<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever, Dubnica nad Váhom, 2. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Nžci 60 m Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.90
Nžci 60 m Čierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS Martin 10.72
Nžci 60 m Danček Mário 08 Atletický oddiel Žilina
Nžci 60 m Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.46
Nžci 60 m Hrehor Matej 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.01
Nžci 60 m Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin 11.26
Nžci 60 m Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin 09.10
Nžci 60 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.87
Nžci 60 m Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina 09.68
Nžci 60 m Krišica Sebastian 08 Atletický klub ZZO Čadca 10.31
Nžci 60 m Kubis Tomáš 09 Atletický klub ZTS Martin 10.69
Nžci 60 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina
Nžci 60 m Kutlák Samuel 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.21
Nžci 60 m Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Machut Filip 09 Atletický oddiel Žilina
Nžci 60 m Martiš Jakub 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Martiš Samuel 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.65
Nžci 60 m Slezák Adrián 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžci 60 m Ševčík Filip 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Šichta Jakub 08 Atletický klub ZTS Martin 10.05
Nžci 60 m Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.49
Nžci 60 m Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 10.81
Nžci 150 m Čelko Matej 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 150 m Čelko Tomáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 150 m Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 150 m Jaroš Timotej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 150 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 24.56
Nžci 150 m Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 27.36
Nžci 150 m Kríž Kristián 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci 150 m Malovec Ondrej 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 27.46
Nžci 150 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 150 m Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 150 m Sýkora Lukáš 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 150 m Šupica Marko 12 Atletický klub ZTS Martin 30.08
Nžci 150 m Talafa Martin 09 Atletický klub ZZO Čadca 25.35
Nžci 150 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 24.07
Nžci 600 m Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 600 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:28.00
Nžci 600 m Keveš Kristián 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžci 600 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 2:03.26
Nžci 600 m Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina 2:13.00
Nžci 600 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina
Nžci 600 m Machut Filip 09 Atletický oddiel Žilina
Nžci 600 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 600 m Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin 2:21.15
Nžci 600 m Slezák Adrián 08 AC Victoria Turany nad Váhom 2:23.27
Nžci 600 m Ševčík Filip 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 2:17.39
Nžci 1000 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:17.47
Nžci 1000 m Chylý Patrik 09 Atletický klub ZZO Čadca 4:29.36
Nžci 1000 m Malovec Ondrej 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:02.73
Nžci 1000 m Šichta Jakub 08 Atletický klub ZTS Martin 3:38.26
Nžci 1000 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 3:56.78
Nžci 1000 m Vorek Jakub 09 Atletický klub ZZO Čadca 4:07.10
Nžci chôdza 1000 m Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci chôdza 1000 m Zverec Adam 08 Atletický klub ZZO Čadca 06:58.79
Nžci výška Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 115
Nžci výška Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci výška Keveš Kristián 09 AC Victoria Turany nad Váhom 120
Nžci výška Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 115
Nžci výška Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 296
Nžci diaľka z miesta Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina
Nžci diaľka z miesta Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Chylý Patrik 09 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci diaľka z miesta Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z miesta Keveš Kristián 09 AC Victoria Turany nad Váhom 403
Nžci diaľka z miesta Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 353
Nžci diaľka z miesta Nečeda Matúš 09 Atletický klub ZZO Čadca 258
Nžci diaľka z miesta Vizváry Ladislav 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 407
Nžci diaľka z miesta Vorek Jakub 09 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci kriket Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 36.33
Nžci kriket Čelko Matej 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci kriket Čelko Tomáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci kriket Danček Mário 08 Atletický oddiel Žilina 34.28
Nžci kriket Holma Thobias 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Hrehor Matej 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci kriket Jaroš Timotej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci kriket Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci kriket Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 33.88
Nžci kriket Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 23.41
Nžci kriket Kríž Kristián 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci kriket Kutlák Samuel 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29.12
Nžci kriket Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci kriket Martiš Jakub 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci kriket Martiš Samuel 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci kriket Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin 24.88
Nžci kriket Sýkora Lukáš 08 ŠK Juventa Žilina 16.50
Nžci kriket Ševčík Filip 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci kriket Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 20.56
Nžci kriket Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci kriket Vizváry Ladislav 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 36.47
Nžci kriket Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina
Nžci kriket Zverec Adam 08 Atletický klub ZZO Čadca 43.71
Nžci 4 x 60 m kluby Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Jaroš Timotej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Krajčovič Maroš 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Kríž Kristián 11 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Sýkora Lukáš 08 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžky 60 m Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.56
Nžky 60 m Babjaková Michaela 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Brozová Tereza 11 Atletický oddiel Žilina 11.25
Nžky 60 m Brxová Veronika 09 AC Victoria Turany nad Váhom 10.17
Nžky 60 m Bučková Katarína 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin 10.05
Nžky 60 m Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 10.72
Nžky 60 m Dubovcová Karolína 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 60 m Fuljerová Vivienne 10 AC Victoria Turany nad Váhom 10.65
Nžky 60 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.91
Nžky 60 m Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZTS Martin 10.36
Nžky 60 m Jurečková Zoja 08 Atletický klub ZTS Martin 10.51
Nžky 60 m Kacianová Zorka 09 Atletický oddiel Žilina 11.20
Nžky 60 m Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.49
Nžky 60 m Karcolová Ella 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 60 m Kiššová Alexandra 08 AC Victoria Turany nad Váhom 10.67
Nžky 60 m Kocifajová Magdaléna 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky 60 m Laková Laura 10 Atletický klub ZTS Martin 11.83
Nžky 60 m Liptáková Sophie 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.47
Nžky 60 m Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.07
Nžky 60 m Mikušová Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.93
Nžky 60 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.94
Nžky 60 m Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 11.54
Nžky 60 m Solíková Timea 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.81
Nžky 60 m Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.43
Nžky 60 m Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 10.11
Nžky 60 m Závodská Terezka 09 Atletický oddiel Žilina 11.40
Nžky 150 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.90
Nžky 150 m Brezinová Sandra 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 28.14
Nžky 150 m Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 26.69
Nžky 150 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.49
Nžky 150 m Holková Nikola 08 AC Victoria Turany nad Váhom 29.20
Nžky 150 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.93
Nžky 150 m Kúdelková Sabína 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 150 m Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.20
Nžky 150 m Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin 25.60
Nžky 150 m Lušňáková Tatiana 09 AC Victoria Turany nad Váhom 27.25
Nžky 150 m Madarová Elizabeth 08 ŠK Juventa Žilina 24.70
Nžky 150 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina 29.37
Nžky 150 m Ondrejíková Laura 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.54
Nžky 150 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 27.20
Nžky 150 m Rovňaníková Klaudia 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky 150 m Syčová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 150 m Šichtová Adriana 09 Atletický klub ZTS Martin 26.11
Nžky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 24.77
Nžky 150 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 25.61
Nžky 150 m Uherčíková Alena 09 ŠK Juventa Žilina 26.81
Nžky 150 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 25.99
Nžky 150 m Valjentová Alexandra 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 150 m Vancáková Ema 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky 150 m Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 27.44
Nžky 150 m Žiaková Ivana 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 600 m Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:14.99
Nžky 600 m Brezinová Sandra 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:16.93
Nžky 600 m Brozová Tereza 11 Atletický oddiel Žilina 2:32.06
Nžky 600 m Dubovcová Karolína 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 600 m Fuljerová Vivienne 10 AC Victoria Turany nad Váhom 2:41.02
Nžky 600 m Kacianová Zorka 09 Atletický oddiel Žilina 3:01.62
Nžky 600 m Kocifajová Magdaléna 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky 600 m Kúdelková Sabína 09 AC Victoria Turany nad Váhom 2:32.80
Nžky 600 m Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:29.88
Nžky 600 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 2:12.89
Nžky 600 m Laková Timea 13 Atletický klub ZTS Martin 2:33.41
Nžky 600 m Luprichová Ela 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.80
Nžky 600 m Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 600 m Mikušová Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:40.28
Nžky 600 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 2:20.77
Nžky 600 m Solíková Timea 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 600 m Stráňovská Sofia 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Syčová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 600 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 2:30.22
Nžky 600 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 2:18.93
Nžky 600 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Závodská Terezka 09 Atletický oddiel Žilina
Nžky 600 m Žemberi Michal 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 1000 m Bortelová Karolína 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 3:58.12
Nžky 1000 m Bortelová Romana 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:01.15
Nžky 1000 m Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 4:44.39
Nžky 1000 m Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 4:50.35
Nžky 1000 m Kevešová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom 4:33.25
Nžky 1000 m Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin 3:43.23
Nžky chôdza 1000 m Holková Nikola 08 AC Victoria Turany nad Váhom 09:17.54
Nžky chôdza 1000 m Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 08:16.60
Nžky chôdza 1000 m Kiššová Alexandra 08 AC Victoria Turany nad Váhom 08:13.14
Nžky chôdza 1000 m Luscoňová Diana 08 AC Victoria Turany nad Váhom 07:03.49
Nžky chôdza 1000 m Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 08:13.70
Nžky chôdza 1000 m Žiaková Ivana 08 AC Victoria Turany nad Váhom 07:31.20
Nžky výška Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 120
Nžky výška Brxová Veronika 09 AC Victoria Turany nad Váhom 110
Nžky výška Bučková Katarína 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky výška Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 115
Nžky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 125
Nžky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky výška Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 125
Nžky výška Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky výška Kostelanská Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky výška Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 100
Nžky výška Lušňáková Tatiana 09 AC Victoria Turany nad Váhom 110
Nžky výška Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 110
Nžky výška Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Nžky výška Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina 100
Nžky výška Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky výška Valjentová Alexandra 09 AC Victoria Turany nad Váhom 110
Nžky výška Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 110
Nžky výška Žiaková Ivana 08 AC Victoria Turany nad Váhom 110
Nžky diaľka z miesta Badžgoňová Karolína 10 Atletický klub ZZO Čadca 263
Nžky diaľka z miesta Bortelová Karolína 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z miesta Bortelová Romana 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z miesta Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 276
Nžky diaľka z miesta Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 365
Nžky diaľka z miesta Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z miesta Hojdíková Lucia 12 Atletický klub ZZO Čadca 254
Nžky diaľka z miesta Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z miesta Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 255
Nžky diaľka z miesta Kevešová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom 358
Nžky diaľka z miesta Kostelanská Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Krišicová Tamara 11 Atletický klub ZZO Čadca 234
Nžky diaľka z miesta Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z miesta Luprichová Ela 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z miesta Luscoňová Diana 08 AC Victoria Turany nad Váhom 285
Nžky diaľka z miesta Nečedová Miroslava 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky diaľka z miesta Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 329
Nžky diaľka z miesta Stráňovská Sofia 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z miesta Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 264
Nžky diaľka z miesta Žemberi Michal 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky kriket Babjaková Michaela 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Bortelová Karolína 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Bortelová Romana 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.93
Nžky kriket Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15.35
Nžky kriket Karcolová Ella 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky kriket Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.76
Nžky kriket Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 32.62
Nžky kriket Liptáková Sophie 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Madarová Elizabeth 08 ŠK Juventa Žilina 31.92
Nžky kriket Ondrejíková Laura 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.10
Nžky kriket Rovňaníková Klaudia 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Stráňovská Sofia 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky kriket Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 30.58
Nžky kriket Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.94
Nžky kriket Uherčíková Alena 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 21.53
Nžky kriket Vancáková Ema 10 ŠK Juventa Žilina 19.72
Nžky kriket Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 27.78
Nžky kriket Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 25.46
Nžky kriket Žemberi Michal 08 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Babjaková Michaela 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Brozová Tereza 11 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Brxová Veronika 09 AC Victoria Turany nad Váhom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Čelková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Dubovcová Karolína 09 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Fuljerová Vivienne 10 AC Victoria Turany nad Váhom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Holková Nikola 08 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Kacianová Zorka 09 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Karcolová Ella 09 AC Victoria Turany nad Váhom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Kevešová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Kiššová Alexandra 08 AC Victoria Turany nad Váhom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Kocifajová Magdaléna 11 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Kúdelková Sabína 09 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Liptáková Sophie 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Luprichová Ela 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Luscoňová Diana 08 AC Victoria Turany nad Váhom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Lušňáková Tatiana 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Madarová Elizabeth 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Rovňaníková Klaudia 11 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Syčová Sofia 10 AC Victoria Turany nad Váhom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Uherčíková Alena 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Valjentová Alexandra 09 AC Victoria Turany nad Váhom
Nžky 4 x 60 m kluby Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Vancáková Ema 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Závodská Terezka 09 Atletický oddiel Žilina (A)