<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek, Košice, 6. 7. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 100 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 12.31
Dci 100 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov
Dci 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 12.03
Dci 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.13
Dci 100 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.61
Dci 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 11.48
Dci 100 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.61
Dci 100 m Federič Filip 04 Naša atletika 11.42
Dci 100 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 11.62
Dci 100 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.22
Dci 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.22
Dci 100 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 12.25
Dci 100 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava 11.78
Dci 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36
Dci 100 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.70
Dci 100 m Krokavec Roman 02 AK Iskra pri ZŠ Revúca 11.42
Dci 100 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 12.85
Dci 100 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.92
Dci 100 m Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.85
Dci 100 m Malatinec Matúš 02 ŠŠK-Junior Prešov 12.13 12.13
Dci 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 11.02
Dci 100 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.15
Dci 100 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 11.53
Dci 100 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 11.99
Dci 100 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 11.85
Dci 100 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 11.7
Dci 100 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 11.97
Dci 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.71
Dci 100 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 11.68
Dci 100 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 11.64
Dci 200 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 25.54
Dci 200 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov
Dci 200 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 24.85
Dci 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 24.73
Dci 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.52
Dci 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 23.67
Dci 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 23.58
Dci 200 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 23.81
Dci 200 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 25.82
Dci 200 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 23.89
Dci 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.71
Dci 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.83
Dci 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.91
Dci 200 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 25.03
Dci 200 m Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 25.28
Dci 200 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava 24.82
Dci 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 23.38
Dci 200 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.35
Dci 200 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 25.98
Dci 200 m Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 23.29
Dci 200 m Malatinec Matúš 02 ŠŠK-Junior Prešov 25.49 25.32
Dci 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.33
Dci 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 22.50
Dci 200 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 25.34
Dci 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.85
Dci 200 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 24.98
Dci 200 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 23.21
Dci 200 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 24.76
Dci 200 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 23.79
Dci 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 24.47
Dci 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.42
Dci 200 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava
Dci 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 24.24
Dci 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 23.50
Dci 400 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 60.98
Dci 400 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 55.66
Dci 400 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.97
Dci 400 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 55.99
Dci 400 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 58.77
Dci 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 53.20
Dci 400 m Henry Franklin 04 TJ Družba Piešťany 51.33
Dci 400 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.80
Dci 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 53.32
Dci 400 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 52.97
Dci 400 m Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Melicherčík Ján 02 AK Danica Zvolen 56.83
Dci 400 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 53.99
Dci 400 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 54.47
Dci 400 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 55.75
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.37
Dci 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 55.15
Dci 800 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:05.49
Dci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:16.16
Dci 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.48
Dci 800 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 2:19.24
Dci 800 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 1:58.33
Dci 800 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:06.93
Dci 800 m Hurik Tibor 03 Športový klub polície Žilina 2:13.10
Dci 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:04.91
Dci 800 m Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky 2:08.22
Dci 800 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.84
Dci 800 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 2:16.11
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:04.85
Dci 800 m Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 2:29.64
Dci 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:09.26
Dci 800 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 2:17.18
Dci 800 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15.46
Dci 800 m Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin 2:12.36
Dci 800 m Revaj Filip 02 AK Svetlošák Banská Bystrica 1:52.75
Dci 800 m Sucháň Ivan 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:15.60
Dci 1500 m Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:40.62
Dci 1500 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Gregor Matej 02 BŠK Banská Bystrica 4:28.00
Dci 1500 m Hurik Tibor 03 Športový klub polície Žilina
Dci 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:09.20
Dci 1500 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:32.75
Dci 1500 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:31.96
Dci 1500 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 4:19.80
Dci 1500 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 4:36.07
Dci 1500 m Novotný Oliver 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 1500 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 4:21.92
Dci 1500 m Revaj Filip 02 AK Svetlošák Banská Bystrica
Dci 1500 m Semančák Filip 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 4:21.61
Dci 3000 m Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09:55.9
Dci 3000 m Didi Adam 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:08.91
Dci 3000 m Gregor Matej 02 BŠK Banská Bystrica 10:20.27
Dci 3000 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou
Dci 3000 m Korečko Tobiaš 02 AC Run is Fun Prešov
Dci 3000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 09:33.34
Dci 3000 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 10:18.29
Dci 3000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 09:45.15
Dci 3000 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice
Dci 3000 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 10:04.59
Dci 3000 m Srnec Damián 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Ulbricht Adam 02 Atletický klub ZTS Martin 09:36.39
Dci 110 m pr. 91,4 Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 15.71
Dci 110 m pr. 91,4 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 16.08
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.58
Dci 110 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 15.39
Dci 110 m pr. 91,4 Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 14.45
Dci 110 m pr. 91,4 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 14.88
Dci 110 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 17.24
Dci 110 m pr. 91,4 Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 19.13
Dci 400 m pr. 83,8 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 56.12
Dci 400 m pr. 83,8 Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.69
Dci 400 m pr. 83,8 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m pr. 83,8 Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.45
Dci 400 m pr. 83,8 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 62.73
Dci 400 m pr. 83,8 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 59.73
Dci 400 m pr. 83,8 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m pr. 83,8 Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 64.67
Dci 400 m pr. 83,8 Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m pr. 83,8 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 66.51
Dci 400 m pr. 83,8 Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 64.05
Dci 400 m pr. 83,8 Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 70.60
Dci 400 m pr. 83,8 Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 63.92
Dci 400 m pr. 83,8 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 58.69
Dci 2000 m pr. 91,4 Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 8:26.09
Dci 2000 m pr. 91,4 Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 91,4 Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom 7:27.23
Dci 2000 m pr. 91,4 Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 7:15.94
Dci 2000 m pr. 91,4 Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 7:29.57
Dci 2000 m pr. 91,4 Kurty Matej 03 Akademik TU Košice
Dci 2000 m pr. 91,4 Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 2000 m pr. 91,4 Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci 2000 m pr. 91,4 Srnec Damián 03 Atletický club Nové Zámky
Dci chôdza 5000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dci chôdza 5000 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci chôdza 5000 m Mikita Juraj 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci chôdza 5000 m Nemčok Patrik 03 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 23:13.29
Dci chôdza 5000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci chôdza 5000 m Pastorek Richard 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 186
Dci výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 187
Dci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 162
Dci výška Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
Dci výška Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 181
Dci výška Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 178
Dci výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 195
Dci výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 165
Dci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
Dci výška Kurty Matej 03 Akademik TU Košice 175
Dci výška Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 170
Dci výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 184
Dci výška Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky 170
Dci žrď Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 325
Dci žrď Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 280
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 400
Dci žrď Lisík Štefan 03 Akademik TU Košice 360
Dci diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 602
Dci diaľka Belluš Martin 04 Naša atletika 530
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 621
Dci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 503
Dci diaľka Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 608
Dci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika 626
Dci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 618
Dci diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 718
Dci diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 615
Dci diaľka Kosorín Lukáš 03 Atletický klub ZTS Martin 609
Dci diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 622
Dci diaľka Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 565
Dci diaľka Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky 625
Dci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 533
Dci diaľka Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 565
Dci diaľka Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 542
Dci diaľka Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky 493
Dci diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 560
Dci trojskok Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 11.58
Dci trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 12.48
Dci trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.33
Dci trojskok Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.97
Dci trojskok Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky 11.73
Dci guľa 5 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.67
Dci guľa 5 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 11.06
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 13.16
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 15.49
Dci guľa 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 10.73
Dci guľa 5 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 15.20
Dci guľa 5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 17.83
Dci guľa 5 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 10.86
Dci guľa 5 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.54
Dci guľa 5 kg Michalec Igor 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.11
Dci guľa 5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 10.23
Dci guľa 5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 13.01
Dci guľa 5 kg Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín 13.72
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 12.93
Dci guľa 5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika 11.19
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 17.15
Dci disk 1,5 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 29.38
Dci disk 1,5 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci disk 1,5 kg Dudáš Patrik 03 MŠK Vranov nad Topľou 42.16
Dci disk 1,5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 42.51
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 29.78
Dci disk 1,5 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 40.01
Dci disk 1,5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 51.54
Dci disk 1,5 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 33.86
Dci disk 1,5 kg Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 33.74
Dci disk 1,5 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.88
Dci disk 1,5 kg Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 37.23
Dci disk 1,5 kg Michalec Igor 03 AO Olympia Považská Bystrica 23.71
Dci disk 1,5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 24.10
Dci disk 1,5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 32.99
Dci disk 1,5 kg Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín 35.25
Dci disk 1,5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 39.04
Dci disk 1,5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika
Dci disk 1,5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 46.85
Dci kladivo 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 42.59
Dci kladivo 5 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 27.34
Dci kladivo 5 kg Dudáš Patrik 03 MŠK Vranov nad Topľou 28.40
Dci kladivo 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci kladivo 5 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 35.74
Dci kladivo 5 kg Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 39.60
Dci kladivo 5 kg Michalec Igor 03 AO Olympia Považská Bystrica 21.63
Dci kladivo 5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 29.72
Dci kladivo 5 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 33.94
Dci kladivo 5 kg Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín 29.74
Dci kladivo 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.50
Dci oštep 700 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 36.29
Dci oštep 700 g Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 28.15
Dci oštep 700 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.21
Dci oštep 700 g Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.93
Dci oštep 700 g Mentel Lukáš 02 Atletický klub Šurany 37.72
Dci oštep 700 g Ragan Martin 02 MŠK Vranov nad Topľou 41.22
Dci oštep 700 g Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 34.83
Dci oštep 700 g Štefan Oliver 03 Naša atletika 39.07
Dci oštep 700 g Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno 42.24
Dci oštep 700 g Zeleňák Samuel 02 Atletický klub Šurany 46.86
Dci 4 x 100 m kluby Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci 4 x 100 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 100 m kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 100 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Belluš Martin 04 Naša atletika
Dci 4 x 100 m kluby Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Bujna Ľubomír 02 Naša atletika
Dci 4 x 100 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Fáber René 03 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 100 m kluby Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika
Dci 4 x 100 m kluby Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 4 x 100 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika
Dci 4 x 100 m kluby Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 100 m kluby Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 4 x 100 m kluby Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 4 x 100 m kluby Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 100 m kluby Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 100 m kluby Paško Adam 03 Naša atletika
Dci 4 x 100 m kluby Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 100 m kluby Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 4 x 100 m kluby Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 100 m kluby Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci 1-2-3-4 kluby Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci 1-2-3-4 kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 1-2-3-4 kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 1-2-3-4 kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Belluš Martin 04 Naša atletika
Dci 1-2-3-4 kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Fáber René 03 Atletický klub Bojničky
Dci 1-2-3-4 kluby Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Federič Filip 04 Naša atletika
Dci 1-2-3-4 kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika
Dci 1-2-3-4 kluby Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
Dci 1-2-3-4 kluby Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 1-2-3-4 kluby Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky
Dci 1-2-3-4 kluby Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 1-2-3-4 kluby Paško Adam 03 Naša atletika
Dci 1-2-3-4 kluby Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky
Dci 1-2-3-4 kluby Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky
Dci 1-2-3-4 kluby Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky 100 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.13
Dky 100 m Bendová Ema 07 Naša atletika 13.05
Dky 100 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 13.33
Dky 100 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 12.92
Dky 100 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 13.12
Dky 100 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Dky 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 12.79
Dky 100 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika 07.96
Dky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 13.12
Dky 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.31
Dky 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.88
Dky 100 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 14.15
Dky 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.42
Dky 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.45
Dky 100 m Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 13.27
Dky 100 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 13.86
Dky 100 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 14.15
Dky 100 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 100 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 14.06
Dky 100 m Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 14.18
Dky 100 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 13.07
Dky 100 m Melová Emília 02 Atletický oddiel Žilina 14.25
Dky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.95
Dky 100 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 13.11
Dky 100 m Močarniková Vanesa 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13.95
Dky 100 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 13.16
Dky 100 m Nochtová Bianka 03 Atletický oddiel Žilina 14.02
Dky 100 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 13.44
Dky 100 m Petrovičová Sofia 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.80
Dky 100 m Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 13.49
Dky 100 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 14.16
Dky 100 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 13.26
Dky 100 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice (B) 13.78
Dky 100 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 14.34
Dky 100 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.64
Dky 100 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 13.72
Dky 100 m Šmagalová Simona 05 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 13.27
Dky 100 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 13.87
Dky 100 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 13.11
Dky 200 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 200 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.25
Dky 200 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 28.34
Dky 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.51
Dky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 27.20
Dky 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 27.35
Dky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.19
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.44
Dky 200 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.24
Dky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Dky 200 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 28.68
Dky 200 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 29.50
Dky 200 m Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 27.52
Dky 200 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 29.80
Dky 200 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 26.58
Dky 200 m Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 28.14
Dky 200 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 25.97
Dky 200 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 28.62
Dky 200 m Melová Emília 02 Atletický oddiel Žilina 28.96
Dky 200 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 26.34
Dky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.76
Dky 200 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 27.06
Dky 200 m Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 28.50
Dky 200 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 28.02
Dky 200 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit 29.95
Dky 200 m Nochtová Bianka 03 Atletický oddiel Žilina 30.15
Dky 200 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 26.62
Dky 200 m Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 27.83
Dky 200 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 28.86
Dky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 27.00
Dky 200 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 28.89
Dky 200 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 28.03
Dky 200 m Šmagalová Simona 05 AK Slávia TU Košice 28.34
Dky 200 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 28.66
Dky 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.13
Dky 200 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.86
Dky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 27.90
Dky 200 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 29.35
Dky 400 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 66.87
Dky 400 m Blažeková Naneta 03 Atletický klub ZTS Martin 66.52
Dky 400 m Galušková Kristína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 60.11
Dky 400 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 68.83
Dky 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 59.40
Dky 400 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 62.07
Dky 400 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 64.66
Dky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 64.99
Dky 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 59.20
Dky 400 m Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 66.31
Dky 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 65.95
Dky 400 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 400 m Šunová Petra 02 BŠK Banská Bystrica 62.31
Dky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.03
Dky 400 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 64.42
Dky 800 m Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:33.70
Dky 800 m Cápayová Mária 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:26.79
Dky 800 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:33.93
Dky 800 m Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 2:41.89
Dky 800 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice
Dky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:28.00
Dky 800 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 2:23.22
Dky 800 m Klementisová Terézia 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:31.18
Dky 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:30.61
Dky 800 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 2:29.06
Dky 800 m Messerschmidtová Nina 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:20.77
Dky 800 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 2:35.90
Dky 800 m Ondrúšková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:26.37
Dky 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:11.58
Dky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:18.78
Dky 800 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 2:40.06
Dky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:27.37
Dky 800 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 2:30.11
Dky 800 m Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice 2:33.29
Dky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:28.91
Dky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:29.70
Dky 1500 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 1500 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 5:58.69
Dky 1500 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín
Dky 1500 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 5:23.34
Dky 1500 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 4:59.84
Dky 1500 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 5:28.00
Dky 1500 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 4:42.24
Dky 1500 m Ondrúšková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:03.07
Dky 1500 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1500 m Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice 5:29.51
Dky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:14.63
Dky 1500 m Šunová Petra 02 BŠK Banská Bystrica
Dky 1500 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 1500 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 5:38.54
Dky 3000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 13:32.09
Dky 3000 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín 11:00.93
Dky 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:50.70
Dky 3000 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 12:20.35
Dky 3000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 11:22.62
Dky 3000 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 10:23.16
Dky 3000 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 3000 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 12:57.00
Dky 3000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:00.56
Dky 3000 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň Brezno 12:34.70
Dky 3000 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12:47.09
Dky 100m p 76,2-8,5 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 14.76
Dky 100m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 14.93
Dky 100m p 76,2-8,5 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 14.53
Dky 100m p 76,2-8,5 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 14.53
Dky 100m p 76,2-8,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 15.84
Dky 100m p 76,2-8,5 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.25
Dky 100m p 76,2-8,5 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 15.16
Dky 100m p 76,2-8,5 Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 14.63
Dky 100m p 76,2-8,5 Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Dky 100m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.20
Dky 100m p 76,2-8,5 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.79
Dky 100m p 76,2-8,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.06
Dky 100m p 76,2-8,5 Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 18.85
Dky 100m p 76,2-8,5 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 16.15
Dky 100m p 76,2-8,5 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 15.05
Dky 400 m pr. 76,2 Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 70.98
Dky 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 64.33
Dky 400 m pr. 76,2 Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 84.46
Dky 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 66.42
Dky 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 68.30
Dky 400 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 71.80
Dky 400 m pr. 76,2 Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.12
Dky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 68.01
Dky 400 m pr. 76,2 Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 400 m pr. 76,2 Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 76.15
Dky 400 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 69.89
Dky 400 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 66.09
Dky 2000 m pr. 76,2 Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Dky 2000 m pr. 76,2 Beňová Viktória 03 MŠk Žiar nad Hronom 9:54.75
Dky 2000 m pr. 76,2 Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 8:58.57
Dky 2000 m pr. 76,2 Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 10:14.85
Dky 2000 m pr. 76,2 Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 8:18.75
Dky 2000 m pr. 76,2 Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice
Dky 2000 m pr. 76,2 Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice
Dky 2000 m pr. 76,2 Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 9:06.43
Dky 2000 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 2000 m pr. 76,2 Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dky 2000 m pr. 76,2 Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 7:24.79
Dky 2000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 8:04.93
Dky chôdza 5000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky chôdza 5000 m Brnáková Barbora 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky chôdza 5000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice
Dky chôdza 5000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky chôdza 5000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
Dky chôdza 5000 m Hubcejová Laura 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky chôdza 5000 m Masaryková Annamária 02 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky chôdza 5000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky chôdza 5000 m Ragasová Alžbeta 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 165
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 155
Dky výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 167
Dky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 165
Dky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 154
Dky výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 155
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Dky výška Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň Brezno 155
Dky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 160
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Dky žrď Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 250
Dky žrď Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 330
Dky žrď Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 183
Dky žrď Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 210
Dky žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370
Dky žrď Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 210
Dky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 260
Dky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Dky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 250
Dky diaľka Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 464
Dky diaľka Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 551
Dky diaľka Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 479
Dky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika 539
Dky diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 453
Dky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 457
Dky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika 517
Dky diaľka Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 547
Dky diaľka Čorejová Tereza 05 Naša atletika 05.41 541
Dky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 515
Dky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.86 486
Dky diaľka Haviarová Katarína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 457
Dky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 473
Dky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 511
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 491
Dky diaľka Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 480
Dky diaľka Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 536
Dky diaľka Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 447
Dky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 477
Dky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 555
Dky diaľka Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 452
Dky diaľka Petrovičová Sofia 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 491
Dky diaľka Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 440
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 488
Dky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Dky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 489
Dky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika 520
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 05.81 581
Dky trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.38
Dky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.06
Dky trojskok Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 09.64
Dky trojskok Lacková Juliana 02 Akademik TU Košice 09.39
Dky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
Dky trojskok Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 09.37
Dky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 10.68
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.05
Dky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.51
Dky guľa 3 kg Csonka Vanessa 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.67
Dky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 07.04
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.35
Dky guľa 3 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.71
Dky guľa 3 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 11.21
Dky guľa 3 kg Krchňáková Sofia 03 ŠK Vital Bratislava 12.01
Dky guľa 3 kg Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 11.52
Dky guľa 3 kg Lenková Denisa 02 AO Športové gymnázium Košice 13.64
Dky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.34
Dky guľa 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.71
Dky guľa 3 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 11.14
Dky guľa 3 kg Močarniková Vanesa 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.93
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.85
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 10.21
Dky disk 1 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 23.29
Dky disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32.76
Dky disk 1 kg Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 23.91
Dky disk 1 kg Krchňáková Sofia 03 ŠK Vital Bratislava 25.66
Dky disk 1 kg Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 22.97
Dky disk 1 kg Lacková Juliana 02 Akademik TU Košice 28.79
Dky disk 1 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 28.33
Dky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 25.73
Dky disk 1 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 27.60
Dky disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 36.49
Dky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 26.11
Dky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 24.34
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.84
Dky disk 1 kg Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava 28.07
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 22.10
Dky disk 1 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 27.60
Dky kladivo 3 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 21.88
Dky kladivo 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 44.18
Dky kladivo 3 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 34.96
Dky kladivo 3 kg Kereškényiová Simona 02 TJ Orava Dolný Kubín 40.45
Dky kladivo 3 kg Krchňáková Sofia 03 ŠK Vital Bratislava 26.07
Dky kladivo 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 33.41
Dky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 30.62
Dky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 23.88
Dky kladivo 3 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 33.75
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 27.85
Dky kladivo 3 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 24.91
Dky oštep 500 g Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 15.58
Dky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika 26.35
Dky oštep 500 g Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.82
Dky oštep 500 g Hozáková Michaela 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 36.21
Dky oštep 500 g Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.37
Dky oštep 500 g Kočerhová Katarína 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 32.11
Dky oštep 500 g Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 26.01
Dky oštep 500 g Krštieňová Sára 02 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky oštep 500 g Kvietková Laura 03 AK Mostáreň Brezno 33.83
Dky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.78
Dky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 35.82
Dky oštep 500 g Mešťanová Michaela 03 BŠK Banská Bystrica 28.72
Dky oštep 500 g Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 28.19
Dky oštep 500 g Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.14
Dky oštep 500 g Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava 30.64
Dky oštep 500 g Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.94
Dky oštep 500 g Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 33.76
Dky 4 x 100 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika
Dky 4 x 100 m kluby Blažeková Naneta 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika
Dky 4 x 100 m kluby Čorejová Tereza 05 Naša atletika
Dky 4 x 100 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 4 x 100 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 4 x 100 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 4 x 100 m kluby Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 4 x 100 m kluby Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 4 x 100 m kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 4 x 100 m kluby Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 4 x 100 m kluby Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky 4 x 100 m kluby Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Dky 4 x 100 m kluby Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby Šmagalová Simona 05 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 4 x 100 m kluby Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky (B)
Dky 4 x 100 m kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika
Dky 4 x 100 m kluby Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika
Dky 4 x 100 m kluby Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Bendová Ema 07 Naša atletika
Dky 1-2-3-4 kluby Blažeková Naneta 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika
Dky 1-2-3-4 kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 1-2-3-4 kluby Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 1-2-3-4 kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 1-2-3-4 kluby Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 1-2-3-4 kluby Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Dky 1-2-3-4 kluby Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 1-2-3-4 kluby Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 1-2-3-4 kluby Šmagalová Simona 05 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 1-2-3-4 kluby Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 1-2-3-4 kluby Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika
Dky 1-2-3-4 kluby Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika
Dky 1-2-3-4 kluby Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky