<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. ligy kolo AZB dorast + ml. žiaci + KP, Bratislava, 15. 7. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Zemek Jozef 71 AK Inter-SC Bratislava
M 200 m Bujna Šimon 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.41 21.32
M 200 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 22.03
M 200 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.97
M 200 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 21.58
M 800 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 2:18.92
M 800 m Polák Michal 01 AK Inter-SC Bratislava 2:08.79
M 800 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 2:04.30
M 800 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:08.43
M 3000 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 11:20.75
M 3000 m Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava 09:05.70
M 3000 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 09:52.91
M 3000 m Kiss Ladislav 84 3klub Šamorín
M 3000 m Knapčok Martin 77 EMKO športový klub Pezinok
M 3000 m Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava 09:42.53
M 3000 m Lunter Matúš 89 3klub Šamorín
M 3000 m Nagy Juraj 77 3klub Šamorín
M 3000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 10:14.62
M 400 m pr. 91,4 Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 57.02
M žrď Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 420
M žrď Lengyel Ondrej 94 Atletika Bratislava
M žrď Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava
M diaľka Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 600
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 436
M disk 2 kg Javorček Adam 99 AK Slávia UK Bratislava 27.08
M oštep 800 g Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava
J 200 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava
J 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.29
J 400 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 55.76
J guľa 6 kg Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J disk 1,75 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J disk 1,75 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 32.31
J kladivo 6 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 34.15
J oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.13
Dci 100 m Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava
Dci 100 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 100 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 100 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 100 m Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.86
Dci 100 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 100 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 100 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 100 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava
Dci 100 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava
Dci 200 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.48
Dci 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 22.24
Dci 200 m Horyl Richard 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 200 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.47
Dci 400 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 800 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 2:41.63
Dci 800 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 2:06.14
Dci výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 184
Dci diaľka Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava 527
Dci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 672
Dci diaľka Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 431
Dci diaľka Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci diaľka Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 511
Dci diaľka Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 496
Dci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 505
Dci guľa 5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 12.11
Dci oštep 700 g Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
Dci oštep 700 g Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 26.71
Dci oštep 700 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 42.71
Mžci 60 m Baláž Ján 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.49
Mžci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 08.92
Mžci 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 10.06
Mžci 60 m Minárik Martin 07 Naša atletika Bratislava 09.73
Mžci 60 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 08.71
Mžci 60 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 09.69
Mžci 150 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 22.21
Mžci 150 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 24.59
Mžci 150 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 19.91
Mžci 150 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 21.61
Mžci 150 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 24.29
Mžci 150 m Švajda Leonard 10 Naša atletika Bratislava 23.25
Mžci 150 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 24.06
Mžci 150 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 23.67
Mžci 600 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 1:33.33
Mžci 600 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 1:59.49
Mžci diaľka Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 450
Mžci guľa 3 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 08.05
Mžci kriket Baláž Ján 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.17
Mžci kriket Minárik Martin 07 Naša atletika Bratislava 21.62
Mžci kriket Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 31.25
Mžci kriket Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 33.30
Mžci kriket Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžci kriket Švajda Leonard 10 Naša atletika Bratislava
Mžci kriket Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava
Ž 100 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava
Ž 100 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 13.28
Ž 200 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 29.28
Ž 200 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 26.53
Ž 400 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 62.84
Ž 3000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:39.05
Ž 3000 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 12:04.47
Ž 3000 m Stoličná Zuzana 68 AK Veterán Bratislava 12:51.97
Ž 3000 m Tulejová Eva 82 AK Veterán Bratislava 11:14.14
Jky 200 m Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 27.10
Jky žrď Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 330
Dky 100 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 100 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 12.92
Dky 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.79
Dky 100 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava
Dky 100 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 13.75
Dky 100 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 100 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.10
Dky 100 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.70
Dky 100 m Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 14.25
Dky 100 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 13.79
Dky 100 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava
Dky 100 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava
Dky 100 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 13.72
Dky 100 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava
Dky 100 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava
Dky 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.51
Dky 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.35
Dky 200 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 27.58
Dky 200 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.27
Dky 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.70
Dky 200 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava
Dky 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 27.95
Dky 200 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 28.45
Dky 200 m Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava
Dky 800 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:32.04
Dky 800 m Trubanová Michaela 06 BK hraj na tie nohy Bratislava 3:23.96
Dky 100m p 76,2-8,5 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Dky 100m p 76,2-8,5 Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 17.07
Dky výška Hatinová Mia Miriam 03 AK Slávia UK Bratislava 145
Dky výška Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 148
Dky výška Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 115
Dky žrď Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 180
Dky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 522
Dky diaľka Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 541
Dky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 513
Dky diaľka Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 372
Dky diaľka Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 437
Dky diaľka Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Dky diaľka Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 367
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 507
Dky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Dky diaľka Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 414
Dky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 486
Dky guľa 3 kg Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 07.74
Dky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.38
Dky guľa 3 kg Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.12
Dky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 08.65
Dky guľa 3 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 10.44
Dky guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 08.39
Dky disk 1 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 31.05
Dky disk 1 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 21.41
Dky kladivo 3 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 36.81
Dky kladivo 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 27.41
Dky oštep 500 g Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 17.77
Dky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 28.31
Dky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 23.60
Dky oštep 500 g Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 31.29
Dky oštep 500 g Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 30.64
Žky 100m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 14.47
Mžky 60 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.16
Mžky 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.47
Mžky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.02
Mžky 60 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 09.23
Mžky 60 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.01
Mžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 09.05
Mžky 60 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava 09.30
Mžky 60 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.72
Mžky 60 m Hrežová Gréta 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.23
Mžky 60 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.54
Mžky 60 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 09.41
Mžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.27
Mžky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 10.19
Mžky 60 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.91
Mžky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 09.19
Mžky 60 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 10.58
Mžky 60 m Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 08.91
Mžky 60 m Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners 09.82
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.80
Mžky 150 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.69
Mžky 150 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 20.99
Mžky 150 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 19.44
Mžky 150 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava 22.91
Mžky 150 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.84
Mžky 150 m Hrežová Gréta 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 150 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.75
Mžky 150 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.33
Mžky 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.34
Mžky 150 m Kollárová Nela 07 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky 150 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 25.69
Mžky 150 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.52
Mžky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.17
Mžky 600 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.14
Mžky 600 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 1:57.05
Mžky 600 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 1:57.28
Mžky 600 m Glončáková Sofia 07 Naša atletika Bratislava 2:00.4
Mžky 600 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:05.36
Mžky výška Glončáková Sofia 07 Naša atletika Bratislava 140
Mžky výška Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 140
Mžky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 549
Mžky diaľka Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 388
Mžky diaľka Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 462
Mžky diaľka Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 385
Mžky diaľka Glončáková Júlia 10 Naša atletika Bratislava 326
Mžky diaľka Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava 419
Mžky diaľka Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 385
Mžky diaľka Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 318
Mžky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 439
Mžky diaľka Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners
Mžky diaľka Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners 356
Mžky diaľka Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 439
Mžky guľa 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 09.22
Mžky kriket Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky kriket Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 41.52
Mžky kriket Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky kriket Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky kriket Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky kriket Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.00
Mžky kriket Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.68
Mžky kriket Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.64