M |
100 m |
|
Guriš Jozef |
95 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
M |
100 m |
|
Hanic Mário |
99 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
11.37 |
|
M |
100 m |
|
Lopuch Marián |
67 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
M |
100 m |
|
Mečíř Adam |
99 |
Atletika ŠK Skalica |
|
11.39 |
|
M |
100 m |
|
Rigo Peter |
99 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.08 |
|
M |
200 m |
|
Babulík Matúš |
97 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
24.25 |
|
M |
200 m |
|
Ďubašák Ján |
95 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
23.27 |
|
M |
200 m |
|
Hanic Mário |
99 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
M |
200 m |
|
Marček Miroslav |
95 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
21.66 |
|
M |
200 m |
|
Mečíř Adam |
99 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.91 |
|
M |
400 m |
|
Babulík Matúš |
97 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
51.32 |
|
M |
400 m |
|
Ďubašák Ján |
95 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
51.78 |
|
M |
400 m |
|
Halbavý Lukáš |
99 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
M |
400 m |
|
Marček Miroslav |
95 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
49.62 |
|
M |
1500 m |
|
Čechvala Jozef |
92 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
M |
1500 m |
|
Svoreň Ondrej |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
4:28.08 |
|
M |
2000 m pr. 91,4 |
|
Mazúch David |
96 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
M |
výška |
|
Votruba Adam |
95 |
AK Junior Holič |
|
200 |
|
M |
diaľka |
|
Turcsányi Daniel |
97 |
AC Stavbár Nitra |
|
709 |
|
M |
trojskok |
|
Turcsányi Daniel |
97 |
AC Stavbár Nitra |
|
14.91 |
|
M |
guľa 7,26 kg |
|
Olej Matúš |
91 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
18.96 |
|
M |
disk 2 kg |
|
Kováč Samuel |
99 |
AC Stavbár Nitra |
|
49.85 |
|
J |
100 m |
|
Kutruc Tomáš |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.81 |
|
J |
100 m |
|
Moravčík Jakub |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.04 |
|
J |
100 m |
|
Obcovič Peter |
01 |
ŠK Jablonica |
|
12.38 |
|
J |
100 m |
|
Palka Miroslav |
00 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
11.23 |
|
J |
100 m |
|
Pavlovič Ivan |
01 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.44 |
|
J |
100 m |
|
Sloboda Samuel |
01 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
11.05 |
|
J |
200 m |
|
Dömötör Patrik |
00 |
TJ Olympia Galanta |
|
22.42 |
|
J |
200 m |
|
Dráfi Karol |
01 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.01 |
|
J |
200 m |
|
Moravčík Jakub |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.80 |
|
J |
200 m |
|
Obcovič Peter |
01 |
ŠK Jablonica |
|
25.23 |
|
J |
200 m |
|
Pavlovič Ivan |
01 |
AC Stavbár Nitra |
|
23.00 |
|
J |
200 m |
|
Ševčík Adam |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
24.07 |
|
J |
400 m |
|
Dömötör Patrik |
00 |
TJ Olympia Galanta |
|
48.49 |
|
J |
400 m |
|
Dráfi Karol |
01 |
Atletický club Nové Zámky |
|
52.78 |
|
J |
1500 m |
|
Búzek Filip |
00 |
AK Junior Holič |
|
5:12.17 |
|
J |
1500 m |
|
Gomola Jakub |
01 |
TJ Družba Piešťany |
|
4:28.25 |
|
J |
1500 m |
|
Slivka Pavol |
01 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
4:36.87 |
|
J |
110 m pr. 99,1 |
|
Dömötör Patrik |
00 |
TJ Olympia Galanta |
|
14.72 |
|
J |
110 m pr. 99,1 |
|
Kutruc Tomáš |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
J |
400 m pr. 91,4 |
|
Kutruc Tomáš |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
J |
400 m pr. 91,4 |
|
Ševčík Adam |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
59.12 |
|
J |
2000 m pr. 91,4 |
|
Kecskés Martin |
01 |
Atletický club Nové Zámky |
|
7:31.72 |
|
J |
2000 m pr. 91,4 |
|
Koperdák Lukáš |
00 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
7:00.06 |
|
J |
2000 m pr. 91,4 |
|
Ondrovič Marek |
01 |
Atletický klub AC Malacky |
|
6:40.72 |
|
J |
2000 m pr. 91,4 |
|
Šimlaštík Miroslav |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
6:52.51 |
|
J |
2000 m pr. 91,4 |
|
Urban Oliver |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
J |
diaľka |
|
Benda Jakub |
00 |
Naša atletika Bratislava |
|
710 |
|
J |
diaľka |
|
Brath Richard |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
607 |
|
J |
diaľka |
|
Ralík Maroš |
01 |
Atletika Bratislava |
|
622 |
|
J |
diaľka |
|
Richtárech Martin |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
631 |
|
J |
diaľka |
|
Záhradníček Filip |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
545 |
|
J |
trojskok |
|
Brath Richard |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
12.49 |
12.31 |
|
J |
trojskok |
|
Richtárech Martin |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.28 |
|
J |
guľa 6 kg |
|
Greguš Jaroslav |
01 |
AC Stavbár Nitra |
|
16.73 |
|
J |
guľa 6 kg |
|
Skoupa Norbert |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.75 |
|
J |
kladivo 6 kg |
|
Danáč Daniel |
00 |
AC Stavbár Nitra |
|
66.84 |
|
J |
kladivo 6 kg |
|
Konopka Miloslav |
01 |
Atletický club Nové Zámky |
|
66.70 |
|
J |
kladivo 6 kg |
|
Skoupa Norbert |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
50.90 |
|
Dci |
100 m |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12.45 |
|
Dci |
100 m |
|
Czako Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
13.74 |
|
Dci |
100 m |
|
Červeňanský Nikolas |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Deák Kristóf |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
11.94 |
|
Dci |
100 m |
|
Jarábek Marco |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
12.75 |
|
Dci |
100 m |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.10 |
|
Dci |
100 m |
|
Kopček Samuel |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.71 |
|
Dci |
100 m |
|
Lopúch Adam |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.52 |
|
Dci |
100 m |
|
Mráz Mário |
03 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Nemec Jakub |
03 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
11.39 |
|
Dci |
100 m |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.51 |
|
Dci |
100 m |
|
Seko Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.77 |
|
Dci |
100 m |
|
Špak Filip |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.51 |
|
Dci |
100 m |
|
Žiačik Andrej |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.81 |
|
Dci |
100 m |
|
Žilinka Martin |
03 |
TJ Družba Piešťany |
|
12.74 |
|
Dci |
200 m |
|
Bocán Oliver |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Czako Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
28.30 |
|
Dci |
200 m |
|
Jarábek Marco |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
25.58 |
|
Dci |
200 m |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.99 |
|
Dci |
200 m |
|
Kopček Samuel |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.01 |
|
Dci |
200 m |
|
Laca Matej |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.01 |
|
Dci |
200 m |
|
Lopúch Adam |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.11 |
|
Dci |
200 m |
|
Medovič Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Nemec Jakub |
03 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
23.01 |
|
Dci |
200 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.08 |
|
Dci |
200 m |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.16 |
|
Dci |
200 m |
|
Seko Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.30 |
|
Dci |
200 m |
|
Špak Filip |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.71 |
|
Dci |
200 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.54 |
|
Dci |
200 m |
|
Vánovský Marián |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.11 |
|
Dci |
200 m |
|
Žiačik Andrej |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.82 |
|
Dci |
200 m |
|
Žilinka Martin |
03 |
TJ Družba Piešťany |
|
26.39 |
|
Dci |
400 m |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
57.75 |
|
Dci |
400 m |
|
Haraslin Roman |
03 |
Naša atletika Bratislava |
|
55.63 |
|
Dci |
400 m |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
55.36 |
|
Dci |
400 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
54.85 |
|
Dci |
400 m |
|
Stolárik Adam |
02 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
52.37 |
|
Dci |
400 m |
|
Vojtek Jakub |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
55.86 |
|
Dci |
800 m |
|
Benka Adam |
02 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Bocán Oliver |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Duchoslav Adrián |
03 |
AK Junior Holič |
|
2:23.05 |
|
Dci |
800 m |
|
Gonczol Dominik Alex |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:11.53 |
|
Dci |
800 m |
|
Kováč Adam |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:13.24 |
|
Dci |
800 m |
|
Kubík Filip |
03 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:22.52 |
|
Dci |
800 m |
|
Medovič Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:09.48 |
|
Dci |
1500 m |
|
Ďuriš Michal |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
1500 m |
|
Hlbocký Juraj |
02 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
4:36.04 |
|
Dci |
1500 m |
|
Hruška Peter |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
4:38.29 |
|
Dci |
1500 m |
|
Kukučka Ján |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Kadák Mário |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
16.00 |
|
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
16.49 |
|
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
15.90 |
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Vánovský Marián |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
65.75 |
|
Dci |
2000 m pr. 91,4 |
|
Černiansky Peter |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
7:51.04 |
|
Dci |
2000 m pr. 91,4 |
|
Habrda Boris |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
7:10.01 |
|
Dci |
2000 m pr. 91,4 |
|
Riečicky Pavol Vendel |
02 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Dci |
2000 m pr. 91,4 |
|
Suchý Dalibor |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
2000 m pr. 91,4 |
|
Suchý Dávid |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Blšták Matúš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
181 |
|
Dci |
výška |
|
Gondžala Denis |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
190 |
|
Dci |
výška |
|
Kadák Mário |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
195 |
|
Dci |
výška |
|
Miko Dominik |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
170 |
|
Dci |
výška |
|
Očkay Branislav |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
155 |
|
Dci |
výška |
|
Pavuk Timo |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
175 |
|
Dci |
výška |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
170 |
|
Dci |
výška |
|
Plačko Ján |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
160 |
|
Dci |
výška |
|
Riečicky Pavol Vendel |
02 |
AK Junior Holič |
|
184 |
|
Dci |
výška |
|
Šefčík Oliver |
02 |
AK Junior Holič |
|
179 |
|
Dci |
žrď |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
390 |
|
Dci |
diaľka |
|
Blšták Matúš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
614 |
|
Dci |
diaľka |
|
Červeňanský Nikolas |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
486 |
|
Dci |
diaľka |
|
Deák Kristóf |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
585 |
|
Dci |
diaľka |
|
Laca Matej |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
576 |
|
Dci |
diaľka |
|
Očkay Branislav |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
571 |
|
Dci |
diaľka |
|
Špak Filip |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
560 |
|
Dci |
trojskok |
|
Gondžala Denis |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.24 |
|
Dci |
trojskok |
|
Jano Peter |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
trojskok |
|
Pavuk Timo |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12.44 |
|
Dci |
trojskok |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11.97 |
|
Dci |
trojskok |
|
Vánovský Marián |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
15.49 |
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Haborák Milan |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
17.83 |
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Kadák Mário |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11.84 |
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Mráz Mário |
03 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Plačko Ján |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.93 |
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Záhora Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.71 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Branderský Sebastian |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.96 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
33.07 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Haborák Milan |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
51.54 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Marko Patrik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Mentel Lukáš |
02 |
Atletický klub Šurany |
|
37.23 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
35.02 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Záhora Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
33.45 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Závodný Pavol |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
21.59 |
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
27.51 |
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
26.86 |
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Marko Patrik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Mentel Lukáš |
02 |
Atletický klub Šurany |
|
38.01 |
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Závodný Pavol |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
23.40 |
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Branderský Sebastian |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
33.28 |
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
36.76 |
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Kopček Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
35.19 |
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Marko Patrik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Mentel Lukáš |
02 |
Atletický klub Šurany |
|
37.72 |
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Vojtek Jakub |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.56 |
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Záhora Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
34.41 |
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Závodný Pavol |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Zeleňák Samuel |
02 |
Atletický klub Šurany |
|
46.69 |
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Bartek Denis |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Blšták Matúš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Bocán Oliver |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Czako Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Duchoslav Adrián |
03 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Gonczol Dominik Alex |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Hruška Peter |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Lopúch Adam |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Medovič Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Mráz Mário |
03 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Plačko Ján |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Riečicky Pavol Vendel |
02 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Šefčík Oliver |
02 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Bača Marek |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.26 |
|
Žci |
60 m |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
07.35 |
|
Žci |
60 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
08.24 |
|
Žci |
60 m |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.77 |
|
Žci |
60 m |
|
Fuksa Miroslav |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.41 |
|
Žci |
60 m |
|
Gál Tomáš |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.68 |
|
Žci |
60 m |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.5 |
|
Žci |
60 m |
|
Homola Ivan |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.21 |
|
Žci |
60 m |
|
Hrubala Filip Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.64 |
|
Žci |
60 m |
|
Ivánek Filip |
05 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Košút Samuel |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.32 |
|
Žci |
60 m |
|
Král Adam |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.48 |
|
Žci |
60 m |
|
Mesároš Andrej |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.79 |
|
Žci |
60 m |
|
Michalík Jakub |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.27 |
|
Žci |
60 m |
|
Mikloš Tomáš |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
09.24 |
|
Žci |
60 m |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.11 |
|
Žci |
60 m |
|
Pollák Michal |
04 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
07.92 |
|
Žci |
60 m |
|
Rajčák Samuel |
05 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.41 |
|
Žci |
60 m |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.06 |
|
Žci |
60 m |
|
Šabík Bohumír |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.62 |
|
Žci |
60 m |
|
Ťarcha Marko |
04 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
07.83 |
|
Žci |
60 m |
|
Valko Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.57 |
|
Žci |
60 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.60 |
|
Žci |
150 m |
|
Bača Marek |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Biely Peter |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Čápek Mário |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
17.50 |
|
Žci |
150 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
20.23 |
|
Žci |
150 m |
|
Dániel Regő |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.98 |
|
Žci |
150 m |
|
Dvoran Matej |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
18.20 |
|
Žci |
150 m |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
20.94 |
|
Žci |
150 m |
|
Hrebík Matej |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.84 |
|
Žci |
150 m |
|
Hrubala Filip Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.56 |
|
Žci |
150 m |
|
Hurta Samuel |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
25.52 |
|
Žci |
150 m |
|
Ivánek Filip |
05 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Košút Samuel |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
23.41 |
|
Žci |
150 m |
|
Král Adam |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
20.27 |
|
Žci |
150 m |
|
Masarovič Tomáš |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Mesároš Andrej |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
23.05 |
|
Žci |
150 m |
|
Michalík Jakub |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
19.67 |
|
Žci |
150 m |
|
Mikloš Tomáš |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
22.14 |
|
Žci |
150 m |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.51 |
|
Žci |
150 m |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.32 |
|
Žci |
150 m |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
21.09 |
|
Žci |
150 m |
|
Pollák Michal |
04 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
19.77 |
|
Žci |
150 m |
|
Samuel Sebastian |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.08 |
|
Žci |
150 m |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
23.74 |
|
Žci |
150 m |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
22.26 |
|
Žci |
150 m |
|
Ťarcha Marko |
04 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
18.54 |
|
Žci |
150 m |
|
Tóth Gergő |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.12 |
|
Žci |
150 m |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Valko Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
18.80 |
|
Žci |
150 m |
|
Vaško Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
20.12 |
|
Žci |
300 m |
|
Bača Marek |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
41.12 |
|
Žci |
300 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
43.66 |
|
Žci |
300 m |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
40.56 |
|
Žci |
300 m |
|
Palaky Arnold |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
39.59 |
|
Žci |
300 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
38.64 |
|
Žci |
300 m |
|
Samuel Sebastian |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
44.20 |
|
Žci |
300 m |
|
Tóth Gergő |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
39.44 |
|
Žci |
300 m |
|
Vaško Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
43.70 |
|
Žci |
800 m |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Biely Peter |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Dániel Regő |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:18.07 |
|
Žci |
800 m |
|
Jobb Jakub |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:27.01 |
|
Žci |
800 m |
|
Košút Samuel |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Lelkes Adam |
07 |
AK Veterán Bratislava |
02.26 |
2:26.74 |
|
Žci |
800 m |
|
Pajtáš Dominik |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:20.60 |
|
Žci |
800 m |
|
Palaky Arnold |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:14.59 |
|
Žci |
800 m |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:27.37 |
|
Žci |
800 m |
|
Šabík Bohumír |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:38.14 |
|
Žci |
800 m |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:45.85 |
|
Žci |
3000 m |
|
Emanuel Radovan |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11:13.84 |
|
Žci |
3000 m |
|
Sauer Timur |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
11:17.03 |
|
Žci |
3000 m |
|
Straka Roan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11:23.92 |
|
Žci |
3000 m |
|
Šabík Benjamín |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12:46.98 |
|
Žci |
3000 m |
|
Vesperín Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11:20.40 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.66 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Karper Ivan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.10 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
16.58 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
18.03 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Vanko Marek |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
18.55 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
52.95 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Hlaváček Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
48.40 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Masarovič Tomáš |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
49.31 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
49.16 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Vanko Marek |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
50.84 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
5:44.10 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Červený Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
5:14.34 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Hlaváček Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Novák Erik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Poláček Dávid |
05 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
5:36.80 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
5:02.71 |
|
Žci |
výška |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
130 |
|
Žci |
výška |
|
Frývaldský Miroslav |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
160 |
|
Žci |
výška |
|
Homola Ivan |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
153 |
|
Žci |
výška |
|
Jobb Jakub |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
150 |
|
Žci |
výška |
|
Karper Ivan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
145 |
|
Žci |
výška |
|
Kožík Adam |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
150 |
|
Žci |
výška |
|
Lacko Adam |
05 |
Atletický klub Šurany |
|
130 |
|
Žci |
výška |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
170 |
|
Žci |
výška |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
145 |
|
Žci |
výška |
|
Veselý Filip |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
160 |
|
Žci |
žrď |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
260 |
|
Žci |
žrď |
|
Kožík Adam |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
žrď |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
220 |
|
Žci |
diaľka |
|
Čápek Mário |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
531 |
|
Žci |
diaľka |
|
Dvoran Matej |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
589 |
|
Žci |
diaľka |
|
Frývaldský Miroslav |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
428 |
|
Žci |
diaľka |
|
Ivánek Filip |
05 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Kožík Adam |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
498 |
|
Žci |
diaľka |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
416 |
|
Žci |
diaľka |
|
Lacko Adam |
05 |
Atletický klub Šurany |
|
393 |
|
Žci |
diaľka |
|
Michalík Jakub |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
497 |
|
Žci |
diaľka |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
512 |
|
Žci |
diaľka |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
538 |
|
Žci |
diaľka |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
411 |
|
Žci |
diaľka |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
528 |
|
Žci |
diaľka |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
556 |
|
Žci |
diaľka |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
442 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Batka Ondrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.44 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
12.18 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
15.68 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Gál Tomáš |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.40 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
12.49 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Lipovský Mário |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.13 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Rajčák Samuel |
05 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Symonchuk Oleksii |
04 |
AK Junior Holič |
|
10.27 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Varačka Matúš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.82 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
29.03 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
45.65 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
28.46 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Lipovský Mário |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
31.22 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Russo Leandro |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
21.20 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Varačka Matúš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
37.14 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Batka Ondrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
24.59 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
27.62 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
29.86 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
32.92 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Michalička Erik |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
21.62 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Russo Leandro |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
28.07 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Batka Ondrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
21.53 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
34.90 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Gál Tomáš |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.49 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Hrebík Matej |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
26.70 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Hurta Samuel |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.56 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
41.37 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
32.62 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Rajčák Samuel |
05 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
29.60 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
29.54 |
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Hrubala Filip Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Jobb Jakub |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Masarovič Tomáš |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Valko Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Vaško Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Vesperín Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Ž |
100 m |
|
Babiczová Veronika |
99 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
12.95 |
|
Ž |
100 m |
|
Malatinská Dominika |
99 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
14.22 |
|
Ž |
100 m |
|
Mészárošová Noémi |
98 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
14.00 |
|
Ž |
100 m |
|
Šedová Zuzana |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Ž |
200 m |
|
Babiczová Veronika |
99 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
26.70 |
|
Ž |
200 m |
|
Malatincová Simona |
97 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
25.32 |
|
Ž |
200 m |
|
Malatinská Dominika |
99 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
29.31 |
|
Ž |
200 m |
|
Mészárošová Noémi |
98 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
28.47 |
|
Ž |
200 m |
|
Šedová Zuzana |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Ž |
400 m |
|
Lackovičová Simona |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
61.83 |
|
Ž |
400 m |
|
Mészárošová Noémi |
98 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
65.10 |
|
Ž |
400 m |
|
Šimlovičová Mária |
99 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
56.53 |
|
Ž |
100 m pr. 83,8 |
|
Škvarková Stanislava |
96 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
13.33 |
|
Ž |
100 m pr. 83,8 |
|
Takácsová Simona |
98 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
14.31 |
|
Ž |
400 m pr. 76,2 |
|
Malatincová Simona |
97 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
63.58 |
|
Ž |
oštep 600 g |
|
Filová Soňa |
98 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
42.16 |
|
Ž |
oštep 600 g |
|
Mokrá Barbora |
96 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
43.18 |
|
Jky |
100 m |
|
Kovačovicová Lenka |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
12.16 |
|
Jky |
100 m |
|
Križanová Viktória |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.79 |
|
Jky |
200 m |
|
Bucholcerová Janka |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
27.89 |
27.89 |
|
Jky |
200 m |
|
Kovačovicová Lenka |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.69 |
|
Jky |
200 m |
|
Križanová Viktória |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.12 |
|
Jky |
400 m |
|
Kudlová Denisa |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
58.61 |
|
Jky |
400 m |
|
Stachová Anita |
01 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
61.63 |
|
Jky |
400 m pr. 76,2 |
|
Mečiarová Veronika |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
66.97 |
|
Jky |
400 m pr. 76,2 |
|
Szturcová Michaela |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
67.61 |
|
Jky |
výška |
|
Bírová Nina |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
160 |
|
Jky |
žrď |
|
Bírová Nina |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
280 |
|
Jky |
diaľka |
|
Bucholcerová Janka |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
510 |
|
Jky |
diaľka |
|
Kaliašová Silvia |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
565 |
|
Jky |
diaľka |
|
Koláriková Lesana |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
469 |
|
Jky |
diaľka |
|
Lafeková Martina |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
450 |
|
Jky |
diaľka |
|
Mihoková Petra |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
519 |
|
Jky |
trojskok |
|
Kaliašová Silvia |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11.80 |
|
Jky |
trojskok |
|
Lafeková Martina |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.03 |
|
Jky |
guľa 4 kg |
|
Váleková Natália |
01 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
14.24 |
|
Jky |
disk 1 kg |
|
Kačányová Vanesa |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
28.43 |
|
Jky |
disk 1 kg |
|
Váleková Natália |
01 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
33.69 |
|
Jky |
kladivo 4 kg |
|
Vrecková Michaela |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
44.66 |
|
Jky |
oštep 600 g |
|
Hanuliaková Júlia |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
45.68 |
|
Dky |
100 m |
|
Bartošovičová Terézia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.50 |
|
Dky |
100 m |
|
Behúňová Tamara |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
14.13 |
|
Dky |
100 m |
|
Blahová Chiara |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
14.99 |
|
Dky |
100 m |
|
Cellerová Agáta |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.04 |
|
Dky |
100 m |
|
Danková Katarína (H) |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
14.91 |
|
Dky |
100 m |
|
Hudecová Eva |
02 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
13.65 |
|
Dky |
100 m |
|
Mikulová Emma |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
13.67 |
|
Dky |
100 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
12.82 |
|
Dky |
100 m |
|
Nováková Soňa |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.10 |
|
Dky |
100 m |
|
Plšková Linda |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Sviteková Nina |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.12 |
|
Dky |
100 m |
|
Tináková Emma |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Zelenáková Mária |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.01 |
|
Dky |
200 m |
|
Batyková Sofia |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
31.40 |
|
Dky |
200 m |
|
Behúňová Tamara |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
29.25 |
|
Dky |
200 m |
|
Bryndzová Nina |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
30.63 |
|
Dky |
200 m |
|
Danková Katarína (H) |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
31.23 |
|
Dky |
200 m |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.52 |
|
Dky |
200 m |
|
Forster Viktória |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.56 |
|
Dky |
200 m |
|
Harceková Mária |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
29.37 |
|
Dky |
200 m |
|
Holešová Natália |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
27.09 |
|
Dky |
200 m |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
ŠK Jablonica |
|
29.61 |
|
Dky |
200 m |
|
Hudecová Eva |
02 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.24 |
|
Dky |
200 m |
|
Janáková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
33.26 |
|
Dky |
200 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
26.14 |
|
Dky |
200 m |
|
Lečková Ema |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Miklová Marietta |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.56 |
|
Dky |
200 m |
|
Mikulová Emma |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
28.29 |
|
Dky |
200 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
26.60 |
|
Dky |
200 m |
|
Nováková Soňa |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.97 |
|
Dky |
200 m |
|
Plšková Linda |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
30.65 |
|
Dky |
200 m |
|
Sviteková Nina |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
29.66 |
|
Dky |
200 m |
|
Šarinová Daniela |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.94 |
|
Dky |
200 m |
|
Zelenáková Mária |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
29.48 |
|
Dky |
400 m |
|
Černá Nina |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
ŠK Jablonica |
|
66.14 |
|
Dky |
400 m |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
69.17 |
|
Dky |
400 m |
|
Húsková Nina |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
60.56 |
|
Dky |
400 m |
|
Puha Réka |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
60.60 |
|
Dky |
800 m |
|
Bartošovičová Terézia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:54.82 |
|
Dky |
800 m |
|
Černá Nina |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:59.76 |
|
Dky |
800 m |
|
Dunajská Viktória |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:30.89 |
|
Dky |
800 m |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:31.26 |
|
Dky |
800 m |
|
Puha Réka |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:20.56 |
|
Dky |
800 m |
|
Šarinová Daniela |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:30.18 |
|
Dky |
800 m |
|
Urbanová Naďa |
02 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:26.87 |
|
Dky |
1500 m |
|
Gavalovičová Zuzana |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
6:28.62 |
|
Dky |
1500 m |
|
Harceková Mária |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
5:27.84 |
|
Dky |
1500 m |
|
Szabó Abigel |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
6:20.38 |
|
Dky |
1500 m |
|
Štrpková Lucia |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
5:15.57 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Čerňanská Viktória |
02 |
Atletika Bratislava |
|
14.99 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Fonferová Laura |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Holešová Natália |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
14.66 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.23 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Luptáková Veronika |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
16.05 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Miklová Marietta |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
15.80 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Solčanyová Ľudmila |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.71 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
15.42 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Tináková Emma |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
16.08 |
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Balážová Ema |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Hiadlovská Zuzana |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Kusyová Janka |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Luptáková Veronika |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
68.30 |
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
70.78 |
|
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Šišoláková Lucia |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
7:10.56 |
|
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Šuleková Petra |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
8:21.40 |
|
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Švejdová Zuzana |
02 |
Atletický klub AC Malacky |
|
7:56.52 |
|
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Záhradníčková Hana |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Fonferová Laura |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
165 |
|
Dky |
výška |
|
Kováčová Karolína |
02 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
137 |
|
Dky |
výška |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
160 |
|
Dky |
výška |
|
Kusyová Janka |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
160 |
|
Dky |
žrď |
|
Balážová Ema |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
240 |
|
Dky |
žrď |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
210 |
|
Dky |
diaľka |
|
Čerňanská Viktória |
02 |
Atletika Bratislava |
|
547 |
|
Dky |
diaľka |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
495 |
|
Dky |
diaľka |
|
Janáková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
398 |
|
Dky |
diaľka |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
497 |
|
Dky |
diaľka |
|
Kováčová Karolína |
02 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Mačaiová Petra |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
455 |
|
Dky |
diaľka |
|
Solčanyová Ľudmila |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
419 |
|
Dky |
diaľka |
|
Šimeková Mária |
03 |
Atletický klub AC Malacky |
|
506 |
|
Dky |
trojskok |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.52 |
|
Dky |
trojskok |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.36 |
|
Dky |
trojskok |
|
Lehenová Monika |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.76 |
|
Dky |
trojskok |
|
Mačaiová Petra |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.68 |
|
Dky |
trojskok |
|
Šimeková Mária |
03 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.68 |
|
Dky |
trojskok |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.96 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.73 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Ďurovská Emma |
03 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
13.96 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Hamrózyová Karolína |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.86 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Lacinová Lucia |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.01 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Lángyiová Viktória |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.05 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
11.41 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Procházková Vanda |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
08.36 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Reptíková Radoslava |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.98 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.77 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Ďurovská Emma |
03 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
36.34 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Lángyiová Viktória |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.03 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
26.45 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Palanská Lenka |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
36.74 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Procházková Vanda |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
21.34 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Reptíková Radoslava |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
18.05 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
44.31 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Hamrózyová Karolína |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
32.66 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Palanská Lenka |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.58 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Ščasnovičová Soňa |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
32.38 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Balážová Ema |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
33.88 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Hozáková Michaela |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
35.11 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Lacinová Lucia |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Lečková Ema |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.29 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Nemcová Adriana |
02 |
ŠK Jablonica |
|
27.59 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Poláčková Sabína |
03 |
ŠK Jablonica |
|
32.59 |
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Blahová Chiara |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Černá Nina |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Lehenová Monika |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Mikulová Emma |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Nováková Soňa |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Audiová Adriana |
05 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
09.31 |
|
Žky |
60 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.63 |
|
Žky |
60 m |
|
Bartošíková Ella |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Belicová Dorota |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.53 |
|
Žky |
60 m |
|
Bendová Ema |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
08.20 |
|
Žky |
60 m |
|
Brandisová Nicola |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
08.22 |
|
Žky |
60 m |
|
Demitrová Zara |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.41 |
|
Žky |
60 m |
|
Dubecká Anna Mária |
04 |
AK Junior Holič |
|
09.74 |
|
Žky |
60 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.65 |
|
Žky |
60 m |
|
Farajpour Delia |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
07.91 |
|
Žky |
60 m |
|
Flajžíková Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.69 |
|
Žky |
60 m |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.05 |
|
Žky |
60 m |
|
Gogová Ella |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.77 |
|
Žky |
60 m |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
09.94 |
|
Žky |
60 m |
|
Grygerova Natália |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
09.42 |
|
Žky |
60 m |
|
Gučková Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.90 |
|
Žky |
60 m |
|
Hornáková Simona |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.97 |
|
Žky |
60 m |
|
Jakubíková Lea |
05 |
Atletický klub Šurany |
|
08.59 |
|
Žky |
60 m |
|
Juráková Zuzana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.72 |
|
Žky |
60 m |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.67 |
|
Žky |
60 m |
|
Komorová Sylvia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.15 |
|
Žky |
60 m |
|
Kovačičová Natália |
04 |
AK Junior Holič |
|
09.36 |
|
Žky |
60 m |
|
Kováčiková Zorana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.97 |
|
Žky |
60 m |
|
Kováčová Emma |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.43 |
|
Žky |
60 m |
|
Kováčová Nela |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Kršková Lucia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.05 |
|
Žky |
60 m |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
09.03 |
|
Žky |
60 m |
|
Lišiaková Júlia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.54 |
|
Žky |
60 m |
|
Lukáčková Zuzana |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.34 |
|
Žky |
60 m |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.87 |
|
Žky |
60 m |
|
Mesáková Natália |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Michalčíková Sofia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.21 |
|
Žky |
60 m |
|
Miková Natália |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.25 |
|
Žky |
60 m |
|
Mokryšová Paulína |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.47 |
|
Žky |
60 m |
|
Palanská Lucia |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.39 |
|
Žky |
60 m |
|
Petřvalská Valentína |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.35 |
|
Žky |
60 m |
|
Poláková Tereza |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.04 |
|
Žky |
60 m |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.91 |
|
Žky |
60 m |
|
Rauschová Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.73 |
|
Žky |
60 m |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.96 |
|
Žky |
60 m |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.44 |
|
Žky |
60 m |
|
Sedláčková Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.49 |
|
Žky |
60 m |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.00 |
|
Žky |
60 m |
|
Staníková Emma |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.38 |
|
Žky |
60 m |
|
Ščepková Emma |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.69 |
|
Žky |
60 m |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
09.18 |
|
Žky |
60 m |
|
Šimková Lenka |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.07 |
|
Žky |
60 m |
|
Tokošová Vanesa |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.19 |
|
Žky |
60 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.32 |
|
Žky |
60 m |
|
Vajdová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Vetríková Vanesa |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.57 |
|
Žky |
60 m |
|
Vyzváryová Mária |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
09.24 |
|
Žky |
60 m |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.75 |
|
Žky |
60 m |
|
Zaňátová Nikola |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.36 |
|
Žky |
60 m |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.08 |
|
Žky |
60 m |
|
Znášiková Petra |
04 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.95 |
|
Žky |
150 m |
|
Audiová Adriana |
05 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
21.07 |
|
Žky |
150 m |
|
Baloghová Elena |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.32 |
|
Žky |
150 m |
|
Belicová Dorota |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
24.06 |
|
Žky |
150 m |
|
Brandisová Nicola |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
19.73 |
|
Žky |
150 m |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
20.69 |
|
Žky |
150 m |
|
Demitrová Zara |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.44 |
|
Žky |
150 m |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
23.59 |
|
Žky |
150 m |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.37 |
|
Žky |
150 m |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.39 |
|
Žky |
150 m |
|
Farajpour Delia |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
18.83 |
|
Žky |
150 m |
|
Flajžíková Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
21.00 |
|
Žky |
150 m |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.91 |
|
Žky |
150 m |
|
Gogová Ella |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
21.23 |
|
Žky |
150 m |
|
Gučková Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.87 |
|
Žky |
150 m |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.95 |
|
Žky |
150 m |
|
Jančíková Valéria |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.81 |
|
Žky |
150 m |
|
Komorová Sylvia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.84 |
|
Žky |
150 m |
|
Kováčiková Zorana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.21 |
|
Žky |
150 m |
|
Kováčová Emma |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
20.98 |
|
Žky |
150 m |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
23.35 |
|
Žky |
150 m |
|
Kramárová Zuzana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.91 |
|
Žky |
150 m |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
22.83 |
|
Žky |
150 m |
|
Kusá Kristýna |
05 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Laiferová Adela |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
22.10 |
|
Žky |
150 m |
|
Lišiaková Júlia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
23.13 |
|
Žky |
150 m |
|
Matulová Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.88 |
|
Žky |
150 m |
|
Mesáková Natália |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Miková Natália |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.78 |
|
Žky |
150 m |
|
Mokryšová Paulína |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.66 |
|
Žky |
150 m |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
20.54 |
|
Žky |
150 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.37 |
|
Žky |
150 m |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.04 |
|
Žky |
150 m |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
23.19 |
|
Žky |
150 m |
|
Roštárová Ema |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.39 |
|
Žky |
150 m |
|
Sedláčková Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.41 |
|
Žky |
150 m |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
21.99 |
|
Žky |
150 m |
|
Staníková Emma |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.10 |
|
Žky |
150 m |
|
Šimková Lenka |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.89 |
|
Žky |
150 m |
|
Tokošová Vanesa |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.11 |
|
Žky |
150 m |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
21.99 |
|
Žky |
150 m |
|
Vogelová Anna Alžbeta |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
21.92 |
|
Žky |
150 m |
|
Vrablecová Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.47 |
|
Žky |
150 m |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
21.64 |
|
Žky |
150 m |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.11 |
|
Žky |
150 m |
|
Znášiková Petra |
04 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
22.04 |
|
Žky |
300 m |
|
Baloghová Elena |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
48.37 |
|
Žky |
300 m |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
42.95 |
|
Žky |
300 m |
|
Hübschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
43.48 |
|
Žky |
300 m |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
50.88 |
|
Žky |
300 m |
|
Kršková Lucia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Laiferová Adela |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
45.50 |
|
Žky |
300 m |
|
Mesáková Natália |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
47.99 |
|
Žky |
300 m |
|
Poláková Tereza |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
44.17 |
|
Žky |
300 m |
|
Ščepková Emma |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
49.30 |
|
Žky |
300 m |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
50.71 |
|
Žky |
300 m |
|
Šottníková Daniela |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
52.84 |
|
Žky |
300 m |
|
Törökövá Viktória |
05 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Vogelová Anna Alžbeta |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
47.21 |
|
Žky |
800 m |
|
Belicová Dorota |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:49.13 |
|
Žky |
800 m |
|
Brezanová Natália |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:44.20 |
|
Žky |
800 m |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
3:02.88 |
|
Žky |
800 m |
|
Hornáková Simona |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:35.65 |
|
Žky |
800 m |
|
Maniačková Magdaléna |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Ngová Petra |
04 |
AK Junior Holič |
|
2:48.53 |
|
Žky |
800 m |
|
Pomajbová Vanesa |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:25.45 |
|
Žky |
800 m |
|
Rauschová Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:57.07 |
|
Žky |
800 m |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:45.22 |
|
Žky |
800 m |
|
Šranková Angelika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:33.28 |
|
Žky |
800 m |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:29.86 |
|
Žky |
800 m |
|
Záležáková Jasmine |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:47.37 |
|
Žky |
2000 m |
|
Ciklaminiová Andrea |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Čuvalová Megan |
05 |
ŠK Jablonica |
|
7:48.11 |
|
Žky |
2000 m |
|
Harendarčíková Paulína |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
8:23.46 |
|
Žky |
2000 m |
|
Režnáková Lucia |
04 |
ŠK Jablonica |
|
7:06.58 |
|
Žky |
2000 m |
|
Sedgwick Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
7:27.34 |
|
Žky |
2000 m |
|
Seidlová Simona |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
7:33.60 |
|
Žky |
2000 m |
|
Vendžúrová Hana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
14.91 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Citovická Karolína |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
17.75 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Danižíková Barbora |
05 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
16.02 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.63 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Gahurová Miriam |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
17.85 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.68 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Pacalajová Lucia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.84 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.84 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Šottníková Daniela |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.23 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
16.46 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
16.51 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
14.74 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
56.18 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
52.98 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
48.24 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Vetríková Vanesa |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
45.52 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Bartošíková Ella |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
6:30.47 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Koptáková Michaela |
05 |
ŠK Jablonica |
|
6:09.86 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Lipovská Sofia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
5:59.40 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Trusková Viktoria |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
6:25.45 |
|
Žky |
výška |
|
Brezanová Natália |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
151 |
|
Žky |
výška |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
135 |
|
Žky |
výška |
|
Dubecká Anna Mária |
04 |
AK Junior Holič |
|
135 |
|
Žky |
výška |
|
Duchoňová Ema |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
150 |
|
Žky |
výška |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
132 |
|
Žky |
výška |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
142 |
|
Žky |
výška |
|
Kovačičová Natália |
04 |
AK Junior Holič |
|
137 |
|
Žky |
výška |
|
Kramárová Zuzana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Ondrušová Petra |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Törökövá Viktória |
05 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
165 |
|
Žky |
žrď |
|
Repková Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
180 |
|
Žky |
žrď |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
240 |
|
Žky |
žrď |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
240 |
|
Žky |
diaľka |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
429 |
|
Žky |
diaľka |
|
Bendová Ema |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
534 |
|
Žky |
diaľka |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
461 |
|
Žky |
diaľka |
|
Citovická Karolína |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
439 |
|
Žky |
diaľka |
|
Dinková Júlia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Domonkosová Tímea |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
04.84 |
484 |
|
Žky |
diaľka |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
363 |
|
Žky |
diaľka |
|
Grygerova Natália |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
403 |
|
Žky |
diaľka |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
428 |
|
Žky |
diaľka |
|
Hübschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
477 |
|
Žky |
diaľka |
|
Jakubíková Lea |
05 |
Atletický klub Šurany |
|
491 |
|
Žky |
diaľka |
|
Jančíková Valéria |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
401 |
|
Žky |
diaľka |
|
Juráková Zuzana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
395 |
|
Žky |
diaľka |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
445 |
|
Žky |
diaľka |
|
Lukáčková Zuzana |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
388 |
|
Žky |
diaľka |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
404 |
|
Žky |
diaľka |
|
Piterková Dominika |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
427 |
|
Žky |
diaľka |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
426 |
|
Žky |
diaľka |
|
Sidó Franciska |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
04.25 |
417 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
444 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vodnyanszká Renáta |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
05.77 |
577 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vrablecová Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
410 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vyzváryová Mária |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
466 |
|
Žky |
diaľka |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
409 |
|
Žky |
diaľka |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
08.46 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Bubeníková Katarina |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.26 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Dinková Júlia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.25 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.65 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hacajova Katarina |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.76 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.39 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Chrenková Bronislava |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.64 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.15 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kusá Kristýna |
05 |
AK Junior Holič |
|
07.16 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Lángyiová Kinga |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.95 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.57 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Michlíková Viktória |
05 |
Atletický klub Šurany |
|
07.74 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Náterová Karin |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.75 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Pecková Aneta |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.98 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Šlosiarová Sofia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.98 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.21 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Vrbová Simona |
05 |
Atletický klub Šurany |
|
08.38 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Zaňátová Nikola |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
07.89 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Bubeníková Katarina |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
19.44 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.03 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Chrenková Bronislava |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
24.28 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Lángyiová Kinga |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.73 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Michlíková Viktória |
05 |
Atletický klub Šurany |
|
15.85 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Pecková Aneta |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.89 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
24.89 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Sýkorová Vanesa |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
22.67 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Šlosiarová Sofia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.22 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.13 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Vrbová Simona |
05 |
Atletický klub Šurany |
|
19.63 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.15 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.35 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
31.03 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Pecková Aneta |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.78 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Sýkorová Vanesa |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
23.96 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
27.81 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Bubeníková Katarina |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.00 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Danižíková Barbora |
05 |
AK Junior Holič |
|
17.53 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
29.99 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Matulová Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
30.41 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
34.06 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Michalčíková Sofia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.42 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Náterová Karin |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
28.98 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Pacalajová Lucia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.71 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Roštárová Ema |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
15.09 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Sýkorová Vanesa |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.01 |
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Baloghová Elena |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Čuvalová Megan |
05 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Dinková Júlia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Farajpour Delia |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Flajžíková Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Gahurová Miriam |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Gučková Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Jančíková Valéria |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Juráková Zuzana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Koptáková Michaela |
05 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kovačičová Natália |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kováčová Emma |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kramárová Zuzana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Laiferová Adela |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Lišiaková Júlia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Lukáčková Zuzana |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Maniačková Magdaléna |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Matulová Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Pacalajová Lucia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Palanská Lucia |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Poláková Tereza |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Rauschová Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Režnáková Lucia |
04 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Sedláčková Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Seidlová Simona |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Staníková Emma |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Tokošová Vanesa |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vajdová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vetríková Vanesa |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vrablecová Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Zaňátová Nikola |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Znášiková Petra |
04 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|