<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Letný pohár družstiev 2019, Bratislava, 18. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.48
Mžci 60 m Gajdoš Martin 07 Naša atletika
Mžci 60 m Hiadlovský Matej 07 Naša atletika
Mžci 60 m Košťál Matúš 07 Naša atletika
Mžci 60 m Ondrášik Matej 07 AK Slávia UK Bratislava 10.68
Mžci 600 m Donoval Adam Daniel 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:39.06
Mžci 600 m Gajdoš Martin 07 Naša atletika
Mžci 600 m Hiadlovský Matej 07 Naša atletika
Mžci 600 m Košťál Matúš 07 Naša atletika
Mžci 600 m Ondrášik Matej 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 08.85
Mžky 60 m Glončáková Sofia 07 Naša atletika 09.83
Mžky 60 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika 09.82
Mžky 60 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.65
Mžky 60 m Marková Júlia 07 Naša atletika 10.13
Mžky 60 m Paľovská Nicol Ella 07 AK Slávia UK Bratislava 09.77
Mžky 60 m Uhláriková Júlia 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 600 m Glončáková Sofia 07 Naša atletika 2:06.72
Mžky 600 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika
Mžky 600 m Marková Júlia 07 Naša atletika
Mžky 600 m Paľovská Nicol Ella 07 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 600 m Uhláriková Júlia 06 AK Slávia UK Bratislava
EleHm 60 m Bederka Benjamín 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Beláň Martin 11 AK Slávia UK Bratislava
EleHm 60 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika 10.82
EleHm 60 m Cziszár Marián 10 Deti v pohybe Šamorín
EleHm 60 m Drahoš Adam 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Draždák Daniel 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 60 m Fedor Juraj 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Grznár Mojmír 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Hamar Paris 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Just Ján 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 60 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 11.34
EleHm 60 m Lošonský Matúš 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.55
EleHm 60 m Mečár Max 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 60 m Minarič Marian Matúš 14 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 60 m Minčík Nino 10 Naša atletika 11.23
EleHm 60 m Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 60 m Paulický Edmund 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 60 m Pilka Martin 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.62
EleHm 60 m Polkan Allen 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 60 m Polkan Leon 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 12.49
EleHm 60 m Rončkevič Lukáš 11 Deti v pohybe Šamorín
EleHm 60 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Salaga Marek 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.83
EleHm 60 m Slíš Marko 10 Naša atletika 10.75
EleHm 60 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.47
EleHm 60 m Škvara Michal 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.02
EleHm 60 m Štefanides Matúš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.78
EleHm 300 m Cziszár Marián 10 Deti v pohybe Šamorín
EleHm 300 m Mečár Max 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 300 m Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 300 m Paulický Edmund 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 300 m Pilka Martin 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 300 m Polkan Leon 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 300 m Rončkevič Lukáš 11 Deti v pohybe Šamorín
EleHm 300 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 62.68
EleHm 300 m Škvara Michal 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 300 m Štefanides Matúš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm diaľka z miesta Bederka Benjamín 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 240
EleHm diaľka z miesta Beláň Martin 11 AK Slávia UK Bratislava 228
EleHm diaľka z miesta Belvončík Ondrej 11 Naša atletika 252
EleHm diaľka z miesta Drahoš Adam 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka z miesta Draždák Daniel 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm diaľka z miesta Fedor Juraj 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 146
EleHm diaľka z miesta Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 150
EleHm diaľka z miesta Grznár Mojmír 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka z miesta Hamar Paris 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka z miesta Just Ján 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka z miesta Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 287
EleHm diaľka z miesta Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 299
EleHm diaľka z miesta Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava
EleHm diaľka z miesta Lošonský Matúš 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 185
EleHm diaľka z miesta Minarič Marian Matúš 14 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 110
EleHm diaľka z miesta Minčík Nino 10 Naša atletika 280
EleHm diaľka z miesta Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 178
EleHm diaľka z miesta Polkan Allen 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 147
EleHm diaľka z miesta Polkan Leon 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 264
EleHm diaľka z miesta Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 296
EleHm diaľka z miesta Salaga Marek 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 172
EleHm diaľka z miesta Slíš Marko 10 Naša atletika 267
EleHm diaľka z miesta Streška Filip 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 322
EleHm kriket Beláň Martin 11 AK Slávia UK Bratislava
EleHm kriket Belvončík Ondrej 11 Naša atletika
EleHm kriket Cziszár Marián 10 Deti v pohybe Šamorín
EleHm kriket Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm kriket Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 12.44
EleHm kriket Lošonský Matúš 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm kriket Mečár Max 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm kriket Minčík Nino 10 Naša atletika
EleHm kriket Paulický Edmund 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm kriket Pilka Martin 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm kriket Polkan Allen 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm kriket Rončkevič Lukáš 11 Deti v pohybe Šamorín
EleHm kriket Salaga Marek 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm kriket Slíš Marko 10 Naša atletika
EleHm kriket Škvara Michal 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm kriket Štefanides Matúš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.11
Nžci 60 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.09
Nžci 60 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 60 m Krkoška Samuel 08 AK Slávia UK Bratislava 10.56
Nžci 60 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.51
Nžci 60 m Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.61
Nžci 60 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.47
Nžci 600 m Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 600 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:56.26
Nžci 600 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 600 m Krkoška Samuel 08 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 600 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 600 m Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:17.47
Nžci 600 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:10.72
EleZm 60 m Barátová Ema 13 Naša atletika
EleZm 60 m Bedlovičová Viera 11 Naša atletika
EleZm 60 m Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 12.12
EleZm 60 m Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.81
EleZm 60 m Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 60 m Grznárová Liliana 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Halandová Saskia 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Holubeková Natália 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 60 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.44
EleZm 60 m Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Kľučárová Tereza 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 60 m Ondrášeková Hana 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.63
EleZm 60 m Paulická Ela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 60 m Pavlikovská Nina 10 Deti v pohybe Šamorín
EleZm 60 m Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.27
EleZm 60 m Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín
EleZm 60 m Strelecká Rebeca 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.97
EleZm 60 m Šišková Adela 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 60 m Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.11
EleZm 60 m Šišláková Veronika 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.33
EleZm 60 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Šuranová Ella 12 AK Slávia UK Bratislava
EleZm 60 m Víglaská Barbora 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 12.99
EleZm 60 m Víglaská Lucia 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.99
EleZm 60 m Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 300 m Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 300 m Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 300 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 300 m Kľučárová Tereza 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 300 m Pavlikovská Nina 10 Deti v pohybe Šamorín
EleZm 300 m Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 62.44
EleZm 300 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín
EleZm 300 m Strelecká Rebeca 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 300 m Šišláková Veronika 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 300 m Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm diaľka z miesta Barátová Ema 13 Naša atletika
EleZm diaľka z miesta Bedlovičová Viera 11 Naša atletika
EleZm diaľka z miesta Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 286
EleZm diaľka z miesta Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 122
EleZm diaľka z miesta Grznárová Liliana 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka z miesta Halandová Saskia 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 153
EleZm diaľka z miesta Holubeková Natália 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka z miesta Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 268
EleZm diaľka z miesta Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 158
EleZm diaľka z miesta Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 166
EleZm diaľka z miesta Kľučárová Tereza 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm diaľka z miesta Ondrášeková Hana 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 126
EleZm diaľka z miesta Paulická Ela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka z miesta Pavlikovská Nina 10 Deti v pohybe Šamorín 162
EleZm diaľka z miesta Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 154
EleZm diaľka z miesta Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 230
EleZm diaľka z miesta Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín 238
EleZm diaľka z miesta Strelecká Rebeca 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 283
EleZm diaľka z miesta Šišková Adela 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm diaľka z miesta Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 256
EleZm diaľka z miesta Šišláková Veronika 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 267
EleZm diaľka z miesta Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 230
EleZm diaľka z miesta Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 247
EleZm diaľka z miesta Šuranová Ella 12 AK Slávia UK Bratislava 290
EleZm diaľka z miesta Víglaská Barbora 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 142
EleZm diaľka z miesta Víglaská Lucia 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 279
EleZm kriket Barátová Ema 13 Naša atletika
EleZm kriket Bedlovičová Viera 11 Naša atletika
EleZm kriket Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm kriket Paulická Ela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm kriket Šišková Adela 13 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm kriket Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm kriket Šuranová Ella 12 AK Slávia UK Bratislava
EleZm kriket Víglaská Barbora 12 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm kriket Víglaská Lucia 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm kriket Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika 09.66
Nžky 60 m Česneková Sandra 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.90
Nžky 60 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 09.34
Nžky 60 m Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.24
Nžky 60 m Glončáková Júlia 10 Naša atletika 10.62
Nžky 60 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.46
Nžky 60 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.18
Nžky 60 m Marková Karolína 09 Naša atletika 10.47
Nžky 60 m Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika 10.10
Nžky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.88
Nžky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika 09.33
Nžky 600 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika
Nžky 600 m Česneková Sandra 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:32.20
Nžky 600 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 2:03.19
Nžky 600 m Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 600 m Glončáková Júlia 10 Naša atletika
Nžky 600 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 600 m Marková Karolína 09 Naša atletika
Nžky 600 m Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika
Nžky 600 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 2:12.01
Nžky 600 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika