<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-SsAZ jednotlivcov staršie žiactvo, dorast, Banská Bystrica, 1. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 100 m Dzuruš Martin 03 BŠK Banská Bystrica 12.46
Dci 100 m Fajfer Patrik 02 BŠK Banská Bystrica 12.72
Dci 100 m Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 11.38
Dci 100 m Magula Marek 02 BŠK Banská Bystrica 11.86
Dci 100 m Mandyčevský Michal Oleg 02 BŠK Banská Bystrica
Dci 100 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 11.69
Dci 200 m Dzuruš Martin 03 BŠK Banská Bystrica 24.96
Dci 200 m Fajfer Patrik 02 BŠK Banská Bystrica 26.70
Dci 200 m Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 200 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 24.65
Dci 200 m Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 23.45
Dci 200 m Magula Marek 02 BŠK Banská Bystrica 24.23
Dci 200 m Melicherčík Ján 02 AK Danica Zvolen 26.12
Dci 200 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 23.9
Dci 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.45
Dci 400 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 53.25
Dci 400 m Melicherčík Ján 02 AK Danica Zvolen 56.83
Dci 400 m Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 56.45
Dci 400 m Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín 59.29
Dci 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.04
Dci 800 m Hurik Tibor 03 Športový klub polície Žilina 2:13.10
Dci 800 m Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:10.04
Dci 800 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15.41
Dci 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:15.51
Dci 800 m Sucháň Ivan 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:16.75
Dci 800 m Židek Miroslav 03 Športový klub polície Žilina 2:18.02
Dci 1500 m Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:42.53
Dci 1500 m Gregor Matej 02 BŠK Banská Bystrica 4:40.28
Dci 1500 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 4:20.54
Dci 3000 m Adam Alex 03 MAC REDOX Lučenec 11:32.21
Dci 3000 m Didi Adam 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:08.91
Dci 110 m pr. 91,4 Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 14.74
Dci 110 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 17.24
Dci 400 m pr. 83,8 Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 64.67
Dci 400 m pr. 83,8 Piaček Matúš 03 AO Olympia Považská Bystrica 84.64
Dci 400 m pr. 83,8 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 400 m pr. 83,8 Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 59.16
Dci 400 m pr. 83,8 Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno
Dci výška Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 180
Dci výška Mandyčevský Michal Oleg 02 BŠK Banská Bystrica 175
Dci výška Piaček Matúš 03 AO Olympia Považská Bystrica 155
Dci výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 185
Dci výška Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 176
Dci diaľka Kosorín Lukáš 03 Atletický klub ZTS Martin 553
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 13.16
Dci guľa 5 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 15.35
Dci guľa 5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 09.96
Dci guľa 5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 12.81
Dci guľa 5 kg Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín 13.72
Dci guľa 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.73
Dci disk 1,5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 28.62
Dci disk 1,5 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 38.82
Dci disk 1,5 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 40.01
Dci disk 1,5 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.32
Dci disk 1,5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 24.10
Dci disk 1,5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 30.34
Dci disk 1,5 kg Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín 35.25
Dci disk 1,5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18.35
Dci kladivo 5 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 40.98
Dci kladivo 5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 29.72
Dci kladivo 5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 33.94
Dci kladivo 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.50
Dci oštep 700 g Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.93
Dci oštep 700 g Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 34.83
Dci oštep 700 g Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 42.24
Dci 4 x 100 m kluby Dzuruš Martin 03 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Fajfer Patrik 02 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Magula Marek 02 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Mandyčevský Michal Oleg 02 BŠK Banská Bystrica
Žci 60 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.76
Žci 60 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 07.79
Žci 60 m Gejdoš Adam 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.61 08.62
Žci 60 m Gregáň Michal 05 Atletický klub Krupina 10.48
Žci 60 m Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.61
Žci 60 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 60 m Jaroš Jakub 05 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 60 m Kocian Simon 04 AO Sparta Považská Bystrica 08.50
Žci 60 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina
Žci 60 m Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina 09.15
Žci 60 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.07
Žci 60 m Kučera Adrián 05 AO Sparta Považská Bystrica 08.45
Žci 60 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 07.60
Žci 60 m Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 07.92
Žci 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.64
Žci 60 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 08.77
Žci 150 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.02
Žci 150 m Gejdoš Adam 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 21.24 21.24
Žci 150 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina 22.90
Žci 150 m Horváth Adrian 04 MAC REDOX Lučenec 20.93
Žci 150 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 150 m Jaroš Jakub 05 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 150 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 22.03
Žci 150 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.54
Žci 150 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 19.32
Žci 150 m Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 20.11
Žci 150 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 19.55
Žci 150 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.22
Žci 300 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 44.34
Žci 300 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina
Žci 300 m Gregáň Michal 05 Atletický klub Krupina
Žci 300 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 40.27
Žci 300 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina
Žci 300 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 43.36
Žci 300 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina
Žci 300 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 43.47
Žci 800 m Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 2:56.59
Žci 800 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 800 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 2:47.35
Žci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:41.75
Žci 800 m Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 2:41.03
Žci 800 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 2:31.79
Žci 800 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 2:24.98
Žci 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:09.26
Žci 800 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:49.43
Žci 800 m Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 2:34.21
Žci 800 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 2:46.93
Žci 3000 m Boško Denis 04 AO Olympia Považská Bystrica 11:25.76
Žci 3000 m Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina 10:53.69
Žci 3000 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 10:45.10
Žci 3000 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 10:04.59
Žci 100 m pr. 83,8 Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 20.89
Žci 100 m pr. 83,8 Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.88
Žci 100 m pr. 83,8 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 19.16
Žci 100 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.53
Žci 100 m pr. 83,8 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.02
Žci 300 m pr. 76,2 Golian Šimon 05 MAC REDOX Lučenec 52.54
Žci výška Horváth Adrian 04 MAC REDOX Lučenec 160
Žci výška Kocian Simon 04 AO Sparta Považská Bystrica
Žci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 160
Žci výška Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 155
Žci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 160
Žci žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 270
Žci diaľka Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 446
Žci diaľka Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 468
Žci diaľka Golian Šimon 05 MAC REDOX Lučenec 512
Žci diaľka Gregáň Michal 05 Atletický klub Krupina 301
Žci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 618
Žci diaľka Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 457
Žci diaľka Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina
Žci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 407
Žci diaľka Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 486
Žci diaľka Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 452
Žci diaľka Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Žci guľa 4 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 10.78
Žci guľa 4 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 11.35
Žci guľa 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen
Žci guľa 4 kg Kašuba Roman 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 10.79 10.79
Žci guľa 4 kg Kučera Adrián 05 AO Sparta Považská Bystrica 09.47
Žci guľa 4 kg Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.17
Žci guľa 4 kg Turčan Marco 04 AC Victoria Turany nad Váhom 13.43
Žci disk 1 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 32.07
Žci disk 1 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 26.55
Žci disk 1 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen
Žci kladivo 4 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 27.30
Žci kladivo 4 kg Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 20.93
Žci kladivo 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.84
Žci kladivo 4 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.90
Žci oštep 600 g Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 29.77
Žci oštep 600 g Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica
Žci oštep 600 g Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 19.10
Žci oštep 600 g Kašuba Roman 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 30.52 30.52
Žci oštep 600 g Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 28.57
Žci 4 x 60 m kluby Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žci 4 x 60 m kluby Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žci 4 x 60 m kluby Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žci 4 x 60 m kluby Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žci 4 x 60 m kluby Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žci 4 x 300 m kluby Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žci 4 x 300 m kluby Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žci 4 x 300 m kluby Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 100 m Bajáková Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 14.14
Dky 100 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.61
Dky 100 m Kremserová Tereza 03 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14.87
Dky 100 m Melová Emília 02 Atletický oddiel Žilina 14.26
Dky 100 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 12.93
Dky 100 m Močarniková Vanesa 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14.33
Dky 100 m Nochtová Bianka 03 Atletický oddiel Žilina 14.58
Dky 200 m Bajáková Petra 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 200 m Barnáková Lenka 02 AK Mostáreň Brezno 27.71
Dky 200 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 28.09
Dky 200 m Melová Emília 02 Atletický oddiel Žilina 29.24
Dky 200 m Močarniková Vanesa 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 200 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 28.57
Dky 200 m Nochtová Bianka 03 Atletický oddiel Žilina 29.85
Dky 200 m Zacharová Daniela 03 Atletický klub ZTS Martin 31.32
Dky 400 m Barnáková Lenka 02 AK Mostáreň Brezno 63.51
Dky 400 m Celerínová Katarína 03 Atletický klub ZTS Martin 61.29
Dky 400 m Galušková Kristína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 60.13
Dky 400 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 63.91
Dky 400 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 58.50
Dky 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:19.13
Dky 800 m Zacharová Daniela 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 3000 m Danielova Nina 02 MŠk Žiar nad Hronom 13:16.14
Dky 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 11:13.41
Dky 3000 m Mešťanová Michaela 03 BŠK Banská Bystrica 13:02.18
Dky 3000 m Zemková Klára 02 Atletický klub ZTS Martin
Dky 100m p 76,2-8,5 Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 21.97
Dky 100m p 76,2-8,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 15.93
Dky 100m p 76,2-8,5 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 16.80
Dky 400 m pr. 76,2 Galušková Kristína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 400 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 73.70
Dky 2000 m pr. 76,2 Beňová Viktória 03 MŠk Žiar nad Hronom 9:27.32
Dky výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 155
Dky výška Politzerová Alexandra 03 AO Olympia Považská Bystrica 135
Dky žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 360
Dky diaľka Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 476
Dky diaľka Haviarová Katarína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 450
Dky diaľka Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 382
Dky guľa 3 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina 07.70
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.96
Dky guľa 3 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 09.80
Dky guľa 3 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 11.21
Dky guľa 3 kg Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 11.52
Dky guľa 3 kg Močarniková Vanesa 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.40
Dky guľa 3 kg Papanová Valentína 02 Atletický oddiel Žilina 10.45
Dky guľa 3 kg Tarjányiová Tereza 03 Atletický oddiel Žilina 06.29
Dky disk 1 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 23.00
Dky disk 1 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina 17.61
Dky disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36.34
Dky disk 1 kg Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 21.64
Dky disk 1 kg Papanová Valentína 02 Atletický oddiel Žilina 22.18
Dky disk 1 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 26.21
Dky kladivo 3 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 17.97
Dky kladivo 3 kg Boldižárová Veronika 03 AO Sparta Považská Bystrica 36.85
Dky kladivo 3 kg Danielova Nina 02 MŠk Žiar nad Hronom 22.24
Dky kladivo 3 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 34.96
Dky kladivo 3 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 24.46
Dky oštep 500 g Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 33.83
Dky oštep 500 g Mešťanová Michaela 03 BŠK Banská Bystrica 25.38
Dky oštep 500 g Tarjányiová Tereza 03 Atletický oddiel Žilina 16.77
Dky 4 x 300 m kluby Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 300 m kluby Melová Emília 02 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 300 m kluby Nochtová Bianka 03 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 300 m kluby Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 60 m Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 08.90
Žky 60 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.6
Žky 60 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 08.0
Žky 60 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.49
Žky 60 m Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.82
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.71
Žky 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.07
Žky 60 m Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.08
Žky 60 m Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec 08.64
Žky 60 m Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 09.33
Žky 60 m Hírešová Lenka 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.23
Žky 60 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 08.66
Žky 60 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 08.06
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.82
Žky 60 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin 08.5
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.23
Žky 60 m Kamenská Kristína 05 BŠK Banská Bystrica 09.62
Žky 60 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.48
Žky 60 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.97
Žky 60 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 07.8
Žky 60 m Kučeráková Kristína 05 Atletický oddiel Žilina 09.61
Žky 60 m Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 09.15
Žky 60 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 08.9
Žky 60 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.32
Žky 60 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.13
Žky 60 m Ondričková Viktória 04 AO Olympia Považská Bystrica 08.55
Žky 60 m Pačajová Paulína 04 Atletický klub ZTS Martin 08.89
Žky 60 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 08.38
Žky 60 m Račková Petra 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09.70
Žky 60 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.23
Žky 60 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 09.04
Žky 60 m Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.57
Žky 60 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.24
Žky 60 m Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.60
Žky 60 m Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 60 m Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.82
Žky 150 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 21.48
Žky 150 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 20.05
Žky 150 m Csintalanová Klára 06 Atletický klub ZTS Martin 23.85
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 21.82
Žky 150 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.28
Žky 150 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 20.56
Žky 150 m Hírešová Lenka 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 150 m Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica 20.33
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 21.53
Žky 150 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin 21.43
Žky 150 m Kamenská Kristína 05 BŠK Banská Bystrica 24.07
Žky 150 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 21.39
Žky 150 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.11
Žky 150 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 19.22
Žky 150 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 21.67
Žky 150 m Kučeráková Kristína 05 Atletický oddiel Žilina 24.59
Žky 150 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 24.04
Žky 150 m Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 22.41
Žky 150 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 22.32
Žky 150 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 23.67
Žky 150 m Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 22.23
Žky 150 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.66
Žky 150 m Novotná Zuzana 04 Atletický klub ZTS Martin 24.67
Žky 150 m Pačajová Paulína 04 Atletický klub ZTS Martin 21.67
Žky 150 m Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.43
Žky 150 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 20.92
Žky 150 m Račková Petra 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 23.58
Žky 150 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 20.70
Žky 150 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 21.37
Žky 150 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 20.82
Žky 150 m Štubendeková Barbora 04 Atletický oddiel Žilina 22.98
Žky 150 m Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.8
Žky 150 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.77
Žky 150 m Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.91
Žky 150 m Trancygierová Michaela 04 Atletický klub ZTS Martin 24.23
Žky 150 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21.24
Žky 300 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec 47.11
Žky 300 m Csintalanová Klára 06 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 43.85
Žky 300 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 48.10
Žky 300 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 43.19
Žky 300 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina
Žky 300 m Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom 49.66
Žky 300 m Novotná Zuzana 04 Atletický klub ZTS Martin 52.54
Žky 300 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 46.50
Žky 300 m Štubendeková Barbora 04 Atletický oddiel Žilina 47.49
Žky 300 m Trancygierová Michaela 04 Atletický klub ZTS Martin 52.32
Žky 300 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 44.30
Žky 800 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 800 m Kalinová Sarah 04 Športový klub polície Žilina 2:43.55
Žky 800 m Kalinová Sofia 07 Športový klub polície Žilina
Žky 800 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 2:49.29
Žky 800 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 800 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 2:34.62
Žky 800 m Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 2000 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 2000 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7:42.61
Žky 2000 m Kováčiková Barbora 04 AK Mostáreň Brezno 8:41.53
Žky 2000 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 8:14.73
Žky 2000 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 8:03.44
Žky 2000 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno 7:58.70
Žky 2000 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 7:58.25
Žky 100m p 76,2-8,2 Baricakova Laura 04 AO Olympia Považská Bystrica 19.01
Žky 100m p 76,2-8,2 Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica 21.20
Žky 100m p 76,2-8,2 Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Žky 100m p 76,2-8,2 Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.52
Žky 100m p 76,2-8,2 Kičinová Tamara 04 MAC REDOX Lučenec 17.56
Žky 100m p 76,2-8,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 16.45
Žky 100m p 76,2-8,2 Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Ondričková Viktória 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 19.05
Žky 100m p 76,2-8,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.61
Žky 100m p 76,2-8,2 Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 20.91
Žky 300 m pr. 76,2 Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica 59.65
Žky 300 m pr. 76,2 Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 57.58
Žky 300 m pr. 76,2 Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec 53.60
Žky 300 m pr. 76,2 Huťková Henrieta 04 BŠK Banská Bystrica 56.48
Žky 300 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 53.06
Žky 300 m pr. 76,2 Mitterová Katarína 05 MAC REDOX Lučenec 60.08
Žky 300 m pr. 76,2 Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno 56.30
Žky 300 m pr. 76,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 48.64
Žky 300 m pr. 76,2 Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 54.73
Žky 300 m pr. 76,2 Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 49.84
Žky 1500 m pr. 76,2 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 7:30.26
Žky 1500 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 5:53.15
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 6:50.50
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 6:28.85
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 144
Žky výška Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 135
Žky výška Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica 138
Žky výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 156
Žky výška Hanicová Lea 04 Atletický klub ZTS Martin 147
Žky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 140
Žky výška Hutňanová Soňa 05 Atletický klub ZTS Martin 140
Žky výška Kurišová Kristína 04 AO Olympia Považská Bystrica 138
Žky výška Lantajová Lena 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 150
Žky výška Lednicka Linda 05 AO Olympia Považská Bystrica 135
Žky výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 148
Žky výška Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno 135
Žky výška Ploransky Anna 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 140
Žky výška Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 145
Žky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 155
Žky výška Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 155
Žky výška Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Žky výška Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 150
Žky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 261
Žky diaľka Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 418
Žky diaľka Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 458
Žky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 513
Žky diaľka Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 387
Žky diaľka Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 420
Žky diaľka Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 435
Žky diaľka Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 385
Žky diaľka Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 437
Žky diaľka Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 420
Žky diaľka Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 422
Žky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 416
Žky diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 450
Žky diaľka Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 430
Žky diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 496
Žky diaľka Ploransky Anna 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 440
Žky diaľka Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 420
Žky diaľka Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin 441
Žky diaľka Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 395
Žky diaľka Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 332
Žky diaľka Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 457
Žky diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 475
Žky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19
Žky guľa 3 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 09.77
Žky guľa 3 kg Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.93
Žky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 07.04
Žky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 10.08
Žky guľa 3 kg Feriancová Alena 04 AK Danica Zvolen 06.41
Žky guľa 3 kg Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 07.96
Žky guľa 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.98
Žky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.40
Žky guľa 3 kg Nikodémová Kristína 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.57
Žky disk 1 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.76
Žky disk 1 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 16.01
Žky disk 1 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec
Žky disk 1 kg Feriancová Alena 04 AK Danica Zvolen 15.01
Žky disk 1 kg Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 23.05
Žky disk 1 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 19.50
Žky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.10
Žky disk 1 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.63
Žky disk 1 kg Nikodémová Kristína 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky disk 1 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 11.07
Žky kladivo 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 18.33
Žky kladivo 3 kg Balážová Iveta 04 AO Olympia Považská Bystrica 28.07
Žky kladivo 3 kg Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.74
Žky kladivo 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.60
Žky kladivo 3 kg Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.10
Žky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 32.90
Žky kladivo 3 kg Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín 33.64
Žky oštep 500 g Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 25.83
Žky oštep 500 g Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica 19.29
Žky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 29.18
Žky oštep 500 g Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 22.86
Žky oštep 500 g Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 15.58
Žky oštep 500 g Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 19.26
Žky oštep 500 g Klabníková Alexandra 04 AO Olympia Považská Bystrica 33.63
Žky oštep 500 g Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 25.49
Žky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.55
Žky oštep 500 g Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 24.53
Žky oštep 500 g Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 09.70
Žky oštep 500 g Zacharová Kristína 04 AK Mostáreň Brezno 25.32
Žky 4 x 60 m kluby Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Žky 4 x 60 m kluby Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby Černáková Viktória 04 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Žky 4 x 60 m kluby Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby Holeková Karolína 04 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby Kamenská Kristína 05 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Žky 4 x 60 m kluby Ondričková Viktória 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Ploransky Anna 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Žky 4 x 60 m kluby Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 300 m kluby Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 300 m kluby Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby Kováčiková Barbora 04 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 300 m kluby Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby Mitterová Katarína 05 MAC REDOX Lučenec
Žky 4 x 300 m kluby Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 300 m kluby Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby Štubendeková Barbora 04 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno