Žci |
60 m |
|
Akay Oskar |
06 |
Funny athletics Piešťany |
|
08.22 |
08.22 |
Žci |
60 m |
|
Beke Áron |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.77 |
09.77 |
Žci |
60 m |
|
Bencze Ján Jozef |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.14 |
09.14 |
Žci |
60 m |
|
Beňuš Martin (H) |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.91 |
07.91 |
Žci |
60 m |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.99 |
07.99 |
Žci |
60 m |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.82 |
08.82 |
Žci |
60 m |
|
Csikós Peter |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.79 |
08.79 |
Žci |
60 m |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.49 |
08.49 |
Žci |
60 m |
|
Dušanič Sebastián |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.32 |
10.32 |
Žci |
60 m |
|
Frančák Jakub |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Fúska Jakub |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.87 |
10.13 |
Žci |
60 m |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.48 |
08.48 |
Žci |
60 m |
|
Gašparovič Samuel |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
09.16 |
Žci |
60 m |
|
Halmeš Martin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.80 |
08.80 |
Žci |
60 m |
|
Hencz Krisztián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.26 |
09.26 |
Žci |
60 m |
|
Hrubala Jakub Andreas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.22 |
08.22 |
Žci |
60 m |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.81 |
08.81 |
Žci |
60 m |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.25 |
08.25 |
Žci |
60 m |
|
Kostoláni Alex |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.46 |
08.46 |
Žci |
60 m |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.90 |
08.90 |
Žci |
60 m |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
09.46 |
Žci |
60 m |
|
Laho Samko |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.03 |
09.03 |
Žci |
60 m |
|
Mišinec Maxim |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.06 |
09.06 |
Žci |
60 m |
|
Papánek Viliam |
09 |
AK Junior Holič |
|
09.54 |
09.54 |
Žci |
60 m |
|
Paúk Martin |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.30 |
08.30 |
Žci |
60 m (1/2) |
|
Povoda Jakub |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.74 |
10.74 |
Žci |
60 m |
|
Ranostaj Erik |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.52 |
08.52 |
Žci |
60 m |
|
Repa Samuel (H) |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.11 |
08.11 |
Žci |
60 m |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.01 |
08.01 |
Žci |
60 m |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.42 |
08.42 |
Žci |
60 m |
|
Švec Samuel |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
60 m (1/2) |
|
Toma Tomáš |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
07.94 |
07.94 |
Žci |
60 m (1/4) |
|
Válek David |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.65 |
08.65 |
Žci |
60 m |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
07.69 |
07.69 |
Žci |
60 m |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
08.52 |
08.52 |
Žci |
150 m |
|
Akay Oskar |
06 |
Funny athletics Piešťany |
|
20.00 |
20.00 |
Žci |
150 m |
|
Bačík Matej |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.27 |
19.27 |
Žci |
150 m |
|
Bachratý Matúš |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
21.72 |
21.72 |
Žci |
150 m |
|
Beke Áron |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.39 |
23.39 |
Žci |
150 m |
|
Bencze Ján Jozef |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.71 |
20.71 |
Žci |
150 m |
|
Beňuš Martin (H) |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
21.80 |
Žci |
150 m |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.98 |
18.98 |
Žci |
150 m |
|
Dušanič Sebastián |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Frančák Jakub |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
20.50 |
20.50 |
Žci |
150 m |
|
Gašparovič Samuel |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
22.71 |
Žci |
150 m (1/4) |
|
Holý Dominik |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
22.98 |
Žci |
150 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
20.79 |
20.79 |
Žci |
150 m |
|
Kostoláni Alex |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.46 |
19.46 |
Žci |
150 m |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
22.26 |
22.19 |
Žci |
150 m |
|
Mistrík Šimon |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
29.91 |
29.91 |
Žci |
150 m |
|
Mišinec Maxim |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
22.47 |
22.47 |
Žci |
150 m |
|
Papánek Viliam |
09 |
AK Junior Holič |
|
23.34 |
23.34 |
Žci |
150 m |
|
Repa Samuel (H) |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.77 |
19.77 |
Žci |
150 m (1/3) |
|
Stašák Marek |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
23.57 |
23.57 |
Žci |
150 m |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.30 |
19.30 |
Žci |
150 m |
|
Švec Samuel |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
25.92 |
Žci |
150 m (1/2) |
|
Toma Tomáš |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
19.55 |
19.55 |
Žci |
150 m |
|
Vlček Lukáš |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
18.11 |
18.11 |
Žci |
150 m |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
20.81 |
20.81 |
Žci |
300 m |
|
Bačík Matej |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
41.02 |
41.02 |
Žci |
300 m |
|
Bachratý Matúš |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Csikós Peter |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
41.74 |
41.74 |
Žci |
300 m |
|
Hrubala Jakub Andreas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Šabík Benjamín |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
42.17 |
42.17 |
Žci |
800 m |
|
Csikós Peter |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:10.92 |
2:10.92 |
Žci |
800 m |
|
Drobena Ján |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Flóriš Adam |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Hencz Krisztián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
3:00.51 |
3:00.51 |
Žci |
800 m (1/4) |
|
Janota Eduard |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Kňaško Marcel |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:35.19 |
2:35.19 |
Žci |
800 m |
|
Laho Samko |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:38.46 |
2:38.46 |
Žci |
800 m |
|
Róža Samuel Sebastian |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Šabík Benjamín |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:14.88 |
2:14.88 |
Žci |
800 m |
|
Vlček Lukáš |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Zachar Oliver |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Drobena Ján |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
ŠK Jablonica |
|
15.26 |
15.26 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Mišinec Maxim |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
ŠK Jablonica |
|
|
57.48 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
50.61 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
47.83 |
47.83 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Róža Samuel Sebastian |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
47.39 |
47.39 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
54.39 |
54.39 |
Žci |
výška |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
120 |
120 |
Žci |
výška |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
160 |
160 |
Žci |
výška |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
143 |
143 |
Žci |
výška |
|
Paúk Martin |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
161 |
161 |
Žci |
výška |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
155 |
155 |
Žci |
diaľka |
|
Akay Oskar |
06 |
Funny athletics Piešťany |
|
476 |
476 |
Žci |
diaľka |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
430 |
430 |
Žci |
diaľka |
|
Drobena Ján |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Dušanič Sebastián |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
diaľka (1/4) |
|
Holý Dominik |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
375 |
Žci |
diaľka |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
393 |
393 |
Žci |
diaľka |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
430 |
430 |
Žci |
diaľka |
|
Laho Samko |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Papánek Viliam |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
463 |
463 |
Žci |
diaľka (1/3) |
|
Stašák Marek |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Švec Samuel |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
542 |
542 |
Žci |
diaľka |
|
Vlček Lukáš |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
552 |
552 |
Žci |
diaľka |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
462 |
462 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Bencze Ján Jozef |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Beňuš Martin (H) |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.91 |
08.91 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
15.33 |
15.33 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Devoša Filip |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
07.64 |
07.64 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fúska Jakub |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Hankó Roman |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.90 |
09.90 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.24 |
10.24 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Mistrík Šimon |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Oravec Peter |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
05.89 |
05.89 |
Žci |
guľa 4 kg (1/2) |
|
Povoda Jakub |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Sádovský Jakub |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.13 |
10.13 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šrámek Tadeáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
47.53 |
47.53 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Devoša Filip |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
20.52 |
20.52 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.59 |
24.59 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Sádovský Jakub |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
24.02 |
24.02 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Šrámek Tadeáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
36.83 |
36.83 |
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.16 |
23.16 |
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.42 |
25.42 |
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Oravec Peter |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
20.04 |
20.04 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Devoša Filip |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
16.57 |
16.57 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Halász Alex |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Halmeš Martin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
26.63 |
26.63 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Hankó Roman |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
32.61 |
32.61 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g (1/2) |
|
Povoda Jakub |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
20.94 |
20.94 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Sádovský Jakub |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
21.85 |
21.85 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
34.00 |
34.00 |
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Válek David |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
35.12 |
35.12 |
Žci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Bačík Matej |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Gašparovič Samuel |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Halmeš Martin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kostoláni Alex |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Repa Samuel (H) |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Róža Samuel Sebastian |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.30 |
09.30 |
Žky |
60 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.13 |
08.13 |
Žky |
60 m |
|
Beláková Anabel |
08 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
08.88 |
08.88 |
Žky |
60 m |
|
Bezdíčková Dominika (H) (C) |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.27 |
08.27 |
Žky |
60 m |
|
Bílá Kristína |
09 |
AK Junior Holič |
|
10.45 |
10.45 |
Žky |
60 m |
|
Čaladiková Diana |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.45 |
09.45 |
Žky |
60 m |
|
Čekey Zara |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.40 |
09.40 |
Žky |
60 m |
|
Dekanová Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.81 |
09.81 |
Žky |
60 m |
|
Dobrovodská Simona |
08 |
AK Junior Holič |
|
10.11 |
10.11 |
Žky |
60 m |
|
Drugdová Diana |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.82 |
08.82 |
Žky |
60 m |
|
Dujsíková Sofie |
08 |
AK Junior Holič |
|
09.69 |
09.69 |
Žky |
60 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.15 |
09.15 |
Žky |
60 m |
|
Fúsková Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.62 |
09.62 |
Žky |
60 m |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.12 |
09.12 |
Žky |
60 m |
|
Gáliková Eliška Ella |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.55 |
09.55 |
Žky |
60 m |
|
Gereková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.46 |
09.46 |
Žky |
60 m |
|
Halabrínová Patrícia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.26 |
10.26 |
Žky |
60 m |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.83 |
08.68 |
Žky |
60 m (4/1) |
|
Horváthová Henrieta |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
08.60 |
08.60 |
Žky |
60 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.09 |
08.09 |
Žky |
60 m |
|
Hrotková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.13 |
09.13 |
Žky |
60 m |
|
Hutárová Sára |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.26 |
09.26 |
Žky |
60 m |
|
Izakovičová Isabela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.89 |
10.89 |
Žky |
60 m |
|
Karnošová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
10.26 |
10.26 |
Žky |
60 m |
|
Kňašková Ema |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.94 |
09.94 |
Žky |
60 m |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.43 |
09.43 |
Žky |
60 m |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.74 |
09.74 |
Žky |
60 m |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.17 |
09.17 |
Žky |
60 m (4/1) |
|
Kordošová Júlia |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.39 |
09.39 |
Žky |
60 m |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.09 |
09.09 |
Žky |
60 m (1/1) |
|
Kováčová Kamila |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.13 |
09.13 |
Žky |
60 m |
|
Kováčová Zuzanna |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.90 |
09.90 |
Žky |
60 m |
|
Králiková Petra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.41 |
09.41 |
Žky |
60 m |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.49 |
08.49 |
Žky |
60 m |
|
Kralovičová Zuzana |
08 |
AK Junior Holič |
|
11.06 |
11.04 |
Žky |
60 m |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.25 |
08.25 |
Žky |
60 m |
|
Lacková Natália |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Lelovská Simona |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.03 |
09.03 |
Žky |
60 m |
|
Machovcová Gabriela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.75 |
10.75 |
Žky |
60 m |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
08.52 |
08.52 |
Žky |
60 m |
|
Mitúchová Michala |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Navarová Tea |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
10.50 |
Žky |
60 m |
|
Novotná Anna Kateřina |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.97 |
09.97 |
Žky |
60 m (1/2) |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.01 |
09.01 |
Žky |
60 m |
|
Ontkocová Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.64 |
09.64 |
Žky |
60 m |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.00 |
09.00 |
Žky |
60 m |
|
Pečenková Maja Angelina |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.53 |
09.53 |
Žky |
60 m |
|
Pikálková Aneta |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
60 m (1/2) |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.00 |
09.00 |
Žky |
60 m |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
08.98 |
08.98 |
Žky |
60 m |
|
Sládečková Zoja |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.88 |
09.88 |
Žky |
60 m |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.98 |
08.98 |
Žky |
60 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
08.04 |
08.04 |
Žky |
60 m |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.50 |
09.50 |
Žky |
60 m |
|
Šantavá Olívia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
11.12 |
Žky |
60 m |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.27 |
08.27 |
Žky |
60 m |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.15 |
10.15 |
Žky |
60 m |
|
Toráčová Vanesa |
09 |
AK Junior Holič |
|
10.08 |
10.08 |
Žky |
60 m |
|
Tóthová Timea |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.16 |
09.05 |
Žky |
60 m |
|
Vadrnová Alexandra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.54 |
08.54 |
Žky |
60 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.89 |
09.89 |
Žky |
60 m |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.85 |
08.85 |
Žky |
60 m |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
09.40 |
09.40 |
Žky |
60 m |
|
Zigová Ema |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.25 |
09.25 |
Žky |
60 m |
|
Zíšková Tatiana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
09.45 |
09.45 |
Žky |
150 m |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.79 |
23.79 |
Žky |
150 m |
|
Bezdíčková Dominika (H) (C) |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Bílá Kristína |
09 |
AK Junior Holič |
|
26.62 |
26.62 |
Žky |
150 m |
|
Čaladiková Diana |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
25.36 |
Žky |
150 m |
|
Čekey Zara |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.76 |
23.76 |
Žky |
150 m |
|
Dobrovodská Simona |
08 |
AK Junior Holič |
|
25.27 |
25.27 |
Žky |
150 m |
|
Drľová Júlia |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Drugdová Diana |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
21.10 |
21.10 |
Žky |
150 m |
|
Dujsíková Sofie |
08 |
AK Junior Holič |
|
27.88 |
27.88 |
Žky |
150 m |
|
Gáliková Eliška Ella |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.46 |
22.46 |
Žky |
150 m |
|
Gereková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.96 |
22.96 |
Žky |
150 m |
|
Halabrínová Patrícia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.45 |
25.45 |
Žky |
150 m |
|
Holická Laura |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
21.60 |
21.60 |
Žky |
150 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
20.36 |
20.36 |
Žky |
150 m |
|
Hrotková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.13 |
22.13 |
Žky |
150 m (1/3) |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
22.28 |
22.28 |
Žky |
150 m |
|
Izakovičová Isabela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.78 |
28.78 |
Žky |
150 m |
|
Karnošová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Kňašková Ema |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.11 |
25.11 |
Žky |
150 m |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.21 |
24.21 |
Žky |
150 m |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
22.34 |
22.34 |
Žky |
150 m (4/1) |
|
Kordošová Júlia |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
23.52 |
23.52 |
Žky |
150 m |
|
Kováčová Zuzanna |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.86 |
24.86 |
Žky |
150 m |
|
Kralovičová Zuzana |
08 |
AK Junior Holič |
|
27.45 |
27.45 |
Žky |
150 m |
|
Lelovská Simona |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.89 |
22.89 |
Žky |
150 m |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
21.38 |
21.38 |
Žky |
150 m |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.87 |
22.87 |
Žky |
150 m |
|
Navarová Tea |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.37 |
24.37 |
Žky |
150 m |
|
Novotná Anna Kateřina |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.48 |
25.26 |
Žky |
150 m (1/2) |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
22.99 |
22.57 |
Žky |
150 m |
|
Ontkocová Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.34 |
24.34 |
Žky |
150 m |
|
Oravcová Veronika |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
23.85 |
23.85 |
Žky |
150 m |
|
Pečenková Maja Angelina |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
23.70 |
23.70 |
Žky |
150 m |
|
Petrovičová Katarína |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
24.89 |
24.89 |
Žky |
150 m |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.45 |
21.45 |
Žky |
150 m |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.45 |
22.45 |
Žky |
150 m |
|
Sládečková Zoja |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
27.45 |
27.45 |
Žky |
150 m (1/4) |
|
Stoklasová Sofia |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
23.59 |
23.59 |
Žky |
150 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
19.45 |
19.45 |
Žky |
150 m |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.85 |
24.85 |
Žky |
150 m |
|
Šantavá Olívia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
29.24 |
Žky |
150 m |
|
Toráčová Vanesa |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Tóthová Timea |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.30 |
23.30 |
Žky |
150 m |
|
Vaculková Gabriela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
24.52 |
24.52 |
Žky |
150 m |
|
Vadrnová Alexandra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.21 |
21.21 |
Žky |
150 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
23.68 |
23.68 |
Žky |
150 m |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.52 |
21.52 |
Žky |
150 m |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
23.49 |
23.49 |
Žky |
150 m |
|
Zigová Ema |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.79 |
22.79 |
Žky |
150 m |
|
Zíšková Tatiana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
22.56 |
22.56 |
Žky |
300 m |
|
Azari Dorota |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
47.50 |
47.50 |
Žky |
300 m |
|
Beláková Anabel |
08 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
47.12 |
47.12 |
Žky |
300 m |
|
Čačková Lea |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Drľová Júlia |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Drugdová Diana |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
45.99 |
45.99 |
Žky |
300 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
49.08 |
49.08 |
Žky |
300 m |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
300 m (1/4) |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
45.50 |
45.50 |
Žky |
300 m |
|
Holická Laura |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
52.08 |
Žky |
300 m |
|
Juríková Katarína |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m (1/1) |
|
Kováčová Kamila |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
48.07 |
48.07 |
Žky |
300 m (1/3) |
|
Mikušévá Ema |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
48.71 |
48.71 |
Žky |
300 m |
|
Pikálková Aneta |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
300 m (1/4) |
|
Stoklasová Sofia |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Trgová Viktória |
06 |
Naša atletika Bratislava |
|
43.93 |
43.79 |
Žky |
300 m |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
49.11 |
Žky |
300 m (1/2) |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
55.20 |
55.20 |
Žky |
800 m |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
2:39.59 |
2:39.59 |
Žky |
800 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
800 m (1/3) |
|
Chudá Emma |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:55.80 |
2:55.80 |
Žky |
800 m |
|
Juríková Katarína |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Kiesel Stela |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
3:03.15 |
3:03.15 |
Žky |
800 m |
|
Kmeťová Daniela |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
2:59.45 |
Žky |
800 m |
|
Lacková Natália |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
3:00.45 |
Žky |
800 m (1/3) |
|
Mikušévá Ema |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:40.39 |
2:40.39 |
Žky |
800 m |
|
Rošetzká Lucia |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Sárazová Eva |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:46.62 |
2:46.62 |
Žky |
800 m |
|
Stopová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:49.85 |
2:49.85 |
Žky |
2000 m |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
8:01.84 |
8:01.84 |
Žky |
2000 m |
|
Kojšová Helena |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
9:00.20 |
9:00.20 |
Žky |
2000 m |
|
Miháliková Emma |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
8:54.27 |
8:54.27 |
Žky |
2000 m (1/4) |
|
Stoklasová Sofia |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Bezdíčková Dominika (H) (C) |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.86 |
14.86 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Hranáková Paulína |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.18 |
20.18 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
15.84 |
15.84 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Králiková Petra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.05 |
19.05 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Krupová Martina |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Sidorová Nikita |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Šulíková Karolína |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
19.12 |
19.12 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Uhráková Viktória |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
69.95 |
69.95 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
57.71 |
57.71 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Hranáková Paulína |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Krupová Martina |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Miháliková Emma |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 (1/3) |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
49.24 |
49.24 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
59.93 |
59.93 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Sidorová Nikita |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
68.60 |
68.60 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
51.06 |
51.06 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Šulíková Karolína |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
54.28 |
54.28 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Uhráková Viktória |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
68.06 |
68.06 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Dobrovodská Simona |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Hrabovská Viktória |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
22:57.20 |
22:57.20 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Indrišková Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
17:00.01 |
17:00.01 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Indrišková Timea |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
20:16.69 |
20:16.69 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
17:48.80 |
17:48.80 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Supeková Sofia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
18:10.29 |
18:10.29 |
Žky |
výška |
|
Beňová Ema |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
140 |
140 |
Žky |
výška |
|
Cepková Lýdia |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
154 |
154 |
Žky |
výška |
|
Čačková Lea |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
150 |
150 |
Žky |
výška |
|
Dekanová Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
115 |
115 |
Žky |
výška |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
143 |
145 |
Žky |
výška |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
155 |
155 |
Žky |
výška |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
138 |
138 |
Žky |
výška |
|
Mitúchová Michala |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
155 |
155 |
Žky |
výška |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
140 |
140 |
Žky |
výška |
|
Šulíková Karolína |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
130 |
130 |
Žky |
výška |
|
Zíšková Tatiana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
140 |
140 |
Žky |
žrď |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
180 |
180 |
Žky |
žrď |
|
Hranáková Paulína |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
žrď |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
260 |
260 |
Žky |
diaľka |
|
Beláková Anabel |
08 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
400 |
400 |
Žky |
diaľka |
|
Dujsíková Sofie |
08 |
AK Junior Holič |
|
311 |
311 |
Žky |
diaľka |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
428 |
428 |
Žky |
diaľka |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
481 |
481 |
Žky |
diaľka |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
517 |
517 |
Žky |
diaľka (4/1) |
|
Horváthová Henrieta |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
470 |
470 |
Žky |
diaľka (1/3) |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
400 |
400 |
Žky |
diaľka |
|
Hutárová Sára |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
366 |
373 |
Žky |
diaľka (1/3) |
|
Chudá Emma |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Izakovičová Isabela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
520 |
520 |
Žky |
diaľka |
|
Karnošová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
326 |
326 |
Žky |
diaľka |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
361 |
361 |
Žky |
diaľka |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
472 |
472 |
Žky |
diaľka |
|
Kralovičová Zuzana |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Lacková Natália |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Oravcová Veronika |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
314 |
Žky |
diaľka |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
335 |
Žky |
diaľka |
|
Pečenková Maja Angelina |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
343 |
343 |
Žky |
diaľka |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
434 |
434 |
Žky |
diaľka |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
327 |
327 |
Žky |
diaľka |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
342 |
342 |
Žky |
diaľka |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
434 |
434 |
Žky |
diaľka |
|
Toráčová Vanesa |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
diaľka (1/2) |
|
Vendžúrová Hana |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
395 |
395 |
Žky |
diaľka |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
462 |
462 |
Žky |
diaľka |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
448 |
448 |
Žky |
diaľka (1/2) |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
395 |
395 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
10.21 |
10.21 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Beňová Ema |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Dekanová Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
04.90 |
04.90 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Filipová Sofia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Fúsková Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.17 |
08.17 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
11.10 |
11.10 |
Žky |
guľa 3 kg (1/3) |
|
Lehocká Alžbeta |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.45 |
09.45 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Machovcová Gabriela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.76 |
07.76 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Pajtinková Alexandra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
04.80 |
04.80 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Repková Lenka |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.05 |
07.05 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Šimončičová Adela |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.86 |
07.86 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
19.59 |
19.59 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
29.03 |
29.03 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
16.68 |
16.68 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Repková Lenka |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.62 |
10.62 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Šimončičová Adela |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
17.09 |
17.09 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Šipovská Lara |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.10 |
17.10 |
Žky |
kladivo 3 kg (1/3) |
|
Lehocká Alžbeta |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
32.63 |
32.63 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
25.66 |
25.66 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Šipovská Lara |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
22.89 |
22.89 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
15.77 |
15.77 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Bernátová Dominika |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.50 |
23.50 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Cepková Lýdia |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
19.37 |
19.37 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
23.43 |
23.43 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
12.22 |
12.22 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g (1/3) |
|
Lehocká Alžbeta |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
27.00 |
27.00 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Maslínová Ema |
07 |
AK Borský Svätý Jur |
|
27.14 |
27.14 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Mitúchová Michala |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
22.89 |
22.89 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.10 |
21.10 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
15.44 |
15.44 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
22.94 |
22.94 |
Žky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Azari Dorota |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Bernátová Dominika |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Čačková Lea |
07 |
Atletický klub Bojničky (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Čaladiková Diana |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Drľová Júlia |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Gáliková Eliška Ella |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Hrotková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kordošová Júlia |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kováčová Kamila |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Králiková Petra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Krupová Martina |
07 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Lelovská Simona |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Miháliková Emma |
07 |
Atletický klub Bojničky (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Mikušévá Ema |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Ontkocová Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Oravcová Veronika |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Petrovičová Katarína |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Sidorová Nikita |
09 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Uhráková Viktória |
09 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Vaculková Gabriela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Vadrnová Alexandra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Vendžúrová Hana |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Zigová Ema |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Antala Matej |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
11.30 |
11.30 |
Nžci |
60 m (1/2) |
|
Bennár Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.77 |
10.77 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Bočkay Martin |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.65 |
10.65 |
Nžci |
60 m |
|
Bošnák Filip |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.29 |
10.29 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Bougdar Omar |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.97 |
08.97 |
Nžci |
60 m |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.56 |
09.56 |
Nžci |
60 m (3/4) |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.66 |
09.66 |
Nžci |
60 m (3/4) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.18 |
10.18 |
Nžci |
60 m |
|
Fančovič Samuel |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/1) |
|
Fialka Richard |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Gabula Michal |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.43 |
10.43 |
Nžci |
60 m (1/2) |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.49 |
09.49 |
Nžci |
60 m (1/1) |
|
Hájnik Juraj |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.64 |
09.64 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Hájnik Samuel |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.98 |
09.98 |
Nžci |
60 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.19 |
09.19 |
Nžci |
60 m |
|
Horváth Theodor |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.61 |
09.61 |
Nžci |
60 m |
|
Hrehor Jakub |
15 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Hrehor Matej |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
12.01 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Hvozdík Juraj |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.66 |
10.66 |
Nžci |
60 m (3/4) |
|
Jakubek Jakub |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Kaňo Matias Lukáš |
15 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Komora Adam |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.22 |
10.22 |
Nžci |
60 m |
|
Kováč Samuel |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.72 |
09.72 |
Nžci |
60 m |
|
Kovár Matej |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/2) |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.60 |
09.60 |
Nžci |
60 m (2/1) |
|
Kramár Simon |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.73 |
10.73 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Lackovič Peter |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.62 |
09.62 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Lukáč Adam |
11 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
10.14 |
10.14 |
Nžci |
60 m (1/3) |
|
Macega Alex |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/2) |
|
Martiš Peter |
10 |
ŠK Jablonica |
|
08.79 |
08.79 |
Nžci |
60 m (1/1) |
|
Matejov Alex |
11 |
ŠK Jablonica |
|
09.34 |
09.34 |
Nžci |
60 m |
|
Melichar Maxim |
10 |
3klub Šamorín |
|
09.05 |
09.05 |
Nžci |
60 m (1/2) |
|
Mikláš Michal |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
60 m (3/4) |
|
Mitošinka Matej |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Móča Ivan |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Moravčík Lucas |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Moravčík Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.05 |
10.05 |
Nžci |
60 m |
|
Nagy Samuel |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.06 |
10.06 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Nedas Tomáš |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.76 |
09.76 |
Nžci |
60 m (1/2) |
|
Novota Matej |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Ontkoc Jakub |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.43 |
09.43 |
Nžci |
60 m |
|
Ontkoc Matúš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m (2/4) |
|
Ostrčil Adrián |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
11.28 |
11.28 |
Nžci |
60 m |
|
Paulovič Tomáš |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
11.24 |
Nžci |
60 m (1/2) |
|
Peciar Teo |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Plšek Michal |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.81 |
10.81 |
Nžci |
60 m |
|
Porubčin Ondrej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.43 |
10.43 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Rotter Valter |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Sečkár Samuel |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.14 |
10.14 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Setnický Sebastián |
15 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
12.36 |
12.36 |
Nžci |
60 m (1/2) |
|
Sučko Tomáš |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
12.06 |
12.06 |
Nžci |
60 m |
|
Šafranko Matyás |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.79 |
10.79 |
Nžci |
60 m |
|
Šelinga Teo |
15 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Šilhavý Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.51 |
12.51 |
Nžci |
60 m |
|
Šimon Oliver |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Šinkovič Richard |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.29 |
10.29 |
Nžci |
60 m (1/2) |
|
Štiak Šimon |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.48 |
08.48 |
Nžci |
60 m |
|
Šujan Maximilán |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Ternóczky Tobias |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.44 |
09.44 |
Nžci |
60 m |
|
Tuma Robin |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Užák Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Válek Daniel František |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
10.87 |
10.87 |
Nžci |
60 m |
|
Zápražný Tadeáš |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.23 |
10.23 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Antala Matej |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
29.80 |
29.80 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Bočkay Martin |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
26.61 |
26.61 |
Nžci |
150 m |
|
Bošnák Filip |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Bougdar Omar |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
22.58 |
22.58 |
Nžci |
150 m (3/4) |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
24.67 |
24.67 |
Nžci |
150 m (2/4) |
|
Dobiaš Jakub |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m (3/4) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.60 |
25.60 |
Nžci |
150 m (1/1) |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.02 |
24.02 |
Nžci |
150 m (1/1) |
|
Fialka Richard |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Gabula Michal |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.12 |
26.12 |
Nžci |
150 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.40 |
23.40 |
Nžci |
150 m |
|
Horváth Theodor |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
23.77 |
23.77 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Chalúpka Ján |
12 |
ŠK Jablonica |
|
30.61 |
30.61 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Kadlec Jakub |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Komora Adam |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
26.09 |
26.09 |
Nžci |
150 m (2/1) |
|
Kramár Simon |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
28.66 |
28.66 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Macega Alex |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Melichar Maxim |
10 |
3klub Šamorín |
|
22.34 |
22.34 |
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Mišák Jakub |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m (3/4) |
|
Mitošinka Matej |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Novota Matej |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Ondrejka Milan |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
25.81 |
25.81 |
Nžci |
150 m |
|
Ontkoc Jakub |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Ontkoc Matúš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.07 |
28.07 |
Nžci |
150 m |
|
Paulovič Tomáš |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
27.90 |
27.90 |
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Peciar Teo |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Porubčin Ondrej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
28.92 |
Nžci |
150 m (1/1) |
|
Rašič Leonard |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Sučko Tomáš |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
31.42 |
31.42 |
Nžci |
150 m |
|
Šafranko Matyás |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
27.14 |
27.14 |
Nžci |
150 m |
|
Šebo Maximilián |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Štiak Šimon |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
150 m (3/4) |
|
Talian Branislav |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
24.83 |
24.83 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Užák Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Zápražný Tadeáš |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.72 |
25.72 |
Nžci |
600 m (1/2) |
|
Bennár Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
2:45.22 |
Nžci |
600 m (2/4) |
|
Dobiaš Jakub |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
600 m (1/1) |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:00.84 |
2:00.84 |
Nžci |
600 m |
|
Feranec Matej |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
600 m (1/2) |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:07.38 |
2:07.38 |
Nžci |
600 m (1/4) |
|
Moravčík Lucas |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
600 m (1/1) |
|
Nagy Dominik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:10.10 |
2:10.10 |
Nžci |
600 m (1/1) |
|
Rašič Leonard |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
600 m (1/4) |
|
Rotter Valter |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Sečkár Samuel |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Šilhavý Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
3:15.27 |
3:15.27 |
Nžci |
600 m (3/4) |
|
Talian Branislav |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Ternóczky Tobias |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Troshupa Tobias |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:15.30 |
2:15.30 |
Nžci |
600 m |
|
Tuma Robin |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
600 m (1/4) |
|
Voleček Patrik |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:15.40 |
2:15.40 |
Nžci |
1000 m |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
3:38.87 |
3:38.87 |
Nžci |
1000 m |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
4:14.32 |
4:14.32 |
Nžci |
1000 m |
|
Haberern Daniel |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
3:49.68 |
3:49.68 |
Nžci |
1000 m (3/4) |
|
Jakubek Jakub |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
1000 m (1/4) |
|
Lehocký Leonard |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
4:11.54 |
Nžci |
1000 m (1/2) |
|
Volek-Mičo Juraj |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
4:20.26 |
4:20.26 |
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/4) |
|
Bougdar Omar |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 |
|
Ontkoc Jakub |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Bennár Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
279 |
279 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
338 |
338 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Bočkay Martin |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
307 |
307 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
370 |
370 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/4) |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
378 |
378 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
254 |
280 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
380 |
380 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Fančovič Samuel |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
390 |
390 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Haberern Daniel |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Hájnik Juraj |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
379 |
379 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Hájnik Samuel |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
337 |
337 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Horváth Theodor |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
160 |
160 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hrehor Jakub |
15 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hrehor Matej |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hyll Filip |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Chalúpka Ján |
12 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kováč Samuel |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
257 |
257 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
260 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/1) |
|
Kramár Simon |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
285 |
285 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Macega Alex |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Martiš Peter |
10 |
ŠK Jablonica |
|
356 |
356 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Matejov Alex |
11 |
ŠK Jablonica |
|
382 |
382 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Mikláš Michal |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Mišák Jakub |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Móča Ivan |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Moravčík Lucas |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Nagy Dominik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
291 |
291 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Novota Matej |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Plšek Michal |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Rotter Valter |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Sečkár Samuel |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
305 |
305 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Sučko Tomáš |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
237 |
237 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šelinga Teo |
15 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šilhavý Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šimon Oliver |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šujan Maximilán |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Užák Dávid |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Volek-Mičo Juraj |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
314 |
314 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Žúrek Richard |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg (1/3) |
|
Antala Matej |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg (1/2) |
|
Bilický Félix Oliver |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
04.29 |
04.29 |
Nžci |
guľa 2 kg (1/2) |
|
Hlava Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
06.02 |
06.02 |
Nžci |
guľa 2 kg (1/3) |
|
Lackovič Peter |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.14 |
09.14 |
Nžci |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Nedas Tomáš |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
07.89 |
07.89 |
Nžci |
guľa 2 kg (1/2) |
|
Olšovský Dominik |
10 |
ŠK Jablonica |
|
05.69 |
05.69 |
Nžci |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Plšek Michal |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Šinkovič Richard |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.75 |
07.75 |
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Válek Daniel František |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
07.57 |
07.57 |
Nžci |
kriket |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
35.28 |
35.28 |
Nžci |
kriket (1/2) |
|
Bilický Félix Oliver |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
14.83 |
14.83 |
Nžci |
kriket |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.21 |
25.21 |
Nžci |
kriket |
|
Fančovič Samuel |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
kriket (1/2) |
|
Hlava Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
33.39 |
34.87 |
Nžci |
kriket (1/3) |
|
Hvozdík Juraj |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
23.60 |
23.60 |
Nžci |
kriket |
|
Hyll Filip |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Kováč Samuel |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
19.37 |
19.37 |
Nžci |
kriket (1/4) |
|
Lehocký Leonard |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
23.95 |
23.95 |
Nžci |
kriket (1/4) |
|
Lukáč Adam |
11 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
21.81 |
21.81 |
Nžci |
kriket (1/2) |
|
Mišák Jakub |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Moravčík Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
41.96 |
41.96 |
Nžci |
kriket |
|
Nagy Samuel |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
30.18 |
30.18 |
Nžci |
kriket (1/2) |
|
Olšovský Dominik |
10 |
ŠK Jablonica |
|
22.92 |
22.92 |
Nžci |
kriket (3/4) |
|
Ostrčil Adrián |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
21.08 |
21.08 |
Nžci |
kriket (1/4) |
|
Setnický Sebastián |
15 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
20.90 |
20.90 |
Nžci |
kriket |
|
Ternóczky Tobias |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
35.83 |
35.83 |
Nžci |
kriket (1/4) |
|
Voleček Patrik |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
34.22 |
34.22 |
Nžci |
kriket (1/2) |
|
Žúrek Richard |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Bilický Félix Oliver |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Bošnák Filip |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Dobiaš Jakub |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Fialka Richard |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Gabula Michal |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hájnik Juraj |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Hájnik Samuel |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Hvozdík Juraj |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Chalúpka Ján |
12 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kadlec Jakub |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kaňo Matias Lukáš |
15 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Lackovič Peter |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Lukáč Adam |
11 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Martiš Peter |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Matejov Alex |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Mikláš Michal |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Mitošinka Matej |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Moravčík Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Nagy Dominik |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Nedas Tomáš |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Olšovský Dominik |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Ondrejka Milan |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Ontkoc Matúš |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Ostrčil Adrián |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Peciar Teo |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Porubčin Ondrej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Rašič Leonard |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Štiak Šimon |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Talian Branislav |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Voleček Patrik |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Zápražný Tadeáš |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Antalová Viktória |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
11.61 |
11.61 |
Nžky |
60 m (2/2) |
|
Bakayová Ema |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.55 |
09.55 |
Nžky |
60 m |
|
Bukvová Martina |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.56 |
10.56 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Burke Grace |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.30 |
09.30 |
Nžky |
60 m |
|
Decsiová Liana |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12.34 |
10.38 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Dosoudilová Sára |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Ďurišová Nela |
14 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.41 |
11.41 |
Nžky |
60 m |
|
Dvořáková Radmila |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
10.40 |
10.40 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Fialková Zoja |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Gajdošová Liana |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.22 |
10.22 |
Nžky |
60 m (3/4) |
|
Gažová Tamara |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
10.76 |
10.76 |
Nžky |
60 m |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.19 |
09.19 |
Nžky |
60 m (3/4) |
|
Hanáčková Hana |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hanakovičová Nela |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.64 |
10.64 |
Nžky |
60 m |
|
Havranová Simona |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.38 |
10.38 |
Nžky |
60 m |
|
Haydenová Adela |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.05 |
10.05 |
Nžky |
60 m |
|
Hlboká Nela |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Horečná Natália |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hržičová Diana |
10 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Hudecová Naďa |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.85 |
09.85 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Hulínová Carla |
15 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Hulínová Lea |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
11.74 |
11.74 |
Nžky |
60 m |
|
Jamrichová Sofia |
12 |
ŠK Jablonica |
|
11.56 |
11.56 |
Nžky |
60 m |
|
Jančová Roberta |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.58 |
10.58 |
Nžky |
60 m (2/4) |
|
Kapuš Emka |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m (2/4) |
|
Kapuš Karolína |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kepáková Emma |
10 |
AK Junior Holič |
|
11.17 |
11.17 |
Nžky |
60 m |
|
Klučiarová Lucia |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.62 |
10.62 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Knotková Michaela |
10 |
ŠK Jablonica |
|
09.81 |
09.81 |
Nžky |
60 m |
|
Korytárová Denisa |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
09.40 |
09.40 |
Nžky |
60 m |
|
Kuvová Mária |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.67 |
10.67 |
Nžky |
60 m |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Lerche Nela |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Libich Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.91 |
09.91 |
Nžky |
60 m |
|
Mačeková Dominika |
11 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Macharová Lucia |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
11.00 |
11.00 |
Nžky |
60 m |
|
Majerníková Tamara |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.89 |
10.89 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Michalcová Michaela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.87 |
09.87 |
Nžky |
60 m |
|
Miklánková Mariana |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Nemcová Eva |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.96 |
10.96 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Novotná Katarína |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
11.03 |
11.03 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Ostrčilová Aneta |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
12.31 |
12.31 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Podbehlá Dorka |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica |
|
10.29 |
10.29 |
Nžky |
60 m (3/4) |
|
Psotná Eliška |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.21 |
10.21 |
Nžky |
60 m |
|
Račeková Malvína |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
10.49 |
10.49 |
Nžky |
60 m |
|
Sádovská Rebeka |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.06 |
10.06 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Sládková Radka |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Sláviková Paulína |
10 |
ŠK Jablonica |
|
10.67 |
10.67 |
Nžky |
60 m (3/4) |
|
Spačková Ria |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Sprušanská Lujza |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Staňová Dominika |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Stará Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.93 |
09.93 |
Nžky |
60 m |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.39 |
11.39 |
Nžky |
60 m |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.06 |
10.06 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Šabíková Ela |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
11.63 |
11.63 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Šabíková Enna |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
11.64 |
11.64 |
Nžky |
60 m |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.62 |
09.62 |
Nžky |
60 m (2/2) |
|
Šimončičová Nela |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.76 |
10.76 |
Nžky |
60 m |
|
Škultétyová Nina |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Štukovská Veronika |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.83 |
09.83 |
Nžky |
60 m |
|
Šumáková Ela |
14 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
12.94 |
12.94 |
Nžky |
60 m |
|
Teplanská Nina |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.30 |
10.30 |
Nžky |
60 m |
|
Tesárova Sabína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.51 |
10.51 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Tokošová Vanesa |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.20 |
10.20 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Tomišová Adeline |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.50 |
09.50 |
Nžky |
60 m |
|
Tumová Hana |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Turčeková Lucia |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Valek Sára Alica |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
10.86 |
10.86 |
Nžky |
60 m |
|
Vaská Agáta |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.31 |
10.31 |
Nžky |
60 m |
|
Wardle Catherine |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.69 |
10.69 |
Nžky |
60 m |
|
Zgurišová Dominika |
12 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Zhánelová Sabina |
10 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Antalová Viktória |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
31.02 |
31.02 |
Nžky |
150 m |
|
Bachárová Nikola |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
26.13 |
26.13 |
Nžky |
150 m |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
23.31 |
23.31 |
Nžky |
150 m |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.05 |
25.05 |
Nžky |
150 m |
|
Bukvová Martina |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/1) |
|
Burke Grace |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.13 |
23.13 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Dosoudilová Sára |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Ďurišová Nela |
14 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Fialková Zoja |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
150 m (2/1) |
|
Gajdošová Liana |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.14 |
25.14 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Gáliková Laura |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.37 |
25.37 |
Nžky |
150 m (3/4) |
|
Gažová Tamara |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m (3/4) |
|
Hanáčková Hana |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Havranová Simona |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Haydenová Adela |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.70 |
24.70 |
Nžky |
150 m |
|
Hlboká Nela |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Jamrichová Sofia |
12 |
ŠK Jablonica |
|
31.57 |
31.57 |
Nžky |
150 m |
|
Jančová Roberta |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
27.37 |
27.37 |
Nžky |
150 m (2/4) |
|
Kapuš Emka |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m (2/4) |
|
Kapuš Karolína |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Korytárová Denisa |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kuvová Mária |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.51 |
26.51 |
Nžky |
150 m |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Lerche Nela |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Maláčova Adéla |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Michalcová Michaela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.09 |
25.09 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Michaličková Nina |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.66 |
26.66 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Pikálková Gabriela |
12 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
27.47 |
27.47 |
Nžky |
150 m (3/4) |
|
Psotná Eliška |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.85 |
25.85 |
Nžky |
150 m |
|
Sádovská Rebeka |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
26.78 |
26.78 |
Nžky |
150 m |
|
Sárazová Barbora |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Segešová Agáta |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
22.95 |
22.95 |
Nžky |
150 m (1/3) |
|
Sládková Radka |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
150 m (3/4) |
|
Spačková Ria |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/3) |
|
Sprušanská Lujza |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Staňová Dominika |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.59 |
24.59 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Šabíková Ela |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
30.97 |
30.97 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Šabíková Enna |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
30.04 |
30.04 |
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Štukovská Veronika |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
25.98 |
25.98 |
Nžky |
150 m |
|
Teplanská Nina |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.79 |
27.79 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Tokošová Sára |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
150 m (1/2) |
|
Tomišová Adeline |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
26.73 |
Nžky |
150 m |
|
Valek Sára Alica |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
27.72 |
27.72 |
Nžky |
150 m |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
25.67 |
25.67 |
Nžky |
150 m |
|
Zhánelová Sabina |
10 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Adámeková Nela |
10 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:11.88 |
2:11.88 |
Nžky |
600 m (2/2) |
|
Bakayová Ema |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
2:00.65 |
2:00.65 |
Nžky |
600 m (2/1) |
|
Halmešová Nelly |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:08.34 |
2:08.34 |
Nžky |
600 m |
|
Hanakovičová Nela |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:20.78 |
2:20.78 |
Nžky |
600 m |
|
Horná Simona |
11 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Hržičová Diana |
10 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/3) |
|
Chobotová Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:08.81 |
2:08.81 |
Nžky |
600 m |
|
Klučiarová Lucia |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
2:15.32 |
2:15.32 |
Nžky |
600 m |
|
Mačeková Dominika |
11 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m (2/2) |
|
Šimončičová Nela |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:48.13 |
2:48.13 |
Nžky |
600 m |
|
Turčeková Lucia |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Wardle Catherine |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
2:39.14 |
2:39.14 |
Nžky |
1000 m (1/2) |
|
Chobotová Natália |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Chudá Tereza |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Libich Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Maláčova Adéla |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Michaličková Nina |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
4:00.93 |
4:00.93 |
Nžky |
1000 m |
|
Podbehlá Dorka |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
4:10.86 |
4:10.86 |
Nžky |
1000 m |
|
Segešová Agáta |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
3:47.98 |
3:47.98 |
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Stará Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
3:55.86 |
3:55.86 |
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Škúciová Dominika |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
4:39.96 |
4:39.96 |
Nžky |
1000 m |
|
Tumová Hana |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
3:52.90 |
3:52.90 |
Nžky |
1000 m (1/4) |
|
Urbanová Timea |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/1) |
|
Bus Emily Zoe |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Dvořáková Radmila |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/3) |
|
Griesbachová Stela |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
13.52 |
13.52 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/4) |
|
Hudecová Naďa |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
14.51 |
14.51 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/4) |
|
Kocianová Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Malá Martina |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Segešová Agáta |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
12.27 |
12.27 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Smolková Isabella |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.77 |
14.77 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 (1/4) |
|
Urbanová Timea |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Adamcová Alica |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Galánková Nikola |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Kepáková Emma |
10 |
AK Junior Holič |
|
06:48.80 |
06:48.80 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Nemcová Eva |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
06:25.22 |
06:25.22 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Pikálková Gabriela |
12 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Supeková Stela |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
07:11.27 |
07:11.27 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Závodská Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Decsiová Liana |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
120 |
120 |
Nžky |
výška |
|
Dvořáková Radmila |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Libich Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
100 |
100 |
Nžky |
výška |
|
Malá Martina |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
115 |
115 |
Nžky |
diaľka z mies.o (2/2) |
|
Bakayová Ema |
13 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
383 |
383 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
407 |
407 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
303 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bukvová Martina |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
327 |
327 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Decsiová Liana |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
370 |
370 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Dosoudilová Sára |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
363 |
363 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Gáliková Laura |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
311 |
311 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Griesbachová Stela |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
306 |
312 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
402 |
402 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Havranová Simona |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
315 |
315 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Haydenová Adela |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
321 |
321 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Horná Simona |
11 |
AK Junior Holič |
|
|
220 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Hržičová Diana |
10 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Hulínová Carla |
15 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Hulínová Lea |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Chobotová Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
350 |
350 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Jančová Roberta |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
262 |
283 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kepáková Emma |
10 |
AK Junior Holič |
|
|
265 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Klučiarová Lucia |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
146 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Korytárová Denisa |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Lerche Nela |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Mačeková Dominika |
11 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Majerníková Tamara |
10 |
TJ Olympia Galanta |
|
307 |
307 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Malá Martina |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
304 |
304 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Novotná Katarína |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Pašková Alexandra |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
327 |
327 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica |
|
282 |
305 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Račeková Malvína |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Sádovská Rebeka |
11 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
274 |
274 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Sárazová Barbora |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Smolková Isabella |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
320 |
320 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Stará Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
310 |
310 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
200 |
200 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Šabíková Ela |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Šabíková Enna |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Škultétyová Nina |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Štukovská Veronika |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
332 |
332 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Teplanská Nina |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Tesárova Sabína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
319 |
319 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Tokošová Sára |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Tokošová Vanesa |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
337 |
337 |
Nžky |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Tomišová Adeline |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
388 |
388 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Tumová Hana |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
333 |
333 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Valek Sára Alica |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
302 |
302 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Vaská Agáta |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Wardle Catherine |
12 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
217 |
217 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Zhánelová Sabina |
10 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg (1/2) |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
04.80 |
04.80 |
Nžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Hudecová Naďa |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
06.94 |
06.94 |
Nžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Chudá Tereza |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
04.56 |
04.56 |
Nžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Kocianová Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
06.01 |
06.01 |
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Králiková Dominika |
10 |
ŠK Jablonica |
|
08.08 |
08.08 |
Nžky |
guľa 2 kg (1/3) |
|
Macharová Lucia |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
05.52 |
05.52 |
Nžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Ostrčilová Aneta |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Pašková Alexandra |
10 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
06.69 |
06.69 |
Nžky |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Škúciová Dominika |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Bachárová Nikola |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
17.32 |
17.32 |
Nžky |
kriket (1/1) |
|
Bus Emily Zoe |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.30 |
12.30 |
Nžky |
kriket |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Galánková Nikola |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.10 |
20.10 |
Nžky |
kriket (1/3) |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
18.62 |
18.62 |
Nžky |
kriket |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
kriket (2/1) |
|
Halmešová Nelly |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
13.55 |
13.55 |
Nžky |
kriket (1/2) |
|
Horečná Natália |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Horná Simona |
11 |
AK Junior Holič |
|
24.16 |
24.16 |
Nžky |
kriket (1/2) |
|
Hulínová Carla |
15 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/1) |
|
Hulínová Lea |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/2) |
|
Chobotová Natália |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
15.54 |
15.54 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Chudá Tereza |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
18.13 |
18.13 |
Nžky |
kriket |
|
Jamrichová Sofia |
12 |
ŠK Jablonica |
|
12.02 |
12.02 |
Nžky |
kriket (1/3) |
|
Knotková Michaela |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Králiková Dominika |
10 |
ŠK Jablonica |
|
20.44 |
20.44 |
Nžky |
kriket (1/3) |
|
Macharová Lucia |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
16.97 |
16.97 |
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Maláčova Adéla |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Michalcová Michaela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
26.80 |
26.80 |
Nžky |
kriket |
|
Miklánková Mariana |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
kriket (1/4) |
|
Novotná Katarína |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
14.39 |
14.39 |
Nžky |
kriket (3/4) |
|
Ostrčilová Aneta |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
14.41 |
14.41 |
Nžky |
kriket (1/2) |
|
Sláviková Paulína |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
14.90 |
Nžky |
kriket |
|
Smolková Isabella |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.13 |
19.13 |
Nžky |
kriket |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
34.02 |
34.02 |
Nžky |
kriket (2/2) |
|
Šimončičová Nela |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
15.86 |
15.86 |
Nžky |
kriket |
|
Škultétyová Nina |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Tesárova Sabína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
15.07 |
15.07 |
Nžky |
kriket |
|
Vaská Agáta |
15 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Antalová Viktória |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Bachárová Nikola |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Burke Grace |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Bus Emily Zoe |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Fialková Zoja |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Gajdošová Liana |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Gáliková Laura |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Gažová Tamara |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Griesbachová Stela |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Halmešová Nelly |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Hanáčková Hana |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Horečná Natália |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Chobotová Linda |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Chobotová Natália |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kapuš Emka |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kapuš Karolína |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Knotková Michaela |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kocianová Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kuvová Mária |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Michaličková Nina |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Miklánková Mariana |
10 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Nemcová Eva |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Podbehlá Dorka |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Psotná Eliška |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Sláviková Paulína |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Spačková Ria |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Sprušanská Lujza |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Staňová Dominika |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Škúciová Dominika |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Šumáková Ela |
14 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Tokošová Vanesa |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Urbanová Timea |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Zgurišová Dominika |
12 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá |
|
|
|