<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Žiacky halový míting AZB, Bratislava, 14. 12. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.04
Mžci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.22
Mžci 60 m Gavaľa Jonáš 10 AK Veterán Bratislava
Mžci 60 m Horváth Filip 07 Atletický klub Zlaté Moravce 10.61
Mžci 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 08.51
Mžci 60 m Kukla Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.70
Mžci 60 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 08.64 08.64
Mžci 60 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 09.52
Mžci 60 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 08.94
Mžci 60 m Nevín Marek 06 Atletický klub Zlaté Moravce 10.45
Mžci 60 m Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce 11.39
Mžci 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 60 m Volák Michal 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.05
Mžci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 08.66
Mžci 60 m Žákovič Matúš 06 Lesky´s runners
Mžci 600 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 1:54.11
Mžci 600 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 1:53.54
Mžci 600 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 1:36.73 1:36.73
Mžci 600 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 2:05.28
Mžci 600 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 2:02.28
Mžci 600 m Žákovič Matúš 06 Lesky´s runners
Mžci 60m p 76,2-7,5 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 12.08
Mžci 60m p 76,2-7,5 Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 14.03
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 10.06
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gavaľa Jonáš 10 AK Veterán Bratislava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 10.50
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 11.18
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kukla Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 60m p 76,2-7,5 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 10.72
Mžci 60m p 76,2-7,5 Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 60m p 76,2-7,5 Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 13.61
Mžky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 09.75
Mžky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 09.11
Mžky 60 m Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 09.43
Mžky 60 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.18
Mžky 60 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Bratislava 08.77
Mžky 60 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Bratislava 09.45
Mžky 60 m Golianová Soňa 08 AK Veterán Bratislava
Mžky 60 m Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 09.32
Mžky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.45
Mžky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.38
Mžky 60 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 09.51
Mžky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 09.63
Mžky 60 m Kováčová Eva 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžky 60 m Letková Sarah 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 09.57
Mžky 60 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 09.95
Mžky 60 m Miklošková Rita Margaréta 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Piešťanská Lívia 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.18
Mžky 60 m Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 08.62
Mžky 60 m Rychtáriková Anna 06 AK Run For Fun Bratislava 10.85
Mžky 60 m Rychtáriková Dorota 07 AK Run For Fun Bratislava 09.46
Mžky 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 09.83
Mžky 60 m Solárová Veronika 07 AK Inter-SC Bratislava 09.89
Mžky 60 m Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.36
Mžky 60 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 08.88
Mžky 60 m Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 08.84
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.59
Mžky 800 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 3:16.22
Mžky 800 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky 800 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 2:49.02
Mžky 800 m Dobranská Hana 08 Maraton AC Rača
Mžky 800 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Bratislava 2:49.78
Mžky 800 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Mžky 800 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžky 800 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 800 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners
Mžky 800 m Miklošková Rita Margaréta 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 800 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 3:05.31 3:05.31
Mžky 800 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 2:39.96
Mžky 800 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 2:41.78
Mžky 60m p 76,2-7,5 Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 13.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 12.14
Mžky 60m p 76,2-7,5 Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60m p 76,2-7,5 Glembová Klára 07 AK Run For Fun Bratislava 12.21
Mžky 60m p 76,2-7,5 Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 12.00
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 12.67
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 11.50
Mžky 60m p 76,2-7,5 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 11.45
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 10.20
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 12.53
Mžky 60m p 76,2-7,5 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 12.06
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 11.60
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 11.73
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 12.12
EleH 60 m Belák Matúš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.48
EleH 60 m Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava 10.03
EleH 60 m Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava 10.16
EleH 60 m Ferenčík Dávid 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 09.94
EleH 60 m Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.23
EleH 60 m Hrušovský Matteo 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 60 m Kleštinec Tomáš 10 AK Run For Fun Bratislava 10.61
EleH 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 09.84
EleH 60 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleH 60 m Minčík Nino 10 Naša atletika Bratislava 10.44
EleH 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 09.69
EleH 60 m Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Bratislava 10.41
EleH 60 m Sekot Damian 10 AK Run For Fun Bratislava 10.61
EleH 60 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 09.93
EleH 60 m Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 11.00
EleH 60m p 76,2-7,5 Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Ferenčík Dávid 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 60m p 76,2-7,5 Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 11.78
EleH 60m p 76,2-7,5 Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleH 60m p 76,2-7,5 Hrušovský Matteo 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Kleštinec Tomáš 10 AK Run For Fun Bratislava 12.24
EleH 60m p 76,2-7,5 Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 60m p 76,2-7,5 Minčík Nino 10 Naša atletika Bratislava 12.43
EleH 60m p 76,2-7,5 Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 60m p 76,2-7,5 Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Bratislava 11.76
EleH 60m p 76,2-7,5 Sekot Damian 10 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60m p 76,2-7,5 Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Anderson Thomas 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.46
Nžci 60 m Drobena Alex 08 Lesky´s runners
Nžci 60 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 09.21
Nžci 60 m Gajdár Lukáš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Haberland Gregor 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Bratislava 09.80
Nžci 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 10.99
Nžci 60 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 10.25
Nžci 60 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 09.54
Nžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.61
Nžci 60 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava 09.48
Nžci 60 m Krútel Marko 10 Lesky´s runners 10.47
Nžci 60 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.90
Nžci 60 m Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.91
Nžci 60 m Mišura Martin 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Oravec Krištof 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 09.50
Nžci 60 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 09.18
Nžci 60 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Nžci 60 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.30
Nžci 60 m Troščák Jaroslav 09 AK Run For Fun Bratislava 09.94
Nžci 60 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 10.05
Nžci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.70
Nžci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 09.38
Nžci 60 m Závodský Samuel 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.80
Nžci 600 m Drobena Alex 08 Lesky´s runners
Nžci 600 m Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Bratislava 2:26.2
Nžci 600 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 2:02.83
Nžci 600 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 1:59.90
Nžci 600 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava 1:54.79
Nžci 600 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 2:02.67
Nžci 600 m Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:05.53
Nžci 600 m Oravec Krištof 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 600 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 2:06.66
Nžci 600 m Straka Nino 08 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:55.84
Nžci 600 m Vrbatovič Vratko 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:09.63
Nžci 600 m Závodský Samuel 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60m p 76,2-7,5 Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 11.06
Nžci 60m p 76,2-7,5 Gajdár Lukáš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60m p 76,2-7,5 Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 11.98
Nžci 60m p 76,2-7,5 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 11.16
Nžci 60m p 76,2-7,5 Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
EleZ 60 m Amrózy Tereza 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.79
EleZ 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.48
EleZ 60 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava 10.43
EleZ 60 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 10.41
EleZ 60 m Kulichová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.43
EleZ 60 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.62
EleZ 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 10.08
EleZ 60 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 10.34
EleZ 60 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ 60 m Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.28
EleZ 60 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.91
EleZ 60m p 76,2-7,5 Amrózy Tereza 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
EleZ 60m p 76,2-7,5 Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 11.21
EleZ 60m p 76,2-7,5 Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60m p 76,2-7,5 Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60m p 76,2-7,5 Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 60m p 76,2-7,5 Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 09.57
Nžky 60 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 11.17
Nžky 60 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava 09.40
Nžky 60 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 10.38
Nžky 60 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.40
Nžky 60 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 10.33
Nžky 60 m Janečková Ela 09 Atletický klub AC Malacky 10.14
Nžky 60 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 60 m Konečná Mária 09 AK Run For Fun Bratislava 10.17
Nžky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 10.23
Nžky 60 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Krišpinská Amélia 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.13
Nžky 60 m Kurhajcová Nina 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.93
Nžky 60 m Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners
Nžky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 09.89
Nžky 60 m Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.59
Nžky 60 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Rychtáriková Tereza 09 AK Run For Fun Bratislava 10.44
Nžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.62
Nžky 60 m Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners 10.30
Nžky 60 m Štefánková Pavla 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.63
Nžky 60 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.19
Nžky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 09.13
Nžky 800 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners
Nžky 800 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 800 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 800 m Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 800 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 800 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 2:53.16
Nžky 800 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 800 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 800 m Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners
Nžky 60m p 76,2-7,5 Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners (A)
Nžky 60m p 76,2-7,5 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 11.11