M |
100 m |
|
Sabol Daniel |
77 |
Akademik TU Košice |
|
12.25 |
|
M |
200 m |
|
Sabol Daniel |
77 |
Akademik TU Košice |
|
25.35 |
|
M |
diaľka |
|
Hajník Ľubomír |
98 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
633 |
|
J |
100 m |
|
Dzurišin Samuel |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
J |
100 m |
|
Martončík Patrik |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.58 |
|
J |
100 m |
|
Vlkovič Tomáš |
00 |
AC Run is Fun Prešov |
|
12.21 |
|
J |
100 m |
|
Voľanský Radoslav |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.84 |
|
J |
200 m |
|
Hudy Jozef |
01 |
Akademik TU Košice |
|
24.15 |
|
J |
200 m |
|
Revaj Erik |
01 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
23.42 |
|
J |
400 m |
|
Hudy Jozef |
01 |
Akademik TU Košice |
|
57.12 |
|
J |
400 m |
|
Martončík Patrik |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
57.39 |
|
J |
400 m |
|
Revaj Erik |
01 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
50.74 |
|
J |
400 m |
|
Vlkovič Tomáš |
00 |
AC Run is Fun Prešov |
|
53.20 |
|
J |
výška |
|
Voľanský Radoslav |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
186 |
|
J |
žrď |
|
Sedlák Samuel |
01 |
Akademik TU Košice |
|
435 |
|
J |
diaľka |
|
Dzurišin Samuel |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
J |
diaľka |
|
Jelínek Rastislav |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
703 |
|
J |
diaľka |
|
Voľanský Radoslav |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
647 |
|
J |
disk 1,75 kg |
|
Dzurišin Samuel |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Hartai Daniel Marco |
03 |
Akademik TU Košice |
|
13.81 |
|
Dci |
100 m |
|
Jusko Kevin |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Kmecik Samuel |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Legnavský Bernard |
02 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
11.92 |
|
Dci |
100 m |
|
Lukačejda Alex |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Remeta Ľubomír |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Sokol Peter |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
11.85 |
|
Dci |
100 m |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.50 |
|
Dci |
100 m |
|
Váňa Lukáš |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.05 |
|
Dci |
100 m |
|
Varga Šimon |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Vránek Marek |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Gonda Róbert |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
26.81 |
|
Dci |
200 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
25.82 |
|
Dci |
200 m |
|
Hartai Daniel Marco |
03 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Jusko Kevin |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Legnavský Bernard |
02 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
25.96 |
|
Dci |
200 m |
|
Lukačejda Alex |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Malatinec Matúš |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
25.50 |
25.49 |
|
Dci |
200 m |
|
Michalko Samuel |
03 |
Atletický oddiel Svit |
|
22.34 |
|
Dci |
200 m |
|
Remeta Ľubomír |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Sokol Peter |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
25.61 |
|
Dci |
200 m |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
25.53 |
|
Dci |
200 m |
|
Váňa Lukáš |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
25.30 |
|
Dci |
200 m |
|
Vránek Marek |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
58.77 |
|
Dci |
výška |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
163 |
|
Dci |
výška |
|
Gonda Róbert |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
175 |
|
Dci |
výška |
|
Kovalčiín Šimon |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
181 |
|
Dci |
výška |
|
Kurty Matej |
03 |
Akademik TU Košice |
|
177 |
|
Dci |
výška |
|
Majda Gabriel |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
170 |
|
Dci |
žrď |
|
Lisík Štefan |
03 |
Akademik TU Košice |
|
381 |
|
Dci |
diaľka |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
503 |
|
Dci |
diaľka |
|
Draganovský Jónáš |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
543 |
|
Dci |
diaľka |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
495 |
|
Dci |
diaľka |
|
Hartai Daniel Marco |
03 |
Akademik TU Košice |
|
491 |
|
Dci |
diaľka |
|
Jusko Kevin |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Kovalčiín Šimon |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
407 |
|
Dci |
diaľka |
|
Lukačejda Alex |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
452 |
|
Dci |
diaľka |
|
Remeta Ľubomír |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Sokol Peter |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
551 |
|
Dci |
diaľka |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
521 |
|
Dci |
diaľka |
|
Varga Šimon |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
566 |
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Dadej Kamil |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
10.95 |
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Kmecik Samuel |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Legnavský Bernard |
02 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
14.54 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Dadej Kamil |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
21.60 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.78 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Kmecik Samuel |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Draganovský Jónáš |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
34.57 |
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Gonda Róbert |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Vránek Marek |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:37.78 |
|
Žci |
1000 m |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
3:03.98 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
40.56 |
|
Mžci |
60 m |
|
Baláž Šimon |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Baran Matej |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.96 |
|
Mžci |
60 m |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.33 |
|
Mžci |
60 m |
|
Dreveňák Egid |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Fignár Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.22 |
|
Mžci |
60 m |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.73 |
|
Mžci |
60 m |
|
Janovický Adam |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.60 |
|
Mžci |
60 m |
|
Kafka Lukáš |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.27 |
|
Mžci |
60 m |
|
Kancír Tomáš |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.48 |
|
Mžci |
60 m |
|
Karaffa Benjamín |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.15 |
|
Mžci |
60 m |
|
Kiss Marko |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.18 |
|
Mžci |
60 m |
|
Kokinda Samuel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Kovaľ Patrik |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.05 |
|
Mžci |
60 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
Akademik TU Košice |
|
09.19 |
|
Mžci |
60 m |
|
Macej Mário |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.40 |
|
Mžci |
60 m |
|
Miščík Šimon |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Miškovský Marcel |
06 |
Atletický oddiel Svit |
|
10.56 |
|
Mžci |
60 m |
|
Olenič Filip |
06 |
Akademik TU Košice |
|
08.92 |
|
Mžci |
60 m |
|
Petrov Boris |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.70 |
|
Mžci |
60 m |
|
Prosták Miroslav |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.00 |
|
Mžci |
60 m |
|
Puzder Ľubomír |
06 |
Akademik TU Košice |
|
09.43 |
|
Mžci |
60 m |
|
Richvalský Benjamín |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.26 |
|
Mžci |
60 m |
|
Takács András |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
08.19 |
|
Mžci |
150 m |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.63 |
|
Mžci |
150 m |
|
Baláž Šimon |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
31.18 |
|
Mžci |
150 m |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.48 |
|
Mžci |
150 m |
|
Dreveňák Egid |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Dubovecký Daniel |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
28.37 |
|
Mžci |
150 m |
|
Dzubák Jakub |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.90 |
|
Mžci |
150 m |
|
Fignár Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.96 |
|
Mžci |
150 m |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.68 |
|
Mžci |
150 m |
|
Hnatko Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.97 |
|
Mžci |
150 m |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.82 |
|
Mžci |
150 m |
|
Janovický Adam |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.29 |
|
Mžci |
150 m |
|
Kafka Lukáš |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
25.16 |
|
Mžci |
150 m |
|
Kiss Marko |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Korfant Erich |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.64 |
|
Mžci |
150 m |
|
Kovaľ Patrik |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
Akademik TU Košice |
|
23.11 |
|
Mžci |
150 m |
|
Macej Mário |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.10 |
|
Mžci |
150 m |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.42 |
|
Mžci |
150 m |
|
Miškovský Marcel |
06 |
Atletický oddiel Svit |
|
26.49 |
|
Mžci |
150 m |
|
Olenič Filip |
06 |
Akademik TU Košice |
|
21.54 |
|
Mžci |
150 m |
|
Petrov Boris |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
24.39 |
|
Mžci |
150 m |
|
Pillár Matúš |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.93 |
|
Mžci |
150 m |
|
Prosták Miroslav |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
22.80 |
|
Mžci |
150 m |
|
Puzder Ľubomír |
06 |
Akademik TU Košice |
|
23.08 |
|
Mžci |
150 m |
|
Sokira Oliver |
07 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
25.50 |
|
|
Mžci |
150 m |
|
Švaro Benjamin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.84 |
|
Mžci |
150 m |
|
Takács András |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
19.77 |
|
Mžci |
150 m |
|
Trcka Ronald |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Vrabec Ján |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.84 |
|
Mžci |
300 m |
|
Kancír Tomáš |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
48.49 |
|
Mžci |
300 m |
|
Vrabec Ján |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
46.29 |
|
Mžci |
600 m |
|
Babuščák Tomáš |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Jedinák Jakub |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:03.30 |
|
Mžci |
600 m |
|
Kancír Maroš |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:14.84 |
|
Mžci |
600 m |
|
Kancír Tomáš |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
1:49.16 |
|
Mžci |
600 m |
|
Kmec Martin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:17.59 |
|
Mžci |
600 m |
|
Kokinda Samuel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Kolcun Timon |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Kollár Matej |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
1:59.07 |
|
Mžci |
600 m |
|
Kuchcík Samuel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Miščík Šimon |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Mruz Christopher |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:01.51 |
|
Mžci |
600 m |
|
Olenič Filip |
06 |
Akademik TU Košice |
|
1:52.50 |
|
Mžci |
600 m |
|
Smoleň Daniel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:07.01 |
|
Mžci |
600 m |
|
Sokira Oliver |
07 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
2:11.40 |
|
|
Mžci |
600 m |
|
Solár Matej |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:06.01 |
|
Mžci |
600 m |
|
Vagaský František |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:22.02 |
|
Mžci |
1000 m |
|
Takács András |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
3:12.09 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Dzubák Jakub |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.17 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Fignár Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.22 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hnatko Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.56 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kmec Martin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Krajčír Samuel |
07 |
Akademik TU Košice |
|
16.42 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Macej Mário |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.92 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Pillár Matúš |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.48 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Priščák Viliam |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.07 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Puzder Ľubomír |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Smoleň Daniel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Švaro Benjamin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
12.52 |
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Ivanecký Samuel |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
15:48.9 |
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Kepes Peter |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
14:22.3 |
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Smutný Erik |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
13:59.21 |
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Viszlay Flórián |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
14:43.3 |
|
Mžci |
2 km chôdza |
|
Olexa Lukáš |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Kepes Peter |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
135 |
|
Mžci |
výška |
|
Smutný Erik |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Viszlay Flórián |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Dubovecký Daniel |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
339 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Dzubák Jakub |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
350 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Jedinák Jakub |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
354 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Kancír Maroš |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
325 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Karaffa Benjamín |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
346 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Mihalčin Marek |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
322 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Miškovský Marcel |
06 |
Atletický oddiel Svit |
|
328 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Priščák Viliam |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
275 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Prosták Miroslav |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
405 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Smoleň Daniel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
404 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Solár Matej |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
349 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Švaro Benjamin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
370 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Vrabec Ján |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
462 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kepes Peter |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kollár Matej |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
07.02 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Smutný Erik |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
06.15 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Viszlay Flórián |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Babuščák Tomáš |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Baláž Šimon |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.92 |
|
Mžci |
kriket |
|
Baran Matej |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
36.03 |
|
Mžci |
kriket |
|
Baran Samuel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
35.30 |
|
Mžci |
kriket |
|
Dreveňák Egid |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
42.60 |
|
Mžci |
kriket |
|
Hnatko Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
45.29 |
|
Mžci |
kriket |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Ivanecký Samuel |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Kancír Maroš |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
27.47 |
|
Mžci |
kriket |
|
Karaffa Benjamín |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
32.70 |
|
Mžci |
kriket |
|
Kmec Martin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
37.75 |
|
Mžci |
kriket |
|
Kokinda Samuel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Kolcun Timon |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Kollár Matej |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
40.80 |
|
Mžci |
kriket |
|
Kovaľ Patrik |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Kuchcík Samuel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Miščík Šimon |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21.61 |
|
Mžci |
kriket |
|
Richvalský Benjamín |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
43.35 |
|
Mžci |
kriket |
|
Solár Matej |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Trcka Ronald |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
06.54 |
|
Mžci |
kriket |
|
Vagaský František |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
43.89 |
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Babuščák Tomáš |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Baran Matej |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Baran Samuel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Dubovecký Daniel |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Janovický Adam |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Jedinák Jakub |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kolcun Timon |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Korfant Erich |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kuchcík Samuel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Mihalčin Marek |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Mruz Christopher |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Priščák Viliam |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Richvalský Benjamín |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Trcka Ronald |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Vagaský František |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Ž |
disk 1 kg |
|
Feďová Andrea |
98 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
36.89 |
|
Jky |
100 m |
|
Bartková Alexandra |
01 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Jky |
200 m |
|
Bartková Alexandra |
01 |
Atletický oddiel Svit |
|
27.27 |
|
Jky |
100 m pr. 83,8 |
|
Bartková Alexandra |
01 |
Atletický oddiel Svit |
|
16.15 |
|
Jky |
oštep 600 g |
|
Svitanová Patricia |
00 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
26.33 |
|
Dky |
100 m |
|
Andrushchak Olena |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.12 |
|
Dky |
100 m |
|
Hertnekyová Zuzana |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.94 |
|
Dky |
100 m |
|
Ivanová Sabina |
05 |
Akademik TU Košice |
|
13.27 |
|
Dky |
100 m |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.20 |
|
Dky |
100 m |
|
Kuczik Mária |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.07 |
|
Dky |
100 m |
|
Luptáková Kristína |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.04 |
|
Dky |
100 m |
|
Mudráková Lucia |
02 |
Atletický oddiel Svit |
|
14.52 |
|
Dky |
100 m |
|
Rohályová Diana |
02 |
Akademik TU Košice |
|
13.24 |
|
Dky |
100 m |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.81 |
|
Dky |
100 m |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Andrushchak Olena |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.55 |
|
Dky |
200 m |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
27.36 |
|
Dky |
200 m |
|
Géciová Dominika |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
27.33 |
|
Dky |
200 m |
|
Hertnekyová Zuzana |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
31.08 |
|
Dky |
200 m |
|
Ivanová Sabina |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Luptáková Kristína |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
28.90 |
|
Dky |
200 m |
|
Mudráková Lucia |
02 |
Atletický oddiel Svit |
|
30.59 |
|
Dky |
200 m |
|
Rohályová Diana |
02 |
Akademik TU Košice |
|
27.62 |
|
Dky |
200 m |
|
Šmagalová Simona |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Andrushchak Olena |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Kočová Lenka |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
68.15 |
|
Dky |
800 m |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
2:40.06 |
|
Dky |
800 m |
|
Švigárová Ivana |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:33.84 |
|
Dky |
3000 m |
|
Kočová Lenka |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
12:39.32 |
|
Dky |
3000 m |
|
Krotká Karolína |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
13:27.50 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.93 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Géciová Dominika |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.98 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Molnárová Michaela |
04 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
15.02 |
|
Dky |
výška |
|
Pilníková Diana |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
135 |
|
Dky |
výška |
|
Sedláková Sonja |
05 |
Akademik TU Košice |
|
154 |
|
Dky |
výška |
|
Sekaninová Sofia |
04 |
Akademik TU Košice |
|
146 |
|
Dky |
výška |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
129 |
|
Dky |
výška |
|
Terezková Liliana |
05 |
Akademik TU Košice |
|
138 |
|
Dky |
diaľka |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
483 |
|
Dky |
diaľka |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
502 |
|
Dky |
diaľka |
|
Ivanová Sabina |
05 |
Akademik TU Košice |
|
518 |
|
Dky |
diaľka |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
425 |
|
Dky |
diaľka |
|
Luptáková Kristína |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
455 |
|
Dky |
diaľka |
|
Molnárová Michaela |
04 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
520 |
|
Dky |
diaľka |
|
Pilníková Diana |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
438 |
|
Dky |
diaľka |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
381 |
|
Dky |
diaľka |
|
Terezková Liliana |
05 |
Akademik TU Košice |
|
456 |
|
Dky |
trojskok |
|
Lacková Juliana |
02 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.83 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
07.87 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Géciová Dominika |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.01 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Jacková Anna Nathália |
02 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
10.83 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Kvietková Viktória |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
07.65 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Lenková Denisa |
02 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
13.64 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Lojdlová Miriam |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.22 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Marjová Monika |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
13.34 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Olejníková Ľuboslava |
04 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
11.85 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
07.75 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
15.31 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Kuczik Mária |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
15.92 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Kvietková Viktória |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
16.14 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Lacková Juliana |
02 |
Akademik TU Košice |
|
28.79 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
21.84 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Kočerhová Katarína |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
32.45 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Kvietková Viktória |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
16.10 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Lojdlová Miriam |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
30.39 |
|
Žky |
60 m |
|
Smolková Viktória |
05 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.74 |
|
Žky |
150 m |
|
Smolková Viktória |
05 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.68 |
|
Mžky |
60 m |
|
Babjaková Laura |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.47 |
|
Mžky |
60 m |
|
Bartalošová Božena |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
10.49 |
|
Mžky |
60 m |
|
Csizmárová Bianka |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
10.00 |
|
Mžky |
60 m |
|
Čorňáková Sandra |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Demková Nela |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
09.75 |
|
Mžky |
60 m |
|
Drábiková Simona |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.0 |
|
Mžky |
60 m |
|
Gállová Daniela |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
08.90 |
|
Mžky |
60 m |
|
Helou Emma |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.65 |
|
Mžky |
60 m |
|
Hutkaiová Alexandra |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
08.72 |
|
Mžky |
60 m |
|
Chromová Lucia |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.13 |
|
Mžky |
60 m |
|
Jakubášeková Ema |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.88 |
|
Mžky |
60 m |
|
Jordánová Katarína |
06 |
Atletický oddiel Svit |
|
09.06 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kašperová Dominika |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.23 |
|
Mžky |
60 m |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.25 |
|
Mžky |
60 m |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.6 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kopkášová Nela |
09 |
Akademik TU Košice |
|
09.61 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kovalčíková Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kožlejová Michaela |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.41 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kožlejová Miroslava |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.32 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kukuruďová Ema |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.62 |
|
Mžky |
60 m |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.11 |
|
Mžky |
60 m |
|
Lešková Daniela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.0 |
|
Mžky |
60 m |
|
Lovecká Jana |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.73 |
|
Mžky |
60 m |
|
Majchráková Bianka |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.82 |
|
Mžky |
60 m |
|
Malecová Viktória |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.16 |
|
Mžky |
60 m |
|
Marhefková Alexandra |
07 |
Atletický oddiel Svit |
|
09.88 |
|
Mžky |
60 m |
|
Mišková Michaela |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.90 |
|
Mžky |
60 m |
|
Molnárová Sujak Daniela |
06 |
Akademik TU Košice |
|
08.31 |
|
Mžky |
60 m |
|
Molnárová Sujak Ivana |
07 |
Akademik TU Košice |
|
09.23 |
|
Mžky |
60 m |
|
Nagyová Xénia |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
10.07 |
|
Mžky |
60 m |
|
Onderčinová Yvonne |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.20 |
|
Mžky |
60 m |
|
Pavljuková Emma |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
09.00 |
|
Mžky |
60 m |
|
Pillárová Katarína |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.22 |
|
Mžky |
60 m |
|
Poczová Alexandra |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.38 |
|
Mžky |
60 m |
|
Sabolová Viktória |
07 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
09.65 |
|
Mžky |
60 m |
|
Semančíková Hana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.16 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šipošová Zuzana |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.26 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šoltésová Lívia |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.92 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.30 |
|
Mžky |
60 m |
|
Šoltýsová Diana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.66 |
|
Mžky |
60 m |
|
Švarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.15 |
|
Mžky |
60 m |
|
Valkayová Bettina |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
10.25 |
|
Mžky |
60 m |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.32 |
|
Mžky |
60 m |
|
Varanaiová Karin |
07 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
09.10 |
|
|
Mžky |
60 m |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.74 |
|
Mžky |
60 m |
|
Voľanská Sofia |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.44 |
|
Mžky |
60 m |
|
Zajacová Zuzana |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.88 |
|
Mžky |
150 m |
|
Červenáková Kiara |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.57 |
|
Mžky |
150 m |
|
Čorňáková Sandra |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Fecková Laura |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
26.62 |
|
Mžky |
150 m |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.25 |
|
Mžky |
150 m |
|
Guláková Liana |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
25.67 |
|
Mžky |
150 m |
|
Hutkaiová Alexandra |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
22.07 |
|
Mžky |
150 m |
|
Jordánová Katarína |
06 |
Atletický oddiel Svit |
|
22.90 |
|
Mžky |
150 m |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.30 |
|
Mžky |
150 m |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.14 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kopkášová Nela |
09 |
Akademik TU Košice |
|
25.44 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kováčová Lea |
06 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
25.30 |
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kovalčíková Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kovaľová Lea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.89 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kukuruďová Ema |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
27.35 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
22.10 |
|
Mžky |
150 m |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
26.32 |
|
Mžky |
150 m |
|
Mačejovská Mirka |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
25.02 |
|
Mžky |
150 m |
|
Majirská Petra |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
27.91 |
|
Mžky |
150 m |
|
Malecová Viktória |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
23.10 |
|
Mžky |
150 m |
|
Marhefková Alexandra |
07 |
Atletický oddiel Svit |
|
25.32 |
|
Mžky |
150 m |
|
Mišková Michaela |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
20.98 |
|
Mžky |
150 m |
|
Molnárová Sujak Daniela |
06 |
Akademik TU Košice |
|
21.41 |
|
Mžky |
150 m |
|
Nagyová Xénia |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
25.37 |
|
Mžky |
150 m |
|
Olearčinová Simona |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.67 |
|
Mžky |
150 m |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
22.60 |
|
Mžky |
150 m |
|
Poczová Alexandra |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
26.32 |
|
Mžky |
150 m |
|
Rijaková Karolína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Svatová Lívia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
24.62 |
|
Mžky |
150 m |
|
Šimková Anna |
06 |
Akademik TU Košice |
|
21.41 |
|
Mžky |
150 m |
|
Šoltésová Lívia |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
25.48 |
|
Mžky |
150 m |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.44 |
|
Mžky |
150 m |
|
Šoltýsová Diana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
27.65 |
|
Mžky |
150 m |
|
Trcková Sofia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.58 |
|
Mžky |
150 m |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21.48 |
|
Mžky |
150 m |
|
Varanaiová Karin |
07 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
25.20 |
|
|
Mžky |
150 m |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
21.59 |
|
Mžky |
150 m |
|
Voľanská Sofia |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.41 |
|
Mžky |
300 m |
|
Olearčinová Simona |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Osifová Soňa |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
49.34 |
|
Mžky |
600 m |
|
Bartalošová Božena |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Cibuľášová Miriam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:34.88 |
|
Mžky |
600 m |
|
Csizmárová Bianka |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
2:47.43 |
|
Mžky |
600 m |
|
Gállová Daniela |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
2:03.05 |
|
Mžky |
600 m |
|
Helou Emma |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:05.37 |
|
Mžky |
600 m |
|
Huňadyová Magdaléna Mária |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:21.37 |
|
Mžky |
600 m |
|
Hutkaiová Alexandra |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
1:56.53 |
|
Mžky |
600 m |
|
Chromová Lucia |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:08.32 |
|
Mžky |
600 m |
|
Kováčová Lea |
06 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
2:07.80 |
|
|
Mžky |
600 m |
|
Nagyová Xénia |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Nemcová Linda |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:06.79 |
|
Mžky |
600 m |
|
Nováková Claudia |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Osifová Soňa |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Sabolová Viktória |
07 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
1:59.05 |
|
Mžky |
600 m |
|
Takács Anna |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
2:21.80 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Baculíková Ema |
06 |
Akademik TU Košice |
|
10.62 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kožlejová Michaela |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
12.54 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šimková Anna |
06 |
Akademik TU Košice |
|
10.49 |
|
Mžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Demková Nela |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Kiralyová Klaudia |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Lovecká Jana |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Demková Nela |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Gavulová Alexandra |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Kiralyová Klaudia |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
14:29.67 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Kovaľová Lea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
13:29.21 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Majirská Petra |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
14:38.2 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Pavljuková Emma |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
15:29.7 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Rijaková Karolína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
2 km chôdza |
|
Mesarošová Patrícia |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
2 km chôdza |
|
Sekeráková Martina |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
2 km chôdza |
|
Svatová Lívia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Baculíková Ema |
06 |
Akademik TU Košice |
|
136 |
|
Mžky |
výška |
|
Drábiková Simona |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
130 |
|
Mžky |
výška |
|
Gregušová Vivian |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Kašperová Dominika |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
150 |
|
Mžky |
výška |
|
Nováková Claudia |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
110 |
|
Mžky |
výška |
|
Poperníková Alexandra |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
125 |
|
Mžky |
výška |
|
Ševcová Zina |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
105 |
|
Mžky |
výška |
|
Šimková Anna |
06 |
Akademik TU Košice |
|
130 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Babjaková Laura |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
361 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Cibuľášová Miriam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
350 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Čorňáková Sandra |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
210 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Gállová Daniela |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
411 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Jakubášeková Ema |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Jordánová Katarína |
06 |
Atletický oddiel Svit |
|
348 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Kašperová Dominika |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
302 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Kopkášová Nela |
09 |
Akademik TU Košice |
|
382 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
383 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Lešková Daniela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Lovecká Jana |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
383 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Mačejovská Mirka |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
367 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Marhefková Alexandra |
07 |
Atletický oddiel Svit |
|
283 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Mišková Michaela |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
441 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Molnárová Sujak Daniela |
06 |
Akademik TU Košice |
|
494 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Molnárová Sujak Ivana |
07 |
Akademik TU Košice |
|
445 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Olearčinová Simona |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
391 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Onderčinová Yvonne |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
380 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Poperníková Alexandra |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
341 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Ševcová Zina |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
341 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
407 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Šoltýsová Diana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Švarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
358 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
389 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Voľanská Sofia |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
472 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Zajacová Zuzana |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
374 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Csizmárová Bianka |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Gregušová Vivian |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kiralyová Klaudia |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
06.50 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
06.64 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Takács Anna |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Valkayová Bettina |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
04.32 |
|
Mžky |
kriket |
|
Baculíková Ema |
06 |
Akademik TU Košice |
|
42.02 |
|
Mžky |
kriket |
|
Bartalošová Božena |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Cibuľášová Miriam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Červenáková Kiara |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Gavulová Alexandra |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
29.60 |
|
Mžky |
kriket |
|
Gregušová Vivian |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
27.87 |
|
Mžky |
kriket |
|
Guláková Liana |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
28.48 |
|
Mžky |
kriket |
|
Jakubášeková Ema |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Kovalčíková Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Kovaľová Lea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
33.26 |
|
Mžky |
kriket |
|
Kožlejová Miroslava |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
35.08 |
|
Mžky |
kriket |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Majchráková Bianka |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
29.96 |
|
Mžky |
kriket |
|
Majirská Petra |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Malecová Viktória |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
32.50 |
|
Mžky |
kriket |
|
Molnárová Sujak Ivana |
07 |
Akademik TU Košice |
|
30.10 |
|
Mžky |
kriket |
|
Osifová Soňa |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Papcunová Tereza |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
28.60 |
|
Mžky |
kriket |
|
Pavljuková Emma |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
14.50 |
|
Mžky |
kriket |
|
Pillárová Katarína |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
28.27 |
|
Mžky |
kriket |
|
Riesová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Rijaková Karolína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
16.80 |
|
Mžky |
kriket |
|
Sekeráková Martina |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
17.51 |
|
Mžky |
kriket |
|
Svatová Lívia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
31.50 |
|
Mžky |
kriket |
|
Šipošová Zuzana |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
24.64 |
|
Mžky |
kriket |
|
Švarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
30.69 |
|
Mžky |
kriket |
|
Trcková Sofia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
20.85 |
|
Mžky |
kriket |
|
Valkayová Bettina |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
24.77 |
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Červenáková Kiara |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Fecková Laura |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Guláková Liana |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Huňadyová Magdaléna Mária |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Chromová Lucia |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kožlejová Michaela |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kožlejová Miroslava |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Lešková Daniela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mačejovská Mirka |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Nemcová Linda |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Papcunová Tereza |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Pillárová Katarína |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Poperníková Alexandra |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Riesová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šoltésová Lívia |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Trcková Sofia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Zajacová Zuzana |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|