<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci, Michalovce, 9. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Babjarčík Tobiaš 06 1.Atletický klub Humenné 09.45
Mžci 60 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.27
Mžci 60 m Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 09.67
Mžci 60 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.73
Mžci 60 m Gaľa Michal 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 09.43
Mžci 60 m Galovič Tomáš 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 09.60
Mžci 60 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 08.98
Mžci 60 m Horovčák Jakub 08 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Mžci 60 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 10.41
Mžci 60 m Ismajli Ekrem 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 60 m Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou
Mžci 60 m Kampczyk Simon 07 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.93
Mžci 60 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 10.37
Mžci 60 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.15
Mžci 60 m Kovaľ Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 10.05
Mžci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 09.02
Mžci 60 m Lazorik Juraj 07 Individuálny člen SAZ 08.70
Mžci 60 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
Mžci 60 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 08.64
Mžci 60 m Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 08.90
Mžci 60 m Puzder Ľubomír 06 Akademik TU Košice 09.43
Mžci 60 m Radik Filip 06 1.Atletický klub Humenné 09.85
Mžci 60 m Ruščák Martin 07 MŠK Vranov nad Topľou 09.12
Mžci 60 m Siman Martin 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 08.52
Mžci 60 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.00
Mžci 60 m Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 60 m Šturmankin Jakub 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 09.42
Mžci 60 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.15
Mžci 60 m Veľk Dávid 07 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Mžci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 07.96
Mžci 60 m Zibura David 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 09.86
Mžci 150 m Babjarčík Tobiaš 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci 150 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.48
Mžci 150 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.53
Mžci 150 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 22.71
Mžci 150 m Holováč Tobias 07 1.Atletický klub Humenné
Mžci 150 m Horovčák Jakub 08 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Mžci 150 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 26.94
Mžci 150 m Ismajli Ekrem 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 21.29
Mžci 150 m Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou
Mžci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 22.09
Mžci 150 m Lazorik Juraj 07 Individuálny člen SAZ
Mžci 150 m Mirón Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 23.74
Mžci 150 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Puzder Ľubomír 06 Akademik TU Košice 22.60
Mžci 150 m Radik Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci 150 m Ruščák Martin 07 MŠK Vranov nad Topľou 23.37
Mžci 150 m Sokira Oliver 07 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 22.66
Mžci 150 m Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 150 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.84
Mžci 150 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19.69
Mžci 150 m Veľk Dávid 07 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Mžci 150 m Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.29
Mžci 150 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.41
Mžci 150 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 19.40
Mžci 150 m Zibura David 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 24.95
Mžci 600 m Babjarčík Tobiaš 06 1.Atletický klub Humenné 2:02.61
Mžci 600 m Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:02.81
Mžci 600 m Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 1:49.03
Mžci 600 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:00.26
Mžci 600 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci 600 m Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:54.06
Mžci 600 m Holováč Tobias 07 1.Atletický klub Humenné
Mžci 600 m Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:59.07
Mžci 600 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:12.16
Mžci 600 m Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 600 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:13.60
Mžci 600 m Mruz Christopher 06 Atletika Košice o.z. 2:01.51
Mžci 600 m Olejár Samuel 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:06.63
Mžci 600 m Sokira Oliver 07 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 2:00.43
Mžci 600 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:00.87
Mžci 600 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:44.82
Mžci 1500 m Galovič Tomáš 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Mžci 1500 m Kampczyk Simon 07 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 6:13.43
Mžci 1500 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 6:14.60
Mžci 1500 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 5:17.95
Mžci 1500 m Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6:01.31
Mžci 1500 m Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 1500 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice
Mžci 1500 m Siman Martin 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Mžci 1500 m Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 60m p 76,2-7,5 Benko Ľudovít 07 Akademik TU Košice
Mžci 60m p 76,2-7,5 Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 12.00
Mžci 60m p 76,2-7,5 Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.22
Mžci 60m p 76,2-7,5 Haburaj Martin 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.56
Mžci 60m p 76,2-7,5 Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 12.53
Mžci 60m p 76,2-7,5 Radik Filip 06 1.Atletický klub Humenné 13.14
Mžci 60m p 76,2-7,5 Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.83
Mžci 60m p 76,2-7,5 Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.52
Mžci chôdza 2000 m Mirón Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 12:53.05
Mžci chôdza 2000 m Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 13:28.17
Mžci chôdza 2000 m Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 15:23.98
Mžci výška Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 144
Mžci výška Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 122
Mžci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 130
Mžci výška Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 130
Mžci diaľka Benko Ľudovít 07 Akademik TU Košice 445
Mžci diaľka Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci diaľka Gaľa Michal 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 370
Mžci diaľka Haburaj Martin 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci diaľka Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou
Mžci diaľka Kovaľ Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 322
Mžci diaľka Mirón Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 401
Mžci diaľka Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 261
Mžci diaľka Očko Martin 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci diaľka Olejár Samuel 06 ŠŠK-Junior Prešov 323
Mžci diaľka Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 405
Mžci diaľka Ruščák Martin 07 MŠK Vranov nad Topľou 423
Mžci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 404
Mžci diaľka Šturmankin Jakub 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 380
Mžci diaľka Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci diaľka Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 462
Mžci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 515
Mžci guľa 3 kg Gazda Adam 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 07.13
Mžci guľa 3 kg Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.20
Mžci guľa 3 kg Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.10
Mžci guľa 3 kg Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 07.28
Mžci guľa 3 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.94
Mžci guľa 3 kg Očko Martin 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 06.56
Mžci guľa 3 kg Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.50
Mžci guľa 3 kg Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.52
Mžci guľa 3 kg Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Tokár Dávid 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci guľa 3 kg Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 07.89
Mžci guľa 3 kg Vateha Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.02
Mžci kriket Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.40
Mžci kriket Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 42.30
Mžci kriket Gazda Adam 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci kriket Haburaj Martin 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci kriket Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 30.41
Mžci kriket Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 49.80
Mžci kriket Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 40.80
Mžci kriket Kovaľ Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci kriket Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 24.20
Mžci kriket Očko Martin 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 37.90
Mžci kriket Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.35
Mžci kriket Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 47.15
Mžci kriket Tokár Dávid 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci kriket Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 47.68
Mžci kriket Vateha Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 50.40
Mžci 4 x 60 m kluby Benko Ľudovít 07 Akademik TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Gaľa Michal 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Galovič Tomáš 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Ismajli Ekrem 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Olenič Filip 06 Akademik TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Puzder Ľubomír 06 Akademik TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby Siman Martin 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Šturmankin Jakub 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Šuhaj Dominik 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 09.47
Mžky 60 m Blichová Alexandra 07 AK Slávia TU Košice 10.19
Mžky 60 m Cibereová Galina 06 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Mžky 60 m Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 08.96
Mžky 60 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 08.95
Mžky 60 m Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné 09.58
Mžky 60 m Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.57
Mžky 60 m Gburová Daša 06 Občianske združenie TABATA 08.90
Mžky 60 m Gregušová Vivian 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m Haburajová Ela 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Haburajová Zuzana 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.72
Mžky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 09.24
Mžky 60 m Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.34
Mžky 60 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.77
Mžky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.45
Mžky 60 m Kukuruďová Ema 07 AK Slávia TU Košice (B) 10.02
Mžky 60 m Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.98
Mžky 60 m Labusová Melánia 06 Občianske združenie TABATA 10.41
Mžky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 08.99
Mžky 60 m Melegová Soňa 06 MŠK Vranov nad Topľou 09.45
Mžky 60 m Mesarošová Patrícia 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 11.09
Mžky 60 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice (A) 08.61
Mžky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 08.31
Mžky 60 m Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.07
Mžky 60 m Osifová Soňa 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Poczová Alexandra 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 10.38
Mžky 60 m Rafaelisová Sofia 07 Akademik TU Košice
Mžky 60 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice (A) 08.77
Mžky 60 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.32
Mžky 60 m Varanaiová Karin 07 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 09.25
Mžky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice (A) 08.74
Mžky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.44
Mžky 60 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.52
Mžky 150 m Blichová Alexandra 07 AK Slávia TU Košice 24.91
Mžky 150 m Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 24.69
Mžky 150 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 28.08
Mžky 150 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 24.60
Mžky 150 m Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné 24.64
Mžky 150 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.66
Mžky 150 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.78
Mžky 150 m Haburajová Ela 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m Haburajová Zuzana 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.07
Mžky 150 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 21.97
Mžky 150 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 23.30
Mžky 150 m Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.72
Mžky 150 m Kováčová Lea 06 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Mžky 150 m Kukuruďová Ema 07 AK Slávia TU Košice (B) 25.61
Mžky 150 m Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.10
Mžky 150 m Labusová Melánia 06 Občianske združenie TABATA 25.65
Mžky 150 m Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Majirská Petra 07 ŠŠK-Junior Prešov 27.91
Mžky 150 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 21.41
Mžky 150 m Mesarošová Patrícia 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 28.39
Mžky 150 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 24.66
Mžky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice (A) 20.98
Mžky 150 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 21.41
Mžky 150 m Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.37
Mžky 150 m Osifová Soňa 07 ŠŠK-Junior Prešov 26.28
Mžky 150 m Papcunová Tereza 06 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Poczová Alexandra 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 26.32
Mžky 150 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 25.57
Mžky 150 m Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.53
Mžky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice (A) 22.44
Mžky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 21.48
Mžky 150 m Varanaiová Karin 07 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Mžky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice (A) 21.59
Mžky 600 m Cibereová Galina 06 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Mžky 600 m Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 1:58.44
Mžky 600 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:15.23
Mžky 600 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:00.12
Mžky 600 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 2:05.11
Mžky 600 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 1:44.69
Mžky 600 m Kováčová Lea 06 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 2:05.11
Mžky 600 m Rafaelisová Sofia 07 Akademik TU Košice
Mžky 600 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 1:57.65
Mžky 1500 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 6:45.83
Mžky 1500 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 5:44.20
Mžky 1500 m Hudecová Michaela 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 6:39.26
Mžky 1500 m Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 1500 m Melcherová Hana 06 Občianske združenie TABATA
Mžky 1500 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 5:34.70
Mžky 1500 m Pápištová Noémi 06 Občianske združenie TABATA
Mžky 1500 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 5:47.68
Mžky 1500 m Šaradínová Simona 07 Občianske združenie TABATA
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.51
Mžky 60m p 76,2-7,5 Melcherová Hana 06 Občianske združenie TABATA
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pápištová Noémi 06 Občianske združenie TABATA
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šaradínová Simona 07 Občianske združenie TABATA
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.13
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 10.49
Mžky chôdza 2000 m Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 15:03.1
Mžky chôdza 2000 m Hižnayová Alexandra 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžky chôdza 2000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice (B) 12:31.00
Mžky chôdza 2000 m Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14:29.67
Mžky chôdza 2000 m Majirská Petra 07 ŠŠK-Junior Prešov 14:27.79
Mžky chôdza 2000 m Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 13:51.12
Mžky chôdza 2000 m Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 11:56.13
Mžky chôdza 2000 m Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky chôdza 2000 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 13:16.72
Mžky výška Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 130
Mžky výška Gregušová Vivian 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 115
Mžky výška Hižnayová Alexandra 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 115
Mžky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 141
Mžky výška Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 150
Mžky výška Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 127
Mžky výška Melegová Soňa 06 MŠK Vranov nad Topľou
Mžky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125
Mžky diaľka Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 361
Mžky diaľka Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 368
Mžky diaľka Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 308
Mžky diaľka Gburová Daša 06 Občianske združenie TABATA 424
Mžky diaľka Hižnayová Alexandra 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžky diaľka Hudecová Michaela 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca 333
Mžky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 361
Mžky diaľka Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 448
Mžky diaľka Labusová Melánia 06 Občianske združenie TABATA 322
Mžky diaľka Melegová Soňa 06 MŠK Vranov nad Topľou 383
Mžky diaľka Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 494
Mžky diaľka Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 445
Mžky diaľka Rafaelisová Sofia 07 Akademik TU Košice
Mžky diaľka Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky diaľka Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 489
Mžky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice (A) 407
Mžky diaľka Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca 392
Mžky diaľka Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky diaľka Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 399
Mžky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472
Mžky guľa 3 kg Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 05.66
Mžky guľa 3 kg Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.10
Mžky guľa 3 kg Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 07.80
Mžky guľa 3 kg Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.09
Mžky guľa 3 kg Gregušová Vivian 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 04.38
Mžky guľa 3 kg Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 04.61
Mžky guľa 3 kg Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.73
Mžky guľa 3 kg Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 06.34
Mžky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.67
Mžky guľa 3 kg Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky guľa 3 kg Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Mžky guľa 3 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.15
Mžky guľa 3 kg Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.45
Mžky guľa 3 kg Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.33
Mžky kriket Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 28.05
Mžky kriket Cingelyová Tímea 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky kriket Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky kriket Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 39.43
Mžky kriket Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 37.03
Mžky kriket Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 34.56
Mžky kriket Haburajová Ela 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky kriket Haburajová Zuzana 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky kriket Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.77
Mžky kriket Hudecová Michaela 07 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 37.90
Mžky kriket Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky kriket Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 23.75
Mžky kriket Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.84
Mžky kriket Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 27.08
Mžky kriket Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 34.93
Mžky kriket Majirská Petra 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.30
Mžky kriket Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 33.96
Mžky kriket Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky kriket Osifová Soňa 07 ŠŠK-Junior Prešov 18.08
Mžky kriket Papcunová Tereza 06 Atletika Košice o.z. 28.85
Mžky kriket Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 36.31
Mžky kriket Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 50.98
Mžky kriket Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 24.64
Mžky kriket Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 30.69
Mžky kriket Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.40
Mžky 4 x 60 m kluby Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky 4 x 60 m kluby Gburová Daša 06 Občianske združenie TABATA (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky 4 x 60 m kluby Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky 4 x 60 m kluby Melcherová Hana 06 Občianske združenie TABATA (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Mžky 4 x 60 m kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Pápištová Noémi 06 Občianske združenie TABATA (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Šaradínová Simona 07 Občianske združenie TABATA (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 09.78
Nžci 60 m Berko Enrico 09 Akademik TU Košice 10.84
Nžci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.67
Nžci 60 m Janok Tobias Gabri 08 MŠK Vranov nad Topľou 09.05
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 10.81
Nžci 60 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.86
Nžci 60 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.06
Nžci 60 m Lazorik Jakub 09 Individuálny člen SAZ 09.77
Nžci 60 m Lukáš Michal 08 Občianske združenie TABATA 09.02
Nžci 60 m Matta Miroslav 10 ABC Humenné 10.61
Nžci 60 m Mihál Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 09.45
Nžci 60 m Molnár Jakub 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 60 m Nemčík Dávid 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 60 m Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 09.70
Nžci 60 m Proks Alexej 10 Občianske združenie TABATA 10.85
Nžci 60 m Sitáš Aron 09 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.87
Nžci 60 m Šturmankin Juraj 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 10.03
Nžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 23.46
Nžci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 23.82
Nžci 150 m Janok Tobias Gabri 08 MŠK Vranov nad Topľou 22.72
Nžci 150 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 28.34
Nžci 150 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.03
Nžci 150 m Lazorik Jakub 09 Individuálny člen SAZ 26.20
Nžci 150 m Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 23.82
Nžci 150 m Makovec Petr 08 ABC Humenné 23.42
Nžci 150 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 23.58
Nžci 150 m Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 24.39
Nžci 150 m Sitáš Aron 09 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžci 150 m Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 28.36
Nžci 150 m Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 26.10
Nžci 600 m Berko Enrico 09 Akademik TU Košice 2:10.55
Nžci 600 m Botto Ondrej 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžci 600 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z.
Nžci 600 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 2:13.50
Nžci 600 m Kaláb Oskar 08 ABC Humenné
Nžci 600 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:04.53
Nžci 600 m Makovec Petr 08 ABC Humenné 2:02.56
Nžci 600 m Mihál Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 2:13.13
Nžci 600 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 600 m Tobák Adam 09 Atletika Košice o.z. 2:10.88
Nžci 1000 m Beniač Matej 10 Občianske združenie TABATA 4:24.15
Nžci 1000 m Kapusta Leo 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 4:33.29
Nžci 1000 m Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3:47.37
Nžci 1000 m Šichta Ján 10 Občianske združenie TABATA
Nžci 1000 m Šuhaj Dominik 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžci chôdza 1000 m Ivanecký Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci chôdza 1000 m Nováček Matej 09 Občianske združenie TABATA
Nžci chôdza 1000 m Petrik Adam 10 ABC Humenné 07:38.76
Nžci chôdza 1000 m Proks Alexej 10 Občianske združenie TABATA
Nžci výška Beniač Matej 10 Občianske združenie TABATA
Nžci výška Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci výška Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 115
Nžci diaľka Botto Ondrej 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžci diaľka Janok Tobias Gabri 08 MŠK Vranov nad Topľou 391
Nžci diaľka Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 350
Nžci diaľka Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 446
Nžci diaľka Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 376
Nžci diaľka Lukáš Michal 08 Občianske združenie TABATA 405
Nžci diaľka Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 344
Nžci diaľka Makovec Petr 08 ABC Humenné 367
Nžci diaľka Matta Miroslav 10 ABC Humenné 307
Nžci diaľka Mihál Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 378
Nžci diaľka Molnár Jakub 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci diaľka Paleček Tobias 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci diaľka Petrik Adam 10 ABC Humenné 217
Nžci diaľka Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 345
Nžci diaľka Šturmankin Juraj 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 325
Nžci guľa 2 kg Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci guľa 2 kg Ivanecký Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci guľa 2 kg Kaláb Oskar 08 ABC Humenné
Nžci guľa 2 kg Nováček Matej 09 Občianske združenie TABATA
Nžci guľa 2 kg Paleček Tobias 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 04.61
Nžci guľa 2 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci guľa 2 kg Proks Alexej 10 Občianske združenie TABATA
Nžci guľa 2 kg Sentivan Marko 10 ABC Humenné
Nžci guľa 2 kg Šuhaj Dominik 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžci kriket Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. 38.22
Nžci kriket Borbeľ Peter 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 25.12
Nžci kriket Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z.
Nžci kriket Kapusta Leo 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžci kriket Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 39.30
Nžci kriket Nemčík Dávid 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci kriket Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 20.40
Nžci kriket Sentivan Marko 10 ABC Humenné
Nžci kriket Sitáš Aron 09 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžci kriket Šichta Ján 10 Občianske združenie TABATA 32.92
Nžci kriket Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 14.66
Nžci kriket Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 4 x 60 m kluby Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Beniač Matej 10 Občianske združenie TABATA (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Borbeľ Peter 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Botto Ondrej 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Kaláb Oskar 08 ABC Humenné
Nžci 4 x 60 m kluby Kapusta Leo 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Lukáš Michal 08 Občianske združenie TABATA (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Matta Miroslav 10 ABC Humenné
Nžci 4 x 60 m kluby Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Molnár Jakub 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Nováček Matej 09 Občianske združenie TABATA (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Paleček Tobias 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Petrik Adam 10 ABC Humenné
Nžci 4 x 60 m kluby Sentivan Marko 10 ABC Humenné
Nžci 4 x 60 m kluby Šichta Ján 10 Občianske združenie TABATA (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Šturmankin Juraj 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 4 x 60 m kluby Tobák Adam 09 Atletika Košice o.z. (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. (B)
Nžky 60 m Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.49
Nžky 60 m Biľová Zuzana 11 ABC Humenné
Nžky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 09.16
Nžky 60 m Činčárová Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 60 m Fričová Diana 08 ŠŠK-Junior Prešov 10.46
Nžky 60 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 09.46
Nžky 60 m Halická Lucia 12 ABC Humenné 11.31
Nžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 09.6
Nžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 10.43
Nžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 09.38
Nžky 60 m Lagaňová Lea 09 Občianske združenie TABATA 13.16
Nžky 60 m Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 60 m Malá Timea 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 60 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 09.57
Nžky 60 m Mračnová Melánia 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 09.34
Nžky 60 m Nemčíková Simona 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 60 m Orolova Martina 10 Atletika Košice o.z. 11.25
Nžky 60 m Péter Kitty 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.17
Nžky 60 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 10.84
Nžky 60 m Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 09.56
Nžky 60 m Spišáková Liana 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.62
Nžky 60 m Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.77
Nžky 60 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 09.05
Nžky 60 m Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.89
Nžky 60 m Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.25
Nžky 60 m Weiserová Sofia 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžky 150 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 22.31
Nžky 150 m Fričová Diana 08 ŠŠK-Junior Prešov 25.52
Nžky 150 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 23.25
Nžky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 25.14
Nžky 150 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 26.81
Nžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 22.82
Nžky 150 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 25.45
Nžky 150 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 22.94
Nžky 150 m Orolova Martina 10 Atletika Košice o.z. 28.30
Nžky 150 m Péter Kitty 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 26.42
Nžky 150 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 27.15
Nžky 150 m Sciranková Henrieta 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 27.45
Nžky 150 m Spišáková Liana 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžky 150 m Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.67
Nžky 150 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 22.86
Nžky 150 m Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.17
Nžky 150 m Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 25.58
Nžky 150 m Weiserová Sofia 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžky 600 m Fričová Diana 08 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 600 m Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:07.61
Nžky 600 m Levická Stella 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 2:34.11
Nžky 600 m Makovcová Tereza 10 ABC Humenné 2:26.25
Nžky 600 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 2:10.62
Nžky 600 m Mračnová Melánia 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 600 m Sciranková Henrieta 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:31.20
Nžky 600 m Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:18.35
Nžky 1000 m Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 4:34.9
Nžky 1000 m Lazarová Zuzana 08 Občianske združenie TABATA 4:27.93
Nžky 1000 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 1000 m Papištová Sára 11 Občianske združenie TABATA
Nžky 1000 m Pavlová Michaela 08 Občianske združenie TABATA
Nžky 1000 m Pitáková Adela 11 Občianske združenie TABATA
Nžky 1000 m Šuhajová Vanesa 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžky chôdza 1000 m Lagaňová Lea 09 Občianske združenie TABATA
Nžky chôdza 1000 m Makovcová Tereza 10 ABC Humenné 07:34.38
Nžky chôdza 1000 m Pavljuková Emma 08 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky chôdza 1000 m Rojáková Sabina 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 08:37.07
Nžky výška Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžky výška Matejová Claudia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky výška Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov 120
Nžky výška Pavlová Michaela 08 Občianske združenie TABATA
Nžky diaľka Biľová Zuzana 11 ABC Humenné
Nžky diaľka Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 333
Nžky diaľka Halická Lucia 12 ABC Humenné
Nžky diaľka Levická Stella 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžky diaľka Makovcová Tereza 10 ABC Humenné 261
Nžky diaľka Malá Timea 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky diaľka Mračnová Melánia 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky diaľka Péter Kitty 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 290
Nžky diaľka Sciranková Henrieta 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžky diaľka Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 362
Nžky diaľka Šuhajová Vanesa 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžky diaľka Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 401
Nžky diaľka Weiserová Sofia 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžky guľa 2 kg Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky guľa 2 kg Hudecová Petra 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžky guľa 2 kg Lazarová Zuzana 08 Občianske združenie TABATA
Nžky guľa 2 kg Papištová Sára 11 Občianske združenie TABATA
Nžky guľa 2 kg Pavljuková Emma 08 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky guľa 2 kg Pitáková Adela 11 Občianske združenie TABATA
Nžky guľa 2 kg Rojáková Sabina 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžky guľa 2 kg Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 05.60
Nžky guľa 2 kg Spišáková Liana 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžky guľa 2 kg Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Nžky kriket Barkaiová Laura 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky kriket Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 30.90
Nžky kriket Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.31
Nžky kriket Hudecová Petra 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 21.00
Nžky kriket Lagaňová Lea 09 Občianske združenie TABATA 10.77
Nžky kriket Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky kriket Pavljuková Emma 08 ŠŠK-Junior Prešov 19.82
Nžky kriket Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 30.52
Nžky kriket Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 31.50
Nžky kriket Šuhajová Vanesa 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžky kriket Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 21.00
Nžky kriket Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 24.77
Nžky 4 x 60 m kluby Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Činčárová Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Hudecová Petra 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Lazarová Zuzana 08 Občianske združenie TABATA (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Levická Stella 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Malá Timea 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Matejová Claudia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Nemčíková Simona 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Papištová Sára 11 Občianske združenie TABATA (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Pavlová Michaela 08 Občianske združenie TABATA (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Pitáková Adela 11 Občianske združenie TABATA (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Rojáková Sabina 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. (B)