<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá družstiev dorastu a mladšieho žiactva - 2. kolo, Košice, 27. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.56
M 100 m Bartoš Matej 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves
M 100 m Hermanovský Jakub 02 MŠK Vranov nad Topľou
M 100 m Karabin Patrik 01 MŠK Vranov nad Topľou
M 100 m Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 11.98
M 100 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.92
M 100 m Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice 11.75
M 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.67
M 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.61
M 200 m Javorský Dávid 99 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 200 m Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 24.27
M 200 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 24.26
M 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 51.80
M 400 m Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice 54.69
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 51.87
M 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.11
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.70
M výška Javorský Dávid 99 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M výška Veľký Dušan 00 Akademik TU Košice
M žrď Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice 330
M žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 400
M diaľka Karabin Patrik 01 MŠK Vranov nad Topľou
M disk 2 kg Samuelis Peter 90 Atletika Košice o.z. 38.20
M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 47.53
J 110 m pr. 99,1 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 15.43
J guľa 6 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou
J guľa 6 kg Hermanovský Jakub 02 MŠK Vranov nad Topľou
J guľa 6 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.96
J disk 1,75 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 12.03
Dci 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 12.24
Dci 100 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 12.73
Dci 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 11.48
Dci 100 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 12.57
Dci 100 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.69
Dci 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 13.06
Dci 100 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.59
Dci 100 m Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 100 m Kiráľ Daniel 04 Akademik TU Košice
Dci 100 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.24
Dci 100 m Kundrát Jakub 05 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.83
Dci 100 m Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.57
Dci 100 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 11.22
Dci 100 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice
Dci 100 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 12.59
Dci 100 m Ovčarík Dávid 04 SOPKA Seňa
Dci 100 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice
Dci 100 m Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa 12.82 12.82
Dci 100 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 11.54
Dci 100 m Szilágyi Matej 03 SOPKA Seňa
Dci 100 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 24.10
Dci 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 25.05
Dci 200 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 23.23
Dci 200 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 241 24.64
Dci 200 m Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 26.30
Dci 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 29.36
Dci 200 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou 25.23
Dci 200 m Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 200 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 31.86
Dci 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 24.80
Dci 200 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 25.02
Dci 200 m Kundrát Jakub 05 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.69
Dci 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.33
Dci 200 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 26.95
Dci 200 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 24.33
Dci 200 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 25.78
Dci 400 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 60.21
Dci 400 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou 54.62
Dci 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 55.07
Dci 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 55.61
Dci 400 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 57.76
Dci 400 m Onderišin Samuel 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 57.18
Dci 800 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 2:21.54
Dci 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:18.41
Dci 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:16.58
Dci 800 m Krajč Adam 04 Atletický oddiel Svit
Dci 800 m Mruz Christopher 06 AK Slávia TU Košice
Dci 800 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 2:38.97
Dci 800 m Onderišin Samuel 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 800 m Ovčarík Dávid 04 SOPKA Seňa
Dci 800 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 2:34.96
Dci 800 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:26.25
Dci 3000 m Krajč Adam 04 Atletický oddiel Svit
Dci 3000 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10:43.02
Dci 3000 m Tóth Matej 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11:23.39
Dci 110 m pr. 91,4 Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 110 m pr. 91,4 Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 15.71
Dci 110 m pr. 91,4 Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Dci 110 m pr. 91,4 Tóth Matej 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.01
Dci 110 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 15.38
Dci 110 m pr. 91,4 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.82
Dci 400 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 74.14
Dci 400 m pr. 83,8 Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 400 m pr. 83,8 Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 65.51
Dci 400 m pr. 83,8 Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 400 m pr. 83,8 Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 63.73
Dci 400 m pr. 83,8 Tóth Matej 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 400 m pr. 83,8 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci výška Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 177
Dci výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 165
Dci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 158
Dci výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 175
Dci výška Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 170
Dci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 188
Dci výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 145
Dci výška Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 135
Dci žrď Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa
Dci diaľka Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 527
Dci diaľka Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 548
Dci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 556
Dci diaľka Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 410
Dci diaľka Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 551
Dci diaľka Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 565
Dci diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 550
Dci diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 615
Dci diaľka Kiráľ Daniel 04 Akademik TU Košice 524
Dci diaľka Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 565
Dci diaľka Očko Martin 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 321
Dci diaľka Ovčarík Dávid 04 SOPKA Seňa 04.63 447
Dci diaľka Szilágyi Matej 03 SOPKA Seňa
Dci diaľka Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 642
Dci trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 11.96
Dci trojskok Kiráľ Daniel 04 Akademik TU Košice
Dci trojskok Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dci trojskok Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 12.21
Dci guľa 5 kg Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.26
Dci guľa 5 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.10
Dci guľa 5 kg Szilágyi Matej 03 SOPKA Seňa
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 36.58
Dci disk 1,5 kg Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci disk 1,5 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.95
Dci disk 1,5 kg Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci kladivo 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 39.14
Dci oštep 700 g Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 31.23
Dci oštep 700 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 46.62
Dci oštep 700 g Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.24
Dci oštep 700 g Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 27.59
Dci oštep 700 g Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 27.98
Dci oštep 700 g Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa 25.78 25.78
Dci 1-2-3-4 kluby Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 1-2-3-4 kluby Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 1-2-3-4 kluby Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 1-2-3-4 kluby Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Babjak Maxim 11 1.Atletický klub Humenné 10.19
Mžci 60 m Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 09.41
Mžci 60 m Benko Ľudovít 07 Akademik TU Košice 08.81
Mžci 60 m Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice 10.54
Mžci 60 m Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.28
Mžci 60 m Dobranský Kristián 08 AK Slávia TU Košice 08.75
Mžci 60 m Dobranský Teodor 09 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Filčák Martin 07 1.Atletický klub Humenné 09.10
Mžci 60 m Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.43
Mžci 60 m Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.11
Mžci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.65
Mžci 60 m Holan Noem 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 08.24
Mžci 60 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.15
Mžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 10.16
Mžci 60 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.74
Mžci 60 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 09.72
Mžci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 08.71
Mžci 60 m Križák Dominik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Kurimský Sael 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.99
Mžci 60 m Lange Adam 08 ŠŠK-Junior Prešov 09.47
Mžci 60 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.22
Mžci 60 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 09.06
Mžci 60 m Mannguera Leynard 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Mertén Kristián 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.35
Mžci 60 m Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60 m Sakmár Viktor 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.29
Mžci 60 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.85
Mžci 150 m Babjak Maxim 11 1.Atletický klub Humenné
Mžci 150 m Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 24.18
Mžci 150 m Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.43
Mžci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 23.49
Mžci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 21.23
Mžci 150 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.86
Mžci 150 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 26.80
Mžci 150 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 24.23
Mžci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 21.01
Mžci 150 m Križák Dominik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžci 150 m Kuderlásek Miloš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.85
Mžci 150 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.00
Mžci 150 m Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.64
Mžci 150 m Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 150 m Sakmár Viktor 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19.76
Mžci 600 m Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:53.80
Mžci 600 m Buchholz Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 600 m Filčák Martin 07 1.Atletický klub Humenné
Mžci 600 m Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 600 m Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:01.19
Mžci 600 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 600 m Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:02.66
Mžci 600 m Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:56.41
Mžci 600 m Lange Adam 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 600 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 1:58.53
Mžci 600 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 2:05.54
Mžci 600 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:12.05
Mžci 600 m Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 600 m Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 600 m Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 600 m Tiller Boris 10 Atletika Košice o.z.
Mžci 600 m Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:07.86
Mžci 600 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 1:48.84
Mžci 60m p 76,2-7,5 Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.90
Mžci 60m p 76,2-7,5 Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60m p 76,2-7,5 Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.41
Mžci chôdza 2000 m Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci chôdza 2000 m Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci chôdza 2000 m Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci chôdza 2000 m Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 13:48.68
Mžci chôdza 2000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžci chôdza 2000 m Kurimský Sael 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci chôdza 2000 m Mannguera Leynard 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci chôdza 2000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 12:21.38
Mžci chôdza 2000 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci chôdza 2000 m Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci výška Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci výška Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 130
Mžci výška Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 138
Mžci výška Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci výška Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci výška Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci výška Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 120
Mžci výška Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci výška Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci výška Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 145
Mžci diaľka Babjak Maxim 11 1.Atletický klub Humenné
Mžci diaľka Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné
Mžci diaľka Benko Ľudovít 07 Akademik TU Košice 472
Mžci diaľka Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice 282
Mžci diaľka Buchholz Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 276
Mžci diaľka Dobranský Kristián 08 AK Slávia TU Košice 383
Mžci diaľka Filčák Martin 07 1.Atletický klub Humenné 430
Mžci diaľka Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 368
Mžci diaľka Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 360
Mžci diaľka Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 354
Mžci diaľka Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 446
Mžci diaľka Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 332
Mžci diaľka Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Križák Dominik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 361
Mžci diaľka Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 344
Mžci diaľka Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 291
Mžci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 404
Mžci diaľka Šaradín Dušan 10 Občianske združenie TABATA 316
Mžci diaľka Tiller Boris 10 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 444
Mžci guľa 3 kg Baláž Michal 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.97
Mžci guľa 3 kg Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.40
Mžci guľa 3 kg Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.10
Mžci guľa 3 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.15
Mžci guľa 3 kg Kolpak Alexander 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z. 07.00
Mžci guľa 3 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.59
Mžci guľa 3 kg Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci guľa 3 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.28
Mžci kriket Baláž Michal 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice 18.00
Mžci kriket Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.90
Mžci kriket Dobranský Kristián 08 AK Slávia TU Košice
Mžci kriket Dobranský Teodor 09 AK Slávia TU Košice
Mžci kriket Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 34.39
Mžci kriket Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 40.09
Mžci kriket Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Holan Noem 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 31.50
Mžci kriket Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 32.88
Mžci kriket Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 35.36
Mžci kriket Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.90
Mžci kriket Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 43.65
Mžci kriket Kolpak Alexander 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z. 31.88
Mžci kriket Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 30.49
Mžci kriket Kuderlásek Miloš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Kurimský Sael 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Lange Adam 08 ŠŠK-Junior Prešov 41.96
Mžci kriket Mannguera Leynard 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Mertén Kristián 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 28.96
Mžci kriket Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 26.54
Mžci kriket Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci kriket Šaradín Dušan 10 Občianske združenie TABATA 25.54
Mžci kriket Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.96
Mžci kriket Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.40
Mžci 4 x 60 m kluby Buchholz Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Mžci 4 x 60 m kluby Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Mžci 4 x 60 m kluby Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 4 x 60 m kluby Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 4 x 60 m kluby Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Mžci 4 x 60 m kluby Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 4 x 60 m kluby Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 4 x 60 m kluby Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Ž 100 m Bartková Alexandra 01 Atletický oddiel Svit 13.07
Ž 100 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit 14.53
Ž 100 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.69
Ž 200 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.39
Ž 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 15.13
Ž 100 m pr. 83,8 Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves
Ž 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 63.97
Ž 400 m pr. 76,2 Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit
Ž diaľka Bartková Alexandra 01 Atletický oddiel Svit 455
Ž diaľka Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 515
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 603
Ž trojskok Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 12.14
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 11.22
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 36.48
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora 89 Atletika Košice o.z. 43.68
Ž oštep 600 g Hamráková Karolína 99 Akademik TU Košice 41.98
Dky 100 m Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 100 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 13.33
Dky 100 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 14.00
Dky 100 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 100 m Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky 100 m Kovácsová Terézia 05 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky 100 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 14.20
Dky 100 m Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.98
Dky 100 m Kvasňáková Alica 05 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky 100 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 13.68
Dky 100 m Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.41
Dky 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou
Dky 100 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 14.55
Dky 100 m Szuperáková Kristína 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky 200 m Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 200 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 200 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 28.00
Dky 200 m Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 32.38
Dky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 26.26
Dky 200 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 29.75
Dky 200 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 27.67
Dky 200 m Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 200 m Kovácsová Terézia 05 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky 200 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 28.07
Dky 200 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 30.03
Dky 200 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z.
Dky 200 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 28.19
Dky 200 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.07
Dky 200 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 26.66
Dky 200 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 400 m Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 400 m Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 400 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 400 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 68.15
Dky 400 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 63.61
Dky 400 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 400 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 63.88
Dky 400 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Dky 800 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 2:27.86
Dky 800 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:34.74
Dky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:24.22
Dky 800 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit
Dky 800 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 2:38.78
Dky 800 m Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky 800 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice
Dky 800 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 2:46.72
Dky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:28.91
Dky 3000 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 3000 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit
Dky 3000 m Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice 13:50.30
Dky 3000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 100m p 76,2-8,5 Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Dky 100m p 76,2-8,5 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 17.25
Dky 100m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 14.93
Dky 100m p 76,2-8,5 Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 16.45
Dky 100m p 76,2-8,5 Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 14.60
Dky 100m p 76,2-8,5 Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 400 m pr. 76,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 400 m pr. 76,2 Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit
Dky 400 m pr. 76,2 Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 400 m pr. 76,2 Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 400 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 77.49
Dky výška Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 135
Dky výška Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 150
Dky výška Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 140
Dky výška Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140
Dky výška Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 145
Dky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 160
Dky žrď Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 200
Dky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 315
Dky diaľka Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 431
Dky diaľka Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Dky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 515
Dky diaľka Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky diaľka Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné
Dky diaľka Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné 396
Dky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 516
Dky diaľka Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 536
Dky diaľka Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 461
Dky diaľka Kvasňáková Alica 05 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky diaľka Pažinová Tereza 05 Akademik TU Košice 421
Dky diaľka Szuperáková Kristína 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky diaľka Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 525
Dky guľa 3 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.81
Dky guľa 3 kg Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.42
Dky guľa 3 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.95
Dky guľa 3 kg Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.90
Dky guľa 3 kg Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 07.95
Dky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.60
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.94
Dky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.88
Dky guľa 3 kg Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky guľa 3 kg Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 08.75
Dky disk 1 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 13.54
Dky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.86
Dky disk 1 kg Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky disk 1 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 15.82
Dky disk 1 kg Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 13.40
Dky disk 1 kg Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky disk 1 kg Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dky disk 1 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 29.08
Dky disk 1 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky disk 1 kg Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 15.56
Dky disk 1 kg Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.67
Dky disk 1 kg Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.84
Dky disk 1 kg Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 17.24
Dky kladivo 3 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 30.29
Dky kladivo 3 kg Homová Ivana 03 AK Slávia TU Košice 20.53
Dky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 25.19
Dky oštep 500 g Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.55
Dky oštep 500 g Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné
Dky oštep 500 g Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 26.67
Dky oštep 500 g Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.50
Dky oštep 500 g Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 18.10
Dky oštep 500 g Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky oštep 500 g Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.80
Dky oštep 500 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 32.94
Dky oštep 500 g Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 17.40
Dky oštep 500 g Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z.
Dky oštep 500 g Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.14
Dky oštep 500 g Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.94
Dky 1-2-3-4 kluby Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 1-2-3-4 kluby Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 1-2-3-4 kluby Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 1-2-3-4 kluby Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 1-2-3-4 kluby Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 1-2-3-4 kluby Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 1-2-3-4 kluby Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 1-2-3-4 kluby Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.95
Mžky 60 m Barkaiová Laura 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.83
Mžky 60 m Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.96
Mžky 60 m Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 09.74
Mžky 60 m Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice 09.68
Mžky 60 m Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 09.84 09.84
Mžky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 08.65
Mžky 60 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.02
Mžky 60 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.51
Mžky 60 m Filová Katarína 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Fodorová Lívia 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné 09.35
Mžky 60 m Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.76
Mžky 60 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.98
Mžky 60 m Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z. 08.60
Mžky 60 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.45
Mžky 60 m Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.69
Mžky 60 m Jaramaz Jana 07 Akademik TU Košice
Mžky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 08.80
Mžky 60 m Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 09.67
Mžky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.38
Mžky 60 m Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 09.47
Mžky 60 m Kovalčíková Nikol 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.39
Mžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.88
Mžky 60 m Kvokačková Ema 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.29
Mžky 60 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 10.98
Mžky 60 m Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit 09.88
Mžky 60 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 60 m Mrštinová Karin 08 Atletický oddiel Svit 09.78
Mžky 60 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 09.24
Mžky 60 m Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov 09.70
Mžky 60 m Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 09.99
Mžky 60 m Ondričková Lívia 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.37
Mžky 60 m Palkovičová Hana 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.81
Mžky 60 m Rolková Karolína 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Sakmárová Petronela 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 09.02
Mžky 60 m Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 09.56
Mžky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.48
Mžky 60 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.21
Mžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.69
Mžky 150 m Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Bráz Noé 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.82
Mžky 150 m Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.79
Mžky 150 m Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 21.70
Mžky 150 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 27.30
Mžky 150 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.12
Mžky 150 m Fodorová Lívia 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné 22.53
Mžky 150 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 22.56
Mžky 150 m Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z. 21.62
Mžky 150 m Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.09
Mžky 150 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21.24
Mžky 150 m Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 23.80
Mžky 150 m Kosálová Iveta 08 Atletika Košice o.z. 25.04
Mžky 150 m Kovalčíková Nikol 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 25.06
Mžky 150 m Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa 22.83 22.83
Mžky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.93
Mžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 20.94
Mžky 150 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.13
Mžky 150 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 27.09
Mžky 150 m Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit 25.32
Mžky 150 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 23.06
Mžky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 20.60
Mžky 150 m Mrštinová Karin 08 Atletický oddiel Svit 24.25
Mžky 150 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 22.87
Mžky 150 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov 24.46
Mžky 150 m Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 24.54
Mžky 150 m Ondričková Lívia 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 23.36
Mžky 150 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 24.92
Mžky 150 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 27.15
Mžky 150 m Sakmárová Petronela 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 24.59
Mžky 150 m Šaradínová Simona 07 Občianske združenie TABATA
Mžky 150 m Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.85
Mžky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 21.40
Mžky 150 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 25.07
Mžky 150 m Urdová Tamara 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 25.00
Mžky 150 m Urdová Tamara 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 20.95
Mžky 150 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 23.72
Mžky 600 m Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 600 m Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 600 m Bráz Noé 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 600 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 600 m Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 600 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 600 m Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:19.99
Mžky 600 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 2:04.56
Mžky 600 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:17.47
Mžky 600 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 2:04.87
Mžky 600 m Kovalčíková Nikol 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 600 m Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 600 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 600 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 2:26.25
Mžky 600 m Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 600 m Ondričková Lívia 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 600 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 600 m Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 600 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 1:58.49
Mžky 600 m Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 600 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 1:49.70
Mžky 600 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 2:03.41
Mžky 60m p 76,2-7,5 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 11.32
Mžky 60m p 76,2-7,5 Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 11.48
Mžky 60m p 76,2-7,5 Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 12.82
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.39
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šaradínová Simona 07 Občianske združenie TABATA 12.07
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.42
Mžky 60m p 76,2-7,5 Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 10.74
Mžky chôdza 2000 m Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky chôdza 2000 m Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 14:05.56
Mžky chôdza 2000 m Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 15:45.46
Mžky chôdza 2000 m Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky chôdza 2000 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky chôdza 2000 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky chôdza 2000 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky chôdza 2000 m Urdová Tamara 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky chôdza 2000 m Urdová Tamara 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky chôdza 2000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky výška Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky výška Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky výška Jaramaz Jana 07 Akademik TU Košice 120
Mžky výška Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 120
Mžky výška Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Mžky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 145
Mžky výška Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 145
Mžky výška Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135
Mžky výška Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov 120
Mžky výška Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135
Mžky diaľka Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 348
Mžky diaľka Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky diaľka Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky diaľka Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 03.91 376
Mžky diaľka Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 246
Mžky diaľka Filová Katarína 07 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Fodorová Lívia 08 AK Slávia TU Košice 282
Mžky diaľka Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky diaľka Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z. 395
Mžky diaľka Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Jaramaz Jana 07 Akademik TU Košice
Mžky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 462
Mžky diaľka Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky diaľka Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 332
Mžky diaľka Kosálová Iveta 08 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa 03.63 363
Mžky diaľka Kvokačková Ema 08 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 447
Mžky diaľka Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit 338
Mžky diaľka Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky diaľka Mrštinová Karin 08 Atletický oddiel Svit
Mžky diaľka Palkovičová Hana 08 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 372
Mžky diaľka Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Rolková Karolína 07 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Sakmárová Petronela 11 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 330
Mžky diaľka Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 301
Mžky diaľka Šaradínová Simona 07 Občianske združenie TABATA 407
Mžky diaľka Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 330
Mžky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 432
Mžky diaľka Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 340
Mžky diaľka Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 343
Mžky diaľka Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 341
Mžky diaľka Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 342
Mžky guľa 2 kg Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky guľa 2 kg Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.79
Mžky guľa 2 kg Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky guľa 2 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.63
Mžky guľa 2 kg Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 05.66
Mžky guľa 2 kg Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa 08.20 08.20
Mžky guľa 2 kg Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky guľa 2 kg Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z.
Mžky guľa 2 kg Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.35
Mžky guľa 2 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 07.38
Mžky guľa 2 kg Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 06.19
Mžky guľa 2 kg Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky guľa 2 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.74
Mžky guľa 2 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.64
Mžky kriket Barkaiová Laura 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 30.24
Mžky kriket Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov 25.21
Mžky kriket Bráz Noé 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky kriket Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 25.37
Mžky kriket Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 32.46
Mžky kriket Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 29.77 29.77
Mžky kriket Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky kriket Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 13.38
Mžky kriket Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky kriket Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.19
Mžky kriket Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.61
Mžky kriket Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z. 16.52
Mžky kriket Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov 37.94
Mžky kriket Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 24.60
Mžky kriket Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 19.80
Mžky kriket Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.56
Mžky kriket Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 17.18
Mžky kriket Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 36.31
Mžky kriket Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.77
Mžky kriket Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 12.72
Mžky kriket Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 30.69
Mžky kriket Urdová Tamara 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 15.80
Mžky kriket Urdová Tamara 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 22.34
Mžky kriket Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 31.72
Mžky kriket Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 14.38
Mžky 4 x 60 m kluby Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Filová Katarína 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Kosálová Iveta 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Kvokačková Ema 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Rolková Karolína 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)