<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Bratislavská štafetová liga 1.kolo štafetovej ligy, Bratislava , 19. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 4 x 60 m kluby Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby Barilla Arne 04 Naša atletika
Žci 4 x 60 m kluby Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby Gál Adam 06 AK Slávia UK Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby Majerčík Matúš 04 Naša atletika
Žci 4 x 60 m kluby Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby Rybár Roderik 07 ŠK Vital Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby Šutý Štefan 04 Naša atletika
Žci 4 x 60 m kombi Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 4 x 60 m kombi Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 4 x 60 m kombi Mihočko František 05 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Žci 4 x 60 m kombi Trsťan Martin 07 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 4 x 60 m kluby Gajdoš Martin 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Gál Adam 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 4 x 60 m kluby Giertl Šimon 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Hiadlovský Matej 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Hudec Lukáš 09 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Košťál Matúš 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Krajčír Dominik 08 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Málek Lukáš 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 4 x 60 m kluby Meško Tomáš 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Minárik Martin 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Palidrab Matúš 10 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 4 x 60 m kluby Polák Fedor 07 Naša atletika
Mžci 4 x 60 m kluby Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 4 x 60 m kluby Trsťan Martin 07 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Žoldoš Adam 09 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžci 4 x 60 m kombi Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 4 x 60 m kombi Krajčír Dominik 08 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžci 4 x 60 m kombi Palidrab Matúš 10 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžci 4 x 60 m kombi Trsťan Martin 07 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžci 4 x 60 m kombi Tručka Daniel Eliáš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 4 x 60 m kombi Volák Michal 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 4 x 60 m kombi Wagner Damián 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 4 x 200 m kluby Brach Matúš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 4 x 200 m kluby Málek Lukáš 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 4 x 200 m kluby Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 4 x 200 m kluby Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Bučeková Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Nagyová Kristína 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Straková Adriana 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika
Dky 4 x 200 m kluby Giertl Lujza 03 Naša atletika
Dky 1-2-3-4 kluby Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky
Dky 1-2-3-4 kluby Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Dky 1-2-3-4 kluby Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 1-2-3-4 kluby Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby Antošová Zuzana 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Bankošová Barbora 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Beke Ema 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Bieleková Barbora 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Dávidová Laura 04 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Dolníková Nina 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Feglová Karolína 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Gallová Karolína 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Klementová Júlia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Korčoková Petra 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Mikuličková Ina 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Paďourová Karin 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Salazar Stefania 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Šárkányová Viktória 04 ŠK Vital Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Škripeňová Natália 09 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Thomann Hana Yumi 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Tokošová Sofia Anna 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Vargová Emma 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Vyšinská Tatiana 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava
Žky 4 x 60 m kombi Foltýnová Johana 06 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Žky 4 x 60 m kombi Hedl Viktória 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kombi Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 4 x 60 m kombi Mihočková Natália 06 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Žky 4 x 300 m kluby Korčoková Petra 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Kutliaková Lilli 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Škripeňová Natália 09 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Becker Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Beková Nina 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Dávidová Lívia 06 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Foltýnová Johana 06 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Glončáková Sofia 07 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Korčoková Petra 06 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Kutliaková Lilli 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Majerčíková Tereza 07 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Marková Júlia 07 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Mihočková Natália 06 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Orechovská Tereza 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Plavuchová Lucia 06 Naša atletika
Mžky 4 x 60 m kluby Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Sutorisová Dominika 06 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Škripeňová Natália 09 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kluby Weinhandlová Angelika 06 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Zátopková Žofia 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 4 x 60 m kombi Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kombi Čechovská Klaudia 09 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžky 4 x 60 m kombi Fábryová Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kombi Jačeková Emma 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kombi Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 60 m kombi Šišuláková Kristína 08 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Mžky 4 x 200 m kluby Becker Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Beková Nina 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Orechovská Tereza 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Tomíková Sarah 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Zátopková Žofia 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 60 m kluby Čermák Jakub 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kluby Černý Filip 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kluby Černý Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kluby Ďuriš Martin 08 Naša atletika
Nžci 4 x 60 m kluby Minčík Nino 10 Naša atletika
Nžci 4 x 60 m kluby Noris Lukáš 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kluby Tallo Ondrej 09 Naša atletika
Nžci 4 x 60 m kombi Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi Čermák Jakub 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kombi Černý Filip 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kombi Černý Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kombi Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi Hudec Lukáš 09 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Nžci 4 x 60 m kombi Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi Noris Lukáš 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 4 x 60 m kombi Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi Žoldoš Adam 09 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Beňová Anežka 09 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Bortlíková Lucia 08 Naša atletika
Nžky 4 x 60 m kluby Čechovská Klaudia 09 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Danihelová Paulína 08 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Dubajová Sofia 09 Naša atletika
Nžky 4 x 60 m kluby Glončáková Júlia 10 Naša atletika
Nžky 4 x 60 m kluby Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Kanichová Timea 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Marková Karolína 09 Naša atletika
Nžky 4 x 60 m kluby Nerádová Mária 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Segéňová Alexandra 09 Naša atletika
Nžky 4 x 60 m kluby Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kluby Šišuláková Kristína 08 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kombi Bačová Nina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kombi Beňová Anežka 09 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Nžky 4 x 60 m kombi Danihelová Paulína 08 Klub detskej atletiky UŠKO (A)
Nžky 4 x 60 m kombi Hladíková Hana 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kombi Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi Nerádová Mária 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 60 m kombi Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi Šarníková Natália 09 Atletický klub AC Malacky