<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva, Trnava, 2. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Guriš Jozef 95 TJ Družba Piešťany
M 100 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 11.37
M 100 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra
M 100 m Mečíř Adam 99 Atletika ŠK Skalica 11.39
M 100 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 11.08
M 200 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.25
M 200 m Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.27
M 200 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom
M 200 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.66
M 200 m Mečíř Adam 99 Atletika ŠK Skalica 23.91
M 400 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.32
M 400 m Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.78
M 400 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
M 400 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.62
M 1500 m Čechvala Jozef 92 Atletika Nové Mesto nad Váhom
M 1500 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 4:28.08
M 2000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra
M výška Votruba Adam 95 AK Junior Holič 200
M diaľka Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 709
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.91
M guľa 7,26 kg Olej Matúš 91 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18.96
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 49.85
J 100 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 11.81
J 100 m Moravčík Jakub 01 AK AŠK Slávia Trnava 12.04
J 100 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 12.38
J 100 m Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.23
J 100 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 11.44
J 100 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.05
J 200 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 22.42
J 200 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 24.01
J 200 m Moravčík Jakub 01 AK AŠK Slávia Trnava 23.80
J 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 25.23
J 200 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 23.00
J 200 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.07
J 400 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 48.49
J 400 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 52.78
J 1500 m Búzek Filip 00 AK Junior Holič 5:12.17
J 1500 m Gomola Jakub 01 TJ Družba Piešťany 4:28.25
J 1500 m Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske 4:36.87
J 110 m pr. 99,1 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 14.72
J 110 m pr. 99,1 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
J 400 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
J 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 59.12
J 2000 m pr. 91,4 Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 7:31.72
J 2000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 7:00.06
J 2000 m pr. 91,4 Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 6:40.72
J 2000 m pr. 91,4 Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava 6:52.51
J 2000 m pr. 91,4 Urban Oliver 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika 710
J diaľka Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 607
J diaľka Ralík Maroš 01 Atletika Bratislava 622
J diaľka Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 631
J diaľka Záhradníček Filip 00 ŠK ŠOG Nitra 545
J trojskok Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 12.49 12.31
J trojskok Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.28
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 16.73
J guľa 6 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.75
J kladivo 6 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 66.84
J kladivo 6 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky 66.70
J kladivo 6 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.90
Dci 100 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 12.45
Dci 100 m Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra 13.74
Dci 100 m Červeňanský Nikolas 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 100 m Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 11.94
Dci 100 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 12.75
Dci 100 m Kachlík Filip 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.10
Dci 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 11.71
Dci 100 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 12.52
Dci 100 m Mráz Mário 03 AK Junior Holič
Dci 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 11.39
Dci 100 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.51
Dci 100 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 12.77
Dci 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.51
Dci 100 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 11.81
Dci 100 m Žilinka Martin 03 TJ Družba Piešťany 12.74
Dci 200 m Bocán Oliver 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 200 m Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra 28.30
Dci 200 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 25.58
Dci 200 m Kachlík Filip 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.99
Dci 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 24.01
Dci 200 m Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 25.01
Dci 200 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 25.11
Dci 200 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 23.01
Dci 200 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 25.08
Dci 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 25.16
Dci 200 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 26.30
Dci 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 24.71
Dci 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 23.54
Dci 200 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 25.11
Dci 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 23.82
Dci 200 m Žilinka Martin 03 TJ Družba Piešťany 26.39
Dci 400 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 57.75
Dci 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 55.63
Dci 400 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 55.36
Dci 400 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 54.85
Dci 400 m Stolárik Adam 02 TJ Družba Piešťany
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.37
Dci 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 55.86
Dci 800 m Benka Adam 02 TJ Družba Piešťany
Dci 800 m Bocán Oliver 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 800 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 2:23.05
Dci 800 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 2:11.53
Dci 800 m Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky 2:13.24
Dci 800 m Kubík Filip 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:22.52
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:09.48
Dci 1500 m Ďuriš Michal 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1500 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom 4:36.04
Dci 1500 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 4:38.29
Dci 1500 m Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky
Dci 110 m pr. 91,4 Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.00
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 16.49
Dci 110 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 15.90
Dci 400 m pr. 83,8 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 400 m pr. 83,8 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
Dci 400 m pr. 83,8 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 65.75
Dci 2000 m pr. 91,4 Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 7:51.04
Dci 2000 m pr. 91,4 Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 7:10.01
Dci 2000 m pr. 91,4 Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič
Dci 2000 m pr. 91,4 Suchý Dalibor 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 2000 m pr. 91,4 Suchý Dávid 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 181
Dci výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 190
Dci výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 195
Dci výška Miko Dominik 03 TJ Olympia Galanta 170
Dci výška Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky 155
Dci výška Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 175
Dci výška Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 170
Dci výška Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom 160
Dci výška Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 184
Dci výška Šefčík Oliver 02 AK Junior Holič 179
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 390
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 614
Dci diaľka Červeňanský Nikolas 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 486
Dci diaľka Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky
Dci diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 585
Dci diaľka Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 576
Dci diaľka Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky 571
Dci diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 560
Dci trojskok Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 10.24
Dci trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci trojskok Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 12.44
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.97
Dci trojskok Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci guľa 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 15.49
Dci guľa 5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 17.83
Dci guľa 5 kg Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.84
Dci guľa 5 kg Mráz Mário 03 AK Junior Holič
Dci guľa 5 kg Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 12.93
Dci guľa 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 11.71
Dci disk 1,5 kg Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava 26.96
Dci disk 1,5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 33.07
Dci disk 1,5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 51.54
Dci disk 1,5 kg Marko Patrik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 37.23
Dci disk 1,5 kg Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 35.02
Dci disk 1,5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 33.45
Dci disk 1,5 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom 21.59
Dci kladivo 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 27.51
Dci kladivo 5 kg Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom 26.86
Dci kladivo 5 kg Marko Patrik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 38.01
Dci kladivo 5 kg Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom 23.40
Dci oštep 700 g Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava 33.28
Dci oštep 700 g Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 36.76
Dci oštep 700 g Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra 35.19
Dci oštep 700 g Marko Patrik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci oštep 700 g Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 37.72
Dci oštep 700 g Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 25.56
Dci oštep 700 g Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 34.41
Dci oštep 700 g Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci oštep 700 g Zeleňák Samuel 02 Atletický klub Šurany 46.69
Dci 4 x 100 m kluby Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Bocán Oliver 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič
Dci 4 x 100 m kluby Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Kachlík Filip 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Mráz Mário 03 AK Junior Holič
Dci 4 x 100 m kluby Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič
Dci 4 x 100 m kluby Šefčík Oliver 02 AK Junior Holič
Žci 60 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.26
Žci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.35
Žci 60 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 08.24
Žci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.77
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.41
Žci 60 m Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.68
Žci 60 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 08.5
Žci 60 m Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 08.21
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
Žci 60 m Ivánek Filip 05 AK Junior Holič
Žci 60 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce 09.32
Žci 60 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 08.48
Žci 60 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 08.79
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 08.27
Žci 60 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 09.24
Žci 60 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.11
Žci 60 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 07.92
Žci 60 m Rajčák Samuel 05 AK Junior Holič
Žci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.41
Žci 60 m Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.06
Žci 60 m Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.62
Žci 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 07.83
Žci 60 m Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.57
Žci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.60
Žci 150 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci 150 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Žci 150 m Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci 150 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 17.50
Žci 150 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 20.23
Žci 150 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 19.98
Žci 150 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 18.20
Žci 150 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 20.94
Žci 150 m Hrebík Matej 05 Atletický klub Bojničky 21.84
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.56
Žci 150 m Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 25.52
Žci 150 m Ivánek Filip 05 AK Junior Holič
Žci 150 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce 23.41
Žci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 20.27
Žci 150 m Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 23.05
Žci 150 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 19.67
Žci 150 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 22.14
Žci 150 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 19.51
Žci 150 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 19.32
Žci 150 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 21.09
Žci 150 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 19.77
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 20.08
Žci 150 m Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23.74
Žci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 22.26
Žci 150 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 18.54
Žci 150 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 18.12
Žci 150 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.80
Žci 150 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 20.12
Žci 300 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 41.12
Žci 300 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 43.66
Žci 300 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 40.56
Žci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 39.59
Žci 300 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 38.64
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 44.20
Žci 300 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 39.44
Žci 300 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 43.70
Žci 800 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 800 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:18.07
Žci 800 m Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 2:27.01
Žci 800 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 800 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Žci 800 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 02.26 2:26.74
Žci 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:20.60
Žci 800 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 2:14.59
Žci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.37
Žci 800 m Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky 2:38.14
Žci 800 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:45.85
Žci 3000 m Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava 11:13.84
Žci 3000 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 11:17.03
Žci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 11:23.92
Žci 3000 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 12:46.98
Žci 3000 m Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 11:20.40
Žci 100 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 18.66
Žci 100 m pr. 83,8 Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.10
Žci 100 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.58
Žci 100 m pr. 83,8 Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 18.03
Žci 100 m pr. 83,8 Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra 18.55
Žci 300 m pr. 76,2 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 76,2 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 52.95
Žci 300 m pr. 76,2 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 48.40
Žci 300 m pr. 76,2 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky 49.31
Žci 300 m pr. 76,2 Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 49.16
Žci 300 m pr. 76,2 Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra 50.84
Žci 1500 m pr. 76,2 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 5:44.10
Žci 1500 m pr. 76,2 Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:14.34
Žci 1500 m pr. 76,2 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 1500 m pr. 76,2 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 1500 m pr. 76,2 Poláček Dávid 05 Slovan Duslo Šaľa 5:36.80
Žci 1500 m pr. 76,2 Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 5:02.71
Žci výška Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 130
Žci výška Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 160
Žci výška Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 153
Žci výška Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 150
Žci výška Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žci výška Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 150
Žci výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 130
Žci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 170
Žci výška Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 145
Žci výška Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 160
Žci žrď Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 260
Žci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra
Žci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 220
Žci diaľka Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra 531
Žci diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 589
Žci diaľka Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 428
Žci diaľka Ivánek Filip 05 AK Junior Holič
Žci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 498
Žci diaľka Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 416
Žci diaľka Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 393
Žci diaľka Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 497
Žci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 512
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Žci diaľka Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 411
Žci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 528
Žci diaľka Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 556
Žci diaľka Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 442
Žci guľa 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 09.44
Žci guľa 4 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 12.18
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 15.68
Žci guľa 4 kg Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.40
Žci guľa 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 12.49
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 11.13
Žci guľa 4 kg Rajčák Samuel 05 AK Junior Holič
Žci guľa 4 kg Symonchuk Oleksii 04 AK Junior Holič 10.27
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 12.82
Žci disk 1 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky
Žci disk 1 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 29.03
Žci disk 1 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 45.65
Žci disk 1 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 28.46
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 31.22
Žci disk 1 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 21.20
Žci disk 1 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 37.14
Žci kladivo 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 24.59
Žci kladivo 4 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 27.62
Žci kladivo 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 29.86
Žci kladivo 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 32.92
Žci kladivo 4 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom 21.62
Žci kladivo 4 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 28.07
Žci oštep 600 g Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 21.53
Žci oštep 600 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 34.90
Žci oštep 600 g Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 25.49
Žci oštep 600 g Hrebík Matej 05 Atletický klub Bojničky 26.70
Žci oštep 600 g Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 13.56
Žci oštep 600 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 41.37
Žci oštep 600 g Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 32.62
Žci oštep 600 g Rajčák Samuel 05 AK Junior Holič
Žci oštep 600 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 29.60
Žci oštep 600 g Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 29.54
Žci 4 x 60 m kluby Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 60 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 60 m kluby Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Ž 100 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.95
Ž 100 m Malatinská Dominika 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14.22
Ž 100 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 14.00
Ž 100 m Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 200 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.70
Ž 200 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.32
Ž 200 m Malatinská Dominika 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29.31
Ž 200 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 28.47
Ž 200 m Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 400 m Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra 61.83
Ž 400 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 65.10
Ž 400 m Šimlovičová Mária 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56.53
Ž 100 m pr. 83,8 Lajčáková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.33
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 14.31
Ž 400 m pr. 76,2 Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 63.58
Ž oštep 600 g Filová Soňa 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.16
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.18
Jky 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.16
Jky 100 m Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava 12.79
Jky 200 m Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 27.89 27.89
Jky 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 24.69
Jky 200 m Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava 26.12
Jky 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 58.61
Jky 400 m Stachová Anita 01 Atletika Nové Mesto nad Váhom 61.63
Jky 400 m pr. 76,2 Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava 66.97
Jky 400 m pr. 76,2 Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.61
Jky výška Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 160
Jky žrď Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 280
Jky diaľka Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 510
Jky diaľka Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 565
Jky diaľka Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 469
Jky diaľka Lafeková Martina 01 AK AŠK Slávia Trnava 450
Jky diaľka Mihoková Petra 01 AK AŠK Slávia Trnava 519
Jky trojskok Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.80
Jky trojskok Lafeková Martina 01 AK AŠK Slávia Trnava 10.03
Jky guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24
Jky disk 1 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.43
Jky disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33.69
Jky kladivo 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.66
Jky oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 45.68
Dky 100 m Bartošovičová Terézia 03 AK AŠK Slávia Trnava 14.50
Dky 100 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.13
Dky 100 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 14.99
Dky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.04
Dky 100 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 14.91
Dky 100 m Hudecová Eva 02 Atletický oddiel Partizánske
Dky 100 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 13.65
Dky 100 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 13.67
Dky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.82
Dky 100 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.10
Dky 100 m Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 100 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 14.12
Dky 100 m Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 100 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 14.01
Dky 200 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra 31.40
Dky 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.25
Dky 200 m Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 30.63
Dky 200 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 31.23
Dky 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.52
Dky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.56
Dky 200 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.37
Dky 200 m Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 27.09
Dky 200 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 29.61
Dky 200 m Hudecová Eva 02 Atletický oddiel Partizánske
Dky 200 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.24
Dky 200 m Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 33.26
Dky 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 26.14
Dky 200 m Lečková Ema 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 200 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 26.56
Dky 200 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 28.29
Dky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.60
Dky 200 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.97
Dky 200 m Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 30.65
Dky 200 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 29.66
Dky 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.94
Dky 200 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 29.48
Dky 400 m Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 400 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 66.14
Dky 400 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 69.17
Dky 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 60.56
Dky 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 60.60
Dky 800 m Bartošovičová Terézia 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:54.82
Dky 800 m Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky 2:59.76
Dky 800 m Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 2:30.89
Dky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.26
Dky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:20.56
Dky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:30.18
Dky 800 m Urbanová Naďa 02 TJ Družba Piešťany 2:26.87
Dky 1500 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 6:28.62
Dky 1500 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:27.84
Dky 1500 m Szabó Abigel 03 Atletický club Nové Zámky 6:20.38
Dky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:15.57
Dky 100m p 76,2-8,5 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 14.99
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100m p 76,2-8,5 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 14.66
Dky 100m p 76,2-8,5 Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 19.23
Dky 100m p 76,2-8,5 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 16.05
Dky 100m p 76,2-8,5 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 15.80
Dky 100m p 76,2-8,5 Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava 19.71
Dky 100m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.42
Dky 100m p 76,2-8,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.08
Dky 400 m pr. 76,2 Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 400 m pr. 76,2 Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 68.30
Dky 400 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 70.78
Dky 2000 m pr. 76,2 Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 7:10.56
Dky 2000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 8:21.40
Dky 2000 m pr. 76,2 Švejdová Zuzana 02 Atletický klub AC Malacky 7:56.52
Dky 2000 m pr. 76,2 Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 165
Dky výška Kováčová Karolína 02 AK Slávia UK Bratislava 137
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 160
Dky výška Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 160
Dky žrď Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 240
Dky žrď Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 210
Dky diaľka Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 547
Dky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 495
Dky diaľka Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 398
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 497
Dky diaľka Kováčová Karolína 02 AK Slávia UK Bratislava
Dky diaľka Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 455
Dky diaľka Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava 419
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 506
Dky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 09.52
Dky trojskok Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 09.36
Dky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
Dky trojskok Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 08.68
Dky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 10.68
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.96
Dky guľa 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.73
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.96
Dky guľa 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.86
Dky guľa 3 kg Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra 08.01
Dky guľa 3 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 10.05
Dky guľa 3 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 11.41
Dky guľa 3 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 08.36
Dky guľa 3 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 08.98
Dky disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.77
Dky disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36.34
Dky disk 1 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 24.03
Dky disk 1 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 26.45
Dky disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 36.74
Dky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 21.34
Dky disk 1 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 18.05
Dky kladivo 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 44.31
Dky kladivo 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 32.66
Dky kladivo 3 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 28.58
Dky kladivo 3 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 32.38
Dky oštep 500 g Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 33.88
Dky oštep 500 g Hozáková Michaela 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 35.11
Dky oštep 500 g Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky oštep 500 g Lečková Ema 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.29
Dky oštep 500 g Nemcová Adriana 02 ŠK Jablonica 27.59
Dky oštep 500 g Poláčková Sabína 03 ŠK Jablonica 32.59
Dky 4 x 100 m kluby Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Audiová Adriana 05 Slovan Duslo Šaľa 09.31
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.63
Žky 60 m Bartošíková Ella 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 09.53
Žky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika 08.20
Žky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.22
Žky 60 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.41
Žky 60 m Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 09.74
Žky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.65
Žky 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.91
Žky 60 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.69
Žky 60 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.05
Žky 60 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 08.77
Žky 60 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 09.94
Žky 60 m Grygerova Natália 05 AK Slávia UK Bratislava 09.42
Žky 60 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 08.90
Žky 60 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.97
Žky 60 m Jakubíková Lea 05 Atletický klub Šurany 08.59
Žky 60 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.72
Žky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 09.67
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 09.15
Žky 60 m Kovačičová Natália 04 AK Junior Holič 09.36
Žky 60 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra 09.97
Žky 60 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 08.43
Žky 60 m Kováčová Nela 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 60 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 09.05
Žky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 09.03
Žky 60 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske 09.54
Žky 60 m Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.34
Žky 60 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 08.87
Žky 60 m Mesáková Natália 04 TJ Družba Piešťany
Žky 60 m Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.21
Žky 60 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 09.25
Žky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 08.47
Žky 60 m Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.39
Žky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.35
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 09.04
Žky 60 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.91
Žky 60 m Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.73
Žky 60 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 08.96
Žky 60 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 09.44
Žky 60 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.49
Žky 60 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 09.00
Žky 60 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.38
Žky 60 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.69
Žky 60 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 09.18
Žky 60 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 09.07
Žky 60 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 09.19
Žky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.32
Žky 60 m Vajdová Tamara 07 AK Junior Holič
Žky 60 m Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.57
Žky 60 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.24
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.75
Žky 60 m Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 09.36
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.08
Žky 60 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 08.95
Žky 150 m Audiová Adriana 05 Slovan Duslo Šaľa
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 21.07
Žky 150 m Baloghová Elena 05 Atletický club Nové Zámky 22.32
Žky 150 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 24.06
Žky 150 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 19.73
Žky 150 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 20.69
Žky 150 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.44
Žky 150 m Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 23.59
Žky 150 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.37
Žky 150 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 19.39
Žky 150 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 18.83
Žky 150 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 21.00
Žky 150 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.91
Žky 150 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 21.23
Žky 150 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 22.87
Žky 150 m Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.95
Žky 150 m Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 23.81
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 22.84
Žky 150 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra 24.21
Žky 150 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 20.98
Žky 150 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 23.35
Žky 150 m Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 22.91
Žky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 22.83
Žky 150 m Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič
Žky 150 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.10
Žky 150 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske 23.13
Žky 150 m Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 22.88
Žky 150 m Mesáková Natália 04 TJ Družba Piešťany
Žky 150 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 23.78
Žky 150 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 20.66
Žky 150 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 20.54
Žky 150 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 20.37
Žky 150 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.04
Žky 150 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 23.19
Žky 150 m Roštárová Ema 04 Atletika ŠK Skalica 23.39
Žky 150 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.41
Žky 150 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 21.99
Žky 150 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.10
Žky 150 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 22.89
Žky 150 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 23.11
Žky 150 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 21.99
Žky 150 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 21.92
Žky 150 m Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 22.47
Žky 150 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 21.64
Žky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.11
Žky 150 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 22.04
Žky 300 m Baloghová Elena 05 Atletický club Nové Zámky 48.37
Žky 300 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 42.95
Žky 300 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.48
Žky 300 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 50.88
Žky 300 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 45.50
Žky 300 m Mesáková Natália 04 TJ Družba Piešťany 47.99
Žky 300 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 300 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 44.17
Žky 300 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 49.30
Žky 300 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 50.71
Žky 300 m Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 52.84
Žky 300 m Törökövá Viktória 05 Slovan Duslo Šaľa
Žky 300 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 47.21
Žky 800 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 2:49.13
Žky 800 m Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:44.20
Žky 800 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Žky 800 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 3:02.88
Žky 800 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:35.65
Žky 800 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 800 m Ngová Petra 04 AK Junior Holič 2:48.53
Žky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.45
Žky 800 m Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:57.07
Žky 800 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 2:45.22
Žky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.28
Žky 800 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 2:29.86
Žky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky 2:47.37
Žky 2000 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Žky 2000 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 7:48.11
Žky 2000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 8:23.46
Žky 2000 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 7:06.58
Žky 2000 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 7:27.34
Žky 2000 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 7:33.60
Žky 2000 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 100m p 76,2-8,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 14.91
Žky 100m p 76,2-8,2 Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 17.75
Žky 100m p 76,2-8,2 Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.02
Žky 100m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.63
Žky 100m p 76,2-8,2 Gahurová Miriam 06 AK Junior Holič
Žky 100m p 76,2-8,2 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 17.85
Žky 100m p 76,2-8,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 18.68
Žky 100m p 76,2-8,2 Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.84
Žky 100m p 76,2-8,2 Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.84
Žky 100m p 76,2-8,2 Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.23
Žky 100m p 76,2-8,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 16.46
Žky 100m p 76,2-8,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.51
Žky 100m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.74
Žky 300 m pr. 76,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 56.18
Žky 300 m pr. 76,2 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m pr. 76,2 Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 52.98
Žky 300 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 48.24
Žky 300 m pr. 76,2 Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 300 m pr. 76,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 45.52
Žky 1500 m pr. 76,2 Bartošíková Ella 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:30.47
Žky 1500 m pr. 76,2 Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič
Žky 1500 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 6:09.86
Žky 1500 m pr. 76,2 Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 5:59.40
Žky 1500 m pr. 76,2 Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:25.45
Žky výška Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 151
Žky výška Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 135
Žky výška Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 135
Žky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 150
Žky výška Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 132
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 142
Žky výška Kovačičová Natália 04 AK Junior Holič 137
Žky výška Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žky výška Ondrušová Petra 04 Atletický klub Šurany 145
Žky výška Törökövá Viktória 05 Slovan Duslo Šaľa
Žky výška Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Žky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 165
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 180
Žky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 240
Žky diaľka Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 429
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika 534
Žky diaľka Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 461
Žky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 439
Žky diaľka Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica
Žky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.84 484
Žky diaľka Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 363
Žky diaľka Grygerova Natália 05 AK Slávia UK Bratislava 403
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 428
Žky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 477
Žky diaľka Jakubíková Lea 05 Atletický klub Šurany 491
Žky diaľka Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 401
Žky diaľka Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 395
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 445
Žky diaľka Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom 388
Žky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 404
Žky diaľka Piterková Dominika 04 ŠK ŠOG Nitra 427
Žky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 426
Žky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.25 417
Žky diaľka Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 444
Žky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 05.77 577
Žky diaľka Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 410
Žky diaľka Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žky diaľka Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 466
Žky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 409
Žky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 08.46
Žky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.26
Žky guľa 3 kg Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 08.25
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.65
Žky guľa 3 kg Hacajova Katarina 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.76
Žky guľa 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 08.39
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 07.64
Žky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.15
Žky guľa 3 kg Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 07.16
Žky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 07.95
Žky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 09.57
Žky guľa 3 kg Michlíková Viktória 05 Atletický klub Šurany 07.74
Žky guľa 3 kg Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 09.75
Žky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.98
Žky guľa 3 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 11.98
Žky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 10.21
Žky guľa 3 kg Vrbová Simona 05 Atletický klub Šurany 08.38
Žky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 07.89
Žky disk 1 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.44
Žky disk 1 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 21.03
Žky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky
Žky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Žky disk 1 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky
Žky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 25.73
Žky disk 1 kg Michlíková Viktória 05 Atletický klub Šurany 15.85
Žky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.89
Žky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 24.89
Žky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.67
Žky disk 1 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 22.22
Žky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 21.13
Žky disk 1 kg Vrbová Simona 05 Atletický klub Šurany 19.63
Žky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 24.15
Žky kladivo 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 22.35
Žky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 31.03
Žky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.78
Žky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.96
Žky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 27.81
Žky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.00
Žky oštep 500 g Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 17.53
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 29.99
Žky oštep 500 g Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 30.41
Žky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 34.06
Žky oštep 500 g Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.42
Žky oštep 500 g Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 28.98
Žky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 27.71
Žky oštep 500 g Roštárová Ema 04 Atletika ŠK Skalica 15.09
Žky oštep 500 g Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.01
Žky 4 x 60 m kluby Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič
Žky 4 x 60 m kluby Baloghová Elena 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič
Žky 4 x 60 m kluby Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žky 4 x 60 m kluby Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Gahurová Miriam 06 AK Junior Holič
Žky 4 x 60 m kluby Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič
Žky 4 x 60 m kluby Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Žky 4 x 60 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Kovačičová Natália 04 AK Junior Holič
Žky 4 x 60 m kluby Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 60 m kluby Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 4 x 60 m kluby Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 4 x 60 m kluby Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 4 x 60 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Raymonds Ella 07 AK Junior Holič
Žky 4 x 60 m kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 60 m kluby Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič
Žky 4 x 60 m kluby Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 60 m kluby Vajdová Tamara 07 AK Junior Holič
Žky 4 x 60 m kluby Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 4 x 60 m kluby Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske