<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci, Košice, 1. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 12.25
M 200 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 25.35
M diaľka Hajník Ľubomír 98 MŠK Vranov nad Topľou 633
J 100 m Dzurišin Samuel 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
J 100 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice 12.58
J 100 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 12.21
J 100 m Voľanský Radoslav 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.84
J 200 m Hudy Jozef 01 Akademik TU Košice 24.15
J 200 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.42
J 400 m Hudy Jozef 01 Akademik TU Košice 57.12
J 400 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice 57.39
J 400 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 50.74
J 400 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 53.20
J výška Voľanský Radoslav 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 186
J žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 435
J diaľka Dzurišin Samuel 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
J diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 703
J diaľka Voľanský Radoslav 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 647
J disk 1,75 kg Dzurišin Samuel 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 100 m Hartai Daniel Marco 03 Akademik TU Košice 13.81
Dci 100 m Jusko Kevin 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 100 m Kmecik Samuel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 100 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.92
Dci 100 m Lukačejda Alex 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 100 m Remeta Ľubomír 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 100 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 11.85
Dci 100 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 12.50
Dci 100 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 12.05
Dci 100 m Varga Šimon 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 100 m Vránek Marek 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 26.81
Dci 200 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 25.82
Dci 200 m Hartai Daniel Marco 03 Akademik TU Košice
Dci 200 m Jusko Kevin 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 200 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 25.96
Dci 200 m Lukačejda Alex 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Malatinec Matúš 02 ŠŠK-Junior Prešov 25.50 25.49
Dci 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.34
Dci 200 m Remeta Ľubomír 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 25.61
Dci 200 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 25.53
Dci 200 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 25.30
Dci 200 m Vránek Marek 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 400 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 58.77
Dci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 163
Dci výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 175
Dci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
Dci výška Kurty Matej 03 Akademik TU Košice 177
Dci výška Majda Gabriel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 170
Dci žrď Lisík Štefan 03 Akademik TU Košice 381
Dci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 503
Dci diaľka Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 543
Dci diaľka Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 495
Dci diaľka Hartai Daniel Marco 03 Akademik TU Košice 491
Dci diaľka Jusko Kevin 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci diaľka Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 407
Dci diaľka Lukačejda Alex 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 452
Dci diaľka Remeta Ľubomír 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci diaľka Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 551
Dci diaľka Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 521
Dci diaľka Varga Šimon 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 566
Dci guľa 5 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 10.95
Dci guľa 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci guľa 5 kg Kmecik Samuel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci guľa 5 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.54
Dci disk 1,5 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 21.60
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 29.78
Dci disk 1,5 kg Kmecik Samuel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci oštep 700 g Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 34.57
Dci oštep 700 g Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci oštep 700 g Vránek Marek 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:37.78
Žci 1000 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 3:03.98
Žci disk 1 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.56
Mžci 60 m Baláž Šimon 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Baran Matej 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.96
Mžci 60 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.33
Mžci 60 m Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Mžci 60 m Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.73
Mžci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 08.60
Mžci 60 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 10.27
Mžci 60 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 08.48
Mžci 60 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.15
Mžci 60 m Kiss Marko 08 AK Slávia TU Košice 10.18
Mžci 60 m Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Kovaľ Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.05
Mžci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 09.19
Mžci 60 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
Mžci 60 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Miškovský Marcel 06 Atletický oddiel Svit 10.56
Mžci 60 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 08.92
Mžci 60 m Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 09.70
Mžci 60 m Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.00
Mžci 60 m Puzder Ľubomír 06 Akademik TU Košice 09.43
Mžci 60 m Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.26
Mžci 60 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.19
Mžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 23.63
Mžci 150 m Baláž Šimon 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.18
Mžci 150 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.48
Mžci 150 m Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Dubovecký Daniel 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.37
Mžci 150 m Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.90
Mžci 150 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.96
Mžci 150 m Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.68
Mžci 150 m Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.97
Mžci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 23.82
Mžci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 21.29
Mžci 150 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 25.16
Mžci 150 m Kiss Marko 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Korfant Erich 07 Atletika Košice o.z. 25.64
Mžci 150 m Kovaľ Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 23.11
Mžci 150 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.10
Mžci 150 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 24.42
Mžci 150 m Miškovský Marcel 06 Atletický oddiel Svit 26.49
Mžci 150 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 21.54
Mžci 150 m Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 24.39
Mžci 150 m Pillár Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.93
Mžci 150 m Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.80
Mžci 150 m Puzder Ľubomír 06 Akademik TU Košice 23.08
Mžci 150 m Sokira Oliver 07 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 25.50
Mžci 150 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.84
Mžci 150 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19.77
Mžci 150 m Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.84
Mžci 300 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 48.49
Mžci 300 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.29
Mžci 600 m Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 600 m Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:03.30
Mžci 600 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:14.84
Mžci 600 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 1:49.16
Mžci 600 m Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:17.59
Mžci 600 m Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 600 m Kolcun Timon 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 600 m Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:59.07
Mžci 600 m Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 600 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 600 m Mruz Christopher 06 Atletika Košice o.z. 2:01.51
Mžci 600 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 1:52.50
Mžci 600 m Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:07.01
Mžci 600 m Sokira Oliver 07 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 2:11.40
Mžci 600 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:06.01
Mžci 600 m Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:22.02
Mžci 1000 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 3:12.09
Mžci 60m p 76,2-7,5 Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.17
Mžci 60m p 76,2-7,5 Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.22
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.56
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 16.42
Mžci 60m p 76,2-7,5 Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.92
Mžci 60m p 76,2-7,5 Pillár Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.48
Mžci 60m p 76,2-7,5 Priščák Viliam 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.07
Mžci 60m p 76,2-7,5 Puzder Ľubomír 06 Akademik TU Košice
Mžci 60m p 76,2-7,5 Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.52
Mžci chôdza 2000 m Ivanecký Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 15:48.9
Mžci chôdza 2000 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14:22.3
Mžci chôdza 2000 m Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 13:59.21
Mžci chôdza 2000 m Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14:43.3
Mžci 2 km chôdza Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci výška Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 135
Mžci výška Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci výška Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci diaľka Dubovecký Daniel 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 339
Mžci diaľka Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 350
Mžci diaľka Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 354
Mžci diaľka Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 325
Mžci diaľka Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 346
Mžci diaľka Mihalčin Marek 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 322
Mžci diaľka Miškovský Marcel 06 Atletický oddiel Svit 328
Mžci diaľka Priščák Viliam 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 275
Mžci diaľka Prosták Miroslav 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 405
Mžci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 404
Mžci diaľka Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 349
Mžci diaľka Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 370
Mžci diaľka Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 462
Mžci guľa 3 kg Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci guľa 3 kg Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 07.02
Mžci guľa 3 kg Smutný Erik 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.15
Mžci guľa 3 kg Viszlay Flórián 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci kriket Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Baláž Šimon 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.92
Mžci kriket Baran Matej 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.03
Mžci kriket Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. 35.30
Mžci kriket Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 42.60
Mžci kriket Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.29
Mžci kriket Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Ivanecký Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 27.47
Mžci kriket Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 32.70
Mžci kriket Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.75
Mžci kriket Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Kolcun Timon 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 40.80
Mžci kriket Kovaľ Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci kriket Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 21.61
Mžci kriket Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.35
Mžci kriket Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 06.54
Mžci kriket Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.89
Mžci 4 x 60 m kluby Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Baran Matej 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Dubovecký Daniel 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Kolcun Timon 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Korfant Erich 07 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Mihalčin Marek 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Mruz Christopher 06 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Priščák Viliam 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 AO Športové gymnázium Košice 36.89
Jky 100 m Bartková Alexandra 01 Atletický oddiel Svit
Jky 200 m Bartková Alexandra 01 Atletický oddiel Svit 27.27
Jky 100 m pr. 83,8 Bartková Alexandra 01 Atletický oddiel Svit 16.15
Jky oštep 600 g Svitanová Patricia 00 AO Športové gymnázium Košice 26.33
Dky 100 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 13.12
Dky 100 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 14.94
Dky 100 m Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 13.27
Dky 100 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 14.20
Dky 100 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 13.07
Dky 100 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 14.04
Dky 100 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit 14.52
Dky 100 m Rohályová Diana 02 Akademik TU Košice 13.24
Dky 100 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 13.81
Dky 100 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 29.55
Dky 200 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 27.36
Dky 200 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 27.33
Dky 200 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 31.08
Dky 200 m Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice
Dky 200 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 28.90
Dky 200 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit 30.59
Dky 200 m Rohályová Diana 02 Akademik TU Košice 27.62
Dky 200 m Šmagalová Simona 05 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 68.15
Dky 800 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 2:40.06
Dky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:33.84
Dky 3000 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 12:39.32
Dky 3000 m Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice 13:27.50
Dky 100m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 14.93
Dky 100m p 76,2-8,5 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 14.98
Dky 100m p 76,2-8,5 Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 15.02
Dky výška Pilníková Diana 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 135
Dky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 154
Dky výška Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 146
Dky výška Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 129
Dky výška Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 138
Dky diaľka Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 483
Dky diaľka Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 502
Dky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 518
Dky diaľka Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 425
Dky diaľka Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 455
Dky diaľka Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 520
Dky diaľka Pilníková Diana 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 438
Dky diaľka Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 381
Dky diaľka Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 456
Dky trojskok Lacková Juliana 02 Akademik TU Košice
Dky guľa 3 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 08.83
Dky guľa 3 kg Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 07.87
Dky guľa 3 kg Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 10.01
Dky guľa 3 kg Jacková Anna Nathália 02 AO Športové gymnázium Košice 10.83
Dky guľa 3 kg Kvietková Viktória 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.65
Dky guľa 3 kg Lenková Denisa 02 AO Športové gymnázium Košice 13.64
Dky guľa 3 kg Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Dky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.34
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.85
Dky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.75
Dky disk 1 kg Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 15.31
Dky disk 1 kg Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 15.92
Dky disk 1 kg Kvietková Viktória 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.14
Dky disk 1 kg Lacková Juliana 02 Akademik TU Košice 28.79
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.84
Dky oštep 500 g Kočerhová Katarína 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 32.45
Dky oštep 500 g Kvietková Viktória 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.10
Dky oštep 500 g Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.39
Žky 60 m Smolková Viktória 05 Atletika Košice o.z. 09.74
Žky 150 m Smolková Viktória 05 Atletika Košice o.z. 25.68
Mžky 60 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.47
Mžky 60 m Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.49
Mžky 60 m Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.00
Mžky 60 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.75
Mžky 60 m Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.0
Mžky 60 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.90
Mžky 60 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.65
Mžky 60 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.72
Mžky 60 m Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.13
Mžky 60 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.88
Mžky 60 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 09.06
Mžky 60 m Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.23
Mžky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 09.25
Mžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 09.6
Mžky 60 m Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 09.61
Mžky 60 m Kovalčíková Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.41
Mžky 60 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.32
Mžky 60 m Kukuruďová Ema 07 AK Slávia TU Košice 10.62
Mžky 60 m Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 10.11
Mžky 60 m Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.0
Mžky 60 m Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.73
Mžky 60 m Majchráková Bianka 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.82
Mžky 60 m Malecová Viktória 06 AK Slávia TU Košice 09.16
Mžky 60 m Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit 09.88
Mžky 60 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 08.90
Mžky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 08.31
Mžky 60 m Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 09.23
Mžky 60 m Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.07
Mžky 60 m Onderčinová Yvonne 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.20
Mžky 60 m Pavljuková Emma 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.00
Mžky 60 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Mžky 60 m Poczová Alexandra 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.38
Mžky 60 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 09.65
Mžky 60 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 09.16
Mžky 60 m Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.26
Mžky 60 m Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.92
Mžky 60 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 09.30
Mžky 60 m Šoltýsová Diana 07 AK Slávia TU Košice 10.66
Mžky 60 m Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 10.15
Mžky 60 m Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.25
Mžky 60 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.32
Mžky 60 m Varanaiová Karin 07 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 09.10
Mžky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.74
Mžky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.44
Mžky 60 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.88
Mžky 150 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 22.57
Mžky 150 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.62
Mžky 150 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 23.25
Mžky 150 m Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.67
Mžky 150 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.07
Mžky 150 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 22.90
Mžky 150 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 23.30
Mžky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 25.14
Mžky 150 m Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 25.44
Mžky 150 m Kováčová Lea 06 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 25.30
Mžky 150 m Kovalčíková Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 22.89
Mžky 150 m Kukuruďová Ema 07 AK Slávia TU Košice 27.35
Mžky 150 m Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.10
Mžky 150 m Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 26.32
Mžky 150 m Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.02
Mžky 150 m Majirská Petra 07 ŠŠK-Junior Prešov 27.91
Mžky 150 m Malecová Viktória 06 AK Slávia TU Košice 23.10
Mžky 150 m Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit 25.32
Mžky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 20.98
Mžky 150 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 21.41
Mžky 150 m Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.37
Mžky 150 m Olearčinová Simona 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.67
Mžky 150 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.60
Mžky 150 m Poczová Alexandra 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 26.32
Mžky 150 m Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 24.62
Mžky 150 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 21.41
Mžky 150 m Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.48
Mžky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 22.44
Mžky 150 m Šoltýsová Diana 07 AK Slávia TU Košice 27.65
Mžky 150 m Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 25.58
Mžky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 21.48
Mžky 150 m Varanaiová Karin 07 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 25.20
Mžky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 21.59
Mžky 150 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.41
Mžky 300 m Olearčinová Simona 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 300 m Osifová Soňa 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 300 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 49.34
Mžky 600 m Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 600 m Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:34.88
Mžky 600 m Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:47.43
Mžky 600 m Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:03.05
Mžky 600 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:05.37
Mžky 600 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 2:21.37
Mžky 600 m Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:56.53
Mžky 600 m Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:08.32
Mžky 600 m Kováčová Lea 06 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 2:07.80
Mžky 600 m Nagyová Xénia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 600 m Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:06.79
Mžky 600 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 600 m Osifová Soňa 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 600 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 1:59.05
Mžky 600 m Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:21.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 10.62
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.54
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 10.49
Mžky 60 m pr. 68,6 Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m pr. 68,6 Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 60 m pr. 68,6 Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky chôdza 2000 m Demková Nela 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky chôdza 2000 m Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky chôdza 2000 m Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14:29.67
Mžky chôdza 2000 m Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 13:29.21
Mžky chôdza 2000 m Majirská Petra 07 ŠŠK-Junior Prešov 14:38.2
Mžky chôdza 2000 m Pavljuková Emma 08 ŠŠK-Junior Prešov 15:29.7
Mžky chôdza 2000 m Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 2 km chôdza Mesarošová Patrícia 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 2 km chôdza Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 2 km chôdza Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky výška Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 136
Mžky výška Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 130
Mžky výška Gregušová Vivian 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky výška Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky výška Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 150
Mžky výška Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov 110
Mžky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125
Mžky výška Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 105
Mžky výška Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 130
Mžky diaľka Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 361
Mžky diaľka Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 350
Mžky diaľka Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 210
Mžky diaľka Gállová Daniela 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 411
Mžky diaľka Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 348
Mžky diaľka Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 302
Mžky diaľka Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 382
Mžky diaľka Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 383
Mžky diaľka Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 383
Mžky diaľka Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 367
Mžky diaľka Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit 283
Mžky diaľka Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 441
Mžky diaľka Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 494
Mžky diaľka Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 445
Mžky diaľka Olearčinová Simona 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 391
Mžky diaľka Onderčinová Yvonne 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky diaľka Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 380
Mžky diaľka Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 341
Mžky diaľka Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 341
Mžky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 407
Mžky diaľka Šoltýsová Diana 07 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 358
Mžky diaľka Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 389
Mžky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472
Mžky diaľka Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 374
Mžky guľa 3 kg Csizmárová Bianka 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky guľa 3 kg Gregušová Vivian 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky guľa 3 kg Kiralyová Klaudia 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.50
Mžky guľa 3 kg Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.64
Mžky guľa 3 kg Takács Anna 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky guľa 3 kg Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 04.32
Mžky kriket Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 42.02
Mžky kriket Bartalošová Božena 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky kriket Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Mžky kriket Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Mžky kriket Gavulová Alexandra 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 29.60
Mžky kriket Gregušová Vivian 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 27.87
Mžky kriket Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.48
Mžky kriket Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Kovalčíková Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 33.26
Mžky kriket Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.08
Mžky kriket Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Mžky kriket Majchráková Bianka 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 29.96
Mžky kriket Majirská Petra 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Malecová Viktória 06 AK Slávia TU Košice 32.50
Mžky kriket Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 30.10
Mžky kriket Osifová Soňa 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Papcunová Tereza 06 Atletika Košice o.z. 28.60
Mžky kriket Pavljuková Emma 08 ŠŠK-Junior Prešov 14.50
Mžky kriket Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.27
Mžky kriket Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Mžky kriket Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.80
Mžky kriket Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 17.51
Mžky kriket Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 31.50
Mžky kriket Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.64
Mžky kriket Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 30.69
Mžky kriket Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 20.85
Mžky kriket Valkayová Bettina 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 24.77
Mžky 4 x 60 m kluby Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Papcunová Tereza 06 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1