<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek, Trnava, 4. 7. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 11.26
M 100 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 10.73
M 100 m Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra 12.03
M 200 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 22.03
M 200 m Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 23.90
M 200 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 23.59
M 200 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 21.58
M 200 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 22.03
M 200 m Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra 24.62
M 400 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 52.78
M 800 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 2:18.92
M 800 m Polák Michal 01 AK Inter-SC Bratislava 2:10.58
M 800 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 2:06.34
M 1500 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 4:47.00
M 1500 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 4:27.00 4:29.89
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:37.00 4:45.17
M 1500 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 5:45.00
M 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 60.88
M 2000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 6:00.86
M žrď Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 275
M diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 632
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.27
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.97
J 110 m pr. 99,1 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 15.77
J guľa 6 kg Adamovic Tomáš 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 100 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 14.27
Dci 100 m Balogh Denis 04 Atletika ŠK Skalica 13.70
Dci 100 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 12.92
Dci 100 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 13.20
Dci 100 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 12.87
Dci 100 m Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 11.76
Dci 100 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 100 m Ivánek Filip 05 AK Junior Holič
Dci 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 11.86
Dci 100 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 100 m Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.01
Dci 100 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.68
Dci 100 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske
Dci 100 m Nemec Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 11.02
Dci 100 m Pavlačka Adrián 04 Atletika ŠK Skalica 13.07
Dci 100 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 100 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 12.57
Dci 100 m Pollák Michal 04 ŠK ŠOG Nitra 12.13
Dci 100 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 11.30
Dci 100 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 13.38
Dci 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.65
Dci 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.71
Dci 100 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 14.38
Dci 200 m Aštáry Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 200 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 29.59
Dci 200 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.68
Dci 200 m Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 26.05
Dci 200 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 200 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 23.89
Dci 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.29
Dci 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 23.38
Dci 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.24
Dci 200 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske
Dci 200 m Nemec Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 22.42
Dci 200 m Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 200 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta
Dci 200 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.80
Dci 200 m Pollák Michal 04 ŠK ŠOG Nitra 24.73
Dci 200 m Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany
Dci 200 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 26.41
Dci 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.72
Dci 200 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 27.52
Dci 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.39
Dci 200 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 24.89
Dci 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 24.24
Dci 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 23.19
Dci 400 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 59.46
Dci 400 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 57.84
Dci 400 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 57.18
Dci 400 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 53.83
Dci 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 56.95
Dci 400 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 59.86
Dci 400 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 54.47
Dci 400 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 400 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Šášik Jakub 03 AC Stavbár Nitra 56.14
Dci 400 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 57.54
Dci 400 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 55.75
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 51.15
Dci 800 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:15.23
Dci 800 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:21.96
Dci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:11.19
Dci 800 m Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 2:29.10
Dci 800 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 2:12.06
Dci 800 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 2:15.22
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.04
Dci 800 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 2:07.79
Dci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.75
Dci 800 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 800 m Villem Martin 06 Atletický klub Šurany 2:20.49
Dci 800 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 2:13.54
Dci 800 m Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 2:07.68
Dci 800 m Žilinka Martin 03 Atletický klub Bojničky 2:16.36
Dci 1500 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1500 m Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1500 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 4:38.29
Dci 1500 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:03.80
Dci 1500 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra 5:09.78
Dci 1500 m Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra 5:20.22
Dci 1500 m Küttschreütter Patrik 05 ŠK ŠOG Nitra 6:17.45
Dci 1500 m Mihalička Alex 04 ŠK ŠOG Nitra 4:52.59
Dci 1500 m Samek Ľubomír 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:48.19
Dci 1500 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1500 m Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 5:13.08
Dci 1500 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 5:01.03
Dci 1500 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 4:40.09
Dci 1500 m Šiatinský Dominik 04 Atletický oddiel Partizánske
Dci 1500 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:59.52
Dci 1500 m Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 5:19.68
Dci 1500 m Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava 5:18.47
Dci 110 m pr. 91,4 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.54
Dci 110 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 14.75
Dci 110 m pr. 91,4 Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 110 m pr. 91,4 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.54
Dci 400 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 74.97
Dci 400 m pr. 83,8 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 400 m pr. 83,8 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 400 m pr. 83,8 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 60.29
Dci 400 m pr. 83,8 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 58.56
Dci 400 m pr. 83,8 Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 91,4 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 8:05.38
Dci 2000 m pr. 91,4 Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 7:09.67
Dci 2000 m pr. 91,4 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 7:18.41
Dci 2000 m pr. 91,4 Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 2000 m pr. 91,4 Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci 2000 m pr. 91,4 Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 9:12.75
Dci chôdza 3000 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom 20:28.17
Dci chôdza 3000 m Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23:12.80
Dci chôdza 3000 m Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom 19:06.32
Dci výška Balogh Denis 04 Atletika ŠK Skalica 160
Dci výška Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 150
Dci výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 166
Dci výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 174
Dci výška Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom 155
Dci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 173
Dci výška Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 175
Dci výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175
Dci výška Šášik Jakub 03 AC Stavbár Nitra 165
Dci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 300
Dci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 300
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
Dci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 310
Dci žrď Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 320
Dci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Dci diaľka Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 552
Dci diaľka Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra 557
Dci diaľka Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom 527
Dci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 618
Dci diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 608
Dci diaľka Ivánek Filip 05 AK Junior Holič
Dci diaľka Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 567
Dci diaľka Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 560
Dci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 501
Dci diaľka Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 496
Dci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 540
Dci diaľka Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 479
Dci diaľka Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 471
Dci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 592
Dci diaľka Pavlačka Adrián 04 Atletika ŠK Skalica 534
Dci diaľka Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 599
Dci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Dci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 554
Dci diaľka Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra 534
Dci diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 566
Dci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 467
Dci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 516 518
Dci trojskok Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci trojskok Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12.32
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.74
Dci trojskok Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 11.73
Dci trojskok Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci trojskok Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci guľa 5 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 08.20
Dci guľa 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 09.98
Dci guľa 5 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 11.05
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 15.49
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 14.21
Dci guľa 5 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 10.87
Dci guľa 5 kg Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom 08.93
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 CVČ Brezová pod Bradlom 13.74
Dci guľa 5 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 12.07
Dci disk 1,5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 28.42
Dci disk 1,5 kg Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 45.00
Dci disk 1,5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 35.67
Dci disk 1,5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 33.95
Dci disk 1,5 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom 17.19
Dci disk 1,5 kg Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom 17.20
Dci disk 1,5 kg Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.42
Dci disk 1,5 kg Prochác Filip 03 CVČ Brezová pod Bradlom 46.25
Dci disk 1,5 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 22.21
Dci disk 1,5 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 22.54
Dci disk 1,5 kg Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 24.44
Dci disk 1,5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 39.50
Dci disk 1,5 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom 21.59
Dci kladivo 5 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 26.69
Dci kladivo 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 43.68
Dci kladivo 5 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 32.95
Dci kladivo 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 30.82
Dci kladivo 5 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 38.42
Dci kladivo 5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 24.06
Dci kladivo 5 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom 20.76
Dci kladivo 5 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 31.55
Dci kladivo 5 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 19.99
Dci kladivo 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.51
Dci kladivo 5 kg Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 20.96
Dci kladivo 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 26.00
Dci kladivo 5 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom 28.55
Dci oštep 700 g Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20.61
Dci oštep 700 g Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 26.55
Dci oštep 700 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 38.71
Dci oštep 700 g Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 23.35
Dci oštep 700 g Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 34.97
Dci oštep 700 g Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra 41.64
Dci oštep 700 g Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci oštep 700 g Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci oštep 700 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 42.78
Dci oštep 700 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 45.75
Dci oštep 700 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 28.85
Dci oštep 700 g Rajčák Samuel 05 AK Junior Holič 22.49
Dci oštep 700 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 33.45
Dci oštep 700 g Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci oštep 700 g Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 31.85
Dci 1-2-3-4 kluby Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1-2-3-4 kluby Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 1-2-3-4 kluby Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1-2-3-4 kluby Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1-2-3-4 kluby Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1-2-3-4 kluby Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1-2-3-4 kluby Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1-2-3-4 kluby Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1-2-3-4 kluby Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1-2-3-4 kluby Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1-2-3-4 kluby Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Šášik Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1-2-3-4 kluby Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1-2-3-4 kluby Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Ž 100 m Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.88
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.45
Ž 100 m Mesáková Natália 04 TJ Družba Piešťany 14.59
Ž 100 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 13.42
Ž 100 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.58
Ž 200 m Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra 28.14
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Ž 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.21
Ž 200 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 26.00
Ž 200 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 27.84
Ž 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 58.99
Ž 800 m Ďurková Janka 80 AK Veterán Bratislava 2:42.00
Ž 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:18.78
Ž 1500 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:18.51
Ž 1500 m Kramárová Emma 00 AK Veterán Bratislava 5:25.00
Ž 1500 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 5:12.00
Ž 1500 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 5:17.00 5:42.01
Ž 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:14.63
Ž 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 14.70
Ž 100 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.66
Ž 100 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 15.41
Ž 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 67.33
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.54
Ž guľa 4 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 08.02
Ž disk 1 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 24.73
Ž disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 36.49
Ž disk 1 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 18.42
Ž kladivo 4 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 30.81
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 42.44
Ž oštep 600 g Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 20.72
Dky 100 m Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 13.98
Dky 100 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 14.30
Dky 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.31
Dky 100 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 12.52
Dky 100 m Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 13.21
Dky 100 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 14.57
Dky 100 m Hatinová Mia Miriam 03 AK Slávia UK Bratislava
Dky 100 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica
Dky 100 m Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 16.05
Dky 100 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 14.66
Dky 100 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Kovačičová Natália 04 AK Junior Holič 16.24
Dky 100 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra
Dky 100 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 13.06
Dky 100 m Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič
Dky 100 m Magulová Lucia 03 Atletický klub Šurany
Dky 100 m Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.36
Dky 100 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 100 m Mesáková Natália 04 TJ Družba Piešťany 14.59
Dky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.95
Dky 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.38
Dky 100 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 13.79
Dky 100 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.03
Dky 100 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 13.44
Dky 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.55
Dky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 13.83
Dky 100 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 13.97
Dky 100 m Ristová Patrícia 04 AK AŠK Slávia Trnava 15.93
Dky 100 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.72
Dky 100 m Šedivá Monika 06 AK Borský Svätý Jur
Dky 100 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 15.25
Dky 100 m Turičíková Mária 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.26
Dky 100 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 14.57
Dky 100 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra
Dky 100 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 13.84
Dky 100 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 14.64
Dky 200 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 30.26
Dky 200 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 30.44
Dky 200 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 28.09
Dky 200 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 25.84
Dky 200 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 28.75
Dky 200 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 28.30
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.06
Dky 200 m Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 29.24
Dky 200 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra
Dky 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 25.93
Dky 200 m Magulová Lucia 03 Atletický klub Šurany
Dky 200 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.47
Dky 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.74
Dky 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.78
Dky 200 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.97
Dky 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 28.43
Dky 200 m Príkazská Linda 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 26.99
Dky 200 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 200 m Ristová Patrícia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Dky 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.29
Dky 200 m Šedivá Monika 06 AK Borský Svätý Jur
Dky 200 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 30.84
Dky 200 m Štrbová Barbora 03 AC Stavbár Nitra 30.45
Dky 200 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske
Dky 200 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra
Dky 200 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra
Dky 200 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 29.10
Dky 200 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 25.93
Dky 400 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 67.57
Dky 400 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 66.48
Dky 400 m Jančeková Natália 04 ŠK ŠOG Nitra 75.20
Dky 400 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 64.42
Dky 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 59.19
Dky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 62.16
Dky 400 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Dky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 61.29
Dky 400 m Štrbová Barbora 03 AC Stavbár Nitra 67.27
Dky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.00
Dky 400 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 70.52
Dky 800 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 2:39.55
Dky 800 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 2:38.03
Dky 800 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 2:51.07
Dky 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:30.16
Dky 800 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 2:45.73
Dky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.12
Dky 800 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 3:18.20
Dky 800 m Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3:08.81
Dky 800 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 2:47.52
Dky 800 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 3:09.47
Dky 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:22.52
Dky 800 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 2:20.83
Dky 1500 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky
Dky 1500 m Černeková Katarína 04 TJ Družba Piešťany
Dky 1500 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1500 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 6:20.29
Dky 1500 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1500 m Pavlendová Miroslava 03 ŠK ŠOG Nitra 6:19.36
Dky 1500 m Pelikánová Karina 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 16.64
Dky 100m p 76,2-8,5 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 18.94
Dky 100m p 76,2-8,5 Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 18.37
Dky 100m p 76,2-8,5 Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 100m p 76,2-8,5 Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 17.41
Dky 100m p 76,2-8,5 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.63
Dky 100m p 76,2-8,5 Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.20
Dky 100m p 76,2-8,5 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.79
Dky 100m p 76,2-8,5 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 14.35
Dky 100m p 76,2-8,5 Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 17.82
Dky 100m p 76,2-8,5 Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 15.05
Dky 400 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.36
Dky 400 m pr. 76,2 Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 72.23
Dky 2000 m pr. 76,2 Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10:04.16
Dky 2000 m pr. 76,2 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11:31.35
Dky 2000 m pr. 76,2 Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 9:00.84
Dky chôdza 3000 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 18:03.37
Dky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 151
Dky výška Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 140
Dky výška Hatinová Mia Miriam 03 AK Slávia UK Bratislava
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 157
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 148
Dky výška Príkazská Linda 04 Atletika ŠK Skalica 140
Dky výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 164
Dky žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 200
Dky žrď Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 240
Dky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 220
Dky žrď Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 160
Dky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 280
Dky diaľka Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 371
Dky diaľka Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 471
Dky diaľka Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 536
Dky diaľka Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 444
Dky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 485
Dky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 512
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 539
Dky diaľka Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 398
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 491
Dky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 479
Dky diaľka Kovačičová Natália 04 AK Junior Holič
Dky diaľka Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 369
Dky diaľka Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič 477
Dky diaľka Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 458
Dky diaľka Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra 204
Dky diaľka Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 418
Dky diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 522
Dky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 444 444
Dky diaľka Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 391
Dky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 527
Dky diaľka Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 488
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 585
Dky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 423
Dky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.17
Dky trojskok Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.10
Dky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.41
Dky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.26
Dky guľa 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.28
Dky guľa 3 kg Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 08.80
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 10.32
Dky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 10.07
Dky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.71
Dky guľa 3 kg Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 07.10
Dky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 08.20
Dky guľa 3 kg Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 08.90
Dky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.45
Dky guľa 3 kg Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 09.94
Dky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.48
Dky guľa 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.21
Dky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.77
Dky guľa 3 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 08.73
Dky guľa 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.50
Dky guľa 3 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 12.73
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 11.14
Dky guľa 3 kg Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 10.33
Dky disk 1 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.05
Dky disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 25.82
Dky disk 1 kg Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 20.54
Dky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 20.94
Dky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Dky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 22.41
Dky disk 1 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 21.02
Dky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.99
Dky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.80
Dky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 27.00
Dky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 25.32
Dky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.10
Dky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 17.10
Dky disk 1 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 24.35
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 23.57
Dky kladivo 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 44.18
Dky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 24.97
Dky kladivo 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 27.98
Dky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 37.85
Dky kladivo 3 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.35
Dky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.40
Dky kladivo 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 53.63
Dky kladivo 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.59
Dky kladivo 3 kg Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 35.86
Dky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 22.89
Dky kladivo 3 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 30.42
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 31.91
Dky oštep 500 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 24.33
Dky oštep 500 g Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 18.80
Dky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.46
Dky oštep 500 g Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 19.44
Dky oštep 500 g Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 16.82
Dky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 31.63
Dky oštep 500 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 22.12
Dky oštep 500 g Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 19.00
Dky oštep 500 g Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 25.97
Dky oštep 500 g Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 35.39
Dky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 38.86
Dky oštep 500 g Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava 27.77
Dky oštep 500 g Miklovičová Lea 04 Atletický klub Bojničky 16.15
Dky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 19.46
Dky oštep 500 g Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 33.77
Dky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 30.54
Dky oštep 500 g Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 19.79
Dky oštep 500 g Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 38.49
Dky oštep 500 g Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 19.32
Dky 1-2-3-4 kluby Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Jančeková Natália 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Pavlendová Miroslava 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica