<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo M-SsAZ juniorov, dorastu a mladšieho žiactva, Dubnica nad Váhom, 8. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J 100 m Machovec Jakub 01 CVČ Liptovský Mikuláš
J 200 m Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin 24.13
J 200 m Machovec Jakub 01 CVČ Liptovský Mikuláš 24.20
J 400 m Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin 53.63
J diaľka Harant Patrik 01 AO Olympia Považská Bystrica 603
J guľa 6 kg Harant Andrej 01 AO Olympia Považská Bystrica 08.91
J disk 1,75 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 29.37
J kladivo 6 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 27.83
J oštep 800 g Harant Andrej 01 AO Olympia Považská Bystrica 45.09
J oštep 800 g Harant Patrik 01 AO Olympia Považská Bystrica 35.56
Dci 100 m Adam Alex 03 MAC REDOX Lučenec (A) 13.51
Dci 100 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 12.39
Dci 100 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.90
Dci 100 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.42
Dci 100 m Dzuruš Martin 03 BŠK Banská Bystrica 12.24
Dci 100 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 100 m Horváth Adrian 04 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci 100 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 14.81
Dci 100 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 14.33
Dci 100 m Nečeda Marián 02 Atletický klub ZZO Čadca 13.99
Dci 100 m Poltársky Dušan 04 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci 100 m Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 12.91
Dci 100 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 12.27
Dci 100 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 11.69
Dci 200 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina
Dci 200 m Biblyák Martin 03 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci 200 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 29.88
Dci 200 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 23.90
Dci 200 m Golian Šimon 05 MAC REDOX Lučenec (A) 27.34
Dci 200 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 200 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 30.83
Dci 200 m Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 23.45
Dci 200 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 27.76
Dci 200 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 26.04
Dci 200 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 26.55
Dci 200 m Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci 200 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 25.26
Dci 200 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 23.79
Dci 200 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.10
Dci 400 m Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 58.42
Dci 400 m Knor Martin 02 Atletický klub ZTS Martin
Dci 400 m Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom 60.22
Dci 400 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 57.59
Dci 400 m Nečeda Marián 02 Atletický klub ZZO Čadca 62.59
Dci 400 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci 400 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 56.39
Dci 400 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno
Dci 400 m Poltársky Dušan 04 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci 400 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci 400 m Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec (A) 54.60
Dci 800 m Adam Alex 03 MAC REDOX Lučenec (A) 2:18.04
Dci 800 m Biblyák Martin 03 MAC REDOX Lučenec (A) 2:22.87
Dci 800 m Fajfer Patrik 02 BŠK Banská Bystrica
Dci 800 m Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 2:31.21
Dci 800 m Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:41.75
Dci 800 m Knor Martin 02 Atletický klub ZTS Martin
Dci 800 m Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:10.04
Dci 800 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 2:21.34
Dci 800 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 2:06.13
Dci 800 m Mitaš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 800 m Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 2:29.64
Dci 800 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 2:20.35
Dci 110 m pr. 91,4 Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica 20.33
Dci 110 m pr. 91,4 Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec (A) 22.64
Dci 110 m pr. 91,4 Golian Šimon 05 MAC REDOX Lučenec (A) 21.18
Dci 110 m pr. 91,4 Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 110 m pr. 91,4 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.63
Dci 110 m pr. 91,4 Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 14.74
Dci 110 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 17.24
Dci 110 m pr. 91,4 Slovenčiak Martin 04 MAC REDOX Lučenec (A) 21.84
Dci 300 m pr. 83,8 Horváth Adrian 04 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci 300 m pr. 83,8 Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 300 m pr. 83,8 Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 300 m pr. 83,8 Piaček Matúš 03 AO Olympia Považská Bystrica 55.22
Dci 300 m pr. 83,8 Randa Patrik 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 300 m pr. 83,8 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 44.65
Dci 300 m pr. 83,8 Slovenčiak Martin 04 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci 300 m pr. 83,8 Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci chôdza 3000 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 14:20.72
Dci chôdza 3000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 14:54.18
Dci výška Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 180
Dci výška Piaček Matúš 03 AO Olympia Považská Bystrica 155
Dci výška Poltársky Dušan 04 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci výška Randa Patrik 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dci výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec (A) 185
Dci diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 602
Dci diaľka Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 504
Dci diaľka Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec (A) 447
Dci diaľka Golian Šimon 05 MAC REDOX Lučenec (A) 523
Dci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 618
Dci diaľka Horváth Adrian 04 MAC REDOX Lučenec (A) 476
Dci diaľka Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 594
Dci diaľka Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 431
Dci diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec (A) 450
Dci trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 12.48
Dci guľa 5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 13.16
Dci guľa 5 kg Dudr Rastislav 03 AO Olympia Považská Bystrica 07.05
Dci guľa 5 kg Ďurik Ľubomír 04 MAC REDOX Lučenec (A) 08.78
Dci guľa 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.43
Dci guľa 5 kg Mitter Martin 02 MAC REDOX Lučenec (A) 09.08
Dci guľa 5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 09.96
Dci guľa 5 kg Panza David 05 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci guľa 5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 13.01
Dci guľa 5 kg Turčan Marco 04 AC Victoria Turany nad Váhom 11.07
Dci disk 1,5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci disk 1,5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 29.36
Dci disk 1,5 kg Dudr Rastislav 03 AO Olympia Považská Bystrica 14.52
Dci disk 1,5 kg Ďurik Ľubomír 04 MAC REDOX Lučenec (A) 21.00
Dci disk 1,5 kg Fajfer Patrik 02 BŠK Banská Bystrica 27.95
Dci disk 1,5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 13.03
Dci disk 1,5 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.88
Dci disk 1,5 kg Michalec Igor 03 AO Olympia Považská Bystrica 22.30
Dci disk 1,5 kg Mitter Martin 02 MAC REDOX Lučenec (A) 24.26
Dci disk 1,5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 24.10
Dci disk 1,5 kg Panza David 05 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci disk 1,5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 30.69
Dci kladivo 5 kg Dudr Rastislav 03 AO Olympia Považská Bystrica 16.28
Dci kladivo 5 kg Ďurik Ľubomír 04 MAC REDOX Lučenec (A) 22.94
Dci kladivo 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 20.35
Dci kladivo 5 kg Michalec Igor 03 AO Olympia Považská Bystrica 21.63
Dci kladivo 5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 29.72
Dci kladivo 5 kg Panza David 05 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci kladivo 5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 33.94
Dci kladivo 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci oštep 700 g Adam Alex 03 MAC REDOX Lučenec (A)
Dci oštep 700 g Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica 26.06
Dci oštep 700 g Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 28.73
Dci oštep 700 g Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 17.71
Dci oštep 700 g Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.93
Dci oštep 700 g Mitaš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 12.55
Dci oštep 700 g Mitter Martin 02 MAC REDOX Lučenec (A) 32.52
Dci oštep 700 g Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 34.83
Dci 4 x 100 m kluby Dzuruš Martin 03 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Fajfer Patrik 02 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Dci 4 x 100 m kluby Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Mžci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 09.00
Mžci 60 m Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 08.50
Mžci 60 m Čeman Martin Peter 07 MAC REDOX Lučenec (A) 09.74
Mžci 60 m Čeman Matej Pavol 07 MAC REDOX Lučenec (A) 10.09
Mžci 60 m Dag Kadir 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.57
Mžci 60 m Fehérvari Nikolas 06 MAC REDOX Lučenec (A) 10.90
Mžci 60 m Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.25
Mžci 60 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina 09.27
Mžci 60 m Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica 09.83
Mžci 60 m Hajtol Ladislav 06 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci 60 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.90
Mžci 60 m Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin 08.82
Mžci 60 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.87
Mžci 60 m Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina 09.68
Mžci 60 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 09.88
Mžci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 08.70
Mžci 60 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.53
Mžci 60 m Pirošík Stanislav 09 Atletický oddiel Žilina
Mžci 60 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.21
Mžci 60 m Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica 10.52
Mžci 60 m Varšo Michal 07 MAC REDOX Lučenec (A) 08.72
Mžci 60 m Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.27
Mžci 150 m Balážik Marek 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.67
Mžci 150 m Bartoš Richard 07 AK Mostáreň Brezno 26.8
Mžci 150 m Dančo Lucian 07 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci 150 m Galamb Dávid 06 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci 150 m Genšor Samuel 07 Atletický klub ZTS Martin 24.12
Mžci 150 m Goč Matúš 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 150 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 21.55
Mžci 150 m Jankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS Martin 21.60
Mžci 150 m Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 22.71
Mžci 150 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 24.56
Mžci 150 m Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica 23.76
Mžci 150 m Levčík Jakub 06 MAC REDOX Lučenec (A) 22.33
Mžci 150 m Malovec Ondrej 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 27.46
Mžci 150 m Méri Marian 07 MAC REDOX Lučenec (A) 24.19
Mžci 150 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.20
Mžci 150 m Rybárik Alexej 07 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci 150 m Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m Sabol Teo 06 Atletický oddiel Žilina
Mžci 150 m Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 22.83
Mžci 150 m Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 22.15
Mžci 150 m Tatár Alexander 07 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci 150 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 24.07
Mžci 150 m Vizváry Ladislav 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.44
Mžci 600 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci 600 m Gaži Ján 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:56.98
Mžci 600 m Genšor Samuel 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 600 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina 2:09.92
Mžci 600 m Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica 2:12.84
Mžci 600 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 2:00.65
Mžci 600 m Jankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS Martin 1:54.75
Mžci 600 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 2:03.26
Mžci 600 m Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina 2:13.00
Mžci 600 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:53.88
Mžci 600 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 2:10.72
Mžci 600 m Lešňovský Jaroslav, Ju 07 TJ Orava Dolný Kubín 2:05.42
Mžci 600 m Malovec Ondrej 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:16.93
Mžci 600 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:17.16
Mžci 600 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 2:02.16
Mžci 600 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 2:03.67
Mžci 600 m Pirošík Stanislav 09 Atletický oddiel Žilina
Mžci 600 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:00.06
Mžci 600 m Rybárik Alexej 07 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci 600 m Sabol Teo 06 Atletický oddiel Žilina 2:06.46
Mžci 600 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:59.15
Mžci 600 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 1:47.55
Mžci 600 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 2:11.93
Mžci 600 m Viglaský Miloslav 07 CVČ Liptovský Mikuláš 2:17.89
Mžci 1500 m Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 5:39.11
Mžci 1500 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 5:53.38
Mžci 1500 m Lacko Michal 06 MAC REDOX Lučenec (A) 5:35.96
Mžci 1500 m Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 5:43.68
Mžci 1500 m Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica 6:03.76
Mžci 1500 m Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom 5:42.75
Mžci 1500 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 5:45.05
Mžci 1500 m Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 5:54.59
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 12.17
Mžci 60m p 76,2-7,5 Goč Matúš 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 60m p 76,2-7,5 Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 10.91
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 60m p 76,2-7,5 Lacko Michal 06 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci 60m p 76,2-7,5 Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 13.58
Mžci 60m p 76,2-7,5 Méri Marian 07 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci 60m p 76,2-7,5 Mikita Matej 06 CVČ Liptovský Mikuláš 14.16
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica 12.67
Mžci 60m p 76,2-7,5 Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica 13.17
Mžci 60m p 76,2-7,5 Vanzal Miroslav 07 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci 60m p 76,2-7,5 Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 12.72
Mžci chôdza 2000 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci chôdza 2000 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 13:50.44
Mžci chôdza 2000 m Krištof Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 14:07.22
Mžci chôdza 2000 m Viglaský Miloslav 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci výška Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 136
Mžci výška Dančo Lucian 07 MAC REDOX Lučenec (A) 130
Mžci výška Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 130
Mžci výška Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 140
Mžci výška Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 135
Mžci výška Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Méri Marian 07 MAC REDOX Lučenec (A) 130
Mžci výška Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci výška Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 131
Mžci výška Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 125
Mžci výška Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Bašo Matej 07 AO Olympia Považská Bystrica 350
Mžci diaľka Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 265
Mžci diaľka Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 314
Mžci diaľka Gaži Ján 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 378
Mžci diaľka Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 395
Mžci diaľka Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 371
Mžci diaľka Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec (A) 413
Mžci diaľka Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 449
Mžci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 407
Mžci diaľka Lacko Michal 06 MAC REDOX Lučenec (A) 408
Mžci diaľka Lešňovský Jaroslav, Ju 07 TJ Orava Dolný Kubín 438
Mžci diaľka Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 450
Mžci diaľka Mikita Matej 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci diaľka Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 363
Mžci diaľka Vanzal Miroslav 07 MAC REDOX Lučenec (A) 390
Mžci guľa 3 kg Galamb Dávid 06 MAC REDOX Lučenec (A) 06.07
Mžci guľa 3 kg Hajtol Ladislav 06 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci guľa 3 kg Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec (A) 04.93
Mžci guľa 3 kg Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica 07.51
Mžci guľa 3 kg Mikita Matej 06 CVČ Liptovský Mikuláš 06.30
Mžci guľa 3 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Slezák Nicolas 06 MŠk Žiar nad Hronom 07.21
Mžci kriket Balážik Marek 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 31.45
Mžci kriket Bartoš Richard 07 AK Mostáreň Brezno 19.84
Mžci kriket Bašo Matej 07 AO Olympia Považská Bystrica 18.58
Mžci kriket Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14.14
Mžci kriket Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 36.33
Mžci kriket Čeman Martin Peter 07 MAC REDOX Lučenec (A) 49.26
Mžci kriket Čeman Matej Pavol 07 MAC REDOX Lučenec (A) 47.56
Mžci kriket Dag Kadir 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 16.71
Mžci kriket Fehérvari Nikolas 06 MAC REDOX Lučenec (A) 42.88
Mžci kriket Gaži Ján 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 21.56
Mžci kriket Goč Matúš 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci kriket Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 33.88
Mžci kriket Krištof Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 26.53
Mžci kriket Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 31.95
Mžci kriket Lešňovský Jaroslav, Ju 07 TJ Orava Dolný Kubín 60.10
Mžci kriket Levčík Jakub 06 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci kriket Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica 50.22
Mžci kriket Rybárik Alexej 07 MAC REDOX Lučenec (A) 22.78
Mžci kriket Tatár Alexander 07 MAC REDOX Lučenec (A) 40.01
Mžci kriket Vanzal Miroslav 07 MAC REDOX Lučenec (A) 38.13
Mžci kriket Varšo Michal 07 MAC REDOX Lučenec (A) 42.66
Mžci kriket Vizváry Ladislav 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 36.47
Mžci 4 x 60 m kluby Bašo Matej 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Fehérvari Nikolas 06 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Gregor Lukáš 08 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica
Jky 100 m Jašurková Sára 01 Atletický klub ZZO Čadca
Jky 100 m Kuricová Veronika 00 Atletický klub ZZO Čadca 14.15
Jky 200 m Gloncová Patrícia 01 Atletický klub ZTS Martin 30.10
Jky 400 m Gloncová Patrícia 01 Atletický klub ZTS Martin 72.01
Jky 400 m Jašurková Sára 01 Atletický klub ZZO Čadca 66.77
Jky 400 m Šprláková Veronika 00 Atletický klub ZZO Čadca 70.75
Jky 100 m pr. 83,8 Remišová Martina 01 Atletický oddiel Žilina 17.78
Jky 300 m pr. 76,2 Remišová Martina 01 Atletický oddiel Žilina
Jky diaľka Kuricová Veronika 00 Atletický klub ZZO Čadca 453
Jky disk 1 kg Ganobčíková Nikola 01 TJ Orava Dolný Kubín 28.68
Jky kladivo 4 kg Ganobčíková Nikola 01 TJ Orava Dolný Kubín 37.35
Dky 100 m Bajáková Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 14.14
Dky 100 m Barnáková Lenka 02 AK Mostáreň Brezno 13.54
Dky 100 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.90
Dky 100 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec (B) 13.54
Dky 100 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 13.14
Dky 100 m Dlugošová Estera 05 AC Victoria Turany nad Váhom 15.29
Dky 100 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.39
Dky 100 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 13.32
Dky 100 m Kaliská Barbora 04 AK Mostáreň Brezno
Dky 100 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 14.15
Dky 100 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.26
Dky 100 m Magicová Veronika 04 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky 100 m Melová Emília 02 Atletický oddiel Žilina 14.25
