<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2.kolo ligy AZB starší žiaci a staršie žiačky, dorastenci a dorastenky + kontrolky, Bratislava, 5. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 200 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 25.39
M 200 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.82
M 200 m Singhoffer Matej 01 ŠK Vital Bratislava 26.32
M 800 m Mikuš Igor 94 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:16.90
M 800 m Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava 2:22.22
M 800 m Schenk Jakub 00 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:17.86
M 800 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 2:14.55 2:14.55
M 800 m Tvrdoň Ján 69 AK Veterán Bratislava 2:37.35
M 3000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 10:21.39 10:21.39
Dci 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.27
Dci 200 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.07
Dci 200 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Habodász Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 24.54
Dci 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.83
Dci 200 m Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 200 m Paracka Daniel 02 ŠK Vital Bratislava
Dci 200 m Paško Adam 03 Naša atletika 26.20
Dci 200 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava
Dci 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:06.70
Dci 3000 m Milan Samuel 03 AK Slávia UK Bratislava
Dci 110 m pr. 91,4 Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 15.71
Dci 110 m pr. 91,4 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci výška Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 155
Dci diaľka Bezručka Adam 03 ŠK Vital Bratislava 572
Dci diaľka Koreň Kristián 03 Naša atletika
Dci diaľka Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 483
Dci oštep 700 g Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 35.68
Dci oštep 700 g Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.67
Dci oštep 700 g Haraslin Roman 03 Naša atletika 26.62
Dci oštep 700 g Koreň Kristián 03 Naša atletika
Dci oštep 700 g Paško Adam 03 Naša atletika 24.24
Dci oštep 700 g Štefan Oliver 03 Naša atletika 34.52
Žci 150 m Barilla Arne 04 Naša atletika
Žci 150 m Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 18.97
Žci 150 m Drábek Benjamin 05 AK Slávia UK Bratislava 21.88
Žci 150 m Federič Filip 04 Naša atletika 17.28
Žci 150 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika 20.21
Žci 150 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 21.57
Žci 150 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.57
Žci 150 m Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.47
Žci 150 m Šmilňák Matej 05 Naša atletika 22.54
Žci 150 m Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.17
Žci 150 m Šutý Štefan 04 Naša atletika 21.42
Žci 150 m Zatloukal David 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 800 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci diaľka Barilla Arne 04 Naša atletika 414
Žci diaľka Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 508
Žci diaľka Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 512
Žci diaľka Majerčík Matúš 04 Naša atletika 505
Žci diaľka Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 402
Žci diaľka Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 399
Žci diaľka Šmilňák Matej 05 Naša atletika
Žci diaľka Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 472
Žci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika 466
Žci diaľka Zatloukal David 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci guľa 4 kg Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 09.51
Žci guľa 4 kg Pilát Samuel 04 ŠK Vital Bratislava 10.98
Žci guľa 4 kg Rusnák Richard 04 ŠK Vital Bratislava 07.43
Ž 200 m Jalkóczyová Sylvia 01 ŠK Vital Bratislava 30.82
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 28.72
Ž 200 m Letovancová Lenka 99 AK Slávia UK Bratislava 28.25
Ž 200 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 31.46
Ž oštep 600 g Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava 26.45
Dky 200 m Górová Natália 02 AK Slávia UK Bratislava 29.00
Dky 200 m Moravcová Nikola 03 ŠK Vital Bratislava
Dky 200 m Šmiralová Kristína 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 31.04
Dky 200 m Tomková Ema 03 ŠK Vital Bratislava 32.12
Dky 3000 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:02.03
Dky výška Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 146
Dky diaľka Giertl Lujza 03 Naša atletika 459
Dky guľa 3 kg Krchňáková Sofia 03 ŠK Vital Bratislava 12.01
Dky guľa 3 kg Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava 10.44
Dky oštep 500 g Giertl Lujza 03 Naša atletika 17.36
Dky oštep 500 g Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 28.19
Dky oštep 500 g Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Antošová Zuzana 05 Naša atletika 21.88
Žky 150 m Bankošová Barbora 05 Naša atletika 22.42
Žky 150 m Beková Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 150 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 19.49
Žky 150 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika 20.15
Žky 150 m Dolníková Nina 05 Naša atletika 22.03
Žky 150 m Gallová Karolína 05 Naša atletika 22.02
Žky 150 m Hrkeľová Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 25.75
Žky 150 m Jedináková Viktória 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 25.98
Žky 150 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.23
Žky 150 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 21.24
Žky 150 m Korčoková Petra 06 AK Slávia UK Bratislava 25.43
Žky 150 m Kováčová Nela 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 20.90
Žky 150 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.48
Žky 150 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.62
Žky 150 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika 23.07
Žky 150 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.66
Žky 150 m Moróczová Nataša 04 AK Inter-SC Bratislava
Žky 150 m Paďourová Karin 05 Naša atletika 24.53
Žky 150 m Paľovská Nicol Ella 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 21.26
Žky 150 m Slobodová Emma 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.20
Žky 150 m Spustová Emília 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.24
Žky 150 m Šujanová Elena 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Thomann Hana Yumi 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.85
Žky 150 m Tirschlerová Nathalie 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 150 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 20.85
Žky 150 m Vozárová Lenka 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 24.46
Žky 150 m Vybíralová Hana 06 AK Slávia UK Bratislava 26.82
Žky 150 m Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.59
Žky 150 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.73
Žky 800 m Bieleková Barbora 05 Naša atletika
Žky 100m p 76,2-8,2 Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 100m p 76,2-8,2 Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 17.23
Žky 100m p 76,2-8,2 Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 17.20
Žky 100m p 76,2-8,2 Mnichova Ema 05 Naša atletika 17.54
Žky 100m p 76,2-8,2 Thomann Hana Yumi 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 18.01
Žky 100m p 76,2-8,2 Veselská Sandra 04 Naša atletika 16.16
Žky 100m p 76,2-8,2 Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky výška Bieleková Barbora 05 Naša atletika
Žky výška Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 129
Žky výška Paľovská Nicol Ella 07 AK Slávia UK Bratislava 127
Žky výška Veselská Sandra 04 Naša atletika 158
Žky diaľka Antošová Zuzana 05 Naša atletika 434
Žky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika 506
Žky diaľka Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava
Žky diaľka Dolníková Nina 05 Naša atletika 416
Žky diaľka Feglová Karolína 05 Naša atletika
Žky diaľka Gallová Karolína 05 Naša atletika 458
Žky diaľka Jedináková Viktória 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 453
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 463
Žky diaľka Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 372
Žky diaľka Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 464
Žky diaľka Mikuličková Ina 05 Naša atletika 422
Žky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 454
Žky diaľka Mnichova Ema 05 Naša atletika 443
Žky diaľka Paďourová Karin 05 Naša atletika 338
Žky diaľka Slobodová Emma 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky diaľka Spustová Emília 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 379
Žky diaľka Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 425
Žky diaľka Tirschlerová Nathalie 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky diaľka Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 407
Žky diaľka Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 479
Žky diaľka Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky guľa 3 kg Antošová Zuzana 05 Naša atletika
Žky guľa 3 kg Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.42
Žky guľa 3 kg Bankošová Barbora 05 Naša atletika 09.02
Žky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika 09.38
Žky guľa 3 kg Paďourová Karin 05 Naša atletika
Žky guľa 3 kg Veselská Sandra 04 Naša atletika 10.22