<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo Atletická liga, Dubnica n.V., 12. 7. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava
M 100 m Ambrózy Erik 93 AK Slávia TU Košice 11.22
M 100 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.51 10.51
M 100 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 12.00 12.00
M 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 12.03 12.03
M 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 12.24 12.24
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.13 11.08
M 100 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 11.66 11.66
M 100 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.61 11.42
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.45 11.35
M 100 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.09 13.83
M 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 11.33 11.33
M 100 m Guriš Jozef 95 TJ Družba Piešťany 11.36 11.13
M 100 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 11.64 11.64
M 100 m Jančár Lucian 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.65 11.32
M 100 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.01 11.01
M 100 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 10.83 10.83
M 100 m Krajčír Stanislav 02 AO Akademik TU Košice 11.61 11.61
M 100 m Labo Dávid (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.87 11.59
M 100 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.92 11.92
M 100 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 11.68 11.68
M 100 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.87 10.79
M 100 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 11.22 11.22
M 100 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 12.60 12.60
M 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.22 11.10
M 100 m Pajunk Adam 90 MŠk Žiar nad Hronom 12.15 11.32
M 100 m Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.45
M 100 m Púchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 10.73 10.55
M 100 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 11.30 11.30
M 100 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 12.77 12.77
M 100 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 11.94 11.69
M 100 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 11.57 11.57
M 100 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 100 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 11.66 11.66
M 100 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 11.24 11.24
M 100 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 10.25 10.13
M 200 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava
M 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.50 21.50
M 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 24.10 24.10
M 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 24.75 24.75
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.17 22.17
M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 21.47 21.47
M 200 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 23.42 23.42
M 200 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 21.74 21.49
M 200 m Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.22 23.22
M 200 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 23.63 23.63
M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.39 23.39
M 200 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.05 29.05
M 200 m Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava 25.18 25.18
M 200 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra 23.51 23.51
M 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.61 23.61
M 200 m Jančár Lucian 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.70 22.92
M 200 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 200 m Javorský Dávid 99 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 25.14 25.14
M 200 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 22.46 22.46
M 200 m Labo Dávid (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.58 23.26
M 200 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 24.84 24.84
M 200 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 28.45 28.45
M 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 23.24 23.24
M 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.33 22.33
M 200 m Mitašik Peter 96 AK Slávia UK Bratislava
M 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 23.96 23.96
M 200 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 25.73 25.73
M 200 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 23.14 23.14
M 200 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 23.97 23.97
M 200 m Púchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 22.03 21.84
M 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.54 22.54
M 200 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 25.73 25.73
M 200 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 23.79 23.79
M 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 23.61 23.61
M 200 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.07 24.07
M 200 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
M 200 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 22.57 22.44
M 200 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 20.60 20.24
M 400 m Bekiaris Samuel 97 AK Slávia TU Košice 51.30
M 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.64 50.64
M 400 m Bugna Ľuboš 02 AC Run is Fun Prešov 54.76 54.76
M 400 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 47.80 47.35
M 400 m Dömötör Patrik (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 48.04 48.04
M 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 50.01 50.01
M 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 51.77 51.77
M 400 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 53.83 53.83
M 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 54.79 54.79
M 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.24 53.24
M 400 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 54.95 54.95
M 400 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 54.77 54.77
M 400 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 52.97 52.97
M 400 m Labaš Jakub 91 AK Slávia TU Košice 52.60
M 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.42 50.42
M 400 m Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.58 57.58
M 400 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.90 48.90
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 51.80 51.58
M 400 m Pástor Daniel 99 AK Slávia TU Košice
M 400 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.44 49.36
M 400 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 51.31 51.31 51.31
M 400 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 53.14 52.66
M 400 m Staš Marek 86 AK Slávia TU Košice 55.52 55.52
M 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.95 54.95
M 400 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 54.77 54.77
M 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 55.10 55.10
M 400 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica 58.07 58.07
M 800 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:52.44 1:52.44
M 800 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 2:17.42 2:17.42
M 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:12.27 2:12.27
M 800 m Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:13.12 2:13.12
M 800 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Bratislava 2:01.58 2:01.58
M 800 m Červený Samuel 04 Slávia Trenčín o.z. 2:15.23 2:15.23
M 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:00.71 2:00.71
M 800 m Ďurec Martin 92 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:54.53
M 800 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:04.62 2:04.62
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:52.15 1:51.55
M 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:01.60 2:01.60
M 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.11 2:07.11
M 800 m Korčok Július 78 Atletický klub Krupina 2:16.98 2:16.98
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 2:03.93 2:03.36
M 800 m Mitašík Andrej (H) 98 AK Slávia UK Bratislava 1:54.05 1:52.49
M 800 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:12.80 2:12.80
M 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:06.22 2:06.22
M 800 m Onderišin Samuel 03 1.Atletický klub Humenné 2:11.25 2:11.25
M 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:12.60 2:12.60
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.73 1:57.48
M 800 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:24.75
M 800 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 1:47.36 1:47.36
M 800 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:10.98 2:10.98
M 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 2:03.13 2:03.13
M 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 2:03.02 2:03.02
M 800 m Schenk Jakub 00 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:17.44 2:17.44
M 800 m Schnelldorfer Aris 99 AK Slávia UK Bratislava
M 800 m Sýkora Jan (H) (C) 92 AC Stavbár Nitra 1:51.62 1:51.62
M 800 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 2:04.30 2:04.30
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 2:05.57 2:05.57
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.06 2:07.80
M 1500 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 4:08.31 4:08.31
M 1500 m Evin Štefan 01 Individuálny člen SAZ 4:43.83
M 1500 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:11.44 4:11.44
M 1500 m Chlupka Andrej 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:27.21 4:27.21
M 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:09.20 4:09.20
M 1500 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:54.81 3:53.75
M 1500 m Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:23.37 4:06.08
M 1500 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 4:18.21 4:18.21
M 1500 m Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:31.98 4:31.98
M 1500 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 4:17.92 4:17.92
M 1500 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:11.55 4:11.55
M 1500 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 4:25.51 4:25.51
M 1500 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 4:03.31 4:03.31
M 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:23.43 4:23.43
M 1500 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 3:57.56 3:42.43
M 1500 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 4:21.92 4:21.92
M 1500 m Samek Ľubomír 03 Slávia Trenčín o.z. 4:41.32 4:41.32
M 1500 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 4:18.15 4:18.15
M 1500 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:11.16 4:07.74
M 1500 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 4:17.88 4:17.88
M 5000 m Červeňák Michal 92 ŠK ŠOG Nitra
M 5000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
M 5000 m Foltán Gabriel 88 Individuálny člen SAZ
M 5000 m Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava 17:18.84 17:18.84
M 5000 m Hasch Henrich 98 AK Run For Fun Bratislava
M 5000 m Jakubík Tomáš 03 TJ Družba Piešťany
M 5000 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava
M 5000 m Juran Martin 91 ŠK ŠOG Nitra 16:51.67
M 5000 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:10.77 16:10.77
M 5000 m Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 16:52.24 15:48.12
M 5000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 5000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:06.38
M 5000 m Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 17:18.59 17:18.59
M 5000 m Kubej Tomáš 92 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:10.66 15:50.78
M 5000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16:00.0 16:00.0
M 5000 m Lonský Martin 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 17:51.60 17:51.60
M 5000 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 16:08.11 15:47.21
M 5000 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:01.12 15:01.12
M 5000 m Orawetz Richard 94 Športový klub polície Bratislava
M 5000 m Pástor Imrich 74 AK Slávia TU Košice 16:17.58 15:07.66
M 5000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 16:44.23 16:44.23
M 5000 m Švec Matej 94 Športový klub polície Bratislava
M 5000 m Ulbricht Adam 02 Atletický klub ZTS Martin 17:09.01
M 5000 m Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:00.79 15:53.73
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.64 14.64
M 110 m pr. 106,7 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 14.74
M 110 m pr. 106,7 Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 17.35 15.58
M 110 m pr. 106,7 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.08 16.08
M 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.59 56.59
M 400 m pr. 91,4 Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 52.35 52.35
M 400 m pr. 91,4 Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava
M 400 m pr. 91,4 Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra 52.38
M 400 m pr. 91,4 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
M 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 57.72 57.72
M 400 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 58.54 58.54
M 400 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
M 400 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 56.29 55.91
M 400 m pr. 91,4 Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 58.71 56.96
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 54.98 54.98
M 400 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 61.48 61.48
M 3000 m pr. 91,4 Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12:04.23 12:04.23
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 10:20.43 09:58.43
M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10:38.18 10:38.18
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 09:19.02 09:19.02
M chôdza 5000 m Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra 20:43.87 20:43.87
M chôdza 5000 m Mencel Tomáš (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 24:08.34 24:08.34
M chôdza 5000 m Nemčok Patrik (H) 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21:42.24 21:42.24
M chôdza 5000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 26:09.61 26:09.61
M chôdza 5000 m Tóth Matej 83 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:43.70
M chôdza 5000 m Úradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:57.28 19:55.66
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 226 226
M výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 188 188
M výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 182 182
M výška Javorský Dávid 99 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 184 184
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 184 184
M výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 170 170
M výška Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 170 170
M výška Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 200 200
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 200 200
M výška Veľký Dušan (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 184 190
M výška Zeman Ľubomír 95 AK Slávia UK Bratislava 212
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 214 214
M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra
M žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 360 365
M žrď Bician Andrej (H) 84 AK Slávia UK Bratislava 420 480
M žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400 400
M žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 380 380
M žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 300 300
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 500 512
M žrď Kremser Adam 01 AC Stavbár Nitra 440 440
M žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420 420
M žrď Mclennan Stephen 78 AC Stavbár Nitra 380 425
M žrď Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava 410 455
M žrď Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava 380
M žrď Sedlák Samuel (H) 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 420 435
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 345 403
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 522
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 688 710
M diaľka Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 567 567
M diaľka Deák Kristóf (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 650 650
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 436 436
M diaľka Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 672 672
M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 550 550
M diaľka Hamid Djihad Abdoul (FRA) 96 Sco ste Marguerite Marseille 560
M diaľka Hlaváč Denis (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 656 656
M diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 619 619
M diaľka Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 724 724
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 700 703
M diaľka Krajčír Stanislav 02 AO Akademik TU Košice 622 632
M diaľka Megela Patrik (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 692 692
M diaľka Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 589 590
M diaľka Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava 580 646
M diaľka Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 666 666
M diaľka Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 715 738
M diaľka Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 659 709
M trojskok Deák Kristóf (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 13.12 13.12
M trojskok Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 12.61 12.61
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.05 12.05
M trojskok Hlaváč Denis (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.42 14.42
M trojskok Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.37 14.37
M trojskok Jursa Michal 86 Atletika Bratislava 12.61 14.69
M trojskok Megela Patrik (H) 00 ŠK ŠOG Nitra 14.15 14.15
M trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia Trenčín o.z. 12.74 12.74
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.27 15.57
M trojskok Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.56 12.56
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.97 14.97
M trojskok Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 13.35 13.35
M guľa 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.25 17.25
M guľa 7,26 kg Benda Andrej 75 Naša atletika Bratislava 10.85 11.09
M guľa 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice
M guľa 7,26 kg Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava
M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 11.70 11.70
M guľa 7,26 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 15.47 15.47
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.41 16.41
M guľa 7,26 kg Kresťanko Róbert 72 Naša atletika Bratislava
M guľa 7,26 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M guľa 7,26 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 16.46 17.14
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.21 11.21
M guľa 7,26 kg Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice 10.24 10.24
M guľa 7,26 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 12.53 12.53
M guľa 7,26 kg Žlnay Martin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.17 11.17
M disk 2 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.63 50.63
M disk 2 kg Benda Andrej 75 Naša atletika Bratislava 30.78
M disk 2 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice
M disk 2 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M disk 2 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen
M disk 2 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 52.26 53.50
M disk 2 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 42.38 42.38
M disk 2 kg Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 52.00 52.00
M disk 2 kg Kresťanko Róbert 72 Naša atletika Bratislava
M disk 2 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 31.48 31.48
M disk 2 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 46.96 53.35
M disk 2 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M disk 2 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 31.13 31.13
M disk 2 kg Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice 30.61 30.61
M disk 2 kg Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 34.13 40.43
M disk 2 kg Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava 41.66
M disk 2 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 36.73 36.73
M disk 2 kg Rusnák Michal 96 AK Slávia TU Košice 29.18 35.63
M kladivo 7,26 kg Balga Kristián (HUN) 95 Hungary
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián (H) 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.91 48.91
M kladivo 7,26 kg Bobák Lukáš (H) (C) 99 AK Slávia TU Košice
M kladivo 7,26 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 56.48 56.48
M kladivo 7,26 kg Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 40.82 40.82
M kladivo 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 39.99 39.99
M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 49.13 49.13
M kladivo 7,26 kg Lomnický Marcel 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 77.15 79.16
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin (H) 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.53 51.53
M oštep 800 g Čerešňa Miroslav 79 Atletický club Nové Zámky 23.61 23.61
M oštep 800 g Gondor Igor (H) (C) 79 AK Slávia UK Bratislava 51.28 53.27
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.13 47.13
M oštep 800 g Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra
M oštep 800 g Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.06 73.28
M oštep 800 g Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.06 46.06
M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.10 72.10
M oštep 800 g Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 40.08 54.34
M oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava
M oštep 800 g Taškár Marek 98 ŠK ŠOG Nitra 66.29 70.08
M oštep 800 g Žlnay Martin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.53 49.33
M 4 x 100 m kluby Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Ambrózy Erik 93 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/1) Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra (B)
M 4 x 100 m kluby Bekiaris Samuel 97 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra (A)
M 4 x 100 m kluby Deák Kristóf (H) 02 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Dömötör Patrik (H) 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby (2/4) Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/2) Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Jursa Michal 86 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Labaš Jakub 91 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra (B)
M 4 x 100 m kluby Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra (A)
M 4 x 100 m kluby Pástor Daniel 99 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Púchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby (1/2) Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra (B)
M 4 x 100 m kluby Staš Marek 86 AK Slávia TU Košice
M 4 x 100 m kluby Sviták Martin 03 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra (A)
M 4 x 100 m kluby Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra (B)
M 4 x 100 m kluby Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/3) Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Bekiaris Samuel 97 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra (A)
M 4 x 400 m kluby Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Ďurec Martin 92 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/3) Javorský Dávid 99 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Juránek Martin (H) (C) 91 AC Stavbár Nitra (A)
M 4 x 400 m kluby Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby (1/2) Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby (1/4) Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby (1/4) Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Kubej Tomáš 92 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Labaš Jakub 91 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby (1/4) Labo Dávid (H) 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Mencel Tomáš (H) 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Mitašík Andrej (H) 98 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Mitašik Peter 96 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Pástor Daniel 99 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Paško Michal 99 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Schnelldorfer Aris 99 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Staš Marek 86 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Sýkora Jan (H) (C) 92 AC Stavbár Nitra (A)
M 4 x 400 m kluby Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
M 4 x 400 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby (1/3) Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Vyšňovský Patrik 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 100 m Annusová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 14.49 14.49
Ž 100 m Belešová Petra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13.56 13.29
Ž 100 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 12.92 12.92
Ž 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.79 12.79
Ž 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.31 13.21
Ž 100 m Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.01
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.71 11.71
Ž 100 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 13.09 13.09
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.45 12.45
Ž 100 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.20 12.20
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.25 12.16
Ž 100 m Krajčovičová Petra 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.65
Ž 100 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.13 12.90
Ž 100 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 13.36 13.36
Ž 100 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 12.88 12.88
Ž 100 m Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.13
Ž 100 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 13.79 13.79
Ž 100 m Nagyová Martina 99 AO Akademik TU Košice 12.66 12.28
Ž 100 m Ondrejková Monika 01 Slávia Trenčín o.z. 12.34 12.34
Ž 100 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 13.55
Ž 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.55 13.55
Ž 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.19 13.18
Ž 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.91 12.88
Ž 100 m Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 100 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 12.68 12.68
Ž 100 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 13.72 13.60
Ž 100 m Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.32 13.32
Ž 100 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina 14.25 13.83
Ž 100 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.69 12.27
Ž 100 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.33 12.33
Ž 100 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 13.05 13.05
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 27.38 27.38
Ž 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.51 27.45
Ž 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.35 26.35
Ž 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.35 27.35
Ž 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.19 24.19
Ž 200 m Hrajnohová Simona (H) 03 AK Slávia UK Bratislava 28.30 28.30
Ž 200 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.57 24.57
Ž 200 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.53 26.53
