<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok - 1. kolo, Košice, 20. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 07.91
M 60 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice
M 60 m Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 07.72
M 60 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.69
M 60 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 07.82
M 150 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 18.72
M 150 m Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice
M 150 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.75
M 300 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B
M 300 m Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice 37.79
M žrď Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice 330
M žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 400
M diaľka Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 548
M diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 582
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 17.11
M guľa 7,26 kg Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice
M disk 2 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 50.63
M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 47.53
Dci guľa 5 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.10
Dci disk 1,5 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.95
Dci kladivo 5 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m Blanár Maxim 08 Atletika Košice o.z.
Žci 60 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 08.09
Žci 60 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.17
Žci 60 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.97
Žci 60 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 08.65
Žci 60 m Handžák Matúš 06 Akademik TU Košice 09.69
Žci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.65
Žci 60 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.09
Žci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 08.62
Žci 60 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 08.53
Žci 60 m Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 07.73
Žci 60 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 08.25
Žci 60 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 09.72
Žci 60 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 08.71
Žci 60 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.25
Žci 60 m Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.97
Žci 60 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.22
Žci 60 m Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Žci 60 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.51
Žci 60 m Olejár Samuel 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 08.64
Žci 60 m Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.56
Žci 60 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 08.95
Žci 60 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.53
Žci 60 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.11
Žci 60 m Takáč Matúš 06 SOPKA Seňa
Žci 60 m Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.29
Žci 60 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.03
Žci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 08.01
Žci 150 m Blanár Maxim 08 Atletika Košice o.z.
Žci 150 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 18.95
Žci 150 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.34
Žci 150 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19.52
Žci 150 m Dudáš Leo 06 SOPKA Seňa
Žci 150 m Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.86
Žci 150 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.53
Žci 150 m Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.91
Žci 150 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 21.35
Žci 150 m Handžák Matúš 06 Akademik TU Košice
Žci 150 m Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.47
Žci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 23.49
Žci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 21.23
Žci 150 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 21.19
Žci 150 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 24.63
Žci 150 m Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 18.47
Žci 150 m Klimčík Michal 08 AK Slávia TU Košice 22.19
Žci 150 m Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.46
Žci 150 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 24.27
Žci 150 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.79
Žci 150 m Olejár Samuel 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 21.54
Žci 150 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 22.13
Žci 150 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.35
Žci 150 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19.27
Žci 150 m Vasilišin Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.83
Žci 150 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.23
Žci 150 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 19.00
Žci 300 m Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 40.96
Žci 300 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m Klimčík Michal 08 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice
Žci 300 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.96
Žci 300 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 43.32
Žci 300 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 46.62
Žci 300 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 47.77
Žci 300 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 41.23
Žci 3000 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 3000 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10:17.56
Žci 3000 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 3000 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 3000 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Žci 3000 m Mruz Christopher 06 AK Slávia TU Košice
Žci 3000 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10:43.02
Žci 100 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 16.91
Žci 100 m pr. 83,8 Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 100 m pr. 83,8 Dudáš Leo 06 SOPKA Seňa
Žci 100 m pr. 83,8 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.64
Žci 100 m pr. 83,8 Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 100 m pr. 83,8 Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.15
Žci 100 m pr. 83,8 Horváth Ladislav 05 SOPKA Seňa
Žci 300 m pr. 76,2 Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 53.42
Žci 300 m pr. 76,2 Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m pr. 76,2 Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 49.56
Žci 300 m pr. 76,2 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 51.64
Žci 300 m pr. 76,2 Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 50.94
Žci 300 m pr. 76,2 Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 56.46
Žci 300 m pr. 76,2 Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci chôdza 3000 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20:07.94
Žci chôdza 3000 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 20:52.98
Žci chôdza 3000 m Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21:50.88
Žci chôdza 3000 m Olejár Samuel 06 ŠŠK-Junior Prešov 22:58.92
Žci chôdza 3000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci chôdza 3000 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19:39.4
Žci chôdza 3000 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 22:02.9
Žci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 175
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 158
Žci výška Horváth Ladislav 05 SOPKA Seňa
Žci výška Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 138
Žci výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 145
Žci výška Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 135
Žci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 145
Žci žrď Dudáš Leo 06 SOPKA Seňa
Žci diaľka Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 467
Žci diaľka Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 420
Žci diaľka Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 448
Žci diaľka Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 416
Žci diaľka Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 537
Žci diaľka Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 407
Žci diaľka Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 360
Žci diaľka Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 418
Žci diaľka Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 363
Žci diaľka Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 490
Žci diaľka Takáč Matúš 06 SOPKA Seňa
Žci diaľka Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci diaľka Vasilišin Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 349
Žci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 556
Žci guľa 4 kg Adamuščin Adam 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.47
Žci guľa 4 kg Baláž Šimon 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 12.69
Žci guľa 4 kg Horváth Ladislav 05 SOPKA Seňa
Žci guľa 4 kg Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.75
Žci guľa 4 kg Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.22
Žci guľa 4 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci guľa 4 kg Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.80
Žci guľa 4 kg Takáč Matúš 06 SOPKA Seňa
Žci guľa 4 kg Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
Žci guľa 4 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Vaľko Tomáš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 05.65
Žci disk 1 kg Adamuščin Adam 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.39
Žci disk 1 kg Baláž Šimon 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 40.53
Žci disk 1 kg Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 22.36
Žci disk 1 kg Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 45.72
Žci disk 1 kg Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci disk 1 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 15.37
Žci disk 1 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci disk 1 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 47.95
Žci disk 1 kg Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.54
Žci disk 1 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci kladivo 4 kg Adamuščin Adam 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci kladivo 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 45.81
Žci kladivo 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 43.04
Žci oštep 600 g Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.90
Žci oštep 600 g Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 15.83
Žci oštep 600 g Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci oštep 600 g Očko Martin 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci oštep 600 g Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 29.23
Žci oštep 600 g Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.24
Žci 4 x 300 m kluby Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Vaľko Tomáš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Vasilišin Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Ž 60 m Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 08.63
Ž 60 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 08.00
Ž výška Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 167
Žky 60 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.95
Žky 60 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 08.54
Žky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 08.65
Žky 60 m Činčárová Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 60 m Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.75
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.14
Žky 60 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 60 m Gajdošová Laura 07 Atletika Košice o.z.
Žky 60 m Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné 09.35
Žky 60 m Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.98
Žky 60 m Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z. 08.60
Žky 60 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.61
Žky 60 m Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.69
Žky 60 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.95
Žky 60 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 09.06
Žky 60 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 08.75
Žky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 08.80
Žky 60 m Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 09.67
Žky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.38
Žky 60 m Kosálová Iveta 08 Atletika Košice o.z.
Žky 60 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 08.74
Žky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.39
Žky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 08.99
Žky 60 m Michtová Aneta 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.20
Žky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 07.98
Žky 60 m Mrštinová Karin 08 Atletický oddiel Svit 10.03
Žky 60 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 09.24
Žky 60 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov 09.70
Žky 60 m Pažinová Tereza 05 Akademik TU Košice
Žky 60 m Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.65
Žky 60 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Žky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.69
Žky 60 m Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.98
Žky 60 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 08.77
Žky 60 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.18
Žky 60 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 08.69
Žky 60 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 10.36
Žky 60 m Urbančíková Sophia 07 Atletika Košice o.z. 10.92
Žky 60 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.32
Žky 60 m Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.48
Žky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31
Žky 150 m Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.80
Žky 150 m Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 150 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 150 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 22.13
Žky 150 m Činčárová Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 150 m Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.23
Žky 150 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 19.68
Žky 150 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 150 m Gajdošová Laura 07 Atletika Košice o.z. 23.32
Žky 150 m Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné 22.53
Žky 150 m Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 22.56
Žky 150 m Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.96
Žky 150 m Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z. 21.86
Žky 150 m Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.09
Žky 150 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 21.57
Žky 150 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 22.00
Žky 150 m Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 25.16
Žky 150 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21.24
Žky 150 m Kosálová Iveta 08 Atletika Košice o.z.
Žky 150 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 21.85
Žky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.93
Žky 150 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 150 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 23.06
Žky 150 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 21.41
Žky 150 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 22.55
Žky 150 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 20.70
Žky 150 m Mrštinová Karin 08 Atletický oddiel Svit 26.12
Žky 150 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 22.87
Žky 150 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov 26.43
Žky 150 m Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.57
Žky 150 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.01
Žky 150 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 20.78
Žky 150 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 27.14
Žky 150 m Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.08
Žky 150 m Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.51
Žky 150 m Urbančíková Sophia 07 Atletika Košice o.z.
Žky 150 m Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 22.92
Žky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 20.95
Žky 150 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.45
Žky 300 m Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 48.52
Žky 300 m Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 44.20
Žky 300 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 43.17
Žky 300 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 48.63
Žky 300 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Žky 300 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 50.17
Žky 300 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 300 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m Michtová Aneta 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m Mrštinová Karin 08 Atletický oddiel Svit
Žky 300 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 300 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 44.98
Žky 300 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 48.61
Žky 300 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 46.90
Žky 300 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 2000 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 7:38.78
Žky 2000 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 2000 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 2000 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 2000 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 7:19.01
Žky 2000 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice 8:23.42
Žky 2000 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 6:55.17
Žky 2000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 7:11.76
Žky 2000 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Žky 2000 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 7:41.57
Žky 100m p 76,2-8,2 Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 100m p 76,2-8,2 Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 100m p 76,2-8,2 Gregušová Vivian 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 100m p 76,2-8,2 Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 100m p 76,2-8,2 Šimková Anna 06 Akademik TU Košice
Žky 300 m pr. 76,2 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m pr. 76,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m pr. 76,2 Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m pr. 76,2 Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 59.85
Žky 300 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 52.00
Žky chôdza 3000 m Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky chôdza 3000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 19:24.37
Žky chôdza 3000 m Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22:50.4
Žky chôdza 3000 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky chôdza 3000 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky chôdza 3000 m Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky chôdza 3000 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky chôdza 3000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky chôdza 3000 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky výška Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 135
Žky výška Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 140
Žky výška Jaramaz Jana 07 Akademik TU Košice
Žky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 142
Žky výška Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 140
Žky výška Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 145
Žky výška Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140
Žky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135
Žky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 155
Žky výška Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 135
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 160
Žky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 300
Žky diaľka Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 348
Žky diaľka Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné
Žky diaľka Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 346
Žky diaľka Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 320
Žky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 516
Žky diaľka Jaramaz Jana 07 Akademik TU Košice
Žky diaľka Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 420
Žky diaľka Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 354
Žky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 462
Žky diaľka Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 447
Žky diaľka Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 502
Žky diaľka Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 421
Žky diaľka Pažinová Tereza 05 Akademik TU Košice 421
Žky diaľka Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 362
Žky diaľka Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 364
Žky diaľka Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky diaľka Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 402
Žky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 424
Žky diaľka Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 243
Žky diaľka Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 456
Žky diaľka Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 398
Žky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472
Žky diaľka Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 341
Žky guľa 3 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.59
Žky guľa 3 kg Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.10
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.95
Žky guľa 3 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.09
Žky guľa 3 kg Gregušová Vivian 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 04.38
Žky guľa 3 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.95
Žky guľa 3 kg Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.90
Žky guľa 3 kg Oleničová Katarína 06 Akademik TU Košice
Žky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.76
Žky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.97
Žky guľa 3 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.52
Žky guľa 3 kg Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.85
Žky guľa 3 kg Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 05.67
Žky disk 1 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 12.82
Žky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.46
Žky disk 1 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.16
Žky disk 1 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 15.82
Žky disk 1 kg Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.67
Žky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.84
Žky disk 1 kg Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 17.24
Žky disk 1 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky disk 1 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky kladivo 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.79
Žky kladivo 3 kg Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Žky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 24.29
Žky oštep 500 g Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky oštep 500 g Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 18.45
Žky oštep 500 g Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 18.10
Žky oštep 500 g Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.80
Žky oštep 500 g Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 17.40
Žky oštep 500 g Oleničová Katarína 06 Akademik TU Košice
Žky oštep 500 g Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 19.33
Žky oštep 500 g Šimková Anna 06 Akademik TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 300 m kluby Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 300 m kluby Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 300 m kluby Gregušová Vivian 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 300 m kluby Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 300 m kluby Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 300 m kluby Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 300 m kluby Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 300 m kluby Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 300 m kluby Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 300 m kluby Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 300 m kluby Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 09.31
Nžci 60 m Blanár Andrej 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice 10.54
Nžci 60 m Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice 10.54
Nžci 60 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 09.90
Nžci 60 m Fedák Adam 10 AK Slávia TU Košice 11.27
Nžci 60 m Gajdoš Ján 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.15
Nžci 60 m Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 10.24
Nžci 60 m Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 60 m Klimčík Lukáš 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 60 m Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Nemec Richard 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.44
Nžci 60 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 60 m Pankúch Marek 14 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Pastor Šimon 12 AK Slávia TU Košice 15.40
Nžci 60 m Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.50
Nžci 60 m Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 60 m Tiller Boris 10 Atletika Košice o.z. 10.97
Nžci 60 m Uličný Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Valach Jakub 13 AK Slávia TU Košice
Nžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 23.23
Nžci 150 m Blanár Andrej 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa
Nžci 150 m Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice
Nžci 150 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m Gajdoš Ján 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.86
Nžci 150 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 27.25
Nžci 150 m Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m Klimčík Lukáš 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 150 m Kočiš Hugo 10 SOPKA Seňa
Nžci 150 m Kravec Matej 09 AC Run is Fun Prešov
Nžci 150 m Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Nemec Richard 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 150 m Pastor Šimon 12 AK Slávia TU Košice
Nžci 150 m Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 150 m Tiller Boris 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m Vlkovič Ondrej 11 AC Run is Fun Prešov
Nžci 1000 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 1000 m Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 1000 m Kočiš Hugo 10 SOPKA Seňa
Nžci 1000 m Komišák Maxim 09 AC Run is Fun Prešov
Nžci výška Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa
Nžci výška Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 120
Nžci diaľka z mies.o Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 336
Nžci diaľka z mies.o Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice
Nžci diaľka z mies.o Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice 315
Nžci diaľka z mies.o Fedák Adam 10 AK Slávia TU Košice 254
Nžci diaľka z mies.o Gajdoš Ján 10 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 259
Nžci diaľka z mies.o Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci diaľka z mies.o Klimčík Lukáš 11 AK Slávia TU Košice
Nžci diaľka z mies.o Kočiš Hugo 10 SOPKA Seňa
Nžci diaľka z mies.o Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Nemec Richard 12 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 361
Nžci diaľka z mies.o Pankúch Marek 14 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci diaľka z mies.o Tiller Boris 10 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Uličný Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Valach Jakub 13 AK Slávia TU Košice
Nžci guľa 2 kg Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci guľa 2 kg Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci guľa 2 kg Šiba Matej 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Blanár Andrej 10 Atletika Košice o.z.
Nžci kriket Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice 14.90
Nžci kriket Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa
Nžci kriket Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 32.27
Nžci kriket Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Pastor Šimon 12 AK Slávia TU Košice 08.83
Nžci kriket Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.00
Nžci kriket Šiba Matej 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.00
Nžci kriket Uličný Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci kriket Valach Jakub 13 AK Slávia TU Košice
Nžci 4 x 60 m kluby Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Pankúch Marek 14 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Šiba Matej 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.29
Nžky 60 m Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 11.23
Nžky 60 m Bráz Noé 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 60 m Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice 10.13
Nžky 60 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.88
Nžky 60 m Grivalská Natália 09 Atletický oddiel Svit 10.69
Nžky 60 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Hrabovecká Tamara 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 09.24
Nžky 60 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Kalakayová Radoslava Mária 12 AK Slávia TU Košice 13.77
Nžky 60 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 09.83
Nžky 60 m Katreničová Monika 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 09.42
Nžky 60 m Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.77
Nžky 60 m Komorová Michaela 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 60 m Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 09.47
Nžky 60 m Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Kropuchová Natália 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.88
Nžky 60 m Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 11.08
Nžky 60 m Máťáš Liliána 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 60 m Matušeková Adela 10 Atletický oddiel Svit 12.33
Nžky 60 m Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 10.16
Nžky 60 m Plencnerová Olívia 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 10.19
Nžky 60 m Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 10.86
Nžky 60 m Psotová Barbora 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa
Nžky 60 m Rolková Melisa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Stachova Tereza 10 Atletika Košice o.z. 11.01
Nžky 60 m Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Urbančíková Saskia 10 Atletika Košice o.z. 11.70
Nžky 60 m Vasilová Ema 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.78
Nžky 60 m Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Zavacká Andrea 09 Atletický oddiel Svit
Nžky 150 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.47
Nžky 150 m Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Bráz Noé 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 150 m Bretzová Tamara 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Grivalská Natália 09 Atletický oddiel Svit 27.06
Nžky 150 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa
Nžky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 23.36
Nžky 150 m Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 24.32
Nžky 150 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 26.32
Nžky 150 m Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 150 m Komorová Michaela 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 150 m Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Kravcová Sára 11 AC Run is Fun Prešov
Nžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 21.44
Nžky 150 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 27.09
Nžky 150 m Máťáš Liliána 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 150 m Matušeková Adela 10 Atletický oddiel Svit 30.05
Nžky 150 m Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 25.50
Nžky 150 m Plencnerová Olívia 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 25.96
Nžky 150 m Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 27.92
Nžky 150 m Urbančíková Saskia 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Urdová Tamara 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Vlkovičová Klára 10 AC Run is Fun Prešov
Nžky 150 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 25.51
Nžky 150 m Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Zavacká Andrea 09 Atletický oddiel Svit
Nžky 1000 m Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa
Nžky 1000 m Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 1000 m Kravcová Sára 11 AC Run is Fun Prešov
Nžky chôdza 1000 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 07:11.75
Nžky chôdza 1000 m Urdová Tamara 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky diaľka z mies.o Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 274
Nžky diaľka z mies.o Bráz Noé 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky diaľka z mies.o Bretzová Tamara 10 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Grivalská Natália 09 Atletický oddiel Svit 295
Nžky diaľka z mies.o Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa 277
Nžky diaľka z mies.o Hrabovecká Tamara 11 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 395
Nžky diaľka z mies.o Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Katreničová Monika 12 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 310
Nžky diaľka z mies.o Komorová Michaela 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky diaľka z mies.o Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 384
Nžky diaľka z mies.o Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Kropuchová Natália 10 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 383
Nžky diaľka z mies.o Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 300
Nžky diaľka z mies.o Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 282
Nžky diaľka z mies.o Máťáš Liliána 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky diaľka z mies.o Matušeková Adela 10 Atletický oddiel Svit 257
Nžky diaľka z mies.o Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné
Nžky diaľka z mies.o Plencnerová Olívia 12 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 368
Nžky diaľka z mies.o Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 301
Nžky diaľka z mies.o Psotová Barbora 10 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa
Nžky diaľka z mies.o Rolková Melisa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Vasilová Ema 11 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Zavacká Andrea 09 Atletický oddiel Svit
Nžky guľa 2 kg Bretzová Tamara 10 AK Slávia TU Košice
Nžky guľa 2 kg Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky guľa 2 kg Lojdlová Alžbeta 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky guľa 2 kg Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky guľa 2 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 06.50
Nžky guľa 2 kg Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa
Nžky kriket Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 17.50
Nžky kriket Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky kriket Kalakayová Radoslava Mária 12 AK Slávia TU Košice 10.93
Nžky kriket Lojdlová Alžbeta 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky kriket Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z.
Nžky kriket Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 17.80
Nžky kriket Stachova Tereza 10 Atletika Košice o.z. 14.97
Nžky kriket Urdová Tamara 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky kriket Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Hrabovecká Tamara 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Rolková Melisa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Stachova Tereza 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Urbančíková Saskia 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Vasilová Ema 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z.