<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR mužov a žien, Bratislava, 20. 2. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 07.46 07.46
M 60 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.95 06.95
M 60 m Behro Martin 89 Športový klub o.z. Beluša 7.84 07.84 07.84
M 60 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 06.84 06.84
M 60 m Bielopotocký Martin 92 Atletika Bratislava 07.26 06.95
M 60 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.78 06.68
M 60 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 07.19 07.19
M 60 m Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.40
M 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.33 07.32
M 60 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.04 07.04
M 60 m Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.56 07.56
M 60 m Holec Dominik 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.98 06.94
M 60 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.14 07.14
M 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.45 07.45
M 60 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 08.20 08.20
M 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.01 07.01
M 60 m Kuchta Tomáš 93 Športový klub o.z. Beluša 7.41 07.53 07.41
M 60 m Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.32 07.32
M 60 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 07.77
M 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.77 06.77
M 60 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.16 07.16
M 60 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 07.33
M 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 06.95 06.95
M 60 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 07.47 07.47
M 60 m Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.97 06.97
M 60 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 07.31 07.31
M 60 m Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.43 07.43
M 60 m Púchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 06.98 06.92
M 60 m Rigler Erik 94 Atletika Bratislava 07.04 06.93
M 60 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 07.20 07.20
M 60 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 07.40 07.21
M 60 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 07.49 07.49
M 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 07.33 07.33
M 60 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 06.55 06.55
M 200 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 24.45 24.45
M 200 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.00 21.00
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.72 21.72
M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.26 22.26
M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 21.47 21.47
M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.86 22.86
M 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 22.34 22.34
M 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.72 22.40
M 200 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.13 24.13
M 200 m Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 28.70
M 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.78 23.78
M 200 m Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.34 23.34
M 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.77 22.77
M 200 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 23.63 23.63
M 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 22.43 22.42
M 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 23.89 23.89
M 200 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.42 24.30
M 200 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 23.97 23.97
M 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.30 22.30
M 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 23.05 23.05
M 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 22.99 22.99
M 200 m Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 200 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.22 24.22
M 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 22.85 22.85
M 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.07 50.64
M 400 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 49.09 49.09
M 400 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.59 53.59
M 400 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.24 49.24
M 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 49.91 49.91
M 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 51.40 51.40
M 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.15 53.15
M 400 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 51.02 51.02
M 400 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 51.91 51.91
M 400 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.07 48.07
M 400 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 52.83 52.83
M 400 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.06 49.06
M 400 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 54.73 54.73
M 400 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 54.87 54.87
M 400 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.85 49.36
M 400 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.20 52.20
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 50.28 50.28
M 400 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.60 55.60
M 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 51.15 51.15
M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 50.17 50.17
M 800 m Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
M 800 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 2:01.58 2:01.58
M 800 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:07.71 2:07.71
M 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:59.38 1:59.38
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:53.58 1:52.15
M 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:56.91 1:56.91
M 800 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.95 2:01.95
M 800 m Krahulec Tomáš 03 ŠK Jablonica 2:09.71 2:09.71
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.73 1:57.48
M 800 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 2:04.19 2:04.19
M 800 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:07.00 2:07.00
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:07.03 2:06.84
M 800 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 2:02.18 2:02.18
M 1500 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 3:52.40 3:52.40
M 1500 m Fridmanský Denis 01 Cassovia Running Team o.z. Košice 4:00.18 4:00.18
M 1500 m Ivaniuta Taras (C) 93 Individuálny člen SAZ 4:30.76 4:30.76
M 1500 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 4:02.92 3:53.62
M 1500 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:15.16 4:14.04
M 1500 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:09.56 4:09.56
M 1500 m Košút Mário 99 AC Stavbár Nitra
M 1500 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:03.01 4:03.01
M 1500 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:47.97 3:47.97
M 1500 m Krahulec Tomáš 03 ŠK Jablonica 4:38.76 4:38.76
M 1500 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 4:29.50 4:29.50
M 1500 m Moreno Manzanaro Mol David (C) 00 ŠK Run For Fun Bratislava
M 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:16.69 4:16.69
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:38.62 4:38.62
M 1500 m Strežo Michal 90 Bežecký klub Dolný Kubin 4:29.00
M 1500 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 4:31.75 4:31.75
M 1500 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:37.65
M 1500 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 4:20.43 4:20.43
M 3000 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 08:26.51 08:26.51
M 3000 m Fridmanský Denis 01 Cassovia Running Team o.z. Košice 08:47.11 08:47.11
M 3000 m Hladík Marek 90 Bratislavský maratón 08:40.58 08:40.58
M 3000 m Ivaniuta Taras (C) 93 Individuálny člen SAZ 09:06.99 09:06.99
M 3000 m Jakal Dalibor 00 Slávia Trenčín o.z. 08:57.05 08:57.05
M 3000 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:57.66 09:57.66
M 3000 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 09:12.39 09:12.39
M 3000 m Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 09:09.78 09:01.35
M 3000 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:10.79 09:10.79
M 3000 m Košút Mário 99 AC Stavbár Nitra
M 3000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:44.74 08:44.74
M 3000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:36.24 08:36.24
M 3000 m Lenčéš Marek 88 Športový klub polície Bratislava 09:11.10
M 3000 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 10:23.26 10:23.26
M 3000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 08:48.05 08:48.05
