<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva, Trnava, 8. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
M 200 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.71
M 200 m Halbavý Lukáš 99 ŠK ŠOG Nitra
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.20
M 3000 m Čechvala Jozef 92 Atletika Nové Mesto nad Váhom
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.48
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.91
J 100 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 11.19
J 100 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 11.46
J 100 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 11.22
J 100 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 11.89
J 200 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 22.01
J 200 m Moravčík Jakub 01 AK AŠK Slávia Trnava 23.71
J 200 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 21.19
J 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 23.95
J 400 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 52.78
J 400 m Gomola Jakub 01 TJ Družba Piešťany
J 400 m Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava
J 800 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 2:00.53
J 800 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 2:18.84
J 800 m Suchý Dalibor 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:19.60
J 800 m Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.44
J 3000 m Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske 10:14.82
J 110 m pr. 99,1 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 17.17
J 400 m pr. 91,4 Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
J 400 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 59.07
J 400 m pr. 91,4 Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 63.96
J 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 58.15
J diaľka Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 607
J diaľka Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 631
J diaľka Záhradníček Filip 00 ŠK ŠOG Nitra 545
J trojskok Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 12.49 12.31
J trojskok Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.28
J guľa 6 kg Gabriel Štefan 01 ŠK ŠOG Nitra
J guľa 6 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 13.33
J guľa 6 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.75
J disk 1,75 kg Gabriel Štefan 01 ŠK ŠOG Nitra
J disk 1,75 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 41.03
J kladivo 6 kg Gabriel Štefan 01 ŠK ŠOG Nitra
J kladivo 6 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky 66.70
J kladivo 6 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.90
Dci 100 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 100 m Balko Filip 02 AC Stavbár Nitra
Dci 100 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 12.09
Dci 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.15
Dci 100 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.61
Dci 100 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.18
Dci 100 m Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra 13.74
Dci 100 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 11.71
Dci 100 m Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 11.67
Dci 100 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.32
Dci 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.36
Dci 100 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 12.58
Dci 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 11.89
Dci 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 11.47
Dci 100 m Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 11.93
Dci 100 m Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra 11.86
Dci 100 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 12.32
Dci 100 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.72
Dci 100 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske
Dci 100 m Moosch Tomáš 02 AC Stavbár Nitra 13.04
Dci 100 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 13.28
Dci 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 11.08
Dci 100 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 12.13
Dci 100 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.29
Dci 100 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta
Dci 100 m Pavlovič Matej 03 AC Stavbár Nitra 14.68
Dci 100 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 11.94
Dci 100 m Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 100 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 13.77
Dci 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.82
Dci 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.51
Dci 100 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 12.72
Dci 100 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 12.21
Dci 100 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 11.75
Dci 100 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 13.45
Dci 100 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 11.64
Dci 100 m Žilinka Martin 03 TJ Družba Piešťany 12.43
Dci 100 m Žilka Samuel 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 200 m Balko Filip 02 AC Stavbár Nitra
Dci 200 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Dci 200 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 24.57
Dci 200 m Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra 28.30
Dci 200 m Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 24.56
Dci 200 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 25.77
Dci 200 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 23.65
Dci 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.43
Dci 200 m Hrušík Dominik 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.58
Dci 200 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 25.03
Dci 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.82
Dci 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 23.42
Dci 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.24
Dci 200 m Moosch Tomáš 02 AC Stavbár Nitra 26.19
Dci 200 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 25.08
Dci 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.85
Dci 200 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 24.98
Dci 200 m Pavlovič Matej 03 AC Stavbár Nitra
Dci 200 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 24.03
Dci 200 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 27.52
Dci 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.74
Dci 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 24.71
Dci 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 23.37
Dci 200 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 25.11
Dci 200 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 27.23
Dci 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 23.54
Dci 200 m Žilinka Martin 03 TJ Družba Piešťany 25.18
Dci 400 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 55.66
Dci 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 53.20
Dci 400 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 400 m Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky
Dci 400 m Laktiš Jakub 02 ŠK ŠOG Nitra 58.94
Dci 400 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 400 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 56.72
Dci 400 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Stolárik Adam 02 TJ Družba Piešťany 54.39
Dci 400 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske
Dci 400 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 800 m Ambruš Ondrej 02 Atletický klub Bojničky 2:25.79
Dci 800 m Benka Adam 02 TJ Družba Piešťany 2:28.93
Dci 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:35.06
Dci 800 m Čepilek Lukáš 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:18.07
Dci 800 m Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra
Dci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.95
Dci 800 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:10.78
Dci 800 m Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky 2:13.24
Dci 800 m Kubík Filip 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:12.61
Dci 800 m Laktiš Jakub 02 ŠK ŠOG Nitra 2:06.48
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:09.48
Dci 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:20.60
Dci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.37
