<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-okresu stredných škôl + netradičné švédske štafety, Trnava, 16. 4. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Ertl Marek 99 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
M 200 m Ertl Marek 99 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
M guľa 5 kg Cáder Tomáš 99 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
M guľa 5 kg Mihálik Tomáš 99 Arcibiskupské gymnázium v Trnave
M guľa 5 kg Žák Andrej 99 Stredná športová škola Jozefa Herdu
M disk 1,5 kg Žák Andrej 99 Stredná športová škola Jozefa Herdu
M oštep 700 g Cáder Tomáš 99 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
M oštep 700 g Žák Andrej 99 Stredná športová škola Jozefa Herdu
M 4 x 100 m kluby Ertl Marek 99 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J 100 m Brestovanský Jakub 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 100 m Brestovanský Jakub (SVK) 01 SPŠ Trnava
J 100 m 17 Drinko Simon 00 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
J 100 m Gajda Matúš 01 stredná priemyselná škola dopravná
J 100 m Hankoščák Stanislav 00 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J 100 m Chlipala Matej 01 Obchodná akadémia Trnava
J 100 m Kordiak Erik 00 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 100 m Mihálek Kristián 00 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J 100 m Moravčík Jakub 01 Stredná športová škola Jozefa Herdu
J 100 m Mráz Marek 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 100 m Mráz Marek (SVK) 01 SPŠ Trnava
J 100 m Nagy Adam 01 Arcibiskupské gymnázium v Trnave
J 100 m Orlický Marek 01 SOŠE elektrotechnická Trnava
J 100 m Pikna Peter 00 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 100 m Pikna Peter (SVK) 00 SPŠ Trnava
J 100 m Valent Ondrej 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
J 200 m Baraňovič Patrik 00 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J 200 m Brestovanský Jakub 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 200 m Brestovanský Jakub (SVK) 01 SPŠ Trnava
J 200 m Ciriak Vladimír 01 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J 200 m Lanák Andrej 00 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J 200 m Moravčík Jakub 01 Stredná športová škola Jozefa Herdu
J 200 m Pikna Peter 00 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 200 m Pikna Peter (SVK) 00 SPš Trnava
J 200 m Šimanský Samuel 01 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J 200 m Valent Ondrej 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
J 400 m Bednárik Lukáš 00 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J 400 m Brestovanský Jakub 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 400 m Brestovanský Jakub (SVK) 01 SPš Trnava
J 400 m Chudiványi Lukáš 01 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J 400 m Junas Dušan 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 400 m Kordiak Erik 00 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 400 m Ladvenica Radoslav 01 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J 800 m Gomola Jakub 01 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J 800 m Sabadoš Andrej 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 800 m Sabadoš Andrej (SVK) 01 SPŠ Trnava
J 800 m Šimanský Samuel 01 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J 800 m Žemla Adrián 00 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 800 m Žemla Adrián (SVK) 01 SPŠ Trnava
J 3000 m Bednárik Lukáš 00 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J 3000 m Boča Radoslav 00 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J 3000 m Dzurek Samuel 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 3000 m Junas Dušan 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 3000 m 1 Kuník Radoslav 01 Obchodná akadémia Trnava
J 3000 m Remiš Tomáš 00 Gymnázium Jána Hollého Trnava
J 3000 m Šimlaštík Miroslav 01 Gymnázium Jána Hollého Trnava
J 110 m pr. 91,4 Jáno Jakub 01 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J výška Gajda Matúš 01 stredná priemyselná škola dopravná
J výška Jáno Jakub 01 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J výška Janšák Matej 00 SPŠ Trnava, Komenského 1
J výška Janšák Matej (SVK) 00 SPŚ Trnava
J výška Popelka Juraj (SVK) 00 SSOŠ Gos-sk Trnava 165
J diaľka Ciriak Vladimír 01 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J diaľka Farkaš Milan 01 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J diaľka Gajda Matúš 01 stredná priemyselná škola dopravná
J diaľka Gruchalák Filip 01 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J diaľka Halaš Jakub 01 stredná priemyselná škola dopravná
J diaľka Hankoščák Stanislav 00 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J diaľka Chudiványi Lukáš 01 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
J diaľka Jelínek Miroslav 01 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J diaľka Mráz Marek 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
J diaľka Mráz Marek (SVK) 01 SPŠ Trnava
J diaľka Nagy Adam 01 Arcibiskupské gymnázium v Trnave
J diaľka Popelka Juraj (SVK) 00 SSOŠ Gos-sk Trnava
J guľa 5 kg Benca Dávid 00 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J guľa 5 kg Blaško Sebastián 00 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J guľa 5 kg 18 Eliáš Patrik 01 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
J guľa 5 kg Halaš Jakub 01 stredná priemyselná škola dopravná
J guľa 5 kg Jánoška Lukáš 00 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J guľa 5 kg Kralovič Branislav 00 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
J guľa 5 kg Krist Tomáš 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
J guľa 5 kg Polgár Ján 00 SOŠE elektrotechnická Trnava
J guľa 5 kg 22 Raninec Boris 00 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
J guľa 5 kg Repka Adam 00 SOŠE elektrotechnická Trnava
J guľa 5 kg Vaško Patrik (SVK) 00 SSOŠ Gos-sk Trnava
J disk 1,5 kg Krist Tomáš 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
J oštep 700 g Deák Adam 01 SOŠE elektrotechnická Trnava
J oštep 700 g Dzurek Samuel 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
J oštep 700 g Hrotko Patrik 00 Gymnázium Jána Hollého Trnava
J oštep 700 g Krist Tomáš 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
J 4 x 100 m kluby Kordiak Erik 00 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 4 x 100 m kluby Mráz Adam 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 4 x 100 m kluby Pikna Peter 00 SPŠ Trnava, Komenského 1
J 4-3-2-1 kombi Chlipala Matej 01 Obchodná akadémia Trnava
J 4-3-2-1 kombi Križanová Viktória 01 Obchodná akadémia Trnava
Dci 100 m Balažovič Jakub 02 stredná priemyselná škola dopravná
Dci 100 m Baranovský Milan (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dci 100 m Birošík Adam 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dci 100 m Birošík Adam (SVK) 02 SPŠ Trnava
Dci 100 m 16 Daniška Dušan 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dci 100 m Dékány Adam 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 100 m Franko Patrik 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 100 m 19 Hološka Sebastián 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dci 100 m 21 Janovský Martin 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dci 100 m Klobučník Štefan 03 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci 100 m Klučár Matej 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 100 m Kročka Marek 03 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci 100 m Manca Dávid 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dci 100 m Mego Adrián 03 stredná priemyselná škola dopravná
Dci 100 m Mráz Samuel 02 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
Dci 100 m Orihel Martin 02 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci 100 m Pokusa Markus 02 Obchodná akadémia Trnava
Dci 100 m Polák Ivan 03 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci 100 m Sagan Daniel 03 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci 100 m Sekáč Ján 02 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci 100 m Schmidt Patrik 03 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
Dci 100 m Sitai Kevin (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk
Dci 100 m Suchan Branislav 03 stredná priemyselná škola dopravná
Dci 100 m Šoka Lukáš 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 100 m Vencelík Dárius 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 100 m Voščinár Nicolas 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 200 m Adamčík Michal (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dci 200 m Bakoš Lucas 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 200 m Birošík Adam 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dci 200 m Bojňanský Adam 02 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
Dci 200 m Dibala Šimon 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dci 200 m Kročka Marek 03 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci 200 m Masarovič Sebastián 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 200 m Nesteš Lukáš 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 200 m Ostrovský Samuel 02 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
Dci 200 m Rusnák Kristián 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 400 m Bakoš Lucas 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 400 m Bartek Denis 03 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci 400 m Birošík Adam (SVK) 02 SPŠ Trnava
Dci 400 m Cibulka Matúš (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dci 400 m Černay Adrián (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dci 400 m Čierňava Michal 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 400 m Dékány Adam 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 400 m Dibala Šimon 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dci 400 m Krivošík Andrej (SVK) 03 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dci 400 m Lovas Kristián 02 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci 400 m Sekáč Ján 02 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci 400 m Šimko Sebastián (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dci 400 m Tomovič Filip 03 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci 400 m Volkovics Michal 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 800 m Ambruš Ondrej 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 800 m Bango Nikolas (SVK) 03 SSOŠ Gos-sk Trnava 2:36.00
Dci 800 m Bojňanský Adam 02 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
Dci 800 m 30 Macko Tomas 03 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Dci 800 m Ostrovský Samuel 02 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
Dci 800 m Piešťanský Miroslav 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 800 m Polák Ivan 03 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci 800 m Škodný Michal 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 800 m Tomovič Filip 03 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci 1500 m Gašpárek Filip 02 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci 3000 m Bielik Marek 03 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
Dci 3000 m Karol Miloš 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 3000 m Malček Marek 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 3000 m Melicher Pavol 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci 3000 m Surový Samuel 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci výška Blšták Matúš 03 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci výška Černay Adrián (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk
Dci výška Gukker Norbert 02 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci výška Hodinár Samuel 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dci výška Jánoška Filip 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci výška Minarovič Matej 02 stredná priemyselná škola dopravná
Dci diaľka Adamčík Michal (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dci diaľka Balažovič Jakub 02 stredná priemyselná škola dopravná
Dci diaľka Baranovský Milan (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dci diaľka Blšták Matúš 03 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci diaľka Branický Roman 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci diaľka Cibulka Matúš (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dci diaľka Čierňava Michal 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci diaľka Gukker Norbert 02 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci diaľka Hodinár Samuel 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dci diaľka Chrvala Benjamín 02 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci diaľka 20 Jamrichová Chiara 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dci diaľka Mráz Samuel 02 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
Dci diaľka Sabo Šimon 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci diaľka Schmidt Patrik 03 SOŠ automobilová, Coburgova 39, Trnava
Dci diaľka Sitai Kevin (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dci diaľka 2 Stano Róbert 02 Obchodná akadémia Trnava
Dci diaľka Šesták igor 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci diaľka Šimko Sebastián (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dci guľa 3 kg Novák Adam 02 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci guľa 5 kg 15 Blažo Patrik 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dci guľa 5 kg Kiliany Andras 02 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci guľa 5 kg Lovas Kristián 02 SOŠE elektrotechnická Trnava
Dci guľa 5 kg Minarovič Matej 02 stredná priemyselná škola dopravná
Dci guľa 5 kg Trnka Ladislav 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dci guľa 5 kg Venény Ľuboš 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dci disk 1,5 kg Branderský Sebastián 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci disk 1,5 kg Venény Ľuboš 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dci oštep 600 g Masarovič Sebastián 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dci oštep 700 g Branderský Sebastián 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dci oštep 700 g Putera Adrián 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dci oštep 700 g Venény Ľuboš 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dci 4 x 100 m kluby Birošík Adam 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dci 4 x 100 m kluby Chrvala Benjamín 02 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Klobučník Štefan 03 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Kročka Marek 03 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Sagan Daniel 03 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dci 4-3-2-1 kombi Cepková Natália 02 Obchodná akadémia Trnava
Dci 4-3-2-1 kombi Jelenek Marek 03 Obchodná akadémia Trnava
Ž 100 m 8 Suchoňová Lucia 99 Obchodná akadémia Trnava
Ž 400 m Kadlečíková Ivana 99 SPŠ Trnava, Komenského 1
Ž 400 m Schusterová Kristína 99 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Ž 4 x 100 m kluby Kadlečíková Ivana 99 SPŠ Trnava, Komenského 1
Ž 4 x 100 m kluby 8 Suchoňová Lucia 99 Obchodná akadémia Trnava
Jky 100 m Baránková Adela 01 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Jky 100 m Hettešová Dominika 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
Jky 100 m Juhásová Monika 01 Arcibiskupské gymnázium v Trnave
Jky 100 m Krištofiaková Monika (SVK) 01 SSOŠ Gos-sk Trnav 14.20
Jky 100 m 5 Križanová Viktória 01 Obchodná akadémia Trnava
Jky 100 m Mihoková Petra 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
Jky 100 m Pallangová Nikola (SVK) 01 SSOŠ Gos-sk Trnava
Jky 100 m Puchelová Alexandra 01 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Jky 100 m Tomovičová Barbora 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
Jky 200 m Dóková Nina 01 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Jky 200 m Hettešová Dominika 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
Jky 200 m 5 Križanová Viktória 01 Obchodná akadémia Trnava
Jky 200 m Kudlová Denisa 01 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky 200 m Mihoková Petra 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
Jky 200 m Pallangová nikola (SVK) 01 SSOŠ Gos-sk Trnav
Jky 400 m Dóková Nina 01 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Jky 400 m 35 Krajčovičová Petra 00 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Jky 400 m Mečiarová Veronika 01 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky 800 m Samelova Sara 00 SOSpedagogicka bl.Laury
Jky 800 m Škreková Viktória 01 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Jky 800 m 10 Štegmanová Mária 01 Obchodná akadémia Trnava
Jky 1500 m Kurejová Kristína 00 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Jky 1500 m Nádaská Petra 01 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Jky 100m p 76,2-8,5 Haršányová Kristína 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky 100m p 76,2-8,5 Kolariková Lesana 01 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Jky výška Haršányová Kristína 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky výška 25 Jakubičková Vanessa 00 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Jky výška 41 Štefanková Natália 00 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Jky diaľka Kolariková Lesana 01 Gymnázium Jána Hollého Trnava
Jky diaľka Mihoková Petra 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
Jky guľa 3 kg Deáková Erika 01 stredná priemyselná škola dopravná
Jky guľa 3 kg Kohutova Lenka 01 Arcibiskupské gymnázium v Trnave
Jky guľa 3 kg 38 Miková Nikola 00 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Jky guľa 3 kg Mišunová Andrea 00 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Jky disk 1 kg Bartoňová Vanessa 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky disk 1 kg Maňásková Martina (SVK) 01 SSOŠ Gos-sk Trnava
Jky disk 1 kg 38 Miková Nikola 00 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Jky disk 1 kg Mišunová Andrea 00 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Jky disk 1 kg Mosnáková Sabína 01 stredná priemyselná škola dopravná
Jky oštep 600 g Bartoňová Vanessa 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky oštep 600 g Haršányová Kristína 00 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Jky oštep 600 g Maňásková Martina (SVK) 01 SSOŠ Gos-sk Trnava
Jky oštep 600 g Mišunová Andrea 00 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Jky oštep 600 g Mosnáková Sabína 01 stredná priemyselná škola dopravná
Jky 4 x 100 m kluby Baránková Adela 01 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Jky 4 x 100 m kluby 35 Krajčovičová Petra 00 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Jky 4 x 100 m kluby 5 Križanová Viktória 01 Obchodná akadémia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby Mihoková Petra 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
Jky 4 x 100 m kluby 10 Štegmanová Mária 01 Obchodná akadémia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby Tomovičová Barbora 01 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dky 100 m 3 Adamčíková Natália 02 Obchodná akadémia Trnava
Dky 100 m 31 Andrasyová Simona 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky 100 m 23 Bošnáková Ema 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dky 100 m Danková Klaudia 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dky 100 m Hudcovičová Adriana 03 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dky 100 m Kičinová Kristína 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky 100 m Kičinová Kristína 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky 100 m Kovácsová Viktória 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 100 m Králiková Tereza 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky 100 m Králiková Veronika 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dky 100 m Krišková Nikola 02 stredná priemyselná škola dopravná
Dky 100 m Kršková Alexandra 03 stredná priemyselná škola dopravná
Dky 100 m Marková Michaela (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnav 14.30
Dky 100 m Matíjová Žofia 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky 100 m Mišovičová Katarína 03 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 100 m 27 Petrovová Sofia 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dky 100 m Remenárová Anna 03 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dky 100 m Ščasná Natália 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dky 100 m 13 Zirkelbachová Lujza 03 Obchodná akadémia Trnava
Dky 100 m Žigová Lucia 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky 200 m 3 Adamčíková Natália 02 Obchodná akadémia Trnava
Dky 200 m Danková Klaudia 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dky 200 m Gálová Patrícia 03 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dky 200 m Kičinová Kristína 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky 200 m Kičinová Kristína 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky 200 m Kovácsová Viktória 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 200 m Matíjová Žofia 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky 200 m Mišovičová Katarína 03 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky 200 m 7 Potroková Dominika 02 Obchodná akadémia Trnava
Dky 200 m Ščasná Natália 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dky 200 m Zdravkovič Nevena (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dky 400 m Babicová Lucia 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky 400 m Kunová Ema 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky 400 m 13 Zirkelbachová Lujza 03 Obchodná akadémia Trnava
Dky 800 m 4 Cepková Natália 02 Obchodná akadémia Trnava
Dky 800 m 26 Morávková Tamara 03 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dky 800 m Remenárová Anna 03 Gymnázium Angely Merici Trnava
Dky 1500 m 24 Černová Liliana 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dky 1500 m Moravčíková Tatiana 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky 1500 m 28 Prokešová Zuzana 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dky 1500 m 9 Štefunková Alena 02 Obchodná akadémia Trnava
Dky 1500 m 12 Tarič Sibela 03 Obchodná akadémia Trnava
Dky výška Králiková Veronika 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dky výška Macková Daniela 03 stredná priemyselná škola dopravná
Dky výška 37 Mačaiová Petra 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky výška Mináriková Monika 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky výška Šoková Diana 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky výška 14 Žáková Simona 02 Obchodná akadémia Trnava
Dky diaľka 31 Andrasyová Simona 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky diaľka Babicová Lucia 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky diaľka Belicová Katarína 02 stredná priemyselná škola dopravná
Dky diaľka Foldiova Sona (SVK) 03 SOS pedagogickabl. Laury
Dky diaľka Galova Zuzana (SVK) 03 SOS pedagogicka bl.Laury
Dky diaľka Hozlárová Nina 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky diaľka Králiková Tereza 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky diaľka Krišková Nikola 02 stredná priemyselná škola dopravná
Dky diaľka Kršková Alexandra 03 stredná priemyselná škola dopravná
Dky diaľka Macková Daniela 03 stredná priemyselná škola dopravná
Dky diaľka 37 Mačaiová Petra 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky diaľka Marková Michaela (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dky diaľka 27 Petrovová Sofia 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dky diaľka 40 Polačková Sabína 03 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky diaľka 29 Regnerová Vanesa 02 SOŠ OaS Trnava, Lomonosovova 6 , 917 08
Dky diaľka Zdravkovič Nevena (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dky diaľka 14 Žáková Simona 02 Obchodná akadémia Trnava
Dky guľa 3 kg Herakova Laura 02 SOSpedagogicjabl.Laury
Dky guľa 3 kg Hozlárová Nina 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky guľa 3 kg Kršková Alexandra 03 stredná priemyselná škola dopravná
Dky guľa 3 kg Mináriková Monika 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky guľa 3 kg Ochabová Gabriela (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk
Dky guľa 3 kg Petričevič Nina Frabciska 03 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky guľa 3 kg Ščasnovičová Soňa 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky guľa 3 kg Špitalská Lenka 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky disk 1 kg Adameková Sofia (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnava
Dky disk 1 kg 39 Palanská Lenka 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky disk 1 kg Ščasnovičová Soňa 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky oštep 600 g Adámeková Sofia (SVK) 02 SSOŠ Gos-sk Trnav
Dky oštep 600 g Hozlárová Nina 02 SPŠ stavebná D.S.Jurkoviča
Dky oštep 600 g Kovácsová Viktória 02 Stredná športová škola Jozefa Herdu
Dky oštep 600 g 40 Polačková Sabína 03 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky 4 x 100 m kluby 4 Cepková Natália 02 Obchodná akadémia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Danková Klaudia 02 SPŠ Trnava, Komenského 1
Dky 4 x 100 m kluby Kičinová Kristína 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky 4 x 100 m kluby 37 Mačaiová Petra 02 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Dky 4 x 100 m kluby 40 Polačková Sabína 03 Stredná zdravotnícka škola Trnava
Žky guľa 3 kg 6 Lehenová Mária 04 Obchodná akadémia Trnava