<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek, Bratislava, 22. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J 100 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.79
J 100 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 12.00
J 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 12.03
J 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.15
J 100 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.85
J 100 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 11.73
J 100 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.33
J 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 11.53
J 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51
J 100 m Federič Filip 04 Naša atletika 11.77
J 100 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 11.06
J 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.22
J 100 m Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.65
J 100 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 12.34
J 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.02
J 100 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava 12.01
J 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36
J 100 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.70
J 100 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 100 m Kováč Peter 01 Atletický oddiel Žilina 12.59
J 100 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 12.85
J 100 m Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.65
J 100 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 12.25
J 100 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 12.88
J 100 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.92
J 100 m Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.76
J 100 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 11.22
J 100 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 11.14
J 100 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 12.60
J 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 11.04
J 100 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 11.89
J 100 m Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.75
J 100 m Ondrejka Tomáš 00 Atletický oddiel Žilina 12.29
J 100 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 12.13
J 100 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 11.45
J 100 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.27
J 100 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.88
J 100 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.88
J 100 m Táborský Pavol 01 AC Stavbár Nitra 12.20
J 100 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 12.12
J 100 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 11.72
J 100 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 11.24
J 100 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 11.64
J 200 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 24.85
J 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 24.73
J 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.99
J 200 m Benda Jakub 00 Naša atletika 22.65
J 200 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 23.35
J 200 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.60
J 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 23.58
J 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.64
J 200 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 22.03
J 200 m Galdík Martin 00 AK Svetlošák Banská Bystrica 23.62
J 200 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 24.74
J 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.74
J 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.83
J 200 m Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.70
J 200 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 25.03
J 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 25.28
J 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 23.42
J 200 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.35
J 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.18
J 200 m Kováč Peter 01 Atletický oddiel Žilina 26.83
J 200 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 25.98
J 200 m Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.50
J 200 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 24.65
J 200 m Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.26
J 200 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 24.22
J 200 m Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin 24.13
J 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.24
J 200 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.97
J 200 m Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 24.91
J 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.34
J 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 24.06
J 200 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 21.19
J 200 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 25.98
J 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 22.78
J 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 23.95
J 200 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 25.34
J 200 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 25.24
J 200 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 23.00
J 200 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.57
J 200 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.42
J 200 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 25.40
J 200 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 24.60
J 200 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.45
J 200 m Táborský Pavol 01 AC Stavbár Nitra 24.04
J 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 24.88
J 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 23.37
J 200 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 22.57
J 200 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 24.51
J 200 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 23.74
J 200 m Vyšinský Tomáš 00 Atletický oddiel Žilina 26.01
J 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 23.54
J 400 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.99
J 400 m Čačík Matej 02 AK Veterán Bratislava 54.50
J 400 m Galdík Martin 00 AK Svetlošák Banská Bystrica 53.63
J 400 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 53.20
J 400 m Henry Franklin 04 TJ Družba Piešťany 52.01
J 400 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 58.04
J 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 56.11
J 400 m Koiš Matej 00 AC Stavbár Nitra 56.36
J 400 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 58.56
J 400 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 52.97
J 400 m Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 51.88
J 400 m Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.15
J 400 m Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin 53.63
J 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
J 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.90
J 400 m Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
J 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 52.24
J 400 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 56.17
J 400 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 56.27
J 400 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 55.93
J 400 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 50.74
J 400 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 55.34
J 400 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 53.32
J 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.41
J 400 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55.93
J 400 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 55.25
J 400 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 53.20
J 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 55.86
J 400 m Vyšinský Tomáš 00 Atletický oddiel Žilina 57.51
J 800 m Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:13.12
J 800 m Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:00.10
J 800 m Drblík Vladimír 00 AO Sparta Považská Bystrica 2:09.43
J 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:04.76
J 800 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:05.83
J 800 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 2:18.92
J 800 m Gomola Jakub 01 TJ Družba Piešťany 2:06.90
J 800 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 1:58.33
J 800 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:10.78
J 800 m Hronček Lukáš 00 AK Svetlošák Banská Bystrica 1:57.12
J 800 m Hurik Tibor 03 Športový klub polície Žilina 2:13.10
J 800 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 2:22.07
J 800 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.84
J 800 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:06.68
J 800 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 2:06.13
J 800 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15.34
J 800 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:06.09
J 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:09.26
J 800 m Novotný Oliver 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.57
J 800 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica
J 800 m Paulíny Andrej 01 Atletický klub ZTS Martin 1:52.40
J 800 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15.46
J 800 m Revaj Filip 02 AK Svetlošák Banská Bystrica 1:52.75
J 800 m Schenk Jakub 00 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:17.44
J 800 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 2:06.34
J 800 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 2:16.57
J 800 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 1:56.36
J 1500 m Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:18.42
J 1500 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 4:08.54
J 1500 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 4:37.12
J 1500 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 4:18.89
J 1500 m Gomola Jakub 01 TJ Družba Piešťany 4:28.25
J 1500 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom 4:29.82
J 1500 m Kačina Sebastián 00 ŠK ŠOG Nitra 4:17.94
J 1500 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 1500 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:37.36
J 1500 m Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:44.82
J 1500 m Marko Ján 00 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4:02.01
J 1500 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:11.55
J 1500 m Obergries Boris 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:21.14
J 1500 m Paulíny Andrej 01 Atletický klub ZTS Martin 3:48.95
J 1500 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 4:29.53
J 1500 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 4:24.77
J 1500 m Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava 4:31.98
J 1500 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 4:30.29
J 5000 m Fabrici Milan 01 TJ OBAL SERVIS Košice
J 5000 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice 17:01.42
J 5000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 5000 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin
J 5000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 16:20.32
J 5000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 16:08.40
J 5000 m Pasternák Dávid 00 1.Atletický klub Humenné
J 5000 m Rusnák Ondrej 00 TJ OBAL SERVIS Košice
J 110 m pr. 99,1 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.12
J 110 m pr. 99,1 Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 110 m pr. 99,1 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 110 m pr. 99,1 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 15.98
J 110 m pr. 99,1 Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš
J 110 m pr. 99,1 Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 16.52
J 110 m pr. 99,1 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves
J 110 m pr. 99,1 Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
J 110 m pr. 99,1 Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra
J 110 m pr. 99,1 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
J 400 m pr. 91,4 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 52.60
J 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.49
J 400 m pr. 91,4 Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 400 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 59.02
J 400 m pr. 91,4 Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.30
J 400 m pr. 91,4 Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 59.36
J 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 58.15
J 400 m pr. 91,4 Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 62.18
J 400 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 63.99
J 3000 m pr. 91,4 Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky
J 3000 m pr. 91,4 Kačina Sebastián 00 ŠK ŠOG Nitra 10:58.35
J 3000 m pr. 91,4 Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 3000 m pr. 91,4 Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10:46.89
J 3000 m pr. 91,4 Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 09:42.38
J 3000 m pr. 91,4 Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava
J výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 187
J výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 195
J výška Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 193
J výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 197
J žrď Ďuriško Martin 00 AC Stavbár Nitra 420
J žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 395
J žrď Kremser Adam 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 440
J žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 400
J žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 410
J diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika 688
J diaľka Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 599
J diaľka Franek Michal 01 AO Olympia Považská Bystrica 624
J diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 550
J diaľka Harant Patrik 01 AO Olympia Považská Bystrica 568
J diaľka Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 623
J diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 715
J diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 677
J diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 615
J diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 622
J diaľka Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky 625
J diaľka Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 633
J diaľka Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 666
J diaľka Záhradníček Filip 00 ŠK ŠOG Nitra 545
J trojskok Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 12.24
J trojskok Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 13.37
J trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.33
J trojskok Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 12.44
J trojskok Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.28
J trojskok Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 16.94
J guľa 6 kg Guňovský Marek 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.94
J guľa 6 kg Kozár Martin 01 AO Športové gymnázium Košice 11.83
J guľa 6 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.92
J guľa 6 kg Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom
J guľa 6 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 13.93
J guľa 6 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 11.83
J guľa 6 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 14.02
J disk 1,75 kg Gabriel Štefan 01 ŠK ŠOG Nitra 28.69
J disk 1,75 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 47.38
J disk 1,75 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky
J disk 1,75 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky
J disk 1,75 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 31.98
J disk 1,75 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra 40.30
J disk 1,75 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 29.37
J disk 1,75 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava
J kladivo 6 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 66.84
J kladivo 6 kg Gabriel Štefan 01 ŠK ŠOG Nitra 26.55
J kladivo 6 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 26.71
J kladivo 6 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky 66.70
J kladivo 6 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 53.46
J kladivo 6 kg Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
J kladivo 6 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 51.70
J kladivo 6 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 30.95
J kladivo 6 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
J oštep 800 g Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 47.99
J oštep 800 g Harant Andrej 01 AO Olympia Považská Bystrica 46.56
J oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.13
J oštep 800 g Jelínek Patrik 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.72
J oštep 800 g Katrenič Gabriel 00 AO Športové gymnázium Košice 52.30
J oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 69.05
J oštep 800 g Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 29.27
J oštep 800 g Zeleňák Samuel 02 Atletický klub Šurany 37.71
J 4 x 100 m kluby Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 100 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 4 x 100 m kluby Benda Jakub 00 Naša atletika
J 4 x 100 m kluby Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 4 x 100 m kluby Bujna Ľubomír 02 Naša atletika
J 4 x 100 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Čerešník Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
J 4 x 100 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
J 4 x 100 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika
J 4 x 100 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika
J 4 x 100 m kluby Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 100 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 100 m kluby Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 100 m kluby Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 100 m kluby Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
J 4 x 100 m kluby Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 100 m kluby Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 100 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
J 4 x 100 m kluby Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 100 m kluby Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
J 4 x 100 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 100 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
J 4 x 400 m kluby Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
J 4 x 400 m kluby Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 400 m kluby Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 4 x 400 m kluby Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 4 x 400 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
J 4 x 400 m kluby Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 400 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 400 m kluby Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 4 x 400 m kluby Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin
J 4 x 400 m kluby Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 400 m kluby Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
J 4 x 400 m kluby Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
J 4 x 400 m kluby Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 400 m kluby Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 400 m kluby Paulíny Andrej 01 Atletický klub ZTS Martin
J 4 x 400 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom
J 4 x 400 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
J 4 x 400 m kluby Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 4 x 400 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
J 4 x 400 m kluby Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 4 x 400 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
J 4 x 400 m kluby Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin
Jky 100 m Belešová Petra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13.65
Jky 100 m Belicová Gabriela 00 AK Slávia UK Bratislava 13.43
Jky 100 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 13.33
Jky 100 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 13.16
Jky 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 13.12
Jky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 13.12
Jky 100 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 13.86
Jky 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.88
Jky 100 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 12.86
Jky 100 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.39
Jky 100 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 14.45
Jky 100 m Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.73
Jky 100 m Kováčová Karolína 02 AK Slávia UK Bratislava 16.39
Jky 100 m Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika 13.64
Jky 100 m Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava 12.82
Jky 100 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice (B) 13.86
Jky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.09
Jky 100 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 13.55
Jky 100 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 14.80
Jky 100 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.47
Jky 100 m Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 14.09
Jky 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.30
Jky 100 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 13.72
Jky 100 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.33
Jky 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 28.13
Jky 200 m Bartková Alexandra 01 Atletický oddiel Svit 26.76
Jky 200 m Belicová Gabriela 00 AK Slávia UK Bratislava
Jky 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.82
Jky 200 m Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 28.76
Jky 200 m Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 27.08
Jky 200 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 28.99
Jky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.23
Jky 200 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 26.65
Jky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Jky 200 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Jky 200 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.96
Jky 200 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 30.61
Jky 200 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 26.58
Jky 200 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.39
Jky 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.47
Jky 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 28.28
Jky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.23
Jky 200 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 28.75
Jky 200 m Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 27.83
Jky 200 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 27.00
Jky 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.29
Jky 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 28.03
Jky 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.40
Jky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Jky 400 m Hanzelyová Klaudia 01 AK Slávia TU Košice 64.00
Jky 400 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 68.21
Jky 400 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 65.04
Jky 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 60.56
Jky 400 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 60.39
Jky 400 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 59.64
Jky 400 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.42
Jky 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 57.69
Jky 400 m Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra 60.87
Jky 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 64.18
Jky 400 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 58.14
Jky 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 62.89
Jky 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 59.20
Jky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.03
Jky 400 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 68.72
Jky 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58.04
Jky 800 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 2:44.71
Jky 800 m Bartková Alexandra 01 Atletický oddiel Svit 2:31.77
Jky 800 m Cápayová Mária 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:26.79
Jky 800 m Dušková Elena 01 AK Inter-SC Bratislava 2:11.82
Jky 800 m Hatinová Klára 00 Naša atletika 2:22.38
Jky 800 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 2:45.81
Jky 800 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 2:24.25
Jky 800 m Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:29.40
Jky 800 m Ondrúšková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:31.97
Jky 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:14.44
Jky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:18.78
Jky 800 m Stachová Anita 01 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:12.80
Jky 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:20.67
Jky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:27.37
Jky 800 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:12.12
Jky 800 m Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice 2:33.29
Jky 800 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:27.72
Jky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:33.12
Jky 800 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 2:29.81
Jky 1500 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 5:43.72
Jky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:29.70
Jky 1500 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:08.43
Jky 1500 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:18.51
Jky 1500 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 5:58.69
Jky 1500 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 5:02.88
Jky 1500 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 5:25.26
Jky 1500 m Ondrúšková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:09.81
Jky 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:04.31
Jky 1500 m Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice
Jky 1500 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:14.47
Jky 1500 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 5:05.06
Jky 5000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 19:15.63
Jky 5000 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice
Jky 5000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 20:23.17
Jky 5000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 100 m pr. 83,8 Bartková Alexandra 01 Atletický oddiel Svit 16.15
Jky 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 15.53
Jky 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 15.32
Jky 100 m pr. 83,8 Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 15.19
Jky 100 m pr. 83,8 Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 15.98
Jky 100 m pr. 83,8 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 15.31
Jky 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 CVČ Liptovský Mikuláš 17.27
Jky 100 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.66
Jky 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 65.04
Jky 400 m pr. 76,2 Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 69.40
Jky 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 67.20
Jky 400 m pr. 76,2 Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra 68.34
Jky 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 68.30
Jky 400 m pr. 76,2 Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava 66.97
Jky 400 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 69.56
Jky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 70.57
Jky 400 m pr. 76,2 Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 66.95
Jky 3000 m pr. 76,2 Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 3000 m pr. 76,2 Jencaková Luciána 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves 13:33.62
Jky 3000 m pr. 76,2 Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra
Jky 3000 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky výška Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 161
Jky výška Ďuricová Katarína 00 AO Športové gymnázium Košice 162
Jky výška Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 160
Jky výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 167
Jky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 165
Jky výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 155
Jky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Jky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 165
Jky žrď Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 250
Jky žrď Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 280
Jky žrď Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 200
Jky žrď Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice (B) 210
Jky žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 360
Jky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 240
Jky diaľka Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra 417
Jky diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 448
Jky diaľka Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 498
Jky diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 534
Jky diaľka Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 515
Jky diaľka Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 565
Jky diaľka Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 465
Jky diaľka Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 534
Jky diaľka Mihoková Petra 01 AK AŠK Slávia Trnava 490
Jky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 484
Jky diaľka Stanková Karin 00 AO Sparta Považská Bystrica 423
Jky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 488
Jky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 520
Jky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 05.79 579
Jky trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.38
Jky trojskok Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.79
Jky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.06
Jky trojskok Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.78
Jky trojskok Lafeková Martina 01 AK AŠK Slávia Trnava 10.20
Jky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.76
Jky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 10.68
Jky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.96
Jky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.45
Jky guľa 4 kg Jacková Anna Nathália 02 AO Športové gymnázium Košice
Jky guľa 4 kg Lenková Denisa 02 AO Športové gymnázium Košice
Jky guľa 4 kg Maňovská Jana 00 ŠK ŠOG Nitra 11.33
Jky guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24
Jky guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.12
Jky disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 25.33
Jky disk 1 kg Maňovská Jana 00 ŠK ŠOG Nitra 34.66
Jky disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 36.49
Jky disk 1 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 33.71
Jky kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 36.64
Jky kladivo 4 kg Ganobčíková Nikola 01 TJ Orava Dolný Kubín 36.58
Jky kladivo 4 kg Kereškényiová Simona 02 TJ Orava Dolný Kubín 31.18
Jky kladivo 4 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava
Jky kladivo 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 42.41
Jky kladivo 4 kg Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava 32.91
Jky oštep 600 g Džambová Barbora 00 AO Športové gymnázium Košice 28.90
Jky oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 42.13
Jky oštep 600 g Hozáková Michaela 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky oštep 600 g Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika 29.27
Jky oštep 600 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky
Jky oštep 600 g Nemcová Adriana 02 ŠK Jablonica
Jky oštep 600 g Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice (A)
Jky 4 x 100 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice (A)
Jky 4 x 100 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 100 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice (A)
Jky 4 x 100 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice (A)
Jky 4 x 100 m kluby Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 4 x 100 m kluby Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 4 x 100 m kluby Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 4 x 100 m kluby Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby Lafeková Martina 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 100 m kluby Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 4 x 400 m kluby Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice (B)
Jky 4 x 400 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice (B)
Jky 4 x 400 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice (A)
Jky 4 x 400 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice (A)
Jky 4 x 400 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice (A)
Jky 4 x 400 m kluby Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 4 x 400 m kluby Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 4 x 400 m kluby Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice (A)
Jky 4 x 400 m kluby Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 4 x 400 m kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 400 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice (B)
Jky 4 x 400 m kluby Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Jky 4 x 400 m kluby Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 4 x 400 m kluby Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice (B)
Jky 4 x 400 m kluby Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom