<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M - Trnavského kraja žiakov a žiačok ZŠ pre školský rok 2018/2019, Trnava, 5. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta 08.22
Dci 60 m Daniel Róbert 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci 60 m Dorák Fabián 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci 60 m Gábor Peter 03 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci 60 m Jahoda Richard 03 ZŠ Brezová Piešťany
Dci 60 m Jurica Matej 04 ZŠ Brezová Piešťany
Dci 60 m Klement Branislav 04 TJ Olympia Galanta 07.79
Dci 60 m Kosár Levente Máté 03 ZS Mateja Korvína Dolny Stál 07.02
Dci 60 m Kovárik Tomáš 06 Základná škola Borský Mikuláš
Dci 60 m Nagy Sebastian 04 SŠ Sládkovičovo (ZŠ s MŠ K.Kuffnera) 07.47
Dci 60 m Nejedlík Lukáš 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci 60 m Pačes Viktor 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 60 m Parčetich Pavel 04 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci 60 m Pernisch Anton 04 ZŠ Brezová Piešťany
Dci 60 m Rampach Martin 03 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci 60 m Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta (A) 08.11
Dci 60 m Rusnák Oliver 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 60 m Sýkora Lukáš 03 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci 60 m Štefík Andrej 04 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci 60 m Štermenský Jozef (SVK) 03 ZŠ Sekule 07.51
Dci 60 m Štermenský JOzef (SVK) 03 ZS SEkule 08.41
Dci 60 m Uradníkova Nina 05 Základná škola Podzamska Hlohovec
Dci 60 m Žilinka Martin (SVK) 03 ZŠ Mojmírova Piešťany
Dci 60 m Žitný Maroš 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 300 m Balko Śtefan 04 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci 300 m Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta
Dci 300 m Dorák Fabián 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci 300 m Duchoslav Adrián 03 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci 300 m Hajíček Timotej 05 ZŠ Brezová Piešťany
Dci 300 m Henry Franklin 04 ZŠ M.R.Štefánika, Piešťany
Dci 300 m Hrušecký Filip 03 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci 300 m Kaluža Richard 05 ZŠ s MŠ Kľačany 43.98
Dci 300 m Klempa Martin (SVK) 03 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves 41.94
Dci 300 m Lukács Tamás 03 ZS Mateja Korvína Dolny Stál 40.82
Dci 300 m Nagy Zsolt 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci 300 m Pačes Viktor 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 300 m Paška Kristián (SVK) 03 ZŠ Jana Amosa Komenského, Sereď
Dci 300 m Repa Martin 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 300 m Rožnovjak Andrej 03 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci 300 m Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta (A) 43.59
Dci 300 m Štefík Andrej 04 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci 300 m Štermenský Jozef (SVK) 03 ZŠ Sekule 41.88
Dci 300 m Tóth Adam 03 TJ Olympia Galanta (A)
Dci 300 m Vanek Rastislav 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci 800 m Delinčáková Valéria 05 ZŠ Mallého Skalica
Dci 1000 m Bango Slavomír 04 ZŠ s MŠ Dolné Zelenice
Dci 1000 m Caletka Michal 04 ZŠ Školská 2, Holíč 3:10.62
Dci 1000 m Czíferi Robert 04 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci 1000 m Duchoslav Adrián 03 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci 1000 m Havír Jozef 05 Základná škola Borský Mikuláš
Dci 1000 m Horváth Dominik 03 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej Strede
Dci 1000 m Horváth Dominik 03 ZŠ Vámbéryho Dunajská Streda 3:12.43
Dci 1000 m Husein Simon 03 ZŠ Brezová Piešťany
Dci 1000 m Kovács Kristián 04 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci 1000 m Kukučka Ján 03 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci 1000 m Maškovič Patrik 04 TJ Olympia Galanta (A)
Dci 1000 m Matula Martin 03 ZŠ Mallého Skalica
Dci 1000 m Pavlech Filip 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 1000 m Pavlík Samuel 07 Komenského 959, Senica
Dci 1000 m Remiš Ondrej 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 1000 m Ružička Adrián 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 1000 m Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta (B)
