Mžci |
60 m |
|
Akay Oskar |
06 |
Funny athletics Piešťany |
|
08.88 |
|
Mžci |
60 m |
|
Bača Daniel |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.81 |
|
Mžci |
60 m |
|
Bakai Mário |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.18 |
|
Mžci |
60 m |
|
Beňuš Martin |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.30 |
|
Mžci |
60 m |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.44 |
|
Mžci |
60 m |
|
Bojda Samuel |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.30 |
|
Mžci |
60 m |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.18 |
|
Mžci |
60 m |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.50 |
|
Mžci |
60 m |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.08 |
|
Mžci |
60 m |
|
Gaj Bruno |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.68 |
|
Mžci |
60 m |
|
Grujbár Dušan |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.46 |
|
Mžci |
60 m |
|
Halász Alex |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Hlaváček Marek |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.07 |
|
Mžci |
60 m |
|
Hrdlička Adam |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.44 |
|
Mžci |
60 m |
|
Hurta Samuel |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.71 |
|
Mžci |
60 m |
|
Kovársky Andrej |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.01 |
|
Mžci |
60 m |
|
Marti Viktor |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Matejka Patrik |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.05 |
|
Mžci |
60 m |
|
Mesároš Andrej |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.22 |
|
Mžci |
60 m |
|
Nguyen Hoan Dávid |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
08.12 |
|
Mžci |
60 m |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.11 |
|
Mžci |
60 m |
|
Povoda Jakub |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
11.43 |
|
Mžci |
60 m |
|
Ranostaj Erik |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.84 |
|
Mžci |
60 m |
|
Repa Samuel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.86 |
|
Mžci |
60 m |
|
Ryšavý Pavel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.69 |
|
Mžci |
60 m |
|
Stranovský Viktor |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.69 |
|
Mžci |
60 m |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.42 |
|
Mžci |
60 m |
|
Válek David |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.31 |
|
Mžci |
60 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.56 |
|
Mžci |
60 m |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.14 |
|
Mžci |
150 m |
|
Akay Oskar |
06 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.88 |
|
Mžci |
150 m |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.30 |
|
Mžci |
150 m |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Gaj Bruno |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
21.76 |
|
Mžci |
150 m |
|
Gašparovič Samuel |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
20.45 |
|
Mžci |
150 m |
|
Handl Richard |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.03 |
|
Mžci |
150 m |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
22.24 |
|
Mžci |
150 m |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
23.90 |
|
Mžci |
150 m |
|
Král Adam |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
20.27 |
|
Mžci |
150 m |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
21.45 |
|
Mžci |
150 m |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Marti Viktor |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Mesároš Andrej |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.20 |
|
Mžci |
150 m |
|
Nguyen Hoan Dávid |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
20.61 |
|
Mžci |
150 m |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
19.74 |
|
Mžci |
150 m |
|
Poláček Adam |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.00 |
|
Mžci |
150 m |
|
Pribula Juraj |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.87 |
|
Mžci |
150 m |
|
Ranostaj Erik |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
21.75 |
|
Mžci |
150 m |
|
Repa Samuel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
23.27 |
|
Mžci |
150 m |
|
Ryšavý Pavel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Stranovský Viktor |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.03 |
|
Mžci |
150 m |
|
Szíjjártó Maxim |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
32.26 |
|
Mžci |
150 m |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
21.07 |
|
Mžci |
150 m |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
20.89 |
|
Mžci |
150 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
18.27 |
|
Mžci |
150 m |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
23.03 |
|
Mžci |
600 m |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
1:52.71 |
|
Mžci |
600 m |
|
Gašparovič Samuel |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Grujbár Dušan |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:16.88 |
|
Mžci |
600 m |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
1:53.87 |
|
Mžci |
600 m |
|
Hlaváček Marek |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:02.31 |
|
Mžci |
600 m |
|
Libich Šimon |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:12.11 |
|
Mžci |
600 m |
|
Petríček Šimon |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:02.96 |
|
Mžci |
600 m |
|
Pribula Juraj |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:13.36 |
|
Mžci |
600 m |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:00.58 |
|
Mžci |
600 m |
|
Šabík Benjamín |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
1:47.54 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Buday Peter |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
5:42.13 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Handl Richard |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
6:03.89 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
5:12.04 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Janota Eduard |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
5:46.27 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Kňaško Marcel |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
5:54.96 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Kňažík Matej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Kordoš Matúš |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
5:46.48 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Melo Michal |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
5:47.65 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Šiatinský Denis |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
5:15.20 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10.62 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11.13 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.93 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.85 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Poláček Adam |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.62 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
12.41 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.18 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.96 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.89 |
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Bartoš Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
12:31.85 |
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Hartl Andrej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
12:18.07 |
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Konrád Branislav |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
13:19.15 |
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Zuberec Milan |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
15:35.35 |
|
Mžci |
výška |
|
Bičan David Dexter |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
135 |
|
Mžci |
výška |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Buday Peter |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
130 |
|
Mžci |
výška |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
140 |
|
Mžci |
výška |
|
Kminiak Adam |
06 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
135 |
|
Mžci |
výška |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
125 |
|
Mžci |
výška |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
150 |
|
Mžci |
výška |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
125 |
|
Mžci |
výška |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
145 |
|
Mžci |
výška |
|
Veselý Filip |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
160 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Akay Oskar |
06 |
Funny athletics Piešťany |
|
392 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Bojda Samuel |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
443 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
390 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Gašparovič Samuel |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Hankó Roman |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Hindák Miroslav |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
403 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
390 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Janota Eduard |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
346 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Kminiak Adam |
06 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Král Adam |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
484 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
452 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
441 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
398 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
510 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Libich Šimon |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
494 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Nguyen Hoan Dávid |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
478 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
495 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
462 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
500 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Veselý Filip |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
463 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
391 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Zuberec Milan |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
352 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Bakai Mário |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06.59 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Beňuš Martin |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.87 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.15 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Dobiáš Daniel |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.80 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Felber Marek |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.53 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Halanda Filip |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.45 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Horváth Filip |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
05.51 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Laczkó Adam |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.66 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Matejka Patrik |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.26 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Povoda Jakub |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
06.52 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Sako Simon |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.75 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Sojka Martin |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.59 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Tvrdý Lukáš |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.19 |
|
Mžci |
kriket |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
38.85 |
|
Mžci |
kriket |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
53.70 |
|
Mžci |
kriket |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
32.78 |
|
Mžci |
kriket |
|
Halász Alex |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
47.89 |
|
Mžci |
kriket |
|
Hankó Roman |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Horváth Filip |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
26.97 |
|
Mžci |
kriket |
|
Hurta Samuel |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
37.13 |
|
Mžci |
kriket |
|
Kordoš Matúš |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
36.12 |
|
Mžci |
kriket |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
52.37 |
|
Mžci |
kriket |
|
Povoda Jakub |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
29.74 |
|
Mžci |
kriket |
|
Sako Simon |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
40.53 |
|
Mžci |
kriket |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
46.13 |
|
Mžci |
kriket |
|
Sojka Martin |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
44.97 |
|
Mžci |
kriket |
|
Szíjjártó Maxim |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.81 |
|
Mžci |
kriket |
|
Šiatinský Denis |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Tvrdý Lukáš |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
50.96 |
|
Mžci |
kriket |
|
Válek David |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
47.24 |
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Beňuš Martin |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Bičan David Dexter |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Grujbár Dušan |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Halász Alex |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hartl Andrej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hindák Miroslav |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hrdlička Adam |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kňažík Matej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kordoš Matúš |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kovársky Andrej |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Laczkó Adam |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Marti Viktor |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Melo Michal |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Petríček Šimon |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Ranostaj Erik |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Repa Samuel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Ryšavý Pavel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Zuberec Milan |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Antalíková Michaela |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Antalová Klára |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.16 |
|
Mžky |
60 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.39 |
|
Mžky |
60 m |
|
Belanská Veronika |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.81 |
|
Mžky |
60 m |
|
Benčaťová Emma |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.12 |
|
Mžky |
60 m |
|
Benkovicsová Tamara |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.28 |
|
Mžky |
60 m |
|
Benkovičová Edit |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.79 |
|
Mžky |
60 m |
|
Bieliková Paulína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.39 |
|
Mžky |
60 m |
|
Bojdová Lucia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.42 |
|
Mžky |
60 m |
|
Brišková Klára |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.37 |
|
Mžky |
60 m |
|
Čemanová Lea |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.71 |
|
Mžky |
60 m |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.40 |
|
Mžky |
60 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.54 |
|
Mžky |
60 m |
|
Fabiánová Šejla |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.74 |
|
Mžky |
60 m |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
09.39 |
|
Mžky |
60 m |
|
Hajdu Lila |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Hanusová Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.84 |
|
Mžky |
60 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.96 |
|
Mžky |
60 m |
|
Horniaková Lenka |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.38 |
|
Mžky |
60 m |
|
Chovancová Martina |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.79 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kojšová Helena |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.90 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kotasová Ema |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.15 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.95 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kováčová Rebeka |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.63 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.21 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kučerová Emma |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.99 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kužmová Natália |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.23 |
|
Mžky |
60 m |
|
Macháčková Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.35 |
|
Mžky |
60 m |
|
Maršalová Viktória |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Masárová Nina |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
09.59 |
|
Mžky |
60 m |
|
Melayová Zuzana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.92 |
|
Mžky |
60 m |
|
Michalčíková Bianka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.89 |
|
Mžky |
60 m |
|
Miškovičová Simona |
07 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
09.68 |
|
Mžky |
60 m |
|
Molnárová Lilien |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.79 |
|
Mžky |
60 m |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.35 |
|
Mžky |
60 m |
|
Némethová Ema |
07 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Nováková Karin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.81 |
|
Mžky |
60 m |
|
Novotná Anna Kateřina |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.00 |
|
Mžky |
60 m |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.06 |
|
Mžky |
60 m |
|
Oravcová Veronika |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.36 |
|
Mžky |
60 m |
|
Petrovičová Katarína |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.37 |
|
Mžky |
60 m |
|
Pintérová Sofia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.51 |
|
Mžky |
60 m |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.65 |
|
Mžky |
60 m |
|
Porubčinová Anna |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.88 |
|
Mžky |
60 m |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.26 |
|
Mžky |
60 m |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.89 |
|
Mžky |
60 m |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.23 |
|
Mžky |
60 m |
|
Rezničeková Simona |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.40 |
|
Mžky |
60 m |
|
Rosinská Simona |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.05 |
|
Mžky |
60 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
08.89 |
|
Mžky |
60 m |
|
Sýkorová Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.97 |
|
Mžky |
60 m |
|
Szabó Orsolya |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.89 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
09.09 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šiková Nela |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.81 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šiková Sara |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.08 |
|
Mžky |
60 m |
|
Turčeková Karin |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.20 |
|
Mžky |
60 m |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.71 |
|
Mžky |
60 m |
|
Vojteková Katarína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.89 |
|
Mžky |
60 m |
|
Vojtíšková Adriana |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.49 |
|
Mžky |
60 m |
|
Vyzváryová Mária |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
09.08 |
|
Mžky |
60 m |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.61 |
|
Mžky |
60 m |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.91 |
|
Mžky |
60 m |
|
Žatková Viola |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.59 |
|
Mžky |
150 m |
|
Antalová Klára |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
20.68 |
|
Mžky |
150 m |
|
Baloghová Viktoria |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
24.62 |
|
Mžky |
150 m |
|
Belanská Veronika |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.32 |
|
Mžky |
150 m |
|
Benkovičová Edit |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.30 |
|
Mžky |
150 m |
|
Brišková Klára |
07 |
AK Junior Holič |
|
25.15 |
|
Mžky |
150 m |
|
Bugárová Noémi |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.06 |
|
Mžky |
150 m |
|
Czaková Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
21.70 |
|
Mžky |
150 m |
|
Fabiánová Šejla |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.82 |
|
Mžky |
150 m |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
23.48 |
|
Mžky |
150 m |
|
Goriláková Tamara |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.53 |
|
Mžky |
150 m |
|
Hajdu Lila |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Hanusová Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
21.94 |
|
Mžky |
150 m |
|
Horniaková Lenka |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
20.67 |
|
Mžky |
150 m |
|
Komínková Nikol |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
26.42 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kotasová Ema |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.29 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kováčová Rebeka |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
21.97 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kučerová Emma |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
22.87 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kužmová Natália |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
28.55 |
|
Mžky |
150 m |
|
Maršalová Viktória |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
24.52 |
|
Mžky |
150 m |
|
Masárová Sofia |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
23.19 |
|
Mžky |
150 m |
|
Melayová Zuzana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Mikušincová Zuzana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.36 |
|
Mžky |
150 m |
|
Miškovičová Simona |
07 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Navarová Tea |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.69 |
|
Mžky |
150 m |
|
Nováková Karin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.29 |
|
Mžky |
150 m |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
22.57 |
|
Mžky |
150 m |
|
Oravcová Veronika |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
25.27 |
|
Mžky |
150 m |
|
Porubčinová Anna |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.54 |
|
Mžky |
150 m |
|
Rábeková Melinda |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.05 |
|
Mžky |
150 m |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.35 |
|
Mžky |
150 m |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
23.19 |
|
Mžky |
150 m |
|
Rezničeková Simona |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.45 |
|
Mžky |
150 m |
|
Szabó Orsolya |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.69 |
|
Mžky |
150 m |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
23.19 |
|
Mžky |
150 m |
|
Švorcová Stella Izabela |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Turčeková Karin |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
23.10 |
|
Mžky |
150 m |
|
Vaculková Gabriela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Vážanová Ema |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
22.67 |
|
Mžky |
150 m |
|
Vojteková Katarína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.47 |
|
Mžky |
150 m |
|
Vyzváryová Mária |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.70 |
|
Mžky |
600 m |
|
Baloghová Viktoria |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
2:32.71 |
|
Mžky |
600 m |
|
Benčaťová Emma |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
2:08.56 |
|
Mžky |
600 m |
|
Bieliková Paulína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
1:52.71 |
|
Mžky |
600 m |
|
Bučková Tamara |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:18.64 |
|
Mžky |
600 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:02.09 |
|
Mžky |
600 m |
|
Goriláková Tamara |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
1:58.74 |
|
Mžky |
600 m |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:01.42 |
|
Mžky |
600 m |
|
Jamrichová Renata |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Kisléghyová Karin |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:30.55 |
|
Mžky |
600 m |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
2:01.21 |
|
Mžky |
600 m |
|
Masárová Sofia |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
2:03.88 |
|
Mžky |
600 m |
|
Mészárosová Nela |
07 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Miháliková Emma |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
1:57.23 |
|
Mžky |
600 m |
|
Michálková Natália |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:33.50 |
|
Mžky |
600 m |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
1:46.43 |
|
Mžky |
600 m |
|
Oremusová Patrícia |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Pavelková Dominika |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Petríková Simona |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
1:50.38 |
|
Mžky |
600 m |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
1:51.77 |
|
Mžky |
600 m |
|
Šimurková Petra |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
1:55.43 |
|
Mžky |
600 m |
|
Šulíková Karolína |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:16.64 |
|
Mžky |
600 m |
|
Tušková Lucia |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:22.11 |
|
Mžky |
600 m |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Bartošíková Lola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Ciklaminiová Andrea |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
5:29.14 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
5:20.52 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
6:06.30 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Chladoňová Viktória |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
5:38.72 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Kmeťová Daniela |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
6:22.76 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Kováčová Zuzana |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
6:20.29 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Mehager Hana Mária |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
5:21.32 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
6:06.83 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Sárazová Eva |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
6:06.04 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Vendžúrová Hana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
5:39.98 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
0 |
Baloghová Viktoria |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
12.17 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Bugárová Noémi |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.82 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Čačková Lea |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.80 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.81 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Goriláková Tamara |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.80 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.31 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.52 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Králiková Petra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.13 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
11.64 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kulichová Kristína |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.27 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
0 |
Masárová Sofia |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
12.19 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mészárosová Nela |
07 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.34 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.36 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Střelcová Ema |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.01 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sýkorová Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.73 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šulíková Karolína |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
12.69 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
13.12 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
17.07 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Adamcová Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12:33.44 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Bilibok Kinco Brigita |
06 |
AK Borský Svätý Jur |
|
15:53.0 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Bojdová Lucia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
14:35.10 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Fúsková Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
13:23.78 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Holková Liliana |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
11:56.3 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
12:04.72 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Vetríková Vanesa |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
13:53.73 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
12:53.11 |
|
Mžky |
výška |
|
Benkovicsová Tamara |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
130 |
|
Mžky |
výška |
|
Cepková Lýdia |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
142 |
|
Mžky |
výška |
|
Čačková Lea |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
125 |
|
Mžky |
výška |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
135 |
|
Mžky |
výška |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
143 |
|
Mžky |
výška |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
125 |
|
Mžky |
výška |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
145 |
|
Mžky |
výška |
|
Rakusová Natália |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
125 |
|
Mžky |
výška |
|
Repaská Radoslava |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
138 |
|
Mžky |
výška |
|
Šiková Nela |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
130 |
|
Mžky |
výška |
|
Šiková Sara |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
130 |
|
Mžky |
výška |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
135 |
|
Mžky |
výška |
|
Vetríková Vanesa |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
130 |
|
Mžky |
výška |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
130 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Antalíková Michaela |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Benčaťová Emma |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
303 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Benkovičová Edit |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
445 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Brezovská Sofia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
376 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Ciklaminiová Andrea |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
435 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Čemanová Lea |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
337 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
387 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
377 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Fabiánová Šejla |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
430 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Fúsková Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
373 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
445 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
401 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
455 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
416 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Hidvégiová Hana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
325 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
486 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
462 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Kojšová Helena |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
363 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Komínková Nikol |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
259 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Kučerová Emma |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
407 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Michalčíková Bianka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Novotná Anna Kateřina |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
353 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Oravcová Veronika |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
314 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Rábeková Melinda |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
353 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Rakusová Natália |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
400 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Repaská Radoslava |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
386 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Šándorová Katarína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
276 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
443 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Šulíková Karolína |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
355 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Vojtíšková Adriana |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
292 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Vyzváryová Mária |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
448 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
343 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Žatková Viola |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
385 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
08.58 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Bučková Tamara |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.00 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
05.76 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.85 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kováčová Zuzana |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
06.48 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
08.32 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Masárová Nina |
06 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
06.95 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Mihalovičová Silvia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
07.22 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
06.45 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Mónosiová Sára |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.57 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Némethová Ema |
07 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.50 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Šarudiová Diana |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
07.70 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Tušková Lucia |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
06.26 |
|
Mžky |
kriket |
|
Bartošíková Lola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
39.62 |
|
Mžky |
kriket |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
41.25 |
|
Mžky |
kriket |
|
Hidvégiová Hana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
27.92 |
|
Mžky |
kriket |
|
Chovancová Martina |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
48.34 |
|
Mžky |
kriket |
|
Králiková Petra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
44.29 |
|
Mžky |
kriket |
|
Luptáková Liana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
33.82 |
|
Mžky |
kriket |
|
Macháčková Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
39.67 |
|
Mžky |
kriket |
|
Mészárosová Nela |
07 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Mónosiová Sára |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
35.16 |
|
Mžky |
kriket |
|
Navarová Tea |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
13.08 |
|
Mžky |
kriket |
|
Novotová Martina |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
29.06 |
|
Mžky |
kriket |
|
Oremusová Patrícia |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Petrovičová Katarína |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
29.87 |
|
Mžky |
kriket |
|
Pintérová Sofia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.29 |
|
Mžky |
kriket |
|
Plačková Linda |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
46.51 |
|
Mžky |
kriket |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
40.06 |
|
Mžky |
kriket |
|
Šándorová Katarína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
31.62 |
|
Mžky |
kriket |
|
Šarudiová Diana |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
41.95 |
|
Mžky |
kriket |
|
Vaculková Gabriela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
32.56 |
|
Mžky |
kriket |
|
Vážanová Ema |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
34.77 |
|
Mžky |
kriket |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
29.39 |
|
Mžky |
kriket |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
38.40 |
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Antalová Klára |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bartošíková Lola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Benkovicsová Tamara |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bieliková Paulína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ciklaminiová Andrea |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Czaková Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Čačková Lea |
07 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hanusová Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Holková Liliana |
07 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Horniaková Lenka |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Chovancová Martina |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kojšová Helena |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kováčová Rebeka |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Macháčková Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mehager Hana Mária |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Miháliková Emma |
07 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mónosiová Sára |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Oremusová Patrícia |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Petrovičová Katarína |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Repaská Radoslava |
07 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Sýkorová Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šiková Nela |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šiková Sara |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Švorcová Stella Izabela |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Turčeková Karin |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Vaculková Gabriela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Vážanová Ema |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Andráš Martin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.20 |
|
Nžci |
60 m |
|
Bača Daniel |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.81 |
|
Nžci |
60 m |
|
Bennár Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
11.49 |
|
Nžci |
60 m |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.65 |
|
Nžci |
60 m |
|
Boroš Patrik |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.39 |
|
Nžci |
60 m |
|
Bošanský Nicolas |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.84 |
|
Nžci |
60 m |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
10.62 |
|
Nžci |
60 m |
|
Bulgan Jerguš |
08 |
ŠK Jablonica |
|
09.33 |
|
Nžci |
60 m |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.71 |
|
Nžci |
60 m |
|
Drančák Samuel |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.66 |
|
Nžci |
60 m |
|
Fúska Jakub |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.05 |
|
Nžci |
60 m |
|
Gajda Michal |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.36 |
|
Nžci |
60 m |
|
Gálik Ondrej |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Hamza Gregor |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
12.00 |
|
Nžci |
60 m |
|
Hiadlovský Samuel |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
09.85 |
|
Nžci |
60 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.14 |
|
Nžci |
60 m |
|
Holý Dominik |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.56 |
|
Nžci |
60 m |
|
Hornák Matej |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
09.94 |
|
Nžci |
60 m |
|
Horváth Matúš |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.23 |
|
Nžci |
60 m |
|
Jankových Michal |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.88 |
|
Nžci |
60 m |
|
Karol Šimon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.99 |
|
Nžci |
60 m |
|
Katrušin Leo |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.46 |
|
Nžci |
60 m |
|
Klištinec Jakub |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kmeťo Matej |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.40 |
|
Nžci |
60 m |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.79 |
|
Nžci |
60 m |
|
Krajčovič Martin |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.02 |
|
Nžci |
60 m |
|
Lackovič Peter |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.05 |
|
Nžci |
60 m |
|
Laho Samko |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Mikulčík Filip |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.53 |
|
Nžci |
60 m |
|
Novotný Dominik |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
10.25 |
|
Nžci |
60 m |
|
Pecko Samuel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.79 |
|
Nžci |
60 m |
|
Pelech Michal |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.47 |
|
Nžci |
60 m |
|
Porubčin Ondrej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.96 |
|
Nžci |
60 m |
|
Prokop Martin |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.21 |
|
Nžci |
60 m |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.74 |
|
Nžci |
60 m |
|
Rapand Alex |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.81 |
|
Nžci |
60 m |
|
Sander Lukáš |
09 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
10.44 |
|
Nžci |
60 m |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Sýkora Denis |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Šarina Ivan |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.42 |
|
Nžci |
60 m |
|
Tkačivský Alex |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.01 |
|
Nžci |
60 m |
|
Úradník Tadeáš |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
12.27 |
|
Nžci |
60 m |
|
Urbán Jakub |
09 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
09.56 |
|
Nžci |
60 m |
|
Valášek Jakub |
08 |
ŠK Jablonica |
|
09.97 |
|
Nžci |
60 m |
|
Viskupič Adam |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.59 |
|
Nžci |
60 m |
|
Voleček Patrik |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
11.10 |
|
Nžci |
60 m |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.85 |
|
Nžci |
60 m |
|
Závodný Leo |
11 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10.12 |
|
Nžci |
60 m |
|
Zverbík Matej |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.77 |
|
Nžci |
150 m |
|
Adamec Gregor |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
26.01 |
|
Nžci |
150 m |
|
Bennár Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
29.11 |
|
Nžci |
150 m |
|
Bošanský Nicolas |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.91 |
|
Nžci |
150 m |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
29.62 |
|
Nžci |
150 m |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
22.45 |
|
Nžci |
150 m |
|
Filo Tobias |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Gálik Ondrej |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Hamza Gregor |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
26.90 |
|
Nžci |
150 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.69 |
|
Nžci |
150 m |
|
Holý Dominik |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
22.98 |
|
Nžci |
150 m |
|
Hornák Matej |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
25.80 |
|
Nžci |
150 m |
|
Chrvala Timotej |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Karol Šimon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.38 |
|
Nžci |
150 m |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.11 |
|
Nžci |
150 m |
|
Laho Samko |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Mikulčík Filip |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.9 |
|
Nžci |
150 m |
|
Polák Matej |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
23.16 |
|
Nžci |
150 m |
|
Porubčin Ondrej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.92 |
|
Nžci |
150 m |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
29.33 |
|
Nžci |
150 m |
|
Rapand Alex |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
22.46 |
|
Nžci |
150 m |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
23.66 |
|
Nžci |
150 m |
|
Švec Samuel |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Tkačivský Alex |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.43 |
|
Nžci |
150 m |
|
Urbán Jakub |
09 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
24.80 |
|
Nžci |
150 m |
|
Valášek Jakub |
08 |
ŠK Jablonica |
|
25.12 |
|
Nžci |
150 m |
|
Viskupič Adam |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
25.33 |
|
Nžci |
600 m |
|
Bača Daniel |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:21.80 |
|
Nžci |
600 m |
|
Buček Alex |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:19.97 |
|
Nžci |
600 m |
|
Čík Tristan |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
1:59.68 |
|
Nžci |
600 m |
|
Dohnálek Alexander |
08 |
AK Junior Holič |
|
2:05.20 |
|
Nžci |
600 m |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
1:55.44 |
|
Nžci |
600 m |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:04.63 |
|
Nžci |
600 m |
|
Filo Tobias |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:32.16 |
|
Nžci |
600 m |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
3:07.68 |
|
Nžci |
600 m |
|
Halgaš Daniel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:34.83 |
|
Nžci |
600 m |
|
Horváth Matúš |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:25.46 |
|
Nžci |
600 m |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
1:56.03 |
|
Nžci |
600 m |
|
Klištinec Jakub |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:15.68 |
|
Nžci |
600 m |
|
Krajčovič Martin |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:13.26 |
|
Nžci |
600 m |
|
Malík Filip |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:37.37 |
|
Nžci |
600 m |
|
Martiš Peter |
10 |
ŠK Jablonica |
|
2:14.80 |
|
Nžci |
600 m |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:09.55 |
|
Nžci |
600 m |
|
Pecko Samuel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:28.37 |
|
Nžci |
600 m |
|
Polák Matej |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
1:52.30 |
|
Nžci |
600 m |
|
Sander Lukáš |
09 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
2:12.86 |
|
Nžci |
600 m |
|
Sýkora Denis |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:24.49 |
|
Nžci |
600 m |
|
Šinkovič Max |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
1:59.19 |
|
Nžci |
600 m |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
1:54.95 |
|
Nžci |
1000 m |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
3:37.65 |
|
Nžci |
1000 m |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
3:33.30 |
|
Nžci |
1000 m |
|
Dobiaš Nikolaj |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Dohnálek Maximilán |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Dubovský Zoran |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
4:31.72 |
|
Nžci |
1000 m |
|
Chladoň Adam |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
3:41.53 |
|
Nžci |
1000 m |
|
Chrvala Timotej |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Jankových Michal |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
3:25.16 |
|
Nžci |
1000 m |
|
Sirotek Radoslav |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
3:53.09 |
|
Nžci |
1000 m |
|
Šarina Ivan |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
3:37.77 |
|
Nžci |
1000 m |
|
Úradník Tadeáš |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
4:00.92 |
|
Nžci |
1000 m |
|
Valášek Jakub |
08 |
ŠK Jablonica |
|
4:02.92 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.09 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Dohnálek Maximilán |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Holý Dominik |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
12.28 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Karol Šimon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.28 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12.79 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Liška Ondrej |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.25 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Valach Daniel |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
13.24 |
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Čunderlík Samuel |
08 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Dohnálek Alexander |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Józsa Dávid |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
06:27.6 |
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Mlynek Maxim |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06:51.7 |
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Piši Oliver |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
06:45.64 |
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Smolka Milan |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07:52.40 |
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Torák Christián |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžci |
výška |
|
Cservenka Kristóf |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
120 |
|
Nžci |
výška |
|
Čík Tristan |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžci |
výška |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
120 |
|
Nžci |
výška |
|
Katrušin Leo |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
výška |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
115 |
|
Nžci |
výška |
|
Novotný Dominik |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
113 |
|
Nžci |
výška |
|
Róka Noel |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
115 |
|
Nžci |
výška |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
120 |
|
Nžci |
výška |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
120 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Adamec Gregor |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
352 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Andráš Martin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Bača Daniel |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
259 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
332 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Bulgan Jerguš |
08 |
ŠK Jablonica |
|
397 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Čunderlík Samuel |
08 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Drančák Samuel |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
403 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
350 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Gajda Michal |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Halgaš Daniel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Hiadlovský Samuel |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Chladoň Adam |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
332 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Kmeťo Matej |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Malík Filip |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Martiš Peter |
10 |
ŠK Jablonica |
|
363 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
380 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Prokop Martin |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
353 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
380 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Sýkora Denis |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
301 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Šarina Ivan |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Šinkovič Max |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
386 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Urbán Jakub |
09 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
293 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Valach Daniel |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
332 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
386 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Závodný Leo |
11 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Barantal Andrej |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.05 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Cservenka Kristóf |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.75 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Ďuríček Tomáš |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Hlava Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Kminiak Jakub |
08 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
07.85 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Pelech Michal |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Róka Noel |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.09 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Sirotek Radoslav |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
07.74 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Zverbík Matej |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
05.98 |
|
Nžci |
kriket |
|
Baráth Juraj |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
43.99 |
|
Nžci |
kriket |
|
Bennár Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
14.56 |
|
Nžci |
kriket |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.78 |
|
Nžci |
kriket |
|
Boroš Patrik |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
38.13 |
|
Nžci |
kriket |
|
Buček Alex |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Bulgan Jerguš |
08 |
ŠK Jablonica |
|
36.28 |
|
Nžci |
kriket |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
42.63 |
|
Nžci |
kriket |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.82 |
|
Nžci |
kriket |
|
Čunderlík Samuel |
08 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
25.46 |
|
Nžci |
kriket |
|
Dubovský Zoran |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
17.92 |
|
Nžci |
kriket |
|
Fúska Jakub |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
31.84 |
|
Nžci |
kriket |
|
Hiadlovský Samuel |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
33.16 |
|
Nžci |
kriket |
|
Hlava Samuel |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
34.87 |
|
Nžci |
kriket |
|
Horváth Matúš |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
24.87 |
|
Nžci |
kriket |
|
Chrvala Timotej |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Józsa Dávid |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
35.60 |
|
Nžci |
kriket |
|
Kminiak Jakub |
08 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Krajčovič Leonard |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
19.17 |
|
Nžci |
kriket |
|
Lackovič Peter |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
27.41 |
|
Nžci |
kriket |
|
Liška Ondrej |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
31.73 |
|
Nžci |
kriket |
|
Martiš Peter |
10 |
ŠK Jablonica |
|
29.95 |
|
Nžci |
kriket |
|
Mlynek Maxim |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.16 |
|
Nžci |
kriket |
|
Pecko Samuel |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.06 |
|
Nžci |
kriket |
|
Pelech Michal |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
30.40 |
|
Nžci |
kriket |
|
Piši Oliver |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
41.92 |
|
Nžci |
kriket |
|
Polák Matej |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
42.55 |
|
Nžci |
kriket |
|
Smolka Milan |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.06 |
|
Nžci |
kriket |
|
Švec Samuel |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Viskupič Adam |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
15.08 |
|
Nžci |
kriket |
|
Voleček Patrik |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Zverbík Matej |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
29.98 |
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Andráš Martin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Baráth Juraj |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Boroš Patrik |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Bošanský Nicolas |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Buček Alex |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Cservenka Kristóf |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Čík Tristan |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Gajda Michal |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Grúber Richard |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Jankových Michal |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Józsa Dávid |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Lackovič Peter |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Laho Samko |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Malík Filip |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Mikulčík Filip |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Piši Oliver |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Porubčin Ondrej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Prokop Martin |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Rapand Alex |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Róka Noel |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Šinkovič Max |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Tkačivský Alex |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Závodný Leo |
11 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Babiaková Patrícia |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.62 |
|
Nžky |
60 m |
|
Bejdáková Karla |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.82 |
|
Nžky |
60 m |
|
Bejdáková Pavla |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.74 |
|
Nžky |
60 m |
|
Bizmarova Isabella |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.65 |
|
Nžky |
60 m |
|
Blahová Nella |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
11.18 |
|
Nžky |
60 m |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.60 |
|
Nžky |
60 m |
|
Bőhmová Rebeka |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.06 |
|
Nžky |
60 m |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.32 |
|
Nžky |
60 m |
|
Cablková Jana |
09 |
ŠK Jablonica |
|
12.27 |
|
Nžky |
60 m |
|
Česneková Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Dinková Nataša |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
10.25 |
|
Nžky |
60 m |
|
Dodrvová Andrea |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.43 |
|
Nžky |
60 m |
|
Doffek Petra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.72 |
|
Nžky |
60 m |
|
Drgová Jana |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.90 |
|
Nžky |
60 m |
|
Drobná Gréta |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.92 |
|
Nžky |
60 m |
|
Fridrichová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Gereková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.18 |
|
Nžky |
60 m |
|
Gocníková Chiara |
09 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.74 |
|
Nžky |
60 m |
|
Hlavnová Tatiana |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.19 |
|
Nžky |
60 m |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.76 |
|
Nžky |
60 m |
|
Hudecová Naďa |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11.30 |
|
Nžky |
60 m |
|
Huttová Natália |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.71 |
|
Nžky |
60 m |
|
Chudá Ema |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.29 |
|
Nžky |
60 m |
|
Indrišková Timea |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.49 |
|
Nžky |
60 m |
|
Jakubcová Sofia |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.30 |
|
Nžky |
60 m |
|
Jarošová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.01 |
|
Nžky |
60 m |
|
Jergušová Alexandra |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.00 |
|
Nžky |
60 m |
|
Kajanovičová Lucia |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.12 |
|
Nžky |
60 m |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.07 |
|
Nžky |
60 m |
|
Kozolková Liana |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kozolková Melissa |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
12.41 |
|
Nžky |
60 m |
|
Krajčovičová Hana |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Krásna Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.98 |
|
Nžky |
60 m |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
09.97 |
|
Nžky |
60 m |
|
Libich Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.18 |
|
Nžky |
60 m |
|
Markovičová Agáta |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.56 |
|
Nžky |
60 m |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
08.86 |
|
Nžky |
60 m |
|
Masaryková Martina |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.43 |
|
Nžky |
60 m |
|
Mičková Viktória |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.38 |
|
Nžky |
60 m |
|
Pajtinková Alexandra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.37 |
|
Nžky |
60 m |
|
Pániková Nina |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.06 |
|
Nžky |
60 m |
|
Pavelková Miriam |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.11 |
|
Nžky |
60 m |
|
Peciarová Katarína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.70 |
|
Nžky |
60 m |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.31 |
|
Nžky |
60 m |
|
Rýdziová Nina |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.54 |
|
Nžky |
60 m |
|
Sedláčková Adela |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11.34 |
|
Nžky |
60 m |
|
Slivošová Jasmina |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.92 |
|
Nžky |
60 m |
|
Szabó Veronika |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.27 |
|
Nžky |
60 m |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.78 |
|
Nžky |
60 m |
|
Šantavá Nela |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Šebestová Kornélia |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.75 |
|
Nžky |
60 m |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.75 |
|
Nžky |
60 m |
|
Šimlingerová Martina |
08 |
ŠK Jablonica |
|
10.50 |
|
Nžky |
60 m |
|
Škultétyová Nela |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.59 |
|
Nžky |
60 m |
|
Úradníková Natália |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
11.25 |
|
Nžky |
60 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
11.08 |
|
Nžky |
60 m |
|
Vrablecová Katarína |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.58 |
|
Nžky |
60 m |
|
Vyzváryová Veronika |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
09.59 |
|
Nžky |
60 m |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
10.38 |
|
Nžky |
60 m |
|
Zigová Ema |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.16 |
|
Nžky |
150 m |
|
Babiaková Patrícia |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
27.70 |
|
Nžky |
150 m |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.9 |
|
Nžky |
150 m |
|
Balková Terézia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
27.97 |
|
Nžky |
150 m |
|
Bizmarova Isabella |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
28.03 |
|
Nžky |
150 m |
|
Bőhmová Rebeka |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
24.22 |
|
Nžky |
150 m |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.37 |
|
Nžky |
150 m |
|
Cablková Jana |
09 |
ŠK Jablonica |
|
33.31 |
|
Nžky |
150 m |
|
Čerenková Nella |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
23.63 |
|
Nžky |
150 m |
|
Česneková Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.62 |
|
Nžky |
150 m |
|
Dodrvová Andrea |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
24.75 |
|
Nžky |
150 m |
|
Doffek Petra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.69 |
|
Nžky |
150 m |
|
Drobná Gréta |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
30.83 |
|
Nžky |
150 m |
|
Fridrichová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Gajová Ella |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.93 |
|
Nžky |
150 m |
|
Gocníková Chiara |
09 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hamranová Lea |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
26.96 |
|
Nžky |
150 m |
|
Hlavnová Tatiana |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
25.08 |
|
Nžky |
150 m |
|
Jakubíková Tereza Roisi |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.66 |
|
Nžky |
150 m |
|
Klučka Dominika |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.98 |
|
Nžky |
150 m |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kovačičová Chiara |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kozolková Liana |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
30.20 |
|
Nžky |
150 m |
|
Kozolková Melissa |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
31.35 |
|
Nžky |
150 m |
|
Krajčovičová Hana |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
24.66 |
|
Nžky |
150 m |
|
Kročková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kuráková Karolína |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kyselicová Gabriela |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
27.85 |
|
Nžky |
150 m |
|
Libich Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Malá Martina |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.99 |
|
Nžky |
150 m |
|
Markovičová Agáta |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
29.92 |
|
Nžky |
150 m |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Masaryková Martina |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Mičková Diana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.99 |
|
Nžky |
150 m |
|
Minariková Iveta |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Pajtinková Alexandra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.68 |
|
Nžky |
150 m |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.54 |
|
Nžky |
150 m |
|
Papánková Klaudia |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
29.06 |
|
Nžky |
150 m |
|
Pašková Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.90 |
|
Nžky |
150 m |
|
Peciarová Katarína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.01 |
|
Nžky |
150 m |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.23 |
|
Nžky |
150 m |
|
Sedláčková Adela |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Sláviková Paulína |
10 |
ŠK Jablonica |
|
28.27 |
|
Nžky |
150 m |
|
Slivošová Jasmina |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Stoklasová Sofia |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
26.15 |
|
Nžky |
150 m |
|
Stopová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.72 |
|
Nžky |
150 m |
|
Szabó Veronika |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
26.13 |
|
Nžky |
150 m |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
27.36 |
|
Nžky |
150 m |
|
Šebestová Kornélia |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
27.63 |
|
Nžky |
150 m |
|
Šimlingerová Martina |
08 |
ŠK Jablonica |
|
26.16 |
|
Nžky |
150 m |
|
Škultétyová Nela |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
24.86 |
|
Nžky |
150 m |
|
Štercelová Oľga |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
29.92 |
|
Nžky |
150 m |
|
Tóthová Adelka |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.23 |
|
Nžky |
150 m |
|
Tóthová Kristína |
08 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
27.64 |
|
Nžky |
150 m |
|
Tóthová Timea |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.17 |
|
Nžky |
150 m |
|
Uhliariková Viktoria |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
29.75 |
|
Nžky |
150 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
25.95 |
|
Nžky |
150 m |
|
Vytisková Eliška |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
23.03 |
|
Nžky |
150 m |
|
Zigová Ema |
09 |
Funny athletics Piešťany |
24.10 |
|
|
Nžky |
600 m |
|
Balková Terézia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:36.64 |
|
Nžky |
600 m |
|
Bejdáková Karla |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:44.41 |
|
Nžky |
600 m |
|
Bejdáková Pavla |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:39.96 |
|
Nžky |
600 m |
|
Brišková Vanda |
10 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Goriláková Simona |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:15.03 |
|
Nžky |
600 m |
|
Halienková Ella |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:18.55 |
|
Nžky |
600 m |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:10.92 |
|
Nžky |
600 m |
|
Hartmanová Sofia |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:33.89 |
|
Nžky |
600 m |
|
Hlozáková Eliška |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:16.75 |
|
Nžky |
600 m |
|
Holienčinová Zuzana |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:22.86 |
|
Nžky |
600 m |
|
Chudá Ema |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:16.92 |
|
Nžky |
600 m |
|
Jakubíková Tereza Roisi |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:35.57 |
|
Nžky |
600 m |
|
Jancová Aneta |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Jančia Lucia |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kovačičová Chiara |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kozolková Liana |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kozolková Melissa |
11 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:40.71 |
|
Nžky |
600 m |
|
Králiková Dominika |
10 |
ŠK Jablonica |
|
2:22.19 |
|
Nžky |
600 m |
|
Kuráková Karolína |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:18.89 |
|
Nžky |
600 m |
|
Lelovská Alexandra |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:32.64 |
|
Nžky |
600 m |
|
Majerčinová Lenka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:29.32 |
|
Nžky |
600 m |
|
Mészárosová Soňa |
10 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
2:30.38 |
|
Nžky |
600 m |
|
Mičániová Katka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:16.26 |
|
Nžky |
600 m |
|
Pálešová Karla |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:16.51 |
|
Nžky |
600 m |
|
Pániková Nina |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:25.80 |
|
Nžky |
600 m |
|
Petranská Bianka |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:27.09 |
|
Nžky |
600 m |
|
Sláviková Paulína |
10 |
ŠK Jablonica |
|
2:24.88 |
|
Nžky |
600 m |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Titková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:12.20 |
|
Nžky |
600 m |
|
Tongeľová Sofia |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Tóthová Kristína |
08 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
2:16.91 |
|
Nžky |
600 m |
|
Úradníková Natália |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:36.65 |
|
Nžky |
600 m |
|
Vengrin Leontina |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:30.00 |
|
Nžky |
600 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:21.75 |
|
Nžky |
600 m |
|
Vytisková Eliška |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
1:54.88 |
|
Nžky |
600 m |
|
Vyzváryová Veronika |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:08.77 |
|
Nžky |
1000 m |
|
Bartošíková Lujza |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
4:27.0 |
|
Nžky |
1000 m |
|
Blaškovičová Nina |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
4:37.0 |
|
Nžky |
1000 m |
|
Čaladiková Diana |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
3:55.0 |
|
Nžky |
1000 m |
|
Jakubcová Sofia |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
4:33.0 |
|
Nžky |
1000 m |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
3:57.2 |
|
Nžky |
1000 m |
|
Maniačková Magdaléna |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
4:09.95 |
|
Nžky |
1000 m |
|
Marková Markéta |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
4:50.97 |
|
Nžky |
1000 m |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
3:49.0 |
|
Nžky |
1000 m |
|
Sedláčková Adela |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
4:31.0 |
|
Nžky |
1000 m |
|
Stoklasová Sofia |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
4:03.0 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Brišková Vanda |
10 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Csemezová Karolína |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Čaladiková Diana |
09 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
13.17 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Decsiová Liana |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
13.84 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Giraltošová Simona |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
14.20 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Halienková Ella |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
13.44 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hlozáková Eliška |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Humlová Hana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.58 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hutárová Sára |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.31 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mičániová Katka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
13.55 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Pašková Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
12.43 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Titková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
13.78 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Cintulová Agáta |
09 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
06:25.3 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Gazárková Adriana |
08 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
05:44.27 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Hartlova Daniela |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
07:05.64 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
05:46.2 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Indrišková Timea |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Kachlíková Liliana |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Kyselicová Gabriela |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
06:52.7 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Lasicová Nina |
11 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
05:47.09 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Mandíková Nela |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07:11.11 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Petrášová Karolína |
08 |
AK Borský Svätý Jur |
|
07:31.0 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Poláková Kamila |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
06:04.4 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Radochová Agáta |
08 |
AK Borský Svätý Jur |
|
06:25.2 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Štercelová Oľga |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
06:06.48 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07:33.35 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Tongeľová Sofia |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
07:18.1 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Zuzčáková Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07:06.6 |
|
Nžky |
výška |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
100 |
|
Nžky |
výška |
|
Csemezová Karolína |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
105 |
|
Nžky |
výška |
|
Decsiová Liana |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
116 |
|
Nžky |
výška |
|
Gereková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Hamranová Lea |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
129 |
|
Nžky |
výška |
|
Humlová Hana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
116 |
|
Nžky |
výška |
|
Jarošová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
113 |
|
Nžky |
výška |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
116 |
|
Nžky |
výška |
|
Mičková Diana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
095 |
|
Nžky |
výška |
|
Minariková Iveta |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
127 |
|
Nžky |
výška |
|
Pálešová Karla |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
105 |
|
Nžky |
výška |
|
Stopová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
110 |
|
Nžky |
výška |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
120 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Blahová Nella |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Bőhmová Rebeka |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
340 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Brišková Vanda |
10 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Čerenková Nella |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
368 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Decsiová Liana |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
344 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Dinková Nataša |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
376 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Gajová Ella |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Goriláková Simona |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
323 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Holienčinová Zuzana |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
335 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
333 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Hudecová Naďa |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Hupková Stella |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Hutárová Sára |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
373 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Kajanovičová Lucia |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
284 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Kovačičová Chiara |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Králiková Dominika |
10 |
ŠK Jablonica |
|
296 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
429 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Krásna Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
306 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
369 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Kročková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Malá Martina |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Masaryková Martina |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Mészárosová Soňa |
10 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
335 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Papánková Klaudia |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
267 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Rýdziová Nina |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Satmarová Hannah |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
315 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Šantavá Nela |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Ševčíková Laura |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Tongeľová Sofia |
09 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Tóthová Adelka |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Tóthová Timea |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
288 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Uhliariková Viktoria |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
264 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Vengrin Leontina |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
303 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Vrablecová Katarína |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
282 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Zigová Ema |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Bukovská Laura |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
06.28 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Drgová Jana |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
05.17 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Giraltošová Simona |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06.59 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Jančíková Barbora |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
06.44 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Kászová Karolína |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
05.98 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Mészárosová Vivien |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
06.40 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Poláková Kamila |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
05.37 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Repková Lenka |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
05.70 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
04.27 |
|
Nžky |
kriket |
|
Bartošíková Lujza |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.49 |
|
Nžky |
kriket |
|
Bukovská Laura |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
35.86 |
|
Nžky |
kriket |
|
Cablková Jana |
09 |
ŠK Jablonica |
|
11.49 |
|
Nžky |
kriket |
|
Česneková Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.46 |
|
Nžky |
kriket |
|
Hartmanová Sofia |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
21.00 |
|
Nžky |
kriket |
|
Hupková Stella |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
28.97 |
|
Nžky |
kriket |
|
Huttová Natália |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.40 |
|
Nžky |
kriket |
|
Chudá Ema |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.20 |
|
Nžky |
kriket |
|
Jančíková Barbora |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
21.42 |
|
Nžky |
kriket |
|
Jergušová Alexandra |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
27.00 |
|
Nžky |
kriket |
|
Klučka Dominika |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
36.59 |
|
Nžky |
kriket |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
43.52 |
|
Nžky |
kriket |
|
Kročková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
38.53 |
|
Nžky |
kriket |
|
Lelovská Alexandra |
09 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
29.24 |
|
Nžky |
kriket |
|
Mandíková Nela |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
15.80 |
|
Nžky |
kriket |
|
Mičková Viktória |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.80 |
|
Nžky |
kriket |
|
Petranská Bianka |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
13.20 |
|
Nžky |
kriket |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
34.85 |
|
Nžky |
kriket |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Satmarová Hannah |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
32.62 |
|
Nžky |
kriket |
|
Sláviková Paulína |
10 |
ŠK Jablonica |
|
14.90 |
|
Nžky |
kriket |
|
Stoklasová Sofia |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
23.41 |
|
Nžky |
kriket |
|
Škultétyová Nela |
10 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
32.86 |
|
Nžky |
kriket |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11.90 |
|
Nžky |
kriket |
|
Vengrin Leontina |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
14.64 |
|
Nžky |
kriket |
|
Vytisková Eliška |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
34.36 |
|
Nžky |
kriket |
|
Zuzčáková Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.60 |
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bejdáková Pavla |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bukovská Laura |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Csemezová Karolína |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Dodrvová Andrea |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Doffek Petra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hartlova Daniela |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hartmanová Sofia |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hlozáková Eliška |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Holienčinová Zuzana |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Humlová Hana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hupková Stella |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hutárová Sára |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Huttová Natália |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Jakubíková Tereza Roisi |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Jancová Aneta |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Jančia Lucia |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kachlíková Liliana |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kajanovičová Lucia |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Králiková Dominika |
10 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Krásna Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Majerčinová Lenka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Malá Martina |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Maniačková Magdaléna |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mészárosová Vivien |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mičániová Katka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mičková Diana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Minariková Iveta |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Papánková Klaudia |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Peciarová Katarína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Petranská Bianka |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Rýdziová Nina |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šebestová Kornélia |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šimlingerová Martina |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Tóthová Adelka |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Vrablecová Katarína |
09 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
|
|