<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

4. kolo družstiev ZsAZ dorastu,juniorov, dospelých a 5.kolo ml. žiactva, Trnava, 14. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Kurucz Norbert 00 ŠK ŠOG Nitra
M 100 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 13.76
M 100 m Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín
M 200 m Drugda Patrik 97 ŠPORTKLUB Dobrá Niva 23.64
M 200 m Kurucz Norbert 00 ŠK ŠOG Nitra 25.07
M 200 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 28.77
M 400 m Drugda Patrik 97 ŠPORTKLUB Dobrá Niva 52.07
M 800 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 2:19.24
M 3000 m Čechvala Jozef 92 Atletika Nové Mesto nad Váhom 11:55.26
M diaľka Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 614
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 52.00
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 71.34
M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 69.05
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.93
M oštep 800 g Taškár Marek 98 ŠK ŠOG Nitra 66.29
J 100 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 11.26
J 100 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 11.85
J 200 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky
J 200 m Pružinec Branislav 00 Atletický oddiel Partizánske
J 400 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 53.33
J 400 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 50.47
J 800 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 2:00.67
J 800 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 2:19.38
J 800 m Pružinec Branislav 00 Atletický oddiel Partizánske
J 3000 m Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske 10:38.17
J 110 m pr. 99,1 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 15.77
J 300 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
J 300 m pr. 91,4 Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra
J diaľka Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 599
J trojskok Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 12.28
J guľa 6 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky
J disk 1,75 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky
J kladivo 6 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky 66.91
J oštep 800 g Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 32.61
Dci 100 m Balko Filip 02 AC Stavbár Nitra 12.76
Dci 100 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 12.00
Dci 100 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.61
Dci 100 m Čaládi Samuel 03 AC Stavbár Nitra 12.30
Dci 100 m Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 100 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 11.71
Dci 100 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce
Dci 100 m Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 12.02
Dci 100 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 11.62
Dci 100 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 12.25
Dci 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 11.89
Dci 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36
Dci 100 m Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra 11.76
Dci 100 m Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 11.38
Dci 100 m Mikláš Kristián 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.43
Dci 100 m Moosch Tomáš 02 AC Stavbár Nitra 12.67
Dci 100 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 12.91
Dci 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 11.02
Dci 100 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.15
Dci 100 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 13.38
Dci 100 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 11.97
Dci 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.71
Dci 100 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 12.11
Dci 100 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 11.92
Dci 100 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 11.64
Dci 200 m Balko Filip 02 AC Stavbár Nitra 26.31
Dci 200 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.74
Dci 200 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 24.56
Dci 200 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 23.67
Dci 200 m Bleščák Tomáš 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Čaládi Samuel 03 AC Stavbár Nitra 25.47
Dci 200 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce
Dci 200 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 25.50
Dci 200 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 200 m Henry Franklin 04 TJ Družba Piešťany
Dci 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 25.02
Dci 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 23.38
Dci 200 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 24.84
Dci 200 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 25.39
Dci 200 m Mikláš Kristián 02 AK AŠK Slávia Trnava 25.31
Dci 200 m Moosch Tomáš 02 AC Stavbár Nitra 25.84
Dci 200 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 26.86
Dci 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 22.42
Dci 200 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 25.34
Dci 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.85
Dci 200 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 27.52
Dci 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 23.81
Dci 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.42
Dci 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 24.24
Dci 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 23.37
Dci 200 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 24.62
Dci 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 23.50
Dci 400 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 400 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 52.54
Dci 400 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Henry Franklin 04 TJ Družba Piešťany 51.33
Dci 400 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica
Dci 400 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 400 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 55.58
Dci 400 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 53.99
Dci 400 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 400 m Stolárik Adam 02 TJ Družba Piešťany 54.39
Dci 400 m Šášik Jakub 03 AC Stavbár Nitra 56.14
Dci 400 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 57.56
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.24
Dci 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 55.10
Dci 400 m Žilinka Martin 03 TJ Družba Piešťany 56.82
Dci 800 m Benka Adam 02 TJ Družba Piešťany 2:28.93
Dci 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:29.21
Dci 800 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:18.02
Dci 800 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:06.93
Dci 800 m Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky 2:08.20
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.04
Dci 800 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 2:12.98
Dci 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:18.29
Dci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.86
Dci 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 2:08.78
Dci 3000 m Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 3000 m Ďuriš Michal 03 AC Stavbár Nitra 10:50.49
Dci 3000 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 11:33.53
Dci 3000 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 10:26.30
Dci 3000 m Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra 11:29.45
Dci 3000 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 10:50.13
Dci 3000 m Šima Andrej 03 AC Stavbár Nitra 12:07.86
Dci 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 12:46.80
Dci 3000 m Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 12:21.08
Dci 3000 m Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 110 m pr. 91,4 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.58
Dci 110 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 15.39
Dci 110 m pr. 91,4 Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 14.23
Dci 110 m pr. 91,4 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 110 m pr. 91,4 Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 110 m pr. 91,4 Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 110 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 300 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 50.23
Dci 300 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 46.88
Dci 300 m pr. 83,8 Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra
Dci 300 m pr. 83,8 Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany
Dci 300 m pr. 83,8 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 43.79
Dci 300 m pr. 83,8 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 43.38
Dci 300 m pr. 83,8 Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 300 m pr. 83,8 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky 48.34
Dci 300 m pr. 83,8 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 42.78
Dci chôdza 3000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:07.45
Dci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19:49.30
Dci chôdza 3000 m Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci výška Bleščák Tomáš 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 186
Dci výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 184
Dci výška Miko Dominik 03 TJ Olympia Galanta 174
Dci výška Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky
Dci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 170
Dci výška Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky 170
Dci výška Šášik Jakub 03 AC Stavbár Nitra 165
Dci žrď Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra
Dci žrď Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 270
Dci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 260
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 642
Dci diaľka Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra 534
Dci diaľka Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 631
Dci diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 605
Dci diaľka Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky
Dci diaľka Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 500
Dci diaľka Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 512
Dci diaľka Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 576
Dci diaľka Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra 547
Dci diaľka Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky 625
Dci diaľka Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 530
Dci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 541
Dci diaľka Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky 493
Dci diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 560
Dci trojskok Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 12.37
Dci trojskok Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 09.59
Dci trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 11.90
Dci trojskok Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 10.80
Dci trojskok Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci trojskok Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky 10.82
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.97
Dci trojskok Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky 11.73
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 15.49
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 14.02
Dci guľa 5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 17.83
Dci guľa 5 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 10.47
Dci guľa 5 kg Pifko Štefan 03 Atletický club Nové Zámky 11.81
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 12.93
Dci guľa 5 kg Straňák Oskar 03 AC Stavbár Nitra 09.03
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 17.90
Dci guľa 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 11.71
Dci disk 1,5 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava 26.96
Dci disk 1,5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 45.00
Dci disk 1,5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 35.67
Dci disk 1,5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 51.54
Dci disk 1,5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 28.69
Dci disk 1,5 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Pifko Štefan 03 Atletický club Nové Zámky
Dci disk 1,5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 41.55
Dci disk 1,5 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 21.67
Dci disk 1,5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 49.05
Dci disk 1,5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 35.81
Dci kladivo 5 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 23.34
Dci kladivo 5 kg Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci kladivo 5 kg Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra 13.23
Dci kladivo 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra
Dci kladivo 5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky
Dci kladivo 5 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 23.74
Dci kladivo 5 kg Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 17.44
Dci kladivo 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra
Dci oštep 700 g Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci oštep 700 g Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci oštep 700 g Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava 33.28
Dci oštep 700 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 36.29
Dci oštep 700 g Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci oštep 700 g Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 36.76
Dci oštep 700 g Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra 40.94
Dci oštep 700 g Martinka Eduard 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.33
Dci oštep 700 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci oštep 700 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 42.14
Dci oštep 700 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 31.60
Dci oštep 700 g Straňák Oskar 03 AC Stavbár Nitra 36.17
Dci oštep 700 g Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 31.85
Dci 4 x 100 m kluby Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Čaládi Samuel 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Ďuriš Michal 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Mikláš Kristián 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Moosch Tomáš 02 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Straňák Oskar 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 08.89
Mžci 60 m Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra 11.18
Mžci 60 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.77
Mžci 60 m Beňuš Martin 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 08.30
Mžci 60 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 09.59
Mžci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.36
Mžci 60 m Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 09.78
Mžci 60 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.24
Mžci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.50
Mžci 60 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 08.68
Mžci 60 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.93
Mžci 60 m Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta 09.46
Mžci 60 m Hanzel Patrik 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžci 60 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Mžci 60 m Hiadlovský Samuel 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.85
Mžci 60 m Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 08.90
Mžci 60 m Hornák Matej 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.94
Mžci 60 m Horník Marek 07 TJ Olympia Galanta 10.68
Mžci 60 m Horváth Filip 07 Atletický klub Zlaté Moravce 10.61
Mžci 60 m Hrdlička Adam 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.62
Mžci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 09.28
Mžci 60 m Ištok Adrian 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Jankových Michal 08 CVČ Brezová pod Bradlom 09.88
Mžci 60 m Kňažík Matej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Kocán Marek 06 CVČ Brezová pod Bradlom 10.36
Mžci 60 m Kovács Sebastián 07 TJ Olympia Galanta 10.15
Mžci 60 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.02
Mžci 60 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 08.36
Mžci 60 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.66
Mžci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 09.16
Mžci 60 m Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 09.67
Mžci 60 m Matejka Patrik 06 ŠK ŠOG Nitra 10.05
Mžci 60 m Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta 10.70
Mžci 60 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 08.38
Mžci 60 m Mikla Adam 07 AC Stavbár Nitra 09.71
Mžci 60 m Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Pelech Michal 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.74
Mžci 60 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.11
Mžci 60 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.31
Mžci 60 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 09.81
Mžci 60 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 09.09
Mžci 60 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 08.86
Mžci 60 m Russo Giacomo 07 CVČ Brezová pod Bradlom 10.94
Mžci 60 m Ryšavý Pavel 07 TJ Olympia Galanta 10.69
Mžci 60 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.08
Mžci 60 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.89
Mžci 60 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 08.69
Mžci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.52
Mžci 60 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.12
Mžci 60 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 09.97
Mžci 60 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 09.31
Mžci 60 m Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.54
Mžci 60 m Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom 10.12
Mžci 60 m Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.33
Mžci 150 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 22.88
Mžci 150 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 21.80
Mžci 150 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 22.79
Mžci 150 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 21.76
Mžci 150 m Halanda Filip 06 ŠK ŠOG Nitra 27.73
Mžci 150 m Hanzel Patrik 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžci 150 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 25.22
Mžci 150 m Horník Marek 07 TJ Olympia Galanta 27.98
Mžci 150 m Hrdlička Adam 06 CVČ Brezová pod Bradlom 23.50
Mžci 150 m Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 25.52
Mžci 150 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 23.90
Mžci 150 m Ištok Adrian 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Jankových Michal 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Kovács Sebastián 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.48
Mžci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 20.27
Mžci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 21.45
Mžci 150 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 20.88 20.48
Mžci 150 m Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 24.48
Mžci 150 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 20.20
Mžci 150 m Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta 23.08
Mžci 150 m Mikla Adam 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžci 150 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany
Mžci 150 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 23.27
Mžci 150 m Ryšavý Pavel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.18
Mžci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21.07
Mžci 150 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.66
Mžci 150 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 20.89
Mžci 150 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 25.12
Mžci 150 m Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.07
Mžci 600 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 600 m Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 600 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:58.74
Mžci 600 m Halanda Filip 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Mžci 600 m Hiadlovský Samuel 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:16.09
Mžci 600 m Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.31
Mžci 600 m Hornák Matej 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:17.57
Mžci 600 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 1:57.29
Mžci 600 m Janota Eduard 07 Atletika ŠK Skalica 2:07.81
Mžci 600 m Kňaško Marcel 07 ŠK ŠOG Nitra 2:05.85
Mžci 600 m Kňažík Matej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 600 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:14.39
Mžci 600 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Mžci 600 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 2:05.04
Mžci 600 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 1:38.86
Mžci 600 m Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 2:14.80
Mžci 600 m Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 600 m Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany 2:06.74
Mžci 600 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 1:59.26
Mžci 600 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.85
Mžci 600 m Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom 2:20.83
Mžci 600 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 2:21.19
Mžci 600 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:01.47
Mžci 600 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 2:05.55
Mžci 600 m Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 600 m Vernarec Šimon 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 10.62
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 11.13
Mžci 60m p 76,2-7,5 Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta 12.65
Mžci 60m p 76,2-7,5 Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 12.92
Mžci 60m p 76,2-7,5 Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 12.62
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12.41
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 13.49
Mžci 60m p 76,2-7,5 Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.36
Mžci 60m p 76,2-7,5 Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 11.36
Mžci chôdza 2000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12:36.58
Mžci chôdza 2000 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom 14:14.63
Mžci chôdza 2000 m Mlynek Maxim 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžci chôdza 2000 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom 14:07.10
Mžci výška Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta 125
Mžci výška Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra 130
Mžci výška Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 135
Mžci výška Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 130
Mžci výška Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 115
Mžci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 125
Mžci výška Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 150
Mžci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 125
Mžci výška Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 145
Mžci diaľka Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 351
Mžci diaľka Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica
Mžci diaľka Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 380
Mžci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 390
Mžci diaľka Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 438
Mžci diaľka Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 386
Mžci diaľka Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 398
Mžci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 490
Mžci diaľka Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 481
Mžci diaľka Pelech Michal 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci diaľka Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 470
Mžci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 456
Mžci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 457
Mžci diaľka Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 409
Mžci guľa 3 kg Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra 06.59
Mžci guľa 3 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.24
Mžci guľa 3 kg Beňuš Martin 06 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 11.15
Mžci guľa 3 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 07.80
Mžci guľa 3 kg Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom 06.79
Mžci guľa 3 kg Felber Marek 07 AC Stavbár Nitra 09.53
Mžci guľa 3 kg Laczkó Adam 06 TJ Olympia Galanta 07.66
Mžci guľa 3 kg Matejka Patrik 06 ŠK ŠOG Nitra 07.26
Mžci guľa 3 kg Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom 06.95
Mžci guľa 3 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 08.38
Mžci guľa 3 kg Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.59
Mžci guľa 3 kg Škápik Matej 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci guľa 3 kg Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky 08.08
Mžci kriket Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 32.01
Mžci kriket Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 38.85
Mžci kriket Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 33.97
Mžci kriket Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 53.70
Mžci kriket Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom 39.68
Mžci kriket Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta 47.89
Mžci kriket Hiadlovský Samuel 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 33.16
Mžci kriket Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 37.68
Mžci kriket Horváth Filip 07 Atletický klub Zlaté Moravce 25.97
Mžci kriket Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 37.13
Mžci kriket Janota Eduard 07 Atletika ŠK Skalica 20.47
Mžci kriket Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava 18.78
Mžci kriket Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 52.37
Mžci kriket Pelech Michal 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.96
Mžci kriket Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom 42.84
Mžci kriket Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 33.07
Mžci kriket Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 34.73
Mžci kriket Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 42.49
Mžci kriket Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky 40.70
Mžci kriket Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 44.21
Mžci kriket Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.03
Mžci 4 x 60 m kluby Beňuš Martin 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Horník Marek 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Hrdlička Adam 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Ištok Adrian 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Jankových Michal 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Kňažík Matej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Kocán Marek 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Kovács Sebastián 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Laczkó Adam 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Melo Michal 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Russo Giacomo 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Ryšavý Pavel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Vernarec Šimon 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom
Jky 100 m Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 25.10
Jky 400 m Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 63.25
Jky 300 m pr. 76,2 Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava
Jky výška Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky diaľka Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 502
Jky diaľka Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 469
Jky disk 1 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.30
Jky kladivo 4 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.06
Dky 100 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.87
Dky 100 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.13
Dky 100 m Beňová Eva 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 13.98
Dky 100 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.04
Dky 100 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 14.30
Dky 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.29
Dky 100 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 13.21
Dky 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.88
Dky 100 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 14.65
Dky 100 m Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.33
Dky 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.42
Dky 100 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.54
Dky 100 m Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 16.05
Dky 100 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 14.66
Dky 100 m Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.59
Dky 100 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 15.43
Dky 100 m Mesáková Natália 04 TJ Družba Piešťany
Dky 100 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 12.88
Dky 100 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 13.42
Dky 100 m Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.38
Dky 100 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 13.12
Dky 100 m Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.84
Dky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 14.15
Dky 100 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 13.26
Dky 100 m Ptáčková Patrícia 02 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 14.52
Dky 100 m Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 14.38
Dky 100 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.72
Dky 100 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dky 100 m Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 14.64
Dky 100 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 15.50
Dky 100 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 13.27
Dky 100 m Valová Nina 04 TJ Družba Piešťany 14.38
Dky 100 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 13.87
Dky 100 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 13.11
Dky 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.25
Dky 200 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Dky 200 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 30.44
Dky 200 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 25.84
Dky 200 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dky 200 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 28.30
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.44
Dky 200 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.24
Dky 200 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 25.93
Dky 200 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 32.30
Dky 200 m Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.47
Dky 200 m Poláčková Sabína 03 ŠK Jablonica 33.03
Dky 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 26.99
Dky 200 m Ptáčková Patrícia 02 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 27.28
Dky 200 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.82
Dky 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.29
Dky 200 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dky 200 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.11
Dky 200 m Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 30.65
Dky 200 m Štrbová Barbora 03 AC Stavbár Nitra 30.45
Dky 200 m Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 27.90
Dky 200 m Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.77
Dky 200 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 29.35
Dky 200 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 26.65
Dky 400 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 400 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dky 400 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 60.01
Dky 400 m Štrbová Barbora 03 AC Stavbár Nitra
Dky 800 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 800 m Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 2:41.89
Dky 800 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 2:39.06
Dky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.29
Dky 800 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:34.74
Dky 800 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 2:40.05
Dky 800 m Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 2:34.41
Dky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:18.78
Dky 800 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky 800 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:24.21
Dky 800 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 2:34.55
Dky 800 m Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky 2:43.85
Dky 800 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:52.48
Dky 3000 m Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 3000 m Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky 14:01.88
Dky 3000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 13:32.09
Dky 3000 m Pavlendová Miroslava 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 3000 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 3000 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 12:41.12
Dky 3000 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 3000 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 11:32.64
Dky 100m p 76,2-8,5 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 15.99
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 16.64
Dky 100m p 76,2-8,5 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100m p 76,2-8,5 Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 100m p 76,2-8,5 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.25
Dky 100m p 76,2-8,5 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 100m p 76,2-8,5 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 15.08
Dky 100m p 76,2-8,5 Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava 19.71
Dky 100m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.20
Dky 100m p 76,2-8,5 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.79
Dky 100m p 76,2-8,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.06
Dky 100m p 76,2-8,5 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 16.15
Dky 400 m pr. 76,2 Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 70.98
Dky 400 m pr. 76,2 Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 83.91
Dky 400 m pr. 76,2 Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 75.41
Dky 400 m pr. 76,2 Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 83.02
Dky 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 65.40
Dky 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 67.33
Dky 400 m pr. 76,2 Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.36
Dky 400 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 400 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 69.89
Dky chôdza 3000 m Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 21:36.09
Dky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 18:03.37
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 165
Dky výška Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 135
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 155
Dky výška Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 155
Dky výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 143
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 146
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Dky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 165
Dky žrď Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 250
Dky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 220
Dky žrď Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 200
Dky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 210
Dky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Dky diaľka Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 551
Dky diaľka Domonkosová Tímea 04 Atletický klub Bojničky 486
Dky diaľka Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 471
Dky diaľka Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 434
Dky diaľka Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 420
Dky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 473
Dky diaľka Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 446
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 477
Dky diaľka Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 398
Dky diaľka Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 414
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 491
Dky diaľka Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra 420
Dky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 555
Dky diaľka Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 452
Dky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 414
Dky diaľka Poláčková Sabína 03 ŠK Jablonica
Dky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 432
Dky diaľka Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 413
Dky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 417
Dky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 522
Dky diaľka Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 488
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 581
Dky diaľka Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 410
Dky trojskok Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.06
Dky trojskok Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 09.64
Dky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
Dky trojskok Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 09.94
Dky trojskok Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 09.37
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.05
Dky guľa 3 kg Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 08.50
Dky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.26
Dky guľa 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.12
Dky guľa 3 kg Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 08.75
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.85
Dky guľa 3 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.71
Dky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 09.41
Dky guľa 3 kg Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 10.20
Dky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.15
Dky guľa 3 kg Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra 08.57
Dky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 07.96
Dky guľa 3 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 11.29
Dky guľa 3 kg Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 09.93
Dky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.11
Dky guľa 3 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 08.73
Dky guľa 3 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 09.00
Dky guľa 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.04
Dky guľa 3 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 12.30
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 10.64
Dky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 08.67
Dky disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 25.82
Dky disk 1 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 20.56
Dky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 20.94
Dky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Dky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 26.83
Dky disk 1 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 30.06
Dky disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 36.49
Dky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 22.31
Dky disk 1 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky 17.05
Dky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 26.11
Dky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 25.32
Dky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.67
Dky disk 1 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 16.70
Dky disk 1 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 18.33
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 22.10
Dky kladivo 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 44.18
Dky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 19.09
Dky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 32.30
Dky kladivo 3 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 28.58
Dky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 32.08
Dky kladivo 3 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky 17.48
Dky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.65
Dky kladivo 3 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 34.53
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 31.91
Dky oštep 500 g Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 28.94
Dky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.46
Dky oštep 500 g Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 20.15
Dky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 29.99
Dky oštep 500 g Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.82
Dky oštep 500 g Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 35.39
Dky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 36.18
Dky oštep 500 g Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica
Dky oštep 500 g Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 32.32
Dky oštep 500 g Nemcová Adriana 02 ŠK Jablonica 34.56
Dky 4 x 100 m kluby Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Ptáčková Patrícia 02 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky
Mžky 60 m Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.16
Mžky 60 m Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 09.81
Mžky 60 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 09.81
Mžky 60 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 08.79
Mžky 60 m Beňová Karin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 09.55
Mžky 60 m Brezovská Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 09.43
Mžky 60 m Czaková Natália 06 AC Stavbár Nitra 08.97
Mžky 60 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.98
Mžky 60 m Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom 09.43
Mžky 60 m Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.72
Mžky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.61
Mžky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.74
Mžky 60 m Hajdu Lila 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 08.84
Mžky 60 m Heltová Alexandra 06 TJ Olympia Galanta 10.67
Mžky 60 m Hlaváčková Alicia 07 ŠK ŠOG Nitra 08.70
Mžky 60 m Hobothová Mária 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.38
Mžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.76
Mžky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 08.79
Mžky 60 m Chudá Ema 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.70
Mžky 60 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.14
Mžky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 10.07
Mžky 60 m Konečná Lívia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.88
Mžky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 09.33
Mžky 60 m Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.15
Mžky 60 m Kováčová Rebeka 07 TJ Olympia Galanta 09.63
Mžky 60 m Krajancová Barbora 06 ŠK ŠOG Nitra 09.15
Mžky 60 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Mžky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.87
Mžky 60 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Mžky 60 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 09.23
Mžky 60 m Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta 10.25
Mžky 60 m Lieskovská Hanka 07 ŠK ŠOG Nitra 10.56
Mžky 60 m Lisyová Sofia 06 ŠK ŠOG Nitra 09.35
Mžky 60 m Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.26
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.86
Mžky 60 m Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.66
Mžky 60 m Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.40
Mžky 60 m Miškovičová Simona 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.68
Mžky 60 m Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.35
Mžky 60 m Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.89
Mžky 60 m Motolová Alex 09 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 10.14
Mžky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.81
Mžky 60 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.00
Mžky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.08
Mžky 60 m Péková Veronika 06 Atletický club Nové Zámky 11.00
Mžky 60 m Penzešová Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra 10.53
Mžky 60 m Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 10.51
Mžky 60 m Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.88
Mžky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.26
Mžky 60 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.89
Mžky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 09.57
Mžky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 09.60
Mžky 60 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 10.76
Mžky 60 m Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 08.89
Mžky 60 m Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra 10.58
Mžky 60 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.97
Mžky 60 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.08
Mžky 60 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.43
Mžky 60 m Šimlingerová Martina 08 ŠK Jablonica 10.50
Mžky 60 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 60 m Turčeková Karin 07 Atletický oddiel Partizánske 09.55
Mžky 60 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 09.91
Mžky 60 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 09.17
Mžky 60 m Veselá Erika 09 ŠK Jablonica
Mžky 60 m Veselá Monika 09 ŠK Jablonica 11.07
Mžky 60 m Veselá Veronika 07 ŠK Jablonica 10.14
Mžky 60 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.72
Mžky 60 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.08
Mžky 60 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 10.26
Mžky 60 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.85
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.61
Mžky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.96
Mžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 10.38
Mžky 60 m Znamínková Viktória 06 TJ Olympia Galanta 09.64
Mžky 150 m Abelovičová Denisa 07 Atletika ŠK Skalica 27.89
Mžky 150 m Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.68
Mžky 150 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 24.84
Mžky 150 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 21.30
Mžky 150 m Beňová Karin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava 24.06
Mžky 150 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.61
Mžky 150 m Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom 24.75
Mžky 150 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 21.82
Mžky 150 m Hajdu Lila 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 21.94
Mžky 150 m Heltová Alexandra 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Hobothová Mária 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 20.67
Mžky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.08
Mžky 150 m Chudá Ema 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 150 m Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 150 m Konečná Lívia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23.87
Mžky 150 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 23.00
Mžky 150 m Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.29
Mžky 150 m Krajancová Barbora 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 26.90
Mžky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 22.30
Mžky 150 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 23.15
Mžky 150 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.87
Mžky 150 m Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.61
Mžky 150 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 28.55
Mžky 150 m Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Lisyová Sofia 06 ŠK ŠOG Nitra 27.85
Mžky 150 m Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 150 m Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta 24.52
Mžky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Mžky 150 m Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.40
Mžky 150 m Mikušincová Zuzana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.36
Mžky 150 m Miškovičová Simona 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžky 150 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.93
Mžky 150 m Navarová Tea 07 ŠK ŠOG Nitra 24.69
Mžky 150 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 24.53
Mžky 150 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 24.29
Mžky 150 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.49
Mžky 150 m Péková Veronika 06 Atletický club Nové Zámky 27.26
Mžky 150 m Penzešová Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.54
Mžky 150 m Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 23.05
Mžky 150 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.35
Mžky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 23.45
Mžky 150 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 24.23
Mžky 150 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 28.27
Mžky 150 m Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 150 m Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.17
Mžky 150 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 21.69
Mžky 150 m Szóradová Nella 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Šimlingerová Martina 08 ŠK Jablonica 26.16
Mžky 150 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 22.05
Mžky 150 m Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 24.96
Mžky 150 m Veselá Erika 09 ŠK Jablonica
Mžky 150 m Veselá Monika 09 ŠK Jablonica
Mžky 150 m Veselá Veronika 07 ŠK Jablonica
Mžky 150 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.46
Mžky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 23.03
Mžky 150 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.70
Mžky 150 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 25.4
Mžky 150 m Znamínková Viktória 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 600 m Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:08.03
Mžky 600 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 1:52.71
Mžky 600 m Bučková Tamara 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Mžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:06.72
Mžky 600 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.09
Mžky 600 m Chudá Ema 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:16.92
Mžky 600 m Janovičová Sofia 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 600 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 2:05.80
Mžky 600 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 600 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 2:22.19
Mžky 600 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 2:16.68
Mžky 600 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 1:59.24
Mžky 600 m Michálková Natália 07 Atletika ŠK Skalica 2:33.50
Mžky 600 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:12.45
Mžky 600 m Motolová Alex 09 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžky 600 m Navarová Tea 07 ŠK ŠOG Nitra 2:33.30
Mžky 600 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:37.26
Mžky 600 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 2:24.88
Mžky 600 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 1:57.23
Mžky 600 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 600 m Turčeková Karin 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 600 m Tušková Lucia 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 600 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 600 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:30.00
Mžky 600 m Veselá Erika 09 ŠK Jablonica
Mžky 600 m Veselá Monika 09 ŠK Jablonica
Mžky 600 m Veselá Veronika 07 ŠK Jablonica
Mžky 600 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 1:54.88
Mžky 600 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:27.55
Mžky 600 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 2:26.85
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 13.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.82
Mžky 60m p 76,2-7,5 Czaková Natália 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 12.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 10.31
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 11.55
Mžky 60m p 76,2-7,5 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.49
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 13.21
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.34
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.46
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 14.24
Mžky 60m p 76,2-7,5 Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 12.92
Mžky 60m p 76,2-7,5 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 13.32
Mžky 60m p 76,2-7,5 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 13.04
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky chôdza 2000 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 14:48.68
Mžky chôdza 2000 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 14:35.10
Mžky chôdza 2000 m Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra 13:23.78
Mžky chôdza 2000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 11:56.3
Mžky chôdza 2000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 12:36.55
Mžky chôdza 2000 m Kachlíková Liliana 08 CVČ Brezová pod Bradlom 15:41.33
Mžky chôdza 2000 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 12:07.09
Mžky chôdza 2000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 13:05.65
Mžky chôdza 2000 m Petríková Simona 07 ŠK ŠOG Nitra 14:37.22
Mžky chôdza 2000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 12:53.11
Mžky výška Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta 130
Mžky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 142
Mžky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 125
Mžky výška Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 135
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 143
Mžky výška Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 108
Mžky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky výška Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 133
Mžky výška Lieskovská Hanka 07 ŠK ŠOG Nitra 120
Mžky výška Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 127
Mžky výška Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 125
Mžky výška Rakusová Natália 07 ŠK ŠOG Nitra 125
Mžky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 138
Mžky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky výška Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 135
Mžky výška Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 120
Mžky výška Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky diaľka Abelovičová Denisa 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 429
Mžky diaľka Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta 353
Mžky diaľka Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 431
Mžky diaľka Brezovská Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 354
Mžky diaľka Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 346
Mžky diaľka Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 380
Mžky diaľka Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 430
Mžky diaľka Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra 335
Mžky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 392
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 432
Mžky diaľka Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta 325
Mžky diaľka Hlaváčková Alicia 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 486
Mžky diaľka Janovičová Sofia 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra 350
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 456
Mžky diaľka Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Mžky diaľka Kojšová Helena 06 Atletika ŠK Skalica 363
Mžky diaľka Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 311
Mžky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 429
Mžky diaľka Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 327
Mžky diaľka Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta 381
Mžky diaľka Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 335
Mžky diaľka Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 399
Mžky diaľka Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica 378
Mžky diaľka Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 384
Mžky diaľka Rakusová Natália 07 ŠK ŠOG Nitra 395
Mžky diaľka Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 316
Mžky diaľka Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 394
Mžky diaľka Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 315
Mžky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 395
Mžky diaľka Szóradová Nella 06 AC Stavbár Nitra 322
Mžky diaľka Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 418
Mžky diaľka Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 437
Mžky diaľka Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 385
Mžky diaľka Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 303
Mžky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 403
Mžky guľa 3 kg Bučková Tamara 07 ŠK ŠOG Nitra 07.60
Mžky guľa 3 kg Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.16
Mžky guľa 3 kg Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 06.48
Mžky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 08.32
Mžky guľa 3 kg Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta 05.38
Mžky guľa 3 kg Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.22
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.45
Mžky guľa 3 kg Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta 08.57
Mžky guľa 3 kg Petríková Simona 07 ŠK ŠOG Nitra 05.24
Mžky guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.15
Mžky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.05
Mžky guľa 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky
Mžky guľa 3 kg Tušková Lucia 07 TJ Olympia Galanta 06.19
Mžky kriket Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 38.70
Mžky kriket Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 39.62
Mžky kriket Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.52
Mžky kriket Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 41.25
Mžky kriket Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta 25.93
Mžky kriket Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 45.92
Mžky kriket Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 32.30
Mžky kriket Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 28.15
Mžky kriket Kojšová Helena 06 Atletika ŠK Skalica 28.90
Mžky kriket Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 28.19
Mžky kriket Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 44.29
Mžky kriket Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 37.08
Mžky kriket Luptáková Liana 07 TJ Olympia Galanta 33.82
Mžky kriket Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 30.49
Mžky kriket Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 34.67
Mžky kriket Michálková Natália 07 Atletika ŠK Skalica 20.07
Mžky kriket Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 22.00
Mžky kriket Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 31.41
Mžky kriket Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 16.64
Mžky kriket Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 29.06
Mžky kriket Pavlíková Vanesa 07 Atletický klub Bojničky 17.89
Mžky kriket Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra 18.13
Mžky kriket Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 30.10
Mžky kriket Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.99
Mžky kriket Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 40.06
Mžky kriket Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra 31.62
Mžky kriket Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 41.95
Mžky kriket Ščúryová Lucia 06 TJ Olympia Galanta 30.30
Mžky kriket Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 23.73
Mžky kriket Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 35.05
Mžky kriket Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky
Mžky kriket Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 32.86
Mžky kriket Turčeková Karin 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky kriket Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 32.56
Mžky kriket Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske
Mžky kriket Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 34.36
Mžky kriket Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 29.39
Mžky kriket Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 36.87
Mžky 4 x 60 m kluby Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Heltová Alexandra 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Hobothová Mária 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Janovičová Sofia 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Kachlíková Liliana 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Konečná Lívia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Szóradová Nella 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Šimlingerová Martina 08 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Znamínková Viktória 06 TJ Olympia Galanta