M 3000 m Pástor Imrich 74 Cassovia Running Team o.z. Košice 08:43.89
M 3000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 09:13.85 09:13.85
M 3000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 08:45.97 08:23.16
M 3000 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 3000 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 09:21.78 09:21.78
M 3000 m Rusina Martin 94 Bratislavský maratón 09:16.92 09:16.92
M 3000 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 60 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.12 08.12
M 60 m pr. 106,7 Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 09.13 08.07
M 60 m pr. 106,7 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.61 08.61
M výška Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 217 226
M výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 192 192
M výška Ďurkáč Michal 88 Atletika Bratislava 215
M výška Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 192 195
M výška Kalafus Martin 88 Atletika Bratislava 190 218
M výška Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 204 204
M výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 194 194
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 200 200
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 207 214
M žrď Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 416 480
M žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 390 390
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 490 512
M žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 410 420
M žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 395 395
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 682 710
M diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 668 668
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 425 436
M diaľka Hlaváč Denis 00 AO Akademik TU Košice 676 676
M diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 619 619
M diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 733 733
M diaľka Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 533 533
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 718 718
M diaľka Krajčír Stanislav 02 Atletika Košice o.z. 671 671
M diaľka Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 701 701
M diaľka Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 565
M diaľka Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 614 614
M diaľka Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 667 667
M diaľka Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 636 681
M trojskok Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.65 12.65
M trojskok Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.45 14.45
M trojskok Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 13.73 13.73
M trojskok Jursa Michal 86 Atletika Bratislava 12.60 14.69
M trojskok Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 13.18 13.18
M trojskok Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 14.25 14.25
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 14.92 15.57
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 17.25 17.25
M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.95 11.95
M guľa 7,26 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 15.47 20.79
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.33 16.41
M 4 x 200 m kluby Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 200 m kluby (1/4) Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M 4 x 200 m kluby (1/1) Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M 4 x 200 m kluby Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 200 m kluby (2/1) Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)
M 4 x 200 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 200 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby (2/2) Holec Dominik 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)
M 4 x 200 m kluby (1/2) Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M 4 x 200 m kluby Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 200 m kluby Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby (2/3) Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)
M 4 x 200 m kluby Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 200 m kluby Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby (1/3) Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M 4 x 200 m kluby Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 200 m kluby (2/4) Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (B)
M 4 x 200 m kluby Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Rigler Erik 94 Atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Sviták Martin 03 Atletika Bratislava
M 4 x 200 m kluby Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 200 m kluby Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 200 m kluby Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 200 m kluby Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 400 m kluby Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 400 m kluby (1/1) Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 400 m kluby Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 400 m kluby (2/1) Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M 4 x 400 m kluby Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 400 m kluby (1/4) Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 400 m kluby Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 400 m kluby Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z.
M 4 x 400 m kluby Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M 4 x 400 m kluby Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 60 m pr. 91,4 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava
Dci 60 m pr. 91,4 Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 08.97 08.97
Dci 60 m pr. 91,4 Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.25 08.25
Dci guľa 5 kg Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava 09.07 09.07
Ž 60 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 08.23 07.89
Ž 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 07.70 07.70
Ž 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.02 08.00
Ž 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.81 07.81
Ž 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.01 08.01
Ž 60 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 08.34 08.34
Ž 60 m Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.22 08.20
Ž 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.53 07.53
Ž 60 m Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.23 08.23
Ž 60 m Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Ž 60 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.07 09.07
Ž 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 08.00 08.00
Ž 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 07.96 07.95
Ž 60 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.86 08.86
Ž 60 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 08.65 08.65
Ž 60 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 07.68 07.68
Ž 60 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 07.96 07.95
Ž 60 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 08.44 08.44
Ž 60 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 60 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.61 09.21
Ž 60 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 08.26 08.26
Ž 60 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.46 08.46
Ž 60 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.67
Ž 60 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 08.06 07.90
Ž 60 m Šedová Zuzana 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.39
Ž 60 m Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.87
Ž 60 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.98 07.80
Ž 60 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 08.17 08.17
Ž 60 m Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 08.72
Ž 60 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 08.32 08.32
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.42 07.42
Ž 200 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.46 26.70
Ž 200 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 26.74 26.12
Ž 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 25.75 25.75
Ž 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.35 26.35
Ž 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.88 25.88
Ž 200 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 27.90 27.90
Ž 200 m Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 26.83 26.31
Ž 200 m Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 26.79 26.71
Ž 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 26.39 26.39
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.76 25.76
Ž 200 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 28.32 28.32
Ž 200 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 27.06 27.06
Ž 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.54 25.21
Ž 200 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 200 m Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.73 24.70
Ž 200 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 27.40 27.40
Ž 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.28 26.28
Ž 200 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.09 24.09
Ž 200 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 26.44 26.44
Ž 200 m Šedová Zuzana 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.44
Ž 200 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 25.73 25.73
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.83 61.03
Ž 400 m Bezeková Alexandra 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.71 52.46
Ž 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 66.64 66.64
Ž 400 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 63.81 63.81
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.74 55.74
Ž 400 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.26 58.26
Ž 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 60.23 60.23
Ž 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.04 56.00
Ž 400 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 58.50 58.50
Ž 800 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.48 2:14.48
Ž 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:17.86 2:17.86
Ž 800 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice 2:29.91 2:29.91
Ž 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:19.09 2:18.78
Ž 800 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:04.91 2:04.91
Ž 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 2:17.81 2:17.81
Ž 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:21.05 2:21.05
Ž 800 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:11.89 2:11.89
Ž 1500 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín 4:30.29 4:30.29
Ž 1500 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 5:17.61 5:17.61
Ž 1500 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 5:22.60 5:22.60
Ž 1500 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 4:42.59 4:41.56
Ž 1500 m Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 5:03.42
Ž 1500 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:33.69 4:33.69
Ž 1500 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice 5:07.58 5:07.58
Ž 1500 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 5:01.68 5:01.68
Ž 1500 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 4:54.53 4:54.53
Ž 3000 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín 09:41.58 09:41.58
Ž 3000 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 11:54.26 11:54.26
Ž 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 11:02.29 11:02.29
Ž 3000 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 10:07.8 10:07.8
Ž 3000 m Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 10:24.66 10:24.66
Ž 3000 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 3000 m Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:12.29 10:12.29
Ž 3000 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11:06.38
Ž 3000 m Šišoláková Lucia 02 Slávia Trenčín o.z. 10:11.99 10:11.99
Ž 60 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.07 09.07
Ž 60 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.18 09.18
Ž 60 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.53 09.49
Ž 60 m pr. 83,8 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Ž 60 m pr. 83,8 Šedová Zuzana 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.78
Ž 60 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.09 08.09
Ž 60 m pr. 83,8 Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 09.16 09.16
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 175 180
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 181 186
Ž výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 158 158
Ž výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 155 166
Ž výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 165 165
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 165 170
Ž výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 168 168
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 165
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Ž výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167 167
Ž výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166 166
Ž žrď Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra 220 220
Ž žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 260 260
Ž žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 250 250
Ž žrď Seková Zuzana 75 AC Stavbár Nitra 280 330
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 240 250
Ž žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 310 310
Ž žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 270 270
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 517 534
Ž diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 535 535
Ž diaľka Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 537 558
Ž diaľka Haviarová Veronika 98 ŠK ŠOG Nitra 429 540
Ž diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 560 560
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 603 603
Ž diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 529 529
Ž diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 508 512
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 546 570
Ž diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 547 547
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 564 564
Ž diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 546 546
Ž diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 593 593
Ž diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 606 606 606
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.62 13.27
Ž trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.13 10.17
Ž trojskok Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 12.50 12.50
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.57 11.76
Ž trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 11.69 11.69
Ž trojskok Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 11.53 11.53
Ž trojskok Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z.
Ž guľa 4 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 08.19 08.19
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 12.56 12.56
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 12.54 12.54
Ž guľa 4 kg Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.89 14.15
Ž guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.41 14.41
Ž 4 x 200 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 200 m kluby Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 200 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž 4 x 200 m kluby (1/4) Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 200 m kluby Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 200 m kluby (1/2) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (1/1) Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby (1/3) Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 200 m kluby Šedová Zuzana 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z.
Ž 4 x 200 m kluby Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž 4 x 200 m kluby Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 200 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Šedová Zuzana 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 60m p 76,2-8,5 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Dky 60m p 76,2-8,5 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 09.80 09.80
Dky 60m p 76,2-8,5 Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 60m p 76,2-8,5 Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 60m p 76,2-8,5 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Dky 60m p 76,2-8,5 Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 09.25 09.05
Dky 60m p 76,2-8,5 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 60m p 76,2-8,5 Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 60m p 76,2-8,5 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 08.91 08.91
Dky guľa 3 kg Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.71 08.71
Dky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.43 09.43
Dky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.54 09.54
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 11.67 11.94
Dky guľa 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 10.72 10.72