<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Hľadáme nových olympionikov 2019 Trnavský kraj, Trnava, 5. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Apolen Lukáš (SVK) 06 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves
Mžci 60 m Valla Daniel (SVK) 07 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves
ŽcZŠ 60 m Botló Lukáš 07 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera) 08.80
ŽcZŠ 60 m Cák Martin 06 Základná škola Borský Mikuláš
ŽcZŠ 60 m Kovarský Martin 07 ZŠ s MŠ Smolenice
ŽcZŠ 60 m Malík Mário 06 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
ŽcZŠ 60 m Masaryk Tomáš 08 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
ŽcZŠ 60 m Pašek Miroslav 06 ZŠ s MŠ Smolenice
ŽcZŠ 60 m Pavliško Kristian 06 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera) 09.04
ŽcZŠ 60 m Végh Dávid 06 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej Strede 09.00
ŽcZŠ 60 m Zmajkovič Mátyás 06 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej Strede 08.90
ŽcZŠ 1000 m Botló Lukáš 07 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera) 3:21.70
ŽcZŠ 1000 m Brázdovič Aleš 06 ZŠ s MŠ Smolenice
ŽcZŠ 1000 m Hodulík Tomáš 06 ZŠ s MŠ Smolenice
ŽcZŠ 1000 m Kozánek Daniel 06 Základná škola Borský Mikuláš
ŽcZŠ 1000 m Kriška Sebastian 07 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera) 3:25.89
ŽcZŠ 1000 m Malík Mário 06 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
ŽcZŠ 1000 m Masaryk Tomáš 08 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
ŽcZŠ 1000 m Öllős Hunor 06 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej Strede 03.35
ŽcZŠ 1000 m Varga Dávid 06 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej Strede 03.34
Mžky 60 m Košťálová Karolína (SVK) 07 Funny athletics Piešťany 09.46
Mžky 60 m Soňa Pastuchová (SVK) 06 ZŠ Juraja Fándlyho Sereď
Mžky 600 m Kosťálová Karolína (SVK) 07 Funny athletics Piešťany 02.04
Mžky 600 m Pastuchová Soňa (SVK) 06 ZŠ Juraja Fándlyho
Nžky 60 m Emilie Fogelová (SVK) 08 ZŠ Juraja Fándlyho Sereď
Nžky 60 m Kočišková Claudia (SVK) 08 Funny athletics Piešťany 10.21
Nžky 60 m Sandtnerová Katarína (SVK) 08 Funny athletics Piešťany 09.60
Nžky 60 m Vytisková Eliška (SVK) 08 Funny athletics Piešťany 09.50
Nžky 600 m Emilie Fogelová (SVK) 08 ZŠ Juraja Fándlyho
Nžky 600 m Kočišková Claudia (SVK) 08 Funny athletics Piešťany 02.21
Nžky 600 m Sandtnerová Katarína (SVK) 08 Funny athletics Piešťany 02.10
Nžky 600 m Vytisková Eliška (SVK) 08 Funny athletics Piešťany 02.03
ŽkZŠ 60 m Evinicová Aneta 06 ZŠ s MŠ Smolenice
ŽkZŠ 60 m Krakau Luisa 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
ŽkZŠ 60 m Križanová Romana 06 Základná škola Borský Mikuláš
ŽkZŠ 60 m Tokošová Klaudia 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
ŽkZŠ 60 m Viskupová Viktória 06 ZŠ s MŠ Smolenice
ŽkZŠ 600 m Burdová Viktória 06 Základná škola Borský Mikuláš
ŽkZŠ 600 m Hužovičová Miriam 06 ZŠ s MŠ Smolenice
ŽkZŠ 600 m Jablonská Soňa 08 ZŠ s MŠ Smolenice
ŽkZŠ 600 m Krakau Luisa 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
ŽkZŠ 600 m Nagy Viktória 06 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera) 02.50
ŽkZŠ 600 m Tokošová Klaudia 07 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
ŽkZŠ 600 m Uszkay Leila 07 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej Strede 02.10