<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

XIII. ŽUPNÁ OLYMPIÁDA stredných škôl, Trnava, 25. 4. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 3000 m Gállfy Adrián (SVK) 99 SOŠ Rozvoja a vidieka 10:23.14
M výška Kondé Péter (SVK) 99 SOŠ Rozvoja a vidieka s vjm Dun. Streda 194
M guľa 5 kg Žák Andrej 99 Stredná športová škola Jozefa Herdu
M disk 1,5 kg Žák Andrej 99 Stredná športová škola Jozefa Herdu
M oštep 700 g Žák Andrej 99 Stredná športová škola Jozefa Herdu
J 100 m Moravčík Jakub 01 Stredná športová škola Jozefa Herdu
J 200 m Borčány Adam 01 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
J 200 m Moravčík Jakub 01 Stredná športová škola Jozefa Herdu
J 200 m Trnková Viktória 00 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec
J 800 m Bôzek Filip (SVK) 00 Gymnázium L. Novomeského Senica
J 800 m Búzek Filip (SVK) 00 Gymnázium L. Novomeského Senica
J 800 m Hodúr Adrián 00 Gymnázium V. Mihálika Sereď 2:15.40
J 800 m Kubla Matúš 00 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
J 3000 m Šimlaštík Miroslav 01 Gymnázium Jána Hollého Trnava
J 3000 m Tóth Attila (SVK) 00 SOŠ Rozvoja a vidieka s vjm Dun. Streda 10:24.00
J diaľka Husák Matej 01 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
J diaľka Husák Matej (SVK) 01 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
J diaľka Nguyen Michal 00 Gymnázium V. Mihálika Sereď 582
J guľa 5 kg Germič Andrej 00 Gymnázium J.B.Magina Vrbové
J guľa 5 kg Holdoš Eugen 01 Obchodná akadémia Hlohovec 11.50
J guľa 5 kg Murányi Michal 00 Obchodná akadémia Hlohovec 12.75
J guľa 5 kg Repka Adam 00 SOŠE elektrotechnická Trnava
J disk 1,5 kg Germič Andrej 00 Gymnázium J.B.Magina Vrbové
J disk 1,5 kg Krist Tomáš 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
J oštep 700 g Bebjak Richard 01 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
J oštep 700 g Hrotko Patrik 00 Gymnázium Jána Hollého Trnava
J oštep 700 g Rajtík Jakub 01 Obchodná akadémia Hlohovec
J oštep 700 g Tirinda Mátyás (SVK) 01 Gymnázium Z.Kodálya s VJM Galanta
J oštep 700 g Valacsai Ákos (SVK) 01 Gymnázium Z.Kodálya s VJM Galanta
J 4-3-2-1 kombi Chlipala Matej 01 Obchodná akadémia Trnava
J 4-3-2-1 kombi Križanová Viktória 01 Obchodná akadémia Trnava
Dci 100 m Adamčík Marek 03 Gymnázium J.B.Magina Vrbové
Dci 100 m Peöcz Bálint (SVK) 02 SOŠ Rozvoja a vidieka s vjm Dun. Streda 11.65
Dci 100 m Tvrdý Kristián 03 Stredná odborná škola technická
Dci 100 m Végh Roland (SVK) 02 Stredná športová škola Dun. Streda
Dci 400 m Bartek Denis 03 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci 400 m Tomovič Filip 03 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci 800 m Kováč Adam 03 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dci 800 m Tomovič Filip 03 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci 3000 m Vincze Barnabás (SVK) 02 Gymnázium Z.Kodálya s VJM Galanta 10:22.00
Dci výška Blšták Matúš 03 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci výška Pisarčík Jakub 03 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
Dci diaľka Blšták Matúš 03 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci diaľka Tvrdý Kristián 03 Stredná odborná škola technická
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec
Dci disk 1,5 kg Branderský Sebastián 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci disk 1,5 kg Prochác Filip 03 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec
Dci oštep 700 g Branderský Sebastián 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci 4-3-2-1 kombi Cepková Natália 02 Obchodná akadémia Trnava
Dci 4-3-2-1 kombi Jelenek Marek 03 Obchodná akadémia Trnava
Ž 100 m Kopčanová Dominika 99 Gymnázium J.B.Magina Vrbové
Ž 4 x 100 m kluby Kopčanová Dominika 99 Gymnázium J.B.Magina Vrbové
Jky 100 m Križanová Viktória 01 Obchodná akadémia Trnava
Jky 100 m Takács Fruzsina (SVK) 01 SOŠ Rozvoja a vidieka s vjm Dun. Streda 12.45
Jky 200 m Križanová Viktória 01 Obchodná akadémia Trnava
Jky 300 m Kudlová Denisa 01 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky 400 m Krajčovičová Petra 00 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Jky 400 m Kublová Tereza 00 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
Jky 400 m Mečiarová Veronika 01 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky 400 m Šimkaninová Tamara 00 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec
Jky 800 m Jakab Napsugár (SVK) 01 Stredná športová škola Dun. Streda
Jky 800 m Samelova Sara 00 SOSpedagogicjabl.Laury
Jky 1500 m Nádaská Petra 01 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Jky 1500 m Šišková Andrea 01 Gymnázium J.B.Magina Vrbové
Jky 100m p 76,2-8,5 Haršányová Kristína 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky 100m p 76,2-8,5 Kolariková Lesana 01 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Jky 100m p 76,2-8,5 Šimkaninová Tamara 00 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec
Jky výška Haršányová Kristína 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky výška Štefanková Natália 00 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Jky výška Trebatická Ivana 00 Gymnázium J.B.Magina Vrbové
Jky diaľka Bučková Denisa 01 Obchodná akadémia Hlohovec 445
Jky diaľka Kolariková Lesana 01 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Jky diaľka Vargová Patrícia 01 Gymnázium J.B.Magina Vrbové
Jky guľa 3 kg Deáková Erika 01 SPŠ Dopravná, Trnava
Jky guľa 3 kg Miková Nikola 00 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Jky guľa 3 kg Molnár Zsuzsanna (SVK) 01 SOŠ Rozvoja a vidieka s VJM Dun. Streda
Jky guľa 3 kg Molnár Zsuzsanna (SVK) 01 SOŠ Rozvoja a vidieka
Jky guľa 3 kg Trnková Viktória 00 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec
Jky disk 1 kg Miková Nikola 00 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Jky oštep 500 g Haršányová Kristína 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky oštep 500 g Pločeková Natália 01 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
Jky oštep 500 g Šimorová Simona 01 Obchodná akadémia Hlohovec
Jky 4 x 100 m kluby Kublová Tereza 00 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
Jky 4 x 100 m kluby Strečanská Sára 01 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
Jky 4 x 100 m kluby Trebatická Ivana 00 Gymnázium J.B.Magina Vrbové
Jky 4 x 100 m kluby Vargová Patrícia 01 Gymnázium J.B.Magina Vrbové
Jky 4 x 100 m kluby Zruttová Viktoria 01 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
Jky 4 x 100 m kluby Zubáková Tereza 01 Gymn.P de Coubertina,Piešťany
Dky 100 m Amália Lepótová (SVK) 02 spojená škola internátna, Bratislava 19.83
Dky 100 m Kovácsová Viktória 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 100 m Lopatová Simona 02 Gymnázium V. Mihálika Sereď
Dky 100 m Macháčková Diana (SVK) 03 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica 13.60
Dky 100 m Macháčková Diana (SVK) 03 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica 472
Dky 100 m Mišovičová Katarína 03 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 100 m Ptáčková Patrícia (SVK) 02 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica
Dky 300 m Kovácsová Viktória 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 300 m Mikulová Emma (SVK) 02 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica
Dky 300 m Mišovičová Katarína 03 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 300 m Ptáčková Patrícia (SVK) 02 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica
Dky 400 m Amália Lepótová (SVK) 02 Spojená škola internátna, Bratislava 60.50
Dky 400 m Johancsík Réka (SVK) 02 Strené športová škola Dun. Streda
Dky 800 m Cepková Natália 02 Obchodná akadémia Trnava
Dky 800 m Gesseová Lea 03 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec
Dky 800 m Morávková Tamara 03 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08 2:40.88
Dky 1500 m Černová Liliana 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08 7:36.23
Dky 1500 m Štrpková Lucia 02 Gymnázium V. Mihálika Sereď
Dky výška Mačaiová Petra 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky diaľka Mačaiová Petra 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky diaľka Polačková Sabina 03 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky guľa 3 kg Kalmanová Veronika 03 Gymnázium J.B.Magina Vrbové
Dky guľa 3 kg Kršková Alexandra 03 SPŠ Dopravná, Trnava
Dky guľa 3 kg Mixová Radka (SVK) 03 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica 11.41
Dky guľa 3 kg Petríková Natália 02 Obchodná akadémia Hlohovec
Dky disk 1 kg Mixová Radka (SVK) 03 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica
Dky disk 1 kg Palanská Lenka 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky oštep 500 g Kovácsová Viktória 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky oštep 500 g Mikulová Emma (SVK) 02 Gymnázium F. V. Sasinka Skalica
Dky oštep 500 g Polačková Sabina 03 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Kalmanová Veronika 03 Gymnázium J.B.Magina Vrbové