<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Atletický míting pre prípravky atletických klubov VsAZ, Michalovce, 8. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Nžci 60 m Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 09.53
Nžci 60 m Barkai Enriko 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Bogár Jozef 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Braššo Michal 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Cerula Dávid 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Coranič Matúš 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Činčár František 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Dido Martin 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Dlugoš Marco 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Falatko Daniel 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Gaži Dominik 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Gejguš Jakub 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Havrila Kevin 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Holan Noem 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžci 60 m Hönsch Samuel 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Horváth Róbert 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Hreňko Jakub 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Hreščo Jakub 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Hrico Zoltán 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Kaliňák Samuel 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Kolesár Samuel 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Mertén Kristián 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Nemčík Dávid 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Pandoščák Dávid 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Paulína Gabriel 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Petrovčín Matias 10 1.Atletický klub Humenné
Nžci 60 m Pillár Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Rosinský Alex 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Sidor Richard 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Soták Michal 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Strmeň Jakub 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Sýkora Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Šiba Kristián 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Tereska Adam 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Tereska Kareem 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Tkáč Teo 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Tokár Adam 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Tudja Matúš 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Uhrín Martin 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Varkonda Marek Sebastián 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Vinc David 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Volčko Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Bahounek Martin 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Cingeľ Tobias 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Havrila Kevin 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Hoľan Alex 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Horváth Róbert 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Kaliňák Samuel 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Kočiš Marek 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Kononenko Alex 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Laporčák Matúš 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Lauf Leonard 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Midlík Juraj 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Miker Michal 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Palka-Jusko Nicolas 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Pestúch Nikolas 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Petrovčín Matias 10 1.Atletický klub Humenné
Nžci 600 m Pillár Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Rosinský Alex 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Schmidt Simon 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Strmeň Jakub 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Sýkora Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Šimko Matej 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Tokár Adam 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Vinc David 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Volčko Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 29.53
Nžci kriket Bogár Jozef 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Braššo Michal 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Brhlík Timotej 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Cerula Dávid 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Coranič Matúš 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Činčár František 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Demko Dávid 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Dlugoš Marco 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Falatko Daniel 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Fejko Martin 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Gaži Dominik 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Holan Noem 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžci kriket Hönsch Samuel 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Kaliňák Samuel 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Kolesár Samuel 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Laporčák Matúš 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Mertén Kristián 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Palka-Jusko Nicolas 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Pandoščák Dávid 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Petrovčín Matias 10 1.Atletický klub Humenné
Nžci kriket Pillár Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Sokira Christopher 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Soták Michal 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Šiba Kristián 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Tereska Adam 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Tereska Kareem 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Volčko Oliver 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Dzurina Jakub 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Lešňanský Patrik 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Muňo Ján 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Pado Martin 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Pivarník Martin 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Polák Nikolas 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Sidor Richard 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Sýkora Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Tobias Ivan 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci Medicinbal 1kg Bahounek Martin 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Barkai Enriko 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Brhlík Timotej 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Cingeľ Tobias 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Demko Dávid 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Horváth Simon 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Hostovičák Adrian 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Hreňko Jakub 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Hreščo Jakub 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Hurčík Richard 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Kapura Miloš 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Kirnag Adam 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Korba Boris 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Lauf Leonard 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci Medicinbal 1kg Marcin Marek 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Midlík Juraj 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Nemčík Dávid 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci Medicinbal 1kg Remenyi Jakub 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Rinik Filip 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Sokira Christopher 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Strmeň Jakub 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Šiba Kristián 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci Medicinbal 1kg Šimko Matej 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Tokár Adam 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci Medicinbal 1kg Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Babjaková Alžbeta 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Babjáková Ema 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Baranová Kiara 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Blahutová Klára 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Bogárova Xénia 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Činčárová Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Frankovičová Nikola 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Gombitová Nuemi 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Kacinová Viktória 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Klimová Michaela 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Kolesárová Žofia 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Majchráková Simona 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Matejová Sophia 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Matta Melanija 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Miňová Emma 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Nemčíková Simona 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné
Nžky 60 m Pauliková Liana 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Poláková Zuzana 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Popiková Bianka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Rovňáková Sára 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.46
Nžky 60 m Serenčková Nina 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Stričiková Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Surmiaková Ivana 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Tamášová Emma 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Bali-Jenčíková Ivana 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 600 m Brhlíková Simona 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Čermáková Noemi Sofia 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Frankovičová Nikola 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 600 m Gombitová Nuemi 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Hromyová Barbora 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 600 m Kacinová Viktória 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Kolesárová Žofia 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Kudelková Nina 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Luppi Natália 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Matta Melanija 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné
Nžky 600 m Rebrešová Alexandra 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Stašková Laura 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Surmiaková Ivana 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 600 m Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky kriket Babjáková Ema 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Baranová Kiara 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Barkaiová Laura 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Blahutová Klára 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Frankovičová Nikola 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky kriket Kaloková Laura 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Keinath Olívia 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky kriket Klimová Michaela 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Majchráková Simona 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Marcinová Ria 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Matejová Sophia 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Matta Melanija 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Nemčíková Simona 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné
Nžky kriket Poláková Zuzana 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky kriket Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky kriket Serenčková Nina 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Serenčková Sára 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Smaržíková Timea 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Stričiková Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Stripaiová Miriama 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky kriket Širochmanová Lívia 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 4 x 60 m kluby Babjáková Ema 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Bogárova Xénia 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Chromá Agnesa 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Janáková Michaela 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Kicová Dominika 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Malárová Diana 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Poláková Zuzana 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Tokárová Melánia 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Višňovská Emily 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)
Nžky Medicinbal 1kg Bali-Jenčíková Ivana 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Barkaiová Laura 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky Medicinbal 1kg Brhlíková Simona 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Čermáková Noemi Sofia 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Činčárová Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Koščová Lea 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Kováčová Mária 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Kudelková Nina 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Kuročková Soňa 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Popiková Bianka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Rebrešová Alexandra 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Serenčková Sára 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Stašková Laura 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Stričiková Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky Medicinbal 1kg Tkáčová Monika 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky Medicinbal 1kg Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce