<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

PROPOZÍCIE školských majstrovstiev okresu v základných škôl školský rok 2018/2019, Trnava, 22. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Bernáth Adrián 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 60 m Bilčík Šimon 05 ZŠ Vančurova 38
Dci 60 m Blaho David 05 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci 60 m Brázdovič René 04 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 60 m Buček Adam 04 SZŠ BESST
Dci 60 m Cipro Filip 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 60 m Farkašová Lenka 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 60 m Fridel Michal 03 ZŠ Vančurova 38
Dci 60 m Hocková Miroslava 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 60 m Hrubala Filip 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci 60 m Hubinák Martin 04 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci 60 m Hudák Štefan 06 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 60 m Jurkas Dominik 03 ZŠ Vančurova 38
Dci 60 m Karol Timotej 03 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci 60 m Klokner Bruno 03 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 60 m Kocian Jakub 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 60 m Križan Dominik 06 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci 60 m Nováková Soňa 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 60 m Orel Adrián 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 60 m Orel Alex 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 60 m Pačes Viktor 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 60 m Pisanó Christián 03 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci 60 m Polomíček Adam 03 SZŠ BESST
Dci 60 m Rechtorík Filip 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 60 m Rusnák Oliver 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 60 m Slovák Martin 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 60 m Štrbíková Pavlína 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 60 m Vadovič Daniel 05 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci 60 m Vahulič Adam 03 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci 60 m Vaško Jakub 04 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dci 60 m Žitný Maroš 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 300 m Baláž Timotej 04 SZŠ BESST
Dci 300 m Baranovič Matúš 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 300 m Bernáth Adrián 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 300 m Blaho David 05 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci 300 m Buček Adam 04 SZŠ BESST
Dci 300 m Dudáš Martin 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 300 m Dvorák David 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci 300 m Farkašová Lenka 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 300 m Hrubala Filip 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci 300 m Hudák Štefan 06 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 300 m Kondrček Patrik 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 300 m Kravárik Oliver 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 300 m Križan Dominik 06 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci 300 m Kvasničák Norbert 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 300 m Minárech Filip 04 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci 300 m Molnár Andrej 04 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 300 m Moravčík Ondrej 04 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci 300 m Morvay Lukáš 04 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci 300 m Nováková Soňa 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 300 m Orel Adrián 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 300 m Pačes Viktor 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 300 m Rechtorík Filip 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 300 m Repa Martin 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 300 m Rumanovič Samuel 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 300 m Straka Roan Mario 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 300 m Szabo Matej 03 ZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
Dci 300 m Šmiček Tomáš 07 ZŠ Vančurova 38
Dci 300 m Varo Matúš 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 300 m Vaško Jakub 04 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dci 800 m Leskovská Tamara 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 800 m Novanská Simona 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 1000 m Babečka Oliver 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci 1000 m Baláž Timotej 04 SZŠ BESST
Dci 1000 m Baranovič Matúš 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 1000 m Blaško Norbert 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 1000 m Brázdovič René 04 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 1000 m Brázdovič Richard 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 1000 m Ďureje Juraj 03 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci 1000 m Ďuriš Marek 03 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci 1000 m Hlaváček Martin 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 1000 m Chmelík Ivan 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 1000 m Kordiak Dominik 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 1000 m Kravárik Oliver 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 1000 m Mego Michal 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 1000 m Polomíček Adam 03 SZŠ BESST
Dci 1000 m Remiš Ondrej 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 1000 m Ružička Adrián 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 1000 m Straka Roan Mario 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 1000 m Šarkozi Roman 03 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 1000 m Šarmír Matej 03 ZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
Dci 1000 m Ševečka Tomáš 03 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci 1000 m Šmiček Tomáš 07 ZŠ Vančurova 38
Dci 1000 m Vadovič Daniel 05 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci výška Babečka Oliver 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci výška Blaško Norbert 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci výška Buček Adam 04 SZŠ BESST
Dci výška Fridel Michal 03 ZŠ Vančurova 38
Dci výška Hocková Miroslava 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci výška Hrnčár Dávid 03 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci výška Chmelík Ivan 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci výška Indrišek Sebastian 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci výška Jablonský Martin 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci výška Karper Ivan 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci výška Kvasničák Norbert 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci výška Leskovská Tamara 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci výška Morvay Lukáš 04 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci výška Novák Ladislav 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci výška Poláček Šimon 04 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci výška Pollák Samuel 05 SZŠ BESST
Dci výška Rumanovič Samuel 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci výška Sládeček Matej 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci výška Susko Šimon 03 ZŠ Vančurova 38
Dci diaľka Bilčík Šimon 05 ZŠ Vančurova 38
Dci diaľka Buček Adam 04 SZŠ BESST
Dci diaľka Cipro Filip 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci diaľka Dvorák David 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci diaľka Hlaváček Martin 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci diaľka Indrišek Sebastian 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci diaľka Jablonský Martin 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci diaľka Jurkas Dominik 03 ZŠ Vančurova 38
Dci diaľka Karol Timotej 03 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci diaľka Kocian Jakub 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci diaľka Kordiak Dominik 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci diaľka Molnár Andrej 04 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci diaľka Mrázová Zuzana 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci diaľka Novák Ladislav 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci diaľka Orel Alex 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci diaľka Pisanó Christián 03 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci diaľka Pollák Samuel 05 SZŠ BESST
Dci diaľka Repa Martin 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci diaľka Slovák Martin 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci diaľka Šarkozi Roman 03 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci diaľka Šmičková Aneta 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci diaľka Varo Matúš 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci diaľka Vasiľ Patrik 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci diaľka Vidlička Peter 04 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci guľa 3 kg Bohunická Alexandra 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci guľa 3 kg Borisová Tamara 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci guľa 4 kg Dudžák Tomáš 04 SZŠ BESST
Dci guľa 4 kg Duran Jakub 03 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci guľa 4 kg Ďureje Juraj 03 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci guľa 4 kg Iglovský Tobiáš 03 ZŠ Vančurova 38
Dci guľa 4 kg Jeleň Andrej 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci guľa 4 kg Krist Timotej 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci guľa 4 kg Panáček Mário 04 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci guľa 4 kg Racík Markus 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci guľa 4 kg Remiš Ondrej 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci guľa 4 kg Ružička Adrián 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci guľa 4 kg Slanina Andrej 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci guľa 4 kg Susko Šimon 03 ZŠ Vančurova 38
Dci guľa 4 kg Szigeti Andrej 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci guľa 4 kg Ševčík Samuel 03 SZŠ BESST
Dci guľa 4 kg Šimurda Alex Leonard 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci guľa 4 kg Vahulič Adam 03 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci guľa 4 kg Záruba Vladimír 04 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci kriket Adamčík Alex 06 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci kriket Bendiková Viktória 04 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci kriket Bohunická Alexandra 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci kriket Borisová Tamara 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci kriket Dudžák Tomáš 04 SZŠ BESST
Dci kriket Fuňák Jakub 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci kriket Hrnčár Dávid 03 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci kriket Iglovský Tobiáš 03 ZŠ Vančurova 38
Dci kriket Klampár Adrián 03 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci kriket Klokner Bruno 03 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci kriket Krist Timotej 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci kriket Matula Martin 03 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci kriket Moravčík Ondrej 04 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci kriket Mucha Miroslav 03 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci kriket Racík Markus 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci kriket Sládeček Matej 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci kriket Slanina Andrej 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci kriket Szabo Matej 03 ZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
Dci kriket Szigeti Andrej 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci kriket Ševčík Samuel 03 SZŠ BESST
Dci kriket Ševečka Tomáš 03 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci kriket Šimurda Alex Leonard 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci kriket Šmičková Aneta 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci kriket Vasiľ Patrik 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci kriket Vidlička Peter 04 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dci kriket Zaremba David 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 4 x 60 m kluby Baláž Timotej 04 SZŠ BESST
Dci 4 x 60 m kluby Bartovič Dávid 04 ZŠ s MŠ Zavar
Dci 4 x 60 m kluby Barut Peter 05 ZŠ s MŠ Zavar
Dci 4 x 60 m kluby Bernáth Adrián 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 4 x 60 m kluby Bilčík Šimon 05 ZŠ Vančurova 38
Dci 4 x 60 m kluby Brázdovič René 04 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 4 x 60 m kluby Brázdovič Richard 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 4 x 60 m kluby Buček Adam 04 SZŠ BESST
Dci 4 x 60 m kluby Cipro Filip 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Čechovič Nikolas 07 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci 4 x 60 m kluby Dobšovič Pavol 07 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci 4 x 60 m kluby Dudáš Martin 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 4 x 60 m kluby Farkašová Lenka 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Fridel Michal 03 ZŠ Vančurova 38
Dci 4 x 60 m kluby Hlaváček Martin 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Hocková Miroslava 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Hrubala Filip 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci 4 x 60 m kluby Hubinák Martin 04 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci 4 x 60 m kluby Hudák Štefan 06 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 4 x 60 m kluby Chmelík Ivan 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 4 x 60 m kluby Iglovský Tobiáš 03 ZŠ Vančurova 38
Dci 4 x 60 m kluby Indrišek Sebastian 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 4 x 60 m kluby Jablonský Martin 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 4 x 60 m kluby Jakubčík Andrej 07 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci 4 x 60 m kluby Jeleň Andrej 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 4 x 60 m kluby Jurkas Dominik 03 ZŠ Vančurova 38
Dci 4 x 60 m kluby Klokner Bruno 03 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dci 4 x 60 m kluby Kocian Jakub 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 4 x 60 m kluby Kondrček Patrik 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 4 x 60 m kluby Krist Timotej 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 4 x 60 m kluby Križan Dominik 06 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci 4 x 60 m kluby Moravčík Martin 04 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci 4 x 60 m kluby Moravčík Štefan 05 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci 4 x 60 m kluby Nováková Soňa 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Orel Adrián 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 4 x 60 m kluby Orel Alex 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dci 4 x 60 m kluby Pačes Viktor 03 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Pisanó Christián 03 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci 4 x 60 m kluby Pollák Samuel 05 SZŠ BESST
Dci 4 x 60 m kluby Polomíček Adam 03 SZŠ BESST
Dci 4 x 60 m kluby Rechtorík Filip 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dci 4 x 60 m kluby Repa Martin 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Rusnák Oliver 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Skýva Lukáš 06 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci 4 x 60 m kluby Slovák Martin 03 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Susko Šimon 03 ZŠ Vančurova 38
Dci 4 x 60 m kluby Szigeti Andrej 05 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Šaradín Dominik 05 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dci 4 x 60 m kluby Ševečka Tomáš 03 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dci 4 x 60 m kluby Šimko Tomáš 04 ZŠ s MŠ Zavar
Dci 4 x 60 m kluby Štrbíková Pavlína 04 ZŠ s MŠ Ulica Jána Bottu 27, Trnava
Dci 4 x 60 m kluby Záremba Martin 04 ZŠ s MŠ Zavar
Dci 4 x 60 m kluby Žitný Maroš 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Žci 60 m Bartovič Dávid 04 ZŠ s MŠ Zavar
Žci 60 m Barut Peter 04 ZŠ s MŠ Zavar
Žci 60 m Chynoranská Diana (SVK) 05 ZS s MS A.Kubinu Trnava
Žci 60 m Moravčík Martin 04 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Žci 60 m Moravčík Štefan 05 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Žci 60 m Šaradín Dominik 05 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Žci 60 m Šimko Tomáš 04 ZŠ s MŠ Zavar
Žci 60 m Táčovská Eliška (SVK) 05 ZS s MS A.Kubinu Trnava
Žci 60 m Záremba Martin 04 ZŠ s MŠ Zavar
Žci 300 m Bartovič Dávid 04 ZŠ s MŠ Zavar
Žci 300 m Gabriel Patrik 04 ZŠ Vančurova 38
Žci 300 m Chynoranská Diana (SVK) 05 ZS s MS A.Kubinu Trnava
Žci 300 m Moravčík Štefan 05 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Žci 300 m Záremba Martin 04 ZŠ s MŠ Zavar
Žci 1000 m Moravčík Martin 04 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Žci 1000 m Orlovský Martin 05 ZŠ Vančurova 38
Žci 1000 m Ševčík Jakub 04 ZŠ Vančurova 38
Žci výška Orlovský Martin 05 ZŠ Vančurova 38
Žci diaľka Gabriel Patrik 04 ZŠ Vančurova 38
Žci guľa 4 kg Juhas Timotej 04 ZŠ Vančurova 38
Žci kriket Juhas Timotej 04 ZŠ Vančurova 38
Žci kriket Ševčík Jakub 04 ZŠ Vančurova 38
Žci 4 x 60 m kluby Gabriel Patrik 04 ZŠ Vančurova 38
Žci 4 x 60 m kluby Juhas Timotej 04 ZŠ Vančurova 38
Žci 4 x 60 m kluby Orlovský Martin 05 ZŠ Vančurova 38
Mžci 60 m Čechovič Nikolas 07 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Mžci 60 m Dobšovič Pavol 07 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Mžci 60 m Kontinová Simona (SVK) 06 ZS s MS A.Kubinu
Mžci 60 m Skýva Lukáš 06 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Mžci 300 m Dobšovič Pavol 07 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Mžci 1000 m Kontinová Simona (SVK) 06 ZS s MS A.Kubinu Trnava
Mžci diaľka Jakubčík Andrej 07 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Mžci guľa 4 kg Michálek Samuel 06 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Mžci kriket Michálek Samuel 06 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Dky 60 m Balážová Simona 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 60 m Benovičová Lucia 06 ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou
Dky 60 m Betáková Viktória 03 ZŠ s MŠ Zavar
Dky 60 m Čambálová Ema 06 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky 60 m Damaškovičová Katarína 04 SZŠ BESST
Dky 60 m Dobrovodská Sára 05 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 60 m Ďurišová Hana 03 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dky 60 m Ďurišová Katarína 06 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dky 60 m Filáková Soňa 03 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dky 60 m Hlubinová Izabela 07 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky 60 m Hudeková Agatha 04 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 60 m Chynoranská Diana 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 60 m Jablonská Soňa 08 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 60 m Juráková Zuzana 05 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky 60 m Kleštincová Viktória 06 ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou
Dky 60 m Kontinová Simona 06 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 60 m Králiková Petra 06 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dky 60 m Macho Nicol 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 60 m Moravčíková Dorota 06 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 60 m Nemochovská Sára 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 60 m Novotná Anna Kateřina 07 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 60 m Rapava Lenka 07 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dky 60 m Ryšková Miriam 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 60 m Sedgwick Carina Lara 03 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 60 m Sedláčková Nina 05 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 60 m Slivová Katarína 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15 (A)
Dky 60 m Sviteková Nina 03 ZŠ Vančurova 38 08.90
Dky 60 m Šiková Nela 07 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 60 m Šiková Sára 07 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 60 m Táčovská Eliška 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 60 m Uhlíková Zuzana 04 SZŠ BESST
Dky 60 m Uhrínová Miroslava 06 ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou
Dky 60 m Vadovičová Kristína 05 ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou
Dky 300 m Balažovičová Ruth 04 SZŠ BESST
Dky 300 m Bodišová Terézia 06 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 300 m Boledovičová Alica 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15 (A)
Dky 300 m Dobrovodská Sára 05 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 300 m Dubčáková Ema 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 300 m Fáberová Nataša 05 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 300 m Fančovičová Terézia 04 ZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
Dky 300 m Gregušová Mária 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 300 m Horňáková Silvia 05 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky 300 m Hudeková Agatha 04 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 300 m Chynoranská Diana 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 300 m Jablonská Soňa 08 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 300 m Kolejová Ivana 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 300 m Králiková Petra 06 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dky 300 m Majerová Sára 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 300 m Megová Sofia 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 300 m Miksová Natália 04 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dky 300 m Mišíková Tamara 05 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky 300 m Rapava Lenka 07 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dky 300 m Sedgwick Nina 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 300 m Sedláčková Nina 05 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 300 m Sviteková Nina 03 ZŠ Vančurova 38
Dky 300 m Šiková Nela 07 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 300 m Šiková Sára 07 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 300 m Šurinová Alena 07 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dky 300 m Uhlíková Zuzana 04 SZŠ BESST
Dky 300 m Urminská Ema 04 ZŠ s MŠ Zavar
Dky 300 m Vadovičová Kristína 05 ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou
Dky 300 m Zetochová Ema 06 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 800 m Balažovičová Ruth 04 SZŠ BESST
Dky 800 m Bodišová Terézia 06 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 800 m Čambálová Ema 06 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky 800 m Damaškovičová Katarína 04 SZŠ BESST
Dky 800 m Ďurišová Katarína 06 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dky 800 m Harnúšková Ema 05 ZŠ s MŠ Zavar
Dky 800 m Hlubinová Izabela 07 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky 800 m Hužovičová Miriam 06 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 800 m Kocánová Michaela 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 800 m Kocánová Petra 07 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 800 m Kontinová Simona 06 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 800 m Krchnáková Viktória 06 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15 (A)
Dky 800 m Magulová Michaela 03 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 800 m Megová Michaela 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 800 m Pánisová Romana 03 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky 800 m Ritterová Petra 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 800 m Sedgwick Nina 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 800 m Vargová Margaret 04 ZŠ s MŠ Zavar
Dky 800 m Zeleňová Tatiana 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 1000 m Kohútová Karin 05 ZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
Dky výška Balážová Vanesa 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky výška Čačaná Veronika 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky výška Horňáková Silvia 05 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky výška Jánošková Emma 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky výška Megová Michaela 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky výška Mišíková Irena 03 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky výška Mišíková Tamara 05 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky výška Mlíchová Kamila 06 Základná škola s materskou Šúrovce
Dky výška Piecková Slávka 06 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky výška Ryšková Miriam 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky výška Urminská Ema 04 ZŠ s MŠ Zavar
Dky výška Valášková Gréta 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dky výška Vargová Margaret 04 ZŠ s MŠ Zavar
Dky výška Zacharová Lujza 07 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dky výška Zatková Kristína 03 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky výška Zeleňová Tatiana 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky diaľka Balážová Simona 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky diaľka Balážová Vanesa 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky diaľka Balažovičová Ruth 04 SZŠ BESST
Dky diaľka Boledovičová Alica 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15 (A)
Dky diaľka Dubčáková Ema 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky diaľka Ďurišová Hana 03 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dky diaľka Fáberová Nataša 05 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky diaľka Fančovičová Terézia 04 ZŠ s MŠ I. Krasku, Trnava
Dky diaľka Jánošková Emma 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky diaľka Juráková Zuzana 05 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky diaľka Kolejová Ivana 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky diaľka Magulová Michaela 03 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky diaľka Mareková Ema 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky diaľka Mišíková Irena 03 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky diaľka Piecková Slávka 06 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky diaľka Sedgwick Carina Lara 03 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky diaľka Slivová Katarína 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15 (B)
Dky diaľka Táčovská Eliška 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky diaľka Uhlíková Zuzana 04 SZŠ BESST
Dky diaľka Vešperová Terázia 06 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky diaľka Zatková Kristína 03 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky diaľka Zetochová Ema 06 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky guľa 3 kg Bilčíková Zuzana 04 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky guľa 3 kg Čačaná Veronika 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky guľa 3 kg Haršányová Natália 04 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky guľa 3 kg Hečková Diana 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky guľa 3 kg Janíčková Veronika 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky guľa 3 kg Nemochovská Sára 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky guľa 3 kg Pánisová Romana 03 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky guľa 3 kg Pučíková Sabina 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky guľa 3 kg Ter - Ibu Lucy 06 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky kriket Benovičová Lucia 06 ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou
Dky kriket Damaškovičová Katarína 04 SZŠ BESST
Dky kriket Filáková Soňa 03 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dky kriket Gregušová Mária 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky kriket Haršányová Natália 04 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky kriket Hečková Diana 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky kriket Janíčková Veronika 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky kriket Kleštincová Viktória 06 ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou
Dky kriket Macho Nicol 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky kriket Megová Sofia 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky kriket Miksová Natália 04 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15
Dky kriket Moravčíková Dorota 06 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky kriket Mullerová Sarah 06 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky kriket Novotná Anna Kateřina 07 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky kriket Pučíková Sabina 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky kriket Ritterová Petra 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky kriket Slivová Katarína 05 ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15 (A)
Dky kriket Šimončičová Adela 06 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky kriket Uhlíková Zuzana 04 SZŠ BESST
Dky kriket Uhrínová Miroslava 06 ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou
Dky kriket Vešperová Terázia 06 ZŠ s MŠ Atómová, Trnava
Dky 4 x 60 m kluby Balážová Simona 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 4 x 60 m kluby Balážová Vanesa 04 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 4 x 60 m kluby Baranyovszká Kristína 05 ZŠ s MŠ Dolné Orešany (A)
Dky 4 x 60 m kluby Belicová Jana 06 ZŠ s MŠ Dolné Orešany (A)
Dky 4 x 60 m kluby Bendiková Viktória 04 ZŠ s MŠ Dolné Orešany (A)
Dky 4 x 60 m kluby Betáková Viktória 03 ZŠ s MŠ Zavar
Dky 4 x 60 m kluby Dubčáková Ema 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 4 x 60 m kluby Harnúšková Ema 05 ZŠ s MŠ Zavar
Dky 4 x 60 m kluby Chynoranská Diana 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 4 x 60 m kluby Jablonská Soňa 08 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 4 x 60 m kluby Kolejová Ivana 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 4 x 60 m kluby Kontinová Simona 06 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 4 x 60 m kluby Magdolenová Tatiana 04 ZŠ s MŠ Dolné Orešany (A)
Dky 4 x 60 m kluby Magulová Michaela 03 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 4 x 60 m kluby Macho Nicol 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 4 x 60 m kluby Majerová Sára 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 4 x 60 m kluby Mullerová Sarah 06 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 4 x 60 m kluby Nemochovská Sára 05 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 4 x 60 m kluby Piecková Slávka 06 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 4 x 60 m kluby Ritterová Petra 05 ZŠ s MŠ Spartakovská
Dky 4 x 60 m kluby Ryšková Miriam 04 ZŠ s MŠ, K.Mahra 11,Trnava
Dky 4 x 60 m kluby Sedgwick Carina Lara 03 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 4 x 60 m kluby Sedgwick Nina 05 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 4 x 60 m kluby Sviteková Nina 03 ZŠ Vančurova 38
Dky 4 x 60 m kluby Táčovská Eliška 05 Zš s Mš A.Kubinu 34
Dky 4 x 60 m kluby Ter Ibu Lucy 06 ZŠ s MŠ Smolenice
Dky 4 x 60 m kluby Urminská Ema 04 ZŠ s MŠ Zavar
Dky 4 x 60 m kluby Vargová Margaret 04 ZŠ s MŠ Zavar
Dky 4 x 60 m kluby Zeleňová Tatiana 04 ZŠ s MŠ Smolenice
Žky 60 m Baranyovszká Kristína 05 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Žky 60 m Bendiková Viktória 04 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Žky 60 m Magdolenová Tatiana 04 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Žky 60 m Pauleová Beata 05 ZŠ Vančurova 38
Žky 300 m Baranyovszká Kristína 05 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Žky 300 m Harnúšková Ema 05 ZŠ s MŠ Zavar
Žky 300 m Magdolenová Tatiana 04 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Žky 300 m Rauschová Ema 04 ZŠ Vančurova 38
Žky 300 m Ujváriová Nina 05 ZŠ Vančurova 38
Žky 1000 m Rauschová Ema 04 ZŠ Vančurova 38
Žky 1000 m Ujváriová Nina 05 ZŠ Vančurova 38
Žky výška Faithová Karolína 04 ZŠ Vančurova 38
Žky výška Kramárová Zuzana 04 ZŠ Vančurova 38
Žky výška Ondrejková Viktória 05 ZŠ Vančurova 38
Žky diaľka Faithová Karolína 04 ZŠ Vančurova 38
Žky diaľka Ondrejková Viktória 05 ZŠ Vančurova 38
Žky diaľka Pauleová Beata 05 ZŠ Vančurova 38
Žky guľa 3 kg Bohušová Kristína 05 ZŠ Vančurova 38 42.13
Žky guľa 3 kg Krajčová Natália 05 ZŠ Vančurova 38 42.13
Žky guľa 3 kg Kramárová Zuzana 04 ZŠ Vančurova 38
Žky kriket Bohušová Kristína 05 ZŠ Vančurova 38 42.13
Žky kriket Krajčová Natália 05 ZŠ Vančurova 38 42.13
Žky 4 x 60 m kluby Faithová Karolína 04 ZŠ Vančurova 38
Žky 4 x 60 m kluby Krajčová Natália 05 ZŠ Vančurova 38
Žky 4 x 60 m kluby Kramárová Zuzana 04 ZŠ Vančurova 38
Žky 4 x 60 m kluby Ondrejková Viktória 05 ZŠ Vančurova 38
Žky 4 x 60 m kluby Pauleová Beata 05 ZŠ Vančurova 38
Žky 4 x 60 m kluby Ujváriová Nina 05 ZŠ Vančurova 38
Mžky 60 m Belicová Jana 06 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Mžky 60 m Bezručková Júlia 07 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Mžky 60 m Mondeková Janka 06 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Mžky 300 m Belicová Jana 06 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Mžky 300 m Bezručková Júlia 07 ZŠ s MŠ Dolné Orešany
Nžky 60 m Pajtinková Ema 08 ZŠ Vančurova 38
Nžky kriket Pajtinková Ema 08 ZŠ Vančurova 38
Nžky 4 x 60 m kluby Pajtinková Ema 08 ZŠ Vančurova 38