<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo Atletickej ligy, Košice, 17. 8. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.32
M 100 m Baluch Matej 00 AK Slávia TU Košice 10.56
M 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 12.03
M 100 m Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina
M 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 11.48
M 100 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 10.84
M 100 m Forrai Kristián 00 AK Slávia TU Košice
M 100 m Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 12.25
M 100 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.01
M 100 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 12.55
M 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36
M 100 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.92
M 100 m Lisík Štefan 03 Akademik TU Košice
M 100 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.90
M 100 m Matuščák Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
M 100 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 11.22 11.22
M 100 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
M 100 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné 12.57
M 100 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 11.28
M 100 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 11.00
M 100 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 12.34
M 100 m Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice
M 100 m Schnek Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 11.04
M 100 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.51
M 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.71
M 100 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.28
M 100 m Veszelka Tomáš 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 200 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.89
M 200 m Baluch Matej 00 AK Slávia TU Košice 21.81
M 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 24.60
M 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 23.58
M 200 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 21.74
M 200 m Dömötör Patrik 00 ŠK ŠOG Nitra 22.13
M 200 m Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava
M 200 m Forrai Kristián 00 AK Slávia TU Košice
M 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.61
M 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 25.11
M 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 23.38
M 200 m Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra
M 200 m Kučera Martin 90 AC Stavbár Nitra
M 200 m Lučanský Peter 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 200 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.97
M 200 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.75
M 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.22 22.33
M 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 24.18
M 200 m Murcko Oliver 01 AK Slávia UK Bratislava 21.58
M 200 m Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
M 200 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné 26.18
M 200 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 22.72
M 200 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 23.26
M 200 m Schnek Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 22.89
M 200 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.53
M 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.42
M 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.40
M 800 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:52.44
M 800 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra
M 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.06
M 800 m Drugda Patrik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:56.47
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:52.15
M 800 m Kalina Adam 01 Individuálny člen SAZ 2:15.86
M 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:09.95
M 800 m Labaš Jakub 91 AK Slávia TU Košice
M 800 m Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:15.11
M 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:14.67
M 800 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 2:20.78
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:05.60
M 800 m Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:15.65
M 800 m Staš Marek 86 AK Slávia TU Košice 2:12.71
M 800 m Sýkora Jan 92 AC Stavbár Nitra 1:51.62
M 800 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 1:58.81
M 800 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 2:11.97
M 1500 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 4:08.31
M 1500 m Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice
M 1500 m Fabrici Milan 01 TJ OBAL SERVIS Košice
M 1500 m Fridmanský Denis 01 AK Slávia TU Košice 4:15.82
M 1500 m Henček Emil 92 TJ OBAL SERVIS Košice
M 1500 m Chlupka Andrej 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:32.23
M 1500 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 1500 m Lopúch Slavomír 98 AK Slávia UK Bratislava
M 1500 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 4:02.39
M 1500 m Nemec Martin 97 1.Atletický klub Humenné 4:27.73
M 1500 m Pástor Imrich 74 AK Slávia TU Košice
M 1500 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 4:21.92
M 1500 m Sýkora Jan 92 AC Stavbár Nitra 3:52.97
M 1500 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 4:09.84
M 1500 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 4:17.66
M 1500 m Tomeček Radovan 94 TJ OBAL SERVIS Košice
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AK Slávia TU Košice 14.70
M 110 m pr. 106,7 Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 14.89
M 110 m pr. 106,7 Halmo Marek 94 ŠK ŠOG Nitra 16.22
M 110 m pr. 106,7 Pokorný Martin 88 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.59
M 110 m pr. 106,7 Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra
M 110 m pr. 106,7 Šiška Ľuboslav 80 ŠK ŠOG Nitra
M 110 m pr. 106,7 Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.27
M 400 m pr. 91,4 Bottlík Jakub 94 AK Slávia UK Bratislava 52.29
M 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.05
M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 ŠK ŠOG Nitra 52.35
M 400 m pr. 91,4 Kučera Martin 90 AC Stavbár Nitra 50.85
M 400 m pr. 91,4 Lučanský Peter 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.26
M 400 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 56.85
M 400 m pr. 91,4 Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 58.71
M 400 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 61.48
M 3000 m pr. 91,4 Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 10:20.43
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 09:19.02
M chôdza 5000 m Hamzič Alan 00 ŠK ŠOG Nitra 25:52.86
M chôdza 5000 m Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra 20:43.87
M chôdza 5000 m Kubiš Ľubomír 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 20:51.12
M chôdza 5000 m Medera Zdenko 75 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M chôdza 5000 m Morvay Michal 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 226
M žrď Fronc Dominik 00 ŠK ŠOG Nitra 395
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 491
M žrď Kremser Adam 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 440
M žrď Krška Peter 73 AC Stavbár Nitra
M žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
M žrď Lisík Štefan 03 Akademik TU Košice 360
M žrď Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 325
M žrď Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 420
M žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 410
M diaľka Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 546
M diaľka Fronc Dominik 00 ŠK ŠOG Nitra 574
M diaľka Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 543
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 677
M diaľka Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra
M diaľka Pokorný Martin 88 AO TJ Slávia STU Bratislava
M diaľka Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 619
M diaľka Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 571
M diaľka Šiška Ľuboslav 80 ŠK ŠOG Nitra 547
M diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 560
M diaľka Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 715
M diaľka Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 659
M diaľka Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 472
M trojskok Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
M trojskok Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 13.81
M trojskok Pokorný Martin 88 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.29
M trojskok Šiška Ľuboslav 80 ŠK ŠOG Nitra
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.27
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.46
M disk 2 kg Baran Adrián 99 AC Stavbár Nitra 48.65
M disk 2 kg Both Denis Adrian 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
M disk 2 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 48.78
M disk 2 kg Gondor Igor 79 AK Slávia UK Bratislava 51.41
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 52.00
M disk 2 kg Mistrík Martin 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.23
M disk 2 kg Rusnák Michal 96 AK Slávia TU Košice
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián 99 AC Stavbár Nitra 48.91
M kladivo 7,26 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 45.06
M kladivo 7,26 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 56.35
M kladivo 7,26 kg Gondor Igor 79 AK Slávia UK Bratislava
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří 82 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55.05
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří 82 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55.05
M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 47.53
M kladivo 7,26 kg Lomnický Marcel 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 77.15
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.53
M kladivo 7,26 kg Rusnák Michal 96 AK Slávia TU Košice
M oštep 800 g Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.18
M 4 x 400 m kluby Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Bělák Dag 93 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Bottlík Jakub 94 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Drugda Patrik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Fridmanský Denis 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Lučanský Peter 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 400 m kluby Mitašík Andrej 98 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné
M 4 x 400 m kluby Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Staš Marek 86 AK Slávia TU Košice
M 4 x 400 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Ž 100 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 14.28
Ž 100 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.16
Ž 100 m Baňovičová Monika 95 AK Slávia UK Bratislava 12.83
Ž 100 m Belicová Gabriela 00 AK Slávia UK Bratislava 13.15
Ž 100 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 13.33
Ž 100 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.61
Ž 100 m Comová Michaela 01 AK Slávia TU Košice 13.23
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.88
Ž 100 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 100 m Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.72
Ž 100 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13.00
Ž 100 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 100 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 12.00
Ž 100 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 13.86
Ž 100 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.25
Ž 100 m Miklová Marietta 02 AK Slávia TU Košice 12.88
Ž 100 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 14.02
Ž 100 m Orlowska Marta (POL) 93 Poland 12.37
Ž 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.19
Ž 100 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.64
Ž 100 m Škapcová Nina 03 Individuálny člen SAZ
Ž 100 m Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.28
Ž 100 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 12.33
Ž 200 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 29.55
Ž 200 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.87
Ž 200 m Belicová Gabriela 00 AK Slávia UK Bratislava 27.27
Ž 200 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 28.00
Ž 200 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.39
Ž 200 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.22
Ž 200 m Comová Michaela 01 AK Slávia TU Košice 27.08
Ž 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.19
Ž 200 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Ž 200 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.14
Ž 200 m Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 28.10
Ž 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 25.93
Ž 200 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 24.13
Ž 200 m Miklová Marietta 02 AK Slávia TU Košice 26.00
Ž 200 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 27.17
Ž 200 m Orlowska Marta (POL) 93 Poland 25.38
Ž 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.24
Ž 200 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.09
Ž 200 m Sirůčková Kateřina 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 200 m Škapcová Nina 03 Individuálny člen SAZ
Ž 200 m Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.05
Ž 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.13
Ž 800 m Dušková Elena 01 AK Inter-SC Bratislava 2:11.53
Ž 800 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 800 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 2:23.22
Ž 800 m Keszeghová Lucia 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:16.59
Ž 800 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 2:37.76
Ž 800 m Kutrová Eliška 93 ŠK ŠOG Nitra 2:36.49
Ž 800 m Šamudovská Martina 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.56
Ž 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:24.21
Ž 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:33.85
Ž 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:25.97
Ž 1500 m Keszeghová Lucia 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:35.46
Ž 1500 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:19.49
Ž 1500 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:46.05
Ž 1500 m Kuchtová Dominika 99 AK Slávia TU Košice 5:23.56
Ž 1500 m Kutrová Eliška 93 ŠK ŠOG Nitra
Ž 1500 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 1500 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:15.59
Ž 1500 m Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice
Ž 1500 m Šamudovská Martina 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:48.41
Ž 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:35.39
Ž 100 m pr. 83,8 Baňovičová Monika 95 AK Slávia UK Bratislava 13.89
Ž 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 15.41
Ž 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 15.13
Ž 100 m pr. 83,8 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina
Ž 100 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.66
Ž 100 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AK Slávia TU Košice
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 13.95
Ž 400 m pr. 76,2 Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 400 m pr. 76,2 Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 81.39
Ž 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 63.97
Ž 400 m pr. 76,2 Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 83.02
Ž 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 65.40
Ž 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 67.33
Ž 400 m pr. 76,2 Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 61.49
Ž 400 m pr. 76,2 Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.70
Ž 400 m pr. 76,2 Nikolenko Viktoriya 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.08
Ž 400 m pr. 76,2 Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.36
Ž 400 m pr. 76,2 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 63.68
Ž 3000 m pr. 76,2 Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 14:02.41
Ž 3000 m pr. 76,2 Keszeghová Lucia 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:21.49
Ž 3000 m pr. 76,2 Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 11:46.73
Ž 3000 m pr. 76,2 Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž chôdza 5000 m Burzalová Hana 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž chôdza 5000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 27:17.00
Ž chôdza 5000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 29:52.21
Ž žrď Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 210
Ž žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316
Ž žrď Režná Petra 90 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK Slávia TU Košice 534
Ž diaľka Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž diaľka Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 519
Ž diaľka Kažimirová Miroslava 88 AK Slávia UK Bratislava
Ž diaľka Klímová Barbora 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž diaľka Poništová Lenka 95 AK Slávia UK Bratislava
Ž diaľka Velďáková Dana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 601
Ž diaľka Velďáková Jana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 627
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.98
Ž trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.50
Ž trojskok Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 12.26
Ž trojskok Klímová Barbora 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.93
Ž trojskok Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž trojskok Vargová Leona 99 ŠK ŠOG Nitra
Ž trojskok Velďáková Dana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.24
Ž trojskok Velďáková Jana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž guľa 4 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Ž guľa 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.78
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 ŠK ŠOG Nitra 36.48
Ž disk 1 kg Hrašnová Martina 83 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora 89 ŠK ŠOG Nitra 42.56
Ž disk 1 kg Vargová Leona 99 ŠK ŠOG Nitra 42.06
Ž kladivo 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 47.23
Ž kladivo 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK ŠOG Nitra 21.31
Ž kladivo 4 kg Hrašnová Martina 83 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.04
Ž kladivo 4 kg Jakubcová Barbora 89 ŠK ŠOG Nitra 40.75
Ž kladivo 4 kg Kaňuchová Veronika 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 67.37
Ž kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 35.28
Ž oštep 600 g Hamráková Karolína 99 Akademik TU Košice 41.81
Ž 4 x 400 m kluby Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice (A)
Ž 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice (A)
Ž 4 x 400 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice (A)
Ž 4 x 400 m kluby Kutrová Eliška 93 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice (A)
Ž 4 x 400 m kluby Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Nikolenko Viktoriya 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 400 m kluby Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra