Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Beňo Šimon |
10 |
Pohybko Sereď |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Bieliková Patrícia |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (4/2) |
|
Blažková Emma |
13 |
ŠK Jablonica (B) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Cibulka Richard |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Decsiová Liana |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (4/1) |
|
Dosoudilová Sára |
13 |
ŠK Jablonica (B) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (4/3) |
|
Ďurišová Nela |
14 |
ŠK Jablonica (B) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Dvorská Barbora |
11 |
Lesky´s runners |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Fogelová Lea |
10 |
Pohybko Sereď |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Foltínová Nina |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Forgáč Damián |
11 |
Pohybko Sereď |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Glembusová Natália |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Haba Krištof |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Haffnerová Patrícia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Hušek Richard |
10 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hušková Soňa |
12 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Chalúpka Ján |
12 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Išunin Marek |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Jamrichová Sofia |
12 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Janec Alex |
11 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Janko Teodor |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Juriga Vít |
15 |
AK Junior Holič (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kadlecová Lucia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Klásek Karol |
11 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Klučiarová Lucia |
12 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Knotková Michaela |
10 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kučinská Barbora |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Lanžová Nina |
14 |
AK Junior Holič (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Lúcaníková Karin |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Matejov Alex |
11 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Moravcova Martina |
10 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Netoušková Eliška |
12 |
Lesky´s runners |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Olšovský Dominik |
10 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Pagáčová Alžbeta |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Polláková Nela |
12 |
Pohybko Sereď |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Polovková Timea |
10 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Príkopská Lucia |
11 |
Lesky´s runners |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Sádovská Rebeka |
11 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Schultz Isabela |
10 |
Lesky´s runners |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (4/4) |
|
Sládková Radka |
11 |
ŠK Jablonica (B) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Smolarčík Juraj |
12 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Straský Viliam |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Wardle Catherine |
12 |
Detský atletický klub Tlmače (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Zelenáková Amélia |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/2) |
|
Barcaj Jakub |
12 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/1) |
|
Bukvová Martina |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (2/4) |
|
Ferenčík David |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/2) |
|
Greguš Ladislav |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/3) |
|
Knotková Michaela |
10 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/4) |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (2/3) |
|
Lukáčková Izabela |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/4) |
|
Matejov Alex |
11 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/4) |
|
Michalovič Matias |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/2) |
|
Nehyba Šimon |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/3) |
|
Pauková Viktória |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/1) |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/1) |
|
Prvoničová Simona |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (2/1) |
|
Šnegoňová Nela |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (1/3) |
|
Štukovská Veronika |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa St |
4 x 60 m kombi (2/2) |
|
Veselý Alexander |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Baťo Kamil |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Belanová Tereza |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Belošovičová Adela |
13 |
Naša atletika Bratislava (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Bolyová Natália |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Cabadajová Ela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Cibulka Marko |
14 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Foltín Marián |
13 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Foltínová Zoja |
14 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hercová Tamara |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hudecová Viktória |
14 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hušková Natália |
14 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Janek Michal |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Januš Júlia (C) |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kliský Tomáš |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Kolštromová Lily |
16 |
AK Junior Holič (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Korčák Matias |
15 |
AK Junior Holič (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Krajčovič Alex |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Kuchár Jaroslav |
14 |
AK Junior Holič (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Mandák Daniel |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Micháliková Lucia |
16 |
AK Junior Holič (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Navrátil Matyáš |
13 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Polovka Filip |
13 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Ponc Martin |
13 |
Naša atletika Bratislava (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Prachárová Natália |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Smatanová Isabell |
14 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Straňovský Samuel |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Straňovský Timothy |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Šproch Matej |
15 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Štefan Božík |
14 |
Naša atletika Bratislava (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Trnavský Nicolas |
16 |
AK Junior Holič (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Uhrincová Tereza |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Vaneková Adela |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Vilkovská Emma |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Žúrková Diana |
16 |
AK Junior Holič (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/3) |
|
Bachárová Nikola |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/2) |
|
Baťo Kamil |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/1) |
|
Decsiová Mia |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/1) |
|
Habová Marianna |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/3) |
|
Habová Romana |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/4) |
|
Halinár Michal |
14 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/2) |
|
Halvoník Patrik |
14 |
Atletický klub Stará Bystrica |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (2/1) |
|
Hanicová Ria |
14 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/2) |
|
Kadlec Jakub |
13 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (2/2) |
|
Kaňo Matias Lukáš |
15 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/1) |
|
Koščálová Lilien |
13 |
Atletický klub Stará Bystrica |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/4) |
|
Krajčovič Alex |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/2) |
|
Lisický Peter |
15 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/3) |
|
Masnicova Sofia |
14 |
Atletický klub Stará Bystrica |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (2/3) |
|
Mikulcová Nela |
16 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/4) |
|
Nagy Bruno |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/4) |
|
Pauko Jakub |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/3) |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (2/4) |
|
Setnický Sebastián |
15 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/2) |
|
Šimek Erik Alexander |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/1) |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/1) |
|
Šumáková Ela |
14 |
Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
4 x 60 m kombi (1/4) |
|
Trocha Roland |
13 |
Atletický klub Stará Bystrica |
|
|
|