<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Mládežnícky AZB Elán míting, Bratislava, 16. 3. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Badalík Boris 03 Naša atletika
Dci 60 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 08.08
Dci 60 m Koreň Kristián 03 Naša atletika 10.34
Dci 60 m Paško Adam 03 Naša atletika 08.03
Dci 60 m Štefan Oliver 03 Naša atletika 08.77
Dci 60 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 07.51
Žci 60 m Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava 08.30
Žci 60 m Belluš Martin 04 Naša atletika 08.15
Žci 60 m Benko Williams Alex 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 10.04
Žci 60 m Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.74
Žci 60 m Drobný Maximilán 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.52
Žci 60 m Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 08.07
Žci 60 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 08.15
Žci 60 m Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 08.18
Žci 60 m Lošonský Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 07.92
Žci 60 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika 08.56
Žci 60 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 09.21
Žci 60 m Nespala Marián 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Rojík Matúš 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.10
Žci 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 08.67
Žci 60 m Šmilňák Matej 05 Naša atletika 09.34
Žci 60 m Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.50
Žci 60 m Šurin Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m Zatloukal David 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 60 m pr. 83,8 Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.28
Žci 60 m pr. 83,8 Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 09.52
Žci 60 m pr. 83,8 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 09.70
Žci 60 m pr. 83,8 Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 09.56
Žci 60 m pr. 83,8 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m pr. 83,8 Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m pr. 83,8 Šurin Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky 09.85
Mžci 60 m Bacigál Dominik 06 ŠK Vital Bratislava 09.43
Mžci 60 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.84
Mžci 60 m Boledovič Tomáš 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 60 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 09.26
Mžci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.59
Mžci 60 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.99
Mžci 60 m Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.22
Mžci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.92
Mžci 60 m Hanisko Rastislav 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 09.25
Mžci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 09.77
Mžci 60 m Janek Ján 07 Naša atletika 09.83
Mžci 60 m Kanich Roman 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.49
Mžci 60 m Košťál Matúš 07 Naša atletika
Mžci 60 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 08.77
Mžci 60 m Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.71
Mžci 60 m Meško Tomáš 07 Naša atletika 09.35
Mžci 60 m Minárik Martin 07 Naša atletika 10.64
Mžci 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 08.16
Mžci 60 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 09.71
Mžci 60 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.60
Mžci 60 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.41
Mžci 60 m Polák Fedor 07 Naša atletika
Mžci 60 m Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 09.13
Mžci 60 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.94
Mžci 60 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 08.79
Mžci 60m p 76,2-7,5 Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci 60m p 76,2-7,5 Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 11.79
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Mžci 60m p 76,2-7,5 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 11.4
Mžci 60m p 76,2-7,5 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 12.53
Mžci 60m p 76,2-7,5 Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 13.18
Mžci 60m p 76,2-7,5 Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 11.54
Mžci 4 x 200 m kombi Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 4 x 200 m kombi Donoval Adam Daniel 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 4 x 200 m kombi Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 4 x 200 m kombi Janek Ján 07 Naša atletika
Mžci 4 x 200 m kombi Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 200 m kombi Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 4 x 200 m kombi Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 4 x 200 m kombi Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 4 x 200 m kombi Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Dky 60 m Plichtová Patrícia 03 Naša atletika 08.51
Dky 60 m Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.87
Dky 60 m Vanovčanová Zuzana 03 Naša atletika 09.69
Dky 60m p 76,2-8,5 Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 09.79
Žky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika 08.20
Žky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 08.00
Žky 60 m Čisáriková Miriam 04 Deti v pohybe Šamorín
Žky 60 m Dávidová Laura 04 Naša atletika
Žky 60 m Dávidová Lívia 06 Naša atletika 09.70
Žky 60 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 09.10
Žky 60 m Dolníková Nina 05 Naša atletika 09.35
Žky 60 m Gallová Karolína 05 Naša atletika 09.22
Žky 60 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 09.43
Žky 60 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 08.86
Žky 60 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 09.13
Žky 60 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 08.96
Žky 60 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika 09.40
Žky 60 m Mnichova Ema 05 Naša atletika 08.78
Žky 60 m Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.49
Žky 60 m Rudavská Nikol 05 Atletický klub AC Malacky 09.50
Žky 60 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 09.15
Žky 60 m Salagová Lucia 05 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 08.72
Žky 60 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.42
Žky 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 09.23
Žky 60 m Spustová Emília 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60 m Szöcsová Boglárka 04 Deti v pohybe Šamorín
Žky 60 m Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.30
Žky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 10.09
Žky 60 m Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 09.11
Žky 60 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 08.55
Žky 60 m Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.94
Žky 60 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 08.22
Žky 60 m Voleková Rebeka 04 Atletický klub AC Malacky 09.32
Žky 60 m Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.60
Žky 60 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.81
Žky 60m p 76,2-8,2 Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 60m p 76,2-8,2 Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 10.67
Žky 60m p 76,2-8,2 Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 60m p 76,2-8,2 Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 13.15
Žky 60m p 76,2-8,2 Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 11.07
Žky 60m p 76,2-8,2 Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 10.54
Žky 60m p 76,2-8,2 Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava 13.81
Žky 60m p 76,2-8,2 Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.18
Mžky 60 m Benko Williams Fiona 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 10.47
Mžky 60 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.10
Mžky 60 m Danadová Adriána 06 Atletický klub AC Malacky 10.18
Mžky 60 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 08.85
Mžky 60 m Durdjaková Sofia 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.83
Mžky 60 m Fischerová Gréta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.43
Mžky 60 m Glončáková Sofia 07 Naša atletika 09.84
Mžky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.82
Mžky 60 m Grmanová Laura 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika
Mžky 60 m Horvatová Petra 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 09.15
Mžky 60 m Chabrečková Daniela 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60 m Klementová Júlia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.38
Mžky 60 m Kopeliovičová Nina 06 Atletický klub AC Malacky 10.33
Mžky 60 m Marková Júlia 07 Naša atletika 10.25
Mžky 60 m Marková Michaela 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.44
Mžky 60 m Melichová Viktória 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.39
Mžky 60 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.91
Mžky 60 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60 m Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.26
Mžky 60 m Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky 08.69
Mžky 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 10.27
Mžky 60 m Semešová Samanta 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.75
Mžky 60 m Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.82
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.05
Mžky 60 m Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.32
Mžky 60 m Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.83
Mžky 60 m Valentínová Ella 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.28
Mžky 60 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.96
Mžky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.13
Mžky 60m p 76,2-7,5 Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.63
Mžky 60m p 76,2-7,5 Danadová Adriána 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Chabrečková Daniela 06 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 4 x 200 m kombi Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 200 m kombi Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 200 m kombi Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 200 m kombi Fischerová Gréta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 200 m kombi Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika
Mžky 4 x 200 m kombi Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 200 m kombi Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 200 m kombi Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 200 m kombi Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika
EleHm 60 m Bezák Alex 10 Naša atletika
EleHm 60 m Bezák Marcus 10 Naša atletika
EleHm 60 m Kaňa Ronald 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.84
EleHm 60 m Lošonský Matúš 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 60 m Maťaš Maximilián 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 60 m Mereš Lukáš 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleHm 60 m Minčík Nino 10 Naša atletika
EleHm 60 m Pazdernatý Martin 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleHm 60 m Pilka Martin 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 60 m Slíš Marko 10 Naša atletika
EleHm 60 m Škvara Michal 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 60 m Štefanides Matúš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 60 m Voloch Luke 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.08
Nžci 60 m Bujna Slavomír 09 Naša atletika
Nžci 60 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.54
Nžci 60 m Hladík Jakub 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.08
Nžci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 10.05
Nžci 60 m Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky 09.68
Nžci 60 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.09
Nžci 60 m Kordoš Matúš 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.87
Nžci 60 m Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.31
Nžci 60 m Laco Pavol 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Litvák Boris 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.21
Nžci 60 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.78
Nžci 60 m Pír Artur 08 Atletický klub AC Malacky 10.66
Nžci 60 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.47
Nžci 60 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Salák Matúš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Troščák Jaroslav 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.11
Nžci 60 m Velšmid Maxim 08 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 09.04
Nžci 60 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.80
Nžci 60m p 76,2-7,5 Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 4 x 100 m kombi Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 4 x 100 m kombi Hladík Jakub 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 4 x 100 m kombi Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 4 x 100 m kombi Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 4 x 100 m kombi Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 4 x 100 m kombi Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 60 m Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 60 m Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 60 m Glončáková Júlia 10 Naša atletika
EleZm 60 m Heseková Karolína 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZm 60 m Chrenková Martina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZm 60 m Janegová Tatiana 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZm 60 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.66
EleZm 60 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.62
EleZm 60 m Kulichová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZm 60 m Ondrášeková Hana 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZm 60 m Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.70
EleZm 60 m Šišláková Veronika 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.46
EleZm 60 m Tužinská Hana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 60 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.46
Nžky 60 m Bejdáková Pavla 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika 09.70
Nžky 60 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.45
Nžky 60 m Česneková Sandra 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.61
Nžky 60 m Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.62
Nžky 60 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.69
Nžky 60 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Chabrečková Jana 08 Atletický klub AC Malacky 10.78
Nžky 60 m Jablonská Soňa 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.98
Nžky 60 m Kaňová Marianna 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.36
Nžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.06
Nžky 60 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.18
Nžky 60 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Kruželová Anica 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 11.57
Nžky 60 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.59
Nžky 60 m Makarová Laura 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Marková Karolína 09 Naša atletika 10.47
Nžky 60 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.28
Nžky 60 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.47
Nžky 60 m Nosáľová Barbora 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.62
Nžky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.32
Nžky 60 m Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika 10.20
Nžky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.95
Nžky 60 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 09.82
Nžky 60 m Salaiová Vanesa 08 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika 09.48
Nžky 60 m Slezáková Regína 09 Atletický klub AC Malacky 10.27
Nžky 60 m Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky 10.46
Nžky 60 m Ševerová Dorota 08 Atletický klub AC Malacky 10.58
Nžky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 09.64
Nžky 60m p 76,2-7,5 Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.20
Nžky 60m p 76,2-7,5 Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.78
Nžky 60m p 76,2-7,5 Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 14.31
Nžky 4 x 100 m kombi Bortlíková Lucia 08 Naša atletika
Nžky 4 x 100 m kombi Česneková Sandra 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 4 x 100 m kombi Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 4 x 100 m kombi Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 4 x 100 m kombi Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 4 x 100 m kombi Nosáľová Barbora 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 4 x 100 m kombi Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 4 x 100 m kombi Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika