<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok, Bratislava, 12. 10. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Belluš Martin 04 Naša atletika 07.86
Žci 60 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 08.00
Žci 60 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.20
Žci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.33
Žci 60 m Federič Filip 04 Naša atletika 07.32
Žci 60 m Gallik Michal 07 Naša atletika
Žci 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 08.13
Žci 60 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.73
Žci 60 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 08.38
Žci 60 m Kothaj Ján Benedikt 05 BŠK Banská Bystrica 08.69
Žci 60 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.60
Žci 60 m Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 08.82
Žci 60 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika 08.36
Žci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 08.16
Žci 60 m Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 07.77
Žci 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.59
Žci 60 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 07.80
Žci 60 m Šmilňák Matej 05 Naša atletika 09.16
Žci 60 m Šutý Štefan 04 Naša atletika 08.42
Žci 60 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 07.53
Žci 150 m Belluš Martin 04 Naša atletika 18.44
Žci 150 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.48
Žci 150 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 17.12
Žci 150 m Federič Filip 04 Naša atletika 17.09
Žci 150 m Gajdoš Radovan 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Gallik Michal 07 Naša atletika
Žci 150 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 19.81
Žci 150 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 18.82
Žci 150 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.75
Žci 150 m Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 150 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 20.63
Žci 150 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.59
Žci 150 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.60
Žci 150 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika 20.09
Žci 150 m Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 150 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 18.78
Žci 150 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.65
Žci 150 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 18.53
Žci 150 m Šmilňák Matej 05 Naša atletika 21.69
Žci 150 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 17.68
Žci 150 m Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 50.80
Žci 300 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 42.23
Žci 300 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 39.37
Žci 300 m Gajdoš Radovan 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 46.48
Žci 300 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 40.07
Žci 300 m Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 300 m Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 42.27
Žci 300 m Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 39.38
Žci 300 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 43.02
Žci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 38.54
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 44.13
Žci 300 m Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 47.09
Žci 300 m Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A) 45.95
Žci 300 m Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 51.44
Žci 300 m Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.51
Žci 300 m Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra
Žci 800 m Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 2:42.21
Žci 800 m Bašo Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 3:03.29
Žci 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:24.97
Žci 800 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:15.99
Žci 800 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 2:47.35
Žci 800 m Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra 2:19.72
Žci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:36.12
Žci 800 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra
Žci 800 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Žci 800 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice 2:23.51
Žci 800 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:17.53
Žci 800 m Majba Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Žci 800 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 2:12.98
Žci 800 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 2:14.59
Žci 800 m Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:51.08
Žci 800 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 2:09.86
Žci 3000 m Babic Branko 07 BŠK Banská Bystrica 13:09.27
Žci 3000 m Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica 11:54.56
Žci 3000 m Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 3000 m Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12:54.03
Žci 3000 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 11:41.12
Žci 3000 m Kothaj Ján Benedikt 05 BŠK Banská Bystrica 12:35.23
Žci 3000 m Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra 11:02.93
Žci 3000 m Mitaš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 14:17.27
Žci 3000 m Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica
Žci 3000 m Rákoci Samuel 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 3000 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 10:44.70
Žci 3000 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 11:37.39
Žci 3000 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 11:24.86
Žci 100 m pr. 83,8 Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 20.55
Žci 100 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 15.83
Žci 100 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 17.37
Žci 100 m pr. 83,8 Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.74
Žci 100 m pr. 83,8 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.01
Žci 100 m pr. 83,8 Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 21.43
Žci 100 m pr. 83,8 Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.15
Žci 100 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 16.84
Žci 100 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 15.50
Žci 100 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.15
Žci 100 m pr. 83,8 Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.41
Žci 100 m pr. 83,8 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.39
Žci 100 m pr. 83,8 Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 19.78
Žci 100 m pr. 83,8 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.16
Žci 300 m pr. 76,2 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 51.25
Žci 300 m pr. 76,2 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 56.29
Žci 300 m pr. 76,2 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 43.47
Žci 300 m pr. 76,2 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 48.16
Žci 300 m pr. 76,2 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 50.28
Žci 300 m pr. 76,2 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 51.75
Žci 300 m pr. 76,2 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 56.68
Žci 300 m pr. 76,2 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 42.94
Žci 300 m pr. 76,2 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 53.02
Žci 300 m pr. 76,2 Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m pr. 76,2 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky 46.19
Žci 300 m pr. 76,2 Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 51.38
Žci 300 m pr. 76,2 Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica 60.34
Žci 300 m pr. 76,2 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 55.08
Žci 300 m pr. 76,2 Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m pr. 76,2 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.79
Žci 1500 m pr. 76,2 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 5:44.10
Žci 1500 m pr. 76,2 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 1500 m pr. 76,2 Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 5:40.32
Žci 1500 m pr. 76,2 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 6:08.40
Žci 1500 m pr. 76,2 Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 1500 m pr. 76,2 Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom 6:32.01
Žci 1500 m pr. 76,2 Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 1500 m pr. 76,2 Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 1500 m pr. 76,2 Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 1500 m pr. 76,2 Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 1500 m pr. 76,2 Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci chôdza 3000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:07.45
Žci chôdza 3000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 20:13.00
Žci chôdza 3000 m Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20:07.91
Žci chôdza 3000 m Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci chôdza 3000 m Chovanec Martin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci chôdza 3000 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom 20:53.00
Žci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19:40.23
Žci chôdza 3000 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21:09.20
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 162
Žci výška Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
Žci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 161
Žci výška Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 186
Žci výška Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 145
Žci výška Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 150
Žci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 170
Žci výška Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky 159
Žci výška Pilát Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 170
Žci výška Rákoci Samuel 04 Atletický club Nové Zámky
Žci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 160
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 145
Žci výška Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci žrď Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 273
Žci žrď Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 280
Žci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 260
Žci žrď Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 200
Žci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Žci diaľka Belluš Martin 04 Naša atletika 530
Žci diaľka Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 504
Žci diaľka Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 467
Žci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika 626
Žci diaľka Gajdoš Radovan 04 CVČ Brezová pod Bradlom 537
Žci diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 550
Žci diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 594
Žci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 512
Žci diaľka Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 575
Žci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 515
Žci diaľka Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 441
Žci diaľka Majerčík Matúš 04 Naša atletika 526
Žci diaľka Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky 560
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Žci diaľka Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 489
Žci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika 511
Žci diaľka Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 458
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 505
Žci diaľka Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 413
Žci guľa 4 kg Baláž Richard 04 Atletický club Nové Zámky 10.45
Žci guľa 4 kg Baláži Peter 04 Atletický club Nové Zámky
Žci guľa 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 09.44
Žci guľa 4 kg Bezák Oliver 04 CVČ Brezová pod Bradlom 11.44
Žci guľa 4 kg Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.25
Žci guľa 4 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 11.35
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 12.69
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 16.48
Žci guľa 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.22
Žci guľa 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 12.49
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 12.30
Žci guľa 4 kg Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.17
Žci guľa 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.37
Žci guľa 4 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.33
Žci guľa 4 kg Pilát Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 10.14
Žci guľa 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.80
Žci guľa 4 kg Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
Žci guľa 4 kg Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.41
Žci disk 1 kg Bezák Oliver 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.23
Žci disk 1 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 25.88
Žci disk 1 kg Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 21.27
Žci disk 1 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 45.72
Žci disk 1 kg Felber Marek 07 AC Stavbár Nitra 24.00
Žci disk 1 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 48.81
Žci disk 1 kg Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 22.85
Žci disk 1 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 20.62
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 38.99
Žci disk 1 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 23.49
Žci disk 1 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom 16.54
Žci disk 1 kg Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom 22.49
Žci disk 1 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.35
Žci disk 1 kg Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.81
Žci disk 1 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 28.44
Žci disk 1 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.97
Žci disk 1 kg Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci disk 1 kg Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica 17.83
Žci disk 1 kg Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B) 24.54
Žci kladivo 4 kg Baláži Peter 04 Atletický club Nové Zámky
Žci kladivo 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 30.38
Žci kladivo 4 kg Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci kladivo 4 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 29.37
Žci kladivo 4 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 38.85
Žci kladivo 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 45.81
Žci kladivo 4 kg Felber Marek 07 AC Stavbár Nitra
Žci kladivo 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 34.44
Žci kladivo 4 kg Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 23.15
Žci kladivo 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 23.58
Žci kladivo 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 41.27
Žci kladivo 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra
Žci kladivo 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 25.05
Žci kladivo 4 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom 26.13
Žci kladivo 4 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.17
Žci kladivo 4 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 31.07
Žci oštep 600 g Baláž Richard 04 Atletický club Nové Zámky 26.83
Žci oštep 600 g Barilla Arne 04 Naša atletika 24.74
Žci oštep 600 g Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 23.93
Žci oštep 600 g Bezák Oliver 04 CVČ Brezová pod Bradlom 36.40
Žci oštep 600 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 40.10
Žci oštep 600 g Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica 29.00
Žci oštep 600 g Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 41.75
Žci oštep 600 g Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.90
Žci oštep 600 g Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 31.12
Žci oštep 600 g Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.16
Žci oštep 600 g Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 24.75
Žci oštep 600 g Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 36.55
Žci oštep 600 g Mitaš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.76
Žci oštep 600 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 42.97
Žci oštep 600 g Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica 20.07
Žci oštep 600 g Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 29.34
Žci oštep 600 g Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.46
Žci oštep 600 g Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.31
Žci oštep 600 g Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 35.83
Žci 4 x 60 m kluby Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Barilla Arne 04 Naša atletika
Žci 4 x 60 m kluby Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žci 4 x 60 m kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žci 4 x 60 m kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Chovanec Martin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žci 4 x 60 m kluby Mitaš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 60 m kluby Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Pilát Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žci 4 x 60 m kluby Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žci 4 x 60 m kluby Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Sopko William 04 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 60 m kluby Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 60 m kluby Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 60 m kluby Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby Bašo Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 300 m kluby Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 300 m kluby Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žci 4 x 300 m kluby Gajdoš Radovan 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žci 4 x 300 m kluby Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žci 4 x 300 m kluby Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žci 4 x 300 m kluby Chovanec Martin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žci 4 x 300 m kluby Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Kothaj Ján Benedikt 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žci 4 x 300 m kluby Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žci 4 x 300 m kluby Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žci 4 x 300 m kluby Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 300 m kluby Majba Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žci 4 x 300 m kluby Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 300 m kluby Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žci 4 x 300 m kluby Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Šupina Pavol 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žci 4 x 300 m kluby Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žci 4 x 300 m kluby Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika 08.17
Žky 60 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 08.09
Žky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 08.07
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika 07.96
Žky 60 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.47
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.13
Žky 60 m Domonkosová Tímea 04 Atletický klub Bojničky
Žky 60 m Feglová Karolína 05 Naša atletika 09.01
Žky 60 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 08.63
Žky 60 m Horecká Lea 05 Atletický klub ZTS Martin 09.02
Žky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 09.67
Žky 60 m Hrbasová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.84
Žky 60 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin 08.68
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.23
Žky 60 m Jenčová Ema 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.62
Žky 60 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.19
Žky 60 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.77
Žky 60 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 09.39
Žky 60 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 09.01
Žky 60 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 08.53
Žky 60 m Ptačinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca 09.10
Žky 60 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 08.83
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.97
Žky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.28
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.69
Žky 60 m Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.61
Žky 60 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.52
Žky 150 m Bendová Ema 07 Naša atletika 19.79
Žky 150 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 19.45
Žky 150 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 19.49
Žky 150 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.83
Žky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 24.33
Žky 150 m Hrbasová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 150 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.42
Žky 150 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 21.45
Žky 150 m Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.33
Žky 150 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.62
Žky 150 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.74
Žky 150 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.65
Žky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 20.98
Žky 150 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 21.30
Žky 150 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 19.94
Žky 150 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 20.64
Žky 150 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 21.81
Žky 150 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 21.13
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 20.07
Žky 150 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 20.44
Žky 150 m Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky
Žky 150 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.45
Žky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.70
Žky 150 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.48
Žky 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 19.82
Žky 300 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 42.81
Žky 300 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.48
Žky 300 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 47.37
Žky 300 m Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca 43.99
Žky 300 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 45.07
Žky 300 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.47
Žky 300 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 45.03
Žky 300 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 45.18
Žky 300 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 45.16
Žky 300 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žky 300 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 42.66
Žky 300 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 47.55
Žky 300 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 50.40
Žky 300 m Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin 45.25
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 43.79
Žky 300 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 44.01
Žky 300 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 46.90
Žky 300 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 47.81
Žky 800 m Dolníková Nina 05 Naša atletika 2:50.79
Žky 800 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 2:55.86
Žky 800 m Chladoňová Viktória 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:40.14
Žky 800 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 800 m Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:37.36
Žky 800 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:41.55
Žky 800 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 2:48.82
Žky 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:26.91
Žky 800 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 2:26.39
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:40.27
Žky 800 m Pilková Saša 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 800 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žky 800 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 3:02.85
Žky 800 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 2:29.47
Žky 800 m Trancygierová Michaela 04 Atletický klub ZTS Martin 2:58.39
Žky 800 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 2:30.52
Žky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky 2:43.85
Žky 2000 m Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 9:08.99
Žky 2000 m Benčuríková Alica 04 Atletický klub ZTS Martin
Žky 2000 m Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca 8:41.79
Žky 2000 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 8:57.41
Žky 2000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 8:23.46
Žky 2000 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice 8:48.89
Žky 2000 m Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 2000 m Jakubíková Liliana 05 Atletický klub ZZO Čadca 8:40.63
Žky 2000 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 2000 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky 8:24.20
Žky 2000 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 9:03.60
Žky 2000 m Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice 8:53.85
Žky 2000 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 7:53.75
Žky 2000 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 8:08.29
Žky 100m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika 14.47
Žky 100m p 76,2-8,2 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 16.03
Žky 100m p 76,2-8,2 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 100m p 76,2-8,2 Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 100m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 20.66
Žky 100m p 76,2-8,2 Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 100m p 76,2-8,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 18.73
Žky 100m p 76,2-8,2 Mnichova Ema 05 Naša atletika 17.46
Žky 100m p 76,2-8,2 Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.54
Žky 100m p 76,2-8,2 Pilková Saša 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 100m p 76,2-8,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 16.64
Žky 100m p 76,2-8,2 Veselská Sandra 04 Naša atletika 15.75
Žky 100m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.74
Žky 300 m pr. 76,2 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 48.92
Žky 300 m pr. 76,2 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 60.34
Žky 300 m pr. 76,2 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 52.40
Žky 300 m pr. 76,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 55.51
Žky 300 m pr. 76,2 Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m pr. 76,2 Mnichova Ema 05 Naša atletika 51.42
Žky 300 m pr. 76,2 Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 59.18
Žky 300 m pr. 76,2 Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m pr. 76,2 Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 51.34
Žky 300 m pr. 76,2 Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 52.29
Žky 300 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 48.38
Žky 300 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 44.95
Žky 1500 m pr. 76,2 Bartošíková Ella 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:37.45
Žky 1500 m pr. 76,2 Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:27.83
Žky 1500 m pr. 76,2 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 6:48.18
Žky 1500 m pr. 76,2 Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 1500 m pr. 76,2 Laktičová Dominika 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 1500 m pr. 76,2 Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 6:43.15
Žky 1500 m pr. 76,2 Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 7:26.26
Žky 1500 m pr. 76,2 Stańová Patrícia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 6:10.26
Žky 1500 m pr. 76,2 Tomaníková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:38.10
Žky 1500 m pr. 76,2 Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Žky 1500 m pr. 76,2 Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 6:52.76
Žky chôdza 3000 m Bučková Adelina 06 Atletický klub ZTS Martin 21:43.24
Žky chôdza 3000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 15:06.44
Žky chôdza 3000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 18:25.8
Žky chôdza 3000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 20:09.07
Žky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 19:24.37
Žky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky chôdza 3000 m Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky chôdza 3000 m Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 20:17.19
Žky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 18:03.37
Žky chôdza 3000 m Reľovská Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20:56.3
Žky chôdza 3000 m Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 20:01.86
Žky výška Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 140
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 142
Žky výška Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 130
Žky výška Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 125
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 143
Žky výška Hanesová Hana 05 Atletický club Nové Zámky 139
Žky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 145
Žky výška Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 150
Žky výška Laktičová Dominika 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 145
Žky výška Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140
Žky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 146
Žky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130
Žky výška Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 145
Žky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 153
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 160
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Žky žrď Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 180
Žky žrď Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 210
Žky žrď Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Žky žrď Veselská Sandra 04 Naša atletika 240
Žky diaľka Bartošíková Ella 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika 543
Žky diaľka Čorejová Tereza 05 Naša atletika 541
Žky diaľka Domonkosová Tímea 04 Atletický klub Bojničky 486
Žky diaľka Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 440
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 455
Žky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 486
Žky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 486
Žky diaľka Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky diaľka Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 334
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 482
Žky diaľka Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 435
Žky diaľka Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 477
Žky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 418
Žky diaľka Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 422
Žky diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 489
Žky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 581
Žky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472
Žky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19
Žky guľa 3 kg Bankošová Barbora 05 Naša atletika 08.68
Žky guľa 3 kg Bodíková Ema 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.22
Žky guľa 3 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 09.93
Žky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.26
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.67
Žky guľa 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.78
Žky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika 09.38
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.85
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 09.41
Žky guľa 3 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.32
Žky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.15
Žky guľa 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.30
Žky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 08.20
Žky guľa 3 kg Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Žky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 10.18
Žky guľa 3 kg Nagyová Natálie 04 Naša atletika
Žky guľa 3 kg Navarčíková Natália 04 AK Slávia TU Košice
Žky guľa 3 kg Reľovská Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.72
Žky guľa 3 kg Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.12
Žky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.76
Žky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 11.14
Žky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 07.68
Žky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.30
Žky disk 1 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 21.98
Žky disk 1 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.96
Žky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.88
Žky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 20.94
Žky disk 1 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.79
Žky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Žky disk 1 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.78
Žky disk 1 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 17.55
Žky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.10
Žky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 26.83
Žky disk 1 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika
Žky disk 1 kg Nagyová Natálie 04 Naša atletika
Žky disk 1 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.63
Žky disk 1 kg Navarčíková Natália 04 AK Slávia TU Košice
Žky disk 1 kg Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 19.45
Žky disk 1 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky 17.05
Žky disk 1 kg Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.67
Žky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.84
Žky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.67
Žky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 16.25
Žky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 23.28
Žky kladivo 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 21.93
Žky kladivo 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 21.66
Žky kladivo 3 kg Bodíková Ema 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky kladivo 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky kladivo 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.74
Žky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 24.42
Žky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 19.09
Žky kladivo 3 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 34.39
Žky kladivo 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 25.24
Žky kladivo 3 kg Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.38
Žky kladivo 3 kg Nagyová Natálie 04 Naša atletika
Žky kladivo 3 kg Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 21.31
Žky kladivo 3 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky 17.48
Žky kladivo 3 kg Reľovská Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 24.29
Žky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.65
Žky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 20.48
Žky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 31.91
Žky oštep 500 g Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.34
Žky oštep 500 g Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.32
Žky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 35.92
Žky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.46
Žky oštep 500 g Dolníková Nina 05 Naša atletika 18.38
Žky oštep 500 g Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.12
Žky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika 28.31
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 29.99
Žky oštep 500 g Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.37
Žky oštep 500 g Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 17.34
Žky oštep 500 g Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 25.20
Žky oštep 500 g Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.39
Žky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.78
Žky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 37.22
Žky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika 23.60
Žky oštep 500 g Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.37
Žky oštep 500 g Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.14
Žky oštep 500 g Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.23
Žky oštep 500 g Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.94
Žky 4 x 60 m kluby Antošová Zuzana 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Bankošová Barbora 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Bartošíková Lola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby Dávidová Laura 04 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Dávidová Lívia 06 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Domonkosová Tímea 04 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Feglová Karolína 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 60 m kluby Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby Horecká Lea 05 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 60 m kluby Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Žky 4 x 60 m kluby Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žky 4 x 60 m kluby Jakubíková Liliana 05 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 60 m kluby Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 60 m kluby Jenčová Ema 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žky 4 x 60 m kluby Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žky 4 x 60 m kluby Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žky 4 x 60 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 60 m kluby Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 60 m kluby Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby Majerčíková Tereza 07 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 60 m kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 60 m kluby Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Žky 4 x 60 m kluby Ptačinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 60 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Žky 4 x 60 m kluby Rusnáková Hanka 09 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žky 4 x 60 m kluby Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 60 m kluby Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Žky 4 x 60 m kluby Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žky 4 x 60 m kluby Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 60 m kluby Trancygierová Michaela 04 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 60 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 60 m kluby Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žky 4 x 60 m kluby Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika
Žky 4 x 60 m kluby Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žky 4 x 300 m kluby Antošová Zuzana 05 Naša atletika
Žky 4 x 300 m kluby Dávidová Laura 04 Naša atletika
Žky 4 x 300 m kluby Dávidová Lívia 06 Naša atletika
Žky 4 x 300 m kluby Dolníková Nina 05 Naša atletika
Žky 4 x 300 m kluby Feglová Karolína 05 Naša atletika
Žky 4 x 300 m kluby Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 300 m kluby Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 300 m kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika
Žky 4 x 300 m kluby Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby Horecká Lea 05 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Hrbasová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Chromová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žky 4 x 300 m kluby Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žky 4 x 300 m kluby Jakubíková Liliana 05 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 300 m kluby Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 300 m kluby Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žky 4 x 300 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika
Žky 4 x 300 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika
Žky 4 x 300 m kluby Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 300 m kluby Laktičová Dominika 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žky 4 x 300 m kluby Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 300 m kluby Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 300 m kluby Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 300 m kluby Majerčíková Tereza 07 Naša atletika
Žky 4 x 300 m kluby Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika
Žky 4 x 300 m kluby Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Žky 4 x 300 m kluby Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žky 4 x 300 m kluby Ptačinová Lucia 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 300 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky 4 x 300 m kluby Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žky 4 x 300 m kluby Rusnáková Hanka 09 Naša atletika
Žky 4 x 300 m kluby Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Žky 4 x 300 m kluby Samčíková Emma 06 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Žky 4 x 300 m kluby Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby Trancygierová Michaela 04 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 300 m kluby Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 300 m kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika