<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

P - T - S národný program, Šamorín, 15. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Benda Jakub 00 Naša atletika 11.00
M 100 m Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.46
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.35
M 100 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 11.06
M 100 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 11.34
M 100 m Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.32
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.09
M 100 m Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.61
M 100 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 11.51 11.22
M 100 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 11.22
M 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.20
M 100 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.27
M 100 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 10.55
M 100 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 11.08
M 100 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.88
M 100 m Táborský Pavol 01 AC Stavbár Nitra 12.20
M 100 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 11.24
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.20
M 400 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 49.7
M 400 m Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.54
M 400 m Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 400 m Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 51.84
M 400 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 51.10
M 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.50
M 400 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.90
M 400 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.99
M 400 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 50.74
M 800 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:55.02
M 800 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 2:02.10
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:52.15
M 800 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:06.68
M 800 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 2:06.69
M 800 m Trosko Tomáš 86 AK Veterán Bratislava 2:08.91 2:08.91
M 1500 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:24.91
M 1500 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 4:03.31
M 1500 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 3:57.17
M 1500 m Revaj Filip 02 AK Svetlošák Banská Bystrica 4:11.67
M 1500 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 4:27.00 4:37.50
M 1500 m Urban Oliver 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:10.58
M 5000 m Bogdányi Ľuboš 79 Slovan Duslo Šaľa
M 5000 m Čačík Miroslav 78 AK Veterán Bratislava 17:36.12 17:36.12
M 5000 m Ďurec Peter 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14:48.24
M 5000 m Kopiar Jakub 99 Atletický klub AC Malacky 15:27.01
M 5000 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16:43.17
M 5000 m Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava 17:51.92 17:51.92
M 5000 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 16:36.95
M 5000 m Pástor Imrich 74 AK Slávia TU Košice 16:29.62
M 5000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 18:04.43 18:04.43
M 5000 m Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón 14:26.37
M 5000 m Šmotlák Martin 76 AK Veterán Bratislava 16:02.00
M 5000 m Vyšňovský Patrik 91 TJ OBAL SERVIS Košice 15:53.73
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.70
M 110 m pr. 106,7 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.08
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika 710
M diaľka Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 610 607
M diaľka Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 631
M diaľka Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 709
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 16.84
Ž 100 m Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika 13.64
Ž 100 m Malatinská Dominika 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14.19
Ž 100 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 12.89
Ž 100 m Močáryová Petra 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.62
Ž 100 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 11.84
Ž 200 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.70
Ž 200 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Ž 200 m Malatinská Dominika 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29.16
Ž 200 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 26.34
Ž 400 m Hatinová Klára 00 Naša atletika 62.09
Ž 400 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 60.63
Ž 400 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.52
Ž 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 58.00
Ž 400 m Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra 61.36
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.00
Ž 400 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.45
Ž 400 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.68
Ž 400 m Urbanová Andrea 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55.30
Ž 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.85
Ž 1500 m Dušková Elena 01 AK Inter-SC Bratislava 4:31.25
Ž 1500 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 4:38.11
Ž 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:35.39
Ž 100 m pr. 83,8 Baňovičová Monika 95 AK Slávia UK Bratislava 13.89
Ž 100 m pr. 83,8 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 15.42
Ž výška Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 160 160
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 179
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 183
Ž oštep 600 g Filová Soňa 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.16
Ž oštep 600 g Hamráková Karolína 99 Akademik TU Košice 39.34
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.06
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.18