<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR veteránov, Nové Zámky, 13. 7. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m 367 Drapák Károly (SVK) 50 AC NOVÉ ZÁMKY 16.00
M 100 m 369 Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 13.76
M 100 m 447 Niko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium Trenčín
M 200 m 446 Gresty Jonathan (GBR) 65 Slávia PU, Prešov 30.25
M 200 m 397 Chovan Pavol (SVK) 71 AK Veterán Bratislava 25.15
M 200 m 371 Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava 26.81
M 200 m 369 Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 29.93
M 200 m 447 Niko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.94
M 400 m 446 Gresty Jonathan (GBR) 65 Slávia PU, Prešov 70.50
M 400 m 397 Chovan Pavol (SVK) 71 AK Veterán Bratislava 56.51
M 400 m 447 Niko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium Trenčín 55.56
M 400 m 387 Staš Marek 86 AK Slávia TU Košice
M 400 m 409 Trosko Tomáš 86 AK Veterán Bratislava 56.82
M 800 m 432 Majerovič Stanislav 79 Atletický klub AC Malacky 2:33.13
M 800 m 383 Stano Milan (SVK) 56 Ak Msk Ziar nad hronom
M 800 m 387 Staš Marek 86 AK Slávia TU Košice 2:12.71
M 1500 m 431 Havlík Michal 77 Atletický klub AC Malacky 4:46.45
M 1500 m 399 Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 05.12 5:12.32
M 1500 m 383 Stano Milan (SVK) 56 Ak Msk Ziar nad Hronom
M 1500 m 409 Trosko Tomáš 86 AK Veterán Bratislava 04.39 4:39.34
M 5000 m 463 Bašovský Jozef (SVK) 44 ZTŠČ Baňa Cígeľ Prievidza
M 5000 m 391 Dubašák Jozef 77 AK Steeple Poprad
M 5000 m 450 Kačáni Peter 83 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M 5000 m 366 Majerčík Peter (SVK) 60 AC Nove Zámky 00:26.30
M 5000 m 383 Stano Milan (SVK) 56 Ak Msk Ziar nad Hronom
M 5000 m 451 Sumerling Štefan 71 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M 5000 m 452 Vidlička Marek 81 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M chôdza 5000 m 385 Belko Milan 46 AK Borský Svätý Jur
M chôdza 5000 m 422 Rizek Milan (SVK) 78 ASK Skalica 20:50.00
M žrď 368 Bajner Miroslav 57 AC Stavbar Nitra
M žrď 392 Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 300
M žrď 389 Vilček Rudolf 43 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M diaľka 433 Móča Ivan 80 Atletický klub Šurany
M guľa 4 kg 401 Meliš Ján (SVK) 46 AK Veterán Bratislava
M guľa 6 kg 439 donoval lubomir (SVK) 67 dubnica 13.67
M guľa 6 kg 365 Maďar Róbert (SVK) 66 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 12.56
M guľa 6 kg 458 Osadský Jozef 62 TJ Orava Dolný Kubín
M guľa 7,26 kg 420 Jaroslav Smělý 71 ASK Lovosice 12.93
M disk 1 kg 449 Machata Miroslav (SVK) 41 StavbárNitra 22.00
M disk 1 kg 403 Nekoranec Pavol 55 AK Veterán Bratislava 37.77
M disk 1,5 kg 365 Maďar Róbert (SVK) 66 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 40.49
M disk 1,5 kg 458 Osadský Jozef 62 TJ Orava Dolný Kubín
M disk 2 kg 392 Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica
M disk 2 kg 421 Smělý Jaroslav 71 ASK Lovosice 45.18
M kladivo 6 kg 458 Osadský Jozef 62 TJ Orava Dolný Kubín
M oštep 500 g 448 Machata Miroslav (SVK) 41 Stavbár Nitra 21.00
M oštep 700 g 441 Kiss Pál (HUN) 60 HÓDIÁK SE 45.00
M oštep 800 g 445 Tkáč Robert 74 Naša atletika
V 100 m 427 Binka Roman 74 Atletický club Nové Zámky
V 100 m 402 Mokrý Vladimír 38 AK Veterán Bratislava
V 100 m 459 Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín 12.1
V 100 m 416 Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 12.34
V 100 m 430 Štanga Pavol 53 Atletický club Nové Zámky
V 100 m 419 Švec František 58 AO TJ Slávia STU Bratislava
V 100 m 453 Výbošťok Vladimír 47 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.16
V 200 m 427 Binka Roman 74 Atletický club Nové Zámky 26.16
V 200 m 394 Bori Ján 73 AK Veterán Bratislava
V 200 m 416 Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 25.35
V 200 m 453 Výbošťok Vladimír 47 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32.71
V 400 m 456 Bobrík Martin 76 TJ Orava Dolný Kubín 61.47
V 400 m 394 Bori Ján 73 AK Veterán Bratislava
V 400 m 395 Čačík Miroslav 78 AK Veterán Bratislava 66.66
V 400 m 404 Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 62.62 65.17
V 400 m 405 Sadloň Michal 78 AK Veterán Bratislava 71.14 71.14
V 400 m 406 Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 71.71 71.71
V 400 m 407 Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 60.29 60.29
V 400 m 410 Žember Ondrej 81 AK Veterán Bratislava 66.23 75.67
V 800 m 456 Bobrík Martin 76 TJ Orava Dolný Kubín
V 800 m 405 Sadloň Michal 78 AK Veterán Bratislava
V 800 m 407 Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 02.14 2:13.44
V 800 m 410 Žember Ondrej 81 AK Veterán Bratislava 02.49 2:49.05
V 1500 m 404 Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 04.45 4:45.17
V 1500 m 408 Teixeira Pedro 78 AK Veterán Bratislava 05.02 5:05.87
V 1500 m 442 Zsoldos Imre 51 Kecskeméti FS DSE 05.55
V 5000 m 395 Čačík Miroslav 78 AK Veterán Bratislava 17.36 17:38.36
V 5000 m 400 Likavský Peter 62 AK Veterán Bratislava 20.25
V 5000 m 406 Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 19.52 19:52.05
V 80 m pr. 76,2 393 Beliansky Milan 44 AK Veterán Bratislava 14.43
V chôdza 5000 m 384 Baďura Jozef 55 AK Borský Svätý Jur
V chôdza 5000 m 425 Ruzzier Fabio 53 Atletica Master Trieste - ITA 29.30
V chôdza 5000 m 386 Záhončík Ján 65 AK Borský Svätý Jur
V výška 436 Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 160
V výška 377 Koralka Miroslav 82 AK Mostáreň Brezno
V výška 423 Mazzi Alberto 61 Atletica Master Trieste - ITA 01.40
V výška 402 Mokrý Vladimír 38 AK Veterán Bratislava 115
V výška 459 Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín 175
V výška 460 Sládek Peter 57 TJ Orava Dolný Kubín 150
V žrď 423 Mazzi Alberto 61 Atletica Master Trieste - ITA 02.60
V diaľka 394 Bori Ján 73 AK Veterán Bratislava
V diaľka 436 Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 510
V diaľka 377 Koralka Miroslav 82 AK Mostáreň Brezno
V diaľka 402 Mokrý Vladimír 38 AK Veterán Bratislava 331
V diaľka 459 Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín 525
V diaľka 416 Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 571
V diaľka 430 Štanga Pavol 53 Atletický club Nové Zámky 332
V trojskok 436 Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina
V trojskok 373 Gruĺa Marian 57 AK Danica Zvolen
V trojskok 396 Hurai Vratislav 56 AK Veterán Bratislava
V guľa 4 kg 398 Komínek Peter 49 AK Veterán Bratislava
V guľa 4 kg 453 Výbošťok Vladimír 47 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
V guľa 4 kg 438 Zlocha Stanislav 46 Bežecký klub Lysá pod Makytou 10.63
V guľa 5 kg 424 Romano Alessio 55 Atletica Master Trieste - ITA 09.15
V guľa 5 kg 426 Tremul Giorgio 55 Atletica Master Trieste - ITA 10.20
V guľa 6 kg 435 Andel Ľuboš 65 Atletický oddiel Žilina
V guľa 7,26 kg 370 Bachratý Roman 69 AK AŠK Slávia Trnava
V guľa 7,26 kg 388 Vida Roman 69 AK Slávia UK Bratislava 12.16
V disk 1 kg 457 Lupák Jaroslav 50 TJ Orava Dolný Kubín 36.16
V disk 1 kg 424 Romano Alessio 55 Atletica Master Trieste - ITA 30.24
V disk 1 kg 425 Ruzzier Fabio 53 Atletica Master Trieste - ITA 27.50
V disk 1 kg 460 Sládek Peter 57 TJ Orava Dolný Kubín
V disk 1 kg 426 Tremul Giorgio 55 Atletica Master Trieste - ITA 39.40
V disk 1 kg 438 Zlocha Stanislav 46 Bežecký klub Lysá pod Makytou 28.25
V disk 1,5 kg 429 Matušík Adrián 80 Atletický club Nové Zámky
V disk 2 kg 429 Matušík Adrián 80 Atletický club Nové Zámky 49.91
V disk 2 kg 388 Vida Roman 69 AK Slávia UK Bratislava 35.31
V kladivo 4 kg 398 Komínek Peter 49 AK Veterán Bratislava
V kladivo 5 kg 457 Lupák Jaroslav 50 TJ Orava Dolný Kubín 32.06
V kladivo 7,26 kg 370 Bachratý Roman 69 AK AŠK Slávia Trnava
V oštep 500 g 373 Gruĺa Marian 57 AK Danica Zvolen
V oštep 500 g 398 Komínek Peter 49 AK Veterán Bratislava
V oštep 500 g 438 Zlocha Stanislav 46 Bežecký klub Lysá pod Makytou 28.61
V oštep 600 g 457 Lupák Jaroslav 50 TJ Orava Dolný Kubín
V oštep 600 g 425 Ruzzier Fabio 53 Atletica Master Trieste - ITA 29.82
V oštep 600 g 460 Sládek Peter 57 TJ Orava Dolný Kubín
V oštep 700 g 435 Andel Ľuboš 65 Atletický oddiel Žilina
V oštep 800 g 428 Čerešňa Miroslav 79 Atletický club Nové Zámky 23.32
Ž 100 m 418 Vanková Silvia (SVK) 73 Akademik TU Košice 14.73
Ž 200 m 418 Vanková Silvia (SVK) 73 Akademik TU Košice 30.31
Ž 400 m 390 Šamudovská Martina 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 800 m 390 Šamudovská Martina 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.56
Ž guľa 4 kg 454 Halmová Annemary 46 TJ Družba Piešťany
Ž kladivo 4 kg 462 Longauerová Jarmila 50 TJ Veterán klub Banská Bystrica
Vky disk 0,75 kg 374 Hradecká Oľga 43 AK Danica Zvolen
Vky disk 0,75 kg 417 Poláková Eva 44 Akademik TU Košice 21.70
Vky 100 m 378 Alexová Andrea 78 AK Mostáreň Brezno
Vky 100 m 379 Chrenová Jana 64 AK Mostáreň Brezno
Vky 100 m 437 Kučeráková Marta 73 Atletický oddiel Žilina
Vky 100 m 381 Medveďová Monika 72 AK Mostáreň Brezno
Vky 200 m 379 Chrenová Jana 64 AK Mostáreň Brezno
Vky 200 m 437 Kučeráková Marta 73 Atletický oddiel Žilina
Vky 400 m 411 Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava 71.23
Vky 400 m 376 Blattner Terézia 61 AK Maratón Rožňava 79.01
Vky 400 m 412 Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava 72.32
Vky 400 m 413 Ješíková Miroslava 79 AK Veterán Bratislava 01.15
Vky 400 m 443 Marcibálová Mária 34 Klub Kysuckého maratónu Čadca
Vky 800 m 378 Alexová Andrea 78 AK Mostáreň Brezno
Vky 800 m 376 Blattner Terézia 61 AK Maratón Rožňava 2:59.37
Vky 800 m 414 Klačanová Lucia 73 AK Veterán Bratislava 02.46
Vky 800 m 443 Marcibálová Mária 34 Klub Kysuckého maratónu Čadca
Vky 1500 m 411 Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava 05.23 5:30.89
Vky 1500 m 381 Medveďová Monika 72 AK Mostáreň Brezno
Vky 1500 m 444 Oszlányi Reka 78 MAC Hungary 05.03
Vky 1500 m 434 Takáčová Danica 65 Atletický klub ZZO Čadca
Vky 5000 m 412 Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava 21.05
Vky 5000 m 372 Genčurová Jana 74 AK AŠK Slávia Trnava
Vky 5000 m 413 Ješíková Miroslava 79 AK Veterán Bratislava 21.15
Vky 5000 m 415 Petrjánošová Silvia 80 AK Veterán Bratislava 20.47
Vky 80 m pr. 68,6 455 Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany
Vky výška 455 Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany
Vky guľa 2 kg 374 Hradecká Oľga 43 AK Danica Zvolen 06.67
Vky guľa 2 kg 417 Poláková Eva 44 Akademik TU Košice
Vky guľa 3 kg 380 Ilavská Jana 69 AK Mostáreň Brezno
Vky guľa 3 kg 455 Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany
Vky guľa 3 kg 382 Zelenčíková Viera 57 AK Mostáreň Brezno
Vky disk 1 kg 461 Marettová Katarína 75 TJ Orava Dolný Kubín 29.65
Vky disk 1 kg 375 Sokolíková Danica 46 AK Danica Zvolen 16.22
Vky disk 1 kg 440 Tarnócai Éva 63 FTC 24.42
Vky kladivo 2 kg 374 Hradecká Oľga 43 AK Danica Zvolen 27.83
Vky kladivo 3 kg 375 Sokolíková Danica 46 AK Danica Zvolen 22.47
Vky kladivo 4 kg 461 Marettová Katarína 75 TJ Orava Dolný Kubín 39.21
Vky oštep 500 g 440 Tarnócai Éva 63 FTC 27.59
Vky oštep 600 g 461 Marettová Katarína 75 TJ Orava Dolný Kubín 31.01