<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, Trnava, 29. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.67
M 100 m Drugda Patrik 97 ŠPORTKLUB Dobrá Niva
M 200 m Drugda Patrik 97 ŠPORTKLUB Dobrá Niva 23.64
M 200 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.75
M 200 m Mečíř Adam 99 Atletika ŠK Skalica 24.18
M 400 m Drugda Patrik 97 ŠPORTKLUB Dobrá Niva 52.07
M 400 m Mitašík Andrej 98 AO Sparta Považská Bystrica
M 800 m Gomola Jakub 01 TJ Družba Piešťany 2:06.52
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:16.93
M 1500 m Búzek Filip 00 AK Junior Holič 5:11.42
M 1500 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 4:32.50
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:45.17 4:45.17
M 1500 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 4:32.00 4:37.50
M 1500 m Urban Jozef 86 TJ OBAL SERVIS Košice
M 5000 m Čačík Miroslav 78 AK Veterán Bratislava 17:36.12 17:38.36
M 5000 m Tomeček Radovan 94 TJ OBAL SERVIS Košice
M 5000 m Urban Jozef 86 TJ OBAL SERVIS Košice
M 5000 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 400 m pr. 91,4 Bottlík Jakub 94 AK Slávia UK Bratislava 54.11
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 09:19.02
M 3000 m pr. 91,4 Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič
M výška Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 184
M výška Šefčík Oliver 02 AK Junior Holič 179
U23M 100 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.69
U23M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.13
U23M 100 m Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.98
U23M 100 m Benda Jakub 00 Naša atletika 10.98
U23M 100 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.85
U23M 100 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 11.48
U23M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.48
U23M 100 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 11.34
U23M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.22
U23M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.02
U23M 100 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 100 m Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.65
U23M 100 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 11.00
U23M 100 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 11.19
U23M 100 m Schnek Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 11.34
U23M 100 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.86
U23M 100 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.53
U23M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.62
U23M 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika 21.77
U23M 200 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 23.58
U23M 200 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.09
U23M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.83
U23M 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.18
U23M 200 m Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.48
U23M 200 m Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.34
U23M 200 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice 25.15
U23M 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
U23M 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 22.50
U23M 200 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 25.24
U23M 200 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 22.70
U23M 200 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.42
U23M 200 m Schnek Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 24.04
U23M 200 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.59
U23M 200 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov
U23M 400 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.47
U23M 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.52
U23M 400 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 50.44
U23M 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.96
U23M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.58
U23M 400 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 51.43
U23M 400 m Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.83
U23M 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.77
U23M 400 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice 57.39
U23M 400 m Melo Pavol 99 Atletický oddiel Žilina 52.67
U23M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 52.24
U23M 400 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 54.60
U23M 400 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 50.50
U23M 400 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 53.17
U23M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 50.81
U23M 800 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:54.03
U23M 800 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 1:54.85
U23M 800 m Hronček Lukáš 00 AK Svetlošák Banská Bystrica 1:57.05
U23M 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:12.56
U23M 800 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:06.68
U23M 800 m Šmida Róbert 99 AK Slávia UK Bratislava 2:10.67
U23M 800 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 2:08.26
U23M 800 m Urban Oliver 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:01.39
U23M 800 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 1:56.36
U23M 1500 m Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:13.07
U23M 1500 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 4:08.31
U23M 1500 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 4:03.13
U23M 1500 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice
U23M 1500 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:31.96
U23M 1500 m Kopiar Jakub 99 Atletický klub AC Malacky 4:02.09
U23M 1500 m Lopúch Slavomír 98 AK Slávia UK Bratislava
U23M 1500 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:59.01
U23M 1500 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:11.55
U23M 1500 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 4:18.61
U23M 1500 m Urban Oliver 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:16.68
U23M 5000 m Gibala Jozef 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 16:25.00
U23M 5000 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice 17:01.42
U23M 5000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 17:07.70
U23M 5000 m Kopiar Jakub 99 Atletický klub AC Malacky 15:21.54
U23M 5000 m Lopúch Slavomír 98 AK Slávia UK Bratislava
U23M 5000 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:25.94
U23M 5000 m Ursíny Peter 99 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 16:02.98 17:23.51
U23M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.70
U23M 400 m pr. 91,4 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 52.60
U23M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 52.66
U23M 400 m pr. 91,4 Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56.44
U23M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 56.95
U23M 3000 m pr. 91,4 Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra
U23M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10:46.89
U23M 3000 m pr. 91,4 Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
U23M 3000 m pr. 91,4 Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 09:42.38
U23M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 197
U23M žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 395
U23M žrď Kremser Adam 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 440
U23M žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 410
U23M diaľka Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 599
U23M diaľka Hajník Ľubomír 98 MŠK Vranov nad Topľou 643
U23M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 677
U23M diaľka Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 672
U23M diaľka Záhradníček Filip 00 ŠK ŠOG Nitra 545
U23M trojskok Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 12.28
U23M trojskok Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.28
U23M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.46
U23M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 16.94
U23M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.21
U23M guľa 7,26 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava
U23M disk 2 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 46.74
U23M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 52.00
U23M disk 2 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 31.14
U23M disk 2 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava
U23M kladivo 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 48.91
U23M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 45.34
U23M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.48
U23M oštep 800 g Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 47.99
U23M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.13
U23M oštep 800 g Katrenič Gabriel 00 AO Športové gymnázium Košice 54.17
U23M oštep 800 g Šulík Filip 99 Atletický klub Šurany
U23M oštep 800 g Taškár Marek 98 ŠK ŠOG Nitra 60.54
U23M oštep 800 g Žlnay Martin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.53
U23M 4 x 100 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra
U23M 4 x 400 m kluby Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin
U23M 4 x 400 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin
U23M 4 x 400 m kluby Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin
U23M 4 x 400 m kluby Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin
J 4 x 100 m kluby Balúch Matej 00 Reprezentácia U20
J 4 x 100 m kluby Benda Jakub 00 Reprezentácia U20
J 4 x 100 m kluby Jeslínek Rastislav 01 Reprezentácia U20
J 4 x 100 m kluby Sloboda Samuel 01 Reprezentácia U20
Ž 100 m Badík Samuel 98 Športový klub polície Žilina
Ž 800 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava
Ž 1500 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 4:35.46
Ž 1500 m Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom 5:21.82
Ž 5000 m Forsberg Christina 90 Športový klub KOMPAS Košice
Ž 5000 m Nemček Dušan 84 Športový klub polície Žilina
Ž 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 CVČ Liptovský Mikuláš 16.61
Ž guľa 4 kg Fiťmová Dominika 00 AK Danica Zvolen 10.02
Ž disk 1 kg Fiťmová Dominika 00 AK Danica Zvolen 31.18
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.87
U23Z 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 13.38
U23Z 100 m Belicová Gabriela 00 AK Slávia UK Bratislava 13.15
U23Z 100 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 12.92
U23Z 100 m Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 13.23
U23Z 100 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.54
U23Z 100 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra
U23Z 100 m Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika 13.62
U23Z 100 m Letovancová Lenka 99 AK Slávia UK Bratislava 13.50
U23Z 100 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 13.65
U23Z 100 m Močáryová Petra 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.62
U23Z 100 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice
U23Z 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.19
U23Z 100 m Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 12.81
U23Z 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 27.83
U23Z 200 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.87
U23Z 200 m Belicová Gabriela 00 AK Slávia UK Bratislava 27.27
U23Z 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.51
U23Z 200 m Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 27.08
U23Z 200 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 27.38
U23Z 200 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 26.13
U23Z 200 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 26.24
U23Z 200 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.57
U23Z 200 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.53
U23Z 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.21
U23Z 200 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 25.97
U23Z 200 m Letovancová Lenka 99 AK Slávia UK Bratislava 28.25
U23Z 200 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 28.41
U23Z 200 m Močáryová Petra 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.34
U23Z 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.24
U23Z 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 28.03
U23Z 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.40
U23Z 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.81
U23Z 400 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.47
U23Z 400 m Gajanová Gabriela 99 Atletický klub ZTS Martin 54.81
U23Z 400 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 60.39
U23Z 400 m Klaudia Morgošová 03 AK ZTS Martin 61.15
U23Z 400 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 59.64
U23Z 400 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.42
U23Z 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.99
U23Z 400 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 62.01
U23Z 400 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 62.69
U23Z 800 m Cápayová Mária 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:26.79
U23Z 800 m Gajanová Gabriela 99 Atletický klub ZTS Martin 2:00.58
U23Z 800 m Hatinová Klára 00 Naša atletika 2:18.84
U23Z 800 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 2:37.76
U23Z 800 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 2:30.79
U23Z 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:11.58
U23Z 800 m Stachová Anita 01 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:12.80
U23Z 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:35.21
U23Z 1500 m Beláková Lucia 98 AO TJ Spartak Myjava
U23Z 1500 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:18.51
U23Z 1500 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 5:26.52
U23Z 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:14.63
U23Z 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:04.31
U23Z 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:35.39
U23Z 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:05.78
U23Z 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:14.63
U23Z 5000 m Beláková Lucia 98 AO TJ Spartak Myjava
U23Z 5000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 21:57.25
U23Z 5000 m Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 18:05.02
U23Z 5000 m Nemcová Barbora 97 TJ OBAL SERVIS Košice 20:54.94
U23Z 100 m pr. 83,8 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 14.98
U23Z 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 15.48
U23Z 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 15.13
U23Z 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 14.08
U23Z 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 64.33
U23Z 400 m pr. 76,2 Jencaková Luciána 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves
U23Z 400 m pr. 76,2 Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 62.86
U23Z 400 m pr. 76,2 Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.94
U23Z 400 m pr. 76,2 Pešková Michaela 97 AK AŠK Slávia Trnava 57.46
U23Z 400 m pr. 76,2 Svrčková Karin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.15
U23Z 400 m pr. 76,2 Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 68.50
U23Z 400 m pr. 76,2 Škovranová Radka 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 65.17
U23Z 400 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.12
U23Z 400 m pr. 76,2 Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 63.92
U23Z 3000 m pr. 76,2 Brisudová Anna Mária 98 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11:57.04
U23Z 3000 m pr. 76,2 Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 11:46.73
U23Z 3000 m pr. 76,2 Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 14:19.24
U23Z výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 180
U23Z výška Butkovská Simona 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 169
U23Z výška Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 164
U23Z výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 167
U23Z výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
U23Z výška Zavilinská Monika 99 AK Junior Holič
U23Z žrď Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 330
U23Z žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316
U23Z žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 360
U23Z diaľka Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra 417
U23Z diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 453
U23Z diaľka Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 502
U23Z diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 534
U23Z diaľka Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 547
U23Z diaľka Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves
U23Z diaľka Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 585
U23Z diaľka Kamenská Zuzana 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 508
U23Z diaľka Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 534
U23Z diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 477
U23Z diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 488
U23Z trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.88
U23Z trojskok Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.99
U23Z trojskok Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.06
U23Z trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
U23Z trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 10.68
U23Z guľa 4 kg Feďová Andrea 98 AO Športové gymnázium Košice 11.22
U23Z guľa 4 kg Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky 08.02
U23Z guľa 4 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.23
U23Z guľa 4 kg Lenková Denisa 02 AO Športové gymnázium Košice 11.34
U23Z guľa 4 kg Maňovská Jana 00 ŠK ŠOG Nitra 11.75
U23Z guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24
U23Z guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.12
U23Z disk 1 kg Feďová Andrea 98 AO Športové gymnázium Košice 36.21
U23Z disk 1 kg Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky
U23Z disk 1 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.32
U23Z disk 1 kg Maňovská Jana 00 ŠK ŠOG Nitra 34.66
U23Z disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 36.49
U23Z disk 1 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 36.13
U23Z kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 36.74
U23Z kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 35.28
U23Z kladivo 4 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 30.81
U23Z kladivo 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.10
U23Z oštep 600 g Hamráková Karolína 99 Akademik TU Košice 41.81
U23Z oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.06
U23Z oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 40.62
U23Z oštep 600 g Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky
U23Z oštep 600 g Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika 31.56
U23Z 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby Svrčková Karin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava