<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a 4. kolo ZsAZ súťaže družstiev najmladšieho žiactva, Trenčín, 16. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Aboudi Samir 05 ŠK ŠOG Nitra 09.39
Žci 60 m Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 09.17
Žci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.33
Žci 60 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 08.12
Žci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.63
Žci 60 m Drobný Maximilán 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.52
Žci 60 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.93
Žci 60 m Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Žci 60 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.08
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
Žci 60 m Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 09.71
Žci 60 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 09.64
Žci 60 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 08.36
Žci 60 m Larsen Jeppe 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci 60 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 08.63
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 08.09
Žci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 08.22
Žci 60 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 07.76
Žci 60 m Pavle Peter 05 ŠK ŠOG Nitra 09.31
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.70
Žci 60 m Petrík Matej 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci 60 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.73
Žci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.41
Žci 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 08.41
Žci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.52
Žci 60 m Šurin Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.92
Žci 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 07.58
Žci 60 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 07.53
Žci 60 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra 09.29
Žci 60 m Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.22
Žci 150 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 20.92
Žci 150 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 17.28
Žci 150 m Drobný Maximilán 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Gajdoš Radovan 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 150 m Hrebík Matej 05 Atletický klub Bojničky 21.34
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.34
Žci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 20.27
Žci 150 m Larsen Jeppe 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci 150 m Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky 19.08
Žci 150 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 23.05
Žci 150 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 19.32
Žci 150 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 19.51
Žci 150 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 17.68
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 20.08
Žci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21.13
Žci 150 m Šurin Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.40
Žci 150 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 18.19
Žci 300 m Aboudi Samir 05 ŠK ŠOG Nitra 50.51
Žci 300 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 43.07
Žci 300 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 41.08
Žci 300 m Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 300 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 50.82
Žci 300 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 43.02
Žci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 39.10
Žci 300 m Pavle Peter 05 ŠK ŠOG Nitra 51.42
Žci 300 m Petrík Matej 04 ŠK ŠOG Nitra 47.91
Žci 300 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 46.62
Žci 300 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 40.48
Žci 300 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 38.73
Žci 300 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 47.58
Žci 300 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 42.12
Žci 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:31.88
Žci 800 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:26.10
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:18.07
Žci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.51
Žci 800 m Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 2:27.01
Žci 800 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 3:03.47
Žci 800 m Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom 3:02.95
Žci 800 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 2:15.92
Žci 800 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 2:14.59
Žci 800 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.37
Žci 800 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 800 m Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky 2:29.31
Žci 800 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:45.07
Žci 800 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra 3:00.40
Žci 3000 m Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra 12:03.11
Žci 3000 m Küttschreütter Patrik 05 ŠK ŠOG Nitra 13:56.46
Žci 3000 m Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 11:15.88
Žci 3000 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 11:37.39
Žci 3000 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 11:50.42
Žci 3000 m Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 3000 m Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 11:20.40
Žci 3000 m Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 10:26.26
Žci 100 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 100 m pr. 83,8 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 100 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 18.66
Žci 100 m pr. 83,8 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 19.26
Žci 100 m pr. 83,8 Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava 21.38
Žci 100 m pr. 83,8 Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 100 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.84
Žci 100 m pr. 83,8 Sdurka Adam 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.02
Žci 100 m pr. 83,8 Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.02
Žci 100 m pr. 83,8 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21.57
Žci 100 m pr. 83,8 Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra 17.38
Žci 300 m pr. 76,2 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 76,2 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 61.28
Žci 300 m pr. 76,2 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 47.40
Žci 300 m pr. 76,2 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 50.28
Žci 300 m pr. 76,2 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 46.31
Žci 300 m pr. 76,2 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 55.06
Žci 300 m pr. 76,2 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky 46.19
Žci 300 m pr. 76,2 Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 300 m pr. 76,2 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 65.34
Žci 300 m pr. 76,2 Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra 49.62
Žci chôdza 3000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:07.45
Žci chôdza 3000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci chôdza 3000 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:05.61
Žci chôdza 3000 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci chôdza 3000 m Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:14.10
Žci výška Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 135
Žci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 161
Žci výška Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 153
Žci výška Husár Dominik 05 Atletický klub Šurany 146
Žci výška Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 150
Žci výška Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žci výška Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 150
Žci výška Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 145
Žci výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 145
Žci výška Pilát Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci výška Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 130
Žci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 170
Žci výška Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 145
Žci výška Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 145
Žci žrď Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 273
Žci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 245
Žci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 240
Žci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 225
Žci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Žci diaľka Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 526
Žci diaľka Gajdoš Radovan 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci diaľka Husár Dominik 05 Atletický klub Šurany
Žci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 498
Žci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 471
Žci diaľka Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 436
Žci diaľka Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 497
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 550
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Žci diaľka Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 344
Žci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 531
Žci diaľka Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 563
Žci diaľka Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 435
Žci guľa 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 09.44
Žci guľa 4 kg Bezák Oliver 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Drobný Maximilán 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 12.18
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 16.48
Žci guľa 4 kg Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.40
Žci guľa 4 kg Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci guľa 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 12.49
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 11.51
Žci guľa 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.37
Žci guľa 4 kg Pilát Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Sdurka Adam 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 06.07
Žci guľa 4 kg Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 12.82
Žci disk 1 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky
Žci disk 1 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 32.06
Žci disk 1 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 45.65
Žci disk 1 kg Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 23.39
Žci disk 1 kg Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.35
Žci disk 1 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 28.46
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 32.92
Žci disk 1 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 15.48
Žci disk 1 kg Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.74
Žci disk 1 kg Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 25.39
Žci disk 1 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 28.44
Žci disk 1 kg Sdurka Adam 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci disk 1 kg Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky 15.67
Žci disk 1 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 39.68
Žci oštep 600 g Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 11.41
Žci oštep 600 g Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 23.14
Žci oštep 600 g Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 16.96
Žci oštep 600 g Bezák Oliver 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 35.65
Žci oštep 600 g Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19.02
Žci oštep 600 g Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 25.49
Žci oštep 600 g Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.27
Žci oštep 600 g Hrebík Matej 05 Atletický klub Bojničky 27.85
Žci oštep 600 g Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 13.56
Žci oštep 600 g Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 31.84
Žci oštep 600 g Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.67
Žci oštep 600 g Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 41.56
Žci oštep 600 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 29.60
Žci oštep 600 g Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 19.53
Žci oštep 600 g Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 35.83
Žci 4 x 60 m kluby Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby Bezák Oliver 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Gajdoš Radovan 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Pilát Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 60 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.89
Žky 60 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 09.97
Žky 60 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 09.38
Žky 60 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.96
Žky 60 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 08.61
Žky 60 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 09.87
Žky 60 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 08.89
Žky 60 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 08.87
Žky 60 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.00
Žky 60 m Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 08.98
Žky 60 m Hrbasová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 08.79
Žky 60 m Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.81
Žky 60 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.72
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 08.99
Žky 60 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra 09.59
Žky 60 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60 m Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 09.76
Žky 60 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 09.59
Žky 60 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske 09.17
Žky 60 m Luisa Krakou 07 AK Junior Holič 10.22
Žky 60 m Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič 08.94
Žky 60 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 08.87
Žky 60 m Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.21
Žky 60 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 09.25
Žky 60 m Mikušincová Zuzana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.17
Žky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 08.24
Žky 60 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 08.56
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.92
Žky 60 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 08.46
Žky 60 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 08.93
Žky 60 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 09.23
Žky 60 m Reháková Karolína 07 AK Junior Holič 11.81
Žky 60 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.40
Žky 60 m Smereková Michaela 04 ŠK ŠOG Nitra 09.52
Žky 60 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 08.95
Žky 60 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.32
Žky 60 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 09.09
Žky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.67
Žky 60 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 08.98
Žky 60 m Trnková Nikoleta 04 ŠK ŠOG Nitra 08.86
Žky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.32
Žky 60 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 09.19
Žky 60 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 09.75
Žky 60 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 09.18
Žky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.51
Žky 60 m Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 09.36
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.96
Žky 60 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.59
Žky 150 m Bakaiová Kristína 05 ŠK ŠOG Nitra 24.25
Žky 150 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 26.11
Žky 150 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.95
Žky 150 m Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica 23.46
Žky 150 m Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 24.23
Žky 150 m Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 21.68
Žky 150 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 22.65
Žky 150 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 21.86
Žky 150 m Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 23.81
Žky 150 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Kaščáková Nikoleta 05 ŠK ŠOG Nitra 23.86
Žky 150 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 34.57
Žky 150 m Kolejová Ivana 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.44
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 22.67
Žky 150 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra 23.29
Žky 150 m Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 22.91
Žky 150 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 22.55
Žky 150 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 150 m Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 24.90
Žky 150 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 23.46
Žky 150 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske 22.99
Žky 150 m Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica 23.98
Žky 150 m Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 22.88
Žky 150 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 23.78
Žky 150 m Mikušincová Zuzana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.52
Žky 150 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 23.19
Žky 150 m Reháková Karolína 07 AK Junior Holič 29.18
Žky 150 m Roštárová Ema 04 Atletika ŠK Skalica 23.39
Žky 150 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.22
Žky 150 m Smereková Michaela 04 ŠK ŠOG Nitra 22.44
Žky 150 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.01
Žky 150 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 23.19
Žky 150 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 25.06
Žky 150 m Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 26.30
Žky 150 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 23.11
Žky 150 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 21.65
Žky 150 m Trnková Nikoleta 04 ŠK ŠOG Nitra 21.76
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 21.10
Žky 150 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 21.99
Žky 150 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 21.52
Žky 150 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.98
Žky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 22.00
Žky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.11
Žky 150 m Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 150 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.12
Žky 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 19.80
Žky 300 m Bakaiová Kristína 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.13
Žky 300 m Ballová Tatiana 04 ŠK ŠOG Nitra 47.83
Žky 300 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 45.71
Žky 300 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.44
Žky 300 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 45.18
Žky 300 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 300 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 46.31
Žky 300 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 48.78
Žky 300 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 43.21
Žky 300 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 47.73
Žky 300 m Šišáková Veronika 05 ŠK ŠOG Nitra 50.83
Žky 300 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky 300 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 41.90
Žky 800 m Bartošíková Ella 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:46.57
Žky 800 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 2:44.82
Žky 800 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 800 m Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 800 m Chladoňová Viktória 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 800 m Majerníková Kristína 07 Atletický klub Bojničky
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:45.05
Žky 800 m Pribulová Anna 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 2:41.35
Žky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.28
Žky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky 2:47.37
Žky 2000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 8:23.46
Žky 2000 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 9:17.48
Žky 2000 m Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 7:23.68
Žky 2000 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 9:07.60
Žky 2000 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 9:02.06
Žky 2000 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10:23.63
Žky 2000 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 7:43.89
Žky 2000 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 8:31.43
Žky 2000 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 8:32.28
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.76
Žky 100m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.96
Žky 100m p 76,2-8,2 Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič
Žky 100m p 76,2-8,2 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 17.19
Žky 100m p 76,2-8,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 18.68
Žky 100m p 76,2-8,2 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.92
Žky 100m p 76,2-8,2 Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.84
Žky 100m p 76,2-8,2 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 23.08
Žky 100m p 76,2-8,2 Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.23
Žky 100m p 76,2-8,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 16.46
Žky 100m p 76,2-8,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.11
Žky 100m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.74
Žky 300 m pr. 76,2 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 53.77
Žky 300 m pr. 76,2 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 52.40
Žky 300 m pr. 76,2 Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m pr. 76,2 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 61.78
Žky 300 m pr. 76,2 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 64.94
Žky 300 m pr. 76,2 Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 57.52
Žky 300 m pr. 76,2 Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 52.98
Žky 300 m pr. 76,2 Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 48.24
Žky 300 m pr. 76,2 Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 55.74
Žky 300 m pr. 76,2 Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 72.31
Žky 300 m pr. 76,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 48.82
Žky chôdza 3000 m Adamovičová Viktória 05 Atletický klub Bojničky 20:53.63
Žky chôdza 3000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 18:25.8
Žky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 18:03.37
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 142
Žky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 125
Žky výška Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica 125
Žky výška Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 140
Žky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 150
Žky výška Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 135
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 142
Žky výška Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 140
Žky výška Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 130
Žky výška Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 150
Žky výška Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 125
Žky výška Kovačičová Natália 04 AK Junior Holič 137
Žky výška Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 150
Žky výška Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica 130
Žky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 125
Žky výška Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Žky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 165
Žky výška Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 130
Žky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 200
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 210
Žky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 240
Žky diaľka Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 471
Žky diaľka Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 400
Žky diaľka Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 323
Žky diaľka Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 401
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 432
Žky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 416
Žky diaľka Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 441
Žky diaľka Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 401
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 456
Žky diaľka Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Žky diaľka Kolejová Ivana 05 AK AŠK Slávia Trnava 332
Žky diaľka Luisa Krakou 07 AK Junior Holič 248
Žky diaľka Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič 477
Žky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 414
Žky diaľka Pribulová Anna 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 426
Žky diaľka Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 407
Žky diaľka Šišáková Veronika 05 ŠK ŠOG Nitra 438
Žky diaľka Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 444
Žky diaľka Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 414
Žky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 403
Žky diaľka Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 343
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 08.58
Žky guľa 3 kg Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 08.50
Žky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.26
Žky guľa 3 kg Čechová Alexandra 04 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Žky guľa 3 kg Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 06.60
Žky guľa 3 kg Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 08.75
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.85
Žky guľa 3 kg Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 05.76
Žky guľa 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Žky guľa 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 08.73
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 08.61
Žky guľa 3 kg Kaščáková Nikoleta 05 ŠK ŠOG Nitra 07.10
Žky guľa 3 kg Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 07.38
Žky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 08.20
Žky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 07.52
Žky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 09.57
Žky guľa 3 kg Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 09.93
Žky guľa 3 kg Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.11
Žky guľa 3 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky
Žky guľa 3 kg Százvai Noémi 04 Atletický club Nové Zámky
Žky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 10.21
Žky guľa 3 kg Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 08.67
Žky disk 1 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.44
Žky disk 1 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky
Žky disk 1 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 21.03
Žky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 20.94
Žky disk 1 kg Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 14.16
Žky disk 1 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 16.12
Žky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 25.73
Žky disk 1 kg Pavlíková Vanesa 07 Atletický klub Bojničky 13.02
Žky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.89
Žky disk 1 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky
Žky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 24.89
Žky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 22.10
Žky oštep 500 g Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 28.94
Žky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.00
Žky oštep 500 g Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 24.00
Žky oštep 500 g Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 17.53
Žky oštep 500 g Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.56
Žky oštep 500 g Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 29.99
Žky oštep 500 g Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.68
Žky oštep 500 g Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 13.68
Žky oštep 500 g Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky
Žky oštep 500 g Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky oštep 500 g Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 33.90
Žky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 35.82
Žky oštep 500 g Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.42
Žky oštep 500 g Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 32.32
Žky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 27.71
Žky oštep 500 g Pavlíková Vanesa 07 Atletický klub Bojničky
Žky oštep 500 g Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky
Žky oštep 500 g Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 20.09
Žky oštep 500 g Roštárová Ema 04 Atletika ŠK Skalica 15.09
Žky oštep 500 g Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žky oštep 500 g Százvai Noémi 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Kolejová Ivana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Adamec Gregor 08 ŠK ŠOG Nitra 10.39
Nžci 60 m Andráš Martin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 60 m Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.04
Nžci 60 m Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 09.49
Nžci 60 m Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky 10.37
Nžci 60 m Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta 09.64
Nžci 60 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.67
Nžci 60 m Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.07
Nžci 60 m Bočkay Adam 11 AC Stavbár Nitra 12.50
Nžci 60 m Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 09.39
Nžci 60 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 09.84
Nžci 60 m Brežný Michal 12 TJ Družba Piešťany 11.85
Nžci 60 m Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.07
Nžci 60 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 10.63
Nžci 60 m Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.84
Nžci 60 m Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra 10.50
Nžci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 09.34
Nžci 60 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 10.12
Nžci 60 m Fedorišin Tadeáš 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.86
Nžci 60 m Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 10.13
Nžci 60 m Hajbane Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.32
Nžci 60 m Halgaš Daniel 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.47
Nžci 60 m Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky 09.85
Nžci 60 m Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.65
Nžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.36
Nžci 60 m Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.42
Nžci 60 m Hozák Dávid 09 Atletický oddiel Partizánske 11.04
Nžci 60 m Chladoň Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Janega Lukáš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.56
Nžci 60 m Jurčák Tomáš 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Kacina Michal 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.01
Nžci 60 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.12
Nžci 60 m Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 11.35
Nžci 60 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.82
Nžci 60 m Kolej Ondrej 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.87
Nžci 60 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 09.67
Nžci 60 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.31
Nžci 60 m Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany
Nžci 60 m Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra 10.37
Nžci 60 m Kuzma Filip 10 Atletický club Nové Zámky 09.35
Nžci 60 m Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 10.55
Nžci 60 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 09.90
Nžci 60 m Macák Artur 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Matúš Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.21
Nžci 60 m Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra 12.02
Nžci 60 m Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.50
Nžci 60 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.97
Nžci 60 m Petrovič Michal 08 AC Stavbár Nitra 11.41
Nžci 60 m Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra 11.21
Nžci 60 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.06
Nžci 60 m Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.21
Nžci 60 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.62
Nžci 60 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 09.03
Nžci 60 m Repiský Slavomír 08 AC Stavbár Nitra 10.69
Nžci 60 m Salva Adam 09 AC Stavbár Nitra 11.32
Nžci 60 m Salva Jakub 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.37
Nžci 60 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.80
Nžci 60 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Nžci 60 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.30
Nžci 60 m Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 10.09
Nžci 60 m Trnkus Jakub 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany 12.47 12.47
Nžci 60 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 09.63
Nžci 60 m Vailing Toedor 11 TJ Družba Piešťany 11.74
Nžci 60 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 10.17
Nžci 60 m Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.48
Nžci 60 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.82
Nžci 60 m Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.33
Nžci 1000 m Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 1000 m Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 1000 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Nžci 1000 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 4:07.09
Nžci 1000 m Čerešňa Alexander 08 Atletický club Nové Zámky 4:08.05
Nžci 1000 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 3:46.63
Nžci 1000 m Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 1000 m Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 4:25.79
Nžci 1000 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 1000 m Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky 4:18.21
Nžci 1000 m Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 1000 m Chladoň Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 1000 m Kacina Michal 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:37.26
Nžci 1000 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 1000 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:09.86
Nžci 1000 m Kuzma Filip 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci 1000 m Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky
Nžci 1000 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 1000 m Smolen Sebastián 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 1000 m Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Nžci 1000 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 1000 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany
Nžci 60m p 76,2-7,5 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 60m p 76,2-7,5 Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60m p 76,2-7,5 Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky 14.17
Nžci 60m p 76,2-7,5 Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 60m p 76,2-7,5 Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.24
Nžci 60m p 76,2-7,5 Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60m p 76,2-7,5 Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60m p 76,2-7,5 Smolen Sebastián 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 60m p 76,2-7,5 Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.36
Nžci 60m p 76,2-7,5 Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.23
Nžci 60m p 76,2-7,5 Trnkus Jakub 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 60m p 76,2-7,5 Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 13.66
Nžci 60m p 76,2-7,5 Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 13.10
Nžci 60m p 76,2-7,5 Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Nžci chôdza 1000 m Čunderlík Samuel 08 Slovan Duslo Šaľa
Nžci chôdza 1000 m Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 1000 m Matúš Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci chôdza 1000 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci chôdza 1000 m Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta
Nžci chôdza 1000 m Smolka Milan 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci chôdza 1000 m Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci výška Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta
Nžci výška Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Nžci výška Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci výška Smolen Sebastián 09 AC Stavbár Nitra
Nžci výška Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 120
Nžci diaľka Andráš Martin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci diaľka Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky
Nžci diaľka Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 302
Nžci diaľka Brežný Michal 12 TJ Družba Piešťany 238
Nžci diaľka Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 310
Nžci diaľka Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Čunderlík Samuel 08 Slovan Duslo Šaľa
Nžci diaľka Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 270
Nžci diaľka Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Janega Lukáš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Jurčák Tomáš 09 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany
Nžci diaľka Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava 328
Nžci diaľka Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta
Nžci diaľka Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Nžci diaľka Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 293
Nžci diaľka Vailing Toedor 11 TJ Družba Piešťany
Nžci diaľka Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 377
Nžci diaľka Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci guľa 2 kg Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 06.72
Nžci guľa 2 kg Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci guľa 2 kg Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta
Nžci guľa 2 kg Hajbane Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 04.90
Nžci guľa 2 kg Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 04.72
Nžci guľa 2 kg Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci guľa 2 kg Macák Artur 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci guľa 2 kg Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci guľa 2 kg Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Nžci guľa 2 kg Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci guľa 2 kg Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 05.29
Nžci kriket Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 38.97
Nžci kriket Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 26.50
Nžci kriket Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta 40.76
Nžci kriket Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci kriket Bočkay Adam 11 AC Stavbár Nitra
Nžci kriket Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 20.59
Nžci kriket Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 37.76
Nžci kriket Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 18.82
Nžci kriket Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra 14.77
Nžci kriket Čunderlík Samuel 08 Slovan Duslo Šaľa
Nžci kriket Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 29.44
Nžci kriket Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 17.92
Nžci kriket Fedorišin Tadeáš 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.04
Nžci kriket Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 28.81
Nžci kriket Halgaš Daniel 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.23
Nžci kriket Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 23.56
Nžci kriket Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce 24.87
Nžci kriket Kacina Michal 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 34.22
Nžci kriket Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 26.60
Nžci kriket Kolej Ondrej 09 AK AŠK Slávia Trnava 14.10
Nžci kriket Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci kriket Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra 19.16
Nžci kriket Kuzma Filip 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci kriket Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci kriket Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra 33.04
Nžci kriket Macák Artur 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci kriket Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 17.20
Nžci kriket Petrovič Michal 08 AC Stavbár Nitra
Nžci kriket Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra 18.05
Nžci kriket Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta 41.92
Nžci kriket Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.52
Nžci kriket Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.27
Nžci kriket Repiský Slavomír 08 AC Stavbár Nitra 17.26
Nžci kriket Salva Adam 09 AC Stavbár Nitra 12.47
Nžci kriket Salva Jakub 11 AC Stavbár Nitra
Nžci kriket Smolka Milan 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.59
Nžci kriket Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 13.60
Nžci kriket Trnkus Jakub 08 AC Stavbár Nitra
Nžci kriket Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 14.16
Nžci kriket Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 19.80
Nžci kriket Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra 21.53
Nžci kriket Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.03
Nžci 4 x 60 m kluby Andráš Martin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Bočkay Adam 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Čerešňa Alexander 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Fedorišin Tadeáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Hajbane Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Hozák Dávid 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Janega Lukáš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Jurčák Tomáš 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Petrovič Michal 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Repiský Slavomír 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Salva Adam 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Salva Jakub 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Vailing Toedor 11 TJ Družba Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 11.08
Nžky 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.80
Nžky 60 m Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra 11.43
Nžky 60 m Bartošíková Lujza 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.65
Nžky 60 m Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 10.15
Nžky 60 m Bizmarova Isabella 08 TJ Olympia Galanta 10.90
Nžky 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 10.60
Nžky 60 m Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 09.15
Nžky 60 m Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 12.07
Nžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.45
Nžky 60 m Burešová Karolína 09 Atletika ŠK Skalica 11.44
Nžky 60 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Csemezová Karolína 08 TJ Olympia Galanta 10.43
Nžky 60 m Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 10.83
Nžky 60 m Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra 10.36
Nžky 60 m Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.96
Nžky 60 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.05
Nžky 60 m Dubovská Sára 10 TJ Družba Piešťany 11.37
Nžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 09.95
Nžky 60 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 09.94
Nžky 60 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 08.74
Nžky 60 m Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica 10.81
Nžky 60 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 10.40
Nžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.76
Nžky 60 m Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.30
Nžky 60 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 11.94
Nžky 60 m Chudá Ema 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.79
Nžky 60 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.50
Nžky 60 m Jakušová Lucia 08 ŠK ŠOG Nitra 11.17
Nžky 60 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 10.09
Nžky 60 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 10.83
Nžky 60 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.14
Nžky 60 m Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 10.63
Nžky 60 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 09.42
Nžky 60 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 11.14
Nžky 60 m Koišová Petra 08 AC Stavbár Nitra 10.68
Nžky 60 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 10.60
Nžky 60 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce 12.53
Nžky 60 m Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 10.02
Nžky 60 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 09.97
Nžky 60 m Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.30
Nžky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 09.03
Nžky 60 m Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.36
Nžky 60 m Kuráková Karolína 08 ŠK ŠOG Nitra 10.10
Nžky 60 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 10.85
Nžky 60 m Lendvayová Natália 08 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.95
Nžky 60 m Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta 10.08
Nžky 60 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 11.56
Nžky 60 m Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Matyšaková Alžbeta 08 TJ Družba Piešťany 10.49
Nžky 60 m Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta 10.19
Nžky 60 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 09.79
Nžky 60 m Miková Lea 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 10.96
Nžky 60 m Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.42
Nžky 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.51
Nžky 60 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.05
Nžky 60 m Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 11.49
Nžky 60 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 10.36
Nžky 60 m Pečimútová Nela 11 Atletický club Nové Zámky 11.36
Nžky 60 m Pelclová Sára 10 Funny athletics Piešťany 10.86
Nžky 60 m Porubská Barbora 08 AC Stavbár Nitra 10.85
Nžky 60 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 09.31
Nžky 60 m Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany 11.80
Nžky 60 m Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 12.51
Nžky 60 m Sedláčková Adela 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.65
Nžky 60 m Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra 10.61
Nžky 60 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 11.28
Nžky 60 m Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.51
Nžky 60 m Szabó Veronika 09 Atletický club Nové Zámky 11.24
Nžky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 10.89
Nžky 60 m Šantavá Nela 08 ŠK ŠOG Nitra 11.32
Nžky 60 m Ščúryová Patrícia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica 10.84
Nžky 60 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.76
Nžky 60 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 09.70
Nžky 60 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 09.84
Nžky 60 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 11.04
Nžky 60 m Úradníková Natália 11 Funny athletics Piešťany 11.47
Nžky 60 m Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 12.03
Nžky 60 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 11.08
Nžky 60 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 10.40
Nžky 1000 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 4:40.08
Nžky 1000 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 1000 m Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 1000 m Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 1000 m Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 1000 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 5:13.97
Nžky 1000 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 1000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 3:52.89
Nžky 1000 m Pečimútová Nela 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 1000 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 4:18.81
Nžky 1000 m Porubská Barbora 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 1000 m Sedláčková Adela 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 1000 m Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 1000 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 1000 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 15.89
Nžky 60m p 76,2-7,5 Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 14.59
Nžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 14.74
Nžky 60m p 76,2-7,5 Chudá Ema 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Jakušová Lucia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60m p 76,2-7,5 Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60m p 76,2-7,5 Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 16.44
Nžky 60m p 76,2-7,5 Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 15.76
Nžky 60m p 76,2-7,5 Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa 15.03
Nžky chôdza 1000 m Grinajová Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 1000 m Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta
Nžky chôdza 1000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 05:48.44
Nžky chôdza 1000 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky chôdza 1000 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky chôdza 1000 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky chôdza 1000 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 1000 m Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky chôdza 1000 m Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky chôdza 1000 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 1000 m Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky výška Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 115
Nžky výška Csemezová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky výška Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky výška Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta
Nžky výška Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky výška Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Ščúryová Patrícia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra 275
Nžky diaľka Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 372
Nžky diaľka Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 345
Nžky diaľka Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Dubovská Sára 10 TJ Družba Piešťany
Nžky diaľka Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 325
Nžky diaľka Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 267
Nžky diaľka Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka Kászová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky diaľka Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 304
Nžky diaľka Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Nžky diaľka Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 328
Nžky diaľka Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 411
Nžky diaľka Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 388
Nžky diaľka Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 311
Nžky diaľka Kuráková Karolína 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka Lendvayová Natália 08 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 363
Nžky diaľka Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky diaľka Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 241
Nžky diaľka Matyšaková Alžbeta 08 TJ Družba Piešťany
Nžky diaľka Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 315
Nžky diaľka Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka Porubská Barbora 08 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 375
Nžky diaľka Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany
Nžky diaľka Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 276
Nžky diaľka Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa
Nžky diaľka Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany
Nžky diaľka Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 268
Nžky diaľka Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany
Nžky guľa 2 kg Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 03.98
Nžky guľa 2 kg Dobiašová Nina 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky guľa 2 kg Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky guľa 2 kg Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky guľa 2 kg Grinajová Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky guľa 2 kg Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky guľa 2 kg Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky guľa 2 kg Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky guľa 2 kg Jančíková Barbora 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky guľa 2 kg Kászová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky guľa 2 kg Kotlárová Vanesa 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky guľa 2 kg Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Nžky guľa 2 kg Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky guľa 2 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 04.48
Nžky guľa 2 kg Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 12.40
Nžky kriket Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.50
Nžky kriket Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 15.00
Nžky kriket Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 34.40
Nžky kriket Burešová Karolína 09 Atletika ŠK Skalica 18.80
Nžky kriket Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Dobiašová Nina 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky kriket Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.50
Nžky kriket Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 13.00
Nžky kriket Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 22.00
Nžky kriket Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica 17.60
Nžky kriket Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.10
Nžky kriket Chudá Ema 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.20
Nžky kriket Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.70
Nžky kriket Jančíková Barbora 08 Atletika ŠK Skalica 18.00
Nžky kriket Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 17.30
Nžky kriket Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.74
Nžky kriket Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 14.90
Nžky kriket Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 31.65
Nžky kriket Koišová Petra 08 AC Stavbár Nitra 30.06
Nžky kriket Kotlárová Vanesa 09 Atletický club Nové Zámky 13.90
Nžky kriket Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžky kriket Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 34.87
Nžky kriket Lelovská Alexandra 09 ŠK ŠOG Nitra 27.70
Nžky kriket Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.70
Nžky kriket Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 15.00
Nžky kriket Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky kriket Miková Lea 09 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava 15.29
Nžky kriket Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.20
Nžky kriket Pelclová Sára 10 Funny athletics Piešťany 10.80
Nžky kriket Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra 17.80
Nžky kriket Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 15.10
Nžky kriket Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.99
Nžky kriket Szabó Veronika 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky kriket Šantavá Nela 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky kriket Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky kriket Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.90
Nžky kriket Úradníková Natália 11 Funny athletics Piešťany 13.80
Nžky kriket Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 15.10
Nžky 4 x 60 m kluby Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Burešová Karolína 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Csemezová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Dubovská Sára 10 TJ Družba Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Grinajová Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Jakušová Lucia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Kászová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Matyšaková Alžbeta 08 TJ Družba Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Miková Lea 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Pelclová Sára 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Sedláčková Adela 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Ščúryová Patrícia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany