<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Mládežnícky AZB Elán predprogram, Bratislava, 17. 2. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.97
Mžci 60 m Belluš Samo 07 Naša atletika 09.52
Mžci 60 m Boledovič Tomáš 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 60 m Čambálik Matúš 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.16
Mžci 60 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.09
Mžci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.37
Mžci 60 m Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.22
Mžci 60 m Giertl Šimon 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.34
Mžci 60 m Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.71
Mžci 60 m Janek Ján 07 Naša atletika 09.83
Mžci 60 m Kanich Roman 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci 60 m Kollár Jozef 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžci 60 m Krkoška Samuel 08 AK Slávia UK Bratislava 10.68
Mžci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 09.43
Mžci 60 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 08.84 08.84
Mžci 60 m Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.71
Mžci 60 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 60 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.41
Mžci 60 m Polkoráb Andrej 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.81
Mžci 60 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 10.05
Mžci 60 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 60 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 09.00
Mžci 600 m Čambálik Matúš 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 1:55.85
Mžci 600 m Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:09.19
Mžci 600 m Giertl Šimon 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.27
Mžci 600 m Hlaváček Marek 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Kollár Jozef 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžci 600 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:57.14
Mžci 600 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 1:46.06 1:46.06
Mžci 600 m Polkoráb Andrej 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:57.23
Mžci 600 m Stančík Branislav 07 Športový triatlonový klub Pezinok
Mžci 600 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:11.82
Mžci 60m p 76,2-7,5 Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 12.90
Mžci 60m p 76,2-7,5 Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 12.93
Mžci 60m p 76,2-7,5 Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 13.18
Mžci diaľka Donoval Adam Daniel 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 407
Mžci diaľka Krkoška Samuel 08 AK Slávia UK Bratislava 327
Mžci diaľka Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci diaľka Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 348
Mžci diaľka Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 377
Mžci diaľka Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 328
Mžci guľa 3 kg Donoval Adam Daniel 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci guľa 3 kg Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 06.34
Mžci guľa 3 kg Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci guľa 3 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava
Mžci guľa 3 kg Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.10
Mžky 60 m Cinová Laura 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 60 m Drobná Tamara 08 AK Slávia UK Bratislava 11.88
Mžky 60 m Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 08.97
Mžky 60 m Durdiaková Nikol 06 Deti v pohybe Šamorín
Mžky 60 m Durdjaková Sofia 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.83
Mžky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.75
Mžky 60 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.38
Mžky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.52
Mžky 60 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.79
Mžky 60 m Haase Leonie 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika
Mžky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.39
Mžky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.75
Mžky 60 m Klementová Júlia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.65
Mžky 60 m Kolarov Olivia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Koleníková Nina 06 Športový triatlonový klub Pezinok 10.31
Mžky 60 m Kollárová Nela 07 Športový triatlonový klub Pezinok 09.08
Mžky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.34
Mžky 60 m Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina 10.19
Mžky 60 m Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica 10.15
Mžky 60 m Lovásová Viktória 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.43
Mžky 60 m Majerčíková Tereza 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.77
Mžky 60 m Marková Júlia 07 Naša atletika 10.25
Mžky 60 m Marková Michaela 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.57
Mžky 60 m Matušková Tereza 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Mojžišová Margaréta 06 Atletický klub Krupina
Mžky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60 m Plavuchová Lucia 06 AK Inter-SC Bratislava 10.76
Mžky 60 m Ragáčová Tamara 07 AK Slávia UK Bratislava 09.78
Mžky 60 m Ragáčová Viktória 07 AK Slávia UK Bratislava 10.04
Mžky 60 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.92
Mžky 60 m Semešová Samanta 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 60 m Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.82
Mžky 60 m Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 09.87
Mžky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 09.06
Mžky 60 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.08
Mžky 60 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.85
Mžky 60 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.45
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.12
Mžky 60 m Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.32
Mžky 60 m Thomann Mika Lore 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Tomášiková Veronika 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.38
Mžky 60 m Topoľská Lýdia 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.78
Mžky 60 m Vanyová Zora 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Vargová Nicol 07 Deti v pohybe Šamorín
Mžky 60 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.96
Mžky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.13
Mžky 60 m Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.37
Mžky 60 m Ždiňáková Martina 08 AK Slávia UK Bratislava 11.90
Mžky 600 m Cinová Laura 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 600 m Durdjaková Sofia 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:20.60
Mžky 600 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:12.92
Mžky 600 m Farská Hana 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:20.78
Mžky 600 m Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina 2:32.29
Mžky 600 m Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica 2:19.96
Mžky 600 m Matušková Tereza 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:19.21
Mžky 600 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:05.88
Mžky 600 m Mojžišová Margaréta 06 Atletický klub Krupina 2:13.18
Mžky 600 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 1:59.79
Mžky 600 m Plavuchová Lucia 06 AK Inter-SC Bratislava 2:05.01
Mžky 600 m Šurinová Alena 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:16.12
Mžky 600 m Tomášiková Veronika 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Vitková Natália 07 Športový triatlonový klub Pezinok 2:19.14
Mžky 600 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:26.76
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bendová Ema 07 Naša atletika 10.13
Mžky 60m p 76,2-7,5 Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.01
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.23
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 13.16
Mžky 60m p 76,2-7,5 Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.36
Mžky 60m p 76,2-7,5 Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 13.85
Mžky 60m p 76,2-7,5 Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.66
Mžky 60m p 76,2-7,5 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 16.85
Mžky 60m p 76,2-7,5 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.75
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 12.04
Mžky diaľka Drobná Tamara 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Ďuráková Laura 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 447
Mžky diaľka Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 345
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 428
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 423
Mžky diaľka Košťanová Katarína 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky diaľka Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 383
Mžky diaľka Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky diaľka Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 347
Mžky diaľka Ragáčová Tamara 07 AK Slávia UK Bratislava 285
Mžky diaľka Ragáčová Viktória 07 AK Slávia UK Bratislava 331
Mžky diaľka Rendeková Tamara 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky diaľka Trgová Viktória 06 Naša atletika 424
Mžky diaľka Vanyová Zora 08 AK Slávia UK Bratislava 300
Mžky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 405
Mžky diaľka Žatková Viola 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 363
Mžky diaľka Ždiňáková Martina 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžky guľa 3 kg Bendová Ema 07 Naša atletika 08.47
Mžky guľa 3 kg Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Mžky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 06.75
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.30
Mžky guľa 3 kg Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky guľa 3 kg Trgová Viktória 06 Naša atletika
Nžci 60 m Anderson Thomas 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.61
Nžci 60 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 10.13
Nžci 60 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.54
Nžci 60 m Ďuriš Martin 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.38
Nžci 60 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 10.01
Nžci 60 m Gašparík Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.51
Nžci 60 m Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.25
Nžci 60 m Grófik Róbert 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Halenár Daniel 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 60 m Hladík Jakub 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.17
Nžci 60 m Janiga Tomáš 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.20
Nžci 60 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.12
Nžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.87
Nžci 60 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.63
Nžci 60 m Križan Jerguš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.95
Nžci 60 m Liška Jakub 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.69
Nžci 60 m Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.52
Nžci 60 m Matušík Lukáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Mihaľov Maxim 08 Športový triatlonový klub Pezinok 09.81
Nžci 60 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.30
Nžci 60 m Mišura Martin 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.97
Nžci 60 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.57
Nžci 60 m Rischer Kristián 08 Športový triatlonový klub Pezinok 11.96
Nžci 60 m Sorád Tomáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.82
Nžci 60 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.88
Nžci 60 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.51
Nžci 60 m Tallo Ondrej 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.04
Nžci 60 m Tanáč Dominik 09 Športový triatlonový klub Pezinok 10.71
Nžci 60 m Uhrík Lukáš 09 Atletický klub Krupina 09.83
Nžci 60 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 10.00
Nžci 60 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Vrbatovič Vratko 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.28
Nžci 60 m Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.48
Nžci 600 m Anderson Thomas 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 600 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica
Nžci 600 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:01.42
Nžci 600 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Nžci 600 m Hladík Jakub 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:04.53
Nžci 600 m Janiga Tomáš 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:20.33
Nžci 600 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:57.95
Nžci 600 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 1:58.43
Nžci 600 m Križan Jerguš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:17.65
Nžci 600 m Machata Richard 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 600 m Mihaľov Maxim 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:16.21
Nžci 600 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.95
Nžci 600 m Mišura Martin 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 600 m Sorád Tomáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:29.16
Nžci 600 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:02.55
Nžci 600 m Tanáč Dominik 09 Športový triatlonový klub Pezinok 2:38.43
Nžci 600 m Uhrík Lukáš 09 Atletický klub Krupina 2:03.82
Nžci 600 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 2:22.15
Nžci 600 m Vrbatovič Vratko 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:10.69
Nžci 600 m Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.83
Nžci 60m p 76,2-7,5 Ďuriš Martin 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.72
Nžci 60m p 76,2-7,5 Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.24
Nžci 60m p 76,2-7,5 Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60m p 76,2-7,5 Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Adamčíková Kristína 10 Športový triatlonový klub Pezinok 10.33
Nžky 60 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 11.29 11.29
Nžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.82
Nžky 60 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Bartoňová Adela 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Bejdáková Pavla 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika 09.72
Nžky 60 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.45
Nžky 60 m Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.08
Nžky 60 m Dobošová Kamila 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.15
Nžky 60 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika 11.24
Nžky 60 m Durasová Michaela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.53
Nžky 60 m Garajová Ema 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 60 m Jablonská Soňa 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.98
Nžky 60 m Jakušová Barbora 08 Športový triatlonový klub Pezinok 10.27
Nžky 60 m Jánošová Simona 08 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 60 m Kačmarčiková Romana 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.11
Nžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.12
Nžky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 10.55 10.55
Nžky 60 m Kolenčiak Karolína 08 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 60 m Koleníková Ema 08 Športový triatlonový klub Pezinok 09.64
Nžky 60 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.18
Nžky 60 m Kopicová Saskia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 10.78
Nžky 60 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.60
Nžky 60 m Lizáková Veronika 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.27
Nžky 60 m Marková Karolína 09 Naša atletika 10.53
Nžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 09.03
Nžky 60 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.28
Nžky 60 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.47
Nžky 60 m Mozolová Romana 08 Športový triatlonový klub Pezinok 10.36
Nžky 60 m Mozolová Simona 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 60 m Novotná Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.07
Nžky 60 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.05
Nžky 60 m Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.91
Nžky 60 m Pleschová Júlia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.32
Nžky 60 m Pulcová Vanesa Lili 08 Naša atletika 10.20
Nžky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.95
Nžky 60 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 09.82 09.82
Nžky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 09.95 09.95
Nžky 60 m Szakszonová Sofia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.08
Nžky 60 m Šidlíková Vesna 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Valette Laura Eva Isabe 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.81
Nžky 60 m Veal Isabela 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.07
Nžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 10.46
Nžky 600 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 02.44 2:44.19
Nžky 600 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Bartoňová Adela 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:15.84
Nžky 600 m Dobošová Kamila 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.70
Nžky 600 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika 2:36.16
Nžky 600 m Jablonská Soňa 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.87
Nžky 600 m Jakušová Barbora 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:29.47
Nžky 600 m Jánošová Simona 08 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 600 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 02.24 2:24.36
Nžky 600 m Koleníková Ema 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:09.06
Nžky 600 m Lizáková Veronika 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:23.97
Nžky 600 m Mozolová Romana 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:24.14
Nžky 600 m Mozolová Simona 09 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 600 m Nogová Nina 08 Športový triatlonový klub Pezinok 2:28.14
Nžky 600 m Novotná Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:22.88
Nžky 600 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 2:08.79
Nžky 600 m Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:42.08
Nžky 600 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 600 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 02.21 2:21.00
Nžky 600 m Valette Laura Eva Isabe 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 600 m Veal Isabela 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:19.07
Nžky 600 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 2:31.74
Nžky 60m p 76,2-7,5 Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60m p 76,2-7,5 Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Nžky 60m p 76,2-7,5 Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Šidlíková Vesna 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 372