Dci 1000 m Vajgel Martin 04 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci výška Caletka Michal 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci výška Csölle Gabriel 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci výška Fondrk Juraj 03 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci výška Füssy Szilárd 04 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo 160
Dci výška Halás Martin 04 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci výška Halásová Nikola 07 Základná škola Podzamska Hlohovec
Dci výška Kukučka Ján 03 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci výška Maliga Matej 04 ZŠ Brezová Piešťany
Dci výška Miko Dominik 03 TJ Olympia Galanta 170
Dci výška Nagy Attila 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci výška Novák Ladislav 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci výška Pavlech Filip 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci výška Petrovič Michal 04 ZŠ Vajanského Skalica
Dci výška Rumanovič Samuel 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci výška Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta (B) 150
Dci výška Žitný Maroš 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci diaľka Balko Śtefan 04 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci diaľka Halásová Nikola 07 Základná škola Podzamska Hlohovec
Dci diaľka Končír Andrej 05 ZŠ Brezová Piešťany
Dci diaľka Kotúček Adam 04 TJ Olympia Galanta (A)
Dci diaľka Krčík Timotej 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci diaľka Kútny Oskar 05 ZŠ Brezová Piešťany
Dci diaľka Miko Dominik 03 TJ Olympia Galanta
Dci diaľka Nagy Attila 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci diaľka Nejedlík Lukáš 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci diaľka Parčetich Pavel 04 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci diaľka Repa Martin 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci diaľka Rožnovjak Andrej 03 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci diaľka Rusnák Oliver 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci diaľka Sýkora Lukáš 03 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci diaľka Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta (A) 471
Dci diaľka Vanek Rastislav 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci diaľka Vodnyanszká Renáta 04 ZŠ Vámbéryho Dunajská Streda 548
Dci guľa 3 kg Brestovanská Bianka 04 Základná škola Podzamska Hlohovec
Dci guľa 4 kg Drobný Dávid 03 ZŠ Brezová Piešťany
Dci guľa 4 kg Fondrk Juraj 03 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci guľa 4 kg Kotúček Adam 04 TJ Olympia Galanta (A)
Dci guľa 4 kg Kovács Kristián 04 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci guľa 4 kg Králik Kristián 04 ZŠ s MŠ Dolné Zelenice
Dci guľa 4 kg Krčík Timotej 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci guľa 4 kg Madový René 03 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci guľa 4 kg Nagy Zsolt 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci guľa 4 kg Pomichal Dominik 05 TJ Olympia Galanta (B)
Dci guľa 4 kg Rampach Martin 03 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci guľa 4 kg Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta (A)
Dci guľa 4 kg Ružička Adrián 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci guľa 4 kg Symonchuk Olexii 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci guľa 4 kg Šimurda Alex Leonard 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci kriket Bročko Rastislav 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci kriket Csölle Gabriel 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci kriket Daniel Róbert 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci kriket Fuňák Jakub 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci kriket Gábor Peter 03 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci kriket Halás Martin 04 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci kriket Klement Branislav 04 TJ Olympia Galanta
Dci kriket Madový René 03 ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec
Dci kriket Méhes Patrik 03 ZŠ s Ferenca Móru VJM Vrakúň 66.55
Dci kriket Racík Markus 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci kriket Symonchuk Olexii 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dci kriket Szedlák Dávid 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci kriket Tóth Adam 03 TJ Olympia Galanta (A) 47.66
Dci kriket Wakil Jean Pierre 04 ZŠ Brezová Piešťany
Dci 4 x 60 m kluby Caletka Michal 04 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Dci 4 x 60 m kluby Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta (B)
Dci 4 x 60 m kluby Daniel Róbert 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dci 4 x 60 m kluby Dorák Fábián 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci 4 x 60 m kluby Duchoslav Adrián 03 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dci 4 x 60 m kluby Fondrk Juraj 03 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Dci 4 x 60 m kluby Gábor Peter 03 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Dci 4 x 60 m kluby Hrušecký Filip 03 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Dci 4 x 60 m kluby Klement Branislav 04 TJ Olympia Galanta (A)
Dci 4 x 60 m kluby Kotúček Adam 04 TJ Olympia Galanta (A)
Dci 4 x 60 m kluby Krčík Timotej 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dci 4 x 60 m kluby Nagy Attila 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci 4 x 60 m kluby Nagy Zsolt 03 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci 4 x 60 m kluby Nejedlík Lukáš 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dci 4 x 60 m kluby Pačes Viktor 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Parčetich Pavel 04 Základná škola s VJM Topoľníky
Dci 4 x 60 m kluby Repa Martin 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta (A)
Dci 4 x 60 m kluby Rusnák Oliver 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta (A)
Dci 4 x 60 m kluby Tóth Adam 03 TJ Olympia Galanta (B)
Dci 4 x 60 m kluby Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta (B)
Dci 4 x 60 m kluby Žitný Maroš 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Žci 300 m Franklin Henry (SVK) 04 ZŠ Vajanského Piešťany
Žci výška Joštic Lukáš (SVK) 04 ZŠ Mojmírova Piešťany
Žci diaľka Škodáček Pavol (SVK) 04 ZŠ V.P. Tótha Senica 504
Žci guľa 4 kg Méry Dominik (SVK) 05 ZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská Radvaň 11.67
Žci guľa 4 kg Tomášek Adrián (SVK) 04 ZŠ Jana Amosa Komenského, Sereď
Žci guľa 4 kg Vach Matúš (SVK) 04 ZŠ V.P. Tótha Senica 12.85
Žci kriket Franta Matej (SVK) 04 ZŠ Jana Amosa Komenského, Sereď
Žci kriket Hodúr Timotej (SVK) 05 ZŠ Jana Amosa Komenského, Sereď
Mžci 60 m Kovárik Tomáš (SVK) 06 ZŠ Borský Mikuláš 07.51
Mžci 1000 m Pavlík Samuel (SVK) 07 ZŠ Komenského Senica 3:16.80
Mžci diaľka Haberern Richard (SVK) 06 Gymnázium P.C. Piešťany
Mžci kriket Havír Jozef (SVK) 19 ZŠ Borský Mikuláš 63.10
Dky 60 m Baláková Petra 07 ZŠ Brezová Piešťany
Dky 60 m Bičanová Vanesa 03 TJ Olympia Galanta (A) 09.38
Dky 60 m Dubecká Anna Mária 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky 60 m Ďurišová Hana 03 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dky 60 m Hindáková Lucia 05 TJ Olympia Galanta (A) 08.86
Dky 60 m Jandura Kitti 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo 08.65
Dky 60 m Janeková Šárka 03 Základná škola Podzámska Hlohovec
Dky 60 m Lukáčová Michaela 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky 60 m Macho Nicol 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 60 m Macho Nicol 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 60 m Mesáková Natália 04 ZŠ Brezová Piešťany
Dky 60 m Nagy Anna 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo 09.31
Dky 60 m Petrovičová Lucia 04 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica 08.69
Dky 60 m Pomajbová Vanesa 05 ZŠ Brezová Piešťany
Dky 60 m Repová Kristína 05 TJ Olympia Galanta 08.37
Dky 60 m Sedgwick Carina Lara 03 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 60 m Šeniglová Bianka 06 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky 60 m Vodnyanszká Renáta 04 ZŠ Vámbéryho Dunajská Streda 07.61
Dky 60 m Vodnyánszka Renáta 04 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej Strede 07.61
Dky 60 m Zacharová Zoja 07 Základná škola Podzámska Hlohovec
Dky 300 m Bátky Jázmin 05 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo 46.11
Dky 300 m Csiba Réka 06 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (A) 55.15
Dky 300 m Doležalová Petra 04 TJ Olympia Galanta (A) 51.25
Dky 300 m Dubčáková Ema 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 300 m Fančovičová Terézia 04 ZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
Dky 300 m Gorbatenková Sofia 06 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky 300 m Karabová Eliška 06 Základná škola Podzámska Hlohovec
Dky 300 m Nagy Szilvia (SVK) 03 ZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská Radvaň 45.48
Dky 300 m Ngová Petra 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky 300 m Petrovičová Lucia 04 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica 45.48
Dky 300 m Sedgwick Nina 05 ZŠ s MŠ Smolenice (A)
Dky 300 m Suchopová Nikol 04 TJ Olympia Galanta (A) 52.64
Dky 300 m Šeniglová Bianka 06 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky 300 m Valová Nina 04 ZŠ Brezová Piešťany
Dky 300 m Zacharová Zoja 07 Základná škola Podzámska Hlohovec
Dky 800 m Ciklamíniová Andrea 06 ZŠ Brezová Piešťany
Dky 800 m Csiba Réka 06 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (A) 03.20
Dky 800 m Gorbatenková Simona 06 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky 800 m Hindáková Lucia 05 TJ Olympia Galanta (A) 2:55.63
Dky 800 m Kočíšková Emily 04 Základná škola Podzámska Hlohovec
Dky 800 m Kráľovičová Nina 05 TJ Olympia Galanta (B)
Dky 800 m Mózes Orsolya 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (B) 03.24
Dky 800 m Ngová Petra 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky 800 m Petríková Barbora 05 TJ Olympia Galanta (B)
Dky 800 m Sedgwick Nina 05 ZŠ s MŠ Smolenice (A)
Dky 800 m Šípovská Lara Timea 06 Základná škola Podzamska Hlohovec
Dky 800 m Vatrtová Ema 05 ZŠ Brezová Piešťany
Dky 800 m Zeleňová Tatiana 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky výška Banka Zsófia 04 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo 01.30
Dky výška Benkovicsová Laura 04 TJ Olympia Galanta (B) 150
Dky výška Dohnálková Liana 07 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky výška Dubecká Anna Mária 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky výška Kovačičová Natália 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky výška Kubová Dominika 04 ZŠ Brezová Piešťany
Dky výška Mišová Lucia 04 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica 01.40
Dky výška Novosadová Sofia 05 Základná škola Podzámska Hlohovec
Dky výška Obulaná Jana 03 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky výška Piecková Slávka 06 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky výška Suchopová Nikol 04 TJ Olympia Galanta (A) 135
Dky výška Tési Evelin 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (A) 01.50
Dky výška Vargová Andrea 05 ZŠ s MŠ Kľačany 150
Dky výška Vargová Margaret 04 ZŠ s MŠ Zavar
Dky výška Zeleňová Tatiana 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky diaľka Bátky Jázmin 05 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo 04.74
Dky diaľka Bičanová Vanesa 03 TJ Olympia Galanta (A)
Dky diaľka Dohnálková Liana 07 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky diaľka Dubčáková Ema 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky diaľka Fančovičová Terézia 04 ZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
Dky diaľka Gorbatenková Sofia 06 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Základná škola Podzámska Hlohovec
Dky diaľka Karabová Eliška 06 Základná škola Podzámska Hlohovec
Dky diaľka Lukáčová Michaela 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky diaľka Petríková Barbora 05 TJ Olympia Galanta (B)
Dky diaľka Piecková Slávka 06 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky diaľka Sedgwick Carina Lara 03 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky diaľka Tési Evelin 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (A) 491
Dky diaľka Vodnyánszka Renáta 04 ZŠ Armina V. s VJM v Dunajskej Strede 05.65
Dky guľa 3 kg Ayiba Loreal Amaka 07 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky guľa 3 kg Benková Lívia 05 ZŠ Brezová Piešťany
Dky guľa 3 kg Betková Bibiana 04 TJ Olympia Galanta
Dky guľa 3 kg Csonka Vanessa 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (B) 09.65
Dky guľa 3 kg Doležalová Petra 04 TJ Olympia Galanta (A) 06.46
Dky guľa 3 kg Hečková Diana 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky guľa 3 kg Klinčeková Karolína 06 Základná škola Podzamska Hlohovec
Dky guľa 3 kg Krčová Hana (SVK) 03 ZŠ V.P. Tótha Senica
Dky guľa 3 kg Krčová Hana (SVK) 03 ZŠ V.P. Tótha Senica
Dky guľa 3 kg Lašáková Nela 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky guľa 3 kg Náterová Karin 04 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica 09.29
Dky guľa 3 kg Pechová Anna Mária 05 Základná škola Podzámska Hlohovec
Dky guľa 3 kg Sekáč Rebeka 04 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo 07.95
Dky guľa 3 kg Stranovská Nina 05 TJ Olympia Galanta 08.05
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 ZŠ s MŠ Kľačany 971
Dky guľa 3 kg Ter-Ibu Lucy 06 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky kriket Benkovicsová Laura 04 TJ Olympia Galanta (B)
Dky kriket Brdárová Tamara 03 ZŠ Brezová Piešťany
Dky kriket Csonka Vanessa 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (B) 46.16
Dky kriket Dermeková Diana 04 ZŠ SAdová, Senica (A) 50.20
Dky kriket Gorbatenková Simona 06 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky kriket Hečková Diana 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky kriket Kovačičová Natália 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky kriket Lašáková Nela 04 ZŠ Školská 2, Holíč
Dky kriket Lelkes Rebeka 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo 40.40
Dky kriket Macho Nicol 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky kriket Náterová Karin 04 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica 48.40
Dky kriket Obulaná Jana 03 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky kriket Pechová Anna Mária 05 Základná škola Podzámska Hlohovec
Dky kriket Repášová Alexandra 04 ZŠ Brezová Piešťany
Dky kriket Repová Kristína 05 TJ Olympia Galanta 42.89
Dky kriket Ritterová Petra 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky kriket Stranovská Nina 05 TJ Olympia Galanta 31.81
Dky kriket Šípovská Lara Timea 06 Základná škola Podzamska Hlohovec
Dky 4 x 60 m kluby Banka Zsófia 04 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (B) 37.62
Dky 4 x 60 m kluby Bátky Jázmin 05 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (A) 35.09
Dky 4 x 60 m kluby Benkovicsová Laura 04 TJ Olympia Galanta (B)
Dky 4 x 60 m kluby Bičanová Vanesa 03 TJ Olympia Galanta (A)
Dky 4 x 60 m kluby Csiba Réka 06 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (B) 37.62
Dky 4 x 60 m kluby Csonka Vanessa 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (B) 09.65
Dky 4 x 60 m kluby Dohnálková Liana 07 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dky 4 x 60 m kluby Doležalová Petra 04 TJ Olympia Galanta (B)
Dky 4 x 60 m kluby Dubecká Anna Mária 04 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Dky 4 x 60 m kluby Gorbatenková Simona 06 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Dky 4 x 60 m kluby Gorbatenková Sofia 06 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Dky 4 x 60 m kluby Hindáková Lucia 05 TJ Olympia Galanta (A)
Dky 4 x 60 m kluby Jandura Kitti 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (A) 35.09
Dky 4 x 60 m kluby Kovačičová Natália 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dky 4 x 60 m kluby Lukáčová Michaela 04 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dky 4 x 60 m kluby Mózes Orsolya 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (B)
Dky 4 x 60 m kluby Nagy Anna 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo 35.09
Dky 4 x 60 m kluby Ngová Petra 04 ZŠ Školská 2, Holíč (B)
Dky 4 x 60 m kluby Petríková Barbora 05 TJ Olympia Galanta (B)
Dky 4 x 60 m kluby Repová Kristína 05 TJ Olympia Galanta (A)
Dky 4 x 60 m kluby Sedgwick Carina Lara 03 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 4 x 60 m kluby Sedgwick Nina 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 4 x 60 m kluby Stranovská Nina 05 TJ Olympia Galanta (B)
Dky 4 x 60 m kluby Suchopová Nikol 04 TJ Olympia Galanta (A)
Dky 4 x 60 m kluby Šeniglová Bianka 06 ZŠ Školská 2, Holíč (A)
Dky 4 x 60 m kluby Tési Evelin 03 ZŠ Lászloa Amadea s VJM Gabčíkovo (A) 35.09
Dky 4 x 60 m kluby Zeleňová Tatiana 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Žky 60 m Čuboňová Žofia (SVK) 04 Gymnázium P.C. Piešťany
Žky 60 m Osazee Jennifer (SVK) 04 ZŠ Juraja Fándlyho Sereď
Žky 300 m Režnáková Lucia (SVK) 04 ZŠ Jablonica 44.32
Žky 300 m Valenčíková Ema (SVK) 05 ZŠ Juraja Fándlyho Sereď
Žky 800 m Dudonová Nina (SVK) 04 ZŠ Jana Amosa Komenského, Sereď
Žky 800 m Režnáková Lucia (SVK) 04 ZŠ Jablonica
Žky výška Čuboňová Žofia (SVK) 04 Gymnázium P.C. Piešťany
Žky diaľka Debnarova Ema (SVK) 05 ZŠ Vinohrady nad Vahom
Žky diaľka Matalíková Justína (SVK) 05 ZŠ s MŠ Lakšárska Nová Ves
Žky guľa 3 kg Révészová Evelin (SVK) 05 ZŠ M.Kóczána s VJM Čiližská Radvaň 09.67
Žky kriket Dermeková Diana (SVK) 04 ZŠ Sadová Senica 50.20
Žky kriket Spáčilová Simona (SVK) 05 ZŠ s MŠ Koperníkova Hlohovec
Žky kriket Užovičová Liana (SVK) 04 ZŠ Juraja Fándlyho
Nžky 60 m Martišová Diana (SVK) 08 ZŠ Jablonica 08.15