Dky 100 m Nochtová Bianka 03 Atletický oddiel Žilina 14.02
Dky 100 m Ondričková Viktória 04 AO Olympia Považská Bystrica 14.13
Dky 100 m Politzerová Alexandra 03 AO Olympia Považská Bystrica 15.45
Dky 100 m Ptáčinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100 m Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec (A) 14.62
Dky 100 m Schwarzová Simona 05 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky 100 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 14.39
Dky 100 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.16
Dky 100 m Turičíková Mária 03 AO Olympia Považská Bystrica 13.08
Dky 100 m Ufrlová Janette 05 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky 100 m Vyšlanová Vanda 03 Atletický klub ZZO Čadca 15.17
Dky 200 m Bajáková Petra 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 200 m Barnáková Lenka 02 AK Mostáreň Brezno 27.71
Dky 200 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 29.73
Dky 200 m Blažeková Naneta 03 Atletický klub ZTS Martin 28.82
Dky 200 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec (B) 28.69
Dky 200 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 27.10
Dky 200 m Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky 200 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 27.95
Dky 200 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 29.07
Dky 200 m Hroncová Dominika 05 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky 200 m Kaliská Barbora 04 AK Mostáreň Brezno
Dky 200 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 29.50
Dky 200 m Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 28.14
Dky 200 m Magicová Veronika 04 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky 200 m Melová Emília 02 Atletický oddiel Žilina 28.96
Dky 200 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 28.02
Dky 200 m Nochtová Bianka 03 Atletický oddiel Žilina 29.85
Dky 200 m Ondričková Viktória 04 AO Olympia Považská Bystrica 33.00
Dky 200 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 26.62
Dky 200 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 30.40
Dky 200 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno
Dky 200 m Trancygierová Michaela 04 Atletický klub ZTS Martin 32.73
Dky 200 m Turičíková Mária 03 AO Olympia Považská Bystrica 28.07
Dky 200 m Ufrlová Janette 05 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky 200 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 28.21
Dky 400 m Blažeková Naneta 03 Atletický klub ZTS Martin 67.03
Dky 400 m Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec (A) 69.07
Dky 400 m Kotianová Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 400 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 62.07
Dky 400 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 58.49
Dky 400 m Ptáčinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 69.96
Dky 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 66.25
Dky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 67.54
Dky 400 m Želiarová Aneta 05 MŠk Žiar nad Hronom 73.83
Dky 800 m Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec (A) 2:47.40
Dky 800 m Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica 2:51.97
Dky 800 m Benčuríková Alica 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 800 m Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 800 m Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:58.48
Dky 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:50.23
Dky 800 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.34
Dky 800 m Hroncová Dominika 05 MAC REDOX Lučenec (A) 2:54.24
Dky 800 m Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 800 m Kotianová Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 2:29.34
Dky 800 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 3:03.93
Dky 800 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:43.78
Dky 800 m Kuboučíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 2:52.44
Dky 800 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 2:51.45
Dky 800 m Salaiová Lucia 03 MAC REDOX Lučenec (A) 3:17.05
Dky 800 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 2:34.62
Dky 800 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno 2:35.97
Dky 800 m Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 2:32.86
Dky 800 m Vyletelová Klára 03 Atletický klub ZTS Martin 3:05.37
Dky 100m p 76,2-8,5 Bartková Paulína 03 MŠk Žiar nad Hronom 20.37
Dky 100m p 76,2-8,5 Beňová Viktória 03 MŠk Žiar nad Hronom 21.70
Dky 100m p 76,2-8,5 Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica 19.62
Dky 100m p 76,2-8,5 Frianová Karolína 03 CVČ Liptovský Mikuláš 20.97
Dky 100m p 76,2-8,5 Hrončeková Vladimíra 03 MAC REDOX Lučenec (A) 29.23
Dky 100m p 76,2-8,5 Kičinová Tamara 04 MAC REDOX Lučenec (A) 18.26
Dky 100m p 76,2-8,5 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 20.10
Dky 100m p 76,2-8,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 15.84
Dky 100m p 76,2-8,5 Mitterová Katarína 05 MAC REDOX Lučenec (A) 20.92
Dky 100m p 76,2-8,5 Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno
Dky 100m p 76,2-8,5 Ondričková Viktória 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 100m p 76,2-8,5 Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 100m p 76,2-8,5 Politzerová Alexandra 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 100m p 76,2-8,5 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 16.80
Dky 100m p 76,2-8,5 Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno
Dky 300 m pr. 76,2 Bartková Paulína 03 MŠk Žiar nad Hronom 56.38
Dky 300 m pr. 76,2 Beňová Viktória 03 MŠk Žiar nad Hronom 59.36
Dky 300 m pr. 76,2 Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica 58.43
Dky 300 m pr. 76,2 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 300 m pr. 76,2 Frianová Karolína 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 300 m pr. 76,2 Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 300 m pr. 76,2 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 59.69
Dky 300 m pr. 76,2 Kičinová Tamara 04 MAC REDOX Lučenec (A) 59.64
Dky 300 m pr. 76,2 Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 54.28
Dky 300 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 53.06
Dky 300 m pr. 76,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 58.61
Dky 300 m pr. 76,2 Kuboučíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 55.17
Dky 300 m pr. 76,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 54.51
Dky 300 m pr. 76,2 Mitterová Katarína 05 MAC REDOX Lučenec (A) 60.08
Dky 300 m pr. 76,2 Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 61.86
Dky 300 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 49.84
Dky chôdza 3000 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom 17:32.93
Dky chôdza 3000 m Dudová Paulína 03 Atletický klub ZTS Martin 19:50.38
Dky chôdza 3000 m Ďurniková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca 21:47.06
Dky chôdza 3000 m Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 25:48.92
Dky chôdza 3000 m Hubcejová Laura 03 Atletický klub ZTS Martin 17:51.62
Dky chôdza 3000 m Jakušová Nina 03 MŠk Žiar nad Hronom 19:30.89
Dky chôdza 3000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 20:09.07
Dky chôdza 3000 m Kurucová Lenka 02 AO Olympia Považská Bystrica
Dky chôdza 3000 m Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 20:17.19
Dky chôdza 3000 m Zemková Klára 02 Atletický klub ZTS Martin 17:10.42
Dky výška Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec (A) 130
Dky výška Hanicová Lea 04 Atletický klub ZTS Martin 147
Dky výška Hrončeková Vladimíra 03 MAC REDOX Lučenec (A) 140
Dky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 140
Dky výška Kuboučíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 155
Dky výška Magicová Veronika 04 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky výška Maruniaková Zuzana 03 MŠk Žiar nad Hronom 145
Dky výška Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Dky výška Politzerová Alexandra 03 AO Olympia Považská Bystrica 145
Dky výška Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 155
Dky žrď Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 160
Dky diaľka Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 458
Dky diaľka Dlugošová Estera 05 AC Victoria Turany nad Váhom 383
Dky diaľka Frianová Karolína 03 CVČ Liptovský Mikuláš 445
Dky diaľka Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec (A) 504
Dky diaľka Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 476
Dky diaľka Haviarová Katarína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 453
Dky diaľka Hroncová Dominika 05 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky diaľka Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 439
Dky diaľka Jackuliaková Patrícia 04 MAC REDOX Lučenec (A) 405
Dky diaľka Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca 480
Dky diaľka Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 446
Dky diaľka Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 449
Dky diaľka Majerová Kristína 05 AK Mostáreň Brezno 375
Dky diaľka Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno 419
Dky diaľka Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 430
Dky diaľka Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 451
Dky diaľka Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec (A) 466
Dky diaľka Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin 441
Dky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19
Dky guľa 3 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 09.77
Dky guľa 3 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 08.31
Dky guľa 3 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina 08.01
Dky guľa 3 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 09.62
Dky guľa 3 kg Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.93
Dky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec (A) 10.08
Dky guľa 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.55
Dky guľa 3 kg Hollá Kristýna 02 CVČ Liptovský Mikuláš 09.58
Dky guľa 3 kg Hoštáková Daniela 03 AO Olympia Považská Bystrica 07.01
Dky guľa 3 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 10.77
Dky guľa 3 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 11.21
Dky guľa 3 kg Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 11.52
Dky guľa 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.98
Dky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.55
Dky guľa 3 kg Majerová Kristína 05 AK Mostáreň Brezno 06.97
Dky guľa 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.53
Dky guľa 3 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.36
Dky guľa 3 kg Papanová Valentína 02 Atletický oddiel Žilina 10.45
Dky guľa 3 kg Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.59
Dky guľa 3 kg Schwarzová Simona 05 MAC REDOX Lučenec (A) 05.98
Dky guľa 3 kg Tarjányiová Tereza 03 Atletický oddiel Žilina 06.61
Dky guľa 3 kg Vyšlanová Vanda 03 Atletický klub ZZO Čadca 09.01
Dky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 19.03
Dky disk 1 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.76
Dky disk 1 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 23.29
Dky disk 1 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina 18.12
Dky disk 1 kg Danielova Nina 02 MŠk Žiar nad Hronom 12.52
Dky disk 1 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 22.64
Dky disk 1 kg Hollá Kristýna 02 CVČ Liptovský Mikuláš 14.54
Dky disk 1 kg Hoštáková Daniela 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.41
Dky disk 1 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 21.64
Dky disk 1 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 20.51
Dky disk 1 kg Jackuliaková Patrícia 04 MAC REDOX Lučenec (A) 17.85
Dky disk 1 kg Kresáňová Simona 03 AO Olympia Považská Bystrica 22.51
Dky disk 1 kg Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 22.97
Dky disk 1 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 19.50
Dky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.10
Dky disk 1 kg Maceíková Ema 05 AO Olympia Považská Bystrica 15.59
Dky disk 1 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 28.33
Dky disk 1 kg Najdeková Alica 02 Atletický klub ZZO Čadca 19.92
Dky disk 1 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.63
Dky disk 1 kg Papanová Valentína 02 Atletický oddiel Žilina 22.18
Dky disk 1 kg Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 16.21
Dky disk 1 kg Salaiová Lucia 03 MAC REDOX Lučenec (A) 15.68
Dky disk 1 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 21.27
Dky disk 1 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 26.21
Dky kladivo 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 17.57
Dky kladivo 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 18.33
Dky kladivo 3 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 28.07
Dky kladivo 3 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 21.83
Dky kladivo 3 kg Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.74
Dky kladivo 3 kg Danielova Nina 02 MŠk Žiar nad Hronom 23.20
Dky kladivo 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 24.25
Dky kladivo 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 16.12
Dky kladivo 3 kg Hollá Kristýna 02 CVČ Liptovský Mikuláš 20.55
Dky kladivo 3 kg Hoštáková Daniela 03 AO Olympia Považská Bystrica 14.51
Dky kladivo 3 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 19.74
Dky kladivo 3 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 34.96
Dky kladivo 3 kg Jakušová Nina 03 MŠk Žiar nad Hronom 17.34
Dky kladivo 3 kg Kereškényiová Simona 02 TJ Orava Dolný Kubín 40.86
Dky kladivo 3 kg Kresáňová Simona 03 AO Olympia Považská Bystrica 20.67
Dky kladivo 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.60
Dky kladivo 3 kg Maceíková Ema 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.65
Dky kladivo 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 33.41
Dky kladivo 3 kg Najdeková Alica 02 Atletický klub ZZO Čadca 18.80
Dky kladivo 3 kg Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.10
Dky kladivo 3 kg Salaiová Lucia 03 MAC REDOX Lučenec (A) 14.66
Dky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 32.90
Dky kladivo 3 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 24.90
Dky oštep 500 g Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 25.83
Dky oštep 500 g Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica 19.29
Dky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky oštep 500 g Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 22.86
Dky oštep 500 g Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec (A) 20.81
Dky oštep 500 g Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 21.24
Dky oštep 500 g Jackuliaková Patrícia 04 MAC REDOX Lučenec (A) 18.11
Dky oštep 500 g Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 25.49
Dky oštep 500 g Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 23.12
Dky oštep 500 g Krenželová Vanesa 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky oštep 500 g Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 33.83
Dky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.55
Dky oštep 500 g Mešťanová Michaela 03 BŠK Banská Bystrica 28.72
Dky oštep 500 g Najdeková Alica 02 Atletický klub ZZO Čadca 20.78
Dky oštep 500 g Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.37
Dky oštep 500 g Schwarzová Simona 05 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky oštep 500 g Tarjányiová Tereza 03 Atletický oddiel Žilina 17.11
Dky oštep 500 g Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 4 x 100 m kluby Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec (B)
Dky 4 x 100 m kluby Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec (A)
Dky 4 x 100 m kluby Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby Mešťanová Michaela 03 BŠK Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby Nochtová Bianka 03 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 100 m kluby Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 100 m kluby Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 100 m kluby Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžky 60 m Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.17
Mžky 60 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60 m Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
Mžky 60 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 08.91
Mžky 60 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 09.87
Mžky 60 m Bíziková Emily 06 AC Victoria Turany nad Váhom 09.14
Mžky 60 m Čižnárová Viktória 07 AC Victoria Turany nad Váhom
Mžky 60 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 09.14
Mžky 60 m Donovalová Silvia 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.86
Mžky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.71
Mžky 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65
Mžky 60 m Gálová Kristína 07 MAC REDOX Lučenec (A) 08.76
Mžky 60 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.91
Mžky 60 m Holubová Karin 07 AC Victoria Turany nad Váhom
Mžky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.82
Mžky 60 m Jankovičová Sofia 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.23
Mžky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 08.59
Mžky 60 m Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.49
Mžky 60 m Kopačková Sára 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60 m Krainová Kristína 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 10.34
Mžky 60 m Kuncová Karin 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.74
Mžky 60 m Majtáňová Natália 06 AC Victoria Turany nad Váhom 09.48
Mžky 60 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.94
Mžky 60 m Mišíková Ela 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60 m Novosedliaková Zoel 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.80
Mžky 60 m Ondrejíková Laura 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.21
Mžky 60 m Polakovičová Diana 07 MŠk Žiar nad Hronom 10.24
Mžky 60 m Politzerová Vanessa 06 AO Olympia Považská Bystrica 10.17
Mžky 60 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 09.44
Mžky 60 m Reváková Anna 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.13
Mžky 60 m Samulová Tatiana 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.12
Mžky 60 m Slivoňová Vanessa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.14
Mžky 60 m Solíková Timea 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.28
Mžky 60 m Svinčáková Laura 07 AK Mostáreň Brezno 10.11
Mžky 60 m Štefániková Nina 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
Mžky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.13
Mžky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.93
Mžky 60 m Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
Mžky 60 m Visolajská Vivien 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.78
Mžky 60 m Vlčková Monika 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 150 m Adamove Natália 07 MAC REDOX Lučenec 25.52
Mžky 150 m Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 22.58
Mžky 150 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 150 m Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 21.64
Mžky 150 m Dobrocká Bibiana 06 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Haľamová Rebeka 06 AC Victoria Turany nad Váhom 22.57
Mžky 150 m Hlavatá Diana 06 AC Victoria Turany nad Váhom 22.72
Mžky 150 m Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom 23.84
Mžky 150 m Ivanyiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca 24.49
Mžky 150 m Janotová Bianca 06 AC Victoria Turany nad Váhom 23.52
Mžky 150 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 22.13
Mžky 150 m Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 23.15
Mžky 150 m Kováčová Mária 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 23.56
Mžky 150 m Kudryová Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín
Mžky 150 m Kurčíková Simona 07 BŠK Banská Bystrica 24.64
Mžky 150 m Kyzúrová Eva 07 MAC REDOX Lučenec (A) 25.1
Mžky 150 m Lukáčová Eliška 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.43
Mžky 150 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 23.82
Mžky 150 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 22.90
Mžky 150 m Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 23.92
Mžky 150 m Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec (A) 22.87
Mžky 150 m Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 25.06
Mžky 150 m Mišurdová Nela 06 BŠK Banská Bystrica 24.43
Mžky 150 m Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 150 m Petriková Dominika 08 MŠk Žiar nad Hronom 24.72
Mžky 150 m Pirosiková Simona 06 Atletický oddiel Žilina 24.25
Mžky 150 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 20.70
Mžky 150 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 23.56
Mžky 150 m Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 27.14
Mžky 150 m Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 24.40
Mžky 150 m Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno 24.2
Mžky 150 m Žiaková Zuzana 06 AC Victoria Turany nad Váhom 21.44
Mžky 600 m Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 600 m Adamove Natália 07 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:14.99
Mžky 600 m Bíziková Emily 06 AC Victoria Turany nad Váhom 2:11.45
Mžky 600 m Bobaľová Adriana 07 BŠK Banská Bystrica 2:22.30
Mžky 600 m Boboková Ela 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:06.73
Mžky 600 m Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 2:20.46
Mžky 600 m Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:14.38
Mžky 600 m Čižnárová Viktória 07 AC Victoria Turany nad Váhom
Mžky 600 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 2:16.16
Mžky 600 m Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 600 m Holubová Karin 07 AC Victoria Turany nad Váhom 2:32.77
Mžky 600 m Húšťavová Zuzana 06 Atletický klub ZTS Martin 1:58.17
Mžky 600 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 600 m Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:01.97
Mžky 600 m Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 2:03.20
Mžky 600 m Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 1:59.81
Mžky 600 m Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:10.47
Mžky 600 m Kudryová Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 1:59.58
Mžky 600 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 1:57.71
Mžky 600 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 1:59.42
Mžky 600 m Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 600 m Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 2:16.97
Mžky 600 m Novánská Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:01.30
Mžky 600 m Pirosiková Simona 06 Atletický oddiel Žilina 2:14.32
Mžky 600 m Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno 2:31.82
Mžky 600 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 1:47.25
Mžky 600 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 2:00.59
Mžky 600 m Solíková Timea 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:08.09
Mžky 600 m Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň Brezno 2:02.62
Mžky 600 m Tomaníková Ema 07 AO Olympia Považská Bystrica 2:38.16
Mžky 600 m Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno 2:01.87
Mžky 600 m Želiarová Sofia 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:46.20
Mžky 1500 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 1500 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 5:49.39
Mžky 1500 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 1500 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 6:07.63
Mžky 1500 m Krainová Natália 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 1500 m Kuboučíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 5:54.90
Mžky 1500 m Oračková Martina 06 MAC REDOX Lučenec (A) 7:05.70
Mžky 1500 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 6:05.98
Mžky 1500 m Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžky 1500 m Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec 12.56
Mžky 60m p 76,2-7,5 Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 12.49
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 10.66
Mžky 60m p 76,2-7,5 Boboková Ela 07 MŠk Žiar nad Hronom 13.33
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 11.98
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.79
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 11.87
Mžky 60m p 76,2-7,5 Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-7,5 Haľamová Rebeka 06 AC Victoria Turany nad Váhom 11.97
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hlavatá Diana 06 AC Victoria Turany nad Váhom 11.78
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 12.66
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 13.72
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 13.57
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 12.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-7,5 Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec (A) 12.52
Mžky 60m p 76,2-7,5 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.67
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pétryová Alexandra 06 TJ Orava Dolný Kubín
Mžky 60m p 76,2-7,5 Politzerová Vanessa 06 AO Olympia Považská Bystrica 14.21
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 12.98
Mžky 60m p 76,2-7,5 Žiaková Zuzana 06 AC Victoria Turany nad Váhom 10.62
Mžky chôdza 2000 m Berešíková Ema 06 AC Victoria Turany nad Váhom 12:04.10
Mžky chôdza 2000 m Bučková Adelina 06 Atletický klub ZTS Martin
Mžky chôdza 2000 m Dirbáková Vanesa 07 MAC REDOX Lučenec 16:36.09
Mžky chôdza 2000 m Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 11:40.85
Mžky chôdza 2000 m Filušová Silvia 07 AO Olympia Považská Bystrica 15:21.22
Mžky chôdza 2000 m Haschová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 12:16.69
Mžky chôdza 2000 m Kleinová Zoja 07 AC Victoria Turany nad Váhom 14:15.29
Mžky chôdza 2000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 11:49.21
Mžky chôdza 2000 m Marušková Sára 07 MŠk Žiar nad Hronom 13:47.06
Mžky chôdza 2000 m Mojžišová Rebeka 06 AC Victoria Turany nad Váhom 15:09.07
Mžky chôdza 2000 m Pétryová Alexandra 06 TJ Orava Dolný Kubín 13:43.40
Mžky chôdza 2000 m Stašová Nikola 06 TJ Orava Dolný Kubín 14:42.40
Mžky chôdza 2000 m Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 15:06.84
Mžky výška Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 120
Mžky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 150
Mžky výška Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 120
Mžky výška Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 120
Mžky výška Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 135
Mžky výška Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 130
Mžky výška Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 125
Mžky výška Hlavatá Diana 06 AC Victoria Turany nad Váhom 146
Mžky výška Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 125
Mžky výška Janotová Bianca 06 AC Victoria Turany nad Váhom 135
Mžky výška Kuboučíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky výška Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky výška Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 133
Mžky výška Kuncová Karin 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 115
Mžky výška Majtáňová Natália 06 AC Victoria Turany nad Váhom 129
Mžky výška Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 125
Mžky výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 148
Mžky výška Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Mžky výška Mišíková Ela 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky výška Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec (A) 115
Mžky výška Štefániková Nina 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky výška Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 115
Mžky výška Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Mžky výška Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica 118
Mžky výška Žiaková Zuzana 06 AC Victoria Turany nad Váhom 135
Mžky diaľka Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec 370
Mžky diaľka Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 366
Mžky diaľka Berešíková Ema 06 AC Victoria Turany nad Váhom 388
Mžky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 522
Mžky diaľka Bobaľová Adriana 07 BŠK Banská Bystrica 356
Mžky diaľka Brezinová Sandra 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 255
Mžky diaľka Červenková Leona 06 MAC REDOX Lučenec 402
Mžky diaľka Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 395
Mžky diaľka Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 346
Mžky diaľka Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš 330
Mžky diaľka Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 369
Mžky diaľka Gorgoszová Timea 07 Atletický klub ZTS Martin 331
Mžky diaľka Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 367
Mžky diaľka Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 388
Mžky diaľka Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Ivanyiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca 247
Mžky diaľka Kečkéšová Emília 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 429
Mžky diaľka Koníčková Lucia 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 337
Mžky diaľka Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 300
Mžky diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 487
Mžky diaľka Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 306
Mžky diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 517
Mžky diaľka Petriková Dominika 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno 302
Mžky diaľka Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň Brezno 361
Mžky diaľka Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica 378
Mžky guľa 3 kg Berešíková Ema 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Mžky guľa 3 kg Bíziková Emily 06 AC Victoria Turany nad Váhom 05.94
Mžky guľa 3 kg Dirbáková Vanesa 07 MAC REDOX Lučenec 06.93
Mžky guľa 3 kg Gálová Kristína 07 MAC REDOX Lučenec (A) 07.20
Mžky guľa 3 kg Haľamová Rebeka 06 AC Victoria Turany nad Váhom 06.66
Mžky guľa 3 kg Hnilická Terézia 07 AC Victoria Turany nad Váhom 05.94
Mžky guľa 3 kg Jančovičová Nikola 06 AC Victoria Turany nad Váhom 08.17
Mžky guľa 3 kg Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky guľa 3 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky guľa 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 05.73
Mžky guľa 3 kg Marušková Sára 07 MŠk Žiar nad Hronom 05.34
Mžky guľa 3 kg Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec (A) 06.88
Mžky guľa 3 kg Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica 04.50
Mžky guľa 3 kg Oračková Martina 06 MAC REDOX Lučenec (A) 05.69
Mžky guľa 3 kg Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica 06.15
Mžky guľa 3 kg Pétryová Alexandra 06 TJ Orava Dolný Kubín 04.50
Mžky guľa 3 kg Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 05.27
Mžky guľa 3 kg Slivoňová Vanessa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 05.62
Mžky guľa 3 kg Svinčáková Laura 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky guľa 3 kg Tomaníková Ema 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 06.04
Mžky kriket Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica 32.96
Mžky kriket Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec 41.01
Mžky kriket Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 32.82
Mžky kriket Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky kriket Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 50.07
Mžky kriket Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 9.19
Mžky kriket Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 44.28
Mžky kriket Brezinová Sandra 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 18.03
Mžky kriket Červenková Leona 06 MAC REDOX Lučenec 49.90
Mžky kriket Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 29.00
Mžky kriket Dobrocká Bibiana 06 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Filušová Silvia 07 AO Olympia Považská Bystrica 17.00
Mžky kriket Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.21
Mžky kriket Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 20.75
Mžky kriket Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 25.66
Mžky kriket Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 28.79
Mžky kriket Jankovičová Sofia 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky kriket Kečkéšová Emília 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29.84
Mžky kriket Koníčková Lucia 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky kriket Kopačková Sára 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 20.03
Mžky kriket Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 32.62
Mžky kriket Kudryová Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín
Mžky kriket Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky kriket Kurčíková Simona 07 BŠK Banská Bystrica 31.21
Mžky kriket Kyzúrová Eva 07 MAC REDOX Lučenec (A) 21.62
Mžky kriket Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 34.71
Mžky kriket Mišurdová Nela 06 BŠK Banská Bystrica 31.37
Mžky kriket Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 17.80
Mžky kriket Novosedliaková Zoel 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky kriket Ondrejíková Laura 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 18.67
Mžky kriket Polakovičová Diana 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Reváková Anna 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky kriket Samulová Tatiana 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 32.42
Mžky kriket Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 14.98
Mžky kriket Stašová Nikola 06 TJ Orava Dolný Kubín 30.60
Mžky kriket Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 33.29
Mžky kriket Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 28.32
Mžky kriket Visolajská Vivien 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky kriket Vlčková Monika 07 AK Mostáreň Brezno 21.18
Mžky 4 x 60 m kluby Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Bobaľová Adriana 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Červenková Leona 06 MAC REDOX Lučenec (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Dobrocká Bibiana 06 MAC REDOX Lučenec (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Filušová Silvia 07 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Mžky 4 x 60 m kluby Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Kopačková Sára 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby Kováčová Mária 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Mžky 4 x 60 m kluby Kurčíková Simona 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Lukáčová Eliška 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Mišíková Ela 07 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Mišurdová Nela 06 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Novosedliaková Zoel 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby Ondrejíková Laura 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Mžky 4 x 60 m kluby Pirosiková Simona 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Politzerová Vanessa 06 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Reváková Anna 07 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Mžky 4 x 60 m kluby Samulová Tatiana 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Solíková Timea 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby Štefániková Nina 07 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica (A)