Dci 800 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 2:37.59
Dci 800 m Suchý Dávid 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:20.27
Dci 800 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 2:18.83
Dci 800 m Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 2:16.74
Dci 800 m Žilka Samuel 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci 3000 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 12:41.89
Dci 3000 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10:57.30
Dci 3000 m Ďuriš Michal 03 AC Stavbár Nitra 10:54.53
Dci 3000 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 11:33.53
Dci 3000 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 3000 m Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra
Dci 3000 m Mihalička Alex 04 ŠK ŠOG Nitra 10:31.17
Dci 3000 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 11:17.84
Dci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 11:20.31
Dci 3000 m Šima Andrej 03 AC Stavbár Nitra 12:01.38
Dci 110 m pr. 91,4 Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.00
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.86
Dci 110 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 15.72
Dci 110 m pr. 91,4 Nagy Richárd (HUN) 02 Hungary 14.07
Dci 110 m pr. 91,4 Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 110 m pr. 91,4 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.54
Dci 400 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m pr. 83,8 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 56.98
Dci 400 m pr. 83,8 Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra
Dci 400 m pr. 83,8 Červeňanský Nikolas 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 400 m pr. 83,8 Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m pr. 83,8 Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 80.74
Dci 400 m pr. 83,8 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 64.67
Dci 400 m pr. 83,8 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 59.73
Dci 400 m pr. 83,8 Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 400 m pr. 83,8 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 59.59
Dci 2000 m pr. 91,4 Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 7:10.01
Dci 2000 m pr. 91,4 Surový Samuel 02 AK AŠK Slávia Trnava 6:58.40
Dci chôdza 3000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:34.40
Dci chôdza 3000 m Čerešník Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom 20:38.24
Dci chôdza 3000 m Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:21.05
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 181
Dci výška Böhm Adrián 02 ŠK ŠOG Nitra 155
Dci výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 190
Dci výška Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom 160
Dci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 233
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 390
Dci žrď Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 310
Dci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 220
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 614
Dci diaľka Cvik Jakub 02 Atletický klub Šurany 547
Dci diaľka Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 517
Dci diaľka Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky
Dci diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 585
Dci diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 615
Dci diaľka Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 534
Dci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 498
Dci diaľka Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 576
Dci diaľka Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra 578
Dci diaľka Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 497
Dci diaľka Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky 602
Dci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Dci diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 560
Dci trojskok Cvik Jakub 02 Atletický klub Šurany 11.33
Dci trojskok Čepilek Lukáš 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci trojskok Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 10.24
Dci trojskok Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra 11.49
Dci trojskok Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.97
Dci trojskok Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 10.17
Dci guľa 5 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 09.84
Dci guľa 5 kg Červeňanský Nikolas 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 15.49
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 13.33
Dci guľa 5 kg Husár Matúš 03 Atletický klub Šurany 08.41
Dci guľa 5 kg Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom 08.70
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 12.93
Dci guľa 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 11.71
Dci guľa 5 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava 26.96
Dci disk 1,5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 28.42
Dci disk 1,5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 42.51
Dci disk 1,5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 35.00
Dci disk 1,5 kg Husár Matúš 03 Atletický klub Šurany
Dci disk 1,5 kg Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 37.23
Dci disk 1,5 kg Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.65
Dci disk 1,5 kg Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.12
Dci disk 1,5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 36.02
Dci disk 1,5 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 33.45
Dci disk 1,5 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom 21.59
Dci kladivo 5 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 40.14
Dci kladivo 5 kg Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 39.39
Dci kladivo 5 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 11.48
Dci kladivo 5 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom 28.55
Dci oštep 700 g Böhm Adrián 02 ŠK ŠOG Nitra 25.22
Dci oštep 700 g Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava 33.28
Dci oštep 700 g Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci oštep 700 g Červeňanský Nikolas 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci oštep 700 g Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 22.78
Dci oštep 700 g Hrebík Matej 05 Atletický klub Bojničky
Dci oštep 700 g Hrušík Dominik 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.70
Dci oštep 700 g Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 32.41
Dci oštep 700 g Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 36.76
Dci oštep 700 g Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra 40.94
Dci oštep 700 g Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 37.72
Dci oštep 700 g Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci oštep 700 g Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.63
Dci oštep 700 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 31.60
Dci oštep 700 g Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 25.56
Dci oštep 700 g Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 34.41
Dci oštep 700 g Zeleňák Samuel 02 Atletický klub Šurany 46.86
Dci 4 x 100 m kluby Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Bocán Oliver 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Čerešník Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Repta Róbert Milan 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany 09.30
Mžci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.56
Mžci 60 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 08.59
Mžci 60 m Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 60 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 09.59
Mžci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.63
Mžci 60 m Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 09.91
Mžci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 09.34
Mžci 60 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.35
Mžci 60 m Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.43
Mžci 60 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 08.68
Mžci 60 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.93
Mžci 60 m Gašparovič Samuel 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta 09.47
Mžci 60 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 08.48
Mžci 60 m Hajbane Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.32
Mžci 60 m Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta 10.20
Mžci 60 m Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta 09.12
Mžci 60 m Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 08.96
Mžci 60 m Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.89
Mžci 60 m Horník Marek 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.08
Mžci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 09.28
Mžci 60 m Ingr Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.12
Mžci 60 m Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra 10.87
Mžci 60 m Kňaško Marcel 07 ŠK ŠOG Nitra 09.80
Mžci 60 m Kovács Sebastián 07 TJ Olympia Galanta 10.15
Mžci 60 m Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 08.10
Mžci 60 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.31
Mžci 60 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.91
Mžci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 09.37
Mžci 60 m Kubovčiak Nikolaj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta 10.41
Mžci 60 m Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.76
Mžci 60 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 08.79
Mžci 60 m Mikla Adam 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 08.16
Mžci 60 m Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.50
Mžci 60 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 09.50
Mžci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.66
Mžci 60 m Požgaj Jerguš 07 ŠK ŠOG Nitra 09.92
Mžci 60 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 09.22
Mžci 60 m Russo Giacomo 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60 m Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.18
Mžci 60 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.37
Mžci 60 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 08.98
Mžci 60 m Szíjjártó Maxim 07 ŠK ŠOG Nitra 10.91
Mžci 60 m Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 09.24
Mžci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.62
Mžci 60 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Mžci 60 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 09.43
Mžci 60 m Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.54
Mžci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.56
Mžci 60 m Vernarec Šimon 07 AC Stavbár Nitra 10.94
Mžci 60 m Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom 10.12
Mžci 60 m Zuberec Milan 07 TJ Olympia Galanta 10.62
Mžci 60 m Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.33
Mžci 150 m Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 23.30
Mžci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 20.59
Mžci 150 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 21.80
Mžci 150 m Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 150 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 22.61
Mžci 150 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 24.83
Mžci 150 m Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 22.12
Mžci 150 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 22.79
Mžci 150 m Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.92
Mžci 150 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 22.30
Mžci 150 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 150 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 20.94
Mžci 150 m Hajbane Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.56
Mžci 150 m Hodor Viliam 07 CVČ Brezová pod Bradlom 24.52
Mžci 150 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 150 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 21.54
Mžci 150 m Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 25.52
Mžci 150 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 24.05
Mžci 150 m Ingr Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 22.38
Mžci 150 m Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra 33.06
Mžci 150 m Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 21.22
Mžci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 20.27
Mžci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 21.45
Mžci 150 m Kubovčiak Nikolaj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 21.95
Mžci 150 m Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava 25.79
Mžci 150 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 23.05
Mžci 150 m Michalica Filip 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23.75
Mžci 150 m Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.74
Mžci 150 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 26.45
Mžci 150 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 21.09
Mžci 150 m Požgaj Jerguš 07 ŠK ŠOG Nitra 23.40
Mžci 150 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.48
Mžci 150 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 22.03
Mžci 150 m Szíjjártó Maxim 07 ŠK ŠOG Nitra 32.26
Mžci 150 m Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 23.18
Mžci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21.13
Mžci 150 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 21.94
Mžci 150 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 22.33
Mžci 150 m Vernarec Šimon 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Vontorčík Adam František 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom 26.84
Mžci 150 m Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.07
Mžci 1500 m Buday Peter 07 AC Stavbár Nitra 5:35.83
Mžci 1500 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Mžci 1500 m Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom 5:42.07
Mžci 1500 m Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 1500 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:17.52
Mžci 1500 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 5:47.21
Mžci 1500 m Janota Eduard 07 Atletika ŠK Skalica
Mžci 1500 m Kňaško Marcel 07 ŠK ŠOG Nitra 5:54.96
Mžci 1500 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 1500 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 5:50.33
Mžci 1500 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 1500 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 1500 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 1500 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 5:19.02
Mžci 1500 m Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 6:55.19
Mžci 60m p 76,2-7,5 Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 60m p 76,2-7,5 Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 12.80
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gašparovič Samuel 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 10.62
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.97
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 11.13
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 60m p 76,2-7,5 Mikušať Jakub 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.99
Mžci 60m p 76,2-7,5 Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.52
Mžci 60m p 76,2-7,5 Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 60m p 76,2-7,5 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 11.31
Mžci 60m p 76,2-7,5 Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.39
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12.41
Mžci 60m p 76,2-7,5 Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 60m p 76,2-7,5 Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.23
Mžci 60m p 76,2-7,5 Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 11.36
Mžci 60m p 76,2-7,5 Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.14
Mžci chôdza 2000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12:49.41
Mžci chôdza 2000 m Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžci chôdza 2000 m Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta 12:26.31
Mžci chôdza 2000 m Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci chôdza 2000 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom 15:22.67
Mžci chôdza 2000 m Zuberec Milan 07 TJ Olympia Galanta 16:26.06
Mžci výška Bednár Martin 07 Atletický klub Šurany
Mžci výška Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 130
Mžci výška Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 140
Mžci výška Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 125
Mžci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 123
Mžci výška Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 145
Mžci výška Mikušať Jakub 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 132
Mžci výška Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 120
Mžci výška Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 160
Mžci diaľka Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany
Mžci diaľka Bednár Martin 07 Atletický klub Šurany 348
Mžci diaľka Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 338
Mžci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 390
Mžci diaľka Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci diaľka Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta 397
Mžci diaľka Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 441
Mžci diaľka Halanda Filip 06 ŠK ŠOG Nitra 412
Mžci diaľka Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta 403
Mžci diaľka Hodor Viliam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava 414
Mžci diaľka Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 322
Mžci diaľka Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 450
Mžci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 445
Mžci diaľka Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 416
Mžci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 471
Mžci diaľka Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta 339
Mžci diaľka Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Michalica Filip 07 CVČ Brezová pod Bradlom 412
Mžci diaľka Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 473
Mžci diaľka Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 470
Mžci diaľka Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 401
Mžci diaľka Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 405
Mžci diaľka Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 435
Mžci diaľka Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 460
Mžci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 456
Mžci diaľka Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 550
Mžci diaľka Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 428
Mžci guľa 3 kg Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra 06.59
Mžci guľa 3 kg Bednár Martin 07 Atletický klub Šurany 05.39
Mžci guľa 3 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 11.00
Mžci guľa 3 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 07.79
Mžci guľa 3 kg Felber Marek 07 AC Stavbár Nitra 09.53
Mžci guľa 3 kg Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 08.22
Mžci guľa 3 kg Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 06.04
Mžci guľa 3 kg Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci guľa 3 kg Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 08.32
Mžci guľa 3 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 08.59
Mžci guľa 3 kg Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.74
Mžci guľa 3 kg Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky 07.89
Mžci kriket Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany
Mžci kriket Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 36.61
Mžci kriket Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta 40.25
Mžci kriket Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci kriket Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 38.85
Mžci kriket Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 31.58
Mžci kriket Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 45.89
Mžci kriket Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 37.76
Mžci kriket Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom 39.68
Mžci kriket Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 32.08
Mžci kriket Gašparovič Samuel 06 AK AŠK Slávia Trnava 20.70
Mžci kriket Hajbane Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci kriket Halanda Filip 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta 48.67
Mžci kriket Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 33.72
Mžci kriket Kovársky Andrej 06 ŠK ŠOG Nitra 43.22
Mžci kriket Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.64
Mžci kriket Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 41.08
Mžci kriket Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava 32.09
Mžci kriket Mikla Adam 07 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Mikušať Jakub 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 30.80
Mžci kriket Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 50.27
Mžci kriket Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 43.06
Mžci kriket Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci kriket Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci kriket Russo Giacomo 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci kriket Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 39.23
Mžci kriket Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 42.88
Mžci kriket Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 40.82
Mžci kriket Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 34.92
Mžci kriket Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky
Mžci kriket Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 42.21
Mžci kriket Vontorčík Adam František 07 AC Stavbár Nitra 24.18
Mžci kriket Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.03
Mžci 4 x 60 m kluby Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Hodor Viliam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Horňák Maroš 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Ingr Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Kubovčiak Nikolaj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Marek Jaromír 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Michalica Filip 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Russo Giacomo 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom
Jky 100 m Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava 12.79
Jky diaľka Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra 424
Jky diaľka Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 469
Jky diaľka Mihoková Petra 01 AK AŠK Slávia Trnava 519
Jky trojskok Lafeková Martina 01 AK AŠK Slávia Trnava 10.20
Jky guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.11
Jky guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.37
Jky kladivo 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.66
Jky oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 45.68
Dky 100 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 14.99
Dky 100 m Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 14.30
Dky 100 m Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 15.32
Dky 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.21
Dky 100 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.53
Dky 100 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 15.03
Dky 100 m Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 13.13
Dky 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.76
Dky 100 m Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 15.94
Dky 100 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 14.66
Dky 100 m Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.09
Dky 100 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.71
Dky 100 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske 15.43
Dky 100 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 13.31
Dky 100 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 13.42
Dky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.82
Dky 100 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 13.83
Dky 100 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 14.15
Dky 100 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.10
Dky 100 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 13.79
Dky 100 m Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.88
Dky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 14.61
Dky 100 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 13.79
Dky 100 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 14.65
Dky 100 m Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 14.48
Dky 100 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Dky 100 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.72
Dky 100 m Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 14.68
Dky 100 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 12.48
Dky 100 m Turčanová Lucia 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske
Dky 100 m Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 15.13
Dky 100 m Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 13.87
Dky 100 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 14.55
Dky 200 m Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 30.06
Dky 200 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Dky 200 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 30.76
Dky 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.35
Dky 200 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dky 200 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 28.30
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.44
Dky 200 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 25.93
Dky 200 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.79
Dky 200 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske 31.55
Dky 200 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 28.91
Dky 200 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 26.34
Dky 200 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 27.84
Dky 200 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dky 200 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.97
Dky 200 m Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.66
Dky 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 28.27
Dky 200 m Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 31.02
Dky 200 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Dky 200 m Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.82
Dky 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.29
Dky 200 m Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 31.51
Dky 200 m Štrbová Barbora 03 AC Stavbár Nitra
Dky 200 m Šujanová Ella 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 200 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 29.48
Dky 200 m Turčanová Lucia 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 29.00
Dky 200 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 29.48
Dky 200 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 30.71
Dky 200 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 26.87
Dky 400 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 72.64
Dky 400 m Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 66.32
Dky 400 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 65.04
Dky 400 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 400 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 67.74
Dky 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 59.69
Dky 400 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 61.12
Dky 400 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 400 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 68.85
Dky 400 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 64.45
Dky 800 m Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3:03.75
Dky 800 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 2:39.06
Dky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.26
Dky 800 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:35.65
Dky 800 m Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 2:35.92
Dky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:20.56
Dky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:27.37
Dky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.28
Dky 800 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 2:37.94
Dky 800 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 2:29.81
Dky 800 m Urbanová Naďa 02 TJ Družba Piešťany 2:26.87
Dky 800 m Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava 3:29.28
Dky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky 2:47.37
Dky 3000 m Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky 14:01.88
Dky 3000 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky 3000 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 12:09.79
Dky 3000 m Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 100m p 76,2-8,5 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 15.99
Dky 100m p 76,2-8,5 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 14.59
Dky 100m p 76,2-8,5 Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 18.44
Dky 100m p 76,2-8,5 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.35
Dky 100m p 76,2-8,5 Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 100m p 76,2-8,5 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 15.16
Dky 100m p 76,2-8,5 Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 14.63
Dky 100m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.41
Dky 100m p 76,2-8,5 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.30
Dky 100m p 76,2-8,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.06
Dky 100m p 76,2-8,5 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 16.17
Dky 100m p 76,2-8,5 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 400 m pr. 76,2 Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 400 m pr. 76,2 Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 79.80
Dky 400 m pr. 76,2 Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 86.30
Dky 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 67.20
Dky 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 68.30
Dky 400 m pr. 76,2 Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 400 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 69.56
Dky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 70.78
Dky 400 m pr. 76,2 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 71.64
Dky 2000 m pr. 76,2 Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 2000 m pr. 76,2 Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 2000 m pr. 76,2 Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10:03.66
Dky 2000 m pr. 76,2 Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Dky chôdza 3000 m Adamovičová Viktória 05 Atletický klub Bojničky 20:53.63
Dky chôdza 3000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 15:18.31
Dky chôdza 3000 m Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 21:32.56
Dky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 19:02.44
Dky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 150
Dky výška Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 140
Dky výška Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 145
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 160
Dky výška Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 160
Dky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 168
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 143
Dky výška Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky výška Šujanová Ella 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 145
Dky výška Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 155
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Dky výška Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 130
Dky žrď Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 240
Dky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 180
Dky žrď Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 210
Dky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 183
Dky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Dky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 240
Dky diaľka Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 471
Dky diaľka Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 489
Dky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 495
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 477
Dky diaľka Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 401
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 497
Dky diaľka Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra 458
Dky diaľka Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 455
Dky diaľka Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 492
Dky diaľka Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 521
Dky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 414
Dky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 426
Dky diaľka Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 413
Dky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.24 417
Dky diaľka Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky diaľka Šujanová Ella 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 473
Dky diaľka Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 444
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 577
Dky diaľka Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 410
Dky diaľka Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 466
Dky diaľka Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 362
Dky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 528
Dky trojskok Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.06
Dky trojskok Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 09.36
Dky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
Dky trojskok Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 09.37
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.96
Dky guľa 3 kg Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 08.50
Dky guľa 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.73
Dky guľa 3 kg Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 08.25
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.70
Dky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 08.14
Dky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 08.20
Dky guľa 3 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 10.05
Dky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 09.57
Dky guľa 3 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 11.41
Dky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.11
Dky guľa 3 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 08.73
Dky guľa 3 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 09.00
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 10.21
Dky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 08.67
Dky disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.77
Dky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 19.55
Dky disk 1 kg Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky disk 1 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 16.12
Dky disk 1 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 24.03
Dky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 25.73
Dky disk 1 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 27.60
Dky disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 36.74
Dky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.89
Dky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 24.89
Dky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 21.34
Dky disk 1 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 20.41 20.41
Dky disk 1 kg Synaková Sabína 04 Atletický klub Bojničky 12.58
Dky disk 1 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 17.86
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 21.13
Dky kladivo 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 44.31
Dky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 24.15
Dky kladivo 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky
Dky kladivo 3 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky
Dky kladivo 3 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 28.58
Dky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 30.62
Dky kladivo 3 kg Synaková Sabína 04 Atletický klub Bojničky 18.74
Dky kladivo 3 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 32.52
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 27.81
Dky oštep 500 g Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 28.94
Dky oštep 500 g Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 24.00
Dky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 29.99
Dky oštep 500 g Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 35.82
Dky oštep 500 g Nemcová Adriana 02 ŠK Jablonica 33.78
Dky oštep 500 g Poláčková Sabína 03 ŠK Jablonica 32.59
Dky 4 x 100 m kluby Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske
Dky 4 x 100 m kluby Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Dky 4 x 100 m kluby Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske
Dky 4 x 100 m kluby Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 60 m Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.40
Mžky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.39
Mžky 60 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 10.20
Mžky 60 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 08.91
Mžky 60 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 09.39
Mžky 60 m Boháčková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.53
Mžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.45
Mžky 60 m Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.70
Mžky 60 m Czaková Natália 06 AC Stavbár Nitra 09.13
Mžky 60 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 10.02
Mžky 60 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.42
Mžky 60 m Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 10.07
Mžky 60 m Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom 09.77
Mžky 60 m Dúbravská Veronika 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.51
Mžky 60 m Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom 10.46
Mžky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.61
Mžky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.72
Mžky 60 m Hajdu Lila 07 ŠK ŠOG Nitra 10.82
Mžky 60 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 08.87
Mžky 60 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.00
Mžky 60 m Heltová Alexandra 06 TJ Olympia Galanta 10.67
Mžky 60 m Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta 10.54
Mžky 60 m Hlaváčková Alicia 07 ŠK ŠOG Nitra 08.70
Mžky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.64
Mžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.24
Mžky 60 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.83
Mžky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 08.79
Mžky 60 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.61
Mžky 60 m Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra 09.72
Mžky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.66
Mžky 60 m Kojšová Helena 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 09.40 09.46
Mžky 60 m Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.34
Mžky 60 m Kováčová Rebeka 07 TJ Olympia Galanta 09.63
Mžky 60 m Krajancová Barbora 06 ŠK ŠOG Nitra 10.46
Mžky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 09.03
Mžky 60 m Kuliková Lenka 07 Funny athletics Piešťany
Mžky 60 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 10.98
Mžky 60 m Lieskovská Hanka 07 ŠK ŠOG Nitra 10.56
Mžky 60 m Lisyová Sofia 06 ŠK ŠOG Nitra 10.11
Mžky 60 m Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.34
Mžky 60 m Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.95
Mžky 60 m Macháčková Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 09.50
Mžky 60 m Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta 10.59
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.94
Mžky 60 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 09.44
Mžky 60 m Melayová Zuzana 07 TJ Olympia Galanta 11.01
Mžky 60 m Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.66
Mžky 60 m Michálková Natália 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.30
Mžky 60 m Molnárová Lilien 07 TJ Olympia Galanta 10.79
Mžky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 10.15
Mžky 60 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.34
Mžky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.81
Mžky 60 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.00
Mžky 60 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 09.27
Mžky 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.51
Mžky 60 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.29
Mžky 60 m Péková Veronika 06 Atletický club Nové Zámky 11.00
Mžky 60 m Penzešová Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra 09.02
Mžky 60 m Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra 09.20
Mžky 60 m Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 10.51
Mžky 60 m Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.65
Mžky 60 m Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.88
Mžky 60 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.89
Mžky 60 m Reptová Katarína 07 CVČ Brezová pod Bradlom 11.39
Mžky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 09.57
Mžky 60 m Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 11.23
Mžky 60 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 09.44
Mžky 60 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 09.12
Mžky 60 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.97
Mžky 60 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.29
Mžky 60 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra 09.12
Mžky 60 m Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.55
Mžky 60 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 08.98
Mžky 60 m Tomaštíková Ella 08 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 10.16
Mžky 60 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 09.71
Mžky 60 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 10.11
Mžky 60 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 09.75
Mžky 60 m Vojteková Katarína 06 AC Stavbár Nitra 10.46
Mžky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 09.50
Mžky 60 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.14
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.61
Mžky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.96
Mžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 10.38
Mžky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.68
Mžky 150 m Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno 25.84
Mžky 150 m Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 150 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 26.11
Mžky 150 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 21.50
Mžky 150 m Boháčková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 25.98
Mžky 150 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.37
Mžky 150 m Czaková Natália 06 AC Stavbár Nitra 22.01
Mžky 150 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 24.5
Mžky 150 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.95
Mžky 150 m Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 25.05
Mžky 150 m Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 150 m Držíková Lea 06 TJ Družba Piešťany
Mžky 150 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 24.23
Mžky 150 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 21.64
Mžky 150 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 22.53
Mžky 150 m Hajdu Lila 07 ŠK ŠOG Nitra 26.92
Mžky 150 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 21.71
Mžky 150 m Hlaváčková Alicia 07 ŠK ŠOG Nitra 22.10
Mžky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 22.25
Mžky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.90
Mžky 150 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 24.10
Mžky 150 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 26.71
Mžky 150 m Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica 26.42
Mžky 150 m Krajancová Barbora 06 ŠK ŠOG Nitra 26.38
Mžky 150 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 23.34
Mžky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 22.68
Mžky 150 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 22.55
Mžky 150 m Kužmová Natália 06 ŠK ŠOG Nitra 28.55
Mžky 150 m Lisyová Sofia 06 ŠK ŠOG Nitra 27.09
Mžky 150 m Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.16
Mžky 150 m Majerníková Kristína 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 22.94
Mžky 150 m Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno 24.26
Mžky 150 m Mikušincová Zuzana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.52
Mžky 150 m Némethová Ema 07 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 150 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 24.53
Mžky 150 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 24.29
Mžky 150 m Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.27
Mžky 150 m Péková Veronika 06 Atletický club Nové Zámky 27.26
Mžky 150 m Penzešová Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra 27.66
Mžky 150 m Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.58
Mžky 150 m Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 23.05
Mžky 150 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.04
Mžky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 23.45
Mžky 150 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 23.30
Mžky 150 m Szóradová Nella 06 AC Stavbár Nitra 25.11
Mžky 150 m Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 150 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra 23.92
Mžky 150 m Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 26.30
Mžky 150 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 23.11
Mžky 150 m Tomaštíková Ella 08 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 24.30
Mžky 150 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 26.01
Mžky 150 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.31
Mžky 150 m Vojteková Katarína 06 AC Stavbár Nitra 26.07
Mžky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 22.00
Mžky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.11
Mžky 150 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 25.4
Mžky 150 m Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.12
Mžky 1500 m Ballová Lina 06 ŠK ŠOG Nitra 6:31.59
Mžky 1500 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 1500 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 5:41.69
Mžky 1500 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:46.85
Mžky 1500 m Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 1500 m Chladoňová Viktória 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:12.39
Mžky 1500 m Janovičová Sofia 06 Atletika ŠK Skalica 6:29.76
Mžky 1500 m Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra
Mžky 1500 m Kmeťová Daniela 06 ŠK ŠOG Nitra 6:26.86
Mžky 1500 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 6:31.88
Mžky 1500 m Majerníková Kristína 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 6:28.87
Mžky 1500 m Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno
Mžky 1500 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 5:26.23
Mžky 1500 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:22.57
Mžky 1500 m Navarová Tea 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 1500 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 1500 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 6:21.38
Mžky 1500 m Plačková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:46.14
Mžky 1500 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom 7:07.62
Mžky 1500 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 1500 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:53.44
Mžky 60m p 76,2-7,5 Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno 12.46
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bugárová Noémi 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 13.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 13.31
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.90
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 10.93
Mžky 60m p 76,2-7,5 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 11.64
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 11.78
Mžky 60m p 76,2-7,5 Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno 13.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno 12.98
Mžky 60m p 76,2-7,5 Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 13.82
Mžky 60m p 76,2-7,5 Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.69
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.64
Mžky 60m p 76,2-7,5 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 13.46
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.18
Mžky chôdza 2000 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 14:48.68
Mžky chôdza 2000 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 15:06.78
Mžky chôdza 2000 m Bučková Tamara 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky chôdza 2000 m Fúsková Daniela 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky chôdza 2000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 11:50.22
Mžky chôdza 2000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Mžky chôdza 2000 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 12:07.09
Mžky chôdza 2000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 13:17.02
Mžky chôdza 2000 m Petríková Simona 07 ŠK ŠOG Nitra 14:48.35
Mžky chôdza 2000 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky chôdza 2000 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 15:14.31
Mžky chôdza 2000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 12:53.11
Mžky výška Beňová Karin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 142
Mžky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Mžky výška Dúbravská Veronika 06 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 142
Mžky výška Hlaváčková Alicia 07 ŠK ŠOG Nitra 135
Mžky výška Lieskovská Hanka 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom 125
Mžky výška Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 145
Mžky výška Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 110
Mžky výška Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Rakusová Natália 07 ŠK ŠOG Nitra 125
Mžky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 125
Mžky výška Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky výška Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 135
Mžky výška Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 110
Mžky výška Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky diaľka Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno 346
Mžky diaľka Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 417
Mžky diaľka Boháčková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 360
Mžky diaľka Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 421
Mžky diaľka Čemanová Lea 06 TJ Olympia Galanta 337
Mžky diaľka Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 305
Mžky diaľka Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 378
Mžky diaľka Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky diaľka Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 430
Mžky diaľka Fúsková Daniela 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 445
Mžky diaľka Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 381
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 431
Mžky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 416
Mžky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 449
Mžky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 370
Mžky diaľka Jurčáková Katarína 07 AC Stavbár Nitra 383
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 454
Mžky diaľka Kojšová Helena 06 Atletika ŠK Skalica 363
Mžky diaľka Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 371
Mžky diaľka Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 398
Mžky diaľka Kuliková Lenka 07 Funny athletics Piešťany
Mžky diaľka Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 351
Mžky diaľka Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 351
Mžky diaľka Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta
Mžky diaľka Melayová Zuzana 07 TJ Olympia Galanta 291
Mžky diaľka Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 372
Mžky diaľka Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta 389
Mžky diaľka Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 353
Mžky diaľka Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 314
Mžky diaľka Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 283
Mžky diaľka Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 399
Mžky diaľka Plačková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 400
Mžky diaľka Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 353
Mžky diaľka Rakusová Natália 07 ŠK ŠOG Nitra 395
Mžky diaľka Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 350
Mžky diaľka Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 394
Mžky diaľka Szóradová Nella 06 AC Stavbár Nitra 322
Mžky diaľka Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 407
Mžky diaľka Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 340
Mžky diaľka Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 323
Mžky diaľka Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 421
Mžky diaľka Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 385
Mžky diaľka Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 268
Mžky diaľka Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Mžky diaľka Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 448
Mžky diaľka Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 343
Mžky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 403
Mžky diaľka Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 385
Mžky guľa 3 kg Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Beňová Karin 06 ŠK ŠOG Nitra
Mžky guľa 3 kg Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky guľa 3 kg Bučková Tamara 07 ŠK ŠOG Nitra 07.60
Mžky guľa 3 kg Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky guľa 3 kg Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 05.58
Mžky guľa 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Mžky guľa 3 kg Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 04.72
Mžky guľa 3 kg Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 06.48
Mžky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 08.05
Mžky guľa 3 kg Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 06.97
Mžky guľa 3 kg Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno 06.55
Mžky guľa 3 kg Masárová Sofia 06 ŠAK športový AK Komárno 05.26
Mžky guľa 3 kg Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.22
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.45
Mžky guľa 3 kg Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta 07.18
Mžky guľa 3 kg Petríková Simona 07 ŠK ŠOG Nitra 04.78
Mžky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.50
Mžky guľa 3 kg Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava 03.80
Mžky guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.15
Mžky kriket Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 17.30
Mžky kriket Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 39.62
Mžky kriket Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 34.29
Mžky kriket Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 37.78
Mžky kriket Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky kriket Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta 24.69
Mžky kriket Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.30
Mžky kriket Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 42.24
Mžky kriket Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 32.30
Mžky kriket Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.20
Mžky kriket Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 24.00 27.09
Mžky kriket Kuliková Lenka 07 Funny athletics Piešťany
Mžky kriket Luptáková Liana 07 TJ Olympia Galanta 33.58
Mžky kriket Macháčková Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 33.50
Mžky kriket Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 25.38
Mžky kriket Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava 28.56
Mžky kriket Michálková Natália 07 Atletika ŠK Skalica 20.07
Mžky kriket Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 20.07
Mžky kriket Plačková Linda 06 CVČ Brezová pod Bradlom 46.51
Mžky kriket Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 26.86
Mžky kriket Reptová Katarína 07 CVČ Brezová pod Bradlom 18.04
Mžky kriket Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 14.91
Mžky kriket Szóradová Nella 06 AC Stavbár Nitra 22.60
Mžky kriket Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra 31.62
Mžky kriket Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 41.78
Mžky kriket Ščúryová Lucia 06 TJ Olympia Galanta 34.92
Mžky kriket Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 20.60
Mžky kriket Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky kriket Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 32.56
Mžky kriket Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 34.36
Mžky kriket Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 26.15
Mžky kriket Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 20.02
Mžky 4 x 60 m kluby Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Czaková Natália 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Dodrvová Andrea 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Dúbravská Veronika 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Kojšová Helena 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Lukáčková Zuzana 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Macháčková Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Reptová Katarína 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra