<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá okresu Nitra základných škôl v atletike jednotlivci., Nitra, 20. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Ackermann Alex 05 ZS Jelenec
Dci 60 m Bača Matúš 04 ZS Jelenec
Dci 60 m Beličin Samuel 04 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 60 m Bielik Matúš 05 ZŠ Fatranská, NR
Dci 60 m Bodo Christin (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Dci 60 m Brath Maximilián 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 60 m Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra 08.42
Dci 60 m Čery Matúš 04 ZŠ Benková 34 Nitra 07.35
Dci 60 m Fuska Peter (SVK) 03 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Dci 60 m Galabová Viktória 05 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 60 m Jamriška Matúš (SVK) 03 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Dci 60 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 08.48
Dci 60 m Lacina Lukáš 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 60 m Lehocký Lukáš 03 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 60 m Lehocký Šimon 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 60 m Lehoťák Mário (SVK) 03 ZŠ Jána Domastu Čápor
Dci 60 m Lopúch Adam (SVK) 03 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Dci 60 m Molnár Dominik 03 ZS Jelenec
Dci 60 m Molnár Ondrej 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci 60 m Murko Alexander 05 ZS Jelenec
Dci 60 m Palaky Arnold 04 ZS Jelenec
Dci 60 m Sárközy Andrej 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci 60 m Seko Jakub (SVK) 03 ZŠ Topoľová, Nitra
Dci 60 m Svoreň Jakub 03 ZŠ Nábrežie mládeže 07.66
Dci 60 m Šišmiš Dominik (SVK) 03 ZŠ Vinodol
Dci 60 m Uhrin Martin (SVK) 03 ZŠ Výčapy-Opatovce
Dci 60 m Vereš Šimon 04 ZŠ Benková 34 Nitra
Dci 60 m Virág Marko 05 ZŠ kráľa Svätopluka Nitra (A)
Dci 300 m Biely Dávid 05 ZS Jelenec
Dci 300 m Čery Matúš 04 ZŠ Benková 34 Nitra 39.01
Dci 300 m Dávid Oliver 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 300 m Fiala Šimon (SVK) 03 ŠKŠOG Nitra
Dci 300 m Fiala Šimon (SVK) 03 ŠKŠOG Nitra
Dci 300 m Guth Róbert 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci 300 m Kopček Jakub (SVK) 03 ZŠ Topoľová, Nitra 42.00
Dci 300 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 300 m Lacina Lukáš 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 300 m Lidik Matej (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra 44.32
Dci 300 m Lopúch Adam (SVK) 03 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Dci 300 m Mokráš Nikolas 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 300 m Molnár Ondrej 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci 300 m Novák Erik 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 300 m Palaky Arnold 04 ZS Jelenec
Dci 300 m Sabo Marek (SVK) 03 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Dci 300 m Seko Jakub (SVK) 03 ZŠ Topoľová, Nitra 40.68
Dci 300 m Šášik Jakub (SVK) 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci 300 m Šranková Timea 05 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 300 m Vanko Marek 04 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci 300 m Velčický Martin 03 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci 300 m Zaťko Jozef 05 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 800 m Luková Ivonne 06 ZŠ Škultétyho 1
Dci 1000 m Balko Peter 04 ZS Jelenec
Dci 1000 m Brath Róbert 04 ZS Jelenec
Dci 1000 m Fúska Maximilián 03 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci 1000 m Jurík Patrik 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 1000 m Kováč Marek 04 ZŠ Fatranská, NR
Dci 1000 m Mihalička Alex 04 ZŠ Nábrežie mládeže 3:05.51
Dci 1000 m Molnár Dominik 03 ZS Jelenec
Dci 1000 m Novák Erik 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 1000 m Pavlík Matej (SVK) 03 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Dci 1000 m Plhal Lukáš 04 ZŠ kráľa Svätopluka Nitra (A)
Dci 1000 m Príbela Patrik (SVK) 03 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Dci 1000 m Sauer Timur 04 ZŠ Fatranská, NR
Dci 1000 m Šima Andrej (SVK) 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci 1000 m Valach Adam 04 ZŠ Veľký Lapáš
Dci výška Balážová Kristína (SVK) 03 ZŠ Výčapy - Opatovce
Dci výška Balko Peter 04 ZS Jelenec
Dci výška Billa Enriko 04 ZS Jelenec
Dci výška Brath Róbert 04 ZS Jelenec
Dci výška Čaládi Samuel 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci výška Dávid Oliver 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci výška Hrušovský Matej 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci výška Krvavý Michal (SVK) 03 ZŠ Mojmirovce
Dci výška Laca Jakub 06 ZŠ Fatranská, NR
Dci výška Lászlo Filip (SVK) 03 ZŠ Mojmirovce
Dci výška Lehocký Lukáš 03 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci výška Šášik Jakub (SVK) 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci výška Vanko Marek 04 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci výška Velčický Martin 03 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci diaľka Ackermann Alex 05 ZS Jelenec
Dci diaľka Bača Matúš 04 ZS Jelenec
Dci diaľka Bielik Matúš (SVK) 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci diaľka Biely Dávid 05 ZS Jelenec
Dci diaľka Brath Maximilián 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci diaľka Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra 531
Dci diaľka Černá Melánia 07 ZŠ Veľký Lapáš
Dci diaľka Fuska Peter (SVK) 03 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Dci diaľka Fusková Daniela 06 ZŠ Škultétyho 1
Dci diaľka Holeš Tomáš 03 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci diaľka Hrádel Adrián (SVK) 03 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 472
Dci diaľka Janás Matúš 05 ZŠ Veľký Lapáš
Dci diaľka Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 539
Dci diaľka Krvavý Michal (SVK) 03 ZŠ Mojmirovce
Dci diaľka Laca Jakub 06 ZŠ Fatranská, NR
Dci diaľka Lászlo Filip (SVK) 03 ZŠ Mojmirovce
Dci diaľka Lászlo Filip (SVK) 03 ZŠ Mojmirovce
Dci diaľka Lauro Marián 05 ZŠ Veľký Lapáš
Dci diaľka Lehocký Šimon 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci diaľka Matluchová Dominika 06 ZŠ Škultétyho 1
Dci diaľka Mokráš Nikolas 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci diaľka Raczka Ivana 06 ZŠ Škultétyho 1
Dci diaľka Raczká Ivana 06 ZŠ Škultétyho 1
Dci diaľka Sárközy Andrej 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci diaľka Stümpel Oliver 03 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci diaľka Svoreň Jakub 03 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci diaľka Šišmiš Dominik (SVK) 03 ZŠ Vinodol
Dci diaľka Šranková Timea 05 ZŠ Veľký Lapáš
Dci diaľka Uhrin Martin (SVK) 03 ZŠ Výčapy-Opatovce
Dci diaľka Vereš Šimon 04 ZŠ Benková 34 Nitra 420
Dci guľa 3 kg Holeš Tomáš 03 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci guľa 3 kg Kutišová Lucia 03 ZŠ Veľký Lapáš
Dci guľa 3 kg Stümpel Oliver 03 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci guľa 4 kg Billa Kristián 03 ZS Jelenec
Dci guľa 4 kg Červenka Matúš (SVK) 03 ZŠ Vinodol
Dci guľa 4 kg Guth Róbert 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci guľa 4 kg Hrušovský Matej 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci guľa 4 kg Jamriška Matúš (SVK) 03 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Dci guľa 4 kg Lakatoš Patrik (SVK) 03 ZŠ Výčapy-Opatovce
Dci guľa 4 kg Lidik Matej (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Dci guľa 4 kg Magula Jozef (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Dci guľa 4 kg Mesároš Martin (SVK) 03 Základná škola, Lehota 144
Dci guľa 4 kg Mesároš Martin (SVK) 03 Základná škola, Lehota 144
Dci guľa 4 kg Mesároš Martin (SVK) 03 Základná škola, Lehota 144
Dci guľa 4 kg Mišík Jakub (SVK) 03 ŠKŠOG Nitra
Dci guľa 4 kg Obložinský Juraj 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci guľa 4 kg Peňaško Martin (SVK) 03 Zš s Mš Nové Sady 176
Dci guľa 4 kg Peňaško Martin (SVK) 03 Zš s Mš Nové Sady 176
Dci guľa 4 kg Peňaško Martin (SVK) 03 Zš s Mš Nové Sady 176
Dci guľa 4 kg Peňaško Martin (SVK) 03 ZŠ s Ms Nove sady 176
Dci guľa 4 kg Plhal Lukáš 04 ZŠ kráľa Svätopluka Nitra (A)
Dci guľa 4 kg Straňák Oskar (SVK) 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci guľa 4 kg Ševela Samuel 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci guľa 4 kg Šimončík Adam 04 ZŠ Veľký Lapáš
Dci kriket Billa Enriko 04 ZS Jelenec
Dci kriket Billa Kristián 03 ZS Jelenec
Dci kriket Čaládi Samuel 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci kriket Červenka Matúš (SVK) 03 ZŠ Vinodol
Dci kriket Fúska Maximilián 03 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci kriket Hrádel Adrián (SVK) 03 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197
Dci kriket Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 69.51
Dci kriket Jurík Patrik 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci kriket Kopček Jakub (SVK) 03 ZŠ Topoľová, Nitra
Dci kriket Kutišová Lucia 03 ZŠ Veľký Lapáš
Dci kriket Lakatoš Patrik (SVK) 03 ZŠ Výčapy-Opatovce
Dci kriket Lauro Marián 05 ZŠ Veľký Lapáš
Dci kriket Lehoťák Mário (SVK) 03 ZŠ Jána Domastu Čápor
Dci kriket Magula Jozef (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra 50.60
Dci kriket Mihalička Alex 04 ZŠ Nábrežie mládeže
Dci kriket Mišík Jakub (SVK) 03 ŠKŠOG Nitra
Dci kriket Murko Alexander 05 ZS Jelenec
Dci kriket Obložinský Juraj 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci kriket Pavlík Matej (SVK) 03 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Dci kriket Peňaško Martin (SVK) 03 ZŠ s Ms nove Sady176
Dci kriket Príbela Patrik (SVK) 03 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Dci kriket Ryšavý Nicolas 04 ZŠ Škultétyho 1
Dci kriket Straňák Oskar (SVK) 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci kriket Ševela Samuel 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci kriket Šimončík Adam 04 ZŠ Veľký Lapáš
Dci kriket Valovičová Hana 04 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 4 x 60 m kluby Ackermann Alex 05 ZS Jelenec
Dci 4 x 60 m kluby Balko Peter 04 ZS Jelenec
Dci 4 x 60 m kluby Beličin Samuel 04 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 4 x 60 m kluby Bielik Matúš 05 ZŠ Fatranská, NR
Dci 4 x 60 m kluby Billa Enriko 04 ZS Jelenec
Dci 4 x 60 m kluby Billa Kristián 03 ZS Jelenec
Dci 4 x 60 m kluby Brath Róbert 04 ZS Jelenec
Dci 4 x 60 m kluby Čaládi Samuel 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci 4 x 60 m kluby Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 60 m kluby Černá Melánia 07 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 4 x 60 m kluby Galabová Viktória 05 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 4 x 60 m kluby Guth Róbert 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci 4 x 60 m kluby Hrušovský Matej 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 4 x 60 m kluby Jamriška Matúš (SVK) 03 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Dci 4 x 60 m kluby Janás Matúš 05 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 4 x 60 m kluby Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 60 m kluby Kopček Jakub (SVK) 03 ZŠ Topoľová, Nitra
Dci 4 x 60 m kluby Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 60 m kluby Laca Jakub 06 ZŠ Fatranská, NR
Dci 4 x 60 m kluby Lauro Marián 05 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 4 x 60 m kluby Lehocký Lukáš 03 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 4 x 60 m kluby Lehocký Šimon 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 4 x 60 m kluby Lehoťák Mário (SVK) 03 ZŠ Jána Domastu Čápor
Dci 4 x 60 m kluby Lidik Matej (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Dci 4 x 60 m kluby Lopúch Adam (SVK) 03 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Dci 4 x 60 m kluby Molnár Dominik 03 ZS Jelenec
Dci 4 x 60 m kluby Murko Alexander 05 ZS Jelenec
Dci 4 x 60 m kluby Novák Erik 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dci 4 x 60 m kluby Palaky Arnold 04 ZS Jelenec
Dci 4 x 60 m kluby Sauer Timur 04 ZŠ Fatranská, NR
Dci 4 x 60 m kluby Seko Jakub (SVK) 03 ZŠ Topoľová, Nitra
Dci 4 x 60 m kluby Straňák Oskar 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci 4 x 60 m kluby Šášik Jakub 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci 4 x 60 m kluby Šima Andrej 03 ZŠ Fatranská, NR
Dci 4 x 60 m kluby Šranková Timea 05 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 4 x 60 m kluby Valovičová Hana 04 ZŠ Veľký Lapáš
Dci 4 x 60 m kluby Zaťko Jozef 05 ZŠ Veľký Lapáš
Žci 60 m Bahelka Samuel (SVK) 04 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci 60 m Bielik Matúš (SVK) 05 ZŠ Fatranská, NR
Žci 60 m Blaho Marek (SVK) 04 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žci 60 m Cingel Matej (SVK) 05 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci 60 m Ciprianová Lucia (SVK) 05 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 28.00
Žci 60 m Fuska Branko (SVK) 04 ZŠ Mojmirovce
Žci 60 m Gaži Lukáš (SVK) 04 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Žci 60 m Hačko Benjamín (SVK) 05 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci 60 m Hrončok Lukáš 05 ZŠ Škultétyho 1
Žci 60 m Jančo Filip (SVK) 04 ŠKŠOG Nitra
Žci 60 m Javorský Samuel (SVK) 05 Piaristické gymnázium Nitra 09.86
Žci 60 m Kožík Adam (SVK) 04 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Žci 60 m Krajmer Oliver (SVK) 04 ZŠ Vinodol
Žci 60 m Kušnír Matej 04 ZŠ Veľké Zálužie
Žci 60 m Levický Leonard (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žci 60 m Muller Patrik (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci 60 m Muller Patrik (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci 60 m Nergeš Boris (SVK) 05 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žci 60 m Pauko Juraj (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci 60 m Pavčír Dávid (SVK) 04 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci 60 m Pindes Matúš (SVK) 04 Piaristické gymnázium Nitra 08.76
Žci 60 m Raček Martin (SVK) 05 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci 60 m Ryšavý Nicolas 04 ZŠ Škultétyho 1
Žci 60 m Sasko Samuel (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci 60 m Šálka Lucas Andre (SVK) 05 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci 60 m Timko Ivan (SVK) 04 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Žci 60 m Tomanička Richard (SVK) 04 ŠKŠOG Nitra
Žci 60 m Záhorák Ján Sebastián 04 ZŠ Veľké Zálužie
Žci 300 m Bartko Jozef (SVK) 04 Základná škola, Lehota 144
Žci 300 m Biely Peter (SVK) 04 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Žci 300 m Cingel Matej (SVK) 05 ZŠ s Ms nove sady 176
Žci 300 m Červenka Martin (SVK) 05 ZŠ Vinodol
Žci 300 m Ferus Nikolas (SVK) 05 ZŠ Mojmirovce
Žci 300 m Fuska Branko (SVK) 04 ZŠ Mojmirovce
Žci 300 m Guzmický Marko (SVK) 04 ZŠ Mojmirovce
Žci 300 m Hrončok Lukáš 05 ZŠ Škultétyho 1
Žci 300 m Hrubovčák Jakub (SVK) 05 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žci 300 m Jančo Filip (SVK) 04 ŠKŠOG Nitra
Žci 300 m Kéry Filip (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci 300 m Kmeťo Slavomír (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci 300 m Krajmer Oliver (SVK) 04 ZŠ Vinodol
Žci 300 m Levický Leonard (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žci 300 m Melíšek Marko (SVK) 04 ZŠ Vinodol
Žci 300 m Nádaždi Matúš (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci 300 m Nergeš Boris (SVK) 05 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žci 300 m Niňajová Sabína (SVK) 04 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Žci 300 m Niňajová Sára (SVK) 04 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Žci 300 m Pinkava Simon (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žci 300 m Timko Ivan (SVK) 04 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Žci 300 m Toman Tomáš (SVK) 05 Piaristické gymnázium Nitra 48.20
Žci 300 m Tomanička Richard (SVK) 04 ŠKŠOG Nitra
Žci 300 m Wagner Maximilián (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci 1000 m Antol Peter (SVK) 04 ŠKŠOG Nitra
Žci 1000 m Bahelka Samuel (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žci 1000 m Bartko Jozef (SVK) 04 Základná škola, Lehota 144
Žci 1000 m Benčík Lukáš (SVK) 05 ZŠ Mojmirovce
Žci 1000 m Bendakova Daniela (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žci 1000 m Biely Peter (SVK) 04 SKS, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Žci 1000 m Blaškovič Peter (SVK) 05 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 3:50.00
Žci 1000 m Ferus Nikolas (SVK) 05 ZŠ Mojmirovce
Žci 1000 m Garláty Marek (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci 1000 m Gróf Boris (SVK) 05 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci 1000 m Guzmický Marko (SVK) 04 ZŠ Mojmirovce
Žci 1000 m Haspra Dominik (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci 1000 m Hrubovčák Jakub (SVK) 05 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žci 1000 m Javorský Samuel (SVK) 05 Piaristické gymnázium Nitra
Žci 1000 m Nikel Peter (SVK) 05 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Žci 1000 m Pauko Juraj (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci 1000 m Pinkava Simon (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žci 1000 m Záhorák Ján Sebastián 04 ZŠ Veľké Zálužie
Žci 1000 m Zeleňák Radoslav 05 ZŠ Škultétyho 1
Žci výška Andris Adrián (SVK) 05 ZŠ Mojmirovce
Žci výška Bahelka Samuel (SVK) 04 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci výška Blaho Marek (SVK) 04 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žci výška Golier Patrik (SVK) 05 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci výška Hupka Filip (SVK) 04 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žci výška Kapustík Ondrej (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci výška Kožík Adam (SVK) 04 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Žci výška Králik Filip (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci výška Lakatoš Stanislav (SVK) 04 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žci výška Németh Martin (SVK) 05 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žci výška Novotný Filip (SVK) 05 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci výška Salomon Tobias (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci diaľka Ardonová Sarah (SVK) 04 Piaristické gymnázium Nitra
Žci diaľka Benčík Lukáš (SVK) 05 ZŠ Mojmirovce
Žci diaľka Blaškovič Peter (SVK) 05 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 460
Žci diaľka Červenka Martin (SVK) 05 ZŠ Vinodol
Žci diaľka Gaži Lukáš (SVK) 04 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Žci diaľka Haspra Dominik (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci diaľka Horváth Aleš (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žci diaľka Hupka Filip (SVK) 04 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žci diaľka Kapustík Ondrej (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci diaľka Kmeťo Slavomír (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci diaľka Kochan Andrej (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žci diaľka Kováčik Adam 04 ZŠ Veľké Zálužie
Žci diaľka Kožík Adam (SVK) 04 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Žci diaľka Králik Filip (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci diaľka Matulník Branislav (SVK) 05 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci diaľka Matulník Branislav (SVK) 05 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci diaľka Novotný Filip (SVK) 05 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci diaľka Novotný Filip (SVK) 05 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci diaľka Novotný Filip (SVK) 05 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci diaľka Pavčír Dávid (SVK) 04 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci diaľka Salomon Tobias (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci diaľka Toman Tomáš (SVK) 05 Piaristické gymnázium Nitra 412
Žci diaľka Vojtela Filip (SVK) 04 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 480
Žci diaľka Wagner Maximilián (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci guľa 3 kg Penzešová Diana 04 ZŠ Škultétyho 1
Žci guľa 3 kg Penzešová Diana 04 ZŠ Škultétyho 1
Žci guľa 4 kg Balogh Alex (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci guľa 4 kg Durza Marko (SVK) 04 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Žci guľa 4 kg Fleischhacker Filip (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra 15.50
Žci guľa 4 kg Halás Tomáš (SVK) 04 Základná škola, Lehota 144
Žci guľa 4 kg Horváth Aleš (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žci guľa 4 kg Kochan Andrej (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žci guľa 4 kg Kuťka Martin (SVK) 04 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário (SVK) 05 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci guľa 4 kg Pindes Matúš (SVK) 04 Piaristické gymnázium Nitra
Žci guľa 4 kg Sasko Samuel (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci guľa 4 kg šálka Lucas Andre (SVK) 05 Zš s Mš Nové Sady 176
Žci guľa 4 kg Šálka Lucas Andre (SVK) 05 ZŠ s Ms Nove Sady 176
Žci guľa 4 kg Šipoš Marko (SVK) 04 ZŠ Mojmirovce
Žci guľa 4 kg Tarnay Roland (SVK) 04 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Žci kriket Andris Adrian (SVK) 05 ZŠ Mojmirovce
Žci kriket Drlík Martin (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci kriket Garláty Marek (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci kriket Garláty Marek (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci kriket Kéry Filip (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci kriket Kováčik Adam 04 ZŠ Veľké Zálužie
Žci kriket Kušnír Matej 04 ZŠ Veľké Zálužie
Žci kriket Lakatoš Stanislav (SVK) 04 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žci kriket Machovičová Kristína (SVK) 05 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Žci kriket Melíšek Marko (SVK) 04 ZŠ Vinodol
Žci kriket Muller Patrik (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci kriket Németh Martin (SVK) 05 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žci kriket Petrík Štefan (SVK) 04 Základná škola, Lehota 144
Žci kriket Rác Oliver (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci kriket Raček Martin (SVK) 05 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci kriket Šipoš Marko (SVK) 04 ZŠ Mojmirovce
Žci kriket Tarnay Roland (SVK) 04 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Žci kriket Valent Martin (SVK) 04 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197
Žci 4 x 60 m kluby Bahelka Samuel (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žci 4 x 60 m kluby Blaho Marek (SVK) 04 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žci 4 x 60 m kluby Drlík Martin (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Hačko Benjamín (SVK) 05 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Kapustík Ondrej (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Kmeťo Slavomír (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci 4 x 60 m kluby Levický Leonard (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žci 4 x 60 m kluby Muller Patrik (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Nádaždi Matúš (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Novotny Filip (SVK) 05 ZŠ s Ms nove sady 176
Žci 4 x 60 m kluby Pavčir David (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žci 4 x 60 m kluby Pindes Matúš (SVK) 04 Piaristické gymnázium Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Raček Martin (SVK) 05 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci 4 x 60 m kluby Sasko Samuel (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žci 4 x 60 m kluby Šalka Lucas Andre (SVK) 05 ZŠ s Ms nove sady176
Mžci 60 m Benko Benjamín (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra 09.52
Mžci 60 m Denková Dominika (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra 09.50
Mžci 60 m Koprdová Laura (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra 09.80
Mžci 60 m Lakatoš Norbert (SVK) 06 ZŠ Vinodol
Mžci 60 m Majba Jakub (SVK) 06 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Mžci 60 m Muzika Tomáš (SVK) 06 ZŠ Výčapy-Opatovce
Mžci 60 m Muzika Tomáš (SVK) 06 ZŠ Výčapy-Opatovce
Mžci 60 m Vojteková Katarína (SVK) 06 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Mžci 300 m Majba Jakub (SVK) 06 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Mžci 300 m Mareček Marko (SVK) 06 ZŠ s Ms nove sady176
Mžci 300 m Polakovič Šimon (SVK) 07 ZŠ Jána Domastu Čápor
Mžci 300 m Tábi Erich (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra 51.23
Mžci 1000 m Buday Peter (SVK) 07 ZŠ Topoľová, Nitra
Mžci 1000 m Dávid Matúš (SVK) 06 Piaristické gymnázium Nitra
Mžci 1000 m Lakatoš Norbert (SVK) 06 ZŠ Vinodol
Mžci 1000 m Mareček Marko (SVK) 06 ZŠ s Ms nove sady176
Mžci 1000 m Poliak Matej (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra
Mžci výška Benko Benjamín (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra 135
Mžci výška Kunová Diana (SVK) 06 Piaristické gymnázium Nitra
Mžci výška Tábi Erich (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra 135
Mžci diaľka Denková Dominika (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra
Mžci diaľka Muzika Tomáš (SVK) 06 ZŠ Výčapy-Opatovce
Mžci diaľka Poliak Matej (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra 410
Mžci diaľka Šafár Samuel (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra 385
Mžci guľa 4 kg Chovanec Aleš (SVK) 07 ZŠ s Ms nove Sady 176
Mžci guľa 4 kg Pápay Samuel (SVK) 07 ZŠ Jána Domastu Čápor
Mžci guľa 4 kg Záhradníková Eva (SVK) 06 Piaristické gymnázium Nitra
Mžci kriket Dávid Matúš (SVK) 06 Piaristické gymnázium Nitra 42.60
Mžci kriket Matulnik Branislav (SVK) 19 ZŠ s Ms nove sady 176
Mžci kriket Pápay Samuel (SVK) 07 ZŠ Jána Domastu Čápor
Mžci kriket Polakovič Šimon (SVK) 07 ZŠ Jána Domastu Čápor
Mžci kriket Šafár Samuel (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra 42.80
Mžci kriket Záhradníková Eva (SVK) 06 Piaristické gymnázium Nitra 32.00
Mžci 4 x 60 m kluby Benko Benjamín (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Polakovič Šimon (SVK) 07 ZŠ Jána Domastu Čápor
Mžci 4 x 60 m kluby Tábi Erich (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra
Dky 60 m Bodo Christin (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Dky 60 m Bodo Chrostin (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Dky 60 m Brathová Zuzana 03 ZS Jelenec
Dky 60 m Demová Natália 04 ZS Jelenec (A)
Dky 60 m Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 08.93
Dky 60 m Fazekašová Ema 03 ZS Jelenec (A)
Dky 60 m Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 08.86
Dky 60 m Gogová Ella 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky 60 m Hrnčárová Romana 07 ZŠ Fatranská, NR
Dky 60 m Chrenova Viktória (SVK) 03 ZŠ Mojmirovce
Dky 60 m Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 08.11
Dky 60 m Komorová Sylvia 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky 60 m Konigová Ema 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 60 m Kováčová Emma 05 ZŠ kráľa Svätopluka Nitra (A)
Dky 60 m Králiková Silvia 07 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 60 m Matejčíková Ema 05 ZŠ Fatranská, NR
Dky 60 m Sáková Laura 04 ZŠ Fatranská, NR
Dky 60 m Šillerová Tereza 06 ZŠ kráľa Svätopluka Nitra (A)
Dky 60 m Štefkovičová Sabína (SVK) 03 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Dky 60 m Štrbová Barbora (SVK) 03 ZŠ Topoľová 8, Nitra
Dky 60 m Štrbová Barbora (SVK) 03 ZŠ Topoľová, Nitra
Dky 60 m Šulterová Petra 05 ŠK ŠOG Nitra 09.15
Dky 60 m Tkáčiková Bibiana 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 60 m Trnková Nikoleta 04 ŠK ŠOG Nitra 08.86
Dky 60 m Zohdi Sára 06 ZŠ kráľa Svätopluka Nitra (A)
Dky 300 m Ballová Tatiana 04 ŠK ŠOG Nitra 47.83
Dky 300 m Bodo Christin (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Dky 300 m Broďaniová Barbora 04 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky 300 m Czaková Natália (SVK) 03 ZŠ Topoľová, Nitra
Dky 300 m Danková Lenka (SVK) 03 ZŠ Jána Domastu Čápor
Dky 300 m Demová Natália 04 ZS Jelenec (A)
Dky 300 m Gogová Ella 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky 300 m Hrnčárová Romana 07 ZŠ Fatranská, NR
Dky 300 m Chrenova Viktória (SVK) 03 ZŠ Mojmirovce
Dky 300 m Jalakšová Michaela 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 300 m Jánošová Emma 05 ZS Jelenec (A)
Dky 300 m Komorová Sylvia 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky 300 m Kóňová Nikola 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 300 m Matejčíková Ema 05 ZŠ Fatranská, NR
Dky 300 m Piterková Dominika 04 ŠK ŠOG Nitra 47.15
Dky 300 m Prípadová Mária 03 ZŠ Fatranská, NR
Dky 300 m Sykorová Natália 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 300 m Szabóová Cyntia 04 ZS Jelenec (A)
Dky 300 m Štrbová Barbora (SVK) 03 ZŠ Topoľová 8, Nitra 48.20
Dky 300 m Šulterová Petra 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 800 m Ballová Tatiana 04 ŠK ŠOG Nitra 2:49.97
Dky 800 m Bieliková Paulína 06 ZŠ kráľa Svätopluka Nitra (A)
Dky 800 m Jalakšová Michaela 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 800 m Juríková Paula 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky 800 m Kajabová Klaudia 05 ZS Jelenec (A)
Dky 800 m Kasanová Terézia 04 ZŠ Fatranská, NR
Dky 800 m Majzlíková Natália 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 800 m Šišáková Veronika 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky 800 m Ťažká Ema 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 800 m Tkáčiková Bibiana 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 800 m Tomíková Sára 03 ZS Jelenec (A)
Dky 800 m Vargová Soňa 04 ZŠ Fatranská, NR
Dky 800 m Zahradníčková Hana (SVK) 03 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Dky 800 m Zubková Ema (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Dky výška Beňúšiková Barbara 06 ZŠ Fatranská, NR
Dky výška Bieliková Sofia (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Dky výška Broďaniová Barbora 04 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 150
Dky výška Fintová Michaela 03 ZŠ Fatranská, NR
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 165
Dky výška Jánošová Emma 05 ZS Jelenec (A)
Dky výška Králiková Silvia 07 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky výška Kurucová Kristína 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky výška Némethová Kristína 05 ZS Jelenec (A)
Dky výška Szabóová Cyntia 04 ZS Jelenec (A)
Dky výška Šimová Viviana 07 ZŠ Fatranská, NR
Dky výška Ťažká Ema 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky výška Zubková Ema (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Dky diaľka Brathová Zuzana 03 ZS Jelenec (A)
Dky diaľka Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 471
Dky diaľka Fintová Michaela 03 ZŠ Fatranská, NR
Dky diaľka Fintová Michaela 03 ZŠ Fatranská, NR
Dky diaľka Juríková Paula 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky diaľka Kajabová Klaudia 05 ZS Jelenec (A)
Dky diaľka Konigová Ema 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky diaľka Kováčová Emma 05 ZŠ kráľa Svätopluka Nitra (A)
Dky diaľka Križanovičová Ema 03 ZŠ Veľké Zálužie
Dky diaľka Kuklová Rebeka 06 ZŠ Fatranská, NR
Dky diaľka Kurucová Kristína 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky diaľka Pápayová Hana (SVK) 03 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 03.45
Dky diaľka Piterková Dominika 04 ŠK ŠOG Nitra 427
Dky diaľka Sykorová Natália 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky diaľka Šillerová Tereza 06 ZŠ kráľa Svätopluka Nitra (A)
Dky diaľka Šimová Viviana 07 ZŠ Fatranská, NR
Dky diaľka Šišáková Veronika 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky diaľka Štefkovičová Sabína (SVK) 03 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Dky diaľka Tomíková Sára 03 ZS Jelenec (A)
Dky diaľka Zohdi Sára 06 ZŠ kráľa Svätopluka Nitra (A)
Dky guľa 3 kg Bieliková Sofia (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Dky guľa 3 kg Čechová Alexandra 04 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Dky guľa 3 kg Fazekašová Ema 03 ZS Jelenec (A)
Dky guľa 3 kg Kaščáková Nikoleta 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky guľa 3 kg Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 09.74
Dky guľa 3 kg Kurucová Jennifer 05 ZS Jelenec (A)
Dky guľa 3 kg Mačeková Tamara 03 ZŠ Veľké Zálužie
Dky guľa 3 kg Minárová Sandra (SVK) 03 ZŠ Topoľová, Nitra
Dky guľa 3 kg Rutičová Laura 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky guľa 3 kg Sochová Laura 04 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky guľa 3 kg Šubová Barbora 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky kriket Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 48.74
Dky kriket Čechová Alexandra 04 ŠK ŠOG Nitra 28.17
Dky kriket Danková Lenka (SVK) 03 ZŠ Jána Domastu Čápor
Dky kriket Kaščáková Nikoleta 05 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky kriket Kóňová Nikola 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky kriket Križanovičová Ema 03 ZŠ Veľké Zálužie
Dky kriket Kuklová Rebeka 06 ZŠ Fatranská, NR
Dky kriket Kurucová Jennifer 05 ZS Jelenec (A)
Dky kriket Némethová Kristína 05 ZS Jelenec (A)
Dky kriket Pápayová Hana (SVK) 03 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 31.00
Dky kriket Prípadová Mária 03 ZŠ Fatranská, NR
Dky kriket Rutičová Laura 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky kriket Sáková Laura 04 ZŠ Fatranská, NR
Dky kriket Sochová Laura 04 ZŠ Nábrežie mládeže
Dky kriket Šubová Barbora 04 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky kriket Trnková Nikoleta 04 ŠK ŠOG Nitra 40.77
Dky 4 x 60 m kluby Beňušíková Barbara 06 ZŠ Fatranská, NR
Dky 4 x 60 m kluby Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 60 m kluby Danková Lenka (SVK) 03 ZŠ Jána Domastu Čápor
Dky 4 x 60 m kluby Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 60 m kluby Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 60 m kluby Konigová Ema 05 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 4 x 60 m kluby Kóňová Nikola 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 4 x 60 m kluby Králiková Silvia 07 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 4 x 60 m kluby Pápayová Hana (SVK) 03 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 40.05
Dky 4 x 60 m kluby Sýkorová Natália 06 ZŠ Novozámocká 300 , Ivanka pri Nitre (A)
Dky 4 x 60 m kluby Šillíková Marianna (SVK) 03 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 40.05
Dky 4 x 60 m kluby Štefkovičová Sabína (SVK) 03 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Dky 4 x 60 m kluby Štrbová Barbora (SVK) 03 ZŠ Topoľová, Nitra
Dky 4 x 60 m kluby Trnková Nikoleta 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 60 m kluby Vargová Soňa 04 ZŠ Fatranská, NR
Dky 4 x 60 m kluby Zahradníčková Hana (SVK) 03 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Dky 4 x 60 m kluby Zubková Ema (SVK) 03 Piaristické gymnázium Nitra
Žky 60 m Blaškovičová Zuzana (SVK) 05 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 09.16
Žky 60 m Bucorova Sara (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky 60 m Farkašová Ela (SVK) 05 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žky 60 m Horvatova Lenka (SVK) 05 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky 60 m Kondelová Natália (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žky 60 m Kováčiková Zorana (SVK) 05 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Žky 60 m Križanová Jasmína 04 ZŠ Veľké Zálužie
Žky 60 m Luleiová Lucia (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky 60 m Rampašeková Zoja (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žky 60 m Šabíková Lívia (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky 60 m Vajdová Júlia (SVK) 05 ZŠ Výčapy - Opatovce
Žky 60 m Záborská Diana (SVK) 05 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Žky 300 m Ardonová Sarah (SVK) 04 Piaristické gymnázium Nitra
Žky 300 m Benďakova Daniela (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky 300 m Farkašová Ela (SVK) 05 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žky 300 m Haverova Gabika (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky 300 m Horvathova Lenka (SVK) 05 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky 300 m Jantošková Ema (SVK) 05 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žky 300 m Kolenčíková Nina (SVK) 05 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197
Žky 300 m Kováčiková Zorana (SVK) 05 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Žky 300 m Kováčová Lucia (SVK) 04 ZŠ Mojmirovce
Žky 300 m Mináriková Bibiana (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky 300 m Rieglová Adela (SVK) 05 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 01.03
Žky 300 m Ságová Viktória 04 ZŠ Škultétyho 1
Žky 300 m Števíková Timea 04 ZŠ Veľké Zálužie
Žky 300 m Tóthová Vanesa (SVK) 05 ZŠ Mojmirovce
Žky 300 m Vogelová Anna Alžbeta (SVK) 05 ZŠ Topoľová, Nitra
Žky 300 m Zabáková Natália (SVK) 04 Základná škola, Lehota 144
Žky 300 m Záhorská Stanislava (SVK) 05 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Žky 800 m Bendakova Daniela (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky 800 m Gavorová Terézia (SVK) 04 Piaristické gymnázium Nitra
Žky 800 m Hollá Alexandra (SVK) 05 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 04.05
Žky 800 m Jantošková Ema (SVK) 05 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žky 800 m Karáčová Sabína (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky 800 m Karin Černičková (SVK) 04 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 04.02
Žky 800 m Kissova Petra (SVK) 05 ZŠ Mojmirovce
Žky 800 m Kováčová Lucia (SVK) 04 ZŠ Mojmirovce
Žky 800 m Križanová Jasmína 04 ZŠ Veľké Zálužie
Žky 800 m Kuterková Monika (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky 800 m Lipovská Sofia (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žky 800 m Ságová Viktória 04 ZŠ Škultétyho 1
Žky 800 m Števíková Timea 04 ZŠ Veľké Zálužie
Žky 800 m Tomková Vanda (SVK) 04 ZŠ Výčapy - Opatovce
Žky 800 m Tóthová Vanesa (SVK) 05 ZŠ Mojmirovce
Žky 800 m Vogelová Anna Alžbeta (SVK) 05 ZŠ Topoľová, Nitra
Žky 800 m Zabáková Natália (SVK) 04 Základná škola, Lehota 144
Žky 800 m Záhorská Stanislava (SVK) 04 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Žky výška Bombošová Lucia (SVK) 05 ZŠ Výčapy - Opatovce
Žky výška Bucorova Sara (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky výška Haverova Gabika (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky výška Rothmeierová Daniela (SVK) 05 ZŠ Topoľová, Nitra
Žky diaľka Angermayerová Adriana (SVK) 04 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žky diaľka Balážová Kristína (SVK) 05 ZŠ Výčapy - Opatovce
Žky diaľka Blahušiakova Lenka (SVK) 05 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky diaľka Frajková Tamara (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky diaľka Gavorová Terézia (SVK) 04 Piaristické gymnázium Nitra
Žky diaľka Kolenčíková Nina (SVK) 05 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 03.30
Žky diaľka Kondelová Natália (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žky diaľka Rampašeková Zoja (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žky diaľka Roháčová Jana (SVK) 05 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky diaľka Rothmeierová Daniela (SVK) 05 ZŠ Topoľová, Nitra
Žky diaľka Vajdová Júlia (SVK) 05 ZŠ Výčapy - Opatovce
Žky diaľka Záborská Diana (SVK) 05 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Žky diaľka Záhorská Petra (SVK) 05 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Žky guľa 3 kg Angermayerová Adriana (SVK) 04 ZŠ Výčapy-Opatovce
Žky guľa 3 kg Blahušiakova Lenka (SVK) 05 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky guľa 3 kg Frajková Tamara (SVK) 05 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky guľa 3 kg Kissova Petra (SVK) 05 ZŠ Mojmirovce
Žky guľa 3 kg Kondic Nikolina (SVK) 05 ZŠ Topoľová, Nitra
Žky guľa 3 kg Podmanická Nela (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žky guľa 3 kg Záhradníková Adriana (SVK) 05 Piaristické gymnázium Nitra
Žky kriket Kondic Nikolina (SVK) 05 ZŠ Topoľová, Nitra
Žky kriket Lipovská Sofia (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žky kriket Mináriková Bibiana (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky kriket Penzešová Diana 04 ZŠ Škultétyho 1
Žky kriket Podmanická Nela (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žky kriket Šabíková Lívia (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky kriket Tomková Vanda (SVK) 04 ZŠ Včapy - Opatovce
Žky kriket Záhradníková Adriana (SVK) 05 Piaristické gymnázium Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Bucorova Sara (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky 4 x 60 m kluby Černičková Karin (SVK) 04 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 40.05
Žky 4 x 60 m kluby Farkašová Ela (SVK) 05 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Gavorová Terézia (SVK) 04 Piaristické gymnázium Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Haverova Gabika (SVK) 04 ZŠ s Ms nove sady176
Žky 4 x 60 m kluby Horvathova Lenka (SVK) 05 ZŠ s Ms nove sady 176
Žky 4 x 60 m kluby Jantošková Ema (SVK) 05 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Kondelová Natália (SVK) 05 ZŠ Jána Domastu Čápor
Žky 4 x 60 m kluby Kováčiková Zorana (SVK) 05 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Lipovská Sofia (SVK) 04 ZŠ Topoľová, Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Luleiová Lucia (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky 4 x 60 m kluby Mináriková Bibiana (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky 4 x 60 m kluby Píteková Dominika (SVK) 04 ZŠ Cabaj - Čápor, časť Cabaj 197 40.05
Žky 4 x 60 m kluby Rampašeková Zoja (SVK) 04 Gymnázium Párovská 1, Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Roháčová Jana (SVK) 05 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky 4 x 60 m kluby Šabíková Lívia (SVK) 04 ZŠ s MŠ Lúky 1226 Vráble
Žky 4 x 60 m kluby Vogelová Anna Alžbeta (SVK) 05 ZŠ Topoľová, Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Záborská Diana (SVK) 05 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Záhorská Petra (SVK) 04 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Žky 4 x 60 m kluby Záhorská Stanislava (SVK) 04 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Mžky 60 m Czaková Natália (SVK) 06 ZŠ Topoľová, Nitra
Mžky 60 m Čepileková Ema (SVK) 06 ZŠ Výčapy - Opatovce
Mžky 60 m Denková Dominika (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra
Mžky 60 m Juhásová Ema (SVK) 07 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Mžky 60 m Koprdová Laura (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra
Mžky 60 m Kovárová Sofia (SVK) 07 ZŠ Jána Domastu Čápor
Mžky 60 m Kubikova Viktória (SVK) 07 ZŠ s Ms nove sady 176
Mžky 60 m Vojteková Katarína (SVK) 06 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Mžky 300 m Čepileková Ema (SVK) 06 ZŠ Výčapy - Opaatovce
Mžky 300 m Chrzaszczová Sandra (SVK) 06 ZŠ Výčapy - Opatovce
Mžky 300 m Katarína Vojteková (SVK) 06 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Mžky 300 m Srňáneková Lea (SVK) 07 ZŠ Jána Domastu Čápor
Mžky 800 m Bahelkova Karin (SVK) 06 ZŠ s Ms nove sady 176
Mžky 800 m Chrzaszczová Sandra (SVK) 06 ZŠ Výčapy - Opatovce
Mžky 800 m Koprdová Laura (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra
Mžky 800 m Orelová Laura (SVK) 06 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Mžky 800 m Salah Mehager Hana Maria (SVK) 06 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Mžky diaľka Denková Dominika (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra
Mžky diaľka Juhásová Ema (SVK) 07 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Mžky diaľka Kovárová Sofia (SVK) 07 ZŠ Jána Domastu Čápor
Mžky diaľka Kubikova Viktoria (SVK) 07 ZŠ s Ms nove sady 176
Mžky diaľka Kunová Diana (SVK) 06 Piaristické gymnázium Nitra
Mžky diaľka Srňáneková Lea (SVK) 07 ZŠ Jána Domastu Čápor
Mžky guľa 3 kg Chovancova Ema (SVK) 06 ZŠ s Ms nove sady 176
Mžky guľa 3 kg Koprdová Laura (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra
Mžky guľa 3 kg Valentínyová Tamara 06 ZŠ Škultétyho 1
Mžky guľa 3 kg Vaľová Vanesa (SVK) 06 ZŠ s Ms nove sady 176
Mžky guľa 3 kg Záhradníková Eva (SVK) 06 Piaristické gymnázium Nitra
Mžky kriket Čuláková Liana (SVK) 07 ZŠ Výčapy-Opatovce
Mžky kriket Chovancova Ema (SVK) 06 ZŠ s Ms Nove sady 176
Mžky kriket Machovičová Kristína (SVK) 06 SKŠ, ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Mžky kriket Vrábelová Sabína 06 ZŠ Škultétyho 1
Mžky kriket Záhradníková Eva (SVK) 06 Piaristické gymnázium Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Czaková Natália (SVK) 06 ZŠ Topoľová, Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Denková Dominika (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Juhásová Ema (SVK) 07 ZŠ Nová Ves nad Žitavou
Mžky 4 x 60 m kluby Koprdová Laura (SVK) 07 Piaristické gymnázium Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Kovárová Sofia (SVK) 07 ZŠ Jána Domastu Čápor
Mžky 4 x 60 m kluby Kubikova Viktória (SVK) 07 ZŠ s Ms nove sady 176
Mžky 4 x 60 m kluby Orelová Laura (SVK) 06 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Salah Mehager Hana Maria (SVK) 06 Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Srňáneková Lea (SVK) 07 ZŠ Jána Domastu Čápor
Nžky 60 m Čerenková Nella (SVK) 08 ZŠ Topoľová, Nitra
Nžky 60 m Turčeková Daniela (SVK) 08 ZŠ Výčapy - Opatovce
Nžky 300 m De Nadai Giulia (SVK) 08 Základná škola, Lehota 144
Nžky 300 m Turčeková Daniela (SVK) 08 ZŠ Výčapy - Opatovce
Nžky 800 m De Nadai Giulia (SVK) 08 Základná škola, Lehota 144
Nžky výška Čerenková Nella (SVK) 08 ZŠ Topoľová, Nitra
Nžky diaľka Čerenková Nella (SVK) 08 ZŠ Topoľová, Nitra