 |
Nžky |
60 m (2/3) |
|
Blažková Emma |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.15 |
09.15 |
Nžky |
60 m |
|
Bukvová Martina |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.56 |
10.56 |
Nžky |
60 m |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.30 |
09.30 |
Nžky |
60 m (2/3) |
|
Dosoudilová Sára |
13 |
ŠK Jablonica |
|
11.27 |
11.27 |
Nžky |
60 m |
|
Dugová Dominika |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
10.31 |
10.31 |
Nžky |
60 m (2/3) |
|
Ďurišová Nela |
14 |
ŠK Jablonica |
|
12.17 |
12.17 |
Nžky |
60 m |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.51 |
09.51 |
Nžky |
60 m |
|
Džalajová Lujza Karolyn |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.84 |
11.84 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Fábiková Sofia |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Fialková Zoja |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Flajžíková Zoja |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Foltínová Nina |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
09.94 |
09.94 |
Nžky |
60 m |
|
Gáliková Anetka |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Gašperanová Linda |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.31 |
11.31 |
Nžky |
60 m |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.19 |
09.19 |
Nžky |
60 m |
|
Hanakovičová Nela |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.64 |
10.64 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Hanusová Ella |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Havranová Simona |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.38 |
10.38 |
Nžky |
60 m |
|
Haydenová Adela |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.05 |
10.05 |
Nžky |
60 m |
|
Hlavnová Tatiana |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
12.17 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Holešová Karolína |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hubinová Viktória |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hudecová Viktória |
14 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Chobotová Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.79 |
09.79 |
Nžky |
60 m |
|
Jamrichová Terezka |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Jančová Roberta |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.58 |
10.58 |
Nžky |
60 m |
|
Klučiarová Lucia |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.62 |
10.62 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Knotková Michaela |
10 |
ŠK Jablonica |
|
09.76 |
09.76 |
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Komendová Viktoria |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.66 |
10.66 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Kováčová Nela |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.55 |
10.55 |
Nžky |
60 m |
|
Kozolková Liana |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
11.16 |
11.16 |
Nžky |
60 m |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
09.16 |
09.16 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.09 |
10.09 |
Nžky |
60 m |
|
Kuvová Mária |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.04 |
10.04 |
Nžky |
60 m |
|
Ležatková Lilien |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Libich Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.91 |
09.91 |
Nžky |
60 m |
|
Macková Hana |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.84 |
10.84 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Mačeková Dominika |
11 |
AK Junior Holič |
|
11.08 |
11.08 |
Nžky |
60 m |
|
Majerníková Tamara |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.89 |
10.89 |
Nžky |
60 m |
|
Masaryková Martina |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.45 |
10.43 |
Nžky |
60 m |
|
Mičková Viktória |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.17 |
11.17 |
Nžky |
60 m |
|
Michaličková Nina |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.17 |
10.17 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Miklánková Mariana |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
09.56 |
09.56 |
Nžky |
60 m |
|
Nemcová Eva |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.96 |
10.96 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Paščáková Simona |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.27 |
10.27 |
Nžky |
60 m |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
11.74 |
11.74 |
Nžky |
60 m |
|
Peciarová Katarína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.52 |
09.52 |
Nžky |
60 m |
|
Podbehlá Dorka |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.91 |
09.91 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica |
|
10.26 |
10.26 |
Nžky |
60 m |
|
Pongrácz Anna |
12 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Psotná Eliška |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.21 |
10.21 |
Nžky |
60 m |
|
Račeková Malvína |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
10.49 |
10.49 |
Nžky |
60 m |
|
Ranostajová Nicol |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
10.94 |
10.94 |
Nžky |
60 m |
|
Sádovská Rebeka |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.06 |
10.06 |
Nžky |
60 m |
|
Salíni Adela |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
13.55 |
13.55 |
Nžky |
60 m |
|
Sárazová Barbora |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Sládková Radka |
11 |
ŠK Jablonica |
|
11.93 |
11.93 |
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Sláviková Paulína |
10 |
ŠK Jablonica |
|
10.67 |
10.67 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Sprušanská Lujza |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
11.23 |
11.23 |
Nžky |
60 m |
|
Srnáneková Ella |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Staňová Bibiana |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Staňová Dominika |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.50 |
10.50 |
Nžky |
60 m |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.39 |
11.39 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Szalayová Laura |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.06 |
11.06 |
Nžky |
60 m |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.86 |
09.86 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Šándorová Karolína |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.47 |
09.47 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Šimlovičová Sabina |
15 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
13.92 |
13.92 |
Nžky |
60 m |
|
Šimončičová Nela |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.76 |
10.76 |
Nžky |
60 m |
|
Šišláková Veronika |
10 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
11.33 |
Nžky |
60 m |
|
Škultétyová Nela |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.26 |
09.26 |
Nžky |
60 m |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
12.37 |
12.37 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Šumáková Ela |
14 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
12.46 |
12.46 |
Nžky |
60 m |
|
Tesárova Sabína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.38 |
10.38 |
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Tokošová Vanesa |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.02 |
10.02 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Uhnáková Zita |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.03 |
11.03 |
Nžky |
60 m |
|
Valek Sára Alica |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
10.37 |
10.37 |
Nžky |
60 m |
|
Vŕbiková Agáta |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Vrbovská Simona |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Wardle Catherine |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.21 |
10.21 |
Nžky |
60 m |
|
Wirth Karin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
11.56 |
11.56 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Záwadzká Amy |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.02 |
11.02 |
Nžky |
60 m |
|
Zemanová Karolína |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Zgurišová Dominika |
12 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Antalová Viktória |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
28.53 |
28.53 |
Nžky |
150 m |
|
Babiaková Patrícia |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
26.09 |
26.09 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Bachárová Nikola |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
24.93 |
24.93 |
Nžky |
150 m |
|
Bakayová Ema |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
23.31 |
23.31 |
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Blanářová Nela |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
27.48 |
27.48 |
Nžky |
150 m (2/4) |
|
Bubáková Sofia |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bukvová Martina |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
27.08 |
27.08 |
Nžky |
150 m |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.71 |
22.71 |
Nžky |
150 m |
|
Džalajová Lujza Karolyn |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
27.98 |
27.98 |
Nžky |
150 m (1/3) |
|
Fábiková Sofia |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Fialková Zoja |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Gáliková Anetka |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Gáliková Laura |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.92 |
24.92 |
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Gašperanová Linda |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
22.00 |
22.00 |
Nžky |
150 m |
|
Havranová Simona |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Haydenová Adela |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.70 |
24.70 |
Nžky |
150 m |
|
Hlavnová Tatiana |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
32.23 |
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Holešová Karolína |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.92 |
25.92 |
Nžky |
150 m |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
26.39 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Horná Simona |
11 |
AK Junior Holič |
|
26.81 |
26.81 |
Nžky |
150 m |
|
Hudecová Viktória |
14 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Chobotová Natália |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
28.38 |
28.38 |
Nžky |
150 m |
|
Jamrichová Terezka |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Knotková Michaela |
10 |
ŠK Jablonica |
|
24.03 |
24.03 |
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Kováčová Nela |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
28.50 |
28.50 |
Nžky |
150 m |
|
Kozolková Liana |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
29.48 |
29.48 |
Nžky |
150 m |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
23.77 |
23.77 |
Nžky |
150 m |
|
Kuvová Mária |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.04 |
25.04 |
Nžky |
150 m |
|
Ležatková Lilien |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Macková Hana |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
27.30 |
27.30 |
Nžky |
150 m |
|
Masaryková Martina |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.72 |
25.72 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Michalcová Michaela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
24.57 |
24.57 |
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Paščáková Simona |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
26.81 |
26.81 |
Nžky |
150 m |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
31.48 |
31.48 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Pikálková Gabriela |
12 |
AK Junior Holič |
|
29.05 |
29.05 |
Nžky |
150 m |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
26.09 |
26.09 |
Nžky |
150 m |
|
Psotná Eliška |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.85 |
25.85 |
Nžky |
150 m |
|
Ranostajová Nicol |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
31.31 |
31.31 |
Nžky |
150 m |
|
Sádovská Rebeka |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
26.46 |
26.46 |
Nžky |
150 m |
|
Salíni Adela |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
36.84 |
36.84 |
Nžky |
150 m |
|
Sárazová Barbora |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
27.02 |
27.02 |
Nžky |
150 m |
|
Segešová Agáta |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
22.95 |
22.95 |
Nžky |
150 m |
|
Smolková Isabella |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.60 |
27.60 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Sprušanská Lujza |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
28.82 |
28.82 |
Nžky |
150 m |
|
Srnáneková Ella |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Staňová Bibiana |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Staňová Dominika |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
27.57 |
27.57 |
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Svoradová Sofia Michaela |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.08 |
25.08 |
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Szalayová Laura |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
28.19 |
28.19 |
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Šándorová Karolína |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Šimončičová Nela |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
28.42 |
28.42 |
Nžky |
150 m |
|
Šišláková Veronika |
10 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
30.22 |
Nžky |
150 m |
|
Škultétyová Nela |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
24.86 |
Nžky |
150 m |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
32.14 |
32.14 |
Nžky |
150 m (2/1) |
|
Tokošová Vanesa |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
26.73 |
|
26.73 |
Nžky |
150 m |
|
Valek Sára Alica |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
27.72 |
27.72 |
Nžky |
150 m |
|
Vŕbiková Agáta |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Vrbovská Simona |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Wardle Catherine |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Wirth Karin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Záwadzká Amy |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
27.16 |
27.16 |
Nžky |
150 m |
|
Zemanová Karolína |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/1) |
|
Adámeková Nela |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:07.95 |
2:07.95 |
Nžky |
600 m |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:27.25 |
2:27.25 |
Nžky |
600 m |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
1:54.46 |
1:54.46 |
Nžky |
600 m |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:37.43 |
2:37.43 |
Nžky |
600 m |
|
Haberernová Gréta |
13 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Halmešová Nelly |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:08.34 |
2:08.34 |
Nžky |
600 m |
|
Hanakovičová Nela |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:20.78 |
2:20.78 |
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Horná Simona |
11 |
AK Junior Holič |
|
2:21.58 |
2:21.58 |
Nžky |
600 m (1/1) |
|
Chobotová Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:08.81 |
2:08.81 |
Nžky |
600 m |
|
Chobotová Natália |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:24.81 |
2:24.81 |
Nžky |
600 m |
|
Jančová Roberta |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
2:28.80 |
2:28.80 |
Nžky |
600 m |
|
Klučiarová Lucia |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
2:15.32 |
2:15.32 |
Nžky |
600 m |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1:59.86 |
1:59.86 |
Nžky |
600 m |
|
Libich Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:17.37 |
2:17.37 |
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Mačeková Dominika |
11 |
AK Junior Holič |
|
2:30.71 |
2:30.71 |
Nžky |
600 m |
|
Matus Lili |
12 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
2:36.10 |
2:36.10 |
Nžky |
600 m |
|
Moravcova Martina |
10 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
2:06.85 |
2:06.85 |
Nžky |
600 m |
|
Susková Hana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:18.27 |
2:18.27 |
Nžky |
600 m |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:25.54 |
2:25.54 |
Nžky |
600 m (1/1) |
|
Uhnáková Zita |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Vrbovská Simona |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Wirth Karin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Dugová Dominika |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Dugová Simona |
10 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Chudá Tereza |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
4:14.70 |
4:14.70 |
Nžky |
1000 m |
|
Michaličková Nina |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
4:00.93 |
4:00.93 |
Nžky |
1000 m |
|
Podbehlá Dorka |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
4:10.16 |
4:10.16 |
Nžky |
1000 m |
|
Segešová Agáta |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
3:39.39 |
3:39.39 |
Nžky |
1000 m |
|
Stará Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
3:54.11 |
3:54.11 |
Nžky |
1000 m |
|
Škúciová Dominika |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
4:14.66 |
4:14.66 |
Nžky |
1000 m |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
4:08.92 |
4:08.92 |
Nžky |
1000 m |
|
Tesárova Sabína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
4:36.74 |
4:36.74 |
Nžky |
1000 m |
|
Tumová Hana |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
3:52.90 |
3:52.90 |
Nžky |
1000 m |
|
Urbanová Timea |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
4:07.07 |
4:07.07 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Dvořáková Radmila |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
14.10 |
14.10 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Gáliková Laura |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Halmešová Nelly |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (2/3) |
|
Kocianová Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
13.45 |
13.45 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.69 |
12.69 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Malá Martina |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
15.53 |
15.53 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Segešová Agáta |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
12.27 |
12.27 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Smolková Isabella |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.64 |
13.64 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Stará Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Susková Hana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.78 |
12.78 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
17.10 |
17.10 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Urbanová Timea |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
13.43 |
13.43 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Adamcová Alica |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
05:46.22 |
05:46.22 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Bieliková Anna |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Galánková Nikola |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
06:23.00 |
06:23.00 |
Nžky |
chôdza 1000 m (1/2) |
|
Kepáková Emma |
10 |
AK Junior Holič |
|
06:48.80 |
06:48.80 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Kolláriková Olívia |
12 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
06:52.32 |
06:52.32 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Lasicová Nina |
11 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
05:08.46 |
05:08.46 |
Nžky |
chôdza 1000 m (1/3) |
|
Nemcová Eva |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
06:17.10 |
06:17.10 |
Nžky |
chôdza 1000 m (1/2) |
|
Pikálková Gabriela |
12 |
AK Junior Holič |
|
07:18.56 |
07:18.56 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Supeková Stela |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
06:12.00 |
06:12.00 |
Nžky |
chôdza 1000 m (1/3) |
|
Závodská Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
07:01.67 |
07:01.67 |
Nžky |
výška |
|
Decsiová Liana |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
120 |
120 |
Nžky |
výška |
|
Dvořáková Radmila |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
110 |
110 |
Nžky |
výška |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
125 |
125 |
Nžky |
výška |
|
Malá Martina |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
120 |
120 |
Nžky |
výška |
|
Smolková Isabella |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
105 |
105 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bakošová Aneta |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Bezáková Zoja |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
359 |
359 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
383 |
383 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
407 |
407 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Blahová Nella |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
331 |
331 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
353 |
353 |
Nžky |
diaľka z mies.o (2/3) |
|
Blažková Emma |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (2/4) |
|
Bubáková Sofia |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bukvová Martina |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
327 |
327 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Decsiová Liana |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
370 |
370 |
Nžky |
diaľka z mies.o (2/4) |
|
Dosoudilová Sára |
13 |
ŠK Jablonica |
|
311 |
311 |
Nžky |
diaľka z mies.o (2/3) |
|
Ďurišová Nela |
14 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
402 |
402 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Dvořáková Radmila |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
327 |
327 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Fialková Zoja |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Flajžíková Zoja |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Foltínová Nina |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
336 |
336 |
Nžky |
diaľka z mies.o (2/2) |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
228 |
247 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
290 |
290 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
436 |
436 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Hanusová Ella |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
396 |
396 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Havranová Simona |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
340 |
340 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Holešová Karolína |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
320 |
Nžky |
diaľka z mies.o (2/4) |
|
Jamrichová Sofia |
12 |
ŠK Jablonica |
|
179 |
179 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Jančová Roberta |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
277 |
283 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Klučiarová Lucia |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
290 |
290 |
Nžky |
diaľka z mies.o (2/1) |
|
Komendová Viktoria |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
316 |
316 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
401 |
401 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
334 |
334 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Mačeková Dominika |
11 |
AK Junior Holič |
|
335 |
335 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Majerníková Tamara |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
327 |
327 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Matus Lili |
12 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
279 |
279 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Mičková Viktória |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Miklánková Mariana |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
330 |
330 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Pašková Alexandra |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
345 |
345 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
242 |
242 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Peciarová Katarína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
326 |
326 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Pikálková Gabriela |
12 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
350 |
350 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica |
|
361 |
361 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Pongrácz Anna |
12 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Račeková Malvína |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
349 |
349 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Sárazová Barbora |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
340 |
340 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Sládková Radka |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Svoradová Sofia Michaela |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Šimlovičová Sabina |
15 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
184 |
184 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Šumáková Ela |
14 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Tesárova Sabína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
346 |
346 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
388 |
388 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Valek Sára Alica |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
321 |
321 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Vŕbiková Agáta |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Wardle Catherine |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
348 |
348 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Zemanová Karolína |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Zgurišová Dominika |
12 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
05.73 |
05.73 |
Nžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Blahová Nella |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
06.28 |
06.28 |
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Foltínová Nina |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Hartmanová Sofia |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Hubinová Viktória |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Chudá Tereza |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
04.78 |
04.78 |
Nžky |
guľa 2 kg (2/3) |
|
Kocianová Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
06.04 |
06.04 |
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Králiková Dominika |
10 |
ŠK Jablonica |
|
08.08 |
08.08 |
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Macharová Lucia |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
05.52 |
05.52 |
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Ostrčilová Aneta |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
05.12 |
05.12 |
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Pašková Alexandra |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
05.01 |
05.01 |
Nžky |
guľa 2 kg (1/2) |
|
Staňová Bibiana |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
06.71 |
06.71 |
Nžky |
kriket |
|
Babiaková Patrícia |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
15.55 |
15.55 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Bachárová Nikola |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
18.63 |
18.63 |
Nžky |
kriket |
|
Bieliková Anna |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
kriket (2/3) |
|
Blažková Emma |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Dugová Dominika |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
18.33 |
18.33 |
Nžky |
kriket |
|
Dugová Simona |
10 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
30.41 |
30.41 |
Nžky |
kriket (2/3) |
|
Ďurišová Nela |
14 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
kriket (2/2) |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
25.61 |
25.61 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Hartmanová Sofia |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
35.18 |
35.18 |
Nžky |
kriket (1/2) |
|
Horná Simona |
11 |
AK Junior Holič |
|
30.81 |
30.81 |
Nžky |
kriket (2/4) |
|
Jamrichová Sofia |
12 |
ŠK Jablonica |
|
12.54 |
12.54 |
Nžky |
kriket |
|
Kozolková Liana |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Králiková Dominika |
10 |
ŠK Jablonica |
|
29.42 |
29.42 |
Nžky |
kriket |
|
Lasicová Nina |
11 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
19.09 |
19.09 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Michalcová Michaela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
26.80 |
26.80 |
Nžky |
kriket |
|
Ostrčilová Aneta |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
17.72 |
17.72 |
Nžky |
kriket |
|
Račeková Malvína |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Sádovská Rebeka |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Salíni Adela |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Sláviková Paulína |
10 |
ŠK Jablonica |
|
18.13 |
18.13 |
Nžky |
kriket |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
36.17 |
36.17 |
Nžky |
kriket |
|
Šišláková Veronika |
10 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Škultétyová Nela |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
36.59 |
36.59 |
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Antalová Viktória |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Bachárová Nikola |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Bakayová Ema |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Blahová Nella |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Bubáková Sofia |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Dosoudilová Sára |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Dugová Dominika |
12 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Dugová Simona |
10 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Fábiková Sofia |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Flajžíková Zoja |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Foltínová Nina |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Gáliková Anetka |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Gáliková Laura |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Halmešová Nelly |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Hanusová Ella |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Hartmanová Sofia |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Haydenová Adela |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Chobotová Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Chobotová Natália |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Jamrichová Sofia |
12 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Knotková Michaela |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kocianová Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Komendová Viktoria |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Králiková Dominika |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kuvová Mária |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Libich Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Macková Hana |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Malá Martina |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Masaryková Martina |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Mičková Viktória |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Michalcová Michaela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Michaličková Nina |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Miklánková Mariana |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Moravcova Martina |
10 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Peciarová Katarína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Podbehlá Dorka |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Psotná Eliška |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Sládková Radka |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Sláviková Paulína |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Sprušanská Lujza |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Staňová Dominika |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Stará Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Susková Hana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Šimončičová Nela |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Šumáková Ela |
14 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Tokošová Vanesa |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Zgurišová Dominika |
12 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|