Ž 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.21 25.21
Ž 200 m Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 27.91 27.91
Ž 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 25.93 25.93
Ž 200 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 24.06 24.06
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 27.05 27.05
Ž 200 m Mašláňová Eliška 95 AK Slávia UK Bratislava 27.17 26.10
Ž 200 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 26.00 26.00
Ž 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.70 27.61
Ž 200 m Nagyová Martina 99 AO Akademik TU Košice 26.57 25.70
Ž 200 m Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 200 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 30.32 30.32
Ž 200 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 28.11 28.11
Ž 200 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 27.43 27.43
Ž 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.24 27.21
Ž 200 m Režnáková Lucia (H) 04 AK Slávia UK Bratislava 27.03 27.03
Ž 200 m Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 200 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 27.98 27.98
Ž 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 27.95 27.95
Ž 200 m Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.87 26.87
Ž 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.40 25.40
Ž 200 m Zapletalová Emma 00 ŠK ŠOG Nitra 24.79 24.41
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.81 61.65
Ž 400 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 66.01 66.01
Ž 400 m Hrajnohová Simona (H) 03 AK Slávia UK Bratislava 65.04 65.04
Ž 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 60.56 60.56
Ž 400 m Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.01
Ž 400 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 59.42 59.42
Ž 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 57.69 57.69
Ž 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 62.75 62.75
Ž 400 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 63.61 63.61
Ž 400 m Mašláňová Eliška 95 AK Slávia UK Bratislava 60.40 56.90
Ž 400 m Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 400 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 71.80
Ž 400 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 60.45 58.99
Ž 400 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 70.21 70.21
Ž 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 64.25 64.25
Ž 400 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 58.12 58.12
Ž 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.00 56.00
Ž 400 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina 65.22 65.22
Ž 400 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.27 55.45
Ž 400 m Zapletalová Emma 00 ŠK ŠOG Nitra 55.63 53.95
Ž 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.46 57.46
Ž 800 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:11.53 2:11.53
Ž 800 m Hatinová Klára 00 Naša atletika Bratislava 2:15.23 2:15.23
Ž 800 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 2:15.50 2:15.50
Ž 800 m Máčalová Terézia 97 AK AŠK Slávia Trnava 2:31.87 2:28.65
Ž 800 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:15.55 2:14.48
Ž 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:21.54 2:21.54
Ž 800 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:05.63 2:05.63
Ž 800 m Režnáková Lucia (H) 04 AK Slávia UK Bratislava 2:17.81 2:17.81
Ž 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.54 2:18.54
Ž 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 2:24.21 2:24.21
Ž 800 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:27.72 2:27.72
Ž 800 m Štuková Alexandra (H) 90 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:05.15 2:03.27
Ž 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:15.70 5:15.70
Ž 1500 m Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:35.46 4:35.46
Ž 1500 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 5:25.24 5:25.24
Ž 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:14.63 5:06.93
Ž 1500 m Kutrová Eliška (H) (C) 93 ŠK ŠOG Nitra 4:56.33 4:56.33
Ž 1500 m Lichancová Alica 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 1500 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:41.99 4:41.99
Ž 1500 m Ondrušková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:59.55 4:59.55
Ž 1500 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 5:07.26
Ž 1500 m Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice 4:48.41 4:32.90
Ž 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:49.70 4:49.70
Ž 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia Trenčín o.z. 4:35.22 4:35.22
Ž 1500 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 5:50.18 5:50.18
Ž 1500 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 4:57.58 4:57.58
Ž 5000 m Brezovská Barbora 82 Bratislavský maratón
Ž 5000 m Dolinajová Monika 87 Bratislavský maratón
Ž 5000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 18:37.05 18:37.05
Ž 5000 m Ľašová Veronika (H) 92 ŠK ŠOG Nitra 19:00.17
Ž 5000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 21:40.64 21:40.64
Ž 5000 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina
Ž 5000 m Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 18:05.02 18:05.02
Ž 5000 m Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:48.21 18:03.09
Ž 100 m pr. 83,8 Čerňanská Viktória (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 14.90 14.90
Ž 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 15.13 15.13
Ž 100 m pr. 83,8 Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 17.67 17.67
Ž 100 m pr. 83,8 Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 15.14 15.14
Ž 100 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.66 15.66
Ž 100 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 15.37 15.37
Ž 100 m pr. 83,8 Molnárová Michaela (H) 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 100 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.02 13.02
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.95 13.95
Ž 400 m pr. 76,2 Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.19
Ž 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 63.97 63.97
Ž 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 65.40 65.40
Ž 400 m pr. 76,2 Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 56.79 56.79
Ž 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 67.33 67.33
Ž 400 m pr. 76,2 Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.56 64.56
Ž 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 67.36 67.36
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 63.68 63.61
Ž 400 m pr. 76,2 Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 71.14 71.14
Ž 400 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 400 m pr. 76,2 Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 63.92 63.34
Ž 3000 m pr. 76,2 Burzalová Hana 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 3000 m pr. 76,2 Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:21.49 11:21.49
Ž 3000 m pr. 76,2 Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 11:40.72 11:40.72
Ž 3000 m pr. 76,2 Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 14:19.24 13:45.49
Ž 3000 m pr. 76,2 Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12:43.86 12:06.04
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:40.16 12:40.16
Ž chôdza 3000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 15:01.15 15:01.15
Ž chôdza 3000 m Burzalová Hana 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13:44.92 13:34.29
Ž chôdza 3000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 15:16.89 15:16.89
Ž chôdza 3000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 14:46.95 14:46.95
Ž chôdza 3000 m Katerinka Czaková Mária 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12:30.32 12:30.32
Ž chôdza 3000 m Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14:50.90 14:50.90
Ž chôdza 3000 m Urminská Alexandra (H) 79 ŠK ŠOG Nitra 16:34.82 16:34.82
Ž výška Bošková Kristína (H) 99 ŠK ŠOG Nitra 180 180
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 183 186
Ž výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 166 166
Ž výška Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 165 165
Ž výška Hrašková Ema 98 AK Slávia UK Bratislava 165 165
Ž výška Michlíková Miroslava 91 AK Slávia UK Bratislava 160 173
Ž výška Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 165 178
Ž výška Molnárová Michaela (H) 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 167 168
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 155 156
Ž výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167 167
Ž žrď Čerňanská Viktória (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 330 340
Ž žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 260 260
Ž žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316 316
Ž žrď Paliderová Lujza (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 370 370
Ž žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 270 270
Ž diaľka Čerňanská Viktória (H) 02 AK Slávia UK Bratislava 552 552
Ž diaľka Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 528 536
Ž diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 539 539
Ž diaľka Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 603 603
Ž diaľka Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 479 479
Ž diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 512 512
Ž diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 496 496
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 555 555
Ž diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 522 522
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520 520
Ž diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 543 543
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 12.26 12.26
Ž trojskok Kaliašová Silvia (H) 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.14 12.14
Ž trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 11.66 11.66
Ž trojskok Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 11.41 11.41
Ž trojskok Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 09.70 09.70
Ž guľa 4 kg Bartfayová Lucia (H) 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.56 07.56
Ž guľa 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice
Ž guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.23 12.23
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea (H) 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.56 12.56
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 12.54 12.54
Ž guľa 4 kg Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.15
Ž guľa 4 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.32 11.32
Ž guľa 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z.
Ž guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24 14.24
Ž guľa 4 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 11.96 11.96
Ž disk 1 kg Bartfayová Lucia (H) 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.29 23.29
Ž disk 1 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice
Ž disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.20 28.20
Ž disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33.26 36.34
Ž disk 1 kg Feďová Andrea (H) 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 36.48 36.89
Ž disk 1 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 28.82 29.80
Ž disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 36.49 36.74
Ž disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.80 23.80
Ž disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 26.75 26.75
Ž disk 1 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 27.60 27.60
Ž disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33.69 33.69
Ž disk 1 kg Vargová Leona (H) (C) 99 ŠK ŠOG Nitra 44.33 44.33
Ž kladivo 4 kg Bartfayová Lucia (H) 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 34.61 34.61
Ž kladivo 4 kg Brzyszkowská Katrin (H) (C) 03 AK Slávia TU Košice
Ž kladivo 4 kg Csernyik Dzsenifer (HUN) 00 Hungary
Ž kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 36.74 36.74
Ž kladivo 4 kg Feďová Andrea (H) 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.71 23.71
Ž kladivo 4 kg Homová Ivana 03 AK Slávia TU Košice
Ž kladivo 4 kg Hrašnová Martina 83 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.04 76.90
Ž kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 35.28 35.28
Ž kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava
Ž kladivo 4 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž kladivo 4 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 30.81 30.81
Ž kladivo 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.72 34.72
Ž oštep 600 g Hamráková Karolína 99 AO Akademik TU Košice 41.98 41.98
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 47.06 47.06
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 42.44 42.44
Ž oštep 600 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice
Ž oštep 600 g Ľašová Veronika (H) 92 ŠK ŠOG Nitra 48.96
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia Trenčín o.z. 44.87 44.87
Ž oštep 600 g Mokrášová Lucia 94 AK Spartak Dubnica nad Váhom 41.22
Ž oštep 600 g Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 31.05 31.05
Ž 4 x 100 m kluby Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Hrajnohová Simona (H) 03 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/2) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Krajčovičová Petra 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/3) Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (2/4) Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Zapletalová Emma 00 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby Chomaničová Kamila 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Mašláňová Eliška 95 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby (2/